Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Sentice, louka nad obcí
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Sentice, stav květen 2016, měřítko 1:10000
Ředitel závodu:
Čech Viktor
Hlavní rozhodčí:
Chmelík Aleš - R2
Stavitel tratí:
Mazal Zdeněk - R1
JURY:
Fiala Jan, Kozáková Zdenka, Kheil Radim
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého slunečného počasí. Cílem prošlo 504 závodníků. Protest nebyl podán, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.10 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Taslerová Martina ABM0757 C KOB ALFA Brno 21:04
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 22:09 + 1:05
3. Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 22:29 + 1:25
4. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 22:47 + 1:43
5. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 23:45 + 2:41
6. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 24:44 + 3:40
7. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 26:20 + 5:16
8. Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 31:05 + 10:01
9. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 31:31 + 10:27
10. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 33:57 + 12:53
11. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:56 + 14:52
12. Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 36:45 + 15:41
13. Veselá Veronika NNN0011 Neregistrovaní (NNN) 39:07 + 18:03
14. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 42:42 + 21:38
15. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 44:13 + 23:09
16. Sedláčková Hana TBM0778 C KOS TJ Tesla Brno 96:14 + 75:10
D10N
1.60 km, 60 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 24:30
2. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 29:51 + 5:21
3. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:32 + 6:02
4. Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 32:59 + 8:29
5. Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 38:09 + 13:39
6. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 41:09 + 16:39
7. Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 41:40 + 17:10
8. Coufalová Júlia SJI0950 C OK Jihlava 44:07 + 19:37
9. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 44:51 + 20:21
10. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 44:54 + 20:24
Stašková Sára ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno DISK
Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno DISK
D12
2.40 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 18:43
2. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 22:50 + 4:07
3. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 23:35 + 4:52
4. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:54 + 5:11
5. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 24:02 + 5:19
6. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 25:03 + 6:20
7. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 27:15 + 8:32
8. Ježková Ivana RBK0555 C SK Radioklub Blansko 33:43 + 15:00
9. Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 34:04 + 15:21
10. Barnatová Magda ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno 35:11 + 16:28
11. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 40:17 + 21:34
12. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 40:47 + 22:04
13. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 43:21 + 24:38
D14
3.40 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 37:41
2. Novotná Jitka SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec 38:23 + 0:42
3. Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:23 + 3:42
4. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 43:22 + 5:41
5. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 50:30 + 12:49
6. Čelechovská Radka UBM0451 C MENISKOS Brno 52:31 + 14:50
7. Taslerová Tereza ABM0361 C KOB ALFA Brno 53:17 + 15:36
8. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 58:53 + 21:12
9. Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:44 + 22:03
10. Teclová Linda CTB0354 C SK OB Chotěboř 68:38 + 30:57
11. Zbínová Aneta CTB0451 C SK OB Chotěboř 74:47 + 37:06
D16
3.70 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 36:23
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 38:06 + 1:43
3. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 39:27 + 3:04
4. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:12 + 3:49
5. Bašeová Klára ZBM0252 C SK Žabovřesky Brno 60:00 + 23:37
6. Lukšíková Eliška ZBM0256 B SK Žabovřesky Brno 60:09 + 23:46
7. Radová Kateřina ABM0199 B KOB ALFA Brno 64:19 + 27:56
D18
4.60 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 51:23
2. Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko 69:08 + 17:45
3. Boučková Anna TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno 92:31 + 41:08
D21
5.60 km, 195 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7276
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 41:03 7976
2. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 43:40 + 2:37 7538
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 48:22 + 7:19 6752
4. Matrasová Katreřina CHT8353 C OOB SK Chrast 48:33 + 7:30 6721
5. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 52:32 + 11:29 6055
6. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 55:38 + 14:35 5536
7. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 56:17 + 15:14 5427
8. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 57:51 + 16:48 5165
9. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 57:59 + 16:56 5143
10. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 58:56 + 17:53 4984
11. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 60:30 + 19:27 4722
12. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:05 + 22:02 4290
13. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 67:55 + 26:52 3481
14. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 68:37 + 27:34 3364
15. Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:55 + 27:52 3314
16. Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 71:53 + 30:50 2817
17. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:01 + 31:58 2628
18. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 75:24 + 34:21 2229
19. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 79:30 + 38:27 1543
20. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 96:05 + 55:02 0
Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast DISK 0
D21D
3.60 km, 120 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1243
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 45:09 1324
2. Dundáčková Julie SJH9853 C SJH Jindřichův Hradec 47:04 + 1:55 1272
3. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:30 + 4:21 1207
4. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:03 + 5:54 1165
5. Otrusinová Jana ABM9560 C KOB ALFA Brno 53:55 + 8:46 1088
6. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:54 + 10:45 1035
7. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 63:14 + 18:05 838
8. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:33 + 27:24 588
9. Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 107:52 + 62:43 0
D35
4.80 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 45:28
2. Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 48:45 + 3:17
3. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 50:00 + 4:32
4. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 51:28 + 6:00
5. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 52:06 + 6:38
6. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 52:35 + 7:07
7. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 54:21 + 8:53
8. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 55:32 + 10:04
9. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 58:19 + 12:51
10. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 58:21 + 12:53
11. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 58:53 + 13:25
12. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 62:15 + 16:47
13. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 62:55 + 17:27
14. Sýkorová Iva 63:24 + 17:56
15. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 64:10 + 18:42
16. Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 64:50 + 19:22
17. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 66:35 + 21:07
18. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 67:06 + 21:38
19. Němečková Eva UBM7752 C MENISKOS Brno 69:12 + 23:44
20. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 70:06 + 24:38
21. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 77:35 + 32:07
22. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 82:36 + 37:08
Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D45
3.70 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 36:54
2. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:50 + 1:56
3. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 39:36 + 2:42
4. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 42:05 + 5:11
5. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 43:54 + 7:00
6. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 44:45 + 7:51
7. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 45:14 + 8:20
8. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 45:26 + 8:32
9. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 45:52 + 8:58
10. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 48:59 + 12:05
11. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 49:06 + 12:12
12. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:13 + 12:19
13. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:58 + 21:04
14. Šaterová Monika SJI6551 C OK Jihlava 59:08 + 22:14
15. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 63:39 + 26:45
16. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 67:10 + 30:16
17. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 68:52 + 31:58
18. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 79:55 + 43:01
19. Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 90:22 + 53:28
D55
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 40:38
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 44:09 + 3:31
3. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 45:33 + 4:55
4. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:09 + 13:31
5. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 57:01 + 16:23
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 62:49 + 22:11
7. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 63:20 + 22:42
8. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 86:17 + 45:39
Svobodová Jindřiška UBM5751 C MENISKOS Brno DISK
D65
2.50 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 36:42
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 41:34 + 4:52
3. Podhorská Věra CJI5252 C Fajn Club Jihlava 53:16 + 16:34
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:29 + 17:47
5. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:23 + 21:41
H10
2.40 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 24:58
2. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 29:44 + 4:46
3. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 31:01 + 6:03
4. Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 34:53 + 9:55
5. Navrátil Jakub TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno 36:26 + 11:28
6. Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:56 + 11:58
7. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 40:10 + 15:12
8. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 40:32 + 15:34
9. Němeček Adam UBM0702 C MENISKOS Brno 41:16 + 16:18
10. Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 42:47 + 17:49
11. Coufal Petr SJI0703 C OK Jihlava 46:59 + 22:01
12. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 51:04 + 26:06
13. Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 56:07 + 31:09
14. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 58:42 + 33:44
15. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 63:12 + 38:14
16. Frýba Matyáš SJI0700 C OK Jihlava 77:22 + 52:24
H10N
1.60 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 17:01
2. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 17:19 + 0:18
3. Chmelík Robert ZBM0708 C SK Žabovřesky Brno 20:32 + 3:31
4. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 21:45 + 4:44
5. Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 22:19 + 5:18
6. Skácel Viktor NNN0004 Neregistrovaní (NNN) 27:22 + 10:21
7. Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 28:33 + 11:32
8. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 31:00 + 13:59
9. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 35:13 + 18:12
10. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 41:51 + 24:50
11. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:01 + 40:00
Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava DISK
H12
3.10 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 26:28
2. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 26:43 + 0:15
3. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 29:22 + 2:54
4. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 30:01 + 3:33
5. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 34:26 + 7:58
6. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 34:34 + 8:06
7. Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno 34:45 + 8:17
8. Kučera Tomáš ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno 35:05 + 8:37
9. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 35:34 + 9:06
10. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 35:41 + 9:13
11. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 41:37 + 15:09
12. Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 42:11 + 15:43
13. Petrášek Eduard ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno 43:34 + 17:06
14. Svirák Jonatan TBM0608 C KOS TJ Tesla Brno 43:53 + 17:25
15. Nouza Michal SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec 47:13 + 20:45
16. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 47:50 + 21:22
17. Baše Matěj ZBM0509 B SK Žabovřesky Brno 49:47 + 23:19
18. Hanousek Prokop TBM0613 C KOS TJ Tesla Brno 52:28 + 26:00
19. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 53:17 + 26:49
20. Potužník Viktor SJH0504 B SJH Jindřichův Hradec 55:35 + 29:07
21. Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 56:11 + 29:43
22. Jirků František SJI0600 C OK Jihlava 56:45 + 30:17
23. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 56:57 + 30:29
24. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 59:26 + 32:58
25. Venhauer Vojtěch SJI0505 C OK Jihlava 59:43 + 33:15
26. Medek Mikuláš NNN0012 Neregistrovaní (NNN) 64:34 + 38:06
27. Martinkovič Šimon BBM0503 C BETA URSUS Orienteering 64:56 + 38:28
28. Novotný Jakub SJI0504 C OK Jihlava 71:01 + 44:33
29. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 85:39 + 59:11
30. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 91:40 + 65:12
Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko DISK
H14
3.80 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 30:30
2. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 33:04 + 2:34
3. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 33:16 + 2:46
4. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 33:45 + 3:15
5. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 34:34 + 4:04
6. Musil Štěpán TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno 35:15 + 4:45
7. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 35:19 + 4:49
8. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 38:24 + 7:54
9. Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 39:35 + 9:05
10. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 43:09 + 12:39
11. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 45:57 + 15:27
12. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 46:43 + 16:13
13. Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 52:48 + 22:18
14. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 55:16 + 24:46
15. Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:15 + 25:45
16. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:35 + 26:05
17. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 56:53 + 26:23
18. Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko 59:45 + 29:15
19. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 69:45 + 39:15
20. Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 85:38 + 55:08
21. Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 96:37 + 66:07
Dittrich Antonín ABM0410 C KOB ALFA Brno DISK
H16
4.70 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 40:29
2. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 42:50 + 2:21
3. Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 46:27 + 5:58
4. Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 46:48 + 6:19
5. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:38 + 8:09
6. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:37 + 14:08
7. Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:36 + 15:07
8. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 56:46 + 16:17
Kalas Tomáš PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč DISK
H18
7.20 km, 210 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 51:59
2. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 56:09 + 4:10
3. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 57:51 + 5:52
4. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 58:21 + 6:22
5. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB ALFA Brno 64:00 + 12:01
6. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 64:19 + 12:20
7. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 65:15 + 13:16
8. Pastyřík Martin PZR9902 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:53 + 16:54
9. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 97:59 + 46:00
10. Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 109:28 + 57:29
H21
9.60 km, 325 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7776
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 60:29 8480
2. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 66:02 + 5:33 7802
3. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 68:24 + 7:55 7513
4. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 71:59 + 11:30 7076
5. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 72:19 + 11:50 7035
6. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 73:19 + 12:50 6913
7. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 74:40 + 14:11 6748
8. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 76:05 + 15:36 6575
9. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 76:41 + 16:12 6502
10. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 79:03 + 18:34 6213
11. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 79:05 + 18:36 6209
12. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 79:25 + 18:56 6168
13. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 80:05 + 19:36 6087
14. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 80:44 + 20:15 6007
15. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 80:50 + 20:21 5995
16. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 82:58 + 22:29 5735
17. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 83:44 + 23:15 5641
18. Nouza Petr ml. SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 86:22 + 25:53 5320
19. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 87:03 + 26:34 5236
20. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 88:56 + 28:27 5006
21. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 92:57 + 32:28 4516
22. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 96:45 + 36:16 4052
23. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 98:18 + 37:49 3863
24. Veselý Martin ZBM7502 C SK Žabovřesky Brno 98:31 + 38:02 3837
25. Kněžínek Karel 65C8401 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 98:41 + 38:12
26. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 99:18 + 38:49 3741
27. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 102:07 + 41:38 3397
28. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 102:39 + 42:10 3332
29. Vríčan Peter 36S8901 nereg. 102:46 + 42:17
30. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 104:17 + 43:48 3133
31. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 114:48 + 54:19 1849
32. Matějka Pavel NNN0019 Neregistrovaní (NNN) 123:34 + 63:05
33. Koumar František SJI9501 C OK Jihlava 127:40 + 67:11 278
Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno DISK 0
H21D
6.30 km, 210 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3253
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 57:39 3697
2. Zvarik Tomáš ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno 68:27 + 10:48 3147
3. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 69:08 + 11:29 3112
4. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 70:37 + 12:58 3036
5. Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno 72:44 + 15:05 2928
6. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 80:13 + 22:34 2547
7. Coufal Petr 3MC8000 FBŠ Jihlava 80:33 + 22:54
8. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 86:15 + 28:36 2239
9. Novotný Petr NNN0006 Neregistrovaní (NNN) 88:57 + 31:18
10. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 90:02 + 32:23
11. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 90:47 + 33:08 2008
12. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 105:05 + 47:26 1278
13. Zámečník Mirek VBM8309 VSK Mendelu Brno 108:17 + 50:38
14. Sleryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 127:48 + 70:09 120
Chmelík Petr ZBM7507 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK 0
H35
7.50 km, 220 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrbák Eduard ZBM7529 C SK Žabovřesky Brno 56:35
2. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 56:44 + 0:09
3. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 60:31 + 3:56
4. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 61:09 + 4:34
5. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 63:10 + 6:35
6. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 64:22 + 7:47
7. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 64:50 + 8:15
8. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 66:12 + 9:37
9. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 68:46 + 12:11
10. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 68:52 + 12:17
11. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 72:24 + 15:49
12. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 73:01 + 16:26
13. Evstafev Ivan 84C8000 Dolni Kounice 73:58 + 17:23
14. Hendrych Martin SJI7828 C OK Jihlava 74:17 + 17:42
15. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 74:19 + 17:44
16. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 74:57 + 18:22
17. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 76:07 + 19:32
18. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 77:06 + 20:31
19. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 77:10 + 20:35
20. Tasler David UBM7105 C MENISKOS Brno 79:11 + 22:36
21. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 80:29 + 23:54
22. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 81:29 + 24:54
23. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 82:19 + 25:44
24. Ženka Ondřej 6YC8201 Neregistrovaní 86:05 + 29:30
25. Novotný Jakub SJI7700 C OK Jihlava 86:41 + 30:06
26. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 98:16 + 41:41
27. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 98:27 + 41:52
28. Tršová Daniela PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 99:04 + 42:29
29. Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 99:42 + 43:07
30. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 102:37 + 46:02
31. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 107:16 + 50:41
32. Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 108:12 + 51:37
33. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 114:01 + 57:26
Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering DISK
Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko DISK
H45
5.70 km, 210 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 54:03
2. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 55:52 + 1:49
3. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 57:15 + 3:12
4. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 57:22 + 3:19
5. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 59:16 + 5:13
6. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:25 + 5:22
7. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 59:31 + 5:28
8. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 61:45 + 7:42
9. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 62:29 + 8:26
10. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 62:59 + 8:56
11. Pölzelbauer Michael 15A0001 OLG Ströck Wien 64:30 + 10:27
12. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:01 + 10:58
13. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 67:34 + 13:31
14. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 68:31 + 14:28
15. Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 69:07 + 15:04
16. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 73:26 + 19:23
17. Fuchs Vladimír NNN6100 Neregistrovaní (NNN) 77:37 + 23:34
18. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 78:19 + 24:16
19. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 83:20 + 29:17
20. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 86:28 + 32:25
21. Svoboda Dalibor 67C7000 LesoBloudi 106:18 + 52:15
Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov DISK
MS Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 65:59 + 11:56
H55
4.10 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:37
2. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 39:51 + 1:14
3. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 43:23 + 4:46
4. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 43:48 + 5:11
5. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 46:54 + 8:17
6. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 48:50 + 10:13
7. Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 49:08 + 10:31
8. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 49:13 + 10:36
9. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 52:00 + 13:23
10. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 54:50 + 16:13
11. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 55:05 + 16:28
12. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:59 + 18:22
12. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 56:59 + 18:22
14. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 60:21 + 21:44
15. Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov 63:12 + 24:35
16. Pospíšil Aleš YBM6001 Klub turistů a lyžařů Brno 66:40 + 28:03
17. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 74:32 + 35:55
18. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:13 + 36:36
Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená DISK
H65
3.30 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 43:05
2. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:16 + 1:11
3. Chmelík Milan ABM4501 C KOB ALFA Brno 48:11 + 5:06
4. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 51:05 + 8:00
5. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 51:08 + 8:03
6. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 52:06 + 9:01
7. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 54:22 + 11:17
8. Dittrich Jan ABM4305 C KOB ALFA Brno 57:53 + 14:48
9. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 58:51 + 15:46
HDR
1.60 km, 55 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Ondřej 16:29
2. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 19:29 + 3:00
3. Svirák Samuel 5RX1100 NNN 19:53 + 3:24
4. Střelická Alena 19:58 + 3:29
5. Nečasová Pavlína 20:04 + 3:35
6. Baláč Jan 20:49 + 4:20
7. Dočkal Prokop 21:34 + 5:05
8. Kvítková Kristýna UBM0854 C MENISKOS Brno 21:35 + 5:06
9. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 21:53 + 5:24
10. Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:17 + 5:48
11. Svirák Benjamin NNN0902 Neregistrovaní (NNN) 23:04 + 6:35
12. Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 23:24 + 6:55
13. Jelínek Michal RUZ TJ Růžená 23:43 + 7:14
14. Šedivá Kristýna VBM1252 VSK Mendelu Brno 23:51 + 7:22
15. Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 25:03 + 8:34
16. Dittrich František ABM0901 C KOB ALFA Brno 26:12 + 9:43
17. Tomíčková Eliška 19X1050 ESOX ODEI 26:18 + 9:49
18. Tomíčková Ivana 19X1350 ESOX ODEI 26:21 + 9:52
19. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 26:35 + 10:06
20. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:05 + 10:36
21. Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 28:22 + 11:53
22. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:37 + 12:08
23. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 29:15 + 12:46
24. Bednář Antonín 29:40 + 13:11
25. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 30:16 + 13:47
26. Denemarek Albert BBM1300 BETA URSUS Orienteering 31:21 + 14:52
27. Krejčíková Zuzana VBM VSK Mendelu Brno 31:57 + 15:28
28. Begley Tristan 32:16 + 15:47
29. Hejduková Laura LBM12 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:35 + 16:06
30. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 32:55 + 16:26
31. Škapa Jan 32:57 + 16:28
32. Zhorela Ondřej Jakub SJI0804 C OK Jihlava 34:23 + 17:54
33. Kvítková Karolína UBM1052 C MENISKOS Brno 34:55 + 18:26
34. Dokoupilová Adéla NNN0003 Neregistrovaní (NNN) 35:54 + 19:25
35. Barnatová Táňa 35:59 + 19:30
36. Evstafeva Simona 84C1050 Dolni Kounice 36:05 + 19:36
37. Jelínek Šimon RUZ TJ Růžená 37:01 + 20:32
38. Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava 37:19 + 20:50
39. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 37:29 + 21:00
40. Musilová Anna 1DC0950 Targa Orienteering 37:46 + 21:17
41. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 38:38 + 22:09
42. Cicvárek Lukáš 39:45 + 23:16
43. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 40:20 + 23:51
44. Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 40:57 + 24:28
45. Skácelová Beáta NNN0005 Neregistrovaní (NNN) 41:58 + 25:29
46. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 42:57 + 26:28
47. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 44:36 + 28:07
48. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 44:38 + 28:09
49. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 45:29 + 29:00
50. Zvarik Andrej 47:50 + 31:21
51. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 48:03 + 31:34
52. Trš Lubomír PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 49:42 + 33:13
53. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 51:24 + 34:55
54. Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 C KOS TJ Tesla Brno 53:31 + 37:02
55. Dvořáček Ondřej 55:09 + 38:40
56. Stašková Sofie ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno 55:32 + 39:03
57. Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 56:48 + 40:19
58. Svirák Timotej 58:15 + 41:46
59. Janačík Tadeáš HDR 59:23 + 42:54
60. Sýkora Jan 62:44 + 46:15
61. Novotný Jiří 69:12 + 52:43
62. Pyšková Jasmína 75:35 + 59:06
63. Janačíková Valerie 79:50 + 63:21
64. Hájek Vojtěch 79:52 + 63:23
65. Matrasovi Štěpán a Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 84:22 + 67:53
66. Chmelařová Kristýna 84:23 + 67:54
P
3.00 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 19:17
2. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 21:56 + 2:39
3. Kyncl Tomáš 25:29 + 6:12
4. Venhauer Jaroslav 25:55 + 6:38
5. Nechuta David PZR9701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:02 + 6:45
6. Kvítek Franjo UBM8003 C MENISKOS Brno 28:24 + 9:07
7. Šimon Igor 28:34 + 9:17
8. Bauerová Petra 29:14 + 9:57
9. Střelická Jana 32:07 + 12:50
10. Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 33:38 + 14:21
11. Račanský Martin 35:28 + 16:11
12. Ježková Ilona TBM7256 KOS TJ Tesla Brno 36:05 + 16:48
13. Baláč Radek 36:39 + 17:22
14. Běloušek Pavel CTB7201 SK OB Chotěboř 36:47 + 17:30
15. Fráňa Pavel GBM 36:55 + 17:38
16. Sedláček Břetislav 37:07 + 17:50
17. Tomíček Oldřich 19X7900 ESOX ODEI 37:27 + 18:10
17. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 37:27 + 18:10
19. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:10 + 18:53
20. Bednář Tomáš 38:23 + 19:06
21. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 38:31 + 19:14
22. Bednářová Anna 38:38 + 19:21
23. Novotný Tomáš 38:55 + 19:38
24. Šichová Radka 40:11 + 20:54
25. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 40:17 + 21:00
26. Verner Leoš 6BX7600 NOCH Brno 41:05 + 21:48
27. Matuška Pavel 42:10 + 22:53
28. Strýčková Monika ADA OOB Spartak Adamov 43:27 + 24:10
29. Finstrlová Jarmila ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno 43:44 + 24:27
30. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 43:51 + 24:34
31. Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 44:13 + 24:56
32. Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 46:19 + 27:02
33. Buráňová Hana 9MX7050 BzB 47:13 + 27:56
34. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 48:14 + 28:57
35. Štěrbáková Jana NNN0007 Neregistrovaní (NNN) 51:29 + 32:12
36. Coufalová Martina ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno 52:31 + 33:14
37. Štěrbák Eda NNN0008 Neregistrovaní (NNN) 52:44 + 33:27
38. Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 53:01 + 33:44
39. Černý Petr 53:44 + 34:27
40. Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno 54:00 + 34:43
41. Szablaturová Kamila 54:41 + 35:24
42. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:55 + 35:38
43. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 55:51 + 36:34
44. Kvítková Kateřina UBM8152 C MENISKOS Brno 57:14 + 37:57
45. Dobrovolný Vladimír TBM7009 KOS TJ Tesla Brno 57:40 + 38:23
46. Zvariková Hana 58:54 + 39:37
47. Zoulíková Iveta CHT OOB SK Chrast 61:00 + 41:43
48. Hanousek Radim NNN0023 Neregistrovaní (NNN) 69:33 + 50:16
49. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 72:17 + 53:00
50. Francová Jana 80:27 + 61:10
51. Klimeš Jiří VBM5801 VSK Mendelu Brno 91:54 + 72:37
Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno DISK