Přihlášky závodu: 1.závod Pražského poháru žactva - RIC

Datum:
13.05.2015
Místo konání:
Říčany, koupaliště Jureček
Pořadatel:
RIC - OB Říčany
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     P2     T3     T5    
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 30 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 30 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 30 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 30 Kč
9JC0650 Márová Barbora neregistrovaní - Všenory 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 30 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole C 2079497 30 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 30 Kč
5WC0550 Vaníčková Anna SK Líšná 30 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 30 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 51593 30 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 51895 30 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0002 Baborská Veronika Neregistrovaní 30 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 30 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 30 Kč
81C0751 Menšíková Krystina Cirkus Čakovice 30 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 30 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 30 Kč
DKP0651 Goldflamová Mimi Irena Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 30 Kč
ROU0552 Krejčová Ema SKOB Roudnice nad Labem C 30 Kč
ROU0699 Červená Anna SKOB Roudnice nad Labem 30 Kč
DKP0552 Moudrá Hana Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 30 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 30 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 30 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 30 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 30 Kč
RIC0654 Koufidaki Isabela OB Říčany C 30 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 30 Kč
NNN0013 Paloučková Lucie Neregistrovaní 30 Kč
NNN0014 Malá Sára Neregistrovaní 30 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C zapůjčit 30 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 30 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 30 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C zapůjčit 30 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0355 Poborská Eliška VŠTJ Ekonom Praha C 232179 30 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 30 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem C 2080901 30 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 30 Kč
ROU0499 Červená Ema SKOB Roudnice nad Labem 30 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 30 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 30 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 30 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 30 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 30 Kč
ZVO0451 Šlapáková Nicol OB SK Zvole C 2031373 30 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 30 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079505 30 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 30 Kč
RIC0454 Jakešová Klára OB Říčany C 2085569 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 30 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 30 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 30 Kč
NNN0020 Kocábková Alžběta Neregistrovaní 30 Kč
NNN0021 Bajerová Kateřina Neregistrovaní 30 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 30 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 51618 30 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 30 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C zapůjčit 30 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 30 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 60 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 30 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 30 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 30 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 30 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 30 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 30 Kč
DKL0152 Tomešová Jana KOB Kladno C 49641 30 Kč
TAP0251 Turinská Magdalena KOB Tretra Praha C 53644 30 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 30 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 30 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 30 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 30 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 30 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 30 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 30 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 30 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 30 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 30 Kč
MFP0152 Baudyšová Anita Matfyz Praha C 2085584 30 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 30 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany C 2073686 60 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9JC0600 Kosák Jonáš neregistrovaní - Všenory C zapůjčit 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 30 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 30 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 30 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 30 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 53537 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 30 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 30 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 30 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 30 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 205849 30 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 30 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 30 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 30 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 30 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 30 Kč
ZVO0503 Vrtiška Jakub OB SK Zvole C 2079506 30 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 30 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 30 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 30 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 30 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 30 Kč
RIC0500 Kulhan Matyáš OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 30 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 30 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 30 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 30 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 30 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 30 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 30 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 30 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 30 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 30 Kč
NNN0016 Kopecký Jonáš Neregistrovaní 30 Kč
NNN0017 Kopecký Štěpán Neregistrovaní 30 Kč
NNN0018 Všetula Lucas Neregistrovaní 30 Kč
NNN0019 Horad Jonáš Neregistrovaní 30 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 60 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 30 Kč
9JC0700 Kosák Eliáš neregistrovaní - Všenory C zapůjčit 30 Kč
NNN0005 Kamarád Tomáš Neregistrovaní 30 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 30 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 30 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888612 30 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 30 Kč
KNC0700 Borl Filip Sokol Kostelec n. Č. l. C 30 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 30 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 30 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 51835 30 Kč
52X0600 Moravec Michal SnailSquad 2031347 30 Kč
1GC0700 Dočkal Eliáš Neregistrovaní - Dočkalovi 30 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 30 Kč
RIC0602 Kotek Dalibor OB Říčany C 30 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 30 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 30 Kč
NNN0015 Kopecký Matouš Neregistrovaní 30 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 30 Kč
KAM0701 Mareš Jan OK Kamenice C zapůjčit 30 Kč
KAM0601 Baťha Jan OK Kamenice C 2084959 60 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 30 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 30 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 30 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 30 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 30 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 30 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
ROU0498 Falta Pavel SKOB Roudnice nad Labem 30 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 30 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 30 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 30 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 30 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 30 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 30 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 30 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 30 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 30 Kč
ZVO0402 Novák Šimon OB SK Zvole C 2019227 30 Kč
DKP0305 Forman Šimon Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
1GC0400 Dočkal Antonín Neregistrovaní - Dočkalovi 30 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 30 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 30 Kč
RIC0402 Schnabl Daniel OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 30 Kč
NNN0022 Kopecký Vít Neregistrovaní 30 Kč
NNN0027 Plch Matyáš Neregistrovaní 30 Kč
LME0401 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 30 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C zapůjčit 30 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 30 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 30 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 30 Kč
KAM0406 Mareš Vojtěch OK Kamenice C zapůjčit 30 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 30 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 30 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 30 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 30 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 30 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha C 2080913 30 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 30 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 30 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 30 Kč
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0108 Kvapil Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 30 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 30 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 30 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 30 Kč
DKP0212 Beránek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ZVO0203 Kraus Matěj OB SK Zvole C 2031361 30 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 30 Kč
ZVO0202 Rott Jan OB SK Zvole C 2019223 30 Kč
ZVO0121 Klacik Šimon OB SK Zvole 30 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 30 Kč
RIC0202 Macura Sebastian OB Říčany C 2073685 30 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 30 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 30 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany C 2069069 30 Kč
RIC0206 Vojta Adam OB Říčany 0 30 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 30 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 30 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 30 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 30 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 30 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 30 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 60 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 60 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060245 30 Kč
ZBP0950 Broumová Johanka OOB SK Zbraslav C 2075667 30 Kč
NNN0003 Baborská Mariana Neregistrovaní 30 Kč
81C0950 Menšíková Tereza Cirkus Čakovice 30 Kč
NNN0006 Kamarádová Zdeňka Neregistrovaní 30 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 30 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 30 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 30 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 30 Kč
5WC1150 Vaníčková Eliška SK Líšná 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany 2073681 30 Kč
NNN0025 Rejnek Jonáš Neregistrovaní 30 Kč
NNN0026 Rejnková Amálie Neregistrovaní 30 Kč
NNN0029 Priehoda Erik Neregistrovaní 30 Kč
NNN0030 Bittner Václav Neregistrovaní 30 Kč
1RC1100 Cibulka Dalibor Křenice zapůjčit 30 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515409 30 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515458 30 Kč
52X1150 Foučková Ema SnailSquad 1409875 60 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0254 Charouzková Eliška KOB Tretra Praha C 30 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 30 Kč
KNC0650 Hudková Olga Sokol Kostelec n. Č. l. C 30 Kč
KNC0554 Kohoutková Lucie Sokol Kostelec n. Č. l. C 30 Kč
KNC0102 Borl Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 30 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 30 Kč
ROU7599 Červená Alena SKOB Roudnice nad Labem 30 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 30 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 30 Kč
8SC7750 Šimáčková Helena OBMP 30 Kč
8SC0600 Šimáček Matěj OBMP 30 Kč
8SC0800 Šimáček Filip OBMP 30 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 30 Kč
8SC7700 Petržela Michal OBMP 2085004 30 Kč
8SC0900 Petržela Radek OBMP 30 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 50 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 50 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 50 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 50 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 50 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 50 Kč
NNN0004 Jírová Monika Neregistrovaní 50 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 50 Kč
9JC8050 Kučerová Berenika neregistrovaní - Všenory zapůjčit 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 2080975 50 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice 50 Kč
6EC8250 Burešová Lenka Midný holky zapůjčit 50 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 50 Kč
1SC6950 Beranová Jana Wall Street Systems 50 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 50 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 50 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 50 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 50 Kč
TAP9503 Lhotka Jiří KOB Tretra Praha C 446340 50 Kč
DKP0003 Diestler Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 50 Kč
ROZ9901 Baláček Jan OK Roztoky C 442843 50 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 50 Kč
66C6850 Karlachová Jana Amatéři 361949 50 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 50 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 50 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 50 Kč
9JC7350 Márová Kateřina neregistrovaní - Všenory 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 50 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 50 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 50 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 50 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 50 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 50 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 50 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 50 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 50 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 50 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 50 Kč
52X7200 Moravec Stanislav SnailSquad 1409871 50 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 50 Kč
1GC7200 Dočkalová Jana Neregistrovaní - Dočkalovi 50 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 50 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 50 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 50 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 50 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2073697 50 Kč
RIC0000 Pockley Jakub OB Říčany C 2060264 50 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 0 50 Kč
RIC7452 Němečková Michaela OB Říčany C 2080986 50 Kč
1NC7250 Frnková Dana Neregistrovaní - Frnka zapůjčit 50 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 50 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 50 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 50 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 50 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 50 Kč
1NC7251 Frnka Matěj Neregistrovaní - Frnka 80 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 434811 80 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 80 Kč
(126)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 50 Kč
7KC8650 Poková Míša GC 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 50 Kč
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 50 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 50 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 50 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 50 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 50 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 50 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 50 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2051473 50 Kč
NNN0007 Nováková Alice Neregistrovaní 50 Kč
NNN0008 Kapanen Neregistrovaní 50 Kč
NNN0009 Komanc Neregistrovaní 50 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 50 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 50 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní 50 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 50 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 50 Kč
TAP6751 Sladkovská Helena KOB Tretra Praha C 438630 50 Kč
TAP6901 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 438609 50 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 50 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 50 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 50 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 50 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 50 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 50 Kč
NNN0010 Krupová Tereza Neregistrovaní 50 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060248 50 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 50 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 50 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 50 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 50 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 50 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 50 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 50 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
7KC8350 Glasová Ester GC 50 Kč
2GC8900 Štěpán Marek SKI klub KVary 7204996 50 Kč
NNN0011 Veselý Vojtěch Neregistrovaní 50 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 50 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 50 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 50 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 50 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 50 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
ZVO5521 Jelínek Milan OB SK Zvole 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 50 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 50 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 50 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 50 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 50 Kč
RIC6200 Němeček Karel OB Říčany C 897361 50 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 50 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty 50 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 50 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 50 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 50 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 50 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 50 Kč
NNN0012 Holub Michal Neregistrovaní 50 Kč
NNN0023 Kuciel Martin Neregistrovaní 50 Kč
NNN0024 Samek Jakub Neregistrovaní 50 Kč
NNN0028 Plch Martin Neregistrovaní 50 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 50 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 50 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 50 Kč
1YC9000 Holec Jakub Tygříci 1409876 50 Kč
1YC9250 Hnátková Tereza Tygříci 50 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 50 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 50 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 50 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 50 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 50 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 50 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 50 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 50 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 50 Kč
EKP9250 Hnátková Anna VŠTJ Ekonom Praha C 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 80 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 80 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team zapůjčit 80 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 80 Kč
NNN0031 Glas Petr Neregistrovaní 80 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 80 Kč
DKP8859 Krausová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 51787 80 Kč
LBE0001 Příbrský Adam TJ Lokomotiva Beroun C 80 Kč
RIC9999 říjmení_a_jméno......... C OB Říčany 111111111 P 50 Kč
NNN0032 Soukupová Leona Neregistrovaní 50 Kč
celkem přihlášených: 452, vklad: 18120 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.