Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodurová Nina | SFM1452 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 32:39 | |
2. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 56:44 | + 24:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Jana | SFM1450 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 17:04 | |
2. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 18:55 | + 1:51 |
3. | Hudečková Vanda | AOP1551 | C | Orientační Běh Opava | 22:54 | + 5:50 |
4. | Horáková Zuzana | AOP1452 | C | Orientační Běh Opava | 27:07 | + 10:03 |
5. | Żak Klara | 0040002 | 36:09 | + 19:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klose Kateřina | SFM1251 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 33:34 | |
2. | Ligocká Alžběta | SFM1252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 37:38 | + 4:04 |
3. | Holušová Veronika | AOP1250 | C | Orientační Běh Opava | 37:55 | + 4:21 |
4. | Prokešová Ema | SFM1253 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 39:47 | + 6:13 |
5. | Srovnalová Julie | SIT1351 | C | OK SILESIA | 45:24 | + 11:50 |
Létalová Eva | SFM1250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK | ||
Trummer Ewa | TRI1254 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Vichrová Amálie | TRI1156 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Swietoňová Eliška | MOV1350 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juračáková Judita | BFM1053 | B | SKOB Frýdek - Místek | 37:42 | |
2. | Skupieńová Eliška | SIT1151 | B | OK SILESIA | 39:36 | + 1:54 |
3. | Šamárková Amélie | AOP1052 | B | Orientační Běh Opava | 39:37 | + 1:55 |
4. | Kotůlková Dorota | AOP1150 | B | Orientační Běh Opava | 40:28 | + 2:46 |
5. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | B | SKOB Frýdek - Místek | 41:24 | + 3:42 |
6. | Laifertová Rút | AOP1153 | C | Orientační Běh Opava | 45:38 | + 7:56 |
7. | Bokišová Johana | AOP1051 | B | Orientační Běh Opava | 46:25 | + 8:43 |
8. | Urbánková Klára | MOV1053 | C | SKOB Ostrava | 53:47 | + 16:05 |
9. | Burešová Sofie | BFM1153 | B | SKOB Frýdek - Místek | 58:35 | + 20:53 |
10. | Dzik Zofia | 0040003 | 60:43 | + 23:01 | ||
11. | Horálková Gabriela | MOV1150 | C | SKOB Ostrava | 61:36 | + 23:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burešová Eliška | BFM0955 | B | SKOB Frýdek - Místek | 38:57 | |
2. | Cymorková Julie | TRI0953 | B | TJ TŽ Třinec | 41:00 | + 2:03 |
3. | Kawuloková Tereza | TRI0956 | B | TJ TŽ Třinec | 43:24 | + 4:27 |
4. | Walaská Klára | TRI0950 | B | TJ TŽ Třinec | 53:24 | + 14:27 |
5. | Máchová Barbora | BFM0952 | B | SKOB Frýdek - Místek | 58:24 | + 19:27 |
6. | Labová Taťána | TRI0955 | C | TJ TŽ Třinec | 60:32 | + 21:35 |
7. | Byrtusová Klára | SIT0851 | B | OK SILESIA | 61:21 | + 22:24 |
8. | Pechlátová Klára | MOV0956 | C | SKOB Ostrava | 68:38 | + 29:41 |
9. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 110:18 | + 71:21 |
Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | A | Sportcentrum Jičín | 28:28 | |
2. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:41 | + 2:13 |
3. | Strýčková Barbora | PBM0852 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 30:59 | + 2:31 |
4. | Stehlíková Tereza | ZTC0951 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 31:18 | + 2:50 |
5. | Novotná Karolína | TUR0853 | A | OOB TJ Turnov | 31:43 | + 3:15 |
6. | Lošťáková Ela | PGP0957 | A | SK Praga | 32:22 | + 3:54 |
7. | Kynčlová Anna | JIL0852 | A | OK Jilemnice | 32:30 | + 4:02 |
8. | Mullis Carolina | DKP0951 | A | Oddíl OB Kotlářka | 33:07 | + 4:39 |
9. | Šestáková Johana | VLI0853 | A | Slavia Liberec orienteering | 33:17 | + 4:49 |
10. | Čechová Johana | TBM0888 | A | KOS TJ Tesla Brno | 33:59 | + 5:31 |
10. | Tomášková Matilda | TUR0957 | A | OOB TJ Turnov | 33:59 | + 5:31 |
12. | Hanušová Markéta | VRL0852 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:01 | + 5:33 |
13. | Ptáčková Julie | TBM0980 | A | KOS TJ Tesla Brno | 34:04 | + 5:36 |
14. | Coufalová Rea | ZBM0953 | A | SK Brno Žabovřesky | 34:17 | + 5:49 |
15. | Volkova Maja | TRI0959 | A | TJ TŽ Třinec | 34:26 | + 5:58 |
16. | Štěpová Barbora | PGP0951 | A | SK Praga | 34:27 | + 5:59 |
17. | Čapková Markéta | PHK0850 | A | OK 99 Hradec Králové | 34:35 | + 6:07 |
18. | Fedrová Anežka | RBK0853 | A | SK Radioklub Blansko | 35:33 | + 7:05 |
19. | Zabořilová Anna | TUR0951 | A | OOB TJ Turnov | 35:35 | + 7:07 |
20. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | A | OOB TJ Turnov | 35:38 | + 7:10 |
21. | Salabová Pavlína | JIL0954 | A | OK Jilemnice | 36:09 | + 7:41 |
22. | Marková Eva | ZBM0954 | A | SK Brno Žabovřesky | 36:14 | + 7:46 |
23. | Chrástová Barbora | STH0851 | A | SK Studenec | 36:30 | + 8:02 |
24. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | A | Slavia Liberec orienteering | 37:16 | + 8:48 |
25. | Rotková Veronika | ZBM0854 | B | SK Brno Žabovřesky | 37:22 | + 8:54 |
26. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | A | OB Říčany | 37:41 | + 9:13 |
27. | Řehořková Ema | DKP0956 | B | Oddíl OB Kotlářka | 37:43 | + 9:15 |
28. | Soukupová Marie | BOR0952 | A | OK Jiskra Nový Bor | 37:47 | + 9:19 |
29. | Ryglová Adéla | TBM0857 | A | KOS TJ Tesla Brno | 38:11 | + 9:43 |
30. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | B | KOB Tretra Praha | 38:12 | + 9:44 |
31. | Jágrová Aneta | RBK0951 | A | SK Radioklub Blansko | 38:37 | + 10:09 |
32. | Hubáčková Sabina | LCE0851 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:52 | + 10:24 |
33. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | B | Oddíl OB Kotlářka | 38:57 | + 10:29 |
34. | Mayerová Daniela | ZTC0852 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 39:12 | + 10:44 |
35. | Nemšovská Magdalena | PGP0859 | A | SK Praga | 39:29 | + 11:01 |
36. | Jedličková Veronika | SHK0850 | B | OK Slavia Hradec Králové | 39:51 | + 11:23 |
37. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | A | USK Praha | 40:11 | + 11:43 |
38. | Hladíková Julie | DKP0857 | A | Oddíl OB Kotlářka | 40:12 | + 11:44 |
39. | Stašková Sofie | PBM0952 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 40:32 | + 12:04 |
40. | Otrubová Karolína | PLU0888 | A | TJ SOKOL Plumlov | 41:35 | + 13:07 |
41. | Kundratová Eva | TZL0950 | A | SKOB Zlín | 41:56 | + 13:28 |
42. | Hančová Karolína | VRL0952 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:46 | + 14:18 |
43. | Hýblová Eliška | JPV0952 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 43:10 | + 14:42 |
44. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | A | SK SKI-OB Šternberk | 43:21 | + 14:53 |
45. | Vaňková Barbora | DKP0958 | B | Oddíl OB Kotlářka | 43:36 | + 15:08 |
46. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 43:47 | + 15:19 |
47. | Kočová Klára | ZBM0850 | B | SK Brno Žabovřesky | 43:57 | + 15:29 |
48. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | A | SK OB Chotěboř | 44:29 | + 16:01 |
49. | Vlčková Markéta | VIC0951 | A | OB Vizovice | 44:40 | + 16:12 |
50. | Mašláňová Ema | TZL0955 | A | SKOB Zlín | 45:16 | + 16:48 |
51. | Lepšová Lucie | SRK0951 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:04 | + 17:36 |
52. | Březinová Antonie | CHA0851 | B | OK Chrastava | 46:47 | + 18:19 |
53. | Ehlerová Anna | VSP0854 | B | USK Praha | 46:52 | + 18:24 |
54. | Tomanková Alice | KSU0959 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:56 | + 18:28 |
55. | Sochorová Kristýna | PHK0963 | B | OK 99 Hradec Králové | 48:43 | + 20:15 |
56. | Malečková Pavlína | VSP0855 | A | USK Praha | 53:47 | + 25:19 |
Havrdová Selina | SJC0950 | A | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamačová Barbora | BOR0750 | B | OK Jiskra Nový Bor | 46:47 | |
2. | Holohlavská Ema | JIL0652 | B | OK Jilemnice | 53:29 | + 6:42 |
3. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 64:15 | + 17:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | A | Oddíl OB Kotlářka | 32:59 | |
2. | Vítková Hana | SJI0750 | A | OK Jihlava | 33:07 | + 0:08 |
3. | Havrdová Sheila | SJC0750 | A | Sportcentrum Jičín | 37:15 | + 4:16 |
4. | Gregorová Alice | DKP0758 | A | Oddíl OB Kotlářka | 38:36 | + 5:37 |
5. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | A | SK Praga | 38:44 | + 5:45 |
6. | Kožíšková Kateřina | ZTC0652 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 38:51 | + 5:52 |
7. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | A | KOB Tretra Praha | 38:57 | + 5:58 |
8. | Holasová Barbora | AOP0651 | A | Orientační Běh Opava | 39:00 | + 6:01 |
9. | Housková Barbora | DOR0655 | A | OK Dobříš | 39:27 | + 6:28 |
10. | Fuchsová Ema | TBM0653 | A | KOS TJ Tesla Brno | 39:45 | + 6:46 |
11. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 40:02 | + 7:03 |
12. | Novotná Vendula | PHK0777 | A | OK 99 Hradec Králové | 40:19 | + 7:20 |
13. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:42 | + 8:43 |
14. | Podlešáková Monika | PHK0752 | A | OK 99 Hradec Králové | 41:58 | + 8:59 |
15. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | A | SK Brno Žabovřesky | 42:14 | + 9:15 |
16. | Jílková Lenka | UOL0654 | A | SOB Olomouc | 42:17 | + 9:18 |
17. | Doušková Hana | TBM0659 | A | KOS TJ Tesla Brno | 42:27 | + 9:28 |
18. | Vilémová Eliška | VLI0655 | A | Slavia Liberec orienteering | 42:49 | + 9:50 |
19. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | A | OK Dobříš | 43:47 | + 10:48 |
20. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | A | SOB Olomouc | 44:25 | + 11:26 |
21. | Pipková Karolína | LPU0756 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 44:39 | + 11:40 |
22. | Heczková Anna | VLI0652 | A | Slavia Liberec orienteering | 45:11 | + 12:12 |
23. | Rychlá Karolína | AOP0757 | A | Orientační Běh Opava | 45:29 | + 12:30 |
24. | Pavlová Eliška | MOV0650 | A | SKOB Ostrava | 45:31 | + 12:32 |
25. | Kaláčová Anna | LPU0763 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 45:44 | + 12:45 |
26. | Oranyová Sylva | SJI0751 | A | OK Jihlava | 45:48 | + 12:49 |
27. | Malá Anežka | JIL0751 | A | OK Jilemnice | 45:57 | + 12:58 |
28. | Matoušková Johana | STE0751 | A | SK SKI-OB Šternberk | 46:29 | + 13:30 |
29. | Procházková Doubravka | PBM0651 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 47:07 | + 14:08 |
30. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | A | OK Kamenice | 47:10 | + 14:11 |
31. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | B | OOB TJ Turnov | 47:50 | + 14:51 |
32. | Bambousková Julie | PGP0662 | A | SK Praga | 48:25 | + 15:26 |
33. | Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | 48:50 | + 15:51 |
34. | Lichtenbergová Zuzana | VSP0754 | A | USK Praha | 49:12 | + 16:13 |
35. | Haasová Klára | LPU0655 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 49:17 | + 16:18 |
36. | Lipenská Barbora | CHA0753 | B | OK Chrastava | 49:30 | + 16:31 |
37. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | A | Orientační Běh Opava | 50:01 | + 17:02 |
38. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | A | SK Severka Šumperk | 50:54 | + 17:55 |
39. | Štětínská Tereza | MOV0751 | A | SKOB Ostrava | 51:04 | + 18:05 |
40. | Šmídová Terezie | LPU0659 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 51:53 | + 18:54 |
41. | Lošťáková Sára | PGP0660 | A | SK Praga | 52:32 | + 19:33 |
42. | Netuková Anežka | SHK0750 | A | OK Slavia Hradec Králové | 52:47 | + 19:48 |
43. | Myšková Ema | TBM0759 | A | KOS TJ Tesla Brno | 53:03 | + 20:04 |
44. | Gajdová Michaela | VSP0752 | B | USK Praha | 54:29 | + 21:30 |
45. | Urbánková Eva | ONO0650 | B | SKOB Ostrov | 54:55 | + 21:56 |
46. | Benešová Michaela | SJH0651 | B | SOS Jindřichův Hradec | 60:17 | + 27:18 |
47. | Jurčíková Nina | TUR0759 | B | OOB TJ Turnov | 60:30 | + 27:31 |
48. | Ballonová Lucie | PHK0664 | A | OK 99 Hradec Králové | 61:06 | + 28:07 |
49. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | B | OK Kamenice | 64:35 | + 31:36 |
Havlová Tereza | KAM0760 | A | OK Kamenice | DISK | ||
Škáchová Zuzana | DKP0656 | B | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Hiklová Eva | ZBM0755 | B | SK Brno Žabovřesky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 56:20 | ||
2. | Müllerová Marie | KSU0565 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:05 | + 19:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | E | KOB Směr Kroměříž | 35:20 | 9625 | |
2. | Krejčová Lucie | PGP0455 | R | SK Praga | 40:54 | + 5:34 | 8409 |
3. | Černá Ema | TAP0457 | E | KOB Tretra Praha | 42:50 | + 7:30 | 7986 |
4. | Rotková Markéta | ZBM0455 | R | SK Brno Žabovřesky | 42:57 | + 7:37 | 7961 |
5. | Dušková Tereza | TBM0554 | A | KOS TJ Tesla Brno | 43:02 | + 7:42 | 7942 |
6. | Srbová Michaela | LPU0557 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 45:00 | + 9:40 | 7513 |
7. | Hanušová Kateřina | LPU0459 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 45:04 | + 9:44 | 7498 |
8. | Matoušková Jana | MOV0551 | A | SKOB Ostrava | 45:22 | + 10:02 | 7432 |
9. | Koubová Hana | DKP0558 | A | Oddíl OB Kotlářka | 45:56 | + 10:36 | 7309 |
10. | Malečková Hana | VSP0553 | A | USK Praha | 46:27 | + 11:07 | 7196 |
11. | Bulířová Ema | TAP0452 | R | KOB Tretra Praha | 46:28 | + 11:08 | 7192 |
12. | Šestáková Marie | VLI0452 | R | Slavia Liberec orienteering | 46:29 | + 11:09 | 7188 |
13. | Pračková Ema | TAP0458 | A | KOB Tretra Praha | 46:34 | + 11:14 | 7170 |
14. | Metelková Michaela | PHK0550 | R | OK 99 Hradec Králové | 47:12 | + 11:52 | 7032 |
15. | Čápová Eliška | SJI0451 | A | OK Jihlava | 48:12 | + 12:52 | 6813 |
16. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 50:22 | + 15:02 | 6340 |
17. | Bruková Petra | TRI0450 | A | TJ TŽ Třinec | 50:28 | + 15:08 | 6318 |
18. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | A | OK Jilemnice | 50:43 | + 15:23 | 6263 |
19. | Tomášková Linda | TAP0455 | B | KOB Tretra Praha | 50:54 | + 15:34 | 6223 |
20. | Kubáková Nela | LPU0458 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 52:31 | + 17:11 | 5870 |
21. | Plachá Zita | SJI0550 | A | OK Jihlava | 54:13 | + 18:53 | 5498 |
22. | Novotná Barbora | TUR0552 | B | OOB TJ Turnov | 55:15 | + 19:55 | 5273 |
23. | Štraitová Jolana | ZTC0450 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 56:58 | + 21:38 | 4897 |
24. | Aschermannová Klára | VSP0454 | B | USK Praha | 59:00 | + 23:40 | 4453 |
25. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 63:47 | + 28:27 | 3408 |
Hudská Štěpánka | TUR0450 | B | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szombara Klaudia | 0070001 | 56:07 | ||||
2. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 57:33 | + 1:26 | |
3. | Urbánková Tereza | SFM0250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 72:53 | + 16:46 | |
4. | Dzik Justyna | 0040004 | 81:10 | + 25:03 | |||
Smolková Lucie | SOP9052 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bídová Markéta | PBM0352 | R | TJ Spartak 1. brněnská | 46:21 | 8313 | |
2. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 47:43 | + 1:22 | 8088 |
3. | Poláková Tereza | TBM9983 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:10 | + 4:49 | 7520 |
4. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:56 | + 7:35 | 7064 |
5. | Voltrová Alena | DKP9956 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:14 | + 8:53 | 6850 |
6. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Brno Žabovřesky | 55:27 | + 9:06 | 6814 |
7. | Hájková Kateřina | KAM9488 | C | OK Kamenice | 55:52 | + 9:31 | 6746 |
8. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 59:22 | + 13:01 | 6169 |
9. | Jelínková Adéla | LPU0254 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:22 | + 15:01 | 5840 |
10. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 64:17 | + 17:56 | 5360 |
11. | Ligocká Kateřina | SFM8450 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 65:49 | + 19:28 | 5107 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Bohdana | VLI7750 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:37 | |
2. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:30 | + 0:53 |
3. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:42 | + 4:05 |
4. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 45:39 | + 6:02 |
5. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:54 | + 8:17 |
6. | Červinková Jana | BFM8052 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:57 | + 10:20 |
7. | Křižáková Kateřina | HAV8550 | C | OB Havířov | 53:55 | + 14:18 |
8. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 54:20 | + 14:43 |
9. | Strohalmova Klára | KRN8282 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 60:47 | + 21:10 |
10. | Vellechová Radka | AOV8050 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 62:11 | + 22:34 |
11. | Kawuloková Zdeňka | SIT8451 | C | OK SILESIA | 64:24 | + 24:47 |
12. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:13 | + 26:36 |
13. | Peterková Petra | SOP8854 | C | OOB TJ Slezan Opava | 73:20 | + 33:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Renata | SJC7756 | C | Sportcentrum Jičín | 37:39 | |
2. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:34 | + 2:55 |
3. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:43 | + 4:04 |
4. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 42:00 | + 4:21 |
5. | Králová Gabriela | HAV7152 | C | OB Havířov | 42:02 | + 4:23 |
6. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 43:51 | + 6:12 |
7. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:14 | + 8:35 |
8. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:18 | + 8:39 |
9. | Kuncová Jana | VRB7850 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 47:37 | + 9:58 |
10. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Orientační Běh Opava | 48:08 | + 10:29 |
11. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 48:30 | + 10:51 |
12. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 48:36 | + 10:57 |
13. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 49:09 | + 11:30 |
14. | Biolik Agnieszka | CHC7751 | C | K.O.B. Choceň | 49:57 | + 12:18 |
15. | Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | 50:23 | + 12:44 |
16. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 50:35 | + 12:56 |
17. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 50:54 | + 13:15 |
18. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:02 | + 16:23 |
19. | Bruková Jana | TRI7150 | C | TJ TŽ Třinec | 54:19 | + 16:40 |
20. | Marszalek Maria | 54:22 | + 16:43 | |||
21. | Furuczová Jelka | ZAK7150 | OK Netopýr Zákupy | 54:30 | + 16:51 | |
22. | Máchová Markéta | BFM7753 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:50 | + 17:11 |
23. | Svačinková Jitka | TVR7750 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 54:54 | + 17:15 |
24. | Burešová Petra | BFM7855 | C | SKOB Frýdek - Místek | 57:51 | + 20:12 |
25. | Krhutová Martina | TRI7450 | C | TJ TŽ Třinec | 59:58 | + 22:19 |
26. | Urbánková Šárka | SFM7650 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 63:43 | + 26:04 |
27. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 64:14 | + 26:35 |
28. | Klose Petra | SFM7351 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 64:58 | + 27:19 |
29. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 67:06 | + 29:27 |
30. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 67:31 | + 29:52 |
31. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 69:45 | + 32:06 |
32. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 76:51 | + 39:12 |
33. | Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | 77:15 | + 39:36 |
34. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 80:17 | + 42:38 |
35. | Myslivcová Kateřina | TRI7850 | C | TJ TŽ Třinec | 86:29 | + 48:50 |
36. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 91:25 | + 53:46 |
37. | Davidová Petra | SFM7651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 100:31 | + 62:52 |
Mikulčíková Irena | KUB7750 | C | KUB Koala Uherský Brod | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Górnicka-Antonowicz Anna | STE6851 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:24 | |
2. | Denysenko Tamara | TRI6150 | C | TJ TŽ Třinec | 35:44 | + 13:20 |
3. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 37:52 | + 15:28 |
4. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 38:18 | + 15:54 |
5. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:03 | + 17:39 |
6. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 40:32 | + 18:08 | |
7. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 42:18 | + 19:54 |
8. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:00 | + 21:36 |
9. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 45:20 | + 22:56 |
10. | Hrabicová Iva | OOP6150 | C | TJ Opava | 47:56 | + 25:32 |
11. | Kocurová Sylva | SFM6650 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 51:19 | + 28:55 |
12. | Cywinska-Byrczek Katarzyna | 1DP6350 | Indywidualnie | 55:02 | + 32:38 | |
13. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 59:42 | + 37:18 |
14. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 65:58 | + 43:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodurová Milena | SFM5750 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 33:59 | |
2. | Strohalmová Milena | KRN5651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:36 | + 2:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ligocký Ondřej | SFM1401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 25:19 | |
2. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 36:46 | + 11:27 |
3. | Peterek Antonín | SOP1601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 38:21 | + 13:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmol Ondřej | AOP1300 | B | Orientační Běh Opava | 23:03 | |
2. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | B | TJ TŽ Třinec | 25:50 | + 2:47 |
3. | Kawulok Matyáš | SIT1201 | B | OK SILESIA | 28:41 | + 5:38 |
4. | Kotůlek Vít | AOP1301 | C | Orientační Běh Opava | 29:22 | + 6:19 |
5. | Myslivec Lukáš | TRI1201 | B | TJ TŽ Třinec | 31:44 | + 8:41 |
6. | Rinka Vojtěch | AOP1202 | B | Orientační Běh Opava | 39:40 | + 16:37 |
7. | Bokiš Matěj | AOP1303 | C | Orientační Běh Opava | 40:30 | + 17:27 |
8. | Panna Matyáš | MOV1300 | C | SKOB Ostrava | 60:23 | + 37:20 |
9. | Strohalm Petr | AOP1203 | C | Orientační Běh Opava | 62:54 | + 39:51 |
10. | Maroszczyk Witold | SIT1202 | C | OK SILESIA | 79:34 | + 56:31 |
11. | Strouhal Matěj | AOP1305 | C | Orientační Běh Opava | 81:43 | + 58:40 |
12. | Staněk Alexandr | MOV1302 | C | SKOB Ostrava | 105:19 | + 82:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marszalek Dawid | 40:22 | ||||
2. | Létal Hynek | SFM1001 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 41:26 | + 1:04 |
3. | Menzel František | MOV1003 | B | SKOB Ostrava | 46:24 | + 6:02 |
4. | Novák Tobiáš | CTB1103 | A | SK OB Chotěboř | 47:40 | + 7:18 |
5. | Klose Albert | SFM1000 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 51:24 | + 11:02 |
6. | Berger Tomáš | MOV1002 | B | SKOB Ostrava | 55:15 | + 14:53 |
7. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 57:01 | + 16:39 |
8. | Lettovský Jan | MOV1006 | C | SKOB Ostrava | 62:35 | + 22:13 |
9. | Lukeš Matěj | MOV1007 | C | SKOB Ostrava | 69:55 | + 29:33 |
10. | Špiller Vojtěch | AOP1003 | C | Orientační Běh Opava | 75:56 | + 35:34 |
Malý David | VRB1100 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruk Lukáš | TRI0901 | B | TJ TŽ Třinec | 34:03 | |
2. | Vojkovský Václav | TRI0800 | B | TJ TŽ Třinec | 35:19 | + 1:16 |
3. | Paulus Michal | TRI0906 | B | TJ TŽ Třinec | 36:59 | + 2:56 |
4. | Slaný David | AOP0907 | B | Orientační Běh Opava | 37:17 | + 3:14 |
5. | Bruk Tomáš | TRI0900 | B | TJ TŽ Třinec | 43:40 | + 9:37 |
6. | Jiřík Martin | TBM0829 | B | KOS TJ Tesla Brno | 48:12 | + 14:09 |
7. | Červinka Ondřej | BFM0806 | B | SKOB Frýdek - Místek | 52:22 | + 18:19 |
8. | Otta Tobiáš | BFM0903 | B | SKOB Frýdek - Místek | 70:41 | + 36:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | A | Slavia Liberec orienteering | 29:53 | |
2. | Sedláček Patrik | DKP0816 | A | Oddíl OB Kotlářka | 30:27 | + 0:34 |
3. | Skripnik Matouš | FSP0800 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:26 | + 1:33 |
4. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | A | KOS TJ Tesla Brno | 31:46 | + 1:53 |
5. | Šebelka Matěj | VLI0805 | A | Slavia Liberec orienteering | 31:53 | + 2:00 |
6. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 32:47 | + 2:54 |
7. | Čečka Matěj | SHK0901 | A | OK Slavia Hradec Králové | 32:52 | + 2:59 |
8. | Metelka Tomáš | PHK0801 | A | OK 99 Hradec Králové | 33:07 | + 3:14 |
9. | Macháček Tomáš | SHK0811 | A | OK Slavia Hradec Králové | 33:23 | + 3:30 |
10. | Frosch Vítek | LPU0801 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:46 | + 3:53 |
11. | Linhart Jakub | TZL0813 | A | SKOB Zlín | 33:52 | + 3:59 |
12. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | A | Oddíl OB Kotlářka | 33:56 | + 4:03 |
13. | Etrych Jonáš | DOR0907 | A | OK Dobříš | 33:57 | + 4:04 |
14. | Žemlík Eduard | TUR0909 | A | OOB TJ Turnov | 35:18 | + 5:25 |
15. | Kučera Jakub | VSP0900 | A | USK Praha | 35:37 | + 5:44 |
16. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | B | SK Praga | 35:45 | + 5:52 |
17. | Patka Marek | BOR0902 | A | OK Jiskra Nový Bor | 35:48 | + 5:55 |
18. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | A | TJ Růžená | 36:02 | + 6:09 |
19. | Goláň František | LPU0803 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 36:21 | + 6:28 |
20. | Jakubský David | PHK0905 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:30 | + 6:37 |
21. | Machar Eda | DKP0803 | B | Oddíl OB Kotlářka | 37:43 | + 7:50 |
22. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | A | TJ TŽ Třinec | 37:47 | + 7:54 |
23. | Jelínek František | PHK0900 | A | OK 99 Hradec Králové | 37:49 | + 7:56 |
24. | Sochor Jakub | PHK0906 | A | OK 99 Hradec Králové | 37:53 | + 8:00 |
25. | Pernička Martin | TZL0800 | A | SKOB Zlín | 38:03 | + 8:10 |
26. | Čihák Jakub | HOR0901 | A | TJ Jiskra Hořice | 38:28 | + 8:35 |
27. | Máčala Antonín | STE0811 | B | SK SKI-OB Šternberk | 38:34 | + 8:41 |
28. | Kovalčík Petr | AOP0901 | A | Orientační Běh Opava | 39:07 | + 9:14 |
28. | Novotný Vít | PHK0901 | A | OK 99 Hradec Králové | 39:07 | + 9:14 |
30. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | A | SOS Jindřichův Hradec | 39:39 | + 9:46 |
31. | Matoušek Jan | STE0909 | B | SK SKI-OB Šternberk | 40:07 | + 10:14 |
32. | Kutek Matěj | TUR0908 | A | OOB TJ Turnov | 40:20 | + 10:27 |
33. | Hájek Štěpán | TBM0804 | A | KOS TJ Tesla Brno | 40:56 | + 11:03 |
34. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 41:03 | + 11:10 |
34. | Malý Matyáš | TBM0910 | B | KOS TJ Tesla Brno | 41:03 | + 11:10 |
36. | Doušek Vilém | TBM0904 | B | KOS TJ Tesla Brno | 41:05 | + 11:12 |
37. | Denemarek Max | PBM0800 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 41:40 | + 11:47 |
38. | Pešek Jáchym | TUR0902 | B | OOB TJ Turnov | 42:57 | + 13:04 |
39. | Holas Štěpán | AOP0900 | A | Orientační Běh Opava | 42:58 | + 13:05 |
40. | Kvášovský Filip | LTU0902 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:24 | + 13:31 |
41. | Pavlík Adam | TZL0810 | B | SKOB Zlín | 44:57 | + 15:04 |
42. | Slováček Ondřej | TZL0902 | A | SKOB Zlín | 46:04 | + 16:11 |
43. | Prášil Adam | SJI0901 | A | OK Jihlava | 50:03 | + 20:10 |
Bulička Martin | ZBM0807 | A | SK Brno Žabovřesky | DISK | ||
Škorpil Marek | HOR0900 | A | TJ Jiskra Hořice | DISK | ||
Zřídkaveselý Martin | PBM0808 | B | TJ Spartak 1. brněnská | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komenda Jakub | PBM0712 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 35:07 | |
2. | Volkov Maksym | TRI0708 | B | TJ TŽ Třinec | 37:12 | + 2:05 |
3. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | B | OK Jiskra Nový Bor | 42:52 | + 7:45 |
4. | Prášil Jakub | SJI0702 | B | OK Jihlava | 43:05 | + 7:58 |
5. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 43:49 | + 8:42 |
6. | Patka Kryštof | BOR0702 | B | OK Jiskra Nový Bor | 44:00 | + 8:53 |
Svoboda Filip | DKP0719 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanuš Filip | VRL0604 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:50 | |
2. | Tomášek Prokop | TUR0711 | A | OOB TJ Turnov | 31:51 | + 0:01 |
3. | Brosch Ondřej | RBK0606 | A | SK Radioklub Blansko | 31:54 | + 0:04 |
4. | Schwab Filip | TBM0710 | A | KOS TJ Tesla Brno | 32:40 | + 0:50 |
5. | Vaníček Jan | SJC0705 | A | Sportcentrum Jičín | 33:12 | + 1:22 |
6. | Štěpánek Jan | TBM0607 | A | KOS TJ Tesla Brno | 33:14 | + 1:24 |
7. | Srb Vladimír | LPU0714 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 33:19 | + 1:29 |
8. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | A | SK Brno Žabovřesky | 33:42 | + 1:52 |
9. | Kosák Eliáš | PGP0704 | A | SK Praga | 34:09 | + 2:19 |
10. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | A | Slavia Liberec orienteering | 34:23 | + 2:33 |
11. | Donda Jakub | ONO0700 | A | SKOB Ostrov | 35:02 | + 3:12 |
12. | Štábl Patrik | KSU0606 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:52 | + 4:02 |
13. | Svoboda Antonín | ZTC0601 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 35:57 | + 4:07 |
14. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | A | OOB TJ Turnov | 36:00 | + 4:10 |
15. | Maciejewski Bartłomiej | STE0600 | A | SK SKI-OB Šternberk | 36:05 | + 4:15 |
15. | Pěček Jakub | SKM0700 | A | KOB Směr Kroměříž | 36:05 | + 4:15 |
15. | Šmelík Daniel | LCE0704 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:05 | + 4:15 |
18. | Vlček Tomáš | VIC0713 | A | OB Vizovice | 36:19 | + 4:29 |
19. | Hyxa Jan | VLI0702 | A | Slavia Liberec orienteering | 36:51 | + 5:01 |
20. | Čihák Jan | HOR0601 | A | TJ Jiskra Hořice | 37:06 | + 5:16 |
21. | Skripnik Nikola | FSP0600 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:38 | + 5:48 |
22. | Ticháček Jakub | SJC0704 | A | Sportcentrum Jičín | 38:06 | + 6:16 |
23. | Jordán Alexandr | KSU0626 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:08 | + 6:18 |
24. | Račanský Jiří | TBM0706 | A | KOS TJ Tesla Brno | 38:43 | + 6:53 |
25. | Janeček Jáchym | UOL0700 | A | SOB Olomouc | 40:12 | + 8:22 |
26. | Jiras Antonín | DOR0701 | A | OK Dobříš | 40:26 | + 8:36 |
27. | Meduna Filip | ONO0603 | A | SKOB Ostrov | 40:39 | + 8:49 |
28. | Stehlík Jakub | ZTC0700 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 41:06 | + 9:16 |
29. | Čech Radan | TBM0611 | B | KOS TJ Tesla Brno | 41:35 | + 9:45 |
30. | Mudrák Daniel | TBM0629 | B | KOS TJ Tesla Brno | 41:43 | + 9:53 |
31. | Kurka Antonín | SHK0700 | A | OK Slavia Hradec Králové | 43:49 | + 11:59 |
32. | Flos Tomáš | LPU0633 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 44:52 | + 13:02 |
33. | Miča Jan | KSU0701 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:45 | + 14:55 |
34. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | B | SK Brno Žabovřesky | 47:09 | + 15:19 |
35. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 47:16 | + 15:26 |
36. | Weiss Hugo | DKP0725 | B | Oddíl OB Kotlářka | 49:46 | + 17:56 |
37. | Hlavatý Jan | LPU0713 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 50:01 | + 18:11 |
38. | Blažek Cyril | SJH0701 | B | SOS Jindřichův Hradec | 51:24 | + 19:34 |
39. | Miklas Ondřej | VLI0701 | B | Slavia Liberec orienteering | 52:02 | + 20:12 |
40. | Kadaně Marek | LPU0703 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 52:05 | + 20:15 |
41. | Marek Filip | ZBM0706 | A | SK Brno Žabovřesky | 54:11 | + 22:21 |
42. | Huleja Martin | TZL0604 | B | SKOB Zlín | 62:10 | + 30:20 |
Syrový Tomáš | TUR0618 | B | OOB TJ Turnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klösel Samuel | AOP0504 | B | Orientační Běh Opava | 48:47 | ||
2. | Klapetek Václav | AOP0503 | B | Orientační Běh Opava | 48:56 | + 0:09 | |
3. | Jelínek Šimon | BOR0510 | B | OK Jiskra Nový Bor | 60:44 | + 11:57 | |
Slavík Ondřej | TVR0500 | B | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | E | USK Praha | 28:58 | 9293 | |
2. | Donda Jiří | ONO0403 | E | SKOB Ostrov | 31:36 | + 2:38 | 8562 |
3. | Bednařík Vilém | PBM0509 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 33:04 | + 4:06 | 8154 |
4. | Orany Vojtěch | SJI0401 | R | OK Jihlava | 33:29 | + 4:31 | 8039 |
5. | Průša Dominik | VSP0406 | R | USK Praha | 33:53 | + 4:55 | 7927 |
6. | Kasza Tomáš | PBM0512 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 34:22 | + 5:24 | 7793 |
7. | Haas Filip | LPU0401 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 34:32 | + 5:34 | 7747 |
7. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 34:32 | + 5:34 | 7747 |
9. | Melišík Jan | TAP0502 | A | KOB Tretra Praha | 34:34 | + 5:36 | 7738 |
10. | Sláma Šimon | LCE0502 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:08 | + 6:10 | 7580 |
11. | Gajda Martin | KAM0405 | E | OK Kamenice | 35:17 | + 6:19 | 7539 |
12. | Pekárek Tobias | TZL0502 | A | SKOB Zlín | 35:19 | + 6:21 | 7529 |
13. | Beneš Jindřich | SSU0400 | A | SK Severka Šumperk | 35:54 | + 6:56 | 7367 |
14. | Němec David | ZTC0504 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 36:33 | + 7:35 | 7187 |
15. | Nemšovský Filip | VSP0500 | A | USK Praha | 36:42 | + 7:44 | 7145 |
16. | Bukovác Filip | PBM0501 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 36:55 | + 7:57 | 7085 |
17. | Prášil Tomáš | TTR0501 | A | OOB Třebíč | 38:23 | + 9:25 | 6677 |
18. | Štábl Adam | KSU0401 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:25 | + 9:27 | 6668 |
19. | Vítek Matěj | SJI0500 | A | OK Jihlava | 38:30 | + 9:32 | 6645 |
20. | Salaba Dan | JIL0404 | A | OK Jilemnice | 38:41 | + 9:43 | 6594 |
21. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | A | OOB TJ Turnov | 38:51 | + 9:53 | 6548 |
22. | Petrilák Matouš Nathaniel | DKP0416 | A | Oddíl OB Kotlářka | 39:05 | + 10:07 | 6483 |
23. | Valenta Ondřej | JIL0401 | A | OK Jilemnice | 39:37 | + 10:39 | 6335 |
24. | Strýček Jan | PBM0503 | R | TJ Spartak 1. brněnská | 41:28 | + 12:30 | 5821 |
25. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB Tretra Praha | 41:33 | + 12:35 | 5798 |
26. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | R | OK Slavia Hradec Králové | 42:15 | + 13:17 | 5603 |
27. | Krpata Michal | LPU0403 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 43:35 | + 14:37 | 5233 |
28. | Doušek Tomáš | TBM0401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 43:44 | + 14:46 | 5191 |
29. | Racek Josef | ZBM0400 | A | SK Brno Žabovřesky | 43:57 | + 14:59 | 5131 |
30. | Černý Matouš | TAP0501 | B | KOB Tretra Praha | 44:10 | + 15:12 | 5071 |
31. | Pokorný Jan | JJN0400 | A | Team Jizerky | 44:11 | + 15:13 | 5066 |
32. | Štorek Jan | JPV0505 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 45:01 | + 16:03 | 4835 |
33. | Smolka Jakub | TAP0500 | A | KOB Tretra Praha | 46:00 | + 17:02 | 4562 |
34. | Podworski Kacper | STE0505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:55 | + 17:57 | 4307 |
35. | Čtrnáct František | PGP0401 | A | SK Praga | 47:09 | + 18:11 | 4242 |
36. | Byrtus Jakub | SIT0502 | A | OK SILESIA | 53:41 | + 24:43 | 2427 |
37. | Jelínek Filip | LPU0514 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 55:03 | + 26:05 | 2048 |
38. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 60:42 | + 31:44 | 478 |
39. | Bumbálek Štěpán | CHA0401 | B | OK Chrastava | 74:28 | + 45:30 | 0 |
Stehlík Šimon | ZTC0501 | A | Západočeské sportovní centrum OB | DISK | 0 | ||
Nouza Michal | SJH0505 | A | SOS Jindřichův Hradec | DISK | 0 | ||
Otruba František | PLU0501 | A | TJ SOKOL Plumlov | DISK | 0 | ||
Kubeček Josef | SNA0402 | A | TJ START Náchod | DISK | 0 | ||
Pekárek Tomáš | LPU0515 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 | ||
Kabát Martin | PGP0408 | R | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marszalek Patryk | 53:14 | |||||
2. | Dvořák Petr | 57:48 | + 4:34 | ||||
3. | Novák Pavel | AOV9801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 59:12 | + 5:58 | |
4. | Malý Tomáš | VRB0414 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 61:43 | + 8:29 | |
5. | Chlebek Pavel | TRI8701 | C | TJ TŽ Třinec | 76:37 | + 23:23 | |
6. | Raška Martin | 0030001 | 85:10 | + 31:56 | |||
7. | Vébr Tomáš | HAV0200 | OB Havířov | 98:37 | + 45:23 | ||
Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čepička Ladislav | ZTC0303 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 35:24 | 8184 | |
2. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 35:32 | + 0:08 | 8154 |
3. | Hirš Otakar | ZBM9801 | R | SK Brno Žabovřesky | 36:34 | + 1:10 | 7921 |
4. | Smola Michal | TZL8131 | C | SKOB Zlín | 36:40 | + 1:16 | 7898 |
5. | Macek Ondřej | LPU0209 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:15 | + 1:51 | 7767 |
6. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Brno Žabovřesky | 37:20 | + 1:56 | 7748 |
7. | Valík Adam | AOP0301 | R | Orientační Běh Opava | 37:26 | + 2:02 | 7725 |
8. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:06 | + 2:42 | 7575 |
9. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:42 | + 3:18 | 7440 |
10. | Jedlička Michal | SHK7309 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:51 | + 3:27 | 7406 |
11. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:13 | + 3:49 | 7323 |
12. | Mareš Albert | DKP0308 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:20 | + 3:56 | 7297 |
13. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 39:27 | + 4:03 | 7270 |
14. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 39:32 | + 4:08 | 7251 |
15. | Tichý Radomír | SHK0000 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:14 | + 4:50 | 7094 |
16. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 40:18 | + 4:54 | 7078 |
17. | Venhoda Matěj | SJI0301 | C | OK Jihlava | 40:31 | + 5:07 | 7030 |
18. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:04 | + 5:40 | 6905 |
18. | Glončák Peter | LCE7901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:04 | + 5:40 | 6905 |
20. | Čech Petr | SJI0001 | C | OK Jihlava | 41:08 | + 5:44 | 6890 |
21. | Bialožyt Marek | PGP0311 | C | SK Praga | 41:12 | + 5:48 | 6875 |
22. | Mikel David | TZL9703 | C | SKOB Zlín | 41:14 | + 5:50 | 6868 |
23. | Žemlík Pavel | TUR7135 | C | OOB TJ Turnov | 41:32 | + 6:08 | 6800 |
24. | Goldschmidt Tobiáš | TBM0005 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:02 | + 6:38 | 6687 |
25. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | C | KOB Tretra Praha | 42:40 | + 7:16 | 6544 |
26. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 42:53 | + 7:29 | 6496 |
27. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 43:34 | + 8:10 | 6341 |
28. | Filipek Sebastian | TRI0002 | C | TJ TŽ Třinec | 43:38 | + 8:14 | 6326 |
29. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 43:43 | + 8:19 | 6307 |
30. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 43:56 | + 8:32 | 6259 |
31. | Šurgan Štefan | TUR7900 | C | OOB TJ Turnov | 43:59 | + 8:35 | 6247 |
32. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 45:25 | + 10:01 | 5924 |
33. | Srb Vladimír | LPU7818 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 45:29 | + 10:05 | 5909 |
34. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 45:38 | + 10:14 | 5875 |
35. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 45:55 | + 10:31 | 5811 |
36. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | C | OK Jilemnice | 46:14 | + 10:50 | 5740 |
37. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 46:18 | + 10:54 | 5724 |
38. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 46:19 | + 10:55 | 5721 |
39. | Novák Adam | LPU0320 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:30 | + 11:06 | 5679 |
40. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | C | OK Jihlava | 46:36 | + 11:12 | 5657 |
41. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 47:24 | + 12:00 | 5476 |
42. | Škácha Vít | DKP0310 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:28 | + 12:04 | 5461 |
43. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 48:25 | + 13:01 | 5247 |
44. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:26 | + 13:02 | 5243 |
45. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 48:47 | + 13:23 | 5164 |
46. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:19 | + 13:55 | 5044 |
47. | Kuriak Jakub | SFM9300 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 49:37 | + 14:13 | 4976 |
48. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:50 | + 14:26 | 4927 |
49. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:05 | + 14:41 | 4871 |
50. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:11 | + 14:47 | 4848 |
51. | Svoboda Radek | TUR0202 | C | OOB TJ Turnov | 50:26 | + 15:02 | 4792 |
52. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 50:56 | + 15:32 | 4679 |
53. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:59 | + 15:35 | 4668 |
54. | Vlášek Jakub | TAP9702 | C | KOB Tretra Praha | 51:05 | + 15:41 | 4645 |
55. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 51:42 | + 16:18 | 4506 |
56. | Jurák Adam | ZBM8404 | C | SK Brno Žabovřesky | 51:50 | + 16:26 | 4476 |
57. | Gilík Marek | SOP9904 | C | OOB TJ Slezan Opava | 55:46 | + 20:22 | 3588 |
58. | Martynek Petr | TRI0304 | C | TJ TŽ Třinec | 55:50 | + 20:26 | 3573 |
59. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 57:38 | + 22:14 | 3167 |
60. | Rýdel Jiří | KAM9200 | C | OK Kamenice | 64:07 | + 28:43 | 1704 |
61. | Graf Miroslav | ZBM8723 | C | SK Brno Žabovřesky | 64:08 | + 28:44 | 1700 |
62. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:56 | + 32:32 | 842 |
63. | Heczko Stanislav | STH0107 | C | SK Studenec | 69:22 | + 33:58 | 519 |
Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | DISK | 0 | ||
Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | DISK | 0 | ||
MS | Bencúr Juraj | AOP7700 | C | Orientační Běh Opava | 54:52 | + 19:28 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:30 | |
2. | Šatánek Martin | SFM8201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 43:06 | + 5:36 |
3. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 44:45 | + 7:15 |
4. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 45:04 | + 7:34 |
5. | Volkov Alexander | TRI8002 | C | TJ TŽ Třinec | 45:19 | + 7:49 |
6. | Niezgoda Przemysław | 27P7800 | BaraniokTeam | 46:57 | + 9:27 | |
7. | Peterek Vít | SOP8600 | C | OOB TJ Slezan Opava | 48:03 | + 10:33 |
8. | Smolka Ondřej | SOP8612 | C | OOB TJ Slezan Opava | 49:03 | + 11:33 |
9. | Travnicek Jan | PLU7501 | C | TJ SOKOL Plumlov | 50:16 | + 12:46 |
10. | Czudek Tomasz | TRI8600 | C | TJ TŽ Třinec | 52:54 | + 15:24 |
11. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 54:41 | + 17:11 |
12. | Kawulok Marek | SIT8001 | C | OK SILESIA | 63:07 | + 25:37 |
13. | Svoboda Petr | TZL7937 | C | SKOB Zlín | 63:10 | + 25:40 |
14. | Maroszczyk Marek | SIT8501 | C | OK SILESIA | 64:23 | + 26:53 |
15. | Kowalczyk Marek | TRI8201 | C | TJ TŽ Třinec | 66:08 | + 28:38 |
16. | Prokeš Marek | SFM8400 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 73:27 | + 35:57 |
17. | Mončka David | 0020006 | 85:01 | + 47:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 36:13 | |
2. | Švestka Vítězslav | KUB7301 | C | KUB Koala Uherský Brod | 36:26 | + 0:13 |
3. | Zřídkaveselý Libor | PBM7207 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 37:04 | + 0:51 |
4. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SOS Jindřichův Hradec | 37:26 | + 1:13 |
5. | Stanny Kuba | 3GP7900 | InO SCI | 37:40 | + 1:27 | |
6. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 37:46 | + 1:33 |
7. | Dzik Mirosław | 0040001 | 38:25 | + 2:12 | ||
8. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 39:36 | + 3:23 |
9. | Mikluš Marián | 0060001 | 40:12 | + 3:59 | ||
10. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 40:56 | + 4:43 |
11. | Myslivec Jiří | TRI7801 | C | TJ TŽ Třinec | 41:31 | + 5:18 |
12. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 41:39 | + 5:26 |
13. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:45 | + 5:32 |
14. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 43:34 | + 7:21 |
15. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | C | SOS Jindřichův Hradec | 43:53 | + 7:40 |
16. | Lasota Tomasz | 0050001 | 44:02 | + 7:49 | ||
17. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 44:07 | + 7:54 |
18. | Biolik Grzegorz | CHC7608 | C | K.O.B. Choceň | 44:28 | + 8:15 |
19. | Badarycz Piotr | HAV7500 | C | OB Havířov | 45:26 | + 9:13 |
20. | Vilém Stanislav | VLI7703 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:45 | + 9:32 |
21. | Peňáz Radek | VRB7606 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 45:49 | + 9:36 |
22. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Brno Žabovřesky | 46:05 | + 9:52 |
23. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 46:13 | + 10:00 |
24. | Furucz Dušan | ZAK7100 | OK Netopýr Zákupy | 46:52 | + 10:39 | |
25. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 46:56 | + 10:43 |
26. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 47:57 | + 11:44 |
27. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 49:15 | + 13:02 |
28. | Komenda Kamil | PBM7201 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 49:32 | + 13:19 |
29. | Porada Robert | HAV7200 | C | OB Havířov | 50:02 | + 13:49 |
30. | Kouba Otakar | SJC7100 | C | Sportcentrum Jičín | 50:29 | + 14:16 |
31. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:04 | + 14:51 |
32. | Svoboda Jiří | DKP7504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:48 | + 15:35 |
33. | Marszalek Waldemar | 52:31 | + 16:18 | |||
34. | David Vladimír | SFM7401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 52:50 | + 16:37 |
35. | Otta Jakub | BFM7603 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:20 | + 18:07 |
36. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:08 | + 24:55 |
37. | Furmánek Zdeněk | KVS7400 | C | SKOB Kobra Vsetín | 65:21 | + 29:08 |
38. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:33 | + 31:20 |
39. | Chudík Michael | BFM7103 | C | SKOB Frýdek - Místek | 68:59 | + 32:46 |
40. | Fabiánek Radovan | 0020001 | 69:26 | + 33:13 | ||
41. | Bobek Robert | SFM7300 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 70:44 | + 34:31 |
42. | Návrat Lumír | 0020005 | 72:47 | + 36:34 | ||
43. | Urbánek Martin | SFM7400 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 73:55 | + 37:42 |
Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | DISK | ||
Vébr Radek | HAV7103 | OB Havířov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:16 | |
2. | Wojarski Krzysztof | 2KP6000 | Bielsko-Biala O-Team | 41:15 | + 6:59 | |
3. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 43:42 | + 9:26 |
4. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 44:02 | + 9:46 |
5. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 44:26 | + 10:10 |
6. | Polewski Dariusz | 2AP6100 | Jedynka Zdzieszowice | 45:57 | + 11:41 | |
7. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 46:11 | + 11:55 |
8. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:29 | + 12:13 |
9. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:08 | + 12:52 |
10. | Forystek Józef | 0080001 | 47:56 | + 13:40 | ||
11. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 57:05 | + 22:49 |
12. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 58:17 | + 24:01 |
13. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 74:10 | + 39:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 29:58 | |
2. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 32:39 | + 2:41 |
3. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 34:46 | + 4:48 |
4. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 34:52 | + 4:54 |
5. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:26 | + 11:28 |
6. | Strohalm Petr | KRN5601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:52 | + 13:54 |
7. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 45:53 | + 15:55 |
8. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:34 | + 16:36 |
9. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 47:25 | + 17:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 28:21 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 29:56 | + 1:35 |
3. | Novotný Stanislav | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 30:20 | + 1:59 |
4. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 32:58 | + 4:37 |
5. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 35:11 | + 6:50 |
6. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 43:41 | + 15:20 |
7. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 45:57 | + 17:36 |
8. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 62:42 | + 34:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuběna Martin | MOV1200 | C | SKOB Ostrava | 24:52 | |
2. | Ligocký Metoděj | SFM1700 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 27:16 | + 2:24 |
3. | Hudeček Bruno Vlk | AOP1800 | C | Orientační Běh Opava | 27:55 | + 3:03 |
4. | Buček Tomáš | MOV1502 | C | SKOB Ostrava | 28:39 | + 3:47 |
5. | Březina Jan | 30:29 | + 5:37 | |||
6. | Panna Marek | MOV1601 | C | SKOB Ostrava | 33:53 | + 9:01 |
7. | Szuscik Šimon | SIT1203 | C | OK SILESIA | 35:18 | + 10:26 |
8. | Mončková Lucie | 0020007 | 42:03 | + 17:11 | ||
9. | Skripnik Jonatan | FSP2000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:42 | + 20:50 |
10. | Peterková Gabriela | SOP1951 | C | OOB TJ Slezan Opava | 46:43 | + 21:51 |
11. | Lasota Joanna | 47:34 | + 22:42 | |||
12. | Brychlec Jan | MOV1600 | C | SKOB Ostrava | 54:37 | + 29:45 |
13. | Lasota Mikolaj | 54:51 | + 29:59 | |||
14. | Maroszczyk Tadeusz | SIT1901 | C | OK SILESIA | 61:28 | + 36:36 |
15. | Sochor Oliver | HAV2100 | C | OB Havířov | 71:46 | + 46:54 |
16. | Bartusková Agáta | MOV1550 | C | SKOB Ostrava | 81:54 | + 57:02 |
Bučková Eva | MOV8550 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Smolka Filip | SOP1702 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:20 | 9732 | |
2. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Brno Žabovřesky | 39:45 | + 0:25 | 9631 |
3. | Lima Tomas | KAM0114 | R | OK Kamenice | 39:57 | + 0:37 | 9582 |
4. | Pompura Daniel | TBM0108 | E | KOS TJ Tesla Brno | 40:13 | + 0:53 | 9517 |
5. | Metelka Ondřej | PHK0101 | E | OK 99 Hradec Králové | 40:26 | + 1:06 | 9465 |
6. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | E | SK Brno Žabovřesky | 41:45 | + 2:25 | 9144 |
7. | Horvát Petr | TBM9437 | E | KOS TJ Tesla Brno | 42:11 | + 2:51 | 9039 |
8. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 42:46 | + 3:26 | 8897 |
9. | Janovský Tomáš | PGP0101 | E | SK Praga | 42:55 | + 3:35 | 8861 |
10. | Čech Vít | KAM0311 | R | OK Kamenice | 42:58 | + 3:38 | 8849 |
11. | Procházka David | LPU9113 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 43:26 | + 4:06 | 8735 |
12. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | C | OK Kamenice | 43:43 | + 4:23 | 8666 |
13. | Poklop Martin | SSU8802 | R | SK Severka Šumperk | 43:45 | + 4:25 | 8658 |
14. | Pryjma Fryderyk | 44:10 | + 4:50 | ||||
15. | Melecký Martin | SSU9001 | R | SK Severka Šumperk | 44:20 | + 5:00 | 8516 |
16. | Švadlena Michal | CHC0101 | R | K.O.B. Choceň | 45:05 | + 5:45 | 8334 |
17. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Brno Žabovřesky | 45:06 | + 5:46 | 8330 |
18. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 45:41 | + 6:21 | 8188 |
18. | Rusý Tomáš | KAM9301 | C | OK Kamenice | 45:41 | + 6:21 | 8188 |
20. | Udržal Tomáš | LPU8002 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 46:04 | + 6:44 | 8095 |
21. | Kostka Jiří | AOP0201 | C | Orientační Běh Opava | 46:11 | + 6:51 | 8066 |
22. | Richtr Lukáš | ZTC0204 | E | Západočeské sportovní centrum OB | 46:16 | + 6:56 | 8046 |
23. | Bořil Jan | TBM9700 | R | KOS TJ Tesla Brno | 46:17 | + 6:57 | 8042 |
24. | Roháč Martin | LCE0308 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:48 | + 8:28 | 7673 |
25. | Heczko Robert | VLI7801 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:49 | + 8:29 | 7669 |
25. | Horčička Vít | TBM9919 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:49 | + 8:29 | 7669 |
27. | Chloupek Adam | LCE9300 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:24 | + 9:04 | 7527 |
28. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | UKS Sparta Czyżowice | 48:28 | + 9:08 | ||
29. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 48:59 | + 9:39 | 7386 |
30. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:22 | + 10:02 | 7292 |
31. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 49:27 | + 10:07 | 7272 |
32. | Chupek Jakub | TUR9911 | E | OOB TJ Turnov | 49:54 | + 10:34 | 7163 |
33. | Malačka Milan | DKP0210 | R | Oddíl OB Kotlářka | 49:58 | + 10:38 | 7146 |
34. | Panovec Kryštof | LCE0011 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:37 | + 11:17 | 6988 |
35. | Tokár Radim | ZTC0300 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 54:04 | + 14:44 | 6149 |
36. | Sklenář Martin | AOP9501 | C | Orientační Běh Opava | 67:48 | + 28:28 | 2810 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuriaková Zuzana | SFM8352 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 22:47 | |
2. | Dvořáková Barbora | 23:35 | + 0:48 | |||
3. | Cicvárková Klára | JJN0751 | B | Team Jizerky | 29:06 | + 6:19 |
4. | Školoud Martin | 29:32 | + 6:45 | |||
5. | Malý Karel | VRB7500 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 31:23 | + 8:36 |
6. | Urbancová Iva | SFM6550 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 34:33 | + 11:46 |
7. | Raszyková Leona | 36:57 | + 14:10 | |||
8. | Davidová Tereza | SFM0252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 37:25 | + 14:38 |
9. | Cymorek Petr | TRI7000 | C | TJ TŽ Třinec | 37:58 | + 15:11 |
10. | Cymorková Kateřina | TRI7152 | C | TJ TŽ Třinec | 41:31 | + 18:44 |
11. | Labudík Milan | TVR6200 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 42:37 | + 19:50 |
12. | Lukeš Filip | AOP1205 | C | Orientační Běh Opava | 44:10 | + 21:23 |
13. | Kotůlek Jan | AOP7801 | C | Orientační Běh Opava | 44:12 | + 21:25 |
14. | Řepecká Lenka | 0020002 | 54:28 | + 31:41 | ||
15. | Návratová Linda | 0020003 | 73:24 | + 50:37 | ||
16. | Návrat Michal | 0020004 | 83:30 | + 60:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 35:36 | 10879 | |
2. | Čechová Tereza | KAM9852 | E | OK Kamenice | 37:44 | + 2:08 | 10287 |
3. | Matějková Barbora | TUR0156 | E | OOB TJ Turnov | 38:48 | + 3:12 | 9990 |
4. | Peterová Jana | LPU0057 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 39:41 | + 4:05 | 9745 |
5. | Horčičková Vendula | LCE9353 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:28 | + 4:52 | 9527 |
6. | Semíková Lucie | KAM0250 | E | OK Kamenice | 40:46 | + 5:10 | 9444 |
7. | Pekařová Jana | TUR0252 | E | OOB TJ Turnov | 40:51 | + 5:15 | 9421 |
8. | Kosová Tereza | PHK0151 | R | OK 99 Hradec Králové | 41:36 | + 6:00 | 9212 |
9. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | E | OK 99 Hradec Králové | 41:59 | + 6:23 | 9106 |
10. | Smolková Barbora | TAP0356 | E | KOB Tretra Praha | 42:17 | + 6:41 | 9022 |
11. | Finstrlová Adéla | ZBM9153 | E | SK Brno Žabovřesky | 42:27 | + 6:51 | 8976 |
12. | Dittrichová Michaela | LCE0250 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:41 | + 7:05 | 8911 |
13. | Holečková Petra | SHK0250 | R | OK Slavia Hradec Králové | 42:58 | + 7:22 | 8832 |
14. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 43:40 | + 8:04 | 8638 |
15. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Brno Žabovřesky | 44:11 | + 8:35 | 8494 |
16. | Miklušová Tamara | TBM0258 | R | KOS TJ Tesla Brno | 44:16 | + 8:40 | 8471 |
17. | Kavánková Iva | TZL9753 | E | SKOB Zlín | 44:35 | + 8:59 | 8383 |
17. | Korpasová Tereza | TBM9898 | E | KOS TJ Tesla Brno | 44:35 | + 8:59 | 8383 |
19. | Semrádová Jana | CHC9951 | R | K.O.B. Choceň | 45:42 | + 10:06 | 8073 |
20. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | E | Sportcentrum Jičín | 46:44 | + 11:08 | 7786 |
21. | Zháňalová Barbora | ZBM9354 | R | SK Brno Žabovřesky | 47:02 | + 11:26 | 7703 |
22. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 47:09 | + 11:33 | 7670 |
23. | Nechanická Klára | TBM0055 | R | KOS TJ Tesla Brno | 48:11 | + 12:35 | 7383 |
24. | Barnatová Klára | ZBM0352 | R | SK Brno Žabovřesky | 50:44 | + 15:08 | 6675 |
25. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | C | OK Doksy | 51:06 | + 15:30 | 6573 |
26. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:10 | + 15:34 | 6554 |
27. | Bednaříková Emma | PBM0359 | R | TJ Spartak 1. brněnská | 52:52 | + 17:16 | 6082 |
28. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | R | Oddíl OB Kotlářka | 52:57 | + 17:21 | 6059 |
29. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:01 | + 17:25 | 6040 |
30. | Grycová Kateřina | TBM0058 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:40 | + 18:04 | 5860 |
31. | Korpasová Lucie | TBM0151 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:34 | + 18:58 | 5609 |
32. | Špringlová Kamila | TBM0050 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:05 | + 19:29 | 5466 |
33. | Thýnová Nikola | SHK0051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:21 | + 21:45 | 4836 |
34. | Richtrová Kamila | ZTC0451 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 58:06 | + 22:30 | 4628 |
35. | Macinská Jana | AOP8666 | C | Orientační Běh Opava | 58:35 | + 22:59 | 4493 |
36. | Sklenářová Radka | LCE9250 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:02 | + 24:26 | 4091 |
37. | Matušková Jana | RBK9999 | C | SK Radioklub Blansko | 60:13 | + 24:37 | 4040 |
38. | Kašparová Zuzana | TZL9754 | C | SKOB Zlín | 61:12 | + 25:36 | 3766 |
39. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB Tretra Praha | 68:07 | + 32:31 | 1845 |
Plochová Dominika | DKP8651 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |