Přihlášky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Datum:
14.03.2015
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P3    
2.10 km, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 50 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 50 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 50 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056298 50 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 75 Kč
3.10 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 70 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 70 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 70 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 70 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 70 Kč
TUV0351 Veselá Pavla SOK TJ Turnov C 411516 70 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 70 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 70 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 70 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 70 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 70 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080908 70 Kč
DCE0351 Kándlová Ema KOB Dobřichovice C zapůjčit 110 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 70 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 70 Kč
TUR0351 Kyselová Adéla OOB TJ Turnov C 51224 70 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 70 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 70 Kč
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín C 0000004285 70 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 70 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 70 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 70 Kč
DKP0456 Huková Rebeka Oddíl OB Kotlářka C 70 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec C zapůjčit 110 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 70 Kč
88C0450 Gladišová Karolína SvětBěhu.cz zapůjčit 145 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 105 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 70 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 70 Kč
TUV0051 Mullerová Anička SOK TJ Turnov C 21645 70 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 70 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice C 232737 70 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 70 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 70 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 70 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 70 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0002075653 70 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 70 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 70 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 70 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 70 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 70 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 70 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 70 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 70 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 70 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 70 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 70 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 70 Kč
9.00 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 120 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 120 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 120 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 120 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno A 7200367 120 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 120 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 120 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 120 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 120 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 120 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 120 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 120 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice A 1398998 120 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 2073750 120 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 120 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 120 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 120 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 120 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 120 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 120 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 120 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 120 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 120 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 120 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 120 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 120 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 120 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 120 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 120 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 120 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 120 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 120 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 120 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 120 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 120 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 120 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 120 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 120 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 120 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 120 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 120 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 120 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 120 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 120 Kč
88P9650 Izydorczyk Urszula (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 886699 120 Kč
36F9150 Miettinen Tiia (FIN) MS Parma 553319 120 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 180 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 180 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 180 Kč
TAP8463 Drobníková Markéta KOB Tretra Praha C 1985821 180 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 180 Kč
6.50 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 120 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 120 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 7201202 120 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 120 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 120 Kč
AOV9251 Nováková Anežka OOB TJ Baník Ostrava C 336722 120 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 120 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 120 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 120 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 120 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 120 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 120 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 120 Kč
AOP9350 Mrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 120 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 120 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 120 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 120 Kč
22D9110 Wagner Sophie (GER) SG Zittau Süd 6528 120 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 120 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 120 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 120 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov C 411564 120 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 120 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 120 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232186 120 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 120 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 120 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 120 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 120 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 120 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 120 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 120 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 120 Kč
SJC7751 Fejková Marcela Sportcentrum Jičín C 0000009910 120 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 120 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 120 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 120 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 120 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 120 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 120 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 120 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 120 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 120 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 120 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 120 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 120 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 120 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 180 Kč
88C9050 Kofrová Michaela SvětBěhu.cz zapůjčit 220 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 180 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 180 Kč
PVP9999 Radana Kavková VSK Přírodní vědy Praha 7202869 120 Kč
4.50 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 120 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 120 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 120 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 120 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 120 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 120 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 120 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 120 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 120 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 120 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 120 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 120 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 120 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 120 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 120 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 120 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 120 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 120 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 120 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 120 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 120 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 6886 120 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 120 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 120 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 120 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 120 Kč
TUR9453 Brožová Aneta OOB TJ Turnov C 8213 120 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 120 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 120 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 120 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 120 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 9988 120 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 120 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 120 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 120 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 120 Kč
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 120 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 120 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 120 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2020749 120 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 120 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 120 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 120 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 120 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 120 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 120 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 120 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 120 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 120 Kč
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha C 436435 120 Kč
88P0050 Piwko Gabiela (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076143 120 Kč
88P9651 Jankowska Joanna (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2028217 120 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 120 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 180 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 9971 180 Kč
7.10 km, 19 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 100 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 100 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 100 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 100 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 100 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 100 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň 2080976 100 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
TUV7499 Folprechtová Kateřina SOK TJ Turnov 416221 100 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 100 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 100 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 100 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 100 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 100 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 100 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 100 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 100 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 100 Kč
TJP7350 Huková Petra TJ Sokol Troja C 411756 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 150 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 150 Kč
5.20 km, 16 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 100 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 100 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 100 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 100 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 100 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 100 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 100 Kč
22D6404 Wagner Martina (GER) SG Zittau Süd 6502 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 100 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 100 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 100 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 100 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 100 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 100 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 100 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 100 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 150 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 150 Kč
4.40 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 100 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 100 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 100 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 100 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 100 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 100 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 100 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 100 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 100 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 100 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 100 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 100 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 100 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 100 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 100 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 100 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 100 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 100 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 100 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 100 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 100 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 100 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 100 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 50 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C 411598 50 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 50 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 23770 50 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 50 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C zapůjčit 90 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 50 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 50 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 50 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056269 50 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 50 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 50 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 50 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 75 Kč
3.10 km, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 70 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 70 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 70 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 70 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 70 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C zapůjčit 110 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 70 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C 411519 70 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 70 Kč
EKP0400 Izák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 336137 70 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 70 Kč
VLI0303 Růžička Jan Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 110 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 70 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 70 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 70 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 70 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 70 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 70 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073723 70 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 70 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové C 51500 70 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 70 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 7780 70 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 70 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 70 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 70 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 70 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 70 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C 2075696 105 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 105 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 105 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 105 Kč
4.00 km, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 70 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 70 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 70 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 70 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 70 Kč
LTP0205 Kříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 70 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 70 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 70 Kč
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C 22779 70 Kč
TUV0214 Muller Ondra SOK TJ Turnov C 23777 70 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 70 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 70 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 70 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 70 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 2070859 70 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 70 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 70 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 70 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 70 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 70 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 70 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 70 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 70 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 70 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 70 Kč
TJN0110 Sedláček Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067344 70 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 70 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 70 Kč
88P0100 Kruk Wojciech (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053614 70 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 70 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 70 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha C 2080913 105 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 105 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 105 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 145 Kč
11.40 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 120 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 120 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 120 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 120 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 120 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 120 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 120 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 120 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 120 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 120 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 120 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 120 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 120 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 120 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 120 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha C 1403421 120 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 120 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 120 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 120 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 120 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 120 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 120 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 120 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 120 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 120 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 120 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 120 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 120 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 120 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 120 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 120 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 2035709 120 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 120 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 120 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 120 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 120 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 120 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 120 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 120 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 120 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 120 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 120 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 120 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 120 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 120 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 120 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 500263 120 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 120 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 120 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 120 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 120 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 120 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 120 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 120 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 120 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 120 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 120 Kč
31F8900 Istolahti Tuomo (FIN) Finland - non registered 340802 120 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 180 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 180 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 180 Kč
63P9999 Maciej Hewelt (POL) UKS Azymut 45 Gdynia 500662 180 Kč
9.40 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 120 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 120 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 120 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 120 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 120 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 120 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 120 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 120 Kč
4ZC7400 Severýn Otto HO Komorní výtah zapůjčit 160 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 120 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha C 301117 120 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 120 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 120 Kč
STH9203 Hladík František SK Studenec C 405965 120 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 120 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 120 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 120 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 120 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 120 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 120 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 120 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 120 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 120 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 780722 120 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 120 Kč
MKP5400 Gregoriades Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51653 120 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 120 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 120 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 120 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 120 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 120 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 120 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 120 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 120 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 120 Kč
SRK7503 Sedlák Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000995872 120 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 120 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 120 Kč
88P9600 Szeliga Bartosz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053614 120 Kč
88P9700 Lucerski Maciej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076142 120 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 120 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 180 Kč
7.70 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 120 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 120 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 120 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 120 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887930 120 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 120 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 120 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 120 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 120 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 120 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 9200529 120 Kč
92X8301 Pešík Marek OB Jizerky 830713 120 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 120 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 120 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2067258 120 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 120 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 9903301 120 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 120 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 120 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 120 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 120 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 120 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 120 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 120 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 120 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 120 Kč
22D7507 Ochmann Jens (GER) SG Zittau Süd 411418 120 Kč
STH8101 Junek Martin SK Studenec C 51114 120 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 120 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 120 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 120 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 120 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 120 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 120 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 120 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 120 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava C 5176 120 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 120 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 120 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 120 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 120 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 120 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 120 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 120 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 120 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 120 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 120 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 120 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C zapůjčit 160 Kč
JEN9703 Hájek Jan OB Jenišovice C 411526 120 Kč
DKP8400 Jána Michal Oddíl OB Kotlářka C 207852 120 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 120 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 120 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 120 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 120 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 120 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 120 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 120 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 120 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 120 Kč
88P9800 Domagała Marcel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053617 120 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 120 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 180 Kč
VLI9999 Ondra Buchar Slavia Liberec orienteering 2078464 180 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 180 Kč
PVP7007 Jan Picka VSK Přírodní vědy Praha 899178 120 Kč
4.90 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 120 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 120 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 120 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 120 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 120 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 120 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 120 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 120 Kč
TEP6100 Šubrt Jiří Tempo Praha C 07986 120 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 120 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 120 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 120 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 120 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 120 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 120 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 120 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 120 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 120 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 120 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 120 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 120 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 120 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 120 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice C 1621975 120 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 120 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 120 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 120 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 120 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 120 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 120 Kč
88P0000 Pawłowicz Bruno (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 120 Kč
88P0001 Żukiewicz Grzegorz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053633 120 Kč
88P0002 Lach Kacper (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889679 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 120 Kč
49A8600 Vágner Vladislav (AUS) Lenochodi Zlín C zapůjčit 220 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 180 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 180 Kč
9.00 km, 22 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 100 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 100 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 100 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 100 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 100 Kč
LLI7501 Pecka Vlastimil LOK-o Liberec C 682640 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 100 Kč
CST7301 Cepek Pavel OB Strakonice C 2032133 100 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 100 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 100 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 100 Kč
VLI7302 Rubáček Jan Slavia Liberec orienteering C 49963 100 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C zapůjčit 140 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 100 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 100 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 100 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 100 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 100 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 100 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 150 Kč
88C7400 Gladiš David SvětBěhu.cz zapůjčit 190 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 150 Kč
7.10 km, 19 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 100 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 100 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 100 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 100 Kč
JHB6207 Bláha Leoš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52362 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 100 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 100 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 100 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 100 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C zapůjčit 140 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 100 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 100 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 100 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 100 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 100 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 100 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 100 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 100 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 100 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 100 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 100 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 100 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 100 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 100 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 100 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 100 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
KAM6200 Kamerer Marek OK Kamenice C 439106 150 Kč
5.20 km, 16 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 100 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 100 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 100 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 100 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 100 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 100 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 100 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 100 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 100 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 100 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 100 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 100 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 100 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 100 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 100 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 150 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 150 Kč
4.40 km, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 100 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 100 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 100 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 100 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 100 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 100 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 100 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 100 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 100 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 100 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 100 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 100 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 100 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 100 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín C 0000009913 100 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 100 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 100 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 100 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 100 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 100 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 100 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 100 Kč
88P4800 Bogulak Adam (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053630 100 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 150 Kč
2.20 km, 9 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 50 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 50 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 50 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
TUV0551 Jacyšina Andrea SOK TJ Turnov C 411348 50 Kč
TUV0752 Mullerová Markéta SOK TJ Turnov C 411380 50 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 50 Kč
LLI0650 Burgrová Zuzana LOK-o Liberec C 2070846 50 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 20758 50 Kč
TUV9999 Folprechtová Julie + Lukáš SOK TJ Turnov 51532 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402217 50 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 51232 50 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C 1403053 50 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 50 Kč
VLI0654 Štrynclová Johanka Slavia Liberec orienteering C 4402221 50 Kč
VLI0806 Štryncl Vilda Slavia Liberec orienteering C 4402220 50 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 4403301 50 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 50 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
PVP1150 Finco Veronica Grace VSK Přírodní vědy Praha C 301137 50 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
SJC0901 Škorpil Marek Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
JIL1451 Hlaváčová Ema OK Jilemnice C 1211014 50 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 50 Kč
TJN1060 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 50 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 50 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 50 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 50 Kč
TJN1010 Skal Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 50 Kč
TJN1011 Tkáč Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50 Kč
TJN0751 Vajskebrová Petra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067315 50 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 7776 50 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 50 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 50 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 50 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C zapůjčit 90 Kč
LLI0653 Rindová Adriana LOK-o Liberec C 2060289 50 Kč
88P0850 Dutkiewicz Wiktoria (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 4402255 50 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 2060292 50 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 50 Kč
88C0850 Gladišová Laura SvětBěhu.cz zapůjčit 90 Kč
FYD0901 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant 50 Kč
88C1100 Fábel Teo SvětBěhu.cz zapůjčit 90 Kč
PGP1199 Josef Baldrian SK Praga 2075606 50 Kč
1EX0899 Linda+Kateřina Rakoncajová Rakoncajovi 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 50 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 50 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9551 Hladíková Gabriela Oddíl OB Kotlářka C 410773 70 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 70 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 70 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 70 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 70 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 70 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 232028 70 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 70 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 70 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 70 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 70 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 70 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 70 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 70 Kč
4ZC7450 Popková Klára HO Komorní výtah 2067951 70 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
TUV6701 Ježek Josef SOK TJ Turnov 411364 70 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 70 Kč
99X Sykorka Ivan Sykorka Ivan 70 Kč
22D6601 Kudraß Peter (GER) SG Zittau Süd 660114 70 Kč
JIL9801 Gernert Marek OK Jilemnice C 232623 70 Kč
92X8250 Pešík Angelika OB Jizerky 830519 70 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 70 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C zapůjčit 110 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 70 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2049588 70 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 70 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 70 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 70 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 70 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 70 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 70 Kč
TJN7600 Růta Jarda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 70 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 70 Kč
TJN7451 Vajskebrová Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 70 Kč
TJN5011 Vobořil Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 416836 70 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 70 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 411527 70 Kč
JEN9705 Kočvara Oldřich OB Jenišovice C 7786 70 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice C 7790 70 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 70 Kč
JEN8151 Kadečková Jitka OB Jenišovice C 7788 70 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 70 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 70 Kč
VSP6060 Doležalová Alena USK Praha C 2080915 70 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 70 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 70 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 70 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 70 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 70 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 70 Kč
VSP6911 Puchalský Jakub USK Praha C 2081353 70 Kč
LLI7100 Nejedlo David LOK-o Liberec C zapůjčit 110 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 70 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 70 Kč
SLP0250 Svátková Jana OOB Slavia Praha C zapůjčit 110 Kč
88P6050 Świątkowska Bogumiła (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 412287 70 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 70 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 70 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C zapůjčit 110 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice zapůjčit 110 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice zapůjčit 110 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 110 Kč
TUV4325 Jan Žemlík SOK TJ Turnov 1394310 70 Kč
1CX9999 Tomáš CETNAR Cetnar 682104 70 Kč
1CX9998 Pavlína CEBÁKOVÁ Cetnar 70 Kč
1CX9997 Klára HORÁČKOVÁ Cetnar 682087 70 Kč
1DX9998 Tomáš Nejedlo Nejedlovi 70 Kč
1DX9997 Matouš Nejedlo Nejedlovi 70 Kč
VLI0150 Balatková Barbora Slavia Liberec orienteering C 2078462 70 Kč
VLI0350 Šimonová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 2078463 70 Kč
VLI0102 Turek Martin Slavia Liberec orienteering C 2078464 70 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 70 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 70 Kč
1FX9999 Reisingerová Eliška Reisingerová 440404 70 Kč
1GX9999 Nikola Černá Holzknecht 682074 70 Kč
1GX9998 Pavel Holzknecht Holzknecht 682107 70 Kč
1GX9997 Martina Marešová Holzknecht 70 Kč
celkem přihlášených: 922, vklad: 93040 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.