Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
31.10.2015
Místo konání:
Sportovní areál Vesec, Liberec
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
2.20 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 50 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 50 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 1403055 50 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 1403057 50 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 50 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 50 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 50 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 50 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 50 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 50 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 50 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 50 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 50 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 100 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 85 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 4411246 45 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 45 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 1403056 45 Kč
TUV0752 Mullerová Markéta SOK TJ Turnov C 20758 45 Kč
48D0850 Herrmann Charlotte (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048103 45 Kč
LLI0652 Balcarová Marie TJ Loko Liberec C 434595 45 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2084431 45 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 45 Kč
CHA0652 Smolová Pavla OK Chrastava C 4403303 45 Kč
TJN1161 Adamcová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2056300 45 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 45 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 45 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 85 Kč
VLI0654 Štrynclová Johanka Slavia Liberec orienteering C 4402221 45 Kč
BOR0755 Vojtěchová Karolína OK Jiskra Nový Bor C 4357 45 Kč
TJNxxx1 Koňáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408045 45 Kč
2.60 km, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 50 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 50 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 50 Kč
VLI0350 Šimonová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 8307 50 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 50 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 50 Kč
CHA0351 Říhová Eliška OK Chrastava C 436417 50 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 50 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 50 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 50 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 50 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 50 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 50 Kč
LLI0450 Marková Hana TJ Loko Liberec B 2060281 50 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína TJ Loko Liberec B 2800308 50 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4367 50 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 50 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice 2060293 50 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 100 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 50 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 50 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 50 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 50 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 50 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 50 Kč
CHA0255 Hejcmanová Monika OK Chrastava C 2084433 50 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 50 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 50 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 50 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 50 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 50 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 50 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 50 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 50 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 50 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 50 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 50 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 0000425518 50 Kč
4.20 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0051 Mullerová Anna SOK TJ Turnov C 21645 80 Kč
DOK0051 Stránská Dominika OK Doksy C 2056239 80 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 80 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 80 Kč
5.00 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant B zapůjčit 120 Kč
4.40 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 80 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49977 80 Kč
SMB9151 Pološčuková Michaela SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C zapůjčit 120 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 80 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec C 51207 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 80 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 80 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 80 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0000009988 80 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 80 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
LLI9650 Valešová Martina TJ Loko Liberec C 8194 80 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 80 Kč
CHA8753 Hlavatá Andrea OK Chrastava C 4127 80 Kč
CHA8251 Slavíková Jana OK Chrastava C 4129 80 Kč
CHA8650 Šulcová Veronika OK Chrastava C 9101701 80 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 80 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 80 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 4408044 80 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 80 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 80 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 80 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 80 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 80 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 80 Kč
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 80 Kč
7.40 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 80 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 80 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 80 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 80 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 80 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 80 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 80 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 80 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 80 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 80 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 80 Kč
79X8400 Silovská Hana Žižkovský tygři zapůjčit 120 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 80 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 80 Kč
42D1002 Uiboupin Kerstin (GER) OK Leipzig 1008467 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 80 Kč
5.60 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7450 Gajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 80 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 80 Kč
TAPxxx1 Melišíková Radka KOB Tretra Praha 2081352 160 Kč
4.70 km, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 80 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
LLI7150 Balcarová Alena TJ Loko Liberec C 1398994 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 80 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
JEN7152 Žeravová Markéta OB Jenišovice C 7788 80 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 80 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 160 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 160 Kč
4.70 km, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 80 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 690606 80 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 80 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 80 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 411616 80 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 80 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 80 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 80 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 80 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 80 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 80 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 80 Kč
3.80 km, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 80 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 80 Kč
NNN6xxx Krákorová Iva Neregistrovaní 887916 160 Kč
3.20 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 80 Kč
3.20 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 80 Kč
3.20 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 80 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 80 Kč
2.20 km, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 50 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 50 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA C 53026 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 50 Kč
48D0502 Herrmann Josef (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048101 50 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno C 53796 50 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 50 Kč
VLI0602 Rubáček Matouš Slavia Liberec orienteering C 4402227 50 Kč
48D0501 Hähnel Per (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048104 50 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059763 50 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 50 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 50 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 50 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 50 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 50 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 50 Kč
BOR0504 Blažkovan Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4399 50 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 50 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 50 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 50 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 49985 45 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8307 45 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 207860 45 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 45 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 888638 45 Kč
48D0600 Paul Frederik (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048106 45 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 8169 45 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 2084435 45 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 45 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 45 Kč
JEN0502 Žerava František OB Jenišovice C 2060292 45 Kč
81C0601 Slavík Vojtěch Cirkus Čakovice zapůjčit 85 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 45 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 7788 45 Kč
TJNxxx4 Kolník Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408043 45 Kč
2.50 km, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 50 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 50 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 50 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 50 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 49962 50 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 50 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 50 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 232189 50 Kč
VLI0401 Rubáček Jan Slavia Liberec orienteering C 4402230 50 Kč
48D0400 Paul Leopold (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048105 50 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 50 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2084432 50 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 50 Kč
CHA0302 Henzl Pavel OK Chrastava C 2059765 50 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2070841 50 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 50 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 50 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 50 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 50 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 50 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 50 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 50 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 50 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 50 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 50 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice 420408 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 50 Kč
JEN0302 Žerava Cyril OB Jenišovice C 2060290 50 Kč
BOR0306 Šimánek Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4387 50 Kč
88P0006 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076144 100 Kč
88P0007 Jurczyk Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076142 100 Kč
88P0003 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 100 Kč
4.30 km, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 50 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 50 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav TJ Loko Liberec C 2032134 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 50 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 50 Kč
TUV0214 Muller Ondra SOK TJ Turnov C 23777 50 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš TJ Loko Liberec B 253135 50 Kč
UBM0106 Hrouda Jakub MENISKOS Brno C 247324 50 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 50 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 50 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 50 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 50 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 50 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 50 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice 2060290 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 50 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 100 Kč
TAPxxx2 Melišík Martin KOB Tretra Praha 2080913 100 Kč
88P0004 Kruk Wojciech (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 100 Kč
5.60 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
48D0000 Gehser Tobias (GER) OL-Team Wehrsdorf 1292000 80 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 80 Kč
VSP0001 Aschermann Martin USK Praha C 2020710 80 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 80 Kč
81C0000 Nejman Marek Cirkus Čakovice zapůjčit 120 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 0000207870 80 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 2053510 160 Kč
7.20 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 80 Kč
BUL9800 Hlavatý Jan Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 682625 80 Kč
6.40 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 80 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 80 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 80 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 80 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 80 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 80 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 80 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 80 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 80 Kč
CHA8606 Němec Jan OK Chrastava C 4130 80 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 80 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 80 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2045202 80 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 80 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 80 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 80 Kč
TJN8449 Kunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060256 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 80 Kč
42D1001 Birnstock Jan (GER) OK Leipzig 777333 80 Kč
JEN9703 Hájek Jan OB Jenišovice C 411526 80 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 80 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 80 Kč
STH9401 Kučera Štěpán SK Studenec C 9041 160 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 160 Kč
VLI7604 Vodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2043604 160 Kč
10.30 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 80 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 80 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 80 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 80 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 80 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš TJ Loko Liberec C 1409872 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 80 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 80 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 80 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 80 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 500263 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering C 1302790 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 80 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 80 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 80 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 80 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 80 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 80 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 80 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 80 Kč
18D9601 Müller Kurt (GER) Post SV Dresden 2023915 80 Kč
18D8402 Burghardt Freddy (GER) Post SV Dresden 2156 80 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 80 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
88X8500 Černý Ondřej Aquaklub Liberec 7205000 80 Kč
LLI7000 Marek Martin TJ Loko Liberec C 2049593 80 Kč
LLI9800 Marek Lukáš TJ Loko Liberec C 2070805 80 Kč
LLI9900 Marek Jakub TJ Loko Liberec B 2049589 80 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 80 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 80 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 80 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 80 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 80 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 0000515050 80 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 160 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 80 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 0001414501 160 Kč
7.40 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 80 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 80 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 995817 80 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 80 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 80 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0000500264 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 80 Kč
6.70 km, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 80 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 80 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 80 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
VLI7302 Rubáček Jan Slavia Liberec orienteering C 49963 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 80 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 80 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 160 Kč
5.70 km, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 80 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 80 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 80 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 80 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 160 Kč
88P0005 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 160 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 80 Kč
5.20 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 80 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 80 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 80 Kč
5.20 km, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 80 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 80 Kč
4.20 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
48D5500 Männel Harald (GER) OL-Team Wehrsdorf 1111255 80 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
3.70 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
LLI4702 Peterka Josef TJ Loko Liberec C 51204 80 Kč
JEN4801 Grosman Pavel OB Jenišovice C 7787 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
33D1001 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 80 Kč
FYD4901 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant 8332 160 Kč
3.70 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 45 Kč
NNN1001 Raisrová Štěpánka Neregistrovaní zapůjčit 85 Kč
NNN1002 Raisrová Soňa Neregistrovaní zapůjčit 85 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 45 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 45 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 45 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 45 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín C 51563 45 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 45 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 4402229 45 Kč
VLI1052 Trojanová Vendula Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 85 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 45 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava 4403304 45 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava 4403305 45 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 45 Kč
CHA1150 Slavíková Anna OK Chrastava 4403307 45 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 4403301 45 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 4403302 45 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 45 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 45 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 45 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 45 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 45 Kč
81C0500 Kavan Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 85 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 45 Kč
81C1052 Nováková Amálie Cirkus Čakovice zapůjčit 85 Kč
TJNxxx3 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2077206 45 Kč
KAS0550 Eichlerová Nella KOB Kamenický Šenov C 682696 45 Kč
VLI0806 Štryncl Vilda Slavia Liberec orienteering C 4402220 45 Kč
CHA10xx Diener Jannik OK Chrastava 4403311 45 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov 45 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 7776 45 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 45 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína TJ Loko Liberec C 45 Kč
MFP1052 Stránská Alexandra Matfyz Praha 682614 45 Kč
JEN1100 Hoetzel Sven OB Jenišovice zapůjčit 85 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 4402228 45 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 45 Kč
92X0002 Pešík Matouš Jizerky 2051500 45 Kč
NNN1013 Uhrová Kristýna Neregistrovaní zapůjčit 85 Kč
FYD0950 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant zapůjčit 85 Kč
NNN4xxx Hladík Filip Neregistrovaní 2092421 45 Kč
NNN5xxx Hladíková Julie Neregistrovaní 2092422 45 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 45 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 50 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 50 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA 4183 50 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 50 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 50 Kč
83X0001 Maškarinec Petr Mery 8307 50 Kč
83X0002 Maškarincová Hana Mery 4411248 50 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 50 Kč
92X0600 Blín Jonáš Jizerky 2051478 50 Kč
VLI7455 Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 50 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 50 Kč
CHA7001 Holan Petr OK Chrastava C 2084448 50 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava 2084436 50 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava 8193 50 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava 2049594 50 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava 2084447 50 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2049591 50 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 50 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 8451 50 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 50 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 50 Kč
TJNxxx2 Zaňka Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232618 50 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 50 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 50 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 50 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 50 Kč
CHAxxx1 Gomolák Jan OK Chrastava 2084438 50 Kč
CHAxxx2 Smolová Věra OK Chrastava 2084444 50 Kč
81C0100 Slavík Petr Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
81C7351 Soukupová Drbálková Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 50 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov 53769 50 Kč
NNN1011 Uhrová Eva Neregistrovaní 2078499 50 Kč
NNN1012 Válková Marcela Neregistrovaní 2078486 50 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2061813 50 Kč
FYD0150 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant zapůjčit 90 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice 50 Kč
NNN3xxx Hladík Zdeněk Neregistrovaní 2087701 50 Kč
NNNx1xx Drahoňovská Petra Neregistrovaní 1403065 50 Kč
NNNx2xx Aneta Drobníková Neregistrovaní 0000009905 50 Kč
5.10 km, 9 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 80 Kč
LLI6953 Hořáková Petra TJ Loko Liberec C 8547 80 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 80 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 80 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 80 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 80 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 8080 80 Kč
LLI7151 Paroulková Iva TJ Loko Liberec C 253147 80 Kč
LCE6250 Hubáčková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 51295 80 Kč
VLI4100 Maceček Karel Slavia Liberec orienteering 513800 80 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava 2084434 80 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 80 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 80 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 80 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 80 Kč
BOR8101 Balák Otakar OK Jiskra Nový Bor C 8525 80 Kč
81C7300 Humpolec Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 120 Kč
81C7100 Krejčí Radovan Cirkus Čakovice zapůjčit 120 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 80 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 80 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 80 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 80 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 80 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 80 Kč
SKL7150 Mědílková Iva SMS Team Kladno 7204522 80 Kč
3GX0001 Zedníček Václav Na Kocoura zapůjčit 120 Kč
3GX0002 Bodlák Aleš Na Kocoura zapůjčit 120 Kč
3GX0003 Bodláková Zuzana Na Kocoura zapůjčit 120 Kč
JEN7501 Hoetzel Martin OB Jenišovice C 2060292 80 Kč
92X0001 Pešík Michal Jizerky 2025338 80 Kč
NNN1003 Vokálová Markéta Neregistrovaní 232504 80 Kč
NNN1004 Vokál David Neregistrovaní 232514 80 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 80 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN zapůjčit 120 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír TJ Loko Liberec C 8503 80 Kč
PHKxxx1 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové zapůjčit 120 Kč
celkem přihlášených: 621, vklad: 44320 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.