Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Eva | FSP1352 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:20 | |
2. | Bulířová Dora | TAP1553 | C | KOB Tretra Praha | 22:30 | + 3:10 |
3. | Bartošová Natálie | VSP1450 | C | USK Praha | 27:58 | + 8:38 |
4. | Čurdová Anna | DKP1363 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:49 | + 10:29 |
5. | Červená Kateřina | DKP1558 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:58 | + 11:38 |
6. | Petrašová Eliška | MKP1451 | C | SK Meteor Kačerov | 32:27 | + 13:07 |
7. | Bednaříková Eva | TAP1550 | C | KOB Tretra Praha | 36:26 | + 17:06 |
8. | Horová Žofie | TAP1554 | C | KOB Tretra Praha | 46:05 | + 26:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulová Laura | ZVO1450 | C | OB SK Zvole | 11:15 | |
2. | Izdná Helena | DKP1351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 13:37 | + 2:22 |
3. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:11 | + 2:56 |
4. | Súkupová Anita | PGP1352 | C | SK Praga | 16:18 | + 5:03 |
5. | Collis Helena | DKP1450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:19 | + 6:04 |
6. | Malá Lucia | DKP1357 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:39 | + 6:24 |
7. | Michalíková Stela | ZVO1352 | C | OB SK Zvole | 18:05 | + 6:50 |
8. | Narovcová Julie | DLP1355 | C | OOB TJ Dukla Praha | 18:19 | + 7:04 |
9. | Veselá Alena | ZVO1451 | C | OB SK Zvole | 18:49 | + 7:34 |
10. | Výborná Barbora | DKP1358 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:38 | + 8:23 |
11. | Evanová Alžběta Rút | DKP1457 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:53 | + 9:38 |
12. | Slavíčková Stella | DLP1450 | C | OOB TJ Dukla Praha | 21:47 | + 10:32 |
13. | Němečková Matylda | DLP1350 | C | OOB TJ Dukla Praha | 22:12 | + 10:57 |
14. | Hudíková Michaela | DLP1451 | C | OOB TJ Dukla Praha | 25:45 | + 14:30 |
15. | Pelikánová Jitka | KAM1451 | C | OK Kamenice | 26:19 | + 15:04 |
16. | Sankotová Sára | KAM1458 | C | OK Kamenice | 28:23 | + 17:08 |
Svítilová Veronika | PGP1550 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Súkupová Sára | PGP1151 | B | SK Praga | 19:52 | |
2. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | B | SK Praga | 20:47 | + 0:55 |
3. | Rypáčková Šárka | TAP1155 | B | KOB Tretra Praha | 21:08 | + 1:16 |
4. | Rejšková Klára | KAM1251 | B | OK Kamenice | 21:10 | + 1:18 |
5. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | C | KOB Tretra Praha | 21:47 | + 1:55 |
6. | Mrázková Berta | PGP1155 | B | SK Praga | 22:14 | + 2:22 |
7. | Rodová Anežka | VSP1152 | B | USK Praha | 23:04 | + 3:12 |
8. | Králová Žofie | LBE1152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 23:05 | + 3:13 |
9. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | B | USK Praha | 26:43 | + 6:51 |
10. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | C | OK Sparta Praha | 28:54 | + 9:02 |
11. | Veselá Klára | ZVO1156 | C | OB SK Zvole | 30:09 | + 10:17 |
12. | Bolinová Evelína | FSP1150 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:31 | + 10:39 |
13. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 30:40 | + 10:48 |
14. | Pokorná Elen | KAM1151 | C | OK Kamenice | 30:43 | + 10:51 |
15. | Procházková Aneta | DKP1153 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:46 | + 10:54 |
16. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:49 | + 10:57 |
17. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:10 | + 12:18 |
18. | Hančová Alice | TAP1257 | C | KOB Tretra Praha | 32:57 | + 13:05 |
19. | Rafaelová Ema | DKP1162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:22 | + 13:30 |
20. | Kašparová Dora | DLP1251 | C | OOB TJ Dukla Praha | 33:39 | + 13:47 |
21. | Beranová Michaela | DKP1170 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:47 | + 14:55 |
22. | Mejdřická Barbora Sarah | DKP1174 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:54 | + 15:02 |
23. | Evanová Anna Lydie | DKP1261 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:06 | + 17:14 |
24. | Faltusová Julie | DKP1260 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:33 | + 18:41 |
25. | Topičová Laura | LOU1152 | C | SK Moravan Louňovice | 38:48 | + 18:56 |
26. | Levinská Sofie | DKP1259 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:58 | + 20:06 |
27. | Tomešová Stella | DKP1160 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:20 | + 20:28 |
28. | Finco Veronica Grace | PVP1150 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 42:03 | + 22:11 |
29. | Collis Emma | DKP1251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:53 | + 23:01 |
30. | Králová Helena | LBE1250 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 45:04 | + 25:12 |
31. | Košárková Aneta | PGP1255 | C | SK Praga | 46:00 | + 26:08 |
32. | Dvořáková Rozárie | LBE1252 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 47:38 | + 27:46 |
33. | Macková Milena | DLP1252 | C | OOB TJ Dukla Praha | 52:52 | + 33:00 |
34. | Mrázová Lucie | VSP1251 | C | USK Praha | 56:27 | + 36:35 |
35. | Reichelová Šárka | VSP1250 | C | USK Praha | 57:27 | + 37:35 |
36. | Juhaszová Tereza | ROZ1151 | C | OK Roztoky | 58:54 | + 39:02 |
37. | Grande Ema | PGP1251 | C | SK Praga | 60:11 | + 40:19 |
38. | Bradnová Lenka | KAM1253 | C | OK Kamenice | 66:36 | + 46:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ela | PGP0957 | A | SK Praga | 19:17 | |
2. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | B | USK Praha | 19:38 | + 0:21 |
3. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | B | USK Praha | 20:53 | + 1:36 |
4. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | B | KOB Tretra Praha | 21:35 | + 2:18 |
5. | Buganová Petra | PGP1053 | C | SK Praga | 21:38 | + 2:21 |
6. | Hrušková Tereza | PGP0953 | B | SK Praga | 22:09 | + 2:52 |
7. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | B | OB SK Zvole | 22:51 | + 3:34 |
8. | Michalíková Klára | ZVO0954 | B | OB SK Zvole | 23:03 | + 3:46 |
9. | Bartalošová Ada | PGP1050 | B | SK Praga | 23:17 | + 4:00 |
10. | Starostová Lucie | PGP1055 | C | SK Praga | 23:58 | + 4:41 |
11. | Schuhmeierová Alena | ROZ0952 | C | OK Roztoky | 24:11 | + 4:54 |
12. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | B | SK Praga | 24:26 | + 5:09 |
13. | Kolářová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 25:35 | + 6:18 |
14. | Řepková Anna | PGP1052 | B | SK Praga | 25:43 | + 6:26 |
15. | Blahutová Lucie | MFP0950 | B | Matfyz Praha | 26:28 | + 7:11 |
16. | Vaněčková Anna | DKP1063 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:29 | + 7:12 |
17. | Volešová Edita | TAP0960 | C | KOB Tretra Praha | 27:12 | + 7:55 |
18. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | B | OK Kamenice | 27:53 | + 8:36 |
19. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 28:36 | + 9:19 |
20. | Ryppelová Anna | TAP0954 | B | KOB Tretra Praha | 28:53 | + 9:36 |
21. | Kuiper Jana Simona | VSP0953 | C | USK Praha | 29:15 | + 9:58 |
22. | Truhlářová Dora | ZVO1053 | B | OB SK Zvole | 29:40 | + 10:23 |
23. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:39 | + 11:22 |
24. | Škodová Denisa | PGP1058 | B | SK Praga | 30:41 | + 11:24 |
25. | Sedmerová Nela | ZVO0955 | C | OB SK Zvole | 30:58 | + 11:41 |
26. | Horová Adéla | TAP1058 | C | KOB Tretra Praha | 31:35 | + 12:18 |
27. | Stará Magdalena | FSP1051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:59 | + 12:42 |
28. | Fišerová Emma | ZVO0956 | C | OB SK Zvole | 32:55 | + 13:38 |
29. | Labská Kateřina | PGP0963 | C | SK Praga | 34:39 | + 15:22 |
30. | Žambochová Anežka | PGP0962 | C | SK Praga | 38:38 | + 19:21 |
31. | Šunková Sára | LOU1051 | B | SK Moravan Louňovice | 39:40 | + 20:23 |
32. | Štěpánková Emma | TAP0953 | C | KOB Tretra Praha | 41:39 | + 22:22 |
33. | Adámková Sára | DKP1064 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:34 | + 25:17 |
34. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 46:50 | + 27:33 |
35. | Slabá Veronika | KAM0955 | C | OK Kamenice | 48:49 | + 29:32 |
36. | Horová Vendula | LBE1050 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 51:19 | + 32:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Narendra Adrian | MKP1401 | SK Meteor Kačerov | 23:21 | ||
2. | Rakovec Pavel | SCP1501 | C | OK Sparta Praha | 23:30 | + 0:09 |
3. | Faltus Jan | DKP1507 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:41 | + 1:20 |
4. | Šich Jan | DLP1500 | C | OOB TJ Dukla Praha | 25:15 | + 1:54 |
5. | Ondráček Viktor | EKP1515 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 26:46 | + 3:25 |
6. | Albrecht Jiří | KAM1700 | C | OK Kamenice | 30:55 | + 7:34 |
7. | Salgueiro Antonio | 0070001 | Salgueiro | 37:13 | + 13:52 | |
Větvička Antonín | DKP1309 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | DISK | ||
Král Jaroslav | LBE1500 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | ||
Brabec Diviš | LOU1500 | C | SK Moravan Louňovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hora Karel | TAP1302 | C | KOB Tretra Praha | 16:10 | |
2. | Rollier Alexei | PHK1502 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:08 | + 2:58 |
3. | Žižkovský Daniel | DKP1304 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:14 | + 4:04 |
4. | Rypáček Radim | TAP1303 | C | KOB Tretra Praha | 21:19 | + 5:09 |
5. | Klečka Jakub | DKP1406 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:19 | + 6:09 |
6. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 23:33 | + 7:23 |
7. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:47 | + 8:37 |
8. | Duda Wiktor | DKP1303 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:25 | + 11:15 |
9. | Hanč Marek | TAP1402 | C | KOB Tretra Praha | 30:13 | + 14:03 |
10. | Baxa Daniel | LBE1400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 31:07 | + 14:57 |
11. | Jager Robert | DKP1401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:59 | + 18:49 |
12. | Polách Hynek | DLP1400 | C | OOB TJ Dukla Praha | 37:49 | + 21:39 |
13. | Outrata Pavel | DLP1506 | C | OOB TJ Dukla Praha | 39:49 | + 23:39 |
14. | Kratochvíl Matyáš | DLP1303 | C | OOB TJ Dukla Praha | 41:50 | + 25:40 |
15. | Chabr Eduard | DLP1501 | C | OOB TJ Dukla Praha | 45:50 | + 29:40 |
16. | Valenta Ondřej | DKP1402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:05 | + 37:55 |
Doležel Václav | PGP1503 | C | SK Praga | DISK | ||
Veselý Hubert | PGP1402 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 16:43 | |
2. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 18:30 | + 1:47 |
3. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | B | SKOB Slaný | 20:48 | + 4:05 |
4. | Janeček Tomáš | DKP1206 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:55 | + 5:12 |
5. | Černohorský Valentýn | RIC1101 | C | OB Říčany | 22:26 | + 5:43 |
6. | Hladík Filip | DKP1102 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:38 | + 5:55 |
7. | Kamenický Karel | TAP1105 | B | KOB Tretra Praha | 23:11 | + 6:28 |
8. | Jakubský Pavel | TAP1109 | C | KOB Tretra Praha | 24:16 | + 7:33 |
9. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | C | KOB Tretra Praha | 24:59 | + 8:16 |
10. | Krejčík Daniel | RIC1206 | C | OB Říčany | 25:57 | + 9:14 |
11. | Čížik Matyáš | KAM1102 | C | OK Kamenice | 26:13 | + 9:30 |
12. | Sláma Marek | KAM1201 | C | OK Kamenice | 26:34 | + 9:51 |
13. | Větvička Vojtěch | DKP1115 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:33 | + 10:50 |
14. | Halfar Matyáš | DLP1100 | C | OOB TJ Dukla Praha | 28:19 | + 11:36 |
15. | Červený Antonín | DKP1211 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:31 | + 12:48 |
16. | Pelikán Vít | KAM1203 | C | OK Kamenice | 29:38 | + 12:55 |
17. | Martinez Galicia Pablo | RIC1204 | C | OB Říčany | 31:55 | + 15:12 |
18. | Matoušek Jan | EKP1101 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 41:53 | + 25:10 |
19. | Petráň Lukáš | TAP1200 | C | KOB Tretra Praha | 42:48 | + 26:05 |
20. | Štola Kristián | PGP1205 | C | SK Praga | 43:18 | + 26:35 |
21. | Evan Marek Amos | DKP1213 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:13 | + 27:30 |
22. | Valenta Filip | DKP1210 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:45 | + 32:02 |
23. | Valenta Ondřej | DKP1116 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:39 | + 33:56 |
24. | Čermák Jan | MKP1104 | C | SK Meteor Kačerov | 50:58 | + 34:15 |
25. | Šunka Hubert | LOU1200 | C | SK Moravan Louňovice | 51:51 | + 35:08 |
26. | Zýka Erik | MKP1203 | C | SK Meteor Kačerov | 62:26 | + 45:43 |
27. | Sankot Jakub | KAM1207 | C | OK Kamenice | 64:33 | + 47:50 |
Junek Kryštof | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Gába Šimon | DKP1117 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Pytelka Vít | TAP1110 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Machar Dan | DKP1002 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:11 | |
2. | Kučera Jakub | VSP0900 | B | USK Praha | 24:55 | + 0:44 |
3. | Junek Šimon | DKP1011 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:25 | + 1:14 |
4. | Gajda Petr | VSP0903 | B | USK Praha | 26:40 | + 2:29 |
5. | Zavadil Adam | KAM0901 | B | OK Kamenice | 32:05 | + 7:54 |
6. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | B | OK Kamenice | 32:34 | + 8:23 |
7. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | C | KOB Tretra Praha | 33:26 | + 9:15 |
8. | Zavadil Matěj | VSP0904 | C | USK Praha | 34:13 | + 10:02 |
9. | Sláma Kryštof | KAM1000 | B | OK Kamenice | 34:32 | + 10:21 |
10. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 36:58 | + 12:47 |
11. | Pazák Eduard | TAP0913 | C | KOB Tretra Praha | 41:36 | + 17:25 |
12. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 43:32 | + 19:21 |
13. | Cichra Patrik | TAP0903 | C | KOB Tretra Praha | 44:13 | + 20:02 |
14. | Kofroň Jan | LBE1000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 44:49 | + 20:38 |
15. | Růžička Vilém | DKP1017 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:11 | + 22:00 |
16. | Vyskočil Vít | DLP1006 | C | OOB TJ Dukla Praha | 47:27 | + 23:16 |
17. | Narendra Dominik | MKP1000 | C | SK Meteor Kačerov | 50:25 | + 26:14 |
18. | Novák Denis | TAP1007 | C | KOB Tretra Praha | 51:18 | + 27:07 |
19. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 52:36 | + 28:25 |
20. | Dobal David | DKP1015 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:44 | + 29:33 |
21. | Fanta Jáchym | DKP1013 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:47 | + 31:36 |
22. | Červený Jiří | DKP1008 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:19 | + 36:08 |
23. | Pejchar Matyáš | DKP0922 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:36 | + 36:25 |
24. | Dvořák Vít | LBE1003 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 61:12 | + 37:01 |
25. | Dvořák Patrik | DKP0905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:31 | + 38:20 |
26. | Kapoun Jáchym | LBE1002 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:32 | + 39:21 |
27. | Mošnička Matěj | DKP1016 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:40 | + 44:29 |
28. | Gurecký Vojtěch | DKP0923 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:38 | + 45:27 |
29. | Guriliov Jaroslav | KAM1010 | C | OK Kamenice | 70:01 | + 45:50 |
30. | Plieštik Mikoláš Maxmilián | DKP0921 | C | Oddíl OB Kotlářka | 126:34 | + 102:23 |
Daniel Mauric | DKP0920 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šichová Jaroslava | DLP8052 | C | OOB TJ Dukla Praha | 33:40 | |
2. | Salgueiro Eva | 0070002 | Salgueiro | 34:39 | + 0:59 | |
3. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | C | OB SK Zvole | 37:40 | + 4:00 |
4. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:23 | + 4:43 |
5. | Dobyášová Zuzana | KAM8052 | C | OK Kamenice | 38:40 | + 5:00 |
6. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:15 | + 5:35 |
7. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 40:02 | + 6:22 |
8. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:58 | + 7:18 |
9. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 42:41 | + 9:01 |
10. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:58 | + 9:18 |
11. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 44:25 | + 10:45 |
12. | Hubený Martin | DVP8001 | C | DVP ORIENTATION | 44:46 | + 11:06 |
13. | Wichterle Daniel | DKP0822 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:13 | + 16:33 |
14. | Hlaváčová Jarka | MFP6050 | C | Matfyz Praha | 58:53 | + 25:13 |
15. | Prylová Pavla | TJP7550 | C | TJ Sokol Troja | 61:58 | + 28:18 |
16. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | C | SK Praga | 70:54 | + 37:14 |
17. | Dubský Miloš | SCP5100 | C | OK Sparta Praha | 80:19 | + 46:39 |
18. | Janda David | DKP0615 | C | Oddíl OB Kotlářka | 95:22 | + 61:42 |
19. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 103:46 | + 70:06 |
20. | Bulva Radek | 0160001 | NER | 136:22 | + 102:42 | |
21. | Gába Miroslav | 140:20 | + 106:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 26:18 | |
2. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 26:32 | + 0:14 |
3. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 27:22 | + 1:04 |
4. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 29:41 | + 3:23 |
4. | Hledík Jakub | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 29:41 | + 3:23 |
6. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:26 | + 4:08 |
7. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 31:29 | + 5:11 |
8. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 31:38 | + 5:20 |
9. | Hošek Radim | TAP8737 | C | KOB Tretra Praha | 31:42 | + 5:24 |
10. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:10 | + 5:52 |
11. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:58 | + 6:40 |
12. | Doležalová Monika | KAM8851 | R | OK Kamenice | 33:45 | + 7:27 |
13. | Krejčík Jan | RIC8003 | C | OB Říčany | 33:46 | + 7:28 |
14. | Maroušek Jan | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:52 | + 7:34 |
15. | Jirásek Milan | VSP7403 | C | USK Praha | 33:53 | + 7:35 |
16. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 34:21 | + 8:03 |
17. | Švecová Karolína | ZVO0557 | A | OB SK Zvole | 34:38 | + 8:20 |
18. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 34:56 | + 8:38 |
19. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:59 | + 8:41 |
20. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:26 | + 9:08 |
21. | Junek Petr | STH7451 | C | SK Studenec | 35:33 | + 9:15 |
22. | Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | 36:32 | + 10:14 |
23. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 37:19 | + 11:01 |
24. | Lebeda Dušan | SPC7312 | C | SPORTICUS team | 37:48 | + 11:30 |
25. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 38:30 | + 12:12 |
26. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 38:51 | + 12:33 |
27. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 39:32 | + 13:14 |
28. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | B | KOB Tretra Praha | 39:38 | + 13:20 |
29. | Glasnák Vladimír | MFP7300 | C | Matfyz Praha | 39:45 | + 13:27 |
30. | Hůla Tomáš | LBE0602 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 39:50 | + 13:32 |
31. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 39:53 | + 13:35 |
32. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:19 | + 14:01 |
33. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 40:22 | + 14:04 |
34. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 40:23 | + 14:05 |
35. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 40:30 | + 14:12 |
36. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:58 | + 14:40 |
37. | Sedykh Ilya | 0190001 | m. SVOBODA | 41:53 | + 15:35 | |
38. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:57 | + 15:39 |
39. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 41:58 | + 15:40 |
40. | Gemperle František | MFP7102 | C | Matfyz Praha | 42:13 | + 15:55 |
41. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 42:29 | + 16:11 |
42. | Švecová Anežka | ZVO0352 | A | OB SK Zvole | 42:43 | + 16:25 |
43. | Samek Jakub | VSP8800 | C | USK Praha | 43:02 | + 16:44 |
44. | Plochová Dominika | DKP8651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:06 | + 16:48 |
45. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 43:17 | + 16:59 |
46. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 43:26 | + 17:08 |
47. | Škrabálek Jan | KYL7000 | C | SK SP Kylešovice | 43:48 | + 17:30 |
48. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 43:50 | + 17:32 |
49. | Rod Matyáš | VSP0803 | B | USK Praha | 44:05 | + 17:47 |
49. | Brabec Tomáš | LOU8400 | C | SK Moravan Louňovice | 44:05 | + 17:47 |
51. | Brázdil Petr | 0100001 | bez členství | 44:11 | + 17:53 | |
52. | Duda František | DKP8107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:32 | + 18:14 |
53. | Perkner Vít | ZVO0603 | C | OB SK Zvole | 44:49 | + 18:31 |
54. | Krucký David | 0100002 | bez členství | 45:32 | + 19:14 | |
55. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 45:35 | + 19:17 |
56. | Baxa David | LBE0800 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 45:46 | + 19:28 |
57. | Petráňová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 46:16 | + 19:58 |
58. | Dvořáček Dan | MFP7903 | C | Matfyz Praha | 46:35 | + 20:17 |
59. | Hůla Pavel | LBE7300 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 47:21 | + 21:03 |
60. | Dvořák Petr | DKP8005 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:33 | + 21:15 |
61. | Čížik Marek | KAM7501 | C | OK Kamenice | 47:36 | + 21:18 |
62. | Tejkl Jiří | TAP7702 | C | KOB Tretra Praha | 47:55 | + 21:37 |
63. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | C | USK Praha | 48:28 | + 22:10 |
64. | Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | 48:30 | + 22:12 |
65. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 48:51 | + 22:33 |
66. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 49:05 | + 22:47 |
67. | Bednařík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 49:14 | + 22:56 |
68. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 49:19 | + 23:01 |
69. | Adámková Blanka | DCH7852 | C | Radioelektronika Cheb | 49:31 | + 23:13 |
70. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 49:35 | + 23:17 |
71. | Kofroň Jan | LBE8001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 49:52 | + 23:34 |
72. | Bartoš Marián | 50:04 | + 23:46 | |||
73. | Neubauer René | ZVO0704 | C | OB SK Zvole | 50:18 | + 24:00 |
74. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:22 | + 24:04 |
75. | Zavadil Pavel | KAM6401 | C | OK Kamenice | 50:52 | + 24:34 |
76. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 51:16 | + 24:58 |
77. | Tomeš Radim | DKP7801 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:55 | + 25:37 |
78. | Hora Michal | LBE7901 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 52:39 | + 26:21 |
79. | Pelikán Tomáš | KAM8200 | C | OK Kamenice | 54:03 | + 27:45 |
80. | Plašil Ondřej | 0200001 | Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech | 54:18 | + 28:00 | |
81. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 54:26 | + 28:08 |
82. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:36 | + 28:18 |
83. | Rejšková Alena | KAM7750 | C | OK Kamenice | 54:50 | + 28:32 |
83. | Vaněček Jan | DKP0824 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:50 | + 28:32 |
85. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | C | SK Praga | 55:05 | + 28:47 |
86. | Dlouhá Marta | PGP7858 | C | SK Praga | 55:41 | + 29:23 |
87. | Červená Lenka | DKP8252 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:51 | + 29:33 |
88. | Šebánková Alžběta | DLP0652 | C | OOB TJ Dukla Praha | 56:16 | + 29:58 |
89. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 56:54 | + 30:36 |
90. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | C | KOB Tretra Praha | 57:37 | + 31:19 |
91. | Vaughanová Sára | LOU0853 | C | SK Moravan Louňovice | 57:54 | + 31:36 |
92. | Bednářová Štěpánka | TAP0862 | C | KOB Tretra Praha | 58:02 | + 31:44 |
93. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 58:08 | + 31:50 |
94. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov | 58:25 | + 32:07 |
95. | Žufníčková Pavla | LBE8152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 58:46 | + 32:28 |
96. | Šunda Marek | VSP9200 | C | USK Praha | 59:01 | + 32:43 |
97. | Šunková Berta | LOU0850 | B | SK Moravan Louňovice | 60:00 | + 33:42 |
98. | Vaněčková Petra | TJP7950 | C | TJ Sokol Troja | 60:25 | + 34:07 |
99. | Vaněček Jan | TJP8000 | C | TJ Sokol Troja | 60:29 | + 34:11 |
100. | Bulíř | 60:47 | + 34:29 | |||
101. | Doležel Jiří | PGP8005 | C | SK Praga | 61:18 | + 35:00 |
102. | Veselá Lenka | ZVO8052 | C | OB SK Zvole | 61:28 | + 35:10 |
103. | Baxová Kateřina | LBE0651 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 61:30 | + 35:12 |
104. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 61:41 | + 35:23 |
105. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 62:28 | + 36:10 |
106. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov | 62:31 | + 36:13 |
107. | Motyčková Zuzana | TAP7753 | C | KOB Tretra Praha | 63:12 | + 36:54 |
108. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 63:36 | + 37:18 |
109. | Baxová Irena | LBE7951 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:39 | + 37:21 |
110. | Košíková Jitka | VSP7799 | C | USK Praha | 63:43 | + 37:25 |
111. | Kapoun Matěj | LBE0801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:51 | + 37:33 |
112. | Neradová Klára | 0080001 | Chýnice | 63:54 | + 37:36 | |
113. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 65:14 | + 38:56 |
114. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:57 | + 39:39 |
115. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 66:16 | + 39:58 |
116. | Chramosta Tomáš | KAM7601 | C | OK Kamenice | 66:54 | + 40:36 |
117. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 67:17 | + 40:59 |
118. | Perkner Radim | ZVO8001 | C | OB SK Zvole | 67:53 | + 41:35 |
119. | Kapoun Luděk | LBE7400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 68:49 | + 42:31 |
120. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 68:58 | + 42:40 |
121. | Mošnička Michal | DKP8003 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:02 | + 42:44 |
122. | Toušek Miloslav | MKP5000 | C | SK Meteor Kačerov | 69:34 | + 43:16 |
123. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 70:24 | + 44:06 |
124. | Pokorná Kamila | KAM7452 | C | OK Kamenice | 75:29 | + 49:11 |
125. | Teyssler David | ZVO0609 | C | OB SK Zvole | 76:30 | + 50:12 |
126. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | C | SK Praga | 77:35 | + 51:17 |
127. | Smolíková Tereza | LOU9150 | C | SK Moravan Louňovice | 80:41 | + 54:23 |
128. | Šlapáková Libuše | 0060001 | GC | 81:17 | + 54:59 | |
129. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 83:45 | + 57:27 |
130. | Michalíková Jana | ZVO8051 | C | OB SK Zvole | 84:48 | + 58:30 |
131. | Kollmannová Zdeňka | LBE0851 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 85:06 | + 58:48 |
132. | Tucny Jan | 0150001 | OB Tučňáci | 87:15 | + 60:57 | |
133. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 91:22 | + 65:04 |
134. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 93:25 | + 67:07 |
135. | Pelcová Michaela | 0050001 | Rinjani team | 96:28 | + 70:10 | |
136. | Gaudlová Gabriela | 0040001 | TJ Sokol Radostice | 96:29 | + 70:11 | |
137. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 100:46 | + 74:28 |
138. | Černá Petra | HCE7751 | C | TJ Hostivice | 102:36 | + 76:18 |
139. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 106:43 | + 80:25 |
139. | Nováková Alice | 0130001 | jdu náhodou kolem | 106:43 | + 80:25 | |
141. | Hrubá Veronika | 0140001 | 6YC | 107:33 | + 81:15 | |
142. | Šnejdarová Miroslava | 0010001 | není členem | 109:17 | + 82:59 | |
Trefný Jiří | DISK | |||||
Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | DISK | ||
Bulířová Blanka | DISK | |||||
Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | DISK | ||
Petrová Martina | TAP6852 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Blažková Cecilie | TAP0861 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frolov Roman | DKP1505 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:46 | |
2. | Bureš Josef | DKP1409 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:54 | + 4:08 |
3. | Tejklová Stela | TAP1254 | C | KOB Tretra Praha | 23:44 | + 4:58 |
4. | Tomeš Matěj | DKP1508 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:55 | + 5:09 |
5. | Hnátková Kateřina | LOU1400 | C | SK Moravan Louňovice | 24:42 | + 5:56 |
6. | Kofroň Ondřej | LBE1200 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 27:07 | + 8:21 |
7. | Moráčková Meda | ZBP1750 | C | OOB SK Zbraslav | 28:25 | + 9:39 |
8. | Bartoš Martin | VSP1700 | C | USK Praha | 31:14 | + 12:28 |
9. | Duda Marek | DKP1804 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:54 | + 13:08 |
10. | Doležalová Zuzana | 0090001 | Pytlíci ze Sáčkova | 34:25 | + 15:39 | |
11. | Khelová Eliška | SCP1651 | C | OK Sparta Praha | 36:17 | + 17:31 |
12. | Doležalová Tereza | 0090002 | Pytlíci ze Sáčkova | 37:02 | + 18:16 | |
13. | Beyrová Sára | DKP1559 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:56 | + 19:10 |
14. | Hanuš Stoklasa | 0120001 | Hanuš a Sofka | 41:31 | + 22:45 | |
15. | Zhuchenko Anna | MKP1250 | SK Meteor Kačerov | 41:39 | + 22:53 | |
16. | Sedláková Magdalena | DKP1853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:12 | + 23:26 |
17. | Mullis Elizabeth | DKP1651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:30 | + 23:44 |
18. | Štemberg Petr | EKP1600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 72:42 | + 53:56 |
19. | Štemberg David | EKP1901 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 75:14 | + 56:28 |
Mikan Antonín | EKP1900 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuklová Tereza | PGP0755 | C | SK Praga | 30:41 |