Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

Datum:
18.04.2014
Místo konání:
Kozly
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI8450 Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK9954 Homoláčová Anna OK 99 Hradec Králové C 9414 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE0700 Bureš Šimon TJ Lokomotiva Beroun 0000232346 Ano Ne Ne 130 Kč
61S1056 Arfwedson Jessica (SWE) Frölunda OL 248264 Ano Ano Ano 360 Kč
61S1068 Andreasson Klara (SWE) Frölunda OL 362505 Ano Ano Ano 360 Kč
32A1081 Kellner Claudia (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 6905 Ano Ano Ano 360 Kč
21D1097 Gunia Franz (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 410246 Ano Ano Ano 360 Kč
19D1193 Wiedenfeld Anne (GER) SSV Planeta Radebeul 2087 Ano Ano Ano 360 Kč
NNN8550 Josífová Veronika Neregistrovaní 361277 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C zapůjčit Ne Ano Ano 420 Kč
5ZC0001 Adorjan Zuzana Prague Modern 361277 Ano Ano Ano 360 Kč
DLT01 Hladík Vojtěch KrOB Rozmarýn Litoměřice zapůjčit Ano Ne Ne 210 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
26D1153 Kapischke Andreas (GER) OLV Potsdam 7030303 Ano Ano Ano 360 Kč
26D1158 Kusber Laura (GER) OLV Potsdam 236078 Ano Ano Ano 360 Kč
58D1198 Stamm Carolin (GER) SV TU Ilmenau 2036245 Ano Ano Ano 360 Kč
29D1227 König Thomas (GER) USG Chemnitz 1399079 Ano Ano Ano 360 Kč
25N0005 Hjermstad Havard (NOR) NTNUI 429799 Ano Ano Ano 480 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 Ano Ano Ano 290 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 Ano Ano Ano 290 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 Ne Ano Ano 200 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 290 Kč
NNN1016 Trefná Alžběta Neregistrovaní Ano Ano Ano 290 Kč
34A1166 Adenstedt Emily (AUT) Orienteering Klosterneuburg 320196 Ano Ano Ano 290 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 8868 Ano Ano Ano 290 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 08869 Ano Ano Ano 290 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 51434 Ne Ano Ne 100 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 Ne Ano Ne 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 Ano Ano Ano 290 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 Ano Ano Ano 290 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 Ano Ano Ano 290 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 Ano Ano Ano 290 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 Ano Ano Ano 290 Kč
31D0002 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 Ano Ano Ano 290 Kč
42D0002 Funk Julika (GER) OK Leipzig 2209 Ano Ano Ano 290 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano 290 Kč
24D2005 Heinemann Wenke (GER) SV Robotron Dresden 2073 Ano Ano Ano 290 Kč
63D0002 Jørgensen Kaia (DEN) Copenhagen O 7150804 Ano Ano Ano 290 Kč
DLT0451 Nedvídková Katka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336704 Ano Ano Ano 290 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 232192 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 Ano Ano Ano 360 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 Ano Ano Ano 360 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 Ano Ano Ano 360 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 Ano Ano Ne 260 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 Ne Ano Ne 130 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C Ano Ano Ano 360 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR0251 Patzeltová Emma OK Jiskra Nový Bor C 4367 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 08870 Ano Ano Ano 480 Kč
31D0003 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ano Ano Ano 480 Kč
15H0001 Zempleni Lilla (HUN) MOM 411949 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 Ano Ano Ano 480 Kč
47S0250 Miklušová Tamara (SVK) TJ Rapid Bratislava 434822 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 Ano Ano Ano 480 Kč
24D2006 Heinemann Marit (GER) SV Robotron Dresden 2058 Ano Ano Ano 480 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 Ano Ano Ano 360 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 Ano Ano Ano 360 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 Ano Ano Ano 360 Kč
DOK0152 Koštejnová Adéla OK Doksy C 2053517 Ne Ano Ne 130 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 Ano Ano Ano 360 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 Ano Ano Ano 360 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 Ano Ano Ano 360 Kč
59S1005 Hansen Emma (SWE) IFK Göteborg 438699 Ano Ano Ano 360 Kč
56D1014 Adorjan Luca (GER) TSV Berlin 9021200 Ano Ano Ano 360 Kč
13D1104 Kubald Marie (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1240800 Ano Ano Ano 360 Kč
13D1114 Mieske Anna (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 5069 Ano Ano Ano 360 Kč
5EC1146 Bruetsch Katja (SUI) OLG Schaffhausen 2043970 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 Ano Ano Ano 360 Kč
25N0002 Kvalsgard Ingrid Gylterud (NOR) NTNUI 767780 Ano Ano Ano 480 Kč
25N0003 Holo Asne (NOR) NTNUI 671467 Ano Ano Ano 480 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 Ne Ano Ano 360 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 52523 Ano Ano Ano 480 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 Ne Ano Ne 180 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 Ano Ano Ano 480 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9855 Sušánková Hana SKOB Slaný C 442876 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 Ne Ano Ano 360 Kč
13D1107 Jobst Thessa (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1510980 Ano Ano Ano 480 Kč
17L1137 Juodagalvyte Agne (LTU) OK Azuolas 2033945 Ano Ano Ano 480 Kč
17L1138 Rutkauskaite Kaste (LTU) OK Azuolas 2032633 Ano Ano Ano 480 Kč
66P1215 Królik Kinga (POL) UKS Azymut Pabianice 887246 Ano Ano Ano 480 Kč
25N0010 Hodt Line Wegner (NOR) NTNUI 767782 Ano Ano Ano 630 Kč
25N0011 Nygaard-Ostby Maria (NOR) NTNUI 767783 Ano Ano Ano 630 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ne Ano Ano 460 Kč
47S9950 Miklušová Tereza (SVK) TJ Rapid Bratislava 435207 Ano Ano Ano 630 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA9652 Müllerová Eva SKOB Slaný B 428297 Ano Ano Ano 480 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9750 Bednářová Štěpánka SK Praga C 889318 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 Ne Ano Ne 180 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 Ne Ano Ne 180 Kč
PGP9755 Hoffmanová Petra SK Praga C 246900 Ano Ano Ano 480 Kč
5CC9751 Matoušková Barbora FOX-klub Praha 53750 Ano Ano Ano 480 Kč
59S1006 Daniels Amanda (SWE) IFK Göteborg 249542 Ano Ano Ano 480 Kč
59S1011 Djärv Emma (SWE) IFK Göteborg 364934 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1041 Blom Julia (SWE) Frölunda OL 344589 Ano Ano Ano 480 Kč
18C9752 Bžatková Kateřina SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 247322 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1258 Starke Paula (GER) USV TU Dresden 9999999 Ano Ano Ano 480 Kč
31D0004 Straube Elly (GER) SV Lengefeld 7121196 Ano Ano Ano 630 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 Ano Ano Ano 630 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232186 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice A 2045225 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1233 Drechsel Elisabeth (GER) USV TU Dresden 1930816 Ano Ano Ano 480 Kč
23P0003 Dragowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 887233 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 Ano Ano Ano 630 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 Ano Ano Ano 630 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 Ne Ano Ano 460 Kč
56D0003 Kadocsa Rebeka (GER) TSV Berlin 2022193 Ano Ano Ano 630 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 Ne Ano Ne 180 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 Ano Ano Ano 480 Kč
23D1033 Graumann Friederike (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 910514 Ano Ano Ano 480 Kč
18D1172 Kraemer Jitka (GER) Post SV Dresden 9200394 Ano Ano Ano 480 Kč
23P0012 Wicha Iwona (POL) OK!Sport Warszawa 2061716 Ano Ano Ano 630 Kč
31H0001 Zempleni Reka (HUN) Sirályok SE 505231 Ano Ano Ano 630 Kč
25N0014 Vassend Tonje (NOR) NTNUI 942797 Ano Ne Ano 460 Kč
25N0015 Hjermstad Ragnhild (NOR) NTNUI 434137 Ano Ne Ano 460 Kč
25N0020 Hoydal Gunvor Hov (NOR) NTNUI 940325 Ano Ne Ano 460 Kč
25N0023 Vassend Guro (NOR) NTNUI 976327 Ano Ne Ano 460 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 Ano Ano Ano 630 Kč
63D0001 Adams Jenni (DEN) Copenhagen O 700829 Ano Ano Ano 630 Kč
16H1002 Sisa Dorottya (HUN) JMD 416658 Ano Ano Ano 630 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov B 1210495 Ano Ano Ano 480 Kč
33D4001 place reserved1 (GER) USV TU Dresden Ano Ano Ano 630 Kč
66P1212 Lajn Daria (POL) UKS Azymut Pabianice 553469 Ne Ano Ne 230 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava C 232405 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 Ne Ano Ano 360 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 Ano Ano Ano 480 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ano Ano Ano 480 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 Ano Ano Ano 480 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 53278 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 Ano Ano Ano 480 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice C 515447 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ne Ne 180 Kč
VBM8555 Najmanová Hana VSK Mendelu Brno C 08030 Ano Ne Ne 180 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 Ne Ano Ne 180 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 Ano Ano Ano 480 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 Ano Ne Ne 180 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 Ano Ne Ne 180 Kč
26D1161 Schmidt Beate (GER) OLV Potsdam 2043 Ano Ano Ano 480 Kč
22D1186 Moraweck Karolin (GER) SG Zittau Süd 411433 Ano Ne Ano 360 Kč
29D1226 Roßberg Sylva (GER) USG Chemnitz 411468 Ano Ano Ano 480 Kč
23P0004 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 Ano Ano Ano 480 Kč
22D1001 Wagner Sophie (GER) SG Zittau Süd 6528 Ne Ano Ano 460 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 Ano Ne Ne 230 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 Ne Ano Ne 230 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 Ne Ano Ne 180 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano 480 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI8553 Zemanová Šárka Slavia Liberec orienteering C 1396841 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM8254 Štefková Lucie VSK Mendelu Brno C 2060230 Ano Ne Ne 180 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 Ano Ano Ano 480 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ne Ano Ano 360 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 480 Kč
17S9551 Snopková Dajana (SVK) Ekonom Banska Bystrica 2012285 Ano Ano Ano 480 Kč
17S8901 Nemec Juraj (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406961 Ano Ano Ano 480 Kč
17S8752 Hlavačiková Erika (SVK) Ekonom Banska Bystrica 416753 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1072 Helmertz Sofia (SWE) Frölunda OL 258677 Ano Ano Ano 480 Kč
32A1080 Aschacher Verena (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 6910 Ano Ano Ano 480 Kč
32A1084 Linhart Gisa (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 2033549 Ano Ano Ano 480 Kč
28H1120 Oláh Renáta (HUN) Kecskeméti Önkormányzati 206235 Ano Ano Ano 480 Kč
28H1122 Lovas Fruzsina (HUN) Kecskeméti Önkormányzati rent Ano Ano Ano 480 Kč
26D1151 Charushnikova Svetlana (GER) OLV Potsdam 440491 Ano Ano Ano 480 Kč
15I1213 Cherniavsky Inessa (ISR) Tel Aviv University 2068663 Ano Ano Ano 480 Kč
23P0002 Miskiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 Ano Ano Ano 630 Kč
18D0001 Wolf Carolin (GER) Post SV Dresden 999224 Ano Ano Ano 630 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 Ne Ne Ano 230 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 Ne Ano Ano 460 Kč
26L0001 Berga Ilze (LAT) Auseklis IK 7090382 Ano Ano Ano 630 Kč
25N0021 Stormer Julie (NOR) NTNUI 218856 Ano Ne Ano 460 Kč
42D0004 Ender Franka (GER) OK Leipzig 7847 Ano Ano Ano 630 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 Ano Ano Ano 630 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ne Ne 230 Kč
15H1001 Öry Erzsébet (HUN) MOM 1300070 Ne Ano Ne 230 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 Ano Ano Ano 630 Kč
KON7975 Krtičková Michaela KOB Konice C 8897 Ne Ano Ne 230 Kč
24D2001 Hinkel Maria (GER) SV Robotron Dresden 2075 Ne Ano Ne 230 Kč
58D0001 Riegel Peggy (GER) SV TU Ilmenau 5181 Ano Ano Ano 630 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 Ano Ano Ano 630 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 Ano Ne Ne 230 Kč
22D1005 Wagner Sabine (GER) SG Zittau Süd 300902 Ne Ne Ano 230 Kč
33D4002 place reserved2 (GER) USV TU Dresden Ano Ano Ne 460 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB7852 Knaupová Ivana SKOB Mladá Boleslav C 780209 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 Ne Ano Ne 180 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 Ano Ano Ano 480 Kč
17S7351 Bialeková Martina (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406962 Ano Ano Ano 480 Kč
23D1034 Prestel Doerthe (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 6810 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1048 Martner Anna (SWE) Frölunda OL 11302 Ano Ano Ano 480 Kč
32A1079 Aschacher Angelika (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 6911 Ano Ano Ano 480 Kč
18D1178 Weinert Ruta (GER) Post SV Dresden 2036244 Ano Ano Ano 480 Kč
63S1189 Bornetun Ulrika (SWE) Skillingaryds FK 64521 Ano Ano Ano 480 Kč
28P1220 Biolik Agnieszka (POL) Saturn Piaseczno 871977 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1249 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 781104 Ano Ano Ano 480 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 630 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 Ano Ano Ano 480 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano 480 Kč
48D0003 Herrman Cathleen (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048103 Ano Ne Ne 230 Kč
58D0004 Tröße Andrea (GER) SV TU Ilmenau 5199 Ano Ano Ano 630 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 Ano Ano Ano 630 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 Ano Ano Ano 480 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 Ne Ano Ano 360 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano 480 Kč
21D1091 Zschäckel Daniela (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 9005172 Ano Ano Ano 480 Kč
42A1142 Calvet Christine (AUT) OLC Währing 431946 Ano Ano Ano 480 Kč
26D1156 Kapischke Solveig (GER) OLV Potsdam 7030303 Ano Ano Ano 480 Kč
34A1164 Adenstedt Ingrid (AUT) Orienteering Klosterneuburg 1197531 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1238 Holfeld Christina (GER) USV TU Dresden 2004390 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano 480 Kč
31D0005 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano 630 Kč
61D0032 Kaminskaite Edita (GER) SG LVB Leipzig 303100 Ano Ano Ano 630 Kč
42D0003 Funk Ira (GER) OK Leipzig 2122 Ano Ano Ano 630 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 Ano Ano Ano 480 Kč
DLT7251 Reisingerová Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ano 480 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ano Ano Ano 480 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 416139 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7157 Hápová Šárka OK 99 Hradec Králové C 9396 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 Ne Ano Ano 360 Kč
NNN1017 Trefná Radka Neregistrovaní Ano Ano Ano 480 Kč
53P1211 Trykozko Urszula (POL) Team 360° 900424 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 8867 Ano Ano Ano 630 Kč
43A0002 Auer-Rottensteiner Barbar (AUT) GO Harzberg 7700003 Ano Ano Ano 630 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 Ne Ano Ano 460 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 434835 Ano Ano Ano 630 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ne Ano Ano 460 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 0796 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 480 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 Ano Ano Ano 480 Kč
59S1010 Lövgren Anna-Karin (SWE) IFK Göteborg 43121 Ano Ano Ano 480 Kč
48F1025 Makovicka Veronique (FRA) C.O.Colmar 1603127 Ano Ano Ano 480 Kč
13D1103 Kubald Katrin (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 691502 Ano Ano Ano 480 Kč
13D1109 Käding Kirsten (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 670305 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1044 Lamm Malin (SWE) Frölunda OL 1680711 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1053 Borne Katarina (SWE) Frölunda OL 423427 Ano Ano Ano 480 Kč
13D1112 Boeck Ute (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 671407 Ano Ano Ano 480 Kč
28H1124 Tóth Marianna (HUN) Kecskeméti Önkormányzati 45107 Ano Ano Ano 480 Kč
24N1147 Riet, van de Dunja (NED) Olifant 670222 Ano Ano Ano 480 Kč
22D1188 Wagner Martina (GER) SG Zittau Süd 6502 Ne Ano Ne 180 Kč
19C1207 Freuler Liselotte (SUI) Ulus Reisewelt 1360666 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1234 Drechsel Ines (GER) USV TU Dresden 2005299 Ano Ano Ano 480 Kč
22D2002 Wagner Martina (GER) SG Zittau Süd 6502 Ne Ne Ano 230 Kč
5NC0034 Senti Brigitte (SUI) OLG Welsikon 1394390 Ano Ano Ano 630 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 630 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 Ne Ano Ne 230 Kč
56D0002 Goericke Jacqueline (GER) TSV Berlin 910811 Ano Ano Ano 630 Kč
24D2002 Hinkel Katja (GER) SV Robotron Dresden 2065 Ne Ano Ne 230 Kč
48D0004 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 690606 Ano Ne Ne 230 Kč
34D1003 Grifoni Milena (GER) OLG Regensburg 1412968 Ano Ano Ano 630 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 Ano Ano Ano 630 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 Ano Ano Ano 480 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 Ne Ano Ne 180 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 480 Kč
5EC1143 Bruetsch Anja (SUI) OLG Schaffhausen 2031014 Ano Ano Ano 480 Kč
57D1182 Knitsch Beate (GER) Post-SV Chemnitz 1670628 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 Ne Ano Ano 460 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano 630 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 630 Kč
24D3003 Ansorge Silke (GER) SV Robotron Dresden 2035203 Ano Ano Ano 630 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 Ano Ano Ano 480 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 Ano Ano Ano 480 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1066 Andreasson Annika (SWE) Frölunda OL 362502 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1070 Helmertz Karin (SWE) Frölunda OL 352277 Ano Ano Ano 480 Kč
28H1123 Knódel Éva (HUN) Kecskeméti Önkormányzati 232785 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 Ano Ano Ano 480 Kč
18D1173 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 888903 Ano Ano Ano 480 Kč
19D1192 Wiedenfeld Ute (GER) SSV Planeta Radebeul 1028620 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1206 Wolf Ursula (SUI) Ulus Reisewelt 1394246 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1208 Wenk Susanne (SUI) Ulus Reisewelt 2043943 Ano Ano Ano 480 Kč
29D1225 Roßberg Cornelia (GER) USG Chemnitz 1399061 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1229 Buhler Birgit (GER) USV TU Dresden 611123 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1244 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 620713 Ano Ano Ano 480 Kč
26D1157 Kusber Anke (GER) OLV Potsdam 440456 Ano Ano Ano 480 Kč
38F0002 Huhtanen Meri (FIN) Tampereen Pyrintö 1396648 Ano Ano Ano 630 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 Ano Ano Ano 630 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 Ano Ano Ano 630 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 Ne Ne Ano 230 Kč
13D3333 Ferchov Anne (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 5064 Ano Ano Ano 480 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 9540001 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 480 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 Ano Ano Ano 630 Kč
48F1026 Baguerey Catherine (FRA) C.O.Colmar 205585 Ano Ano Ano 480 Kč
48F1027 Tauzin-Lamy Christine (FRA) C.O.Colmar 700416 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1059 Ingelhag Karin (SWE) Frölunda OL 29847 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1063 Vamling Maria (SWE) Frölunda OL 362507 Ano Ano Ano 480 Kč
16G1076 Pakuls Linda (GBR) Guildford Orienteers 841284 Ano Ano Ano 480 Kč
5DC1140 Piguet Arlette (SUI) OL Zimmerberg 9200239 Ano Ano Ano 480 Kč
5FC1162 Schifferle Monika (SUI) OLV Zug 2003140 Ano Ano Ano 480 Kč
25L0002 Roach Maggie (LUX) Luxembourg Orienteering Club 202133 Ano Ano Ano 480 Kč
56F0002 Boelle Catherine (FRA) Noyon 2056711 Ano Ano Ano 630 Kč
57F0001 Inkeri Vapalahti (FIN) Suomusjärven Sisu 886596 Ano Ano Ano 480 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 Ne Ano Ano 260 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5351 Šumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 331664 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 Ano Ano Ano 360 Kč
59S1004 Palm Solweig (SWE) IFK Göteborg 38482 Ano Ano Ano 360 Kč
27H1019 Jenei Margit (HUN) BÖF 45441 Ano Ano Ano 360 Kč
27H1020 Keszthelyi Ildikó (HUN) BÖF 448960 Ano Ano Ano 360 Kč
16G1074 Kiddier Christine (GBR) Guildford Orienteers 654958 Ano Ano Ano 360 Kč
62S1089 Carlson Solvej (SWE) IFK Hedemora 43475 Ano Ano Ano 360 Kč
5DC1139 Baumann Silvia (SUI) OL Zimmerberg 64474 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ne Ano 260 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ano Ne Ne 180 Kč
42D0006 Ender Irina (GER) OK Leipzig 6424 Ne Ano Ano 360 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 Ano Ano Ano 480 Kč
58D0005 Tröße Renate (GER) SV TU Ilmenau 1954025 Ano Ano Ano 480 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 360 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 Ano Ano Ano 360 Kč
21D1096 Thiel Susi (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 1551947 Ano Ano Ano 360 Kč
51F1099 Orvokki Soikkeli (FIN) Kankanpään Suunnistajat 338648 Ano Ano Ano 360 Kč
13D1117 Lemnitzer Erika (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 5091 Ano Ano Ano 360 Kč
32F1168 Tuula Haase (FIN) Ounasvaaran hiihtoseura 1401612 Ano Ano Ano 360 Kč
19C1205 Zaugg Yvette (SUI) Ulus Reisewelt 1222555 Ano Ano Ano 360 Kč
28F1001 Honkavaara Paula (FIN) Rasti-Vihti 237334 Ano Ano Ano 360 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 Ano Ano Ano 360 Kč
58S1001 Petersson Birgitta (SWE) OK Södertörn 17774 Ano Ano Ano 360 Kč
64S1262 Bergstrand Eva (SWE) Värend GN 10316 Ano Ano Ano 360 Kč
64S1263 Ekelöf Siw (SWE) Värend GN 10313 Ano Ano Ano 360 Kč
13L0001 Jansone Maija (LTU) Seniors 416219 Ano Ano Ano 360 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 Ano Ano Ano 290 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 Ano Ano Ano 290 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C Ano Ano Ano 290 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 Ano Ano Ano 290 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 Ano Ano Ano 290 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 Ano Ano Ano 290 Kč
61S1050 Martner Tim (SWE) Frölunda OL 302367 Ano Ano Ano 290 Kč
21D1094 Lange Jonas (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 5127 Ano Ano Ano 290 Kč
13D1105 Wolf Bjarne (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1310504 Ano Ano Ano 290 Kč
18D1180 Weinert Florian (GER) Post SV Dresden 2027 Ano Ano Ano 290 Kč
TAP0300 Trefný Matěj KOB Tretra Praha Ano Ano Ano 290 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 Ne Ano Ano 200 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 08866 Ano Ano Ano 290 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 Ne Ano Ne 100 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 Ne Ano Ano 200 Kč
48D0001 Herrman Josef (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048101 Ano Ne Ne 100 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 232166 Ano Ano Ano 290 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 52290 Ne Ano Ano 200 Kč
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 Ano Ano Ano 290 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 Ano Ano Ano 290 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 Ano Ano Ano 290 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 Ano Ano Ano 290 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 Ano Ano Ano 290 Kč
SMB0600 Knaup Jonas SKOB Mladá Boleslav 1726 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 Ano Ano Ano 290 Kč
61S1047 Lamm Marcus (SWE) Frölunda OL 362514 Ano Ano Ano 290 Kč
61S1051 Martner Harald (SWE) Frölunda OL 1071122 Ano Ano Ano 290 Kč
33D1247 Löhning Jakob (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano 290 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 290 Kč
42D0001 Funk Timon (GER) OK Leipzig 2232 Ano Ano Ano 290 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 410158 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 Ano Ano Ano 360 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy C 2053519 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 434594 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 2053581 Ano Ano Ano 360 Kč
61S1054 Borne Edvin (SWE) Frölunda OL 423440 Ano Ano Ano 360 Kč
61S1058 Arfwedson Zebastian (SWE) Frölunda OL 618020 Ano Ano Ano 360 Kč
21D1090 Rudert Henrik (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 2037652 Ano Ano Ano 360 Kč
13D1106 Jobst Tobin (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1309030 Ano Ano Ano 360 Kč
28P1222 Biolik Emil (POL) Saturn Piaseczno 981644 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 Ne Ano Ne 180 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano 480 Kč
MBM0200 Zátka Josef O-mikron 342558 Ano Ne Ne 180 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano 480 Kč
21D30001 Berdichevsky Alexander (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 410246 Ano Ano Ano 480 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 889280 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0000 Michal Vojtěch SK Praga B 446406 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný B 438634 Ano Ano Ano 360 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 Ano Ano Ano 360 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 Ano Ano Ano 360 Kč
61S1042 Blom Axel (SWE) Frölunda OL 7000072 Ano Ano Ano 360 Kč
61S1046 Lamm Martin (SWE) Frölunda OL 1123456 Ano Ano Ano 360 Kč
26D1152 Kalkbrenner Daniel (GER) OLV Potsdam 7003444 Ano Ano Ano 360 Kč
26D1154 Kapischke Arne (GER) OLV Potsdam 7003450 Ano Ano Ano 360 Kč
66P1216 Kalisiak Dawid (POL) UKS Azymut Pabianice 2043890 Ano Ano Ano 360 Kč
66P1217 Płóciennik Konrad (POL) UKS Azymut Pabianice 887245 Ano Ano Ano 360 Kč
33D1237 Holfeld Anton (GER) USV TU Dresden 2036257 Ano Ano Ano 360 Kč
43A0001 Rottensteiner Max (AUT) GO Harzberg 9200368 Ano Ano Ano 480 Kč
25N0001 Stormer Emil (NOR) NTNUI 218970 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 Ne Ano Ano 360 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ano Ano Ano 480 Kč
24D2007 Heinemann Göran (GER) SV Robotron Dresden 2067 Ano Ano Ano 480 Kč
34D1001 Casanova Riccardo (GER) OLG Regensburg 1515000 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 Ano Ano Ano 480 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec C 2049589 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1045 Lamm Johan (SWE) Frölunda OL 1000014 Ano Ano Ano 480 Kč
18C9802 Priessnitz Jan SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 247326 Ano Ano Ano 480 Kč
18C9807 Polák Robert SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060218 Ano Ano Ano 480 Kč
18C9910 Kinc Martin SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2042540 Ano Ano Ano 480 Kč
13D1113 Mieske Jan-Manuel (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 7074 Ano Ano Ano 480 Kč
17L1136 Germanavičius Pranas (LTU) OK Azuolas 2005694 Ano Ano Ano 480 Kč
5EC1145 Bruetsch Jonas (SUI) OLG Schaffhausen 1392256 Ano Ano Ano 480 Kč
26D1155 Kapischke Henning (GER) OLV Potsdam 7000085 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK9802 Žáček Matěj SK Radioklub Blansko C 2032123 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1239 Holfeld Wilhelm (GER) USV TU Dresden 1301784 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1241 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 2037294 Ano Ano Ano 480 Kč
17S9902 Dekrét Jakub (SVK) Ekonom Banska Bystrica 2032617 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 Ano Ano Ano 630 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 Ne Ano Ne 230 Kč
25N0004 Melsom Einar (NOR) NTNUI 991410 Ano Ano Ano 630 Kč
25N0006 Hjermstad Oyvind (NOR) NTNUI 429797 Ano Ano Ano 630 Kč
25N0007 Hjermstad Erling (NOR) NTNUI 429798 Ano Ano Ano 630 Kč
25N0008 Heir Martin Borge (NOR) NTNUI 767781 Ano Ano Ano 630 Kč
25N0009 Holo Tarjei (NOR) NTNUI 981220 Ano Ano Ano 630 Kč
68S0001 Olson Johan (SWE) IK Uven zapůjčit Ano Ano Ano 720 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 Ne Ano Ne 230 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9703 Procházka Daniel LOK-o Liberec C 8241 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI9602 Labský Jan LOK-o Liberec C 428203 Ne Ano Ano 360 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 Ano Ano Ano 480 Kč
23D1038 Graumann Leo (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 962909 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1057 Arfwedson Rasmus (SWE) Frölunda OL 970702 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1060 Ingelhag Nils (SWE) Frölunda OL 29846 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1064 Vamling Oskar (SWE) Frölunda OL 231210 Ano Ano Ano 480 Kč
21D1092 Zschäckel Robin (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 973101 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9709 Šimáček Martin OK Lokomotiva Pardubice C 246869 Ano Ano Ano 480 Kč
17L1134 Staišiunas Edvinas (LTU) OK Azuolas 2021819 Ano Ano Ano 480 Kč
17L1135 Germanavičius Martynas (LTU) OK Azuolas 2005693 Ano Ano Ano 480 Kč
26D1159 Kusber Paul (GER) OLV Potsdam 236072 Ano Ano Ano 480 Kč
18D1176 Mueller Kurt (GER) Post SV Dresden 2023915 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1256 Salzmann Heinrich (GER) USV TU Dresden 2036285 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 Ano Ano Ano 630 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 Ano Ano Ano 630 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 52316 Ano Ano Ano 630 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano 630 Kč
24D2011 Böhmer Arne (GER) SV Robotron Dresden 2196 Ne Ano Ne 230 Kč
68S0002 Hallberg Mattis (SWE) IK Uven zapůjčit Ano Ano Ano 720 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 Ano Ano Ano 480 Kč
59S1009 Lundén Viktor (SWE) IFK Göteborg 940808 Ano Ano Ano 480 Kč
18C9514 Šrom Jakub SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2042538 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9407 Šimáček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 9659 Ano Ano Ano 480 Kč
66P1218 Marciniak Patryk (POL) UKS Azymut Pabianice 887224 Ano Ano Ano 480 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 Ano Ano Ano 480 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ne Ne 180 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ne Ne 180 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ne Ne 180 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ne Ne 180 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 Ne Ano Ne 180 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 Ne Ano Ne 180 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava C 889295 Ano Ano Ano 630 Kč
27H1021 Bugár Gergely (HUN) BÖF 7600258 Ano Ano Ano 480 Kč
32A1085 Plohn Markus (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 1100040 Ano Ano Ano 480 Kč
17L1133 Staišiunas Viktoras (LTU) OK Azuolas 1561058 Ano Ano Ano 480 Kč
18D1175 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 901508 Ano Ano Ano 480 Kč
58D1199 Bergmann Florian (GER) SV TU Ilmenau 5203 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R doplním Ano Ano Ano 480 Kč
TUR8001 Gomzyk Andriy OOB TJ Turnov C 5521 Ano Ano Ano 480 Kč
66P1219 Gryzio Łukasz (POL) UKS Azymut Pabianice 887235 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1243 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 1985456 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1245 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 1986035 Ano Ano Ano 480 Kč
17P1265 Mazan Bartłomiej (POL) WKS Śląsk 921001 Ano Ano Ano 480 Kč
23P0001 Dragowski Kuba (POL) OK!Sport Warszawa 504413 Ano Ano Ano 480 Kč
18D0002 Müller Philipp (GER) Post SV Dresden 1240788 Ano Ano Ano 630 Kč
25N0012 Stormer Oskar (NOR) NTNUI 211436 Ano Ne Ano 460 Kč
25N0013 Melsom Sigurd (NOR) NTNUI 961606 Ano Ne Ano 460 Kč
25N0016 Molnvik Elias (NOR) NTNUI 889140 Ano Ne Ano 460 Kč
25N0017 Irgens Havard (NOR) NTNUI 2021869 Ano Ne Ano 460 Kč
25N0018 Lillevold Olai Stensland (NOR) NTNUI 569024 Ano Ne Ano 460 Kč
25N0019 Melsom Borger (NOR) NTNUI 942803 Ano Ne Ano 460 Kč
25N0022 Ronning Sindre (NOR) NTNUI 1600009 Ano Ne Ano 460 Kč
25N0024 Ahlbäck Emil (NOR) NTNUI 930224 Ano Ne Ano 460 Kč
25N0026 Stormer Leif (NOR) NTNUI 1007550 Ano Ne Ano 460 Kč
56D0001 Goericke Marvin (GER) TSV Berlin 9008925 Ano Ano Ano 630 Kč
63D0003 Jørgensen Carsten (DEN) Copenhagen O 7010250 Ano Ano Ano 630 Kč
58D0002 Tröße Thomas (GER) SV TU Ilmenau 5184 Ano Ano Ano 630 Kč
71P Galicz Karol (POL) UKS Kusy Warszawa 981854 Ano Ano Ano 630 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 Ano Ano Ano 480 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 Ne Ano Ne 180 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 Ano Ano Ano 480 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 Ano Ne Ne 180 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK8506 Elbl Marek OK 99 Hradec Králové C Ano Ano Ano 480 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 Ano Ano Ano 480 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 Ano Ano Ano 480 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 630 Kč
23D1039 Hesse Holger (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 224349 Ano Ano Ano 480 Kč
56D1015 Adorjan Peter (GER) TSV Berlin 9150573 Ano Ano Ano 480 Kč
41D1024 Weigert Thorsten (GER) LOK Berlin 361258 Ano Ano Ano 480 Kč
23D1035 Graumann Bodo (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 823543 Ano Ano Ano 480 Kč
18F1127 Jarkko Lauronen (FIN) Laihian Luja 2037364 Ano Ano Ano 480 Kč
26D1150 Härtelt Daniel (GER) OLV Potsdam 812005 Ano Ano Ano 480 Kč
26D1160 Lamy Christoph (GER) OLV Potsdam 223684 Ano Ano Ano 480 Kč
18D1177 Schroth Peter (GER) Post SV Dresden 2016 Ano Ano Ano 480 Kč
22D1187 Drüen Sebastian (GER) SG Zittau Süd 411439 Ne Ano Ne 180 Kč
33D1228 Boeck Sascha (GER) USV TU Dresden 891013 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1231 Buhler Stefan (GER) USV TU Dresden 771991 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1240 Huhn Julius (GER) USV TU Dresden 888926 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1246 Lenk Andreas (GER) USV TU Dresden 1802201 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1254 Riebisch Andreas (GER) USV TU Dresden 235005 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1255 Riebisch Martin (GER) USV TU Dresden 1300912 Ano Ano Ano 480 Kč
23P0005 Dragowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 Ano Ano Ano 480 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 Ano Ano Ano 630 Kč
26D1001 Gondring Oliver (GER) OLV Potsdam 2023902 Ano Ano Ano 630 Kč
33H0001 Zoltan Weibl (HUN) SFC 46025 Ano Ano Ano 630 Kč
33H0002 Mate Gorozdi (HUN) SFC 505269 Ano Ano Ano 630 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 Ne Ano Ne 230 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ne Ne 230 Kč
24D3001 Heidrich Hannes (GER) SV Robotron Dresden 2035207 Ne Ano Ne 230 Kč
23P2010 Lobodzinski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 616116 Ano Ano Ano 630 Kč
66P1213 Lubomski Dariusz (POL) UKS Azymut Pabianice Ne Ano Ne 230 Kč
26D1234 Weigert Sascha (GER) OLV Potsdam 2048508 Ano Ano Ano 630 Kč
CHT6701 Sudre Frédéric OOB SK Chrast C 52274 Ne Ano Ne 230 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 Ne Ne Ano 230 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano 480 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 Ano Ano Ano 480 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 Ano Ano Ano 480 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 Ne Ano Ne 180 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 Ano Ano Ano 480 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 Ano Ne Ne 180 Kč
PGP8101 Šolc Radim SK Praga C 515137 Ne Ano Ne 180 Kč
38S8000 Volkov Oleksandr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 Ano Ano Ano 480 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 Ne Ano Ano 360 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ne Ne 180 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ne Ne 180 Kč
61S1071 Helmertz Niklas (SWE) Frölunda OL 405546 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 Ano Ano Ano 480 Kč
17S9201 Nemec Andrej (SVK) Ekonom Banska Bystrica 207857 Ano Ano Ano 480 Kč
19D1195 Härtelt Fred (GER) SSV Planeta Radebeul 2081 Ano Ano Ano 480 Kč
29D1223 Knitsch Sebastian (GER) USG Chemnitz 411471 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1257 Schmotz Martin (GER) USV TU Dresden 2211 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano 630 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ne Ne 230 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 Ano Ano Ano 630 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano 630 Kč
32H1001 Gergely Csaba (HUN) KFK 888356 Ne Ano Ne 230 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 8908 Ne Ano Ne 230 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ne Ano Ne 230 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano 630 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 Ano Ano Ano 630 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 Ano Ano Ne 460 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 Ne Ano Ne 230 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC7503 Všetečka Michal Sportcentrum Jičín C 899164 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB7700 Knaup Jan SKOB Mladá Boleslav C 771101 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1049 Martner Jonas (SWE) Frölunda OL 511048 Ano Ano Ano 480 Kč
32A1088 Stockmayer Michael (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 800096 Ano Ano Ano 480 Kč
63S1190 Larsson Roger (SWE) Skillingaryds FK 64571 Ano Ano Ano 480 Kč
28P1221 Biolik Grzegorz (POL) Saturn Piaseczno 770327 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1248 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 733003 Ano Ano Ano 480 Kč
NNN1002 Pompach Petr Neregistrovaní 9434 Ano Ano Ano 630 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 435208 Ano Ano Ano 630 Kč
16H1001 Kiss Dénes (HUN) JMD 363486 Ano Ano Ano 630 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano 630 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ne Ano Ano 460 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 Ano Ano Ano 480 Kč
17S7724 Čermák Patrik (SVK) Ekonom Banska Bystrica 2300846 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1236 Gerhardt Joachim (GER) USV TU Dresden 2249 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1250 Müller Jan (GER) USV TU Dresden 7131276 Ano Ano Ano 480 Kč
NNN7600 Loskotová Daniela Neregistrovaní 425460 Ano Ano Ano 480 Kč
5ZC0002 Adorjan Balazs Prague Modern 425460 Ano Ano Ano 480 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C zapůjčit Ne Ano Ano 520 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 Ne Ano Ano 360 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 Ano Ano Ano 480 Kč
CST7301 Cepek Pavel OB Strakonice C 2032133 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 Ano Ano Ano 480 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 Ano Ano Ano 480 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 Ne Ano Ano 360 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 Ano Ano Ne 360 Kč
21D1093 Lange Udo (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 1406600 Ano Ano Ano 480 Kč
59S1008 Johnsson Marcus (SWE) IFK Göteborg 442253 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1055 Arfwedson Anders (SWE) Frölunda OL 721107 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1061 Hellgren Anders (SWE) Frölunda OL 11593 Ano Ano Ano 480 Kč
53P1212 Krasuski Bartłomiej (POL) Team 360° 0 Ano Ano Ano 480 Kč
15I1214 Cherniavsky Sergey (ISR) Tel Aviv University 2068654 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1242 Klose Sven (GER) USV TU Dresden 7000099 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano 480 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 515003 Ne Ano Ne 230 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2058478 Ano Ano Ano 630 Kč
38D0001 Rode Gerrit (GER) Ski-Club Helsa 7000024 Ano Ano Ano 630 Kč
26L0002 Grasis Arnis (LAT) Auseklis IK 7700522 Ano Ano Ano 630 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano 630 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 Ne Ano Ano 460 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ano Ano Ano 630 Kč
24D2009 Heinemann Björn (GER) SV Robotron Dresden 2035202 Ano Ano Ano 630 Kč
32D3010 Bleidorn Stefan (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 410121 Ano Ano Ano 630 Kč
21D3010 Röhner Uwe (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 1402008 Ano Ano Ano 630 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 Ano Ano Ano 480 Kč
NNN1018 Trefný Pavel Neregistrovaní Ano Ano Ano 480 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 Ano Ano Ano 630 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 Ne Ano Ano 460 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 Ano Ano Ano 480 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 Ano Ano Ano 480 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 224914 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 480 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 480 Kč
13D1101 Brettschneider Uwe (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 680111 Ano Ano Ano 480 Kč
13D1102 Demmig Sven (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 660420 Ano Ano Ano 480 Kč
13D1108 Käding Bernd (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 640915 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1040 Blom Richard (SWE) Frölunda OL 650913 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1043 Lamm Anders (SWE) Frölunda OL 29052 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1052 Borne Thomas (SWE) Frölunda OL 231396 Ano Ano Ano 480 Kč
13D1115 Mieske Frank (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 5076 Ano Ano Ano 480 Kč
52F1128 Nieminen Jyrki (FIN) Lounais-Hämeen Rasti (LHR) 1201068 Ano Ano Ne 360 Kč
42A1141 Göschl Erich (AUT) OLC Währing 686868 Ano Ano Ano 480 Kč
34A1165 Adenstedt Nikolaus (AUT) Orienteering Klosterneuburg 650908 Ano Ano Ano 480 Kč
18D1179 Weinert Rolf (GER) Post SV Dresden 2331 Ano Ano Ano 480 Kč
57D1181 Knitsch Wolfram (GER) Post-SV Chemnitz 7000026 Ano Ano Ano 480 Kč
55F1196 Pekka Lauri (FIN) Suunnistusmatkat 1907650 Ano Ano Ano 480 Kč
29D1224 Roßberg Veit (GER) USG Chemnitz 1399062 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1235 Drechsel Michael (GER) USV TU Dresden 651114 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ne Ne 230 Kč
25N0025 Gylterud Sven Arne (NOR) NTNUI 767785 Ano Ano Ano 630 Kč
61D0031 Olisauskas Raimondas (GER) SG LVB Leipzig 2005696 Ano Ano Ano 630 Kč
33H0003 Balazs Mentler (HUN) SFC 332877 Ano Ano Ano 630 Kč
62D0001 Michaelis Burkhard (GER) TG Northeim 6331 Ano Ano Ano 630 Kč
34D0004 Casanova Valerio (GER) OLG Regensburg 828828 Ano Ano Ano 630 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 Ano Ano Ano 630 Kč
64D0001 Röhl Stefan (GER) OLF Mainz 206407 Ano Ano Ano 480 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 Ano Ano Ano 480 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ne Ano Ano 360 Kč
13D1111 Boeck Thomas (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1021266 Ano Ano Ano 480 Kč
28H1119 Oláh Sándor (HUN) Kecskeméti Önkormányzati 307789 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1202 Huonder Stefan (SUI) Ulus Reisewelt 346648 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 Ano Ano Ano 630 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 Ano Ne Ne 230 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1400084 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 Ano Ano Ano 480 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 Ano Ano Ano 480 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 Ne Ano Ne 180 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 480 Kč
23D1036 Graumann Bernd (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 981009 Ano Ano Ano 480 Kč
61S1065 Andreasson Tomas (SWE) Frölunda OL 362501 Ano Ano Ano 480 Kč
16G1077 Green Nick (GBR) Guildford Orienteers 1401862 Ano Ano Ano 480 Kč
32A1082 Kellner Gerhard (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 899008 Ano Ano Ano 480 Kč
32A1083 Köck Erwin (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 531961 Ano Ano Ano 480 Kč
19D1191 Wiedenfeld Frank (GER) SSV Planeta Radebeul 886501 Ano Ano Ano 480 Kč
16D1197 Genatis Uwe (GER) SV Mietraching 650409 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1200 Aeschlimann Ulu (SUI) Ulus Reisewelt 1394194 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1201 Wälchli Jürg (SUI) Ulus Reisewelt 2003049 Ano Ano Ano 480 Kč
19C1210 Vock Rene (SUI) Ulus Reisewelt 1600008 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1230 Buhler Gerhard-Michael (GER) USV TU Dresden 620617 Ano Ano Ano 480 Kč
33D1253 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 630617 Ano Ano Ano 480 Kč
65S1264 Törnqvist Stefan (SWE) Västerås SOK 439912 Ano Ne Ne 180 Kč
38F0001 Huhtanen Ossi (FIN) Tampereen Pyrintö 1396340 Ano Ano Ano 630 Kč
25N0027 Melsom Terje (NOR) NTNUI 641106 Ano Ano Ano 630 Kč
25N0028 Holo Oystein (NOR) NTNUI 1009728 Ano Ano Ano 630 Kč
25N0029 Hjermstad Lars (NOR) NTNUI 429794 Ano Ano Ano 630 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 630 Kč
24D2003 Hinkel Udo (GER) SV Robotron Dresden 2035201 Ne Ano Ne 230 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 Ano Ano Ano 630 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 Ano Ano Ano 630 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 630 Kč
KAM7777 Ročejdl Marek OK Kamenice 995804 Ano Ano Ano 630 Kč
61D1234 Ehms Holger (GER) SG LVB Leipzig 1910 Ano Ano Ano 630 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 Ano Ano Ano 480 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ano Ano Ano 480 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 480 Kč
17S6001 Nemec Juraj (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406942 Ano Ano Ano 480 Kč
17S6401 Ščehovič Roman (SVK) Ekonom Banska Bystrica 305982 Ano Ano Ano 480 Kč
28H1121 Lovas Zoltán (HUN) Kecskeméti Önkormányzati 232786 Ano Ano Ano 480 Kč
5EC1144 Bruetsch Oliver (SUI) OLG Schaffhausen 437822 Ano Ano Ano 480 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52666 Ano Ano Ano 480 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 Ano Ano Ano 480 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 Ano Ano Ano 480 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 0000336709 Ano Ano Ano 480 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano 630 Kč
59S1007 Nyberg Stefan (SWE) IFK Göteborg 37719 Ano Ano Ano 480 Kč
16G1073 Tonkin Keith (GBR) Guildford Orienteers 9141158 Ano Ano Ano 480 Kč
16G1075 Crawford James (GBR) Guildford Orienteers 1050055 Ano Ano Ano 480 Kč
22H1078 Vankó Péter (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 45470 Ano Ano Ano 480 Kč
29F1100 Reijo Toppari (FIN) Kauhavan Wisa 2037363 Ano Ano Ano 480 Kč
28H1118 Fehér Mihály (HUN) Kecskeméti Önkormányzati 95595 Ano Ano Ano 480 Kč
18F1126 Esko Pensas (FIN) Laihian Luja 2037361 Ano Ano Ano 480 Kč
24N1148 Riet, van de Gerrit (NED) Olifant 560716 Ano Ano Ano 480 Kč
24N1149 Heikoop Arne (NED) Olifant 1301730 Ano Ano Ano 480 Kč
18D1174 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 2046 Ano Ano Ano 480 Kč
54F1183 Timo Glad (FIN) Rasti Jyry 345828 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 480 Kč
25L0001 Roach David (LUX) Luxembourg Orienteering Club 202121 Ano Ano Ano 480 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 Ano Ano Ano 630 Kč
24D3002 Ansorge Ronald (GER) SV Robotron Dresden 2015605 Ano Ano Ano 630 Kč
SOB5901 Henzl Jaroslav SOBSA C zapůjčit Ano Ano Ano 720 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 Ano Ano Ano 360 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 360 Kč
27H1022 Magyar János (HUN) BÖF 448981 Ano Ano Ano 360 Kč
27H1023 Bugár József (HUN) BÖF 45439 Ano Ano Ano 360 Kč
48F1028 BAGUEREY Gilles (FRA) C.O.Colmar 16804468 Ano Ano Ano 360 Kč
48F1029 RAVIER Gilles (FRA) C.O.Colmar 700417 Ano Ano Ano 360 Kč
48F1030 MAKOVICKA Libor (FRA) C.O.Colmar 1603128 Ano Ano Ano 360 Kč
61S1062 Vamling Lennart (SWE) Frölunda OL 362508 Ano Ano Ano 360 Kč
32A1086 Ponweiser Franz (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 510814 Ano Ano Ano 360 Kč
32A1087 Schweifer Erwin (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 520816 Ano Ano Ano 360 Kč
53F1171 Juhani Tarvainen (FIN) PiTa Helsinki 2037362 Ano Ano Ano 360 Kč
19D1194 Härtelt Helmut (GER) SSV Planeta Radebeul 1951308 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 Ano Ne Ne 180 Kč
56F0001 Boelle Jean-Luc (FRA) Noyon 346777 Ano Ano Ano 480 Kč
43A0004 Rottensteiner Manfred (AUT) GO Harzberg 438969 Ano Ano Ano 480 Kč
59D0001 Schwanith Jürgen (GER) OLA TSV Deggendorf 2021649 Ano Ano Ano 480 Kč
42D0005 Ender Volker (GER) OK Leipzig 6488 Ano Ano Ano 480 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 Ano Ne Ne 180 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 232614 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 Ano Ano Ne 360 Kč
58D0006 Tröße Lutz (GER) SV TU Ilmenau 1500707 Ano Ano Ano 480 Kč
35D0001 Werner G. Klawun-Kendray (GER) Sachsen-Marathon 222663 Ano Ano Ano 480 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 360 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 Ano Ano Ano 360 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 360 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 360 Kč
41A1002 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg-Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 360 Kč
59S1003 Vessberg Lennart (SWE) IFK Göteborg 256899 Ano Ano Ano 360 Kč
59S1012 Westman Per (SWE) IFK Göteborg 342891 Ano Ano Ano 360 Kč
61S1069 Helmertz Sten (SWE) Frölunda OL 247929 Ano Ano Ano 360 Kč
5FC1163 Schifferle Hans-Jürg (SUI) OLV Zug 1898989 Ano Ano Ano 360 Kč
19C1203 Siegenthaler Fritz (SUI) Ulus Reisewelt 1401801 Ano Ano Ano 360 Kč
19C1204 Zaugg Hannes (SUI) Ulus Reisewelt 1931324 Ano Ano Ano 360 Kč
19C1209 Greminger Heiri (SUI) Ulus Reisewelt 1398472 Ano Ano Ano 360 Kč
33D1232 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 Ano Ano Ano 360 Kč
33D1251 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2222222 Ano Ano Ano 360 Kč
5NC0033 Amsler Max (SUI) OLG Welsikon 1010007 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 Ano Ne Ne 180 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 Ano Ano Ano 480 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano 360 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 360 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 360 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 Ano Ano Ano 360 Kč
21D1095 Thiel Rolf (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 235830 Ano Ano Ano 360 Kč
51F1098 Lauri Hieta (FIN) Kankanpään Suunnistajat 338632 Ano Ano Ano 360 Kč
64S1259 Thour Göran (SWE) Värend GN 263097 Ano Ano Ano 360 Kč
64S1260 Bergstrand John-Erik (SWE) Värend GN 10315 Ano Ano Ano 360 Kč
64S1261 Ekelöf Erling (SWE) Värend GN 10312 Ano Ano Ano 360 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP4100 Rejpal Petr OK Sparta Praha C 410733 Ano Ano Ano 480 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 Ano Ano Ano 360 Kč
58S1000 Petersson Bernt (SWE) OK Södertörn 452843 Ano Ano Ano 360 Kč
13D1116 Lemnitzer Eberhard (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 5093 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 Ano Ano Ano 360 Kč
13L0002 Kalnins Andris (LTU) Seniors 416196 Ano Ano Ano 360 Kč
24D2010 Heinemann Rolf (GER) SV Robotron Dresden 2060 Ne Ano Ne 180 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 360 Kč
15C0001 Kempf Adolf (SUI) KTV Altdtorf 2043928 Ano Ano Ano 360 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 Ano Ano Ano 290 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 1400441 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 Ano Ano Ano 290 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 Ano Ano Ano 290 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 Ano Ano Ano 290 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 Ano Ano Ano 290 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 Ano Ano Ano 290 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 290 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C zapůjčit Ano Ano Ano 380 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 51232 Ano Ano Ano 290 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 Ano Ano Ano 290 Kč
SMB0850 Knaupová Jana SKOB Mladá Boleslav 7709 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 Ano Ano Ano 290 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 Ano Ano Ano 290 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 Ne Ano Ano 200 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 Ne Ano Ano 200 Kč
BOR0949 Sork Dominik OK Jiskra Nový Bor 4400 Ano Ano Ano 290 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 Ano Ano Ano 290 Kč
34A1167 Adenstedt Peo (AUT) Orienteering Klosterneuburg Ano Ano Ano 290 Kč
43A0003 Rottensteiner Matthias (AUT) GO Harzberg 7700002 Ano Ano Ano 290 Kč
LLI0653 Rindová Adriana LOK-o Liberec C 2060289 Ne Ano Ne 100 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 Ne Ano Ano 200 Kč
31D0001 Neumann Rasmus (GER) SV Lengefeld 7707777 Ano Ano Ano 290 Kč
NNN1001 Pompachovi Kája a Naty Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 380 Kč
ROU08xx Pocner Vít SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
ROU105x Pocnerová Magdalena SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 Ne Ano Ne 100 Kč
ROU055x Melicharová Marie SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 Ano Ano Ano 290 Kč
48D0002 Herrman Charlotte (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048102 Ano Ne Ne 100 Kč
58D0003 Tröße Moritz (GER) SV TU Ilmenau 2190608 Ano Ano Ano 290 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 886251 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
SOB0450 Brabencová Anna SOBSA C zapůjčit Ano Ano Ano 380 Kč
SUL0000 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 51134 Ne Ano Ne 100 Kč
KPY0303 Pavlíčka Luboše dítě SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. Ne Ano Ano 200 Kč
KON0750 Krtičková Ester KOB Konice C zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 Ne Ano Ano 240 Kč
VBM0001 Pulec Matěj VSK Mendelu Brno 515088 Ne Ano Ano 240 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 Ano Ano Ano 360 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 052324 Ano Ano Ano 360 Kč
KUO0251 Bartošová Petra KOB Ústí nad Orlicí 000131 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 Ne Ano Ne 120 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 20597532 Ne Ano Ne 120 Kč
ROU73xx Kasal Vlastimil SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
ROU735x Kasalová Edita SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
ROU035x Kasalová Aneta SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
ROU005x Melicharová Radka SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
ROU995x Jarošová Aneta SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano 360 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ne Ano Ne 120 Kč
NNNN1234 Pazderová Jana Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELLS ABND RACING TEAM C Ne Ano Ne 120 Kč
XBM Ulrychová Věra PELLS ABND RACING TEAM zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
XBM0001 Ulrych Martin PELLS ABND RACING TEAM zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
SOB7250 Pláničková Libuše SOBSA C 53023 Ne Ne Ano 120 Kč
VIC9876 Formanová Lucie OB Vizovice zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 Ne Ne Ano 120 Kč
SLA9750 Ježková Kateřina SKOB Slaný C 8671 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA7350 Ježková Martina SKOB Slaný C 259072 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP9051 Hadačová Tereza Orientační Běh Opava C 8798 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 Ano Ano Ano 360 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 Ano Ano Ne 240 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 Ano Ano Ne 240 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA5804 Červenka Jiří MLOK Mariánské Lázně C 7879 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428281 Ne Ano Ne 120 Kč
56D1013 Polgar Erika (GER) TSV Berlin 339017 Ano Ano Ano 360 Kč
61S1067 Andreasson Annie (SWE) Frölunda OL 362504 Ano Ano Ano 360 Kč
13D1110 Boeck Annika (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 962705 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 Ne Ano Ne 120 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2061813 Ne Ano Ne 120 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano 360 Kč
42D2030 Ochmann Gert (GER) OK Leipzig 2124 Ne Ano Ano 240 Kč
34D1002 Casanova Silvia (GER) OLG Regensburg 231966 Ano Ano Ano 360 Kč
NNN3003 Chroust Martin Neregistrovaní 49818 Ne Ano Ne 120 Kč
SOB9750 Pláničková Eva SOBSA C 53022 Ne Ne Ano 120 Kč
SOB6800 Plánička Jiří SOBSA C 53024 Ne Ne Ano 120 Kč
SOB0000 Plánička Viktor SOBSA C 53025 Ne Ne Ano 120 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 361913 Ano Ano Ano 360 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 Ne Ano Ano 240 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 Ne Ano Ano 240 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 438033 Ne Ano Ano 240 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 Ano Ano Ne 240 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 Ano Ano Ne 240 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 Ano Ano Ano 360 Kč
MFP6959 Matoušková Martina Matfyz Praha 53740 Ano Ano Ano 360 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha C 8073 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 Ano Ano Ne 240 Kč
29H0001 Zempleni Andras (HUN) KOS 233619 Ano Ano Ano 360 Kč
29H0002 Hajas Csilla (HUN) KOS 233618 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA7750 Dudáková Jana SKOB Slaný C 2056278 Ne Ano Ne 120 Kč
SLA0002 Dudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 Ne Ano Ne 120 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU9250 Nováková Lenka SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ano Ne Ne 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ne Ano Ne 120 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 Ne Ano Ne 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 Ne Ano Ne 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ne Ano Ano 240 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ne Ano Ano 240 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 Ne Ano Ne 120 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU985x Zavřelová Hana SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ano Ano Ano 360 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 Ne Ne Ano 120 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 360 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 Ne Ano Ne 120 Kč
6FC Schallberger Josef (SUI) OLG Goldau 432677 Ano Ano Ano 360 Kč
VIC8108 Lechner Roman OB Vizovice C zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
NNN3210 Vrabec Tomáš Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
NNN3211 Černá Eliška Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
DLT7501 Nedvídek Martin KrOB Rozmarýn Litoměřice 301541 Ne Ano Ano 240 Kč
celkem přihlášených: 1133, vklad: 465330 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.