Přihlášky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Datum:
15.03.2014
Místo konání:
Podkost, hotel Helikar
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P3    
2.20 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 50 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 50 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C zapůjčit 90 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 50 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 50 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 0 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 50 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 50 Kč
DKP0456 Huková Rebeka Oddíl OB Kotlářka C 411756 75 Kč
2.90 km, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 70 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 70 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 70 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 70 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 70 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 70 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 70 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 110 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 70 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 70 Kč
JEN0351 Kyselová Adéla OB Jenišovice C 51224 70 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 70 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 70 Kč
STB0299 Pulda Aleksandra TJ Stadion Nový Bor C 2016464 70 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 70 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 0 70 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha C 2035748 70 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 70 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 70 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2023967 70 Kč
3.40 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 70 Kč
DOK0152 Koštejnová Adéla OK Doksy C 2053517 70 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 70 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 70 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 70 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 70 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 70 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 70 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 70 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 70 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 70 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9471 70 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 70 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 70 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 70 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 70 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2016469 70 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 70 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 70 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 70 Kč
DOK0150 Nováková Štěpánka OK Doksy C 7754 70 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 70 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 105 Kč
TEP0050 Klimešová Petra Tempo Praha C zapůjčit 145 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 105 Kč
7.80 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 120 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 120 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 120 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1400076 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 120 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 120 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 120 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 7201202 120 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 120 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 120 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 51142 120 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 120 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 120 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 120 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 120 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 120 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 120 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 120 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 120 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 120 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 120 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 120 Kč
STB9599 Haniszewska Angelika TJ Stadion Nový Bor A 2028218 120 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 120 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 120 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 120 Kč
TJN8853 Fólová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416834 120 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 120 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 120 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 120 Kč
KPY9850 Nováková Marie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 120 Kč
6.80 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 120 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 120 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 120 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 120 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 120 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 120 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 120 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 120 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 120 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 120 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 120 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 120 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 120 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 120 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 120 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 120 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 120 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 981839 120 Kč
PGP8150 Lacigová Michaela SK Praga C 887608 120 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 120 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 120 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 120 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 120 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 120 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 120 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 120 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 120 Kč
TUR9453 Brožová Aneta OOB TJ Turnov B 8213 120 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 120 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 120 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 120 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 120 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 120 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 120 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 120 Kč
CHA8753 Hlavatá Andrea OK Chrastava C 0000004127 120 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 0000008197 120 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 0000004212 120 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 120 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 5177 120 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 120 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 120 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 120 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 120 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 120 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 120 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 120 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 120 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 120 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 120 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 120 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 120 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 120 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 120 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 120 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 120 Kč
65P9650 Izydorczyk Urszula (POL) Paulinum Jelenia Góra 886647 120 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 120 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové A 504041 120 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 120 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 180 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 180 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 180 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 180 Kč
4.90 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 120 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 120 Kč
DLT7251 Reisingerová Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 120 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 436960 120 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 120 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 120 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 120 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 120 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 120 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 120 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 120 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 120 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 120 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 120 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 120 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 120 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 120 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 120 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 120 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 120 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 120 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 120 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 120 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 51582 120 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 120 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 120 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 120 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 120 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 160 Kč
EKP9353 Jaroměřská Tereza VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 160 Kč
DKP8159 Dienerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 120 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 120 Kč
VLI8553 Zemanová Šárka Slavia Liberec orienteering C 1396841 120 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 120 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 120 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 120 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 120 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 120 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 120 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 120 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 120 Kč
EKP8461 Svatošová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 120 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 120 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 120 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 120 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 120 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 120 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 120 Kč
CHA9450 Smetanová Alžběta OK Chrastava C 0000008198 120 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425507 120 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 2031372 120 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 120 Kč
JIL9751 Votočková Eliška OK Jilemnice C 49345 120 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2031372 120 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 120 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 120 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 120 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 120 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 120 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 120 Kč
65P9651 Jankowska Joanna (POL) Paulinum Jelenia Góra 2028217 120 Kč
65P9950 Wierzba Wiktoria (POL) Paulinum Jelenia Góra 2007559 120 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 7753 120 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 120 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 180 Kč
6.00 km, 17 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 100 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 100 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 100 Kč
TJP7350 Huková Petra TJ Sokol Troja C 411756 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 100 Kč
PVP7251 Rohanová Markéta VSK Přírodní vědy Praha C 446365 100 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 0 100 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 100 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 100 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 515108 100 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 0 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 100 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 100 Kč
JIL7255 Votočková Jaroslava OK Jilemnice C 9076 100 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
TJN7352 Machová Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049531 100 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 100 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 100 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 100 Kč
SUL7351 Nováková Jana OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8133 100 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice zapůjčit 140 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 150 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 150 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 150 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 232255 150 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 150 Kč
5.40 km, 13 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 100 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 100 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 100 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 100 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 100 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 100 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 100 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 100 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 100 Kč
DKP5951 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 0000008179 100 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 0000008566 100 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 0000008175 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 100 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 100 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 100 Kč
TEP6150 Klimešová Hana Tempo Praha C zapůjčit 190 Kč
4.40 km, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 100 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 9540001 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 100 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 100 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 100 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 100 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 100 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 0000008165 100 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 0000008162 100 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 100 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 100 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 100 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 100 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 100 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 100 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 100 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 100 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 100 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 100 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 100 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 100 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 100 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 0000008152 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 100 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
LME0401 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 50 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 50 Kč
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 50 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 50 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 90 Kč
EKP0400 Izák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 336137 50 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
TUR0401 Hanuš Miroslav OOB TJ Turnov C 1403061 50 Kč
STB0403 Pulda Eryk TJ Stadion Nový Bor C 2016463 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 50 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 0 50 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 50 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 50 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 50 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 50 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 436445 50 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 75 Kč
3.40 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 70 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 70 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 70 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 70 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 219210 70 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy C 2053519 70 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 70 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 70 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 70 Kč
LTP0205 Kříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 70 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 70 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 70 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2011812 70 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 70 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 70 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 70 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 504407 70 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 70 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 70 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 70 Kč
KPY0302 Hrůza Matěj SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 70 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 70 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 70 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 70 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 434594 105 Kč
3.90 km, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 70 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 70 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 70 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 70 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy C 2053509 70 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 70 Kč
LLI0100 Drahoňovský Matouš LOK-o Liberec C zapůjčit 110 Kč
VSP0001 Aschermann Martin USK Praha C 2020710 70 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 70 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 70 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 70 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 70 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 70 Kč
PGP0002 Obuškevič Vojtěch SK Praga B 416287 70 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 70 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 70 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 70 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 70 Kč
65P0000 Pawłowicz Bruno (POL) Paulinum Jelenia Góra 2053617 70 Kč
65P0001 Lebiedziejewski Wiktor (POL) Paulinum Jelenia Góra 338893 70 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060248 70 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 70 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 70 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 105 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 105 Kč
11.00 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 120 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 120 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 120 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 120 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 120 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 120 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 120 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 120 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 120 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 120 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 120 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 120 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 120 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 120 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 120 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 120 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 120 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha C 331313 120 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 120 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 120 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 120 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 120 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 120 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 120 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0000500263 120 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 120 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 120 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 120 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 120 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 120 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 120 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 120 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 120 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 120 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 120 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 120 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 120 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 120 Kč
17P9500 Podsiadly Mateusz (POL) WKS Śląsk 889183 120 Kč
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice B 2035713 120 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 120 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 120 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 120 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 120 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 9137 120 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 120 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 120 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 120 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 120 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 120 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 120 Kč
11M8500 Gonzalez de castilla Jose Pablo (MEX) Go!Mez zapůjčit 220 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 180 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 180 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 180 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 180 Kč
8.80 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 160 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 120 Kč
STH9203 Hladík František SK Studenec C 405965 120 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 120 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 120 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 120 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 120 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 120 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C zapůjčit 160 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 120 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 120 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 120 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 120 Kč
KAM9100 Semík Vojtěch OK Kamenice C 995799 120 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha C 301117 120 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 120 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 120 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9525 120 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 120 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2058472 120 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 0000886288 120 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 120 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 120 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 120 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 120 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 120 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 780722 120 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 120 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 120 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 120 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 120 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 120 Kč
CHA8606 Němec Jan OK Chrastava C 0000004130 120 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 0000008066 120 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 0000008174 120 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 0000008200 120 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 120 Kč
STB9701 Wieczorek Marcin TJ Stadion Nový Bor B 1396722 120 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 120 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 120 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 120 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 120 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 120 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 120 Kč
CHT6701 Sudre Frédéric OOB SK Chrast C 52274 120 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 120 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 120 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 120 Kč
PHK9700 Lucerski Maciek OK 99 Hradec Králové C 2053617 120 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové A 7200176 120 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 120 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 180 Kč
TEP9200 Klimeš Ondřej Tempo Praha C zapůjčit 220 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 180 Kč
MKP5400 Gregoriades Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51653 180 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 180 Kč
7.00 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec C 2049589 120 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 120 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 120 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 120 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 120 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887930 120 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 120 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 120 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 120 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 120 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 120 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 120 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 120 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 120 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 120 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 120 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 120 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 120 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 53124 120 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 120 Kč
SRK7503 Sedlák Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 995872 120 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 120 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 0 120 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 120 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 120 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 120 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 120 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 120 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 120 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 120 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 438648 120 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 120 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 49478 120 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 120 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 120 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 120 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 120 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 120 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 120 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 120 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 120 Kč
TJN8301 Pešík Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 830713 120 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 120 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 120 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 120 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 160 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 120 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 120 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 120 Kč
65P9600 Nowak Maciej (POL) Paulinum Jelenia Góra 7200189 120 Kč
65P9601 Bartłomiej Szeliga (POL) Paulinum Jelenia Góra 889679 120 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 120 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 120 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 120 Kč
DOK5501 Novák Jaroslav OK Doksy C 897381 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 180 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 180 Kč
5HC7700 Mikan Petr Rychlá Rota Rybníček zapůjčit 220 Kč
5HC8900 Mikan Tomáš Rychlá Rota Rybníček 51871 180 Kč
5.50 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 120 Kč
LLI9602 Labský Jan LOK-o Liberec C 428203 120 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 120 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 120 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 120 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 120 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 120 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 120 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 120 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 120 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 120 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 120 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 120 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 120 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 120 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 120 Kč
96C7500 Mokrý Pavel Přátelé OB C 2058470 120 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 120 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 120 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 120 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 120 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 411527 120 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 120 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 120 Kč
SJC6603 Zalaba Jindřich Sportcentrum Jičín C 0000009931 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 120 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 120 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 120 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 120 Kč
TEP6100 Šubrt Jiří Tempo Praha C 07986 120 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 120 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 120 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 120 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 120 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 120 Kč
65P9800 Domagała Marcel (POL) Paulinum Jelenia Góra 2007557 120 Kč
65P9900 Lebiedziejewski Marcel (POL) Paulinum Jelenia Góra 2053614 120 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 120 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 120 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 120 Kč
NNN7801 Lebedinský Aleš Neregistrovaní zapůjčit 220 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice C 9734 180 Kč
4ZC7400 Severýn Otto HO Komorní výtah zapůjčit 220 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 180 Kč
7.80 km, 20 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 100 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 100 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 100 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 100 Kč
CST7301 Cepek Pavel OB Strakonice C 2032133 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 100 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 100 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 100 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 100 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 100 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 100 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 100 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09811 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425510 100 Kč
VLI7302 Rubáček Jan Slavia Liberec orienteering C 49963 100 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 100 Kč
CHA7400 Kočárek Michal OK Chrastava C 0000004445 100 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 0000008178 100 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 100 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 100 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 100 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 100 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 100 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 100 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 100 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 100 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 100 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 100 Kč
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 100 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 100 Kč
65P7700 Dutkiewicz Damian (POL) Paulinum Jelenia Góra 72000190 100 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 150 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 150 Kč
6.00 km, 17 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 100 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 100 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 100 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 100 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 100 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 100 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 100 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 100 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 100 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 100 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 100 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 100 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 100 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 100 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 100 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 100 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 100 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 100 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 100 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 0 100 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 100 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 100 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 100 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 100 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 100 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 100 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 100 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 100 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 100 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 100 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 150 Kč
5.40 km, 13 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 100 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 100 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 100 Kč
STB5003 Našinec Jiří TJ Stadion Nový Bor C 49982 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 100 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 446348 100 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 100 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 100 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 100 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 100 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 100 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 100 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 100 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 100 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 100 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 100 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 0000008155 100 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 0000008161 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 100 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 100 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 100 Kč
TUR5601 Holas Vladimír OOB TJ Turnov C 8219 100 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 100 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 100 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 100 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 100 Kč
65P5400 Niemiec Janusz (POL) Paulinum Jelenia Góra 54108 100 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 150 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 150 Kč
4.40 km, 11 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 100 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 100 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 100 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 100 Kč
SCP4100 Rejpal Petr OK Sparta Praha C 410733 100 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 100 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 100 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 100 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 100 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 100 Kč
UVP4300 Krch Josef Slovan Praha C 7912 100 Kč
STB4900 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor C 219204 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 100 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín C 0000009913 100 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 100 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 100 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 0000008153 100 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 100 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 100 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 100 Kč
65P4800 Bogulak Adam (POL) Paulinum Jelenia Góra 54094 100 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 100 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 150 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 50 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 50 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C zapůjčit 90 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 219276 50 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 50 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 50 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 50 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 50 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 50 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52118 50 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 50 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 50 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 50 Kč
TJP3650 Dolečková Míla TJ Sokol Troja C 446356 50 Kč
PVP0900 Rohan Vilém VSK Přírodní vědy Praha C zapůjčit 90 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515409 50 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 0 50 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 49333 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 51230 50 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 51232 50 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice 7790 50 Kč
LPU Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice 515134 50 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 50 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 50 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 50 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 8281 50 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 50 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 50 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 50 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 51597 50 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 50 Kč
CHT1101 Sudre Ondřej OOB SK Chrast C 4134 50 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 50 Kč
DOK0800 Novák Bořek OK Doksy C 50 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 308380 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 75 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8909 75 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 75 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 75 Kč
2.90 km, 9 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 70 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 70 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 70 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 70 Kč
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 70 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428281 70 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 70 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 70 Kč
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 70 Kč
LLI8450 Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 70 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 70 Kč
PEN9850 Vydrová Anna OK RECO Sport C 8180 70 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 70 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 51148 70 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 70 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 70 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 70 Kč
26C8700 Kučera Jiří Sobotka 51821 70 Kč
11C8650 Ječná Tereza Letci v akci zapůjčit 110 Kč
26C8300 Ječný Ondřej Sobotka zapůjčit 110 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 70 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 70 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C zapůjčit 110 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 70 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 70 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 70 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 70 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 70 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 70 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 70 Kč
LJN6700 Linhart Miroslav OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 70 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 70 Kč
JEN0102 Valkoun Jaroslav OB Jenišovice C 411599 70 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 70 Kč
JEN7459 Zakouřilová Markéta OB Jenišovice C 7789 70 Kč
JEN5252 Hatašová Hana OB Jenišovice 411628 70 Kč
TUR6260 Hejtmánková Věra OOB TJ Turnov C 1403062 70 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 70 Kč
TUR9605 Švarc Tomáš OOB TJ Turnov C 682096 70 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 70 Kč
BOR6101 Müller Ota OK Jiskra Nový Bor C 8449 70 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 70 Kč
4ZC7450 Popková Klára HO Komorní výtah zapůjčit 110 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 70 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 70 Kč
VSP7102 Beran Jiří USK Praha C 2021833 70 Kč
VSP7470 Titzová Pavlína USK Praha 0 70 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 416139 70 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 70 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 70 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 70 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 70 Kč
11M8600 Vamberová Pavla (MEX) Go!Mez zapůjčit 145 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 105 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C zapůjčit 145 Kč
TEP6300 Klimeš Petr Tempo Praha C zapůjčit 145 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C zapůjčit 145 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 145 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 105 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 9684 105 Kč
celkem přihlášených: 937, vklad: 95780 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.