Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rochovanská Eliška | ASU1456 | C | Magnus Orienteering | 15:51 | |
2. | Rochovanská Štěpánka | ASU1457 | C | Magnus Orienteering | 16:02 | + 0:11 |
3. | Vlčková Barbora | KSU1454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:50 | + 3:59 |
4. | Kočandrlová Anežka | KSU1551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:18 | + 27:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeřovská Eliška | KON1353 | B | KOB Konice | 12:23 | |
2. | Otrubová Veronika | PLU1277 | B | TJ SOKOL Plumlov | 16:21 | + 3:58 |
3. | Mikušová Kateřina | PTE1350 | C | TJ Sokol Ptení | 18:55 | + 6:32 |
4. | Kopecká Eliška | SSU1252 | B | SK Severka Šumperk | 21:30 | + 9:07 |
5. | Daňková Viktorie | RBK1353 | C | SK Radioklub Blansko | 21:40 | + 9:17 |
6. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:57 | + 9:34 |
7. | Zapletalová Marie | PTE1351 | C | TJ Sokol Ptení | 25:55 | + 13:32 |
8. | Dratvová Sára | STE1251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:29 | + 16:06 |
9. | Šaňáková Anna | UOL1351 | C | SOB Olomouc | 38:45 | + 26:22 |
Mikušová Adéla | PTE1277 | C | TJ Sokol Ptení | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | B | SOB Olomouc | 20:18 | |
2. | Tomášková Anna | STE1051 | B | SK SKI-OB Šternberk | 22:51 | + 2:33 |
3. | Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 23:54 | + 3:36 |
4. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:43 | + 5:25 |
5. | Malasková Linda | UOL1053 | C | SOB Olomouc | 25:59 | + 5:41 |
6. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | B | KOB Konice | 26:45 | + 6:27 |
7. | Pavelková Eva | KSU1099 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:55 | + 7:37 |
8. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 30:58 | + 10:40 |
9. | Václavková Amálie | KON1079 | B | KOB Konice | 36:29 | + 16:11 |
10. | Pelantová Nikol | ASU1150 | C | Magnus Orienteering | 43:11 | + 22:53 |
11. | Bábková Amálie | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | 81:48 | + 61:30 |
Kopecká Veronika | SSU1051 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýčková Barbora | PBM0852 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 24:24 | |
2. | Burdová Hana | STE0852 | B | SK SKI-OB Šternberk | 26:47 | + 2:23 |
3. | Tomanková Alice | KSU0959 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:34 | + 4:10 |
4. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:53 | + 4:29 |
5. | Hýblová Eliška | JPV0952 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 30:45 | + 6:21 |
6. | Kranzler Stella Marie | SSU0950 | B | SK Severka Šumperk | 34:33 | + 10:09 |
7. | Paloncý Adéla | KSU0950 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:42 | + 10:18 |
8. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 37:41 | + 13:17 |
9. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:28 | + 17:04 |
10. | Pelantová Sára | ASU0850 | C | Magnus Orienteering | 44:24 | + 20:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřinová Adéla | KSU0650 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:42 | |
2. | Přikrylová Jana | JPV0652 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 44:05 | + 6:23 |
3. | Benešová Anežka | KON0757 | B | KOB Konice | 45:46 | + 8:04 |
4. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 46:09 | + 8:27 |
5. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 46:22 | + 8:40 |
6. | Balvanová Vendula | JPV0750 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 54:20 | + 16:38 |
7. | Smýkalová Eliška | KSU0676 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:22 | + 17:40 |
8. | Dedková Zdena | JPV0752 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:31 | + 32:49 |
9. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 88:28 | + 50:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | A | SOB Olomouc | 40:05 | 5445 | |
2. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:49 | + 4:44 | 4910 |
3. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 47:25 | + 7:20 | 4616 |
4. | Lubrichová Veronika | PLU0453 | B | TJ SOKOL Plumlov | 48:21 | + 8:16 | 4510 |
5. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 48:44 | + 8:39 | 4467 |
6. | Krajíčková Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 49:13 | + 9:08 | 4412 |
7. | Pinkavová Hana | JPV0551 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 49:51 | + 9:46 | 4340 |
8. | Janečková Josefína | EKP0351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:07 | + 13:02 | 3971 |
9. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 53:22 | + 13:17 | 3942 |
10. | Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 53:24 | + 13:19 | 3939 |
11. | Janečková Adéla | PLU0452 | B | TJ SOKOL Plumlov | 53:32 | + 13:27 | 3924 |
12. | Koutná Štěpánka | UOL9151 | C | SOB Olomouc | 59:28 | + 19:23 | 3252 |
13. | Venusová Anna | STE0554 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:26 | + 22:21 | 2917 |
14. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 66:45 | + 26:40 | |
15. | Müllerová Marie | KSU0565 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:17 | + 31:12 | 1915 |
16. | Černochová Michaela | PLU0351 | C | TJ SOKOL Plumlov | 71:28 | + 31:23 | 1895 |
17. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | C | Magnus Orienteering | 71:48 | + 31:43 | 1857 |
18. | Zatloukalová Hana | ZLH0150 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 76:15 | + 36:10 | 1353 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB START Blansko | 40:41 | |
2. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:38 | + 3:57 |
3. | Bartoňová Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 46:18 | + 5:37 |
4. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:05 | + 7:24 |
5. | Krejčí Lenka | UOL8350 | C | SOB Olomouc | 51:29 | + 10:48 |
6. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 57:27 | + 16:46 |
7. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 60:38 | + 19:57 |
8. | Kopecká Tereza | SSU8000 | C | SK Severka Šumperk | 68:48 | + 28:07 |
9. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 76:54 | + 36:13 |
Macková Hana | KSU8383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 26:37 | |
2. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:13 | + 1:36 |
3. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:34 | + 1:57 |
4. | Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 30:33 | + 3:56 |
5. | Kašparová Ivana | JPV6951 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 30:53 | + 4:16 |
6. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 33:03 | + 6:26 |
7. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:11 | + 6:34 |
8. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:33 | + 7:56 |
9. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 34:56 | + 8:19 |
10. | Škrabalová Eva | KON7676 | C | KOB Konice | 35:24 | + 8:47 |
11. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:32 | + 10:55 |
12. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 37:50 | + 11:13 |
13. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 38:12 | + 11:35 |
14. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 39:22 | + 12:45 |
15. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 39:26 | + 12:49 |
16. | Balvanová Martina | JPV7777 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:13 | + 13:36 |
17. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:36 | + 13:59 |
18. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:16 | + 16:39 |
19. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 43:56 | + 17:19 |
20. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 44:23 | + 17:46 |
21. | Ženčáková Marie | 0010002 | C | ASPV OA | 45:09 | + 18:32 |
22. | Dedková Iveta | JPV7853 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:45 | + 19:08 |
23. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 47:13 | + 20:36 |
24. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:33 | + 20:56 |
25. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:09 | + 21:32 |
26. | Zatloukalová Eva | ZLH7051 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 49:31 | + 22:54 |
27. | Sekaninová Jitka | ASU7750 | C | Magnus Orienteering | 52:15 | + 25:38 |
28. | Glonková Martina | STE7450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:11 | + 27:34 |
29. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 63:38 | + 37:01 |
29. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 63:38 | + 37:01 |
Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK | ||
Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 32:37 | |
2. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:29 | + 2:52 |
3. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 38:08 | + 5:31 |
4. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:25 | + 6:48 |
5. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 40:22 | + 7:45 |
6. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 43:24 | + 10:47 |
7. | Felklová Jarmila | 0010004 | C | ASPV OA | 52:21 | + 19:44 |
8. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 58:14 | + 25:37 |
9. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 62:51 | + 30:14 |
10. | Roubalíková Iva | 0050002 | C | ZŠ Těšetice | 62:53 | + 30:16 |
11. | Rozehnalová Karla | JPV6750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:52 | + 38:15 |
Gebauerová Jana | SSU6450 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottwald Petr | JPV1400 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 16:15 | |
2. | Pánek Milan | SSU1600 | C | SK Severka Šumperk | 16:58 | + 0:43 |
3. | Kryl Jan Matěj | STE1402 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:20 | + 2:05 |
4. | Rochovanská Julie | ASU1661 | C | Magnus Orienteering | 21:29 | + 5:14 |
5. | Komínek Vojtěch | KON1515 | C | KOB Konice | 27:25 | + 11:10 |
6. | Krejčí Julie | UOL1551 | C | SOB Olomouc | 28:08 | + 11:53 |
7. | Svoboda Tobiáš | UOL1500 | C | SOB Olomouc | 29:28 | + 13:13 |
8. | Vémola Ondřej | PLU1600 | C | TJ SOKOL Plumlov | 30:36 | + 14:21 |
9. | Bábek Tom | PTE1402 | C | TJ Sokol Ptení | 35:18 | + 19:03 |
10. | Bublová Matylda | UOL1550 | C | SOB Olomouc | 42:30 | + 26:15 |
Zemánková Magdaléna | RBK1451 | C | SK Radioklub Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 13:42 | |
2. | Krejčí Viktor | UOL1402 | C | SOB Olomouc | 15:15 | + 1:33 |
3. | Tempír Vilém | UOL1601 | C | SOB Olomouc | 17:38 | + 3:56 |
4. | Jiráček Ondřej | STE1401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:00 | + 6:18 |
5. | Kindl Oskar | UOL1401 | C | SOB Olomouc | 23:46 | + 10:04 |
6. | Koukal Matěj | JPV1501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 25:39 | + 11:57 |
Macek Martin | KSU1400 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lýsek Štěpán | UOL1203 | B | SOB Olomouc | 12:37 | |
2. | Macháček Jan | UOL1301 | C | SOB Olomouc | 15:43 | + 3:06 |
3. | Mazák Šimon | KSU1300 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:58 | + 4:21 |
4. | Macek Václav | ASU1249 | B | Magnus Orienteering | 18:33 | + 5:56 |
5. | Vala Karel | ASU1300 | C | Magnus Orienteering | 18:42 | + 6:05 |
6. | Rajnošek Samuel | KSU1313 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:06 | + 6:29 |
7. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 24:50 | + 12:13 |
8. | Vémola Roman | PLU1302 | C | TJ SOKOL Plumlov | 33:15 | + 20:38 |
9. | Svoboda Ondřej | UOL1201 | C | SOB Olomouc | 36:11 | + 23:34 |
10. | Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 41:08 | + 28:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lutera Oliver | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | 18:36 | |
2. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 20:45 | + 2:09 |
3. | Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:53 | + 2:17 |
4. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 23:26 | + 4:50 |
5. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 25:25 | + 6:49 |
6. | Rozsíval Martin | KON1022 | B | KOB Konice | 27:41 | + 9:05 |
7. | Pospíšil Tomáš | SSU1006 | C | SK Severka Šumperk | 29:29 | + 10:53 |
8. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 33:09 | + 14:33 |
9. | Marek Martin | STE1100 | B | SK SKI-OB Šternberk | 36:02 | + 17:26 |
10. | Hedrich Jan | SSU1101 | C | SK Severka Šumperk | 38:21 | + 19:45 |
11. | Turek Václav | SSU1102 | C | SK Severka Šumperk | 38:42 | + 20:06 |
12. | Macek Jindřich | KSU1103 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:01 | + 21:25 |
13. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:20 | + 21:44 |
14. | Vlček Antonín | KSU1121 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:23 | + 24:47 |
15. | Tempír Lukáš | UOL1001 | C | SOB Olomouc | 45:35 | + 26:59 |
16. | Václavek Alois | KON1132 | B | KOB Konice | 48:01 | + 29:25 |
17. | Pospíšil Jáchym | PTE1111 | B | TJ Sokol Ptení | 49:06 | + 30:30 |
18. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 51:04 | + 32:28 |
19. | Sekanina Marek | ASU1010 | C | Magnus Orienteering | 59:11 | + 40:35 |
20. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 72:57 | + 54:21 |
Foret Dominik | SSU1004 | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Máčala Antonín | STE0811 | B | SK SKI-OB Šternberk | 26:33 | |
2. | Barták Petr | UOL0805 | B | SOB Olomouc | 27:54 | + 1:21 |
3. | Paloncý Jan | KSU0808 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:41 | + 4:08 |
4. | Lipenský Matouš | KON0830 | B | KOB Konice | 33:01 | + 6:28 |
5. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:46 | + 12:13 |
6. | Pánek Antonín | SSU0901 | B | SK Severka Šumperk | 39:19 | + 12:46 |
7. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 42:33 | + 16:00 |
8. | Richtr František | SSU0903 | B | SK Severka Šumperk | 45:27 | + 18:54 |
9. | Swaczyna Šimon | UOL0903 | C | SOB Olomouc | 50:33 | + 24:00 |
10. | Dedek Martin | JPV0919 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:16 | + 26:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pánek Ondřej | SSU0702 | B | SK Severka Šumperk | 43:10 | |
2. | Macek Vojtěch | ASU0748 | B | Magnus Orienteering | 43:48 | + 0:38 |
3. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:39 | + 2:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jindřich | SSU0400 | A | SK Severka Šumperk | 34:13 | 7838 | |
2. | Horvát Petr | TBM9437 | E | KOS TJ Tesla Brno | 34:16 | + 0:03 | 7827 |
3. | Rajnošek Zdeněk | KSU8506 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:58 | + 0:45 | 7669 |
4. | Otruba František | PLU0501 | A | TJ SOKOL Plumlov | 35:21 | + 1:08 | 7582 |
5. | Štábl Adam | KSU0401 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:40 | + 1:27 | 7511 |
6. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:56 | + 1:43 | 7451 |
7. | Bencúr Juraj | AOP7700 | C | Orientační Běh Opava | 37:26 | + 3:13 | 7112 |
8. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 37:36 | + 3:23 | 7075 |
9. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 41:04 | + 6:51 | 6293 |
10. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:27 | + 7:14 | 6206 |
11. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:37 | + 9:24 | 5718 |
12. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:26 | + 10:13 | 5534 |
13. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 45:01 | + 10:48 | 5402 |
14. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 45:20 | + 11:07 | 5331 |
15. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:59 | + 12:46 | 4958 |
16. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 47:49 | + 13:36 | 4770 |
17. | Štorek Jan | JPV0505 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 48:21 | + 14:08 | 4650 |
18. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:32 | + 17:19 | 3932 |
19. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:26 | + 18:13 | 3729 |
20. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 54:02 | + 19:49 | 3368 |
21. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:37 | + 20:24 | 3237 |
22. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 54:50 | + 20:37 | 3188 |
23. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:43 | + 23:30 | 2537 |
24. | Hladík Ladislav | OOL8804 | C | SK Haná orienteering | 59:26 | + 25:13 | 2150 |
25. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:36 | + 32:23 | 534 |
26. | Beneš Miroslav | KON9915 | C | KOB Konice | 79:39 | + 45:26 | 0 |
27. | Jura Tomáš | JPV8200 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 80:58 | + 46:45 | 0 |
28. | Karásek Michal | PLU7902 | C | TJ SOKOL Plumlov | 103:24 | + 69:11 | 0 |
Fabiánek Jakub | KSU0501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 36:09 | |
2. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB START Blansko | 39:15 | + 3:06 |
3. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 41:29 | + 5:20 |
4. | Ježek Tomáš | PLU8419 | C | TJ SOKOL Plumlov | 42:14 | + 6:05 |
5. | Travnicek Jan | PLU7501 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:10 | + 8:01 |
6. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:34 | + 9:25 |
7. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 46:25 | + 10:16 |
8. | Navrátil Tomáš | JPV8817 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:52 | + 10:43 |
9. | Hubík Hubert | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 50:08 | + 13:59 |
10. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:34 | + 14:25 |
11. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:41 | + 14:32 |
12. | Ženčák Jaroslav | 0010001 | C | ASPV OA | 51:14 | + 15:05 |
13. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 51:28 | + 15:19 |
14. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 54:01 | + 17:52 |
15. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 59:08 | + 22:59 |
16. | Rochovanský František | ASU8400 | C | Magnus Orienteering | 61:56 | + 25:47 |
17. | Vlček Jan | KSU8011 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:37 | + 26:28 |
18. | Jurenka Pavel | 0020001 | C | Neregistrovaný | 63:21 | + 27:12 |
19. | Lutera Michal | PLU8101 | C | TJ SOKOL Plumlov | 63:37 | + 27:28 |
20. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 65:21 | + 29:12 |
21. | Svoboda Zdeněk | UOL7900 | C | SOB Olomouc | 66:02 | + 29:53 |
22. | Mazák Lukáš | KSU8600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:48 | + 36:39 |
23. | Václavek Leoš | KON8216 | C | KOB Konice | 74:41 | + 38:32 |
24. | Burda Martin | JPV8111 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 81:23 | + 45:14 |
25. | Čeřovský Petr | KON8518 | C | KOB Konice | 82:02 | + 45:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 37:02 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 37:17 | + 0:15 |
3. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 37:47 | + 0:45 |
4. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 38:34 | + 1:32 |
5. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:31 | + 4:29 |
6. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:56 | + 4:54 |
7. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 43:19 | + 6:17 |
8. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:29 | + 7:27 |
9. | Krtička Luděk | SSU7847 | C | SK Severka Šumperk | 45:49 | + 8:47 |
10. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 46:19 | + 9:17 |
11. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:38 | + 9:36 |
12. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 47:10 | + 10:08 |
13. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 47:12 | + 10:10 |
14. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 47:30 | + 10:28 |
15. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:46 | + 11:44 |
16. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:07 | + 12:05 |
17. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 50:04 | + 13:02 |
18. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 50:20 | + 13:18 |
19. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:36 | + 15:34 |
20. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 53:32 | + 16:30 |
21. | Malaska Lukáš | UOL7504 | C | SOB Olomouc | 54:37 | + 17:35 |
22. | Pinkava Roman | JPV7606 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:50 | + 17:48 |
23. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:13 | + 18:11 |
24. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:15 | + 21:13 |
25. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:00 | + 24:58 |
26. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:25 | + 25:23 |
27. | Baláček Václav | UOL7401 | C | SOB Olomouc | 63:13 | + 26:11 |
28. | Lorenčík Ivo | 0040001 | C | XXX | 65:35 | + 28:33 |
29. | Foltin David | 0030001 | C | Olomouc | 66:32 | + 29:30 |
30. | Lýsek Martin | UOL7903 | C | SOB Olomouc | 67:09 | + 30:07 |
31. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 67:30 | + 30:28 |
32. | Novák Jan | STE7900 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:54 | + 32:52 |
33. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 70:19 | + 33:17 |
34. | Krejčí Petr | UOL7801 | C | SOB Olomouc | 70:29 | + 33:27 |
35. | Závodný Marek | SSU7403 | C | SK Severka Šumperk | 71:37 | + 34:35 |
36. | Škrabal Milan | KON7521 | C | KOB Konice | 73:34 | + 36:32 |
37. | Koukal Pavel | JPV7717 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 88:33 | + 51:31 |
Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 37:56 | |
2. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 39:37 | + 1:41 |
3. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:54 | + 1:58 |
4. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 40:50 | + 2:54 |
5. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:16 | + 3:20 |
6. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:35 | + 4:39 |
7. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:23 | + 5:27 |
8. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:52 | + 7:56 |
9. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:13 | + 8:17 |
10. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:14 | + 8:18 |
11. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 48:10 | + 10:14 |
12. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 52:48 | + 14:52 |
13. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 54:48 | + 16:52 |
14. | Roubalík Radovan | 0050001 | C | ZŠ Těšetice | 57:45 | + 19:49 |
15. | Gentric Marc | STE6901 | C | SK SKI-OB Šternberk | 64:08 | + 26:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 30:28 | |
2. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 35:42 | + 5:14 |
3. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 37:48 | + 7:20 |
4. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 41:49 | + 11:21 |
5. | Janošík Zdeněk | OOL5600 | C | SK Haná orienteering | 41:57 | + 11:29 |
6. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 42:16 | + 11:48 |
7. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 44:23 | + 13:55 |
8. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 49:02 | + 18:34 |
9. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 51:57 | + 21:29 |
10. | Hubáček Miroslav | C | 68:03 | + 37:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 36:24 | |
2. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 46:00 | + 9:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrusinová Tereza | 0100002 | C | OB Alojzov | 19:31 | |
1. | Petřivalská Anežka | UOL1650 | C | SOB Olomouc | 19:31 | + 0:00 |
3. | Jiráček Tomáš | STE1600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:12 | + 0:41 |
4. | Strýček Matěj | ADA1701 | C | OOB Spartak Adamov | 20:53 | + 1:22 |
5. | Doležel Pavel | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 21:07 | + 1:36 |
6. | Soukup Martin | C | 22:57 | + 3:26 | ||
7. | Zapletalová Anna | PTE2050 | C | TJ Sokol Ptení | 23:46 | + 4:15 |
8. | Trhlík Vojta | 0070001 | C | PTE | 24:07 | + 4:36 |
8. | Kryl Richard | STE1601 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:07 | + 4:36 |
10. | Herzingerová Linda | PLU1599 | C | TJ SOKOL Plumlov | 25:14 | + 5:43 |
11. | Kindl Fabian | UOL1900 | C | SOB Olomouc | 26:03 | + 6:32 |
12. | Konečná Lucie | 0080001 | C | ABC | 27:49 | + 8:18 |
12. | Konečná Amálie | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 27:49 | + 8:18 |
14. | Baláček Jonáš | UOL1602 | C | SOB Olomouc | 27:55 | + 8:24 |
15. | Doleželová Karolína | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 28:08 | + 8:37 |
16. | Hladká Věra | C | 30:09 | + 10:38 | ||
17. | Soukup Ondřej | C | 31:12 | + 11:41 | ||
18. | Hrazdilová Denisa | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 34:38 | + 15:07 |
19. | Zapletal Matěj | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 35:50 | + 16:19 |
20. | Dušková Michaela | PTE1771 | C | TJ Sokol Ptení | 39:47 | + 20:16 |
21. | Krul Štěpán | PTE2100 | C | TJ Sokol Ptení | 40:09 | + 20:38 |
22. | Karásek Richard | PLU1700 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:09 | + 24:38 |
23. | Červinka Antonín | OKP2000 | C | SK OK 24 Praha | 63:15 | + 43:44 |
24. | Pospíšil Jindřich | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 65:49 | + 46:18 |
25. | Pospíšil Jindřich | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 66:15 | + 46:44 |
26. | Navrátil Ondra | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:08 | + 48:37 |
27. | Navrátilová Barunka | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:12 | + 48:41 |
28. | Začal Vilém | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 70:52 | + 51:21 |
29. | Začalová Maruška | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 71:21 | + 51:50 |
30. | Perůtková Marie | LCE2089 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:50 | + 52:19 |
31. | Koutný Jindřich | UOL2001 | C | SOB Olomouc | 92:30 | + 72:59 |
32. | Štrajt Jakub | UOL2000 | C | SOB Olomouc | 93:30 | + 73:59 |
Jančík Dominik | C | DISK | ||||
Jeřábek Petr | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zapletal Lukáš | PTE0853 | C | TJ Sokol Ptení | 23:58 | |
2. | Karásková Denisa | ZPV0555 | C | KOB ZPV Prostějov | 26:23 | + 2:25 |
3. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:00 | + 5:02 |
4. | Kutá Alena | UOL8151 | C | SOB Olomouc | 34:31 | + 10:33 |
5. | Profous Kamil | KSU7200 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:15 | + 11:17 |
6. | Venus Ctibor | STE7800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:16 | + 13:18 |
7. | Čeřovská Adéla | KON8755 | C | KOB Konice | 38:58 | + 15:00 |
8. | Jeřábková Jana | C | 40:38 | + 16:40 | ||
9. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:50 | + 16:52 |
9. | Pánková Jitka | SSU7850 | C | SK Severka Šumperk | 40:50 | + 16:52 |
11. | Kučera Martin | STE7602 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:11 | + 17:13 |
12. | Zemánková Vladimíra | RBK8051 | C | SK Radioklub Blansko | 42:12 | + 18:14 |
13. | Hedrich Miroslav | SSU0705 | C | SK Severka Šumperk | 43:38 | + 19:40 |
14. | Bartáková Anežka | C | 44:04 | + 20:06 | ||
15. | Vítková Miroslava | PTE6952 | C | TJ Sokol Ptení | 45:50 | + 21:52 |
16. | Profousová Stella | KSU1262 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:23 | + 22:25 |
17. | Labudík Milan | TVR6200 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 47:22 | + 23:24 |
18. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:29 | + 23:31 |
19. | Pelantová Veronika | ASU8080 | C | Magnus Orienteering | 48:44 | + 24:46 |
20. | Pospíšilová Lucie | STE7551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:05 | + 25:07 |
21. | Zafiun Daniel | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:27 | + 25:29 |
22. | Baláčková Janika | C | 55:03 | + 31:05 | ||
23. | Štrajt Přemysl | UOL8400 | C | SOB Olomouc | 55:33 | + 31:35 |
24. | Kratochvílová Amálie | HOB1651 | C | SK OB Horní Benešov | 61:51 | + 37:53 |
25. | Fousková Veronika | UOL8750 | C | SOB Olomouc | 63:30 | + 39:32 |
26. | Pospíšilová Karla | SSU8052 | C | SK Severka Šumperk | 64:51 | + 40:53 |
27. | Krylová Daniela | STE7750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:07 | + 41:09 |