Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Selina | SJC0950 | C | Sportcentrum Jičín | 14:04 | |
2. | Hanušová Markéta | VRL0852 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:02 | + 0:58 |
3. | Čapková Markéta | PHK0850 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:47 | + 1:43 |
4. | Vltavská Eliška | SJC0850 | C | Sportcentrum Jičín | 16:02 | + 1:58 |
5. | Dominová Julie | LPU0857 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:29 | + 3:25 |
6. | Hančová Karolína | VRL0952 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:49 | + 3:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netuková Anežka | SHK0750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:26 | |
2. | Chrástová Barbora | STH0851 | C | SK Studenec | 14:45 | + 0:19 |
3. | Fibírová Lucie | FSP0777 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 15:03 | + 0:37 |
4. | Pipková Karolína | LPU0756 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:12 | + 0:46 |
5. | Chlupáčová Anežka | ZAM0751 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 15:37 | + 1:11 |
6. | Malá Anežka | JIL0751 | C | OK Jilemnice | 15:41 | + 1:15 |
7. | Novotná Vendula | PHK0777 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:38 | + 2:12 |
8. | Podlešáková Monika | PHK0752 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:38 | + 2:12 |
9. | Pešanová Emma | LTU0850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:42 | + 2:16 |
10. | Havrdová Sheila | SJC0750 | C | Sportcentrum Jičín | 16:58 | + 2:32 |
11. | Bulušková Barbora | STH0750 | C | SK Studenec | 18:48 | + 4:22 |
12. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:37 | + 5:11 |
13. | Zitková Andrea | LPU0751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:47 | + 5:21 |
14. | Tichá Alexandra | LPU0757 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:28 | + 13:02 |
Stavrinou Kristýna | SRK0751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | ||
Hájková Lucie | CET0751 | C | TJ Loko Česká Třebová | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefanová Markéta | STH0550 | B | SK Studenec | 13:18 | |
2. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | B | OK 99 Hradec Králové | 13:56 | + 0:38 |
3. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 14:38 | + 1:20 |
4. | Hammová Linda | KOR0650 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 15:00 | + 1:42 |
5. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 15:49 | + 2:31 |
6. | Výchová Veronika | KOR0550 | B | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 16:01 | + 2:43 |
7. | Malínská Nela | SJC0650 | C | Sportcentrum Jičín | 16:02 | + 2:44 |
8. | Morávková Zuzana | SRK0551 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:18 | + 3:00 |
9. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 16:25 | + 3:07 |
10. | Kuczerová Tereza | PHK0551 | B | OK 99 Hradec Králové | 16:37 | + 3:19 |
11. | Hovadová Iveta | ZAM0552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 16:57 | + 3:39 |
12. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:04 | + 3:46 |
13. | Matěásková Šárka | JIL0551 | B | OK Jilemnice | 17:11 | + 3:53 |
14. | Tomášová Anna | SRK0554 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:44 | + 4:26 |
15. | Doudová Alžběta | PHK0554 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:16 | + 4:58 |
16. | Cejpková Karolína | SRK0552 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:31 | + 5:13 |
17. | Kopecká Martina | PHK0555 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:33 | + 5:15 |
18. | Haasová Klára | LPU0655 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:02 | + 5:44 |
19. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:21 | + 7:03 |
20. | Kay Nathalie | LPU0559 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:04 | + 7:46 |
21. | Čečková Karolína | SHK0650 | C | OK Slavia Hradec Králové | 21:25 | + 8:07 |
22. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:42 | + 8:24 |
23. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | C | OK Jilemnice | 22:03 | + 8:45 |
24. | Petrásová Michaela | LPU0680 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:23 | + 9:05 |
25. | Gurinová Gabriela | SJC0557 | C | Sportcentrum Jičín | 25:57 | + 12:39 |
26. | Trlidová Agáta | LPU0554 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 28:39 | + 15:21 |
27. | Pešanová Valerie | LTU0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:55 | + 29:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Anna | JIL0552 | C | OK Jilemnice | 18:26 | |
2. | Mikysková Adéla | VAM0550 | C | OOB Vamberk | 18:46 | + 0:20 |
3. | Šumberová Johana | PHK0565 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:27 | + 2:01 |
4. | Šafrová Lenka | CHC0654 | C | K.O.B. Choceň | 25:12 | + 6:46 |
5. | Matušincová Anna | PHK0561 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:53 | + 9:27 |
6. | Barcalová Iva | CHC0655 | C | K.O.B. Choceň | 29:28 | + 11:02 |
7. | Hájková Marie | VRL0651 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:53 | + 11:27 |
8. | Krummerová Veronika | CHC0652 | C | K.O.B. Choceň | 32:12 | + 13:46 |
9. | Hylmarová Zuzana | ZAM0553 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 37:41 | + 19:15 |
10. | Balcarová Marie | CHC0657 | C | K.O.B. Choceň | 38:47 | + 20:21 |
11. | Morávková Alžběta | 45:16 | + 26:50 | |||
12. | Stefanska Aga | 74:23 | + 55:57 | |||
Smisitelová Elena | KOR0551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | A | OK Jilemnice | 12:41 | |
2. | Metelková Michaela | PHK0550 | B | OK 99 Hradec Králové | 13:21 | + 0:40 |
3. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | B | OK Jilemnice | 15:19 | + 2:38 |
4. | Randáková Adéla | VRL0452 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:39 | + 2:58 |
5. | Pilná Natálie | VRL0351 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:45 | + 3:04 |
6. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:20 | + 3:39 |
7. | Knobová Agáta | VRL0453 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:22 | + 3:41 |
8. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 16:40 | + 3:59 |
9. | Vodičková Johana | LPU0354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:48 | + 4:07 |
10. | Petrásová Hana | LPU0380 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 16:55 | + 4:14 |
11. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 17:01 | + 4:20 |
12. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 17:19 | + 4:38 |
13. | Kološová Veronika | LPU0351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:47 | + 5:06 |
14. | Messnerová Lucie | VRL0456 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:41 | + 6:00 |
15. | Licková Štěpánka | LTU0452 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:27 | + 6:46 |
16. | Morávková Barbora | 19:33 | + 6:52 | |||
17. | Besedová Katka | PHK0351 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:28 | + 7:47 |
18. | Čapková Anna | PHK0451 | B | OK 99 Hradec Králové | 20:37 | + 7:56 |
19. | Kuříková Zuzana | JIL0353 | C | OK Jilemnice | 21:22 | + 8:41 |
20. | Hošková Kateřina | LTU0451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:01 | + 9:20 |
21. | Kynčlová Jiřina | JIL0354 | C | OK Jilemnice | 22:13 | + 9:32 |
22. | Kadavá Pavlína | JIL0355 | C | OK Jilemnice | 22:15 | + 9:34 |
23. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:12 | + 11:31 |
24. | Suková Majka | LTU0450 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:59 | + 12:18 |
25. | Růžičková Eliška | SJC0452 | C | Sportcentrum Jičín | 28:35 | + 15:54 |
26. | Pinke Veronika | LPU0361 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:48 | + 20:07 |
27. | Junková Anna | LTU0453 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:09 | + 27:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | DOBROS ALEKSANDRA | 31P0402 | UKS ARKADY Raszkow | 18:07 | ||
2. | Houdová Adéla | JIL0356 | C | OK Jilemnice | 18:40 | + 0:33 |
3. | SOJKA WIKTORIA | 31P0303 | UKS ARKADY Raszkow | 23:02 | + 4:55 | |
4. | Zajícová Radomíra | LPU0453 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:25 | + 7:18 |
5. | Tomášová Adéla | CHC0351 | C | K.O.B. Choceň | 28:59 | + 10:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 16:04 | |
2. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | A | K.O.B. Choceň | 16:38 | + 0:34 |
3. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | B | Sportcentrum Jičín | 16:41 | + 0:37 |
4. | Kodytková Denisa | SHK0252 | B | OK Slavia Hradec Králové | 16:44 | + 0:40 |
5. | Raková Petra | SHK0251 | B | OK Slavia Hradec Králové | 17:15 | + 1:11 |
6. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | OK Slavia Hradec Králové | 17:23 | + 1:19 |
7. | Kejmarová Jana | STH0152 | B | SK Studenec | 17:35 | + 1:31 |
8. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 17:56 | + 1:52 |
9. | Kubíčková Iva | LPU0157 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 18:05 | + 2:01 |
10. | Ciura Aleksandra | 17P0151 | WKS Śląsk Wrocław | 18:33 | + 2:29 | |
11. | Hamáčková Eliška | STH0153 | C | SK Studenec | 18:40 | + 2:36 |
12. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | C | OK Jilemnice | 20:28 | + 4:24 |
13. | Machová Viktorie | PHK0252 | B | OK 99 Hradec Králové | 22:12 | + 6:08 |
14. | Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:17 | + 6:13 |
15. | Becmer Aleksandra | 17P0250 | WKS Śląsk Wrocław | 22:28 | + 6:24 | |
16. | NIEZGODKA DOMINIKA | 31P0106 | UKS ARKADY Raszkow | 23:08 | + 7:04 | |
17. | Meierová Bára | BRU0251 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 23:34 | + 7:30 |
18. | PRZYGODA KLAUDIA | 31P0304 | UKS ARKADY Raszkow | 23:54 | + 7:50 | |
19. | PLUTA ALEKSANDRA | 31P0305 | UKS ARKADY Raszkow | 24:06 | + 8:02 | |
20. | Mikysková Doubravka | ZAM0251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 25:19 | + 9:15 |
21. | Hnátnická Zuzana | ZAM0152 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 31:17 | + 15:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cych Agnieszka | PHK9966 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:38 | |
2. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:13 | + 0:35 |
3. | Ciesiółka Katarzyna | KUO0051 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 14:20 | + 0:42 |
4. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:05 | + 2:27 |
5. | Hrnčířová Magda | STH0051 | B | SK Studenec | 16:35 | + 2:57 |
6. | Filipová Tereza | LPU0050 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 17:15 | + 3:37 |
7. | Procházková Tereza | ZAM0054 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 17:29 | + 3:51 |
8. | Barnetová Veronika | LPU9952 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 18:03 | + 4:25 |
9. | Mądra Magdalena | 17P9950 | WKS Śląsk Wrocław | 19:02 | + 5:24 | |
10. | Boková Ivana | ZAM9952 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 19:06 | + 5:28 |
11. | Šimková Klára | CHC0054 | C | K.O.B. Choceň | 19:49 | + 6:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostrzewska Justyna | CHC9853 | C | K.O.B. Choceň | 15:19 | 0 | |
2. | Mądra Paulina | CHC9854 | C | K.O.B. Choceň | 16:07 | + 0:48 | 0 |
3. | Jansová Doubravka | LPU9750 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 17:37 | + 2:18 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hančová Petra | LPU9659 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 14:21 | 9236 | |
2. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 14:46 | + 0:25 | 8981 |
3. | Teplá Karolína | SHK9251 | R | OK Slavia Hradec Králové | 15:02 | + 0:41 | 8818 |
4. | Chládková Simona | LPU9658 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:29 | + 1:08 | 8542 |
5. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:42 | + 1:21 | 8409 |
6. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 15:51 | + 1:30 | 8318 |
7. | Žaloudková Klára | LPU9461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:34 | + 2:13 | 7879 |
8. | Reslová Hana | SRK9352 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:43 | + 2:22 | 7787 |
9. | Jebavá Lucie | VRL9254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:01 | + 2:40 | 7603 |
10. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:08 | + 2:47 | 7532 |
11. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 17:47 | + 3:26 | 7134 |
12. | Záveská Anna | DOB8851 | C | KOB Dobruška | 17:49 | + 3:28 | 7113 |
13. | Balcarová Jana | PHK8852 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:16 | + 3:55 | 6838 |
14. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | C | KOB Dobruška | 18:29 | + 4:08 | 6705 |
15. | Jergušová Hana | ASU9199 | C | Magnus Orienteering | 18:39 | + 4:18 | 6603 |
16. | Petrová Daniela | LPU8454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:50 | + 4:29 | 6491 |
17. | Kopecká Eliška | ASU9299 | C | Magnus Orienteering | 19:01 | + 4:40 | 6378 |
18. | Andršová Jana | SRK8756 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:33 | + 5:12 | 6052 |
19. | Píšová Monika | NPA8151 | C | SK LOB Nová Paka | 19:43 | + 5:22 | 5950 |
20. | Plačková Iva | DOB8151 | C | KOB Dobruška | 20:28 | + 6:07 | 5491 |
21. | Fátorová Barbora | DOB7878 | C | KOB Dobruška | 21:19 | + 6:58 | 4970 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drahorádová Lenka | LPU8660 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:57 | 2684 | |
2. | Kokaislová Eva | LPU7956 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:16 | + 0:19 | 2644 |
3. | Koutná Hana | PHK9651 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:36 | + 1:39 | 2476 |
4. | Bašová Hana | PHK8556 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:16 | + 2:19 | 2392 |
5. | Šiffelová Lenka | ZAM8452 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 22:37 | + 2:40 | 2348 |
6. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 24:56 | + 4:59 | 2055 |
7. | Hostinská Jana | VAM8451 | C | OOB Vamberk | 25:12 | + 5:15 | 2021 |
8. | Chládková Eva | ZAM7051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 28:09 | + 8:12 | 1649 |
9. | Müllerová Petra | BZP9050 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 28:11 | + 8:14 | 1645 |
10. | Koutná Kateřina | PHK9351 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:18 | + 11:21 | 1251 |
11. | Khýnová Radka | DOB8750 | C | KOB Dobruška | 31:52 | + 11:55 | 1180 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | C | Sportcentrum Jičín | 17:17 | |
2. | Malá Věra | JIL7752 | C | OK Jilemnice | 17:30 | + 0:13 |
3. | Novotná Martina | PHK8255 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:00 | + 0:43 |
4. | Havrdová Renata | SJC7756 | C | Sportcentrum Jičín | 18:21 | + 1:04 |
5. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:28 | + 1:11 |
6. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:31 | + 3:14 |
7. | Kopecká Marcela | PHK6852 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:31 | + 3:14 |
8. | Čečková Martina | SHK7753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:55 | + 3:38 |
9. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 21:07 | + 3:50 |
10. | Mrázková Jana | TUR7850 | C | OOB TJ Turnov | 21:51 | + 4:34 |
11. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 22:09 | + 4:52 |
12. | Haasová Renata | LPU7960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:31 | + 5:14 |
13. | Besedová Petra | PHK7654 | C | OK 99 Hradec Králové | 23:06 | + 5:49 |
14. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:24 | + 7:07 |
15. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:08 | + 12:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Eva | STH7753 | C | SK Studenec | 17:20 | |
2. | Šaldová Jana | JIL7555 | C | OK Jilemnice | 17:57 | + 0:37 |
3. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:13 | + 0:53 |
4. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 18:22 | + 1:02 |
5. | Šafářová Ivana | CET8051 | C | TJ Loko Česká Třebová | 18:22 | + 1:02 |
6. | Rykalová Jitka | VAM7251 | C | OOB Vamberk | 18:39 | + 1:19 |
7. | Dvořáková Zuzana | LPU7559 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:40 | + 1:20 |
8. | Koutná Alena | PHK7052 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:03 | + 1:43 |
9. | Mudruňková Romana | VAM7752 | C | OOB Vamberk | 19:07 | + 1:47 |
10. | Kašparová Eva | LPU7854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:14 | + 1:54 |
11. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 19:16 | + 1:56 |
12. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 19:40 | + 2:20 |
13. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:53 | + 2:33 |
14. | Petrásová Simona | LPU7556 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:07 | + 2:47 |
15. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:25 | + 3:05 |
16. | Mikysková Ilona | VAM7550 | C | OOB Vamberk | 20:37 | + 3:17 |
17. | Matěásková Eva | JIL7651 | C | OK Jilemnice | 21:22 | + 4:02 |
18. | Posoldová Eva | SJC7957 | C | Sportcentrum Jičín | 21:40 | + 4:20 |
19. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:52 | + 4:32 |
20. | Mádlová Denisa | BRU7550 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 22:38 | + 5:18 |
21. | Kodytková Karolína | SHK7750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 22:52 | + 5:32 |
22. | Müllerová Marie | KOR7650 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 23:33 | + 6:13 |
23. | Tomášová Petra | CHC7351 | C | K.O.B. Choceň | 24:24 | + 7:04 |
24. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 24:56 | + 7:36 |
25. | Sedláčková Petra | KOR7451 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 25:26 | + 8:06 |
26. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 26:43 | + 9:23 |
27. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | C | SK Studenec | 29:24 | + 12:04 |
28. | Krummerová Martina | CHC7854 | C | K.O.B. Choceň | 34:04 | + 16:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 16:15 | |
2. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 18:25 | + 2:10 |
3. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:18 | + 3:03 |
4. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:45 | + 3:30 |
5. | Hájková Ludmila | CET7554 | C | TJ Loko Česká Třebová | 20:15 | + 4:00 |
6. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:40 | + 4:25 |
7. | Moskvová Jitka | ZLH7551 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 23:30 | + 7:15 |
8. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:53 | + 8:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:31 | |
2. | Růžičková Kamila | PHK7153 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:54 | + 0:23 |
3. | Švadlenová Ivana | CHC7151 | C | K.O.B. Choceň | 18:27 | + 2:56 |
4. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:38 | + 4:07 |
5. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:51 | + 4:20 |
6. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:45 | + 5:14 |
7. | Čermáková Renata | LPU6553 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:03 | + 5:32 |
8. | Müllerová Zorka | BZP6750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 21:23 | + 5:52 |
9. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:08 | + 8:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabatová Jana | SRK6853 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:39 | |
2. | Raková Miroslava | SHK7250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:22 | + 0:43 |
3. | Machová Iveta | NPA6851 | C | SK LOB Nová Paka | 20:46 | + 1:07 |
4. | Vlachová Hana | VRL6251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:48 | + 1:09 |
5. | Bienová Věra | SJC5752 | C | Sportcentrum Jičín | 22:03 | + 2:24 |
6. | Holečková Zdeňka | SHK6950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 22:32 | + 2:53 |
7. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:44 | + 3:05 |
8. | Dohnálková Jana | SHK7252 | C | OK Slavia Hradec Králové | 22:57 | + 3:18 |
9. | Frömmelová Dana | BRU7251 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 23:07 | + 3:28 |
10. | Kulová Jana | VAM6550 | C | OOB Vamberk | 23:23 | + 3:44 |
11. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 23:57 | + 4:18 |
12. | Justová Jana | PHK6153 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:20 | + 4:41 |
13. | Weisbauerová Blanka | LPU6351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:06 | + 5:27 |
14. | Hančová Hana | VRL5652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:19 | + 5:40 |
15. | Kološová Jana | LPU6653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:38 | + 5:59 |
16. | Egrtová Jitka | SHK6354 | C | OK Slavia Hradec Králové | 26:38 | + 6:59 |
17. | Bürgerová Kateřina | LPU6755 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:04 | + 8:25 |
18. | Kosová Leona | LPU7153 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:12 | + 8:33 |
19. | Prázová Kamila | SRK7151 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:39 | + 9:00 |
20. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 29:50 | + 10:11 |
21. | Macháčková Jana | SHK6450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 30:46 | + 11:07 |
22. | Remešová Alena | DOB6150 | C | KOB Dobruška | 32:37 | + 12:58 |
23. | Procingerová Ilona | VRL7053 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:02 | + 21:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OOB Vamberk | 14:51 | |
2. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:09 | + 1:18 |
3. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OOB Vamberk | 17:44 | + 2:53 |
4. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:00 | + 3:09 |
5. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:23 | + 3:32 |
6. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:16 | + 5:25 |
7. | Holečková Lenka | UOL6750 | C | SOB Olomouc | 30:57 | + 16:06 |
8. | Záveská Anna | CET6450 | C | TJ Loko Česká Třebová | 33:26 | + 18:35 |
Chmelařová Marie | SHK6352 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:43 | |
2. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 21:37 | + 2:54 |
3. | Panchártková Jitka | PHK5951 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:39 | + 2:56 |
4. | Balcarová Eva | PHK5952 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:44 | + 3:01 |
5. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | C | OK Jilemnice | 22:54 | + 4:11 |
6. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | OK Slavia Hradec Králové | 23:51 | + 5:08 |
7. | Tichá Jiřina | DOB6050 | C | KOB Dobruška | 28:28 | + 9:45 |
8. | Šabatková Zdena | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 30:43 | + 12:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:09 | |
2. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:12 | + 1:03 |
3. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 23:13 | + 3:04 |
4. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 23:19 | + 3:10 |
5. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 23:52 | + 3:43 |
6. | Jiranová Alena | PHK5351 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:25 | + 4:16 |
7. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:31 | + 4:22 |
8. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:33 | + 6:24 |
9. | Filipová Dagmar | SHK5651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 26:46 | + 6:37 |
Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:16 | |
2. | Lhotská Hana | ZAM4651 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 30:47 | + 4:31 |
3. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:14 | + 4:58 |
4. | Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 32:08 | + 5:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafr Vít | CHC0901 | C | K.O.B. Choceň | 14:39 | |
2. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:34 | + 0:55 |
2. | Pachel Jiří | ZAM0801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 15:34 | + 0:55 |
4. | Čečka Matěj | SHK0901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:21 | + 1:42 |
5. | Mádle Ondřej | BRU0701 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 16:50 | + 2:11 |
6. | Fibír Jakub | FSP0900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:24 | + 2:45 |
7. | Hladký Radovan | KOR0900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 18:52 | + 4:13 |
8. | Novotný Vít | PHK0901 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:58 | + 4:19 |
9. | Jelínek František | PHK0900 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:18 | + 4:39 |
10. | Vanický Viktor | KOR0803 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 23:43 | + 9:04 |
11. | Bezvoda Jakub | SHK0807 | C | OK Slavia Hradec Králové | 25:13 | + 10:34 |
12. | Posolda Tomáš | SJC0803 | C | Sportcentrum Jičín | 26:32 | + 11:53 |
13. | Kadaně Matěj | LPU1001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:33 | + 12:54 |
14. | Ticháček Jáchym | SJC1004 | C | Sportcentrum Jičín | 30:28 | + 15:49 |
15. | Matušinec Jakub | PHK0802 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:25 | + 26:46 |
16. | Rémiš Šimon | SHK0801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:20 | + 28:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | C | OK 99 Hradec Králové | 11:37 | |
2. | Třešňák Matěj | JIL0701 | C | OK Jilemnice | 13:12 | + 1:35 |
3. | Ticháček Jakub | SJC0704 | C | Sportcentrum Jičín | 14:38 | + 3:01 |
4. | Pavelec Michal | NPA0801 | C | SK LOB Nová Paka | 15:00 | + 3:23 |
5. | Frosch Vítek | LPU0801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:18 | + 3:41 |
6. | Kadaně Marek | LPU0703 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:48 | + 5:11 |
7. | Horák Filip | PHK0701 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:26 | + 5:49 |
8. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:47 | + 7:10 |
9. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 19:51 | + 8:14 |
10. | Vondra Matěj | LTU0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:51 | + 12:14 |
11. | Kadaník Petr | LPU0802 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:01 | + 15:24 |
12. | Moskva Vojtěch | ZLH0802 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 29:15 | + 17:38 |
13. | Šeps Miroslav | SRK0801 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:32 | + 18:55 |
14. | Karásek Šimon | SJC0804 | C | Sportcentrum Jičín | 35:33 | + 23:56 |
Ježek Martin | LPU0701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Hanák Matěj | LTU0701 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||
Kunt Martin | ZAM0701 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šeps Daniel | SRK0504 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 12:27 | |
2. | Pompach Lukáš | PHK0500 | B | OK 99 Hradec Králové | 13:14 | + 0:47 |
3. | Málek David | PHK0504 | B | OK 99 Hradec Králové | 14:00 | + 1:33 |
4. | Hanuš Filip | VRL0604 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:33 | + 2:06 |
5. | Sucharda Tomáš | JIL0502 | C | OK Jilemnice | 14:48 | + 2:21 |
6. | Hájek Dominik | CET0601 | C | TJ Loko Česká Třebová | 14:51 | + 2:24 |
7. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:33 | + 3:06 |
8. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:20 | + 3:53 |
9. | Stavrinou David | SRK0506 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:21 | + 3:54 |
10. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 16:35 | + 4:08 |
11. | Pavelec Matěj | NPA0501 | B | SK LOB Nová Paka | 16:50 | + 4:23 |
12. | Lazák Jan | LTU0500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:04 | + 4:37 |
13. | Janků Štěpán | SJC0501 | B | Sportcentrum Jičín | 17:05 | + 4:38 |
14. | Krejčí Martin | KOR0600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 17:14 | + 4:47 |
15. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:14 | + 5:47 |
16. | Morávek Martin | SRK0503 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:44 | + 6:17 |
17. | Malý Antonín | JIL0501 | C | OK Jilemnice | 18:54 | + 6:27 |
18. | Čihák Jan | HOR0601 | C | TJ Jiskra Hořice | 19:12 | + 6:45 |
19. | Štichhauer Adam | LPU0603 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:10 | + 7:43 |
20. | Hiller Vojtěch | ZAM0501 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 20:17 | + 7:50 |
21. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 20:53 | + 8:26 |
22. | Sádovský Jáchym | LPU0508 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:16 | + 8:49 |
23. | Šimerda Václav | SRK0605 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:58 | + 9:31 |
24. | Lounek Vít | KOR0601 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 22:01 | + 9:34 |
25. | Kadrman Jakub | 22:20 | + 9:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Meier Jakub | BRU0501 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 14:59 | |
2. | Lesák Lukáš | ZAM0502 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 20:22 | + 5:23 |
3. | Sedláček David | KOR0502 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 21:26 | + 6:27 |
4. | Fajfr Marek | ZAM0602 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 22:19 | + 7:20 |
5. | Vicenec Martin | ZAM0601 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 22:53 | + 7:54 |
6. | Horáček Dominik | STH0600 | C | SK Studenec | 24:22 | + 9:23 |
7. | Černý Jáchym | SHK0604 | C | OK Slavia Hradec Králové | 24:43 | + 9:44 |
8. | Jiřička Martin | STH0503 | C | SK Studenec | 26:09 | + 11:10 |
9. | SZCZESNY MICHAL | 31P0508 | UKS ARKADY Raszkow | 26:34 | + 11:35 | |
10. | Bečka Bartoloměj | ZAM0503 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 27:00 | + 12:01 |
11. | KACZOCHA MIKOLAJ | 31P0507 | UKS ARKADY Raszkow | 30:16 | + 15:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Waněk Hubert | LPU0309 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:46 | |
2. | Haas Filip | LPU0401 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:06 | + 1:20 |
2. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:06 | + 1:20 |
4. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:26 | + 1:40 |
5. | Krpata Michal | LPU0403 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:43 | + 1:57 |
6. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:44 | + 1:58 |
7. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 15:48 | + 2:02 |
8. | Neumann Matěj | PHK0400 | B | OK 99 Hradec Králové | 16:10 | + 2:24 |
9. | Flegl Martin | SRK0300 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:12 | + 2:26 |
10. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | B | OK Slavia Hradec Králové | 16:19 | + 2:33 |
11. | Procinger Jakub | VRL0305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:22 | + 2:36 |
12. | Rak Tomáš | SHK0400 | B | OK Slavia Hradec Králové | 16:54 | + 3:08 |
13. | Šípek Stanislav | SRK0304 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:34 | + 3:48 |
14. | Černík Adam | SHK0404 | B | OK Slavia Hradec Králové | 17:41 | + 3:55 |
15. | Kolátor Vojtěch | HOR0402 | C | TJ Jiskra Hořice | 17:45 | + 3:59 |
16. | Kolář Šimon | SHK0405 | B | OK Slavia Hradec Králové | 17:47 | + 4:01 |
17. | Šitina Tomáš | LTU0300 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:56 | + 4:10 |
18. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 18:08 | + 4:22 |
19. | Malý Evžen ml. | JIL0301 | C | OK Jilemnice | 18:36 | + 4:50 |
20. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 18:41 | + 4:55 |
21. | Šimek Jakub | CHC0303 | C | K.O.B. Choceň | 18:58 | + 5:12 |
22. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:01 | + 5:15 |
23. | Kodytek Adam | SHK0402 | B | OK Slavia Hradec Králové | 19:02 | + 5:16 |
24. | Typlt Tomáš | NPA0406 | B | SK LOB Nová Paka | 20:01 | + 6:15 |
25. | Holman Antonín | HOR0405 | C | TJ Jiskra Hořice | 20:09 | + 6:23 |
26. | Tichý Lubomír | SHK0303 | B | OK Slavia Hradec Králové | 20:11 | + 6:25 |
27. | Juška Jiří | LPU0304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:14 | + 6:28 |
28. | Tměj Adam | SJC0407 | C | Sportcentrum Jičín | 20:22 | + 6:36 |
29. | Vitvar Radim | SJC0404 | B | Sportcentrum Jičín | 20:35 | + 6:49 |
30. | Fajfer Filip | NPA0401 | B | SK LOB Nová Paka | 21:58 | + 8:12 |
31. | Schneidewind Richard | HOR0404 | C | TJ Jiskra Hořice | 22:06 | + 8:20 |
32. | Šedivka Pavel | LTU0401 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:22 | + 8:36 |
33. | Tobolka Jiří | HOR0403 | C | TJ Jiskra Hořice | 23:52 | + 10:06 |
34. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | B | Sportcentrum Jičín | 24:22 | + 10:36 |
Kunt Stanislav | ZAM0401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | ||
Růžička Jan | SJC0406 | B | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pinke Tomáš | LPU0311 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:37 | |
2. | Mádle Kryštof | BRU0400 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 17:34 | + 0:57 |
3. | Mühlbach Ivo | STH0401 | C | SK Studenec | 19:13 | + 2:36 |
4. | Dvořáček Filip | LPU0420 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:21 | + 3:44 |
5. | Hájek Matěj | VRL0402 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:20 | + 5:43 |
6. | Hladký Filip | KOR0300 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 22:39 | + 6:02 |
7. | Müller Matěj | KOR0302 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 22:40 | + 6:03 |
8. | Beneš Robin | KOR0301 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 23:31 | + 6:54 |
9. | Ježek Vojtěch | LPU0408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:15 | + 15:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 13:52 | |
2. | Paleček Ondřej | SRK0103 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:29 | + 0:37 |
3. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | B | OK Jilemnice | 14:42 | + 0:50 |
4. | Ježek Jakub | JIL0104 | B | OK Jilemnice | 14:53 | + 1:01 |
5. | Porkert Jan | SHK0100 | B | OK Slavia Hradec Králové | 15:01 | + 1:09 |
6. | Mühlbach Aleš | STH0104 | B | SK Studenec | 15:25 | + 1:33 |
7. | Dostál Jakub | VRL0104 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:35 | + 1:43 |
8. | Mrskoč Marek | LPU0205 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:36 | + 1:44 |
9. | Šabata Radek | SRK0202 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:00 | + 2:08 |
10. | Vlastník Matouš | JIL0201 | B | OK Jilemnice | 16:23 | + 2:31 |
11. | Langr Jan | SHK0101 | B | OK Slavia Hradec Králové | 16:26 | + 2:34 |
12. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 17:00 | + 3:08 |
13. | Bárta Šimon | PHK0202 | B | OK 99 Hradec Králové | 17:18 | + 3:26 |
14. | Pachel Jakub | ZAM0202 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 17:44 | + 3:52 |
15. | Mejsnar Jaroslav | VRL0202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:52 | + 4:00 |
16. | Kynčl Vojtěch | JIL0101 | C | OK Jilemnice | 17:53 | + 4:01 |
17. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 18:30 | + 4:38 |
18. | Kovář Lukáš | CET0102 | C | TJ Loko Česká Třebová | 19:10 | + 5:18 |
19. | Jirout Matěj | CHC0201 | C | K.O.B. Choceň | 19:16 | + 5:24 |
20. | Vališ Jan | LPU0210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:09 | + 6:17 |
21. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:12 | + 6:20 |
22. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:15 | + 6:23 |
23. | ZURKIEWICZ KRZYSZTOF | 31P0110 | UKS ARKADY Raszkow | 20:45 | + 6:53 | |
24. | Zamastil Michal | LTU0203 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 21:13 | + 7:21 |
25. | MICHALAK HUBERT | 31P0209 | UKS ARKADY Raszkow | 22:01 | + 8:09 | |
26. | Locker Daniel | SRK0200 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:34 | + 8:42 |
27. | Krsek Šimon | ZAM0204 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 30:57 | + 17:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:52 | |
2. | Krawczyński Mikołaj | CHC0001 | C | K.O.B. Choceň | 14:08 | + 0:16 |
3. | Tichý Radomír | SHK0000 | A | OK Slavia Hradec Králové | 14:35 | + 0:43 |
4. | Rosłaniec Mateusz | CHC0002 | C | K.O.B. Choceň | 14:35 | + 0:43 |
5. | Czapliński Jakub | CHC0003 | C | K.O.B. Choceň | 15:07 | + 1:15 |
6. | Karásek Matěj | SJC0001 | C | Sportcentrum Jičín | 15:44 | + 1:52 |
7. | Vlastník Šimon | JIL9904 | B | OK Jilemnice | 17:08 | + 3:16 |
8. | Šitina Jakub | LTU0001 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:40 | + 4:48 |
9. | Nejman Marek | PHK0002 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:23 | + 6:31 |
10. | Friml Dominik | ZAM9901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 20:51 | + 6:59 |
11. | Bürger Matěj | LPU0009 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:14 | + 12:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Růžička Adam | PHK9704 | A | OK 99 Hradec Králové | 16:42 | 2137 | |
2. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:03 | + 2:21 | 1885 |
3. | Lauterbach David | ZAM9801 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 19:16 | + 2:34 | 1862 |
4. | Žák Jan | LPU9802 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 19:17 | + 2:35 | 1860 |
5. | Kalenský Aleš | STH9801 | B | SK Studenec | 21:29 | + 4:47 | 1625 |
Vávra Martin | HOR9700 | C | TJ Jiskra Hořice | DISK | 0 | ||
Hrouda Matěj | JIL9804 | B | OK Jilemnice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 14:47 | 9421 | |
2. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 15:04 | + 0:17 | 9247 |
3. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 15:23 | + 0:36 | 9053 |
4. | Komanec Václav | SHK8406 | R | OK Slavia Hradec Králové | 16:15 | + 1:28 | 8522 |
5. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:17 | + 1:30 | 8502 |
6. | Uvizl Marek | STH9202 | C | SK Studenec | 16:23 | + 1:36 | 8440 |
7. | Křivda Martin | CHC9501 | C | K.O.B. Choceň | 16:27 | + 1:40 | 8400 |
8. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | C | Magnus Orienteering | 16:42 | + 1:55 | 8246 |
9. | Záveský Filip | LPU9306 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:43 | + 1:56 | 8236 |
10. | Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:55 | + 2:08 | 8114 |
11. | Kos Tomáš | LPU9303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:13 | + 2:26 | 7930 |
12. | Grundmann Jan | LPU9410 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:25 | + 2:38 | 7807 |
13. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 17:28 | + 2:41 | 7777 |
14. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 17:41 | + 2:54 | 7644 |
15. | Pokorný David | SRK9701 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:42 | + 2:55 | 7634 |
16. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 17:45 | + 2:58 | 7603 |
17. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 17:47 | + 3:00 | 7582 |
18. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:47 | + 3:00 | 7582 |
19. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:57 | + 3:10 | 7480 |
20. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:59 | + 3:12 | 7460 |
21. | Majasow Kostiantyn | 17P8300 | WKS Śląsk Wrocław | 18:04 | + 3:17 | ||
22. | Lesák Jakub | ZAM9603 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 18:24 | + 3:37 | 7205 |
23. | Kafka Miloš | LPU8608 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:28 | + 3:41 | 7164 |
24. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:57 | + 4:10 | 6867 |
25. | Smutný Šimon | VAM9301 | C | OOB Vamberk | 19:00 | + 4:13 | 6837 |
26. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 19:02 | + 4:15 | 6816 |
27. | Moskva Roman | ZLH7501 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 19:14 | + 4:27 | 6694 |
28. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:16 | + 4:29 | 6673 |
29. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | C | TJ START Náchod | 19:21 | + 4:34 | 6622 |
30. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:41 | + 4:54 | 6418 |
31. | Míča Tomáš | LPU9707 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 19:58 | + 5:11 | 6244 |
32. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:08 | + 5:21 | 6142 |
33. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OOB Vamberk | 20:23 | + 5:36 | 5989 |
34. | Kučera Tomáš | STH9402 | C | SK Studenec | 20:27 | + 5:40 | 5948 |
35. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 20:37 | + 5:50 | 5846 |
36. | Kříž Libor | LPU7804 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:40 | + 5:53 | 5815 |
37. | Krmaš Václav | SRK8001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:44 | + 5:57 | 5775 |
38. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 20:44 | + 5:57 | 5775 |
39. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 21:05 | + 6:18 | 5560 |
40. | Krunčík Pavel | SRK8501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:03 | + 7:16 | 4968 |
41. | Nývlt Petr | DKP8004 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:40 | + 7:53 | 4590 |
42. | Bartoň Zdeněk | NPA8301 | C | SK LOB Nová Paka | 22:56 | + 8:09 | 4426 |
43. | Vojtěch Martin | ZAM8101 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 23:23 | + 8:36 | 4150 |
44. | Šabatka Jan | SHK9001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 23:29 | + 8:42 | 4089 |
45. | Pešan Jan | LTU7400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:46 | + 8:59 | 3916 |
46. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 24:28 | + 9:41 | 3487 |
47. | Fleischmann Aleš | 1JC8900 | Klub přátel kofoly | 25:26 | + 10:39 | ||
48. | Černý Vojtěch | JIL9006 | C | OK Jilemnice | 26:14 | + 11:27 | 2404 |
49. | Šabata Milan | SRK6901 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:00 | + 12:13 | 1934 |
Rusý Tomáš | KAM9301 | C | OK Kamenice | DISK | 0 | ||
Remeš Petr | SHK9403 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Ďoubal Jan | DOB8600 | C | KOB Dobruška | DISK | 0 | ||
Lazák Tomáš | LTU9102 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | 0 | ||
Novotný Vojtěch | LPU9702 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Tomáš | PHK9205 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:08 | 1917 | |
2. | Moravec Filip | KUN8801 | C | TJ Sokol Kunvald | 21:46 | + 0:38 | 1862 |
3. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 22:10 | + 1:02 | 1827 |
4. | Růžička Daniel | KOR9000 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 23:48 | + 2:40 | 1687 |
5. | Žemlička Jan | LPU8303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:12 | + 3:04 | 1652 |
6. | Novotný Radek | SRK9101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:53 | + 12:45 | 818 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:53 | |
2. | Lán Filip | SHK8003 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:56 | + 0:03 |
3. | Cych Piotr | 33P6800 | Echo Twardogóra | 18:02 | + 0:09 | |
4. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:04 | + 0:11 |
5. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:19 | + 0:26 |
6. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:47 | + 0:54 |
7. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 18:55 | + 1:02 |
8. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 20:03 | + 2:10 |
9. | Ježek Zdenek | JIL7301 | C | OK Jilemnice | 20:17 | + 2:24 |
10. | Hausvater Karel | SHK5801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:50 | + 2:57 |
11. | Toužil Karel | SHK7602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:54 | + 3:01 |
12. | Morávek Martin | SRK7701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:40 | + 3:47 |
13. | Kolář Zdeněk | BRU7101 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 25:48 | + 7:55 |
Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
MS | Leštínský Tomáš | DOB7801 | C | KOB Dobruška | 18:35 | + 0:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 21:01 | |
2. | Macháček Lubomír | LPU7515 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:04 | + 0:03 |
3. | Zemánek Miroslav | SRK7401 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:19 | + 0:18 |
4. | Šafr Jiří | CHC7706 | C | K.O.B. Choceň | 21:42 | + 0:41 |
5. | Podlešák Marek | PHK7802 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:52 | + 0:51 |
6. | Škorpil Jaromír | NNN0201 | Neregistrovaní (NNN) | 22:05 | + 1:04 | |
7. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:50 | + 1:49 |
8. | Hladký Tomáš | KOR7600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 23:40 | + 2:39 |
9. | Mádle Miroslav | BRU7600 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 24:18 | + 3:17 |
10. | Stavrinou Marios | SRK7901 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:19 | + 3:18 |
11. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 24:33 | + 3:32 |
12. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 24:40 | + 3:39 |
13. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:03 | + 4:02 |
14. | Meier Jiří | BRU7400 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 25:07 | + 4:06 |
15. | Koutný Pavel | PHK7108 | C | OK 99 Hradec Králové | 26:09 | + 5:08 |
16. | Krejčí Milan | KOR7400 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 26:54 | + 5:53 |
17. | Krummer Jiří | CHC7301 | C | K.O.B. Choceň | 28:38 | + 7:37 |
18. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:20 | + 11:19 |
19. | Stohanzl Jan | LPU7600 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:32 | + 28:31 |
Pitrmuc Jan | JIL7703 | C | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OOB Vamberk | 17:04 | |
2. | Műller Kamil | TYN7500 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 18:06 | + 1:02 |
3. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 18:57 | + 1:53 |
4. | Jirásek Aleš | LPU7601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:38 | + 2:34 |
5. | Koblic Jan | VAM7601 | C | OOB Vamberk | 19:46 | + 2:42 |
6. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:21 | + 3:17 |
7. | Volák Pavel | BRU7001 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 21:29 | + 4:25 |
8. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 21:55 | + 4:51 |
9. | Froš Štěpán | LPU7309 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:57 | + 4:53 |
10. | Kadaník Libor | PHK7204 | C | OK 99 Hradec Králové | 23:27 | + 6:23 |
11. | Ježek Vladimír | LPU7311 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:35 | + 6:31 |
12. | Čapek Miroslav | PHK7603 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:39 | + 8:35 |
13. | Lesák František | ZAM7501 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 28:18 | + 11:14 |
Gmur Karol | 17P7600 | WKS Śląsk Wrocław | DISK | |||
Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:07 | |
2. | Metelka Pavel | PHK6800 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:20 | + 0:13 |
3. | Kamenický Jan | PHK6601 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:39 | + 0:32 |
4. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:41 | + 0:34 |
5. | Killar Marek | LTU6801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:25 | + 1:18 |
6. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:33 | + 2:26 |
7. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 19:21 | + 3:14 |
8. | Becmer Dariusz | 17P7101 | WKS Śląsk Wrocław | 19:49 | + 3:42 | |
9. | Souček Karel | SHK6601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 23:27 | + 7:20 |
10. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:14 | + 8:07 |
11. | Ježek Jiří | PHK6201 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:19 | + 9:12 |
12. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:47 | + 11:40 |
Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Roman | CHC6301 | C | K.O.B. Choceň | 14:11 | |
2. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | TJ Sokol Kunvald | 16:48 | + 2:37 |
3. | Mikyska Alan | VAM7149 | C | OOB Vamberk | 17:00 | + 2:49 |
4. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 17:14 | + 3:03 |
5. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:19 | + 3:08 |
6. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | Sportcentrum Jičín | 17:25 | + 3:14 |
7. | Ptáček Miloš | BRU7000 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 17:33 | + 3:22 |
8. | Novotný Pavel | SHK6104 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:38 | + 3:27 |
9. | Rykala Karel | VAM6401 | C | OOB Vamberk | 17:43 | + 3:32 |
10. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:50 | + 3:39 |
11. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:59 | + 3:48 |
12. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 18:13 | + 4:02 |
13. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 18:43 | + 4:32 |
14. | Marhold Stanislav | CHC6603 | C | K.O.B. Choceň | 18:49 | + 4:38 |
15. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 19:16 | + 5:05 |
16. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:47 | + 5:36 |
17. | Lounek Jaroslav | KOR6901 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 19:58 | + 5:47 |
18. | Širůček Jaromír | SHK6200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:59 | + 5:48 |
19. | Novák Jiří | VAM6301 | C | OOB Vamberk | 20:43 | + 6:32 |
20. | Justa Jaromír | PHK6101 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:07 | + 6:56 |
21. | Čihák Petr | HOR6900 | C | TJ Jiskra Hořice | 21:26 | + 7:15 |
22. | Šváb Pavel | BRU6701 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 21:58 | + 7:47 |
23. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 23:00 | + 8:49 |
24. | Vach Vladimír | KOR6900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 24:18 | + 10:07 |
25. | Frömmel Miroslav | BRU6902 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 32:00 | + 17:49 |
Hnyk Petr | SNA5701 | C | TJ START Náchod | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:28 | |
2. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:40 | + 0:12 |
3. | Křivda Ivan | CHC6701 | C | K.O.B. Choceň | 17:44 | + 0:16 |
4. | Půlpán Roman | CHC6501 | C | K.O.B. Choceň | 18:39 | + 1:11 |
5. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 20:07 | + 2:39 |
6. | Růžička Ivan | PHK6702 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:43 | + 3:15 |
7. | Záveský Richard | CET6301 | C | TJ Loko Česká Třebová | 25:56 | + 8:28 |
8. | Waněk Hubert | LPU6506 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:45 | + 9:17 |
Smutný Michal | NNN0401 | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 14:00 | |
2. | Král Martin | JIL6101 | C | OK Jilemnice | 16:01 | + 2:01 |
3. | Grundman Martin | CHC5801 | C | K.O.B. Choceň | 16:28 | + 2:28 |
4. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:37 | + 2:37 |
5. | Uvizl Ivan | STH5801 | C | SK Studenec | 16:44 | + 2:44 |
6. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OOB Vamberk | 17:18 | + 3:18 |
7. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | TJ Sokol Kunvald | 17:53 | + 3:53 |
8. | Chládek Josef | ZAM5901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 18:57 | + 4:57 |
9. | Holeček Petr | SHK5900 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:33 | + 5:33 |
10. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:25 | + 7:25 |
11. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 23:19 | + 9:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malý Evžen | JIL6102 | C | OK Jilemnice | 14:53 | |
2. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 15:43 | + 0:50 |
3. | Lulay Miloš | LPU5502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:58 | + 1:05 |
4. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:01 | + 1:08 |
5. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:59 | + 2:06 |
6. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:05 | + 2:12 |
7. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:27 | + 2:34 |
8. | Balcar Aleš | PHK5703 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:38 | + 2:45 |
9. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:12 | + 3:19 |
10. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:47 | + 5:54 |
11. | Krejčí Jaroslav | LTU5801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:53 | + 6:00 |
12. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 24:01 | + 9:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Guga Romuald | 17P5500 | WKS Śląsk Wrocław | 13:45 | ||
2. | Kalibán Pavel | SNA5649 | C | TJ START Náchod | 14:32 | + 0:47 |
3. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:55 | + 1:10 |
4. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:15 | + 1:30 |
5. | Kotlář Vladimír | VAM5401 | C | OOB Vamberk | 15:16 | + 1:31 |
6. | Filip Aleš | SHK5501 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:30 | + 1:45 |
7. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:13 | + 2:28 |
8. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 16:35 | + 2:50 |
9. | Tůma Miloš | DOB5600 | C | KOB Dobruška | 16:58 | + 3:13 |
10. | Mrštík Václav | LPU5002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:38 | + 3:53 |
11. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:42 | + 3:57 |
12. | Hanč Pavel | VRL5601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:10 | + 4:25 |
13. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:22 | + 4:37 |
14. | Tichý Boris | DOB5500 | C | KOB Dobruška | 18:54 | + 5:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:58 | |
2. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:27 | + 1:29 |
3. | Čípa Jiří | CET5002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 16:39 | + 1:41 |
4. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:57 | + 1:59 |
5. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 19:04 | + 4:06 |
6. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:16 | + 4:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 15:19 | |
2. | Šponar Josef | ZAM4701 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 18:17 | + 2:58 |
3. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 20:57 | + 5:38 |
4. | Málek Josef | LPU3901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:37 | + 8:18 |
5. | Čepelka Petr | LPU4701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:24 | + 9:05 |
6. | Wenke Josef | SRK4703 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:12 | + 14:53 |
Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janková Nataly | 13:57 | ||||
2. | Besedová Barborka | PHK1051 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:27 | + 0:30 |
3. | Suchardová Ella | JIL0951 | C | OK Jilemnice | 14:51 | + 0:54 |
4. | Šafář Jakub | CET1103 | C | TJ Loko Česká Třebová | 15:14 | + 1:17 |
5. | Posolda Lukáš | SJC1049 | Sportcentrum Jičín | 16:08 | + 2:11 | |
6. | Havelka Pepča | SJC1000 | C | Sportcentrum Jičín | 16:53 | + 2:56 |
7. | Juška Vojtěch | LPU1003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:58 | + 4:01 |
8. | Růžičková Magda | PHK0951 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:14 | + 4:17 |
9. | Jedličková Lucie | SHK1050 | C | OK Slavia Hradec Králové | 18:25 | + 4:28 |
10. | Stolinová Andrea | 19:14 | + 5:17 | |||
11. | Stolina David | 19:19 | + 5:22 | |||
12. | Švíglerová Anna | LPU0952 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:46 | + 6:49 |
13. | Froschová Magdaléna | LPU1052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:47 | + 6:50 |
14. | Koditek Adam | 21:59 | + 8:02 | |||
15. | Kay Leila | LPU1155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:33 | + 11:36 |
16. | Novák Eduard | 27:22 | + 13:25 | |||
17. | Jirásková Julie | LPU1352 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:33 | + 13:36 |
18. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:37 | + 13:40 |
19. | Pohanka Roman | 29:52 | + 15:55 | |||
20. | Stryková Zuzana | LPU1351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:31 | + 16:34 |
21. | Stryková Johana | LPU1151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:33 | + 16:36 |
22. | Jedličková Michaela | SHK1350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 31:02 | + 17:05 |
23. | Volf Kryštof | 32:00 | + 18:03 | |||
24. | Smirnov Denis | 32:05 | + 18:08 | |||
25. | Fukátko Václav | LPU1302 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:39 | + 18:42 |
Macháček Vít | CHC1201 | C | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hovad Jaroslav | 13:29 | ||||
2. | Cejpková Lenka | SRK7652 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:07 | + 1:38 |
3. | Andělová Ivana | LTUzzzz | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:41 | + 3:12 | |
4. | Meierová Lenka | BRU0000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 19:40 | + 6:11 | |
5. | Denisa Moravcová | NNN0101 | Neregistrovaní (NNN) | 21:23 | + 7:54 | |
6. | Podlešáková Markéta | 21:24 | + 7:55 | |||
7. | Secký Ondřej | 21:36 | + 8:07 | |||
8. | Vondrová Denisa | LTU7950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:30 | + 9:01 | |
9. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | C | OK Jilemnice | 22:36 | + 9:07 |
10. | Hájek Tibor | VRL7202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:33 | + 10:04 |
11. | Hanušová Monika | VRL7654 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:24 | + 10:55 |
12. | Dusílková Marie | SRK5752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:04 | + 11:35 |
13. | Třešňák Miloš | JIL6902 | C | OK Jilemnice | 25:57 | + 12:28 |
14. | Víchová Magdalena | CHC0153 | C | K.O.B. Choceň | 26:01 | + 12:32 |
15. | Hlavničková Vendula | LTUaaaa | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:09 | + 14:40 | |
16. | Vondra Václav | LTU6800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:48 | + 17:19 | |
17. | DOBROS WIKTORIA | 31P0112 | UKS ARKADY Raszkow | 48:14 | + 34:45 | |
18. | Hammová Dita | KOR7050 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 48:17 | + 34:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stolinová Lenka | DOB8158 | C | KOB Dobruška | 18:58 | |
2. | Kolek Petr | 20:00 | + 1:02 | |||
3. | Karel Růžička | NNN0102 | Neregistrovaní (NNN) | 20:03 | + 1:05 | |
4. | Hašek Patrik | LTU0000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:48 | + 1:50 |
5. | Michal Janoušek | NNN0301 | Neregistrovaní (NNN) | 21:09 | + 2:11 | |
6. | Prokeš Tomáš | SHK7503 | C | OK Slavia Hradec Králové | 22:21 | + 3:23 |
7. | Hulec Jan | 1JC8100 | Klub přátel kofoly | 24:26 | + 5:28 | |
8. | Chalupný Václav | 32:07 | + 13:09 | |||
9. | Skalická Veronika | 40:32 | + 21:34 | |||
Šafr Martin | CHC5101 | C | K.O.B. Choceň | DISK |