Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.10.2014
Místo konání:
Veverské Knínice - sokolovna
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.50 km, 70 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
2.10 km, 65 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0451 Vyskočilová Karla SK Radioklub Blansko C 2032131 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
2.40 km, 65 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
UBM0353 Kršková Zuzana MENISKOS Brno C 0000000000 40 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava 140 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
3.00 km, 70 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 40 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 40 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 40 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 40 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř C 8884 40 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 2042528 40 Kč
ABM0159 Králová Lucie KOB ALFA Brno B 2054642 40 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 40 Kč
3.60 km, 110 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 80 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 80 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 80 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 80 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 80 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 80 Kč
6.00 km, 205 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 80 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 80 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 232496 80 Kč
LBM9252 Vlková Karolína TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52030 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 80 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 80 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 80 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 80 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
CHT8451 Kubanová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 80 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko C 219249 80 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 80 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 80 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 80 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 80 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno 1633330 80 Kč
4.00 km, 135 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
CTB9254 Ondráčková Lucie SK OB Chotěboř C 53127 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 80 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 336789 80 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 111 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 80 Kč
ABM7653 Šnyrchová Jitka KOB ALFA Brno C 420410 80 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 80 Kč
4.60 km, 175 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 80 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 80 Kč
UBM7251 Kršková Dita MENISKOS Brno C 0000000000 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 0000515449 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 80 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 80 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 253127 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
3.90 km, 100 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 80 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč
TTR6051 Zháňalová Jana OOB Třebíč C 420428 80 Kč
3.30 km, 110 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
LBM5980 Rysková Dana TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52035 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 80 Kč
2.50 km, 70 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha 51835 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 141 40 Kč
2.10 km, 65 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C zapůjčit 40 Kč
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 438608 40 Kč
PZR0401 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8699 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 0000361966 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 40 Kč
3.00 km, 70 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
VBM0301 Lička Adam VSK Mendelu Brno 7202856 40 Kč
VBM0302 Musil Štěpán VSK Mendelu Brno 2075632 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
PZR0402 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52970 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 0002049604 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049605 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 0000361937 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 0002049608 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 40 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
ZBM0304 Kraus Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051512 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
3.60 km, 110 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 0 40 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 0 40 Kč
ABM0009 Šeďa Šimon KOB ALFA Brno C 332964 40 Kč
ABM0109 Častulík Martin KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 40 Kč
4.50 km, 145 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 80 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 80 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast B 53175 80 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 80 Kč
ZBM9807 Soška Marek SK Žabovřesky Brno B 339553 80 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 80 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno C 2054641 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 80 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 80 Kč
6.00 km, 205 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 80 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 80 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 80 Kč
10.90 km, 335 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 80 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 80 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 80 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 80 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 80 Kč
TTR8601 Jirásek Jakub OOB Třebíč C 0002016470 80 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 80 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 7200600 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 80 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 80 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 80 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 80 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 4781 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 80 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 80 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 80 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 80 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 80 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno C 515462 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 886812 80 Kč
ABM9404 Suchý Václav KOB ALFA Brno C 207842 80 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 886825 80 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 886814 80 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 80 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
5.40 km, 185 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 80 Kč
4NC8100 Šarlej Marek O sto šest 2067210 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 4632 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 80 Kč
TTR9303 Vacek Jan OOB Třebíč C 0000000117 80 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 80 Kč
SJI7202 Záboj Petr OK Jihlava C 2061824 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
CHT7201 Švec Jiří OOB SK Chrast C 53151 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
6.40 km, 225 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4638 80 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 80 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 80 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 80 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 0000515452 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 0000361980 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 80 Kč
ZBM7607 Ryšavý Miloš SK Žabovřesky Brno C 9891 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
ABM7703 Klimánek Martin KOB ALFA Brno C 682352 80 Kč
ABM7805 Zejda Jiří KOB ALFA Brno C 897375 80 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 80 Kč
5.40 km, 185 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 80 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 80 Kč
RBK6201 Kazda Bohumil SK Radioklub Blansko C 52006 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 80 Kč
TTR6301 Koutný Vladimír OOB Třebíč C 0000224907 80 Kč
TTR6701 Petr Drábek OOB Třebíč zapůjčit 80 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
3.90 km, 100 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 52713 80 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
3.30 km, 110 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 80 Kč
2.50 km, 70 m, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
5RC7601 Kučerová Renata Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0000515159 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 40 Kč
UBM0602 Krška Alexandr MENISKOS Brno C 0000000000 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 40 Kč
ZBM1499 Kraus Tobiáš SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
ZBM1498 Helia Ruben Helia SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 899170 40 Kč
5RC7700 Weigner Radek Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 142 40 Kč
2.80 km, 85 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 40 Kč
5RC7600 Kučera Viktor Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 40 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000052356 40 Kč
TTR6451 Vacková Iva OOB Třebíč C zapůjčit 40 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 0002049600 40 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049606 40 Kč
UBM7252 Rudová Hana MENISKOS Brno C 0000515445 40 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM 446404 40 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336789 40 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 40 Kč
ABM7452 Šeďová Klára KOB ALFA Brno 438044 40 Kč
SJH6851 Kubičková Ivana SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
celkem přihlášených: 367, vklad: 24400 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.