Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN1456 | Voráčková KarolínaVoráčková Karolína | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8009 | 60 Kč |
JHB1352 | Brychtová LucieBrychtová Lucie | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2103771 | 60 Kč |
RUZ1350 | Polednová DominikaPolednová Dominika | TJ Růžená | C | 53500 | 60 Kč |
SJH1252 | Jelínková AnnaJelínková Anna | SOS Jindřichův Hradec | C | 681891 | 60 Kč |
SJI1353 | Lauermanová EvaLauermanová Eva | OK Jihlava | C | 886813 | 60 Kč |
0040002 | Bečvářová AdélaBečvářová Adéla | 004 - Neregistrovaní | 08703 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB1253 | Karbašová KristýnaKarbašová Kristýna | SK OB Chotěboř | C | 2121757 | 60 Kč |
VTA1252 | Leitnerová MarieLeitnerová Marie | SC vebr-sport | C | 2019552 | 60 Kč |
VCB1251 | Teringlová VeronikaTeringlová Veronika | OB České Budějovice | C | 8007184 | 60 Kč |
VIM1350 | Roučková TerezaRoučková Tereza | Ski klub Šumava Vimperk | C | 2151421 | 60 Kč |
RUZ1251 | Kubešová KláraKubešová Klára | TJ Růžená | C | 2125340 | 60 Kč |
RUZ1250 | Polednová HelenaPolednová Helena | TJ Růžená | C | 51780 | 60 Kč |
SJH1351 | Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8662283 | 60 Kč |
KRE1250 | Hendrychová KarolínaHendrychová Karolína | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8660908 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN1260 | Voráčková AnežkaVoráčková Anežka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52142 | 60 Kč |
CTB1052 | Petříčková ZitaPetříčková Zita | SK OB Chotěboř | C | 2039098 | 60 Kč |
OSN1151 | Pilná AnnaPilná Anna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 436927 | 60 Kč |
VTA1053 | Kůrková EmaKůrková Ema | SC vebr-sport | C | 8670756 | 60 Kč |
CHT1053 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | B | 8047244 | 60 Kč |
CHT1153 | Havlíčková HanaHavlíčková Hana | OOB SK Chrast | B | 2419858 | 60 Kč |
CTB1152 | Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota | SK OB Chotěboř | C | 8042140 | 60 Kč |
CTB1153 | Klusáčková JohanaKlusáčková Johana | SK OB Chotěboř | C | 8012875 | 60 Kč |
CHT1056 | Lorencová BarboraLorencová Barbora | OOB SK Chrast | C | 336706 | 60 Kč |
SJI1151 | Rychnovská EliškaRychnovská Eliška | OK Jihlava | C | 2115732 | 60 Kč |
CHT1054 | Korecká EvaKorecká Eva | OOB SK Chrast | B | 8482073 | 60 Kč |
RUZ1050 | Kubešová KristýnaKubešová Kristýna | TJ Růžená | C | 361944 | 60 Kč |
SJH1152 | Svitáková LudmilaSvitáková Ludmila | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096234 | 60 Kč |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | B | 8003655 | 60 Kč |
SJH1050 | Pobudová MariePobudová Marie | SOS Jindřichův Hradec | B | 443107 | 60 Kč |
OSN1050 | Dvořáčková EvaDvořáčková Eva | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8302010 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VTA0952 | Legátová AliceLegátová Alice | SC vebr-sport | C | 8670755 | 60 Kč |
VTA0957 | Novotná BarboraNovotná Barbora | SC vebr-sport | B | 8670754 | 60 Kč |
OPI0951 | Sobotková LadaSobotková Lada | Orientační sporty Písek | B | 8226381 | 60 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8183102 | 60 Kč |
OSN0990 | Drápová JustýnaDrápová Justýna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8119491 | 60 Kč |
STA0952 | Čápová DenisaČápová Denisa | OK Střelka | C | 8680427 | 60 Kč |
VTA0958 | Leitnerová AnnaLeitnerová Anna | SC vebr-sport | C | 8670753 | 60 Kč |
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | B | 8648583 | 60 Kč |
STA0851 | Plachá NoraPlachá Nora | OK Střelka | B | 8116821 | 60 Kč |
CHT0951 | Slavíková BáraSlavíková Bára | OOB SK Chrast | C | 2120993 | 60 Kč |
CHT0852 | Kellerová AliceKellerová Alice | OOB SK Chrast | B | 8013487 | 60 Kč |
OPI0953 | Velátová TerezaVelátová Tereza | Orientační sporty Písek | C | 2088196 | 60 Kč |
KRE0952 | Jungvirtová MarkétaJungvirtová Markéta | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8077470 | 60 Kč |
KRE0850 | Maršíková LucieMaršíková Lucie | OOB TJ Sokol Křemže | B | 8077465 | 60 Kč |
VCB0950 | Jarošová LindaJarošová Linda | OB České Budějovice | B | 8013897 | 60 Kč |
0040001 | Bečvářová BarboraBečvářová Barbora | 004 - Neregistrovaní | 08709 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB0754 | Bukáčková ŠárkaBukáčková Šárka | SK OB Chotěboř | C | 2039124 | 100 Kč |
CTB0753 | Paulová BarboraPaulová Barbora | SK OB Chotěboř | B | 8003665 | 100 Kč |
VCB0752 | Janošíková MarieJanošíková Marie | OB České Budějovice | A | 8116697 | 100 Kč |
CHT0753 | Zoulíková VendulaZoulíková Vendula | OOB SK Chrast | B | 8022651 | 100 Kč |
CTB0752 | Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina | SK OB Chotěboř | B | 8003607 | 100 Kč |
RUZ0650 | Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka | TJ Růžená | B | 8116689 | 100 Kč |
RUZ0751 | Komínová VendulaKomínová Vendula | TJ Růžená | C | 2092371 | 100 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014456 | 100 Kč |
SJH0754 | Potužníková AdélaPotužníková Adéla | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113415 | 100 Kč |
SJH0752 | Kopencová AnnaKopencová Anna | SOS Jindřichův Hradec | B | 2088158 | 100 Kč |
SJH0651 | Benešová MichaelaBenešová Michaela | SOS Jindřichův Hradec | B | 8005147 | 100 Kč |
KRE0650 | Hendrychová VeronikaHendrychová Veronika | OOB TJ Sokol Křemže | B | 8516927 | 100 Kč |
KRE0751 | Čerklová EvaČerklová Eva | OOB TJ Sokol Křemže | B | 8516427 | 100 Kč |
0070001 | Yakimenko MillaYakimenko Milla | 007 - TJ OB České Budějovice | 8516252 | 100 Kč | |
OSN0777 | Janíčková JolanaJaníčková Jolana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8004350 | 100 Kč |
CHT0656 | Slavíková TerezaSlavíková Tereza | OOB SK Chrast | B | 8226328 | 100 Kč |
OSN0757 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8312007 | 100 Kč |
PZR0752 | Baďurová EliškaBaďurová Eliška | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210868 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB0551 | Paulová PavlínaPaulová Pavlína | SK OB Chotěboř | C | 8003591 | 100 Kč |
VCB0552 | Janošíková EvaJanošíková Eva | OB České Budějovice | A | 8116770 | 100 Kč |
CHT0552 | Veselá TerezaVeselá Tereza | OOB SK Chrast | B | 7207628 | 100 Kč |
STA0551 | Plachá ZitaPlachá Zita | OK Střelka | A | 8116810 | 100 Kč |
SJH0451 | Kubáková NelaKubáková Nela | SOS Jindřichův Hradec | A | 8414138 | 100 Kč |
SJH0551 | Blažková VeronikaBlažková Veronika | SOS Jindřichův Hradec | B | 8226309 | 100 Kč |
OPI0453 | Počtová KláraPočtová Klára | Orientační sporty Písek | B | 8014535 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT6655 | Bulvová HanaBulvová Hana | OOB SK Chrast | C | 8700 | 100 Kč |
CTB9451 | Voborníková AlenaVoborníková Alena | SK OB Chotěboř | C | 8660906 | 100 Kč |
STA0451 | Čápová EliškaČápová Eliška | OK Střelka | A | 8482108 | 100 Kč |
KAM9852 | Čechová TerezaČechová Tereza | OK Kamenice | E | 8656609 | 100 Kč |
CHT8651 | Binková JanaBinková Jana | OOB SK Chrast | C | 52312 | 100 Kč |
CHT8851 | Kopáčková IvaKopáčková Iva | OOB SK Chrast | C | 8013927 | 100 Kč |
BBM9999 | Nechutová AnetaNechutová Aneta | BETA URSUS Rosice | C | 8033293 | 100 Kč |
CHT9652 | Kašparová LucieKašparová Lucie | OOB SK Chrast | C | 8033202 | 100 Kč |
SJH0454 | Novotná JitkaNovotná Jitka | SOS Jindřichův Hradec | A | 8663172 | 100 Kč |
VAM8651 | Smutná PavlaSmutná Pavla | OB Vamberk | C | 9669 | 100 Kč |
KRE0150 | Štráchalová DianaŠtráchalová Diana | OOB TJ Sokol Křemže | C | 7207771 | 100 Kč |
CTB0051 | Boháčová AnnaBoháčová Anna | SK OB Chotěboř | C | 8884 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJH7854 | Jelínková MartaJelínková Marta | SOS Jindřichův Hradec | C | 442885 | 100 Kč |
0120001 | Ganzwohlová PetraGanzwohlová Petra | 012 - Fanda klub Dobronín | 4774 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 8116776 | 100 Kč |
VCB7853 | Veselá EvaVeselá Eva | OB České Budějovice | C | 8013928 | 100 Kč |
JHB8053 | Brychtová ZuzanaBrychtová Zuzana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2103783 | 100 Kč |
CHT7151 | Švecová IvaŠvecová Iva | OOB SK Chrast | C | 53167 | 100 Kč |
CTB7851 | Paulová HanaPaulová Hana | SK OB Chotěboř | C | 2039078 | 100 Kč |
VIM8350 | Roučková RomanaRoučková Romana | Ski klub Šumava Vimperk | C | 51270 | 100 Kč |
CTB8351 | Šťastná LenkaŠťastná Lenka | SK OB Chotěboř | C | 2082926 | 100 Kč |
CHT8052 | Zoulíková IvetaZoulíková Iveta | OOB SK Chrast | C | 7207872 | 100 Kč |
VCB7653 | Míková LenkaMíková Lenka | OB České Budějovice | C | 8237724 | 100 Kč |
CHT8054 | Kellerová LenkaKellerová Lenka | OOB SK Chrast | C | 2148247 | 100 Kč |
CTB8051 | Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka | SK OB Chotěboř | C | 232874 | 100 Kč |
CTB8053 | Běloušková IlonaBěloušková Ilona | SK OB Chotěboř | C | 436415 | 100 Kč |
CHT8751 | Kratochvílová StanislavaKratochvílová Stanislava | OOB SK Chrast | C | 4537 | 100 Kč |
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 8226364 | 100 Kč |
RUZ7951 | Hofhanzlová HanaHofhanzlová Hana | TJ Růžená | C | 2801046 | 100 Kč |
RUZ8151 | Kubešová EvaKubešová Eva | TJ Růžená | C | 2146034 | 100 Kč |
RUZ8051 | Polednová HanaPolednová Hana | TJ Růžená | C | 8013844 | 100 Kč |
SJH7853 | Gregorová LenkaGregorová Lenka | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096216 | 100 Kč |
SJH7652 | Potužníková EvaPotužníková Eva | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113481 | 100 Kč |
SJH7851 | Beranová JanaBeranová Jana | SOS Jindřichův Hradec | C | 2035147 | 100 Kč |
SJH8051 | Kinštová DominkaKinštová Dominka | SOS Jindřichův Hradec | C | 330592 | 100 Kč |
PZR8181 | Forstová VeronikaForstová Veronika | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8119527 | 100 Kč |
OSN7850 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8226322 | 100 Kč |
CTB7850 | Cipryánová AlenaCipryánová Alena | SK OB Chotěboř | C | 7207851 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR6969 | Nechutová AlenaNechutová Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8022352 | 100 Kč |
VTA6951 | Hudečková HelenaHudečková Helena | SC vebr-sport | C | 8655469 | 100 Kč |
VTA7551 | Legátová IvanaLegátová Ivana | SC vebr-sport | C | 2221509 | 100 Kč |
VTA6851 | Poláková JolanaPoláková Jolana | SC vebr-sport | C | 897379 | 100 Kč |
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 100 Kč |
OPI7401 | Sobotková LenkaSobotková Lenka | Orientační sporty Písek | C | 2091538 | 100 Kč |
CTB6851 | Voborníková EvaVoborníková Eva | SK OB Chotěboř | C | 8003667 | 100 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 8013883 | 100 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8648571 | 100 Kč |
CHT6460 | Kučerová VladimíraKučerová Vladimíra | OOB SK Chrast | C | 49857 | 100 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7205030 | 100 Kč |
PZR7352 | Suková RenataSuková Renata | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53196 | 100 Kč |
STA7551 | Plachá RadkaPlachá Radka | OK Střelka | C | 2116452 | 100 Kč |
SJH7550 | Blažková MarkétaBlažková Markéta | SOS Jindřichův Hradec | C | 2067998 | 100 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 8660392 | 100 Kč |
VCB7551 | Jarošová IrenaJarošová Irena | OB České Budějovice | C | 8121536 | 100 Kč |
OSN7356 | Janíčková JitkaJaníčková Jitka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8680294 | 100 Kč |
PZR7070 | Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2052393 | 100 Kč |
UBM7451 | Čelechovská ZoraČelechovská Zora | MENISKOS Brno | C | 1410001 | 100 Kč |
ADA7451 | Richterová NatašaRichterová Nataša | OOB Spartak Adamov | C | 52715 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LPU6152 | Léharová IvaLéharová Iva | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2109765 | 100 Kč |
CHT5852 | Jansová AlenaJansová Alena | OOB SK Chrast | C | 51897 | 100 Kč |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 8299099 | 100 Kč |
VTA6751 | Vorlíčková LenkaVorlíčková Lenka | SC vebr-sport | C | 7208093 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8659406 | 100 Kč |
LPU4752 | Kubíková KvětoslavaKubíková Květoslava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8471811 | 100 Kč |
SJI5252 | Podhorská VěraPodhorská Věra | OK Jihlava | C | 1000506 | 100 Kč |
TTR5351 | Orálková LibušeOrálková Libuše | OOB Třebíč | C | 52253 | 100 Kč |
TBM5351 | Procházková HelenaProcházková Helena | KOS TJ Tesla Brno | C | 8301247 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR1201 | Uchytil IvoUchytil Ivo | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2080939 | 60 Kč |
CTB1301 | Šťastný VilémŠťastný Vilém | SK OB Chotěboř | C | 8136477 | 60 Kč |
CTB1202 | Běloušek MatějBěloušek Matěj | SK OB Chotěboř | C | 8004049 | 60 Kč |
PZR1200 | Kocmánek LukášKocmánek Lukáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210087 | 60 Kč |
SJH1302 | Kaška JakubKaška Jakub | SOS Jindřichův Hradec | C | 2115076 | 60 Kč |
STA1202 | Holzäpfel JanHolzäpfel Jan | OK Střelka | C | 2001934 | 60 Kč |
VCB1101 | Brossaud ThomasBrossaud Thomas | OB České Budějovice | C | 426355 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STA1303 | Klíma MatoušKlíma Matouš | OK Střelka | C | 2224795 | 60 Kč |
OSN1313 | Glier MatyášGlier Matyáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8183127 | 60 Kč |
VCB1403 | Míka TomášMíka Tomáš | OB České Budějovice | C | 2115728 | 60 Kč |
CHT1401 | Korecký RadanKorecký Radan | OOB SK Chrast | C | 8003626 | 60 Kč |
SJI1515 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 2103711 | 60 Kč |
SJI1401 | Prošek FilipProšek Filip | OK Jihlava | C | 888644 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB1103 | Minařík FrantišekMinařík František | OB České Budějovice | B | 8007194 | 60 Kč |
STA1003 | Klíma ŠtěpánKlíma Štěpán | OK Střelka | C | 2224794 | 60 Kč |
VCB1002 | Janošík IvanJanošík Ivan | OB České Budějovice | B | 8519562 | 60 Kč |
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | B | 8003661 | 60 Kč |
VIM1100 | Roučka TomášRoučka Tomáš | Ski klub Šumava Vimperk | C | 2224796 | 60 Kč |
CTB1101 | Šťastný AntonínŠťastný Antonín | SK OB Chotěboř | C | 8003650 | 60 Kč |
TTR1111 | Věžník RomanVěžník Roman | OOB Třebíč | C | 8014510 | 60 Kč |
VCB1003 | Míka OndřejMíka Ondřej | OB České Budějovice | B | 7207856 | 60 Kč |
CHT1001 | Kopecký VojtěchKopecký Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 2126238 | 60 Kč |
SJI1002 | Buršík MatějBuršík Matěj | OK Jihlava | C | 2141936 | 60 Kč |
SJH1003 | Blažek VojtěchBlažek Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014562 | 60 Kč |
SJH1001 | Míchal JakubMíchal Jakub | SOS Jindřichův Hradec | B | 8022661 | 60 Kč |
SJH1101 | Beran AntonínBeran Antonín | SOS Jindřichův Hradec | C | 2067961 | 60 Kč |
SJH1104 | Nouza VítekNouza Vítek | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079498 | 60 Kč |
KRE1100 | Novák MichalNovák Michal | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8116772 | 60 Kč |
PZR1100 | Forst MatoušForst Matouš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8680414 | 60 Kč |
CHT1002 | Svoboda JanSvoboda Jan | OOB SK Chrast | C | 336706 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | B | 8015319 | 60 Kč |
SJI0907 | Růžička TomášRůžička Tomáš | OK Jihlava | C | 52298 | 60 Kč |
VCB0903 | Minařík JosefMinařík Josef | OB České Budějovice | B | 8226414 | 60 Kč |
SJI0806 | Hudec DavidHudec David | OK Jihlava | C | 2088724 | 60 Kč |
SJI0901 | Prášil AdamPrášil Adam | OK Jihlava | B | 8033299 | 60 Kč |
SJI0810 | Šerý Tobiᚊerý Tobiáš | OK Jihlava | C | zapůjčit | 100 Kč |
CTB0903 | Jirásek RostislavJirásek Rostislav | SK OB Chotěboř | C | 2039113 | 60 Kč |
SJI0904 | Jirků OndřejJirků Ondřej | OK Jihlava | B | 2125311 | 60 Kč |
CHT0801 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | OOB SK Chrast | B | 8061440 | 60 Kč |
CTB0902 | Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš | SK OB Chotěboř | B | 8003597 | 60 Kč |
SJI0809 | Debef AlanDebef Alan | OK Jihlava | C | 8017749 | 60 Kč |
SJI0905 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | B | 2129213 | 60 Kč |
CHT0902 | Češík FrantišekČešík František | OOB SK Chrast | C | 2260133 | 60 Kč |
RUZ0902 | Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín | TJ Růžená | C | 8116806 | 60 Kč |
SJH0803 | Parkan TomášParkan Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | B | 8663132 | 60 Kč |
SJH0804 | Jelínek VítJelínek Vít | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014566 | 60 Kč |
SJH0805 | Těthal JosefTěthal Josef | SOS Jindřichův Hradec | C | 8107773 | 60 Kč |
RUZ0900 | Fraj DavidFraj David | TJ Růžená | C | 8013392 | 60 Kč |
KRE0900 | Troják ŠimonTroják Šimon | OOB TJ Sokol Křemže | B | 8077482 | 60 Kč |
KRE0801 | Vačkář ŠtěpánVačkář Štěpán | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8077476 | 60 Kč |
PZR0800 | Šimon EduardŠimon Eduard | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210246 | 90 Kč |
VCB0804 | Jelínek ŠimonJelínek Šimon | OB České Budějovice | C | 426362 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KDZ0700 | Kašpar PatrikKašpar Patrik | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | C | 2144072 | 100 Kč |
TBM0707 | Urválek JanUrválek Jan | KOS TJ Tesla Brno | B | 8100019 | 100 Kč |
CTB0602 | Kocourek JiříKocourek Jiří | SK OB Chotěboř | C | 8011039 | 100 Kč |
CTB0601 | Novák MatyášNovák Matyáš | SK OB Chotěboř | B | 8226396 | 100 Kč |
PGP0700 | Jandera KryštofJandera Kryštof | SK Praga | B | 8662280 | 100 Kč |
PZR0701 | Knap JakubKnap Jakub | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 8024756 | 100 Kč |
SJH0701 | Blažek CyrilBlažek Cyril | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662336 | 100 Kč |
STA0701 | Wierer JanWierer Jan | OK Střelka | B | 2116465 | 100 Kč |
VTA0601 | Novisedlák PatrikNovisedlák Patrik | SC vebr-sport | C | 8047166 | 100 Kč |
ADA0601 | Richter RudolfRichter Rudolf | OOB Spartak Adamov | C | 8107720 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR0401 | Cícha VáclavCícha Václav | OOB Třebíč | B | 2092373 | 100 Kč |
SJH0504 | Potužník ViktorPotužník Viktor | SOS Jindřichův Hradec | B | 8003611 | 100 Kč |
SJH0401 | Dundáček KarelDundáček Karel | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662342 | 100 Kč |
SJH0405 | Smékal JanSmékal Jan | SOS Jindřichův Hradec | B | 2113419 | 100 Kč |
CHT0501 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | B | 2067939 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 8116695 | 100 Kč |
CHT9501 | Hledík JakubHledík Jakub | OOB SK Chrast | C | 8667987 | 100 Kč |
TTR0203 | Novotný VojtěchNovotný Vojtěch | OOB Třebíč | B | 8410798 | 100 Kč |
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | C | 8109391 | 100 Kč |
JHB8607 | Culka JosefCulka Josef | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7300171 | 100 Kč |
PZR8814 | Hladílek JanHladílek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8016309 | 100 Kč |
CTB9902 | Sabol JosefSabol Josef | SK OB Chotěboř | C | 436413 | 100 Kč |
CTB7001 | Novák PavelNovák Pavel | SK OB Chotěboř | C | 8648548 | 100 Kč |
PZR8903 | Novohradský PetrNovohradský Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53700 | 100 Kč |
0060001 | Dvořáček Radek Dvořáček Radek | 006 - Doudleby nad Orlicí | 682344 | 200 Kč | |
RUZ0001 | Čermák MarekČermák Marek | TJ Růžená | C | 2127532 | 100 Kč |
RUZ7100 | Čermák MartinČermák Martin | TJ Růžená | C | 2134278 | 100 Kč |
SJH0002 | Nosek JakubNosek Jakub | SOS Jindřichův Hradec | C | 331357 | 100 Kč |
PBM0500 | Odehnal TomášOdehnal Tomáš | TJ Spartak 1. brněnská | A | 8660444 | 100 Kč |
TJN9101 | Picek JanPicek Jan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662742 | 100 Kč |
BBM7300 | Dvořák MilošDvořák Miloš | BETA URSUS Rosice | C | 2127611 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KDZ9700 | Kmet ŠimonKmet Šimon | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | C | 2144106 | 100 Kč |
TTR9303 | Vacek JanVacek Jan | OOB Třebíč | C | 117 | 100 Kč |
PZR9502 | Skryja OndřejSkryja Ondřej | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232483 | 100 Kč |
VRL0103 | Krampera TomášKrampera Tomáš | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 425565 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR8202 | Bříza DavidBříza David | OOB Třebíč | C | 2115137 | 100 Kč |
OSN8001 | Močuba Stanislav AndyMočuba Stanislav Andy | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7202897 | 100 Kč |
CTB7903 | Dostálek TomášDostálek Tomáš | SK OB Chotěboř | C | 2039079 | 100 Kč |
LPU7816 | Václavek JanVáclavek Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8461733 | 100 Kč |
VIM8000 | Roučka MartinRoučka Martin | Ski klub Šumava Vimperk | C | 2224141 | 100 Kč |
CHT7500 | Klvaňa MilanKlvaňa Milan | OOB SK Chrast | C | 8226323 | 100 Kč |
CTB7803 | Klusáček LuděkKlusáček Luděk | SK OB Chotěboř | C | 232875 | 100 Kč |
CTB7602 | Běloušek PavelBěloušek Pavel | SK OB Chotěboř | C | 2118480 | 100 Kč |
CTB7910 | Hanousek MartinHanousek Martin | SK OB Chotěboř | C | 8003608 | 100 Kč |
SJH7601 | Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003631 | 100 Kč |
SJH7705 | Potužník MartinPotužník Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | 8237700 | 100 Kč |
SJH8003 | Duba VojtěchDuba Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | C | 8013940 | 100 Kč |
SJH7702 | Komárek ArnoštKomárek Arnošt | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014444 | 100 Kč |
SJH7802 | Míchal JiříMíchal Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096231 | 100 Kč |
SJH7402 | Blažek PetrBlažek Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 8636796 | 100 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 8648570 | 100 Kč |
VAM8401 | Veverka TomášVeverka Tomáš | OB Vamberk | C | 7204619 | 100 Kč |
STA7702 | Wierer MartinWierer Martin | OK Střelka | C | 2029215 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR7007 | Nechuta MilanNechuta Milan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8022374 | 100 Kč |
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 100 Kč |
OPI7300 | Sobotka PetrSobotka Petr | Orientační sporty Písek | C | 8226333 | 100 Kč |
0030001 | Vala FredVala Fred | 003 - SKI team VYSOČINA | 2096133 | 200 Kč | |
STA7301 | Čáp RadimČáp Radim | OK Střelka | C | 2134353 | 100 Kč |
TBM6107 | Urválek JiříUrválek Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 53296 | 100 Kč |
OPI7700 | Klimeš PetrKlimeš Petr | Orientační sporty Písek | C | 682673 | 100 Kč |
LPU7102 | Filičko MarekFiličko Marek | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8582019 | 100 Kč |
CTB7601 | Paul PavelPaul Pavel | SK OB Chotěboř | C | 2039076 | 100 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8311133 | 100 Kč |
PZR6106 | Skryja BořivojSkryja Bořivoj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232492 | 100 Kč |
OSN7701 | Glier JanGlier Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8107719 | 100 Kč |
SOB7300 | Jandera TomášJandera Tomáš | SOBSA | C | 8005128 | 100 Kč |
ADA7400 | Odehnal LuděkOdehnal Luděk | OOB Spartak Adamov | C | 8237726 | 100 Kč |
VCB7402 | Janošík RadekJanošík Radek | OB České Budějovice | C | 416301 | 100 Kč |
STA7101 | Plachý MartinPlachý Martin | OK Střelka | C | 2116453 | 100 Kč |
CHT7502 | Votruba PetrVotruba Petr | OOB SK Chrast | C | 2148258 | 100 Kč |
CHT7503 | Češík LiborČešík Libor | OOB SK Chrast | C | 2260140 | 100 Kč |
RUZ7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | TJ Růžená | C | 2800340 | 100 Kč |
RUZ7200 | Komín PetrKomín Petr | TJ Růžená | C | 2800299 | 100 Kč |
RUZ7600 | Nevrkla TomášNevrkla Tomáš | TJ Růžená | C | 8014557 | 100 Kč |
TBM7009 | Dobrovolný VladimírDobrovolný Vladimír | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083370 | 100 Kč |
SJH6801 | Parkan JiříParkan Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 8656643 | 100 Kč |
SJH7403 | Pobuda MichalPobuda Michal | SOS Jindřichův Hradec | C | 442845 | 100 Kč |
SJH7504 | Šteflíček MartinŠteflíček Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079509 | 100 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 100 Kč |
SJH6501 | Nouza PetrNouza Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003622 | 100 Kč |
KRE7301 | Hendrych FrantišekHendrych František | OOB TJ Sokol Křemže | C | 7207867 | 100 Kč |
KRE7300 | Novák MilanNovák Milan | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8116675 | 100 Kč |
VCB7100 | Jaroš JakubJaroš Jakub | OB České Budějovice | C | 8107730 | 100 Kč |
VTA7501 | Novisedlák DušanNovisedlák Dušan | SC vebr-sport | C | 7210406 | 100 Kč |
ASU7501 | Kolek PetrKolek Petr | Magnus Orienteering | C | 8636194 | 100 Kč |
CTB6601 | Voborník PetrVoborník Petr | SK OB Chotěboř | C | 8414102 | 100 Kč |
RUZ7502 | Fraj OldřichFraj Oldřich | TJ Růžená | C | 232335 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR6701 | Drábek PetrDrábek Petr | OOB Třebíč | C | 2801047 | 100 Kč |
KDZ6700 | Beneš PetrBeneš Petr | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | C | 8003595 | 100 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8659407 | 100 Kč |
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 8028835 | 100 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8122027 | 100 Kč |
TTR5601 | Klusáček MartinKlusáček Martin | OOB Třebíč | C | 2103756 | 100 Kč |
CHT6049 | Kopáček MiroslavKopáček Miroslav | OOB SK Chrast | C | 8656509 | 100 Kč |
SJH5901 | Nosek VladimírNosek Vladimír | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003617 | 100 Kč |
KRE6600 | Maršík MilošMaršík Miloš | OOB TJ Sokol Křemže | C | 2127618 | 100 Kč |
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006005 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JBM5700 | Gawel JiříGawel Jiří | JG Sport | 8666873 | 200 Kč | |
PZR5309 | Novohradský JanNovohradský Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232741 | 100 Kč |
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 52251 | 100 Kč |
CHT5301 | Matras JaroslavMatras Jaroslav | OOB SK Chrast | C | 51953 | 100 Kč |
RUZ5306 | Kubálek ZdeněkKubálek Zdeněk | TJ Růžená | C | 897365 | 100 Kč |
PZR5603 | Forst VlastimilForst Vlastimil | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51900 | 100 Kč |
TJP5500 | Cedrych KarelCedrych Karel | TJ Sokol Troja | C | 8226329 | 100 Kč |
VTA5401 | Khýn MiroslavKhýn Miroslav | SC vebr-sport | C | 2221502 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRT5100 | Blecha LadislavBlecha Ladislav | KOS Třešť | C | 8140927 | 100 Kč |
CHT4801 | Starka FrantišekStarka František | OOB SK Chrast | C | 51949 | 100 Kč |
CHT5101 | Zlesák MilanZlesák Milan | OOB SK Chrast | C | 51951 | 100 Kč |
CHT4802 | Vítek JosefVítek Josef | OOB SK Chrast | C | 51948 | 100 Kč |
CHT4701 | Vodrážka OldřichVodrážka Oldřich | OOB SK Chrast | C | 52323 | 100 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 100 Kč |
RUZ5105 | Kodys VáclavKodys Václav | TJ Růžená | C | 51920 | 100 Kč |
TTR5201 | Orálek MiroslavOrálek Miroslav | OOB Třebíč | C | 7001410 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR1403 | Bříza LeošBříza Leoš | OOB Třebíč | C | 2115135 | 60 Kč |
STA1501 | Klíma AlbertKlíma Albert | OK Střelka | C | 2224775 | 60 Kč |
OSN1701 | Voráček JanVoráček Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52130 | 60 Kč |
CHT1651 | Sadílková KateřinaSadílková Kateřina | OOB SK Chrast | C | 4680 | 60 Kč |
JHB1550 | Kubáková LauraKubáková Laura | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 9201757 | 60 Kč |
CHT1701 | Korecký MarekKorecký Marek | OOB SK Chrast | C | 515504 | 60 Kč |
VCB1500 | Mackerle JonášMackerle Jonáš | OB České Budějovice | C | 2118441 | 60 Kč |
RUZ1650 | Hofhanzlová MagdalénaHofhanzlová Magdaléna | TJ Růžená | C | 2801042 | 60 Kč |
SJH1602 | Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán | SOS Jindřichův Hradec | C | 2025364 | 60 Kč |
SJH1601 | Míchal JáchymMíchal Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | C | 2420068 | 60 Kč |
SJH1603 | Kaška ŠimonKaška Šimon | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113490 | 60 Kč |
PZR1551 | Forstová ViolaForstová Viola | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210889 | 60 Kč |
SJI1650 | Prošková AndreaProšková Andrea | OK Jihlava | C | 51774 | 60 Kč |
SJI1551 | Jirků TerezaJirků Tereza | OK Jihlava | C | 301273 | 60 Kč |
CTB1350 | Cipryánová ViktorieCipryánová Viktorie | SK OB Chotěboř | C | 2113489 | 60 Kč |
0130001 | Kratochvílovy Anna a KateřinaKratochvílovy Anna a Kateřina | 013 - Neregistrované | 995877 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0020001 | Jilek MartinJilek Martin | 002 - Jilkovi | zapůjčit | 100 Kč | |
0050001 | Kůrková IvetaKůrková Iveta | 005 - Kůrkovci | 2221505 | 60 Kč | |
TTR6451 | Vacková IvaVacková Iva | OOB Třebíč | C | zapůjčit | 100 Kč |
SJH7852 | Svitáková EvaSvitáková Eva | SOS Jindřichův Hradec | C | 331352 | 60 Kč |
STA7451 | Holzäpfelová LenkaHolzäpfelová Lenka | OK Střelka | 2134325 | 60 Kč | |
ADA5113 | Richter RudolfRichter Rudolf | OOB Spartak Adamov | C | 352315 | 60 Kč |
0040003 | Bečvářová HanaBečvářová Hana | 004 - Neregistrovaní | 433091 | 60 Kč |