Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.06.2015
Místo konání:
Březina - zámek (u Rokycan)
Pořadatel:
LBE - TJ Lokomotiva Beroun
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T3     T5    
1.60 km, 55 m, 5 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 90 Kč
3.20 km, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 60 Kč
NNN04XN Markéta Nováková Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN05XN Petra Jandová Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
2.30 km, 80 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 60 Kč
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 60 Kč
KAM0453 Nováková Karolína OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0357 Sluková Adéla OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 51618 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem C 2080901 60 Kč
2.80 km, 85 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 60 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C 49641 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 60 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 60 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 60 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 60 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 60 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 90 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 90 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 130 Kč
3.50 km, 135 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 100 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice A 436964 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 100 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 100 Kč
3.70 km, 135 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
3.70 km, 135 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 100 Kč
UOL865X Fidrmucová Linda SOB Olomouc 301553 100 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 100 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 100 Kč
4.80 km, 180 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 100 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 100 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 100 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 100 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 1500 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 1500 Kč
4.10 km, 155 m, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 232261 100 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 100 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C zapůjčit 190 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 150 Kč
3.50 km, 135 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
2.90 km, 125 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 100 Kč
2.10 km, 65 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 60 Kč
2.10 km, 65 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
1.60 km, 55 m, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 7201752 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 90 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 90 Kč
3.20 km, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
KNC0700 Borl Filip Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 60 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 51835 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 60 Kč
TAP0503 Didov Ivan KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
NNN03XN Matěj Novák Neregistrovaní 60 Kč
2.30 km, 80 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 60 Kč
DKL0400 Štáfek Ondřej KOB Kladno C 236517 60 Kč
2.90 km, 90 m, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 60 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 60 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 60 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 60 Kč
KNC0102 Borl Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 60 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 60 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 60 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 2088701 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 60 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 60 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 60 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 60 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 60 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 60 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 60 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 60 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha C 2080913 90 Kč
4.10 km, 150 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 2087710 100 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 100 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0002 Hlinka František OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 100 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 100 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 438634 100 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 100 Kč
RIC0000 Pockley Jakub OB Říčany C 2060264 100 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 190 Kč
4.10 km, 155 m, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 100 Kč
4.10 km, 155 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
17X8900 Šoustek Kuba Aktivity v přirodě zapůjčit 140 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 100 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 100 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty zapůjčit 140 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 150 Kč
5.70 km, 195 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 100 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 100 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 100 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 100 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 9200529 100 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 2042543 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 100 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 100 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 100 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 100 Kč
5.30 km, 175 m, 21 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 100 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 100 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 100 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
DKL7401 Štáfek Pavel KOB Kladno C 236502 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
4.70 km, 205 m, 20 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 100 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
58C6702 Kopp Petr Loko Liberec 1403411 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 150 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 150 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 150 Kč
3.70 km, 135 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
2.90 km, 125 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 90 Kč
2.10 km, 65 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
3.20 km, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav 2075667 60 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 60 Kč
UVP9999 Šubertová Katka ......... Slovan Praha 7919 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 60 Kč
TAP0800 Didov Stefan KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
52X1150 Foučková Ema SnailSquad 1409875 60 Kč
NNN07XN Martina Nováková Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN09XN Marek Novák Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
2.10 km, 65 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice 2084950 60 Kč
DKP9655 Turečková Eva Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 60 Kč
SLA9250 Zábranská Petra SKOB Slaný 2023818 60 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 60 Kč
NNNXXXN Matěj Novák Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNNXXYN Markéta Nováková Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNNXYXN Petra Jandová Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNNYXXN Marek Novák Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
3.10 km, 115 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C zapůjčit 140 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 336741 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 49642 100 Kč
46X8450 Jurgová Ludmila Krutě Kruté Krůty zapůjčit 140 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty zapůjčit 140 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 100 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 100 Kč
NNNXXXX Melišík Michael Neregistrovaní 2087660 100 Kč
9JC8050 Kučerová Berenika neregistrovaní - Všenory zapůjčit 140 Kč
4.70 km, 205 m, 20 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBPXXXX Metlička Tomáš OOB SK Zbraslav zapůjčit 140 Kč
ZBPXXXY Kukal Zdeněk OOB SK Zbraslav zapůjčit 140 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 100 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 100 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN zapůjčit 140 Kč
celkem přihlášených: 381, vklad: 36730 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.