Výsledky závodu: Hanácký žebříček jaro 2017 - stav po 8 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu ZLH Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček OOL Ano Ano
2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček KON Ano Ano
2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček SSU Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati SBR Ano Ano
2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček KSU Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
ZLH 2
OOL 3
KON 4
SSU 5
SBR 6
VRB 7
KSU 8
1 Jílková Pavla KON0799 1011.70 1. 203.69( 1) 196.72( 3) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)191.74( 3) 208.01( 2)
2 Kovalčíková Alena AOP0751 990.24 1. 192.75( 3)187.52( 2)201.32( 2)185.07( 3) 140.85( 2) 200.00( 1)208.65( 1)
3 Bartášková Karolína ASU0799 937.88 1. 200.00( 1)182.28( 4)181.56( 4)165.83( 3) 95.61( 4) 190.70( 4)183.34( 3)
4 Cetlová Karolína AOP0752 930.51 1. 203.56( 2) 201.96( 1)195.48( 2)167.56( 2)130.28( 3) 161.95( 4)
5 Pachmannová Iva AOP0852 503.25 2. 151.99( 4) 195.21( 2)156.05( 5)
6 Klapková Alžběta PTE0852 306.30 5. 169.62( 5) 136.68( 5)
7 Matoušková Johana STE0751 290.37 4. 170.45( 4) 119.92( 6)
8 Paulíčková Tereza UOL0750 280.34 5. 187.58( 5) 92.76( 8)
9 Kűnstlerová Natálie UOL0850 123.02 6. 123.02( 6)
10 Kočandrlová Natálie KSU0979 111.09 6. 38.57( 6) 0.00( D) 72.52(10)
11 Tomanková Alice KSU0959 99.30 7. 99.30( 7)
12 Rozsívalová Adéla KON0760 84.88 9. 84.88( 9)
D12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
ZLH 2
OOL 3
KON 4
SSU 5
SBR 6
VRB 7
KSU 8
1 Otrubová Anna PLU0577 B 995.87 1. 210.68( 1)165.26( 6) 206.04( 1)206.58( 1)183.22( 6)189.35( 4) 182.55( 7)
2 Navrátilová Marie ASU0599 B 994.76 1. 195.43( 2) 192.84( 4) 198.85( 2)195.39( 3) 200.48( 2)204.61( 1)
3 Pospíšilová Stella STE0551 B 977.86 1. 178.52( 5)203.91( 1) 186.46( 4) 207.71( 1)201.26( 1)
4 Jílková Lenka KON0666 B 964.58 1. 188.75( 4) 184.41( 7)194.57( 3)203.21( 1)193.64( 3)175.32( 5) 177.99( 8)
5 Gallo Natálie AOP0652 B 964.44 2. 163.22( 8) 194.14( 3)181.88( 8) 201.40( 2)188.76( 5)198.26( 3)
6 Pachmannová Katka AOP0551 B 913.07 4. 177.23( 6)188.57( 4)167.28(11) 184.36( 5)147.79(11) 187.29( 6)175.62( 4)157.29(13)
7 Šaňáková Marie UOL0651 B 913.03 3. 163.54( 7) 178.51(10)168.81( 8)186.48( 4)184.05( 7) 195.18( 3)
8 Neumannová Kristýna STE0550 B 910.75 2. 144.95(12)186.32( 5)180.62( 9) 198.65( 2) 200.21( 2)
9 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B 857.59 3. 156.59(10) 195.15( 3)154.99(12)167.42( 9) 183.44( 6)
10 Kopecká Nela UOL0650 851.81 2. 129.32(14) 87.37(15) 198.81( 2)175.42( 6)177.71( 7) 170.55(10)
11 Zatloukalová Julie STE0650 840.35 6. 83.02(18) 119.25(11) 161.03(13)159.57(10)177.06( 8)167.98( 9)174.71( 6)
12 Konečná Julie KSU0550 819.19 7. 148.30(11) 157.59( 7)160.60(14)158.82(11)167.13(10) 175.05( 9)
13 Cetlová Magdaléna AOP0552 713.87 7. 100.51(16) 97.89(13) 79.35(17) 172.19( 7) 0.00( D) 173.63( 8) 169.65(12)
14 Dráčová Barbora UOL0652 695.36 5. 159.04( 9) 188.83( 5)162.95( 9) 184.54( 5)
15 Burdová Helena STE0653 662.53 5. 124.44(15) 0.00( D) 36.57(19)185.03( 5)146.73(10) 169.76(11)
16 Pattermanová Magdalena KSU0660 593.92 4. 86.30(17) 162.85(12)115.34(15) 41.80(14) 38.67(18) 187.63( 4)
17 Holasová Barbora AOP0651 497.70 3. 193.89( 3) 188.83( 5) 114.98( 7)
18 Stryková Karolína KSU0656 470.15 9. 132.86(13)132.33( 9) 151.99(13) 0.00( D) 52.97(16) 0.00( D)
19 Mikošková Marie STE0552 451.91 13. 2.19(20) 110.32(16)127.73(14) 68.22(13) 143.45(14)
20 Přikrylová Jana JPV0652 406.05 12. 0.00(21) 88.27(14) 0.00(23) 78.40(18)132.58(12) 40.08(17) 66.72(17)
21 Seidenglanzová Johana SSU0650 379.19 8. 135.79( 8) 70.93(19)105.96(16) 66.51(14)
22 Přikrylová Ivana JPV0653 323.19 13. 12.93(19) 61.65(16) 0.00(22) 0.00( D) 115.55(13) 53.97(15) 79.09(16)
23 Plachá Aneta JPV0555 246.05 15. 126.19(15) 119.86(15)
24 Ondruchová Anna ASU0699 229.68 11. 104.96(12) 0.00(21) 124.72(11)
25 Moskvová Agáta ZLH0550 201.95 2. 201.95( 2)
26 Kotrle Sylvia STE0652 200.61 12. 82.83(17) 117.78(12)
27 Karásková Denisa ZPV0555 121.95 10. 121.95(10)
28 Parmová Jana STE0654 72.47 18. 72.47(18)
29 Kotůlková Martina AOP0650 58.92 20. 58.92(20)
D14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
ZLH 2
OOL 3
KON 4
SSU 5
SBR 6
VRB 7
KSU 8
1 Černochová Michaela PLU0351 B 1019.69 1. 198.47( 2)163.21(13) 209.20( 1)197.43( 2) 209.32( 1) 205.27( 1)
2 Smékalová Viktorie UOL0450 B 978.98 1. 204.37( 1)207.06( 1)189.07( 3)185.24( 6) 176.76( 8) 193.24( 4)
3 Pachmannová Bára AOP0351 B 965.01 1. 147.83(13) 193.65( 3)160.97(14) 197.04( 3)200.00( 1)174.32( 9)200.00( 1)
4 Binarová Adéla UOL0452 B 951.06 3. 192.67( 4)180.24( 9) 184.28( 4)193.60( 4) 185.69( 5) 194.82( 3)
5 Šneiderová Daniela ASU0398 B 946.29 3. 190.37( 6)191.37( 5)173.31(10) 190.16( 5) 191.56( 3) 182.83( 5)
6 Klechová Karolína AOP0452 B 934.43 2. 190.92( 5) 181.78( 5)181.54( 7) 180.29( 6) 199.90( 2)
7 Němečková Kateřina PLU0350 B 912.01 2. 187.17( 7)190.30( 6)178.11( 6)147.80(12) 199.12( 2) 157.31( 7)
8 Kovalčíková Anna AOP0453 B 879.69 7. 185.67( 8)183.06( 7)176.30( 7)166.62(10) 168.04(11)
9 Heclová Marie KSU0454 841.05 2. 177.87(10)158.92(14)171.75(12)110.04(14) 184.50( 2) 148.01( 3)147.23( 9)
10 Lubrichová Veronika STE0451 840.28 2. 172.12(11)126.87(16) 174.12( 9)102.32(15) 154.46( 4) 155.43(13)176.47( 2)162.14( 6)
11 Skoumalová Petra KSU0484 821.21 8. 118.98(16)182.25( 8)175.68( 8)173.76( 9) 170.54(10)
12 Smékalová Karolína UOL0451 771.59 1. 180.27( 9)199.28( 2) 205.53( 1) 186.51( 4)
13 Lukašáková Sára STE0450 768.21 2. 197.17( 3)192.31( 4)201.72( 2)177.01( 8)
14 Vorlová Eva ASU0499 750.92 8. 131.93(15) 173.06(11)154.62(11) 135.38(15) 155.93( 8)
15 Šánová Julie KSU0494 739.13 7. 137.03(14)132.50(15)171.56(13) 177.79( 7) 120.25(11)
16 Knyplová Tereza KSU0464 676.45 4. 94.98(17) 112.78(18)155.86(15) 127.16( 5)151.61(14)129.04( 4)
17 Janečková Adéla PLU0452 616.27 10. 165.67(12)174.47(10) 111.31(13) 164.82(12)
18 Hartmannová Anna PLU0354 327.18 3. 168.84(11) 158.34( 3)
19 Blažková Simona ASU0498 167.23 12. 167.23(12)
20 Slehová Eliška UOL0453 157.17 5. 37.51(16)119.66( 5)
21 Zindulková Štěpánka SSU0450 135.11 10. 135.11(10)
22 Drozdová Anna ASU0497 116.14 17. 116.14(17)
D16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
ZLH 2
OOL 3
KON 4
SSU 5
SBR 6
VRB 7
KSU 8
1 Greschnerová Tereza ASU0299 B 498.10 1. 95.93( 3) 92.48( 2) 101.56( 1) 108.13( 1) 100.00( 1)
2 Raclavská Zuzana UOL0251 B 470.93 1. 55.96( 8) 80.64( 6) 90.96( 5)100.00( 1) 106.61( 1) 92.72( 2)
3 Vránová Eliška UOL0151 B 456.65 2. 25.71(10) 86.67( 3) 86.98( 4) 10.02(11) 95.72( 2) 89.61( 4) 94.71( 3) 89.63( 4)
4 Raclavská Lenka UOL0252 B 391.50 2. 34.46( 9) 62.27( 5) 58.68( 7) 81.82( 3) 98.68( 2) 90.05( 3)
5 Smolková Sabina STE0250 B 371.31 1. 80.08( 5)100.00( 1) 99.71( 2) 91.52( 3)
6 Raclavská Vlaďka UOL0253 313.49 1. 95.40( 4) 121.83( 1) 96.26( 4)
7 Kličková Anna KON0272 275.44 5. 20.18(11) 77.67( 7) 40.55( 9) 25.25( 6) 76.38( 5) 55.59( 5)
8 Hajduková Jana KSU0197 241.25 2. 77.04( 6) 73.62( 4) 90.59( 2)
9 Pospíšilová Helena STE0253 226.60 3. 87.58( 3) 52.39( 8) 86.63( 4)
10 Krčková Helena AOP0251 185.00 2. 84.65( 5) 100.35( 2)
11 Skoupá Vendula STE0152 166.98 3. 68.25( 7) 98.73( 3)
12 Zatloukalová Hana ZLH0150 156.69 5. 71.44( 6) 85.25( 5)
13 Chabiera Lena STE0350 106.32 1. 106.32( 1)
14 Mianowska Julia STE0151 97.76 2. 97.76( 2)
15 Greplová Adéla KON0282 21.76 10. 21.76(10)
16 Letochová Karolína STE0154 16.37 6. 16.37( 6)
D18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
ZLH 2
OOL 3
KON 4
SSU 5
SBR 6
VRB 7
KSU 8
1 Pšenčíková Adéla KSU0050 B 432.40 1. 100.00( 1)100.00( 1) 69.54( 3)100.00( 1) 62.86( 3)
2 Novotná Tereza ZLH0051 B 226.97 2. 53.88( 4) 86.74( 2) 86.35( 2)
3 Křečková Jana ZPV9999 187.27 1. 87.27( 2) 100.00( 1)
4 Konečná Adéla UOL0050 164.39 1. 64.39( 2)100.00( 1)
5 Raclavská Vlaďka UOL0253 100.00 1. 100.00( 1)
H10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
ZLH 2
OOL 3
KON 4
SSU 5
SBR 6
VRB 7
KSU 8
1 Paloncý Jan KSU0808 1036.56 1. 206.14( 1)200.69( 2)208.16( 1)201.38( 2) 220.19( 1)178.35( 5)
2 Světnický Antonín STE0800 1032.24 1. 210.48( 1)189.66( 6) 213.18( 1) 192.24( 3)223.11( 1)193.23( 2)
3 Navrátil Pavel ASU0747 974.17 1. 191.61( 3)192.18( 4)170.11( 6) 198.09( 2)179.16( 4) 186.58( 3)205.71( 1)
4 Gallo Ondřej AOP0802 944.51 1. 183.04( 5)196.64( 3)181.14( 4) 206.38( 1)177.31( 4)160.17( 5)
5 Šneider Kvido ASU0749 938.71 2. 197.90( 2)197.22( 2)131.70( 8) 172.42( 8)163.44( 6) 186.19( 3)141.84( 6) 184.98( 4)
6 Kovalčík Petr AOP0901 895.84 2. 179.04( 6)146.22( 9)186.13( 3)193.75( 3) 190.70( 2)
7 Mlček Vincenc KSU0700 731.46 5. 191.21( 5) 189.10( 5)178.19( 5) 172.96( 6)
8 Polášek Filip KSU0818 681.91 3. 157.08( 8)105.25( 9) 153.60( 7) 74.67( 7) 191.31( 3)
9 Holas Štěpán AOP0900 530.03 4. 185.82( 4) 174.16( 5) 170.05( 4)
10 Macek Vojtěch ASU0748 457.80 2. 178.02( 7) 76.80( 7)202.98( 2)
11 Cetl Jan AOP0902 453.64 4. 140.08( 7) 0.00(11) 191.91( 4) 121.65( 7)
12 Holub Ivan SBR0800 446.06 5. 136.18( 7)186.17( 6) 123.71( 5)
13 Janda Oskar STE0801 272.11 6. 183.03( 7) 0.00( D) 89.08( 6)
14 Plachý Ondřej JPV0707 179.91 8. 94.92(10) 84.99( 8)
15 Cveček Jan SSU0701 26.27 11. 26.27(11)
16 Moskva Vojtěch ZLH0802 18.42 10. 18.42(10)
H12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
ZLH 2
OOL 3
KON 4
SSU 5
SBR 6
VRB 7
KSU 8
1 Štábl Patrik KSU0606 B 1047.39 1. 193.64( 4) 202.97( 2)200.44( 2) 203.11( 1)208.87( 1)215.22( 1)217.22( 1)
2 Černoch Martin PLU0500 B 1001.37 1. 208.23( 1)182.74( 4) 198.14( 3)201.98( 2)192.86( 4)192.40( 3) 200.16( 2)
3 Otruba František PLU0501 B 994.43 1. 197.27( 2)204.51( 1)201.42( 1)193.57( 3)197.66( 3) 175.76( 4)
4 Vodička Igor UOL0502 B 965.88 1. 169.17( 5) 192.51( 3)184.27( 6)204.45( 1)185.92( 5)198.73( 2)
5 Šána Robert KSU0616 B 882.05 3. 157.35( 6) 188.66( 5)181.45( 4)172.03( 6)133.53( 8) 182.56( 3)
6 Štorek Jan JPV0505 B 837.33 3. 134.75( 9) 166.91( 9)163.05( 9) 157.77( 4)166.98( 4)182.62( 3)
7 Kroul Jiří KSU0505 B 830.65 2. 169.37( 6)179.94( 7)126.60(13)152.52( 8) 202.22( 2)
8 Opravil Vojtěch KSU0515 B 744.73 5. 134.07(10)176.06( 5) 0.00( D) 148.10(10) 89.45(13) 130.57( 9)102.99( 8) 155.93( 7)
9 Borunský Matěj AOP0600 714.11 6. 142.99( 7)163.03( 8)155.19(10) 83.19(13) 169.71( 6)
10 Kobylka David ASU0546 684.91 6. 151.03(10)129.47(12)168.18( 8) 89.36(14) 146.87( 6)
11 Soldán Robin PLU0600 651.13 6. 76.11(12) 126.26(13)171.10( 6)106.23(10)128.80(10) 118.74( 9)
12 Jordán Alexandr KSU0626 626.53 8. 136.63( 8)155.31( 9) 0.00( D) 128.46(12)122.18( 9) 83.95(12) 81.36(12)
13 Ondráček Viktor KSU0600 598.44 7. 43.37(17)170.04( 7)156.16( 7) 120.57( 7)108.30(11)
14 Greschner Adam ASU0547 598.12 7. 126.26(13)141.11(11) 135.56( 7) 84.98( 9)110.21(10)
15 Bláha Adam KSU0525 503.46 5. 68.26(13)165.60( 7) 0.00( D) 95.07(12) 0.00( D) 174.53( 5)
16 Tomanek Lukáš KSU0502 481.88 5. 27.26(15) 167.60( 8) 162.41( 5)124.61( 8)
17 Holub Mikuláš SBR0500 434.78 5. 142.51(11)172.34( 5) 119.93(11)
18 Antonowicz Jan STE0503 393.72 2. 194.49( 3) 199.23( 2)
19 Krček Jan AOP0500 331.21 4. 189.91( 4) 141.30( 6)
20 Karásek Antonín PLU0503 299.82 5. 54.68(14)100.29(11) 144.85( 5)
21 Maťátko Václav STE0500 288.66 11. 0.00(16) 76.62(16)108.29(15)103.75(11)
22 Poláček Tomáš JPV0520 157.37 12. 72.80(12) 84.57(15)
23 Křupka Tadeáš KON0606 124.92 14. 124.92(14)
24 Petřivalský Arnau OOL0501 80.30 11. 80.30(11)
25 Salich Jonáš AOP0501 42.23 14. 42.23(14)
H14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
ZLH 2
OOL 3
KON 4
SSU 5
SBR 6
VRB 7
KSU 8
1 Beneš Jindřich KON0404 B 995.69 1. 191.01( 3)205.03( 1)195.35( 3)203.11( 1) 201.19( 2)
2 Stryk Štěpán KSU0306 B 986.70 1. 209.10( 1)173.67( 5) 199.30( 2)195.50( 3) 202.39( 1) 180.41( 3)
3 Patterman Prokop KSU0333 B 934.35 1. 150.77( 7) 185.29( 4)182.89( 4) 200.00( 1)153.07( 5) 200.00( 1)166.17( 4)
4 Štábl Adam KSU0401 B 805.10 1. 199.89( 2)203.44( 2)205.35( 1) 196.42( 3)
5 Šperlich Jan KSU0403 B 769.62 4. 158.01( 5)167.72( 6)153.21( 8) 172.13( 4) 118.55( 8)
6 Rajman Filip UOL0301 B 656.52 2. 164.28( 5) 93.21( 9)151.11( 2)130.89( 6) 117.03( 9)
7 Tomášek Adam CEL0400 B 625.25 5. 133.37( 9) 164.06( 6)164.53( 5) 163.29( 5)
8 Štoudek Martin ASU0448 B 608.25 3. 156.39( 6)191.53( 3) 126.22( 7) 134.11( 7)
9 Janků Martin STE0404 591.00 4. 134.39(12)176.98( 4) 121.33( 8) 158.30( 6)
10 Polášek Vít KSU0402 566.03 5. 117.69(13)132.87( 9) 98.50(14) 100.26( 5) 72.24(11) 116.71(10)
11 Bartášek Tomáš ASU0447 552.99 3. 160.75( 7) 80.95(11)125.27( 3) 95.66( 3) 90.36(11)
12 Špaček Vojtěch UOL0403 446.69 4. 56.63(12) 95.19(15)121.05( 6)111.48( 4) 36.35(13) 62.34(12)
13 Hošťálek Ondřej ZPV0300 428.56 8. 123.30(12)157.70( 8) 73.48(16) 74.08(12) 0.00(14)
14 Čech Vít AOP0302 410.91 2. 201.39( 2) 209.52( 2)
15 Slezák Aleš JPV0304 366.94 2. 129.34(10) 107.62( 8) 129.98( 2)
16 Novotný Erik ZLH0301 366.08 8. 135.94( 8) 122.46(13) 107.68( 9)
17 Skala Vít SSU0302 357.06 4. 126.04(11)149.36( 9) 81.66( 4)
18 Náhončík Jakub UOL0400 348.81 10. 126.69(11)132.28(10) 89.84(10)
19 Minx Oliver JPV0303 321.20 4. 177.56( 4) 143.64(11)
20 Cupal Petr STE0300 249.79 10. 147.33(10) 53.24(12) 49.22(13)
21 Poláček Lukáš JPV0306 234.12 5. 157.65( 7) 76.47( 5)
22 Karásek Matyáš ZPV0302 216.58 7. 120.50( 7) 96.08(10)
23 Valík Adam AOP0301 210.08 1. 210.08( 1)
24 Novák Rostislav PLU0300 208.58 13. 94.84(14) 63.58(17) 50.16(13)
H16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
ZLH 2
OOL 3
KON 4
SSU 5
SBR 6
VRB 7
KSU 8
1 Dostál František UOL0201 B 500.35 1. 98.94( 2) 47.74( 9) 107.08( 1)107.43( 1) 99.36( 2) 87.54( 5)
2 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B 487.32 1. 88.47( 4) 97.18( 2) 94.67( 4) 110.50( 1) 96.50( 3)
3 Šimek Štěpán UOL0104 B 469.87 2. 84.49( 5) 99.16( 2) 95.74( 3) 95.89( 3) 90.14( 3) 88.94( 4)
4 Neumann David STE0101 B 458.31 1. 65.74(11) 76.26( 7) 92.59( 4) 89.46( 5)100.00( 1) 70.72( 6) 100.00( 1) 76.25( 6)
5 Hecl František KSU0201 B 442.60 2. 97.37( 3) 92.33( 4) 90.96( 5) 96.69( 2) 65.25( 7)
6 Babišta Antonín KSU0111 B 380.61 1. 82.16( 7)103.48( 1) 90.21( 6) 104.76( 1)
7 Tomášek Ondřej CEL0100 192.82 6. 55.66(12) 35.06(10) 73.80( 6) 28.30(12)
8 Štorek David JPV0202 192.33 4. 66.92(10) 80.17( 4) 45.24( 8)
9 Holusek Jiří JPV0123 179.26 8. 27.37(14) 54.78( 8) 40.88( 8) 56.23( 9)
10 Krč Matěj KSU0101 169.75 5. 78.12( 8) 91.63( 5)
11 Doležal Matyáš STE0208 166.24 3. 97.36( 3) 68.88( 7)
12 Jedzok Vojtěch UOL0202 164.62 7. 53.41(13) 54.11( 9) 57.10( 7)
13 Svoboda Radek STE0207 164.44 5. 91.23( 6) 73.21( 5)
14 Poštulka Lukáš STE0104 160.85 2. 62.11( 8) 98.74( 2)
15 Hájek Tomáš STE0200 155.05 3. 0.00( D) 57.71( 7) 33.52(11) 63.82( 3)
16 Petřivalský Bernat OOL0203 107.38 8. 9.36(15) 55.57( 8) 42.45(10)
17 Olszewski Bartłomiej STE0209 103.69 1. 103.69( 1)
18 Jirka Matyáš ZPV0201 82.95 6. 82.95( 6)
19 Doseděl Štěpán STE0206 72.12 2. 72.12( 2)
20 Chovanec Jan UOL0200 70.38 9. 70.38( 9)
21 Havelka Jan KON0222 30.71 4. 0.00(11) 0.00( 9) 0.00( 4) 30.71( 9)
H18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
ZLH 2
OOL 3
KON 4
SSU 5
SBR 6
VRB 7
KSU 8
1 Vostál Dominik UOL9901 B 491.00 1. 94.30( 4)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 96.70( 2)
2 Beneš Miroslav KON9915 B 485.49 1. 100.00( 1) 93.79( 2)107.09( 1) 84.61( 3) 100.00( 1)
3 Kaprál Jan SSU0000 B 375.27 2. 93.50( 5) 94.22( 4) 97.09( 3) 90.46( 2)
4 Karásek Adam ZPV0001 B 346.32 2. 98.03( 2) 92.47( 3) 96.09( 4) 59.73( 5)
5 Grulich Ondřej KSU0049 272.34 3. 95.78( 3) 85.45( 4) 91.11( 5)
6 Prachař Matouš UOL0000 223.49 4. 73.35( 5) 86.39( 5) 63.75( 4)
7 Honkyš Jan JPV9912 194.28 1. 94.28( 3) 100.00( 1)
8 Ondráček Radek KSU9933 182.20 2. 84.87( 6) 97.33( 2)
9 Kašpar Petr JPV9915 98.63 2. 98.63( 2)