Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.09.2016
Místo konání:
Mšec
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Ostrov
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R1
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R3
Protokol:
Zveřejňujeme zatím předběžné výsledky.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P2     T4     T7    
D10
2.09 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 15:09
2. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 16:46 + 1:37
3. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 17:00 + 1:51
4. Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany 17:26 + 2:17
5. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 18:14 + 3:05
6. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 18:17 + 3:08
7. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 18:53 + 3:44
8. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 19:38 + 4:29
9. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 20:12 + 5:03
10. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 21:29 + 6:20
11. Mirčeva Tereza DOR0750 C OK Dobříš 22:05 + 6:56
12. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:10 + 7:01
13. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:30 + 7:21
14. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:10 + 8:01
15. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 24:01 + 8:52
16. Mandová Magdalena DKP0652 Oddíl OB Kotlářka 24:50 + 9:41
17. Štoková Sofie DKP0750 C Oddíl OB Kotlářka 25:55 + 10:46
18. Pangracová Anna MFP0650 C VŠSK MFF UK Praha 26:19 + 11:10
19. Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 28:24 + 13:15
20. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 30:57 + 15:48
21. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 32:48 + 17:39
22. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 42:59 + 27:50
23. Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 54:31 + 39:22
D10L
2.26 km, 10 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buková Hana ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem 20:26
2. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 22:03 + 1:37
3. Kuncová Adéla ROZ0653 C OK Roztoky 23:07 + 2:41
4. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:11 + 6:45
5. Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha 27:33 + 7:07
6. Havlínová Josefína DKP0853 C Oddíl OB Kotlářka 30:05 + 9:39
7. Tumová Simona 30:36 + 10:10
8. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 31:59 + 11:33
9. Kalinová Ella EKP0961 C VŠTJ Ekonom Praha 32:26 + 12:00
10. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 34:39 + 14:13
11. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 35:15 + 14:49
12. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 35:30 + 15:04
13. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 40:04 + 19:38
14. Andrade Miriam 24C0650 OK Vršovice 41:49 + 21:23
15. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 42:41 + 22:15
16. Lampová Julie DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka 43:35 + 23:09
17. Šramčíková Ema Josefa ROU0652 C SKOB Roudnice nad Labem 47:44 + 27:18
MS Němcová Magdalena 16:49 +
MS Ransdorfová Hedvika DKP0556 Oddíl OB Kotlářka 18:06 +
D12
3.08 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 21:21
2. Linhartová Klára ZVO0556 C OB SK Zvole 22:59 + 1:38
3. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 23:33 + 2:12
4. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 24:23 + 3:02
5. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 24:30 + 3:09
6. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 25:43 + 4:22
7. Kramlová Barbora ZVO0452 C OB SK Zvole 27:18 + 5:57
8. Malečková Hana PGP0550 B SK Praga 28:02 + 6:41
9. Balejová Julie KAM0551 C OK Kamenice 28:11 + 6:50
10. Švecová Karolína ZVO0557 C OB SK Zvole 28:42 + 7:21
11. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 28:42 + 7:21
12. Čapková Lucie KAM0459 C OK Kamenice 28:44 + 7:23
13. Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 29:02 + 7:41
14. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:45 + 9:24
15. Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 30:52 + 9:31
16. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:33 + 11:12
17. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 32:35 + 11:14
18. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 32:40 + 11:19
19. Brichtová Helena NNN2005 Neregistrovaní (NNN) 33:32 + 12:11
20. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 35:24 + 14:03
21. Rosendorfová Hana TAP0551 KOB TRETRA Praha 35:38 + 14:17
22. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 40:54 + 19:33
23. Redlová Barbora SLA0650 C SKOB Slaný 46:59 + 25:38
24. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 49:01 + 27:40
25. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 60:22 + 39:01
Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice DISK
D14
4.03 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Barbora SLA0251 B SKOB Slaný 26:48
2. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 30:18 + 3:30
3. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 30:28 + 3:40
4. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 30:37 + 3:49
5. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 32:18 + 5:30
6. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 33:46 + 6:58
7. Jirkovská Kateřina SLA0350 B SKOB Slaný 35:38 + 8:50
8. Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 35:40 + 8:52
9. Mojžíšková Lucie KAM0253 C OK Kamenice 35:44 + 8:56
10. Vítková Barbora DKL0250 B KOB Kladno 37:56 + 11:08
11. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 38:00 + 11:12
12. Bartoňová Tereza TAP0350 C KOB TRETRA Praha 38:14 + 11:26
13. Švecová Anežka ZVO0352 C OB SK Zvole 41:52 + 15:04
14. Mojžíšková Klára KAM0356 C OK Kamenice 51:55 + 25:07
15. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 58:13 + 31:25
16. Cenková Petra HCE0350 C TJ Hostivice 58:21 + 31:33
D16
5.16 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 44:00
2. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 44:46 + 0:46
3. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 45:07 + 1:07
4. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 45:38 + 1:38
5. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 51:33 + 7:33
6. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:41 + 7:41
7. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:44 + 9:44
8. Pelikánová Máša MFP0050 B VŠSK MFF UK Praha 55:37 + 11:37
9. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 59:42 + 15:42
10. Hanzalová Marie Anna RIC0150 C OB Říčany 63:46 + 19:46
11. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 65:51 + 21:51
12. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 70:17 + 26:17
D18
6.18 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 63:31
2. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 65:07 + 1:36
3. Sobotková Anna PGP0050 C SK Praga 67:55 + 4:24
D21K
6.18 km, 120 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3159
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 58:17 3304
2. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 60:17 + 2:00 3201
3. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 64:41 + 6:24 2973
4. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 68:14 + 9:57 2789
5. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 76:25 + 18:08 2366
6. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:29 + 27:12 1897
7. Slotová Jarmila TAP8650 C KOB TRETRA Praha 85:49 + 27:32 1880
8. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 90:27 + 32:10
D21L
9.16 km, 205 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7379
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 62:34 7747
2. Slavíková Lucie PGP9150 C SK Praga 67:21 + 4:47 7211
3. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 67:38 + 5:04 7179
4. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 69:22 + 6:48 6985
5. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 69:53 + 7:19 6927
6. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 69:54 + 7:20 6925
7. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 71:02 + 8:28 6798
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 71:52 + 9:18 6705
9. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 74:36 + 12:02 6399
10. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 76:33 + 13:59 6180
11. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 77:31 + 14:57 6072
12. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 77:55 + 15:21 6027
13. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:17 + 16:43 5874
14. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 82:44 + 20:10 5487
15. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 84:05 + 21:31 5336
16. Klusáková Barbora DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka 84:46 + 22:12 5259
17. Zimmerová Kateřina KAM9850 A OK Kamenice 86:32 + 23:58 5061
18. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 86:33 + 23:59 5060
19. Setínková Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 90:17 + 27:43 4641
20. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 90:33 + 27:59 4611
21. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:09 + 28:35 4544
22. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 93:35 + 31:01 4271
23. Trdá Lucie 69X8651 HO Humanita 94:44 + 32:10
24. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 96:05 + 33:31 3991
25. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 96:10 + 33:36 3982
26. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 98:54 + 36:20 3676
27. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 98:59 + 36:25 3666
28. Kamererová Klára KAM9154 C OK Kamenice 101:15 + 38:41 3412
29. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 104:32 + 41:58 3044
30. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 107:55 + 45:21 2665
31. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 113:39 + 51:05 2023
32. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 120:14 + 57:40 1285
33. Silovská Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 123:26 + 60:52 926
34. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 134:50 + 72:16 0
35. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 156:41 + 94:07 0
D35K
4.09 km, 95 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 33:32
2. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 37:56 + 4:24
3. Šeborová Tereza DKL8150 C KOB Kladno 38:42 + 5:10
4. Čevelová Ivana EKP7895 C VŠTJ Ekonom Praha 40:54 + 7:22
5. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 42:00 + 8:28
6. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 43:19 + 9:47
7. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 43:30 + 9:58
8. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 44:42 + 11:10
9. Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 46:01 + 12:29
10. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 46:47 + 13:15
11. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:11 + 13:39
12. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 47:30 + 13:58
13. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:32 + 14:00
14. Eiglerová Petra ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem 50:40 + 17:08
15. Hudosová Gábina RIC7299 C OB Říčany 52:24 + 18:52
16. Halamová Anna TAP7350 C KOB TRETRA Praha 54:25 + 20:53
17. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 55:37 + 22:05
18. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 57:26 + 23:54
19. Pilařová Kateřina 5BX8050 Čepíci 59:04 + 25:32
20. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 61:27 + 27:55
21. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 62:09 + 28:37
22. Jedličková Tereza KAM7950 C OK Kamenice 67:24 + 33:52
23. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 67:49 + 34:17
24. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 69:41 + 36:09
25. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 72:07 + 38:35
26. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 112:29 + 78:57
D35L
6.45 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 52:52
2. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 57:09 + 4:17
3. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 58:23 + 5:31
4. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 61:46 + 8:54
5. Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha 68:08 + 15:16
6. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 71:33 + 18:41
7. Forštová Jitka PGP7558 C SK Praga 73:46 + 20:54
8. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 82:15 + 29:23
9. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 83:57 + 31:05
10. Pangrácová Jana MFP7653 C VŠSK MFF UK Praha 85:45 + 32:53
11. Machová Jana VSP7754 C USK Praha 89:32 + 36:40
12. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 100:11 + 47:19
13. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 104:04 + 51:12
14. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 108:43 + 55:51
Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany DISK
Smolková Alena PGP6450 C SK Praga DISK
D45K
3.69 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 46:21
2. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 48:26 + 2:05
3. Bláhová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 51:17 + 4:56
4. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 58:32 + 12:11
5. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:37 + 14:16
6. Jandová Hana LCV7150 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 66:06 + 19:45
Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní DISK
D45L
5.29 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 44:04
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 45:50 + 1:46
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 47:40 + 3:36
4. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:45 + 4:41
5. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 49:25 + 5:21
6. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:33 + 6:29
7. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:02 + 6:58
8. Neumannová Renata PVP6650 C VSS Přírodověda Praha 51:33 + 7:29
9. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 55:01 + 10:57
10. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 55:01 + 10:57
11. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 57:00 + 12:56
12. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 58:48 + 14:44
13. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:23 + 16:19
14. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 60:32 + 16:28
15. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 61:07 + 17:03
16. Dobešová Monika KNC7151 C Sokol Kostelec n. Č. l. 63:18 + 19:14
17. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 66:29 + 22:25
18. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 66:50 + 22:46
19. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 67:55 + 23:51
20. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 69:13 + 25:09
21. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 70:19 + 26:15
22. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 70:53 + 26:49
23. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 83:44 + 39:40
24. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 84:58 + 40:54
25. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 96:00 + 51:56
Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov DISK
D55
4.09 km, 95 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 45:10
2. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 47:11 + 2:01
3. Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 48:37 + 3:27
4. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 52:43 + 7:33
5. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 55:25 + 10:15
6. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 56:49 + 11:39
7. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:55 + 12:45
8. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 58:17 + 13:07
9. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 59:38 + 14:28
10. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 60:01 + 14:51
11. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 61:49 + 16:39
12. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 63:57 + 18:47
D65
3.69 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 48:12
2. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 61:06 + 12:54
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 74:27 + 26:15
4. Brabcová Jindra LCV4750 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 84:21 + 36:09
5. Ďurčatová Hana DKP4750 C Oddíl OB Kotlářka 86:46 + 38:34
D75
3.69 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 71:20
H10
2.09 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 12:03
2. Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 14:11 + 2:08
3. Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:47 + 2:44
4. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 15:15 + 3:12
5. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 15:47 + 3:44
6. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 15:50 + 3:47
7. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 16:06 + 4:03
8. Meier David VSP0606 C USK Praha 16:29 + 4:26
9. Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 17:22 + 5:19
10. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 17:40 + 5:37
11. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 17:52 + 5:49
12. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 18:55 + 6:52
13. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 19:08 + 7:05
14. Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 19:41 + 7:38
15. Besta Radek 11C0800 Letci v akci 19:55 + 7:52
16. Kuchař Pavel RIC0604 C OB Říčany 20:49 + 8:46
17. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 24:05 + 12:02
18. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 24:29 + 12:26
19. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 24:51 + 12:48
20. Havlín Prokop DKP0705 C Oddíl OB Kotlářka 25:27 + 13:24
21. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 25:38 + 13:35
22. Coufal Kryštof ROU0603 C SKOB Roudnice nad Labem 28:36 + 16:33
23. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 28:43 + 16:40
24. Friedel Matěj LBE0702 C TJ Lokomotiva Beroun 29:43 + 17:40
25. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 57:31 + 45:28
H10L
2.26 km, 10 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 17:37
2. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 22:07 + 4:30
3. Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 23:47 + 6:10
4. Ransdorf Vít DKP0710 Oddíl OB Kotlářka 24:18 + 6:41
5. Mach David VSP0801 C USK Praha 26:25 + 8:48
6. Pilař František 5BX0900 Čepíci 34:12 + 16:35
H12
4.03 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 B VŠTJ Ekonom Praha 26:07
2. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 26:51 + 0:44
3. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 28:56 + 2:49
4. Jiras Jenda DOR0505 C OK Dobříš 30:13 + 4:06
5. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 30:46 + 4:39
6. Dudla Teodor DOR0401 C OK Dobříš 32:07 + 6:00
7. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 34:10 + 8:03
8. Černý Antonín TAP0402 C KOB TRETRA Praha 35:08 + 9:01
9. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 36:16 + 10:09
10. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 36:28 + 10:21
11. Snížek Ondřej DOR0406 C OK Dobříš 37:31 + 11:24
12. Milota Jakub KAM0503 C OK Kamenice 38:34 + 12:27
13. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 39:58 + 13:51
14. Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:58 + 18:51
15. Pilát Bořivoj DKL0500 C KOB Kladno 45:11 + 19:04
16. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 48:59 + 22:52
17. Hejsek Lukáš KAM0400 C OK Kamenice 49:45 + 23:38
18. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:16 + 26:09
19. Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 52:58 + 26:51
20. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 53:38 + 27:31
21. Horn Jonáš RIC0511 C OB Říčany 54:38 + 28:31
22. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 56:21 + 30:14
23. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 56:40 + 30:33
24. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 81:28 + 55:21
25. Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 94:05 + 67:58
Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha DISK
Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany DISK
Tofel Šimon TAP0605 C KOB TRETRA Praha DISK
Šťastný Tomáš TAP0401 C KOB TRETRA Praha DISK
H14
5.16 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 35:00
2. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 36:45 + 1:45
3. Bolehovský Daniel EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha 36:54 + 1:54
4. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 37:11 + 2:11
5. Bolehovský Michal EKP0200 B VŠTJ Ekonom Praha 39:19 + 4:19
6. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 41:15 + 6:15
7. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 41:55 + 6:55
8. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 44:17 + 9:17
9. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 45:36 + 10:36
10. Průša Jan DKL0201 C KOB Kladno 48:28 + 13:28
11. Sedláček Jaroslav ROZ0300 B OK Roztoky 49:00 + 14:00
12. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 57:37 + 22:37
13. Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 57:47 + 22:47
14. Sobotka Vojtěch PGP0203 C SK Praga 57:52 + 22:52
15. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 60:25 + 25:25
16. Gebauer Jiří LME0300 C SK Los Mělník 74:25 + 39:25
17. Swart Benjamin DKL0300 C KOB Kladno 126:50 + 91:50
H16
6.82 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 45:28
2. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 45:41 + 0:13
3. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 53:49 + 8:21
4. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 55:47 + 10:19
5. Pethö Alex RIC0100 C OB Říčany 58:09 + 12:41
6. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 58:19 + 12:51
7. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 59:55 + 14:27
8. Průša Kryštof VSP0102 A USK Praha 60:32 + 15:04
9. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 66:32 + 21:04
10. Horný Jakub LBE0002 C TJ Lokomotiva Beroun 67:37 + 22:09
11. Šťastný Petr TAP0106 C KOB TRETRA Praha 69:39 + 24:11
12. Pohořalý Hugo ROU0103 B SKOB Roudnice nad Labem 71:54 + 26:26
13. Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 80:49 + 35:21
14. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 92:08 + 46:40
15. Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 121:18 + 75:50
H18
9.16 km, 205 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 52:57
2. Vítek Karel DKL9901 A KOB Kladno 59:42 + 6:45
3. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:02 + 15:05
4. Ždimera Jan PGP9903 C SK Praga 78:49 + 25:52
5. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 86:43 + 33:46
6. Koubek Václav DOR9900 C OK Dobříš 96:27 + 43:30
H21K
7.84 km, 200 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6892
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 44:49 7777
2. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 54:40 + 9:51 6457
3. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 54:47 + 9:58 6442
4. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 56:34 + 11:45 6203
5. Jurga Vojtěch 46X8500 Krutě Kruté Krůty 56:38 + 11:49
6. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:05 + 14:16 5865
7. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 59:48 + 14:59 5769
8. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 60:25 + 15:36 5686
9. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 61:09 + 16:20 5588
10. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 61:37 + 16:48 5526
11. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 61:41 + 16:52 5517
12. Pangrác Ondřej MFP7603 C VŠSK MFF UK Praha 62:51 + 18:02 5360
13. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 64:48 + 19:59 5099
14. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 65:39 + 20:50
15. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 65:44 + 20:55 4974
16. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 65:50 + 21:01 4961
17. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 65:59 + 21:10 4940
18. Škrabálek Jan 66:09 + 21:20
19. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 66:22 + 21:33 4889
20. Komín David PGP7405 C SK Praga 66:39 + 21:50 4851
21. Milota Jan KAM7200 C OK Kamenice 67:54 + 23:05 4684
22. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 68:16 + 23:27 4634
23. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 69:54 + 25:05 4415
24. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 70:14 + 25:25 4371
25. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:28 + 25:39 4340
26. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 71:50 + 27:01 4156
27. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 74:15 + 29:26 3832
28. Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 84:33 + 39:44 2452
29. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 84:42 + 39:53 2432
30. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 86:10 + 41:21 2235
31. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 95:12 + 50:23
32. Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:44 + 52:55 685
33. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 100:14 + 55:25 350
H21L
12.97 km, 290 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8058
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 72:53 8394
2. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 74:04 + 1:11 8269
3. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 81:13 + 8:20 7511
4. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 85:06 + 12:13 7100
5. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 85:07 + 12:14 7098
6. Hlaváč Jaroslav EKP9205 C VŠTJ Ekonom Praha 85:52 + 12:59 7018
7. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:23 + 13:30 6964
8. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 86:32 + 13:39 6948
9. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 88:20 + 15:27 6757
10. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 88:33 + 15:40 6734
11. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 90:44 + 17:51 6503
12. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 91:57 + 19:04 6374
13. Štěňha Martin EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha 92:49 + 19:56 6282
14. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 93:11 + 20:18 6243
15. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 93:28 + 20:35 6213
16. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 93:52 + 20:59 6171
17. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 94:59 + 22:06 6052
18. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 95:03 + 22:10 6045
19. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 99:12 + 26:19 5606
20. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 100:44 + 27:51 5443
21. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 100:58 + 28:05 5419
22. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:22 + 28:29 5376
23. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 108:01 + 35:08 4672
24. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 116:16 + 43:23 3798
25. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 126:29 + 53:36 2715
Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha DISK 0
H35K
6.45 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hill Richard 47:56
2. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 53:18 + 5:22
3. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 61:02 + 13:06
4. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 61:56 + 14:00
5. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 63:01 + 15:05
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:50 + 17:54
7. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 70:07 + 22:11
8. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 74:35 + 26:39
9. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 88:05 + 40:09
Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany DISK
Friedel Jan NNN2007 Neregistrovaní (NNN) DISK
H35L
9.91 km, 260 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 65:08
2. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 70:47 + 5:39
3. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 73:29 + 8:21
4. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 79:23 + 14:15
5. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 79:30 + 14:22
6. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 79:51 + 14:43
7. Přibík Martin PGP7406 C SK Praga 81:10 + 16:02
8. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 82:00 + 16:52
9. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 83:50 + 18:42
10. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 86:30 + 21:22
11. Pilař Marek 5BX7700 Čepíci 88:20 + 23:12
12. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 88:26 + 23:18
13. Bercha Šimon TEP7700 C Tempo Praha 90:42 + 25:34
14. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 91:47 + 26:39
15. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 99:31 + 34:23
16. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 102:24 + 37:16
17. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 119:55 + 54:47
H45K
6.18 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 43:18
2. Mach Radovan VSP6600 C USK Praha 48:23 + 5:05
3. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:17 + 6:59
4. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 50:26 + 7:08
5. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 53:45 + 10:27
6. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 60:50 + 17:32
7. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 62:17 + 18:59
8. Swart Jan DKL7001 C KOB Kladno 66:14 + 22:56
9. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 70:26 + 27:08
10. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 73:39 + 30:21
11. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 82:35 + 39:17
12. Kozelka Jan LCV7000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 93:37 + 50:19
H45L
7.84 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 58:15
2. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 62:23 + 4:08
3. Urbanec Vít EZL7010 C PEV Zlín 63:13 + 4:58
4. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 66:12 + 7:57
5. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 71:14 + 12:59
6. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:13 + 14:58
7. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 73:35 + 15:20
8. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:37 + 15:22
9. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:21 + 16:06
10. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 75:25 + 17:10
11. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 77:54 + 19:39
12. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:13 + 19:58
13. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:29 + 29:14
14. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 87:45 + 29:30
15. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 88:54 + 30:39
16. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 89:22 + 31:07
17. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 90:25 + 32:10
18. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 98:26 + 40:11
19. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:03 + 46:48
20. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 105:08 + 46:53
21. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 105:14 + 46:59
22. Hejsek Jiří KAM6900 C OK Kamenice 112:26 + 54:11
23. Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 114:14 + 55:59
24. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 120:39 + 62:24
25. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 122:01 + 63:46
26. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní (NNN) 124:12 + 65:57
27. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 145:23 + 87:08
H55
6.45 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 60:29
2. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 61:45 + 1:16
3. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 62:02 + 1:33
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 65:33 + 5:04
5. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 66:01 + 5:32
6. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 70:30 + 10:01
7. Dudík Petr DOR5500 C OK Dobříš 70:34 + 10:05
8. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 74:21 + 13:52
9. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 77:10 + 16:41
10. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 77:23 + 16:54
11. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 78:36 + 18:07
12. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 79:28 + 18:59
13. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 79:57 + 19:28
14. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 84:15 + 23:46
15. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 84:19 + 23:50
16. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 85:35 + 25:06
17. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 89:15 + 28:46
18. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 89:46 + 29:17
19. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 93:34 + 33:05
20. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 95:51 + 35:22
Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha DISK
Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha DISK
H65
5.29 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 54:18
2. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:42 + 1:24
3. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 56:03 + 1:45
4. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 60:37 + 6:19
5. Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 61:54 + 7:36
6. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 64:29 + 10:11
7. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 66:19 + 12:01
8. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 67:25 + 13:07
9. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 74:54 + 20:36
10. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 77:29 + 23:11
11. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 84:37 + 30:19
12. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 87:25 + 33:07
13. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 87:36 + 33:18
14. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:57 + 37:39
15. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 99:54 + 45:36
16. Šerák Zdeněk MKP4200 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 184:32 + 130:14
H75
4.09 km, 95 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 55:32
2. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 74:01 + 18:29
3. Vondra Jaroslav FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 96:20 + 40:48
4. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 97:23 + 41:51
5. Ďurčat Jozef DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka 99:46 + 44:14
HDR
2.26 km, 10 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bercha Matouš TEP0800 C Tempo Praha 14:21
2. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 18:17 + 3:56
3. Bercha Jonáš TEP1000 C Tempo Praha 18:17 + 3:56
4. Ouda Filip 18:33 + 4:12
5. Pangrácová Eva MFP1051 C VŠSK MFF UK Praha 18:35 + 4:14
6. Ouda Martin 5WX7400 pendolina 19:24 + 5:03
7. Dědek Vilém ROUxxxx SKOB Roudnice nad Labem 19:52 + 5:31
8. Dědková Olga ROUxxxx SKOB Roudnice nad Labem 19:52 + 5:31
9. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 20:46 + 6:25
10. Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:11 + 6:50
11. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 21:45 + 7:24
12. Zápotocký Tomáš SLAxxxx SKOB Slaný 21:59 + 7:38
13. Berka Ondřej TJN1100 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:24 + 9:03
14. Kunst Miroslav SLA1101 C SKOB Slaný 23:40 + 9:19
15. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 23:47 + 9:26
16. Hauptmann David 23:52 + 9:31
17. Kunc Lukáš ROZ0802 C OK Roztoky 24:03 + 9:42
18. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 24:23 + 10:02
19. Trop Šimon 24:36 + 10:15
20. Černý Vojta 24:53 + 10:32
21. Kunstová Anežka SLA1050 C SKOB Slaný 26:02 + 11:41
22. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 28:10 + 13:49
23. Kalinová Lisa EKP1150 C VŠTJ Ekonom Praha 28:13 + 13:52
24. Švarc Kryštof ZBPxxxx OOB SK Zbraslav 28:27 + 14:06
25. Svoboda Filip 28:53 + 14:32
26. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 29:05 + 14:44
27. Friedel Ondřej LBE0901 C TJ Lokomotiva Beroun 29:36 + 15:15
28. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 29:51 + 15:30
29. Švarc Štěpán ZBPxxxx OOB SK Zbraslav 29:58 + 15:37
30. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 30:00 + 15:39
31. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 30:27 + 16:06
32. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 30:33 + 16:12
33. Janoušek Filip 30:35 + 16:14
34. Kuttelwascher Marek HCE0901 C TJ Hostivice 31:06 + 16:45
35. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 31:13 + 16:52
36. Pánek Petr DKLxxxx KOB Kladno 31:46 + 17:25
37. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 35:05 + 20:44
38. Coufalová Klára ROU0951 C SKOB Roudnice nad Labem 35:31 + 21:10
39. Čabla Samuel 35:44 + 21:23
40. Toflová Elizabeth TAPxxxx KOB TRETRA Praha 36:11 + 21:50
41. Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 37:15 + 22:54
42. Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 37:18 + 22:57
43. Janda Martin NNN2009 Neregistrovaní (NNN) 37:46 + 23:25
44. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 38:01 + 23:40
45. Hill Daisy 39:16 + 24:55
46. Štěpánková Emma NNN2008 Neregistrovaní (NNN) 39:23 + 25:02
47. Janda Vítek NNN2010 Neregistrovaní (NNN) 39:53 + 25:32
48. Bolinová Evelína NNN2014 Neregistrovaní (NNN) 40:43 + 26:22
49. Čevelová Adéla RIC1150 C OB Říčany 41:16 + 26:55
50. Krčmářová Adéla NNN2006 Neregistrovaní (NNN) 41:48 + 27:27
51. Mullis Robert 42:25 + 28:04
52. Andrade Telmo 24C7400 OK Vršovice 42:30 + 28:09
53. Janoušková Klára 42:40 + 28:19
54. Jedličková Tereza DKL0550 C KOB Kladno 45:21 + 31:00
55. Šeborová Kačka DKL0951 C KOB Kladno 48:32 + 34:11
56. Krečová Ema DKL0950 C KOB Kladno 49:06 + 34:45
57. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 49:30 + 35:09
58. Doležal Matěj SLAxxxx SKOB Slaný 50:32 + 36:11
59. Šeborová Barča 50:37 + 36:16
60. Nitsch Ondřej FSP1000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:33 + 37:12
61. Bezpalcová Klára NNN0060 Neregistrovaní (NNN) 53:54 + 39:33
62. Nedbalová Magdalena MFP1053 C VŠSK MFF UK Praha 57:42 + 43:21
63. Khelová Bára SCP1350 C OK Sparta Praha 63:34 + 49:13
64. Dvořák Max 66:06 + 51:45
65. Hanák Kryštof SLA1100 C SKOB Slaný 73:56 + 59:35
66. Čablová Magdalena SLAxxxx SKOB Slaný 74:00 + 59:39
67. Vít Damien EKP1305 C VŠTJ Ekonom Praha 85:18 + 70:57
Vítová Marianne EKP1158 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Tumová Dominika DISK
P2
2.41 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 17:08
2. Ransdorf Miroslav 18:35 + 1:27
3. Kuchař Pavel 19:25 + 2:17
4. Cincibusová Jana 19:29 + 2:21
5. Coufalová Monika ROU7552 C SKOB Roudnice nad Labem 21:34 + 4:26
6. Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 21:42 + 4:34
7. Kučerová Lada LBE7450 C TJ Lokomotiva Beroun 22:34 + 5:26
8. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 22:40 + 5:32
9. Ransdorfová Šárka 23:13 + 6:05
10. Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 23:58 + 6:50
11. Hronová Katarína VSP7570 C USK Praha 24:26 + 7:18
12. Füllsack David DOR8000 OK Dobříš 25:25 + 8:17
13. Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice 26:11 + 9:03
14. Cichrová Iveta NNN2003 Neregistrovaní (NNN) 26:21 + 9:13
15. Halama Radim 27:16 + 10:08
16. Grimmerová Mariana 27:54 + 10:46
17. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 28:28 + 11:20
18. Pinkrová Šárka HCE8350 C TJ Hostivice 28:42 + 11:34
19. Kuttelwascherová Jitka HCE7251 C TJ Hostivice 29:02 + 11:54
20. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 29:24 + 12:16
21. Havlák Štěpán ROUxxxx SKOB Roudnice nad Labem 30:23 + 13:15
22. Zmátlo Jan NNN2012 Neregistrovaní (NNN) 33:01 + 15:53
23. Dolanský Jaroslav 33:07 + 15:59
24. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 38:16 + 21:08
25. Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 42:34 + 25:26
26. Salavová Kateřina ROU7757 C SKOB Roudnice nad Labem 50:51 + 33:43
27. Terubachová Kajetána 51:29 + 34:21
28. Ptáčková Blanka NNN2002 Neregistrovaní (NNN) 51:35 + 34:27
29. Kalivoda Vladimír KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 55:19 + 38:11
30. Vrbová Eva 58:13 + 41:05
31. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 79:15 + 62:07
32. Knihová Ladislava 218:55 + 201:47
Zmátlo Radek NNN2011 Neregistrovaní (NNN) DISK
Cichr Patrik 1LC7750 Klub Miki DISK
T4
4.43 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Táborský Ondřej TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:14
2. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 46:48 + 5:34
3. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 47:42 + 6:28
4. Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 49:18 + 8:04
5. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 50:50 + 9:36
6. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 53:35 + 12:21
7. Vaněčková Petra ZUP7952 MTBO ČZU Praha 53:58 + 12:44
8. Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 54:42 + 13:28
9. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:15 + 14:01
10. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:38 + 15:24
11. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 56:47 + 15:33
12. Černá Kateřina NNN Neregistrovaní (NNN) 58:19 + 17:05
13. Hill Radka 60:06 + 18:52
14. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 61:23 + 20:09
15. Doležalová Lucie SLAxxxx SKOB Slaný 62:18 + 21:04
16. Mirčeva Lenka DOR5550 C OK Dobříš 64:46 + 23:32
17. Starý Jan 65:49 + 24:35
18. Tumová Pavla 67:17 + 26:03
19. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 67:45 + 26:31
20. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 69:30 + 28:16
21. Hanáková Zuzana 70:30 + 29:16
22. Mandová Kateřina DKP7351 Oddíl OB Kotlářka 70:39 + 29:25
23. Šinovská Kristýna ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem 71:21 + 30:07
24. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 71:30 + 30:16
25. Coufal Marek ROU7400 C SKOB Roudnice nad Labem 72:26 + 31:12
26. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 72:41 + 31:27
27. Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 80:44 + 39:30
28. Hájkova Soňa zvo6951 82:28 + 41:14
29. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 90:02 + 48:48
30. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 95:57 + 54:43
31. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 102:23 + 61:09
32. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 109:55 + 68:41
33. Trnka Lukáš 121:34 + 80:20
34. Hrachovinová Hana NNN2015 Neregistrovaní (NNN) 123:07 + 81:53
35. Paulino Jose NNN3000 Neregistrovaní (NNN) 140:04 + 98:50
36. Fruhaufová Miluše NNN2020 Neregistrovaní (NNN) 153:27 + 112:13
Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
T7
6.54 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Vít PGP6803 C SK Praga 42:31
2. Obuškevič Jan SMR7000 C SNS Smržovka 49:22 + 6:51
3. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 54:19 + 11:48
4. Řízková Magdalena 62:16 + 19:45
5. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 63:51 + 21:20
6. Buňata Tomáš 71:01 + 28:30
7. Fáber František SCPxxxx OK Sparta Praha 75:43 + 33:12
8. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 76:45 + 34:14
9. Puchernová Veronika 78:55 + 36:24
10. Vojtěchovský Tomáš NNN1988 Neregistrovaní (NNN) 79:20 + 36:49
11. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 91:05 + 48:34
Kamerer Marek KAM6200 C OK Kamenice DISK