Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP0850 | Bulířová ŽofieBulířová Žofie | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
81C0750 | Mácová NatálieMácová Natálie | Cirkus Čakovice | 2088194 | 30 Kč | |
81C0751 | Menšíková KristýnaMenšíková Kristýna | Cirkus Čakovice | 30 Kč | ||
TAP0653 | Měšťanová TerezaMěšťanová Tereza | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
UVP0650 | Bohatá MarieBohatá Marie | Slovan Praha | C | 7960 | 30 Kč |
FSP0777 | Fibírová LucieFibírová Lucie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2081361 | 30 Kč |
LME0650 | Dittrtová RozálieDittrtová Rozálie | SK Los Mělník | C | zapůjčit | 30 Kč |
DVP0651 | Řeháková KarolinaŘeháková Karolina | DVP ORIENTATION | C | 30 Kč | |
VSP0854 | Ehlerová AnnaEhlerová Anna | USK Praha | C | 2081391 | 30 Kč |
VSP1050 | Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela | USK Praha | C | 2085596 | 30 Kč |
VSP0851 | Hejnová BarboraHejnová Barbora | USK Praha | C | 411503 | 30 Kč |
VSP0850 | Zakouřilová KláraZakouřilová Klára | USK Praha | C | 2032113 | 30 Kč |
DKP0950 | Janatová ViolkaJanatová Violka | Oddíl OB Kotlářka | C | 9785 | 30 Kč |
RIC0750 | Hudosová KristýnaHudosová Kristýna | OB Říčany | C | 2069056 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0853 | Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka | SK Praga | C | 2084992 | 30 Kč |
JHB0551 | Honzáková LenkaHonzáková Lenka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 49805 | 30 Kč |
PGP0550 | Malečková HanaMalečková Hana | SK Praga | C | 2067999 | 30 Kč |
TAP0651 | Kohoutková LucieKohoutková Lucie | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
RIC0651 | Kotenová MarkétaKotenová Markéta | OB Říčany | C | 2069057 | 30 Kč |
RIC0652 | Polívková BeátaPolívková Beáta | OB Říčany | C | 2073696 | 30 Kč |
RIC0653 | Růžičková EmaRůžičková Ema | OB Říčany | C | 361931 | 30 Kč |
VSP0751 | Baldrianová EvaBaldrianová Eva | USK Praha | C | 888639 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP0452 | Bulířová EmaBulířová Ema | KOB Tretra Praha | B | zapůjčit | 30 Kč |
EKP0355 | Poborská EliškaPoborská Eliška | VŠTJ Ekonom Praha | C | 232179 | 30 Kč |
KPY0450 | Pavlíčková HanaPavlíčková Hana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 1470170 | 30 Kč |
KAM0455 | Jedličková KristýnaJedličková Kristýna | OK Kamenice | C | 2075621 | 30 Kč |
KAM0457 | Trešlová VeronikaTrešlová Veronika | OK Kamenice | C | 2075615 | 30 Kč |
DKP0351 | Tichá DoroteaTichá Dorotea | Oddíl OB Kotlářka | B | 2051523 | 30 Kč |
RIC0450 | De Heij LauraDe Heij Laura | OB Říčany | C | 443070 | 30 Kč |
RIC0454 | Jakešová KláraJakešová Klára | OB Říčany | C | 2085569 | 30 Kč |
RIC0452 | Kotenová BarboraKotenová Barbora | OB Říčany | C | 2060260 | 30 Kč |
RIC0550 | Pelantová MartinaPelantová Martina | OB Říčany | C | 2051504 | 30 Kč |
PVP0450 | Čechmánková AnnaČechmánková Anna | VSK Přírodní vědy Praha | C | 347887 | 30 Kč |
DVP0451 | Řeháková LudmilaŘeháková Ludmila | DVP ORIENTATION | C | 30 Kč | |
VSP0456 | Štraitová JolanaŠtraitová Jolana | USK Praha | C | 2021830 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP0150 | Halamová BarboraHalamová Barbora | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 30 Kč |
PGP0251 | Janderová BarboraJanderová Barbora | SK Praga | C | 438628 | 30 Kč |
KAM0151 | Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena | OK Kamenice | B | 434818 | 30 Kč |
DKL0150 | Horychová ZuzanaHorychová Zuzana | KOB Kladno | C | 515197 | 30 Kč |
DKP0151 | Kalousková MarieKalousková Marie | Oddíl OB Kotlářka | B | 443091 | 30 Kč |
ROZ0150 | Čermáková KateřinaČermáková Kateřina | OK Roztoky | C | 2069045 | 30 Kč |
ZVO0152 | Vallová KristýnaVallová Kristýna | OB SK Zvole | C | 2035151 | 30 Kč |
DKP0252 | Kamzíková AndreaKamzíková Andrea | Oddíl OB Kotlářka | C | 30 Kč | |
TAP0253 | Popová VeronikaPopová Veronika | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 30 Kč |
TAP0252 | Popová JanaPopová Jana | KOB Tretra Praha | B | zapůjčit | 30 Kč |
DKL0152 | Tomešová JanaTomešová Jana | KOB Kladno | C | 30 Kč | |
DKL0151 | Geislerová AnetaGeislerová Aneta | KOB Kladno | C | 2042535 | 30 Kč |
TAP0254 | Charouzková EliškaCharouzková Eliška | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
VSP0250 | Titzová AdélaTitzová Adéla | USK Praha | B | 2035748 | 30 Kč |
DKP0154 | Halíková BarboraHalíková Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | zapůjčit | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
45X0600 | Lorenc TadeášLorenc Tadeáš | PAT Praha | 30 Kč | ||
81C0702 | Myslikovjan DavidMyslikovjan David | Cirkus Čakovice | 30 Kč | ||
KAM0702 | Bažata AlbertoBažata Alberto | OK Kamenice | C | 2084940 | 30 Kč |
DKP0703 | Tatyrek TomášTatyrek Tomáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 30 Kč | |
DKP0800 | Šubrt JáchymŠubrt Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | C | 08645 | 30 Kč |
DKP0610 | Pleskot AlexanderPleskot Alexander | Oddíl OB Kotlářka | 30 Kč | ||
5RC0600 | Střelba AntonínStřelba Antonín | Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní | C | 30 Kč | |
DKP0602 | Ledinský MatějLedinský Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 888612 | 30 Kč |
TAP0800 | Didov StefanDidov Stefan | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
VSP0803 | Rod MatyášRod Matyáš | USK Praha | C | 2075699 | 30 Kč |
TAP0700 | Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
3XC0700 | Cordier JanCordier Jan | Neregistrovaní - BIT | zapůjčit | 30 Kč | |
LBE0700 | Skála ŠimonSkála Šimon | TJ Lokomotiva Beroun | C | 30 Kč | |
LBE0701 | Gärtner VáclavGärtner Václav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP0602 | Bulíř JáchymBulíř Jáchym | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
PGP0502 | Dlouhý AlešDlouhý Aleš | SK Praga | C | 2086527 | 30 Kč |
TAP0502 | Melišík JanMelišík Jan | KOB Tretra Praha | C | 2081357 | 30 Kč |
ROZ0601 | Čech AdamČech Adam | OK Roztoky | C | 2085006 | 30 Kč |
ROZ0500 | Jíra FilipJíra Filip | OK Roztoky | C | 7941 | 30 Kč |
ROZ0602 | Jirásek ŠimonJirásek Šimon | OK Roztoky | C | 7948 | 30 Kč |
ROZ0800 | Sedláček PatrikSedláček Patrik | OK Roztoky | C | 52300 | 30 Kč |
TAP0501 | Černý MatoušČerný Matouš | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
DKP0600 | Tichý HubertTichý Hubert | Oddíl OB Kotlářka | C | 2079496 | 30 Kč |
EKP0701 | Štěňha DavidŠtěňha David | VŠTJ Ekonom Praha | C | 30 Kč | |
DKP0502 | Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 886289 | 30 Kč |
DKP0702 | Rudolf MatyášRudolf Matyáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 30 Kč | |
TAP0503 | Didov IvanDidov Ivan | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
RIC0500 | Kulhan MatyášKulhan Matyáš | OB Říčany | C | 0 | 30 Kč |
RIC0700 | Pelant JanPelant Jan | OB Říčany | C | 2060263 | 30 Kč |
RIC0501 | Rožek VojtěchRožek Vojtěch | OB Říčany | C | 301644 | 30 Kč |
RIC0508 | Schnabl DavidSchnabl David | OB Říčany | C | 2069055 | 30 Kč |
RIC0505 | Tolar HynekTolar Hynek | OB Říčany | C | 2069070 | 30 Kč |
PVP0600 | Čechmánek VáclavČechmánek Václav | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8575 | 30 Kč |
RIC0509 | Makl MichalMakl Michal | OB Říčany | C | 30 Kč | |
VSP0501 | Cylek OndřejCylek Ondřej | USK Praha | C | 2058499 | 30 Kč |
VSP0606 | Meier DavidMeier David | USK Praha | C | 232246 | 30 Kč |
VSP0701 | Štrait VilémŠtrait Vilém | USK Praha | C | 2021829 | 30 Kč |
RIC0503 | Hudos VáclavHudos Václav | OB Říčany | C | 2069064 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0300 | Kožina ŠtěpánKožina Štěpán | SK Praga | B | 9877 | 30 Kč |
KAM0309 | Škácha VítŠkácha Vít | OK Kamenice | B | 682695 | 30 Kč |
TAP0400 | Tůma ŠimonTůma Šimon | KOB Tretra Praha | B | 2075696 | 30 Kč |
KAM0404 | Jedlička JakubJedlička Jakub | OK Kamenice | C | 2075622 | 30 Kč |
ROZ0300 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OK Roztoky | B | 9982 | 30 Kč |
TAP0402 | Černý AntonínČerný Antonín | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
KPY0401 | Vejražka DavidVejražka David | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 30 Kč | |
EKP0412 | Kabát MartinKabát Martin | VŠTJ Ekonom Praha | C | 232189 | 30 Kč |
UVP0400 | Bohatý JanBohatý Jan | Slovan Praha | C | 7915 | 30 Kč |
KPY0301 | Miřácký AdamMiřácký Adam | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 30 Kč | |
EKP0508 | Bolehovský DanielBolehovský Daniel | VŠTJ Ekonom Praha | B | 2073716 | 30 Kč |
RIC0401 | Holeček ŠtěpánHoleček Štěpán | OB Říčany | C | 2069053 | 30 Kč |
RIC0400 | Mucha OndřejMucha Ondřej | OB Říčany | C | 2069062 | 30 Kč |
RIC0301 | Rožek VilémRožek Vilém | OB Říčany | B | 9200525 | 30 Kč |
RIC0304 | Rýc JakubRýc Jakub | OB Říčany | C | 0 | 30 Kč |
RIC0402 | Schnabl DanielSchnabl Daniel | OB Říčany | C | 2085602 | 30 Kč |
LIT0401 | Pavlík MatějPavlík Matěj | KOB Litvínov | C | 8112 | 30 Kč |
PGP0401 | Čtrnáct FrantišekČtrnáct František | SK Praga | C | 231948 | 30 Kč |
ROZ0400 | Ručka FilipRučka Filip | OK Roztoky | 30 Kč | ||
VSP0405 | Baldrian TomášBaldrian Tomáš | USK Praha | C | 9200730 | 30 Kč |
VSP0401 | Titz AdamTitz Adam | USK Praha | C | 2032183 | 30 Kč |
VSP0402 | Trnka MarekTrnka Marek | USK Praha | C | 2021843 | 30 Kč |
VSP0300 | Trnka Martin junTrnka Martin jun | USK Praha | C | 2021842 | 30 Kč |
VSP0400 | Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš | USK Praha | C | 232616 | 30 Kč |
VSP0406 | Průša DominikPrůša Dominik | USK Praha | B | 2032107 | 30 Kč |
PGP0305 | Hřivna JakubHřivna Jakub | SK Praga | B | 2800293 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKL0102 | Melichna MatějMelichna Matěj | KOB Kladno | C | 682699 | 30 Kč |
TAP0200 | Melišík MartinMelišík Martin | KOB Tretra Praha | C | 2080913 | 30 Kč |
DKL0101 | Kohout VáclavKohout Václav | KOB Kladno | C | 2080903 | 30 Kč |
PGP0203 | Sobotka VojtěchSobotka Vojtěch | SK Praga | C | 682364 | 30 Kč |
DKP0210 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | B | 446345 | 30 Kč |
ROZ0101 | Jirásek KryštofJirásek Kryštof | OK Roztoky | C | 7944 | 30 Kč |
DKP0106 | Tesařík JáchymTesařík Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | C | 30 Kč | |
DKP0107 | Novák PřemyslNovák Přemysl | Oddíl OB Kotlářka | C | 30 Kč | |
DKP0203 | Švarc AntonínŠvarc Antonín | Oddíl OB Kotlářka | B | 981832 | 30 Kč |
KPY0100 | Převrátil PetrPřevrátil Petr | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 30 Kč | |
TAP0100 | Měšťan OndřejMěšťan Ondřej | KOB Tretra Praha | B | 7201203 | 30 Kč |
PGP0204 | Kolský PavelKolský Pavel | SK Praga | C | 2075683 | 30 Kč |
DKP0205 | Šubrt MatějŠubrt Matěj | Oddíl OB Kotlářka | B | 888625 | 30 Kč |
PGP0200 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | B | 2060249 | 30 Kč |
RIC0202 | Macura SebastianMacura Sebastian | OB Říčany | C | 2073685 | 30 Kč |
RIC0101 | Pecháček VítPecháček Vít | OB Říčany | C | 2069066 | 30 Kč |
RIC0100 | Pethö AlexPethö Alex | OB Říčany | C | 2069059 | 30 Kč |
RIC0203 | Rejnek LukášRejnek Lukáš | OB Říčany | C | 2069069 | 30 Kč |
VSP0102 | Průša KryštofPrůša Kryštof | USK Praha | C | 2020707 | 30 Kč |
DKP0100 | Klaška MartinKlaška Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 9889 | 30 Kč |
DKL0103 | Vrkota TomášVrkota Tomáš | KOB Kladno | C | 682642 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
81C1050 | Mácová BarboraMácová Barbora | Cirkus Čakovice | 30 Kč | ||
81C0950 | Menšíková TerezaMenšíková Tereza | Cirkus Čakovice | 30 Kč | ||
PGP1050 | Bartalošová AdaBartalošová Ada | SK Praga | C | 2085003 | 30 Kč |
MFP0901 | Forst AlbertForst Albert | Matfyz Praha | C | 218782 | 30 Kč |
JHB0851 | Honzáková NelkaHonzáková Nelka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 04686 | 30 Kč |
2GC0000 | Svítil MartinSvítil Martin | SKI klub KVary | C | 30 Kč | |
4DC0700 | Svítil PatrikSvítil Patrik | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 30 Kč | |
FSP0900 | Fibír JakubFibír Jakub | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515173 | 30 Kč |
LIT0851 | Pavlíková RozáriePavlíková Rozárie | KOB Litvínov | C | 8116 | 30 Kč |
VSP1100 | Baldrian JosefBaldrian Josef | USK Praha | C | 2075606 | 30 Kč |
TAP1050 | Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie | KOB Tretra Praha | C | 30 Kč | |
DKP1111 | Janata MatějJanata Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 8277 | 30 Kč |
4DC1000 | Frýdecký TomášFrýdecký Tomáš | Báječné ženy v orientačním běhu | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
81C0050 | Mácova MartinaMácova Martina | Cirkus Čakovice | 1400418 | 30 Kč | |
8SC7750 | Šimáčková HelenaŠimáčková Helena | OBMP | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP6000 | Kožina PetrKožina Petr | SK Praga | C | 1700084 | 50 Kč |
4DC7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | 50 Kč | ||
4DC8750 | Králová VandaKrálová Vanda | Báječné ženy v orientačním běhu | 50 Kč | ||
81C5400 | Kotulán JiříKotulán Jiří | Cirkus Čakovice | 50 Kč | ||
6EC8200 | Rosenbergová EvaRosenbergová Eva | Midný holky | 1398974 | 50 Kč | |
SLA6950 | Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila | SKOB Slaný | C | 224894 | 50 Kč |
SLA0200 | Hrdlička JanHrdlička Jan | SKOB Slaný | C | 439143 | 50 Kč |
4DC7650 | Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka | Báječné ženy v orientačním běhu | 50 Kč | ||
TAP7152 | Melišíková RadkaMelišíková Radka | KOB Tretra Praha | C | 2081352 | 50 Kč |
6YC6850 | Petrová MartinaPetrová Martina | Neregistrovaní | 232196 | 50 Kč | |
DKL7251 | Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka | KOB Kladno | C | 50 Kč | |
TAP6253 | Tihonová JindraTihonová Jindra | KOB Tretra Praha | C | 232161 | 50 Kč |
TJP5250 | Wolkerová DagmarWolkerová Dagmar | TJ Sokol Troja | C | 51289 | 50 Kč |
KAM7102 | Škácha MichalŠkácha Michal | OK Kamenice | C | 7201769 | 50 Kč |
SLP6951 | Klofáčová RomanaKlofáčová Romana | OOB Slavia Praha | C | 51364 | 50 Kč |
DKL7050 | Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava | KOB Kladno | C | 49647 | 50 Kč |
DKL0050 | Benešová HanaBenešová Hana | KOB Kladno | C | 49640 | 50 Kč |
DVP6151 | Malačková JanaMalačková Jana | DVP ORIENTATION | C | 232646 | 50 Kč |
KAM7750 | Rejšková AlenaRejšková Alena | OK Kamenice | C | 2075613 | 50 Kč |
6EC8250 | Burešová LenkaBurešová Lenka | Midný holky | 50 Kč | ||
ROZ7300 | Čech ZdeněkČech Zdeněk | OK Roztoky | C | 2085008 | 50 Kč |
ROZ6450 | Klinkerová JitkaKlinkerová Jitka | OK Roztoky | C | zapůjčit | 50 Kč |
ZVO6501 | Valla ZdeněkValla Zdeněk | OB SK Zvole | C | 2031359 | 50 Kč |
TAP7450 | Popová VeronikaPopová Veronika | KOB Tretra Praha | zapůjčit | 50 Kč | |
TAP6850 | Turinská IvanaTurinská Ivana | KOB Tretra Praha | C | 232199 | 50 Kč |
TAP4750 | Podivínská PavlaPodivínská Pavla | KOB Tretra Praha | C | 53506 | 50 Kč |
4LC0050 | Punčochářová SimonaPunčochářová Simona | Neregistrovaná - Punčochářová | 51314 | 50 Kč | |
LBE6400 | Mezník VladimírMezník Vladimír | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52971 | 50 Kč |
TAP9151 | Sládková HelenaSládková Helena | KOB Tretra Praha | C | 53443 | 50 Kč |
TAP0010 | Rohlík MatějRohlík Matěj | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 50 Kč |
DKP0003 | Diestler MatyášDiestler Matyáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 50 Kč | |
KPY0050 | Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2800315 | 50 Kč |
LME6852 | Dittrtová LucieDittrtová Lucie | SK Los Mělník | C | zapůjčit | 50 Kč |
1SC6950 | Beranová JanaBeranová Jana | Wall Street Systems | 50 Kč | ||
RIC0000 | Pockley JakubPockley Jakub | OB Říčany | C | 2060264 | 50 Kč |
RIC7252 | Kotenová KláraKotenová Klára | OB Říčany | C | 2073694 | 50 Kč |
RIC7800 | Rejnek TomášRejnek Tomáš | OB Říčany | C | 0 | 50 Kč |
RIC9851 | Repiská AmálieRepiská Amálie | OB Říčany | B | 2023817 | 50 Kč |
RIC7101 | Rohlíček JanRohlíček Jan | OB Říčany | C | 438622 | 50 Kč |
RIC7575 | Rožková PetraRožková Petra | OB Říčany | C | 428270 | 50 Kč |
RIC7351 | Růžičková LucieRůžičková Lucie | OB Říčany | 331656 | 50 Kč | |
LIT7451 | Pavlíková KláraPavlíková Klára | KOB Litvínov | C | 8111 | 50 Kč |
PGP7603 | Čtrnáct JiříČtrnáct Jiří | SK Praga | C | 2045241 | 50 Kč |
1NC7250 | Frnková DanaFrnková Dana | Neregistrovaní - Frnka | 50 Kč | ||
1NC7100 | Frnka TomášFrnka Tomáš | Neregistrovaní - Frnka | 50 Kč | ||
VSP6650 | Němečková JarmilaNěmečková Jarmila | USK Praha | C | 7965 | 50 Kč |
VSP7252 | Štraitová JitkaŠtraitová Jitka | USK Praha | C | 51672 | 50 Kč |
VSP7463 | Titzová PavlínaTitzová Pavlína | USK Praha | C | 2049522 | 50 Kč |
KPY3700 | Louša FrantišekLouša František | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 50 Kč | |
DKP9651 | Klašková JosefinaKlašková Josefina | Oddíl OB Kotlářka | C | 443061 | 50 Kč |
9BC8750 | Schindlerová TerezaSchindlerová Tereza | NNN | 50 Kč | ||
RIC7299 | Hudosová GábinaHudosová Gábina | OB Říčany | C | 2056283 | 50 Kč |
PGP6351 | Šrůtová MarcelaŠrůtová Marcela | SK Praga | C | 8077 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOB8002 | Janda MartinJanda Martin | KOB Dobruška | C | 920696 | 50 Kč |
EKP8211 | Kalina MiroslavKalina Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7201206 | 50 Kč |
DKP9353 | Štůsková PetraŠtůsková Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | zapůjčit | 50 Kč |
PGP9955 | Škarková KateřinaŠkarková Kateřina | SK Praga | C | 443101 | 50 Kč |
LME7500 | Haering JanHaering Jan | SK Los Mělník | C | 2045234 | 50 Kč |
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 50 Kč |
DKP8200 | Nývlt MartinNývlt Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 1207407 | 50 Kč |
EKP7500 | Poborský PetrPoborský Petr | VŠTJ Ekonom Praha | C | 232116 | 50 Kč |
KAM7600 | Pašek FrantišekPašek František | OK Kamenice | C | 523000 | 50 Kč |
PGP6651 | Kožinová JanaKožinová Jana | SK Praga | C | 502089 | 50 Kč |
2NC6900 | Slovák TomášSlovák Tomáš | Traged Team | zapůjčit | 50 Kč | |
2NC8150 | Polášková PavlínaPolášková Pavlína | Traged Team | zapůjčit | 50 Kč | |
HCE8850 | Kudrnáčová LucieKudrnáčová Lucie | TJ Hostivice | C | 301379 | 50 Kč |
MFP6300 | Hric JanHric Jan | Matfyz Praha | C | 515200 | 50 Kč |
SLP8503 | Fišer JiříFišer Jiří | OOB Slavia Praha | C | 7111117 | 50 Kč |
81C7700 | Tejkl JiříTejkl Jiří | Cirkus Čakovice | 50 Kč | ||
KPY7800 | Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2800320 | 50 Kč |
6YC8100 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
DKP8307 | Bauer TomášBauer Tomáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 9887 | 50 Kč |
TJP7800 | Beneš MichalBeneš Michal | TJ Sokol Troja | C | 232897 | 50 Kč |
HOS7951 | Kondělková RadkaKondělková Radka | TJ Tatran Hostinné | C | 9757 | 50 Kč |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49892 | 50 Kč |
ZBP7302 | Vaněk PetrVaněk Petr | OOB SK Zbraslav | C | 995800 | 50 Kč |
TAP6102 | Tihon JaroslavTihon Jaroslav | KOB Tretra Praha | C | 515440 | 50 Kč |
PGP8154 | Bartalošová JanaBartalošová Jana | SK Praga | C | 2084985 | 50 Kč |
EKP8452 | Hanzlíčková MartinaHanzlíčková Martina | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2053578 | 50 Kč |
DVP7304 | Jandera TomášJandera Tomáš | DVP ORIENTATION | C | 232723 | 50 Kč |
11C7001 | Škrabálek JanŠkrabálek Jan | Letci v akci | 2067260 | 50 Kč | |
PGP9353 | Mikulášová HelenaMikulášová Helena | SK Praga | C | 515453 | 50 Kč |
PGP8605 | Vlach MartinVlach Martin | SK Praga | C | 51807 | 50 Kč |
LIT8202 | Kučerka DavidKučerka David | KOB Litvínov | C | 8105 | 50 Kč |
MFP6850 | Forstová LenkaForstová Lenka | Matfyz Praha | C | 2079501 | 50 Kč |
MFP6301 | Forst LiborForst Libor | Matfyz Praha | C | 303939 | 50 Kč |
SJP4200 | Hlavatý KarelHlavatý Karel | KČT Slavoj Praha | C | 53507 | 50 Kč |
EKP7257 | Konečná MarcelaKonečná Marcela | VŠTJ Ekonom Praha | C | 725724 | 50 Kč |
8UC8900 | Kala MatějKala Matěj | SK Zdice | zapůjčit | 50 Kč | |
9VC7700 | Pes RudolfPes Rudolf | OK SUDOP | 50 Kč | ||
FSP9801 | Borovička TomášBorovička Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 888614 | 50 Kč |
9VC8700 | Kuběna RudolfKuběna Rudolf | OK SUDOP | 50 Kč | ||
EKP8806 | Domín NikolasDomín Nikolas | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2078484 | 50 Kč |
DKL9901 | Vítek KarelVítek Karel | KOB Kladno | B | Kleště :DD | 50 Kč |
KAM9802 | Jíra TomášJíra Tomáš | OK Kamenice | A | 9005139 | 50 Kč |
KAM9702 | Moravec JakubMoravec Jakub | OK Kamenice | B | 7201811 | 50 Kč |
7KC5650 | Šlapáková LibušeŠlapáková Libuše | GC | 09447 | 50 Kč | |
DKP8705 | Prouza JaromírProuza Jaromír | Oddíl OB Kotlářka | C | 49866 | 50 Kč |
MKP5401 | Koč LumírKoč Lumír | SK Meteor Kačerov | C | 336747 | 50 Kč |
OKP9200 | Frydrych PavelFrydrych Pavel | SK OK 24 Praha | C | 50 Kč | |
TAP8153 | Znamenáčková HelenaZnamenáčková Helena | KOB Tretra Praha | C | 51848 | 50 Kč |
ROZ6801 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OK Roztoky | C | 51894 | 50 Kč |
ROZ7050 | Sedláčková PetraSedláčková Petra | OK Roztoky | C | 7921 | 50 Kč |
ROZ9951 | Voltrová AlenaVoltrová Alena | OK Roztoky | B | 7205027 | 50 Kč |
DKP6701 | Řada RichardŘada Richard | Oddíl OB Kotlářka | C | 7202892 | 50 Kč |
DKP6551 | Řadová JaromíraŘadová Jaromíra | Oddíl OB Kotlářka | C | 515168 | 50 Kč |
OLP5502 | John VladimírJohn Vladimír | PSK Olymp Praha | C | 49500 | 50 Kč |
UVP5450 | Beranová VlastaBeranová Vlasta | Slovan Praha | C | 7917 | 50 Kč |
DKP8500 | Johanovský TomášJohanovský Tomáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 889286 | 50 Kč |
MKP5000 | Toušek MiloslavToušek Miloslav | SK Meteor Kačerov | C | 51655 | 50 Kč |
EKP8651 | Hausmannová KláraHausmannová Klára | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2067248 | 50 Kč |
EKP7510 | Čermák DanielČermák Daniel | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7003028 | 50 Kč |
DKP9655 | Turečková EvaTurečková Eva | Oddíl OB Kotlářka | C | zapůjčit | 50 Kč |
KPY6201 | Kohl JiříKohl Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301391 | 50 Kč |
KPY0000 | Novák JosefNovák Josef | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 2060248 | 50 Kč |
PGP7559 | Malečková IvaMalečková Iva | SK Praga | C | 2067949 | 50 Kč |
DKP7201 | Víteček JanVíteček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 7007201 | 50 Kč |
PGP5000 | Kolský AlexanderKolský Alexander | SK Praga | C | 2073709 | 50 Kč |
DKP5450 | Wagnerová LenkaWagnerová Lenka | Oddíl OB Kotlářka | C | 301368 | 50 Kč |
EKP7608 | Štěňha MartinŠtěňha Martin | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7003036 | 50 Kč |
DKP5202 | Wagner RichardWagner Richard | Oddíl OB Kotlářka | C | 7003027 | 50 Kč |
DKP7100 | Šubrt AntonínŠubrt Antonín | Oddíl OB Kotlářka | C | 7201757 | 50 Kč |
PGP5103 | Jelínek MartinJelínek Martin | SK Praga | C | 232091 | 50 Kč |
PGP5851 | Jelínková RadanaJelínková Radana | SK Praga | C | 301361 | 50 Kč |
EKP6912 | Kabát JanKabát Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 886298 | 50 Kč |
KTA7501 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Kotnov Tábor | C | 1400438 | 50 Kč |
LBE9100 | Šimon VáclavŠimon Václav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 7200132 | 50 Kč |
LBE9450 | Křivancová ZdeňkaKřivancová Zdeňka | TJ Lokomotiva Beroun | C | 7200131 | 50 Kč |
LBE9250 | Marková AnnaMarková Anna | TJ Lokomotiva Beroun | C | 301549 | 50 Kč |
FSP7901 | Fibír TomášFibír Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515067 | 50 Kč |
6YC8751 | Krupová TerezaKrupová Tereza | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
PGP7106 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | C | 7201200 | 50 Kč |
FSP9550 | Kápičková MichaelaKápičková Michaela | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1602627 | 50 Kč |
EKP7705 | Benda LukášBenda Lukáš | VŠTJ Ekonom Praha | C | 50 Kč | |
EKP8310 | Pidrman MilanPidrman Milan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2067264 | 50 Kč |
TUR8303 | Dlabaja TomášDlabaja Tomáš | OOB TJ Turnov | R | 500850 | 50 Kč |
LIT8551 | Neradová AlenaNeradová Alena | KOB Litvínov | C | 886283 | 50 Kč |
2GC8800 | česáková renatačesáková renata | SKI klub KVary | 50 Kč | ||
1SC7100 | Gemperle FrantišekGemperle František | Wall Street Systems | 2061812 | 50 Kč | |
RIC7200 | Koten PavelKoten Pavel | OB Říčany | C | 2060262 | 50 Kč |
RIC7403 | Rožek DavidRožek David | OB Říčany | C | 1111550 | 50 Kč |
OKP5802 | Čechmánek VladimírČechmánek Vladimír | SK OK 24 Praha | C | 51719 | 50 Kč |
KPY7900 | Kameník JanKameník Jan | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50 Kč | ||
KPY6050 | Freyová MichaelaFreyová Michaela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301394 | 50 Kč |
EKP8461 | Mikanová KateřinaMikanová Kateřina | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2061773 | 50 Kč |
3SC5500 | Svatoš VladimírSvatoš Vladimír | AKORD | 50 Kč | ||
PGP7151 | Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena | SK Praga | C | 231924 | 50 Kč |
VSP7850 | Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora | USK Praha | C | 9784 | 50 Kč |
VSP5450 | Horová MagdaHorová Magda | USK Praha | C | 9782 | 50 Kč |
VSP6201 | Němeček JanNěmeček Jan | USK Praha | C | 682682 | 50 Kč |
VSP7256 | Průšová MarkétaPrůšová Markéta | USK Praha | C | 53160 | 50 Kč |
VSP0000 | Semík JakubSemík Jakub | USK Praha | B | 446363 | 50 Kč |
VSP6507 | Semík JanSemík Jan | USK Praha | C | 53572 | 50 Kč |
VSP7400 | Titz PavelTitz Pavel | USK Praha | C | 1398992 | 50 Kč |
VSP7351 | Trnková DanaTrnková Dana | USK Praha | C | 2021823 | 50 Kč |
VSP7401 | Zakouřil VáclavZakouřil Václav | USK Praha | C | 51724 | 50 Kč |
6MC7750 | Hlaváčková KláraHlaváčková Klára | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 2081363 | 50 Kč | |
DKP6750 | Klašková KateřinaKlašková Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 49806 | 50 Kč |
DKP9301 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 1700077 | 50 Kč |
7KC8650 | Poková MíšaPoková Míša | GC | 50 Kč | ||
LCE8001 | Červák JanČervák Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 766112 | 50 Kč |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 50 Kč |
69X8500 | Lužnický JiříLužnický Jiří | HO Humanita | 7205016 | 50 Kč | |
DKP8655 | Foglarová KamilaFoglarová Kamila | Oddíl OB Kotlářka | C | 8638 | 50 Kč |
DKP8606 | Ramba JiříRamba Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 231951 | 50 Kč |
LBE9501 | Kolář JakubKolář Jakub | TJ Lokomotiva Beroun | C | 446364 | 50 Kč |
OLP5701 | Knotek KamilKnotek Kamil | PSK Olymp Praha | C | 49370 | 50 Kč |
PGP7507 | Hřivna ŠtěpánHřivna Štěpán | SK Praga | C | 7201813 | 50 Kč |
8LC8301 | Sláma JiříSláma Jiří | Leveris | 50 Kč | ||
7KC8350 | Glasová EsterGlasová Ester | GC | 50 Kč | ||
AOP7302 | Krček MartinKrček Martin | Orientační Běh Opava | C | 253130 | 50 Kč |
RIC9950 | Formánková AnnaFormánková Anna | OB Říčany | C | 2069061 | 50 Kč |
64C9350 | Šoukalová MarieŠoukalová Marie | Ekonom Praha Outdoor | zapůjčit | 50 Kč | |
64C8950 | Volencová KamilaVolencová Kamila | Ekonom Praha Outdoor | zapůjčit | 50 Kč | |
PHK7107 | Mašata RomanMašata Roman | OK 99 Hradec Králové | C | 515050 | 50 Kč |
PHK9905 | Mašata MetodějMašata Metoděj | OK 99 Hradec Králové | B | 207870 | 50 Kč |
RIC9850 | Vyhnálková BarboraVyhnálková Barbora | OB Říčany | A | 2023812 | 50 Kč |
PHK8504 | Šlapák MartinŠlapák Martin | OK 99 Hradec Králové | C | 9443 | 50 Kč |
EKP5600 | Adrián PetrAdrián Petr | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8627106 | 50 Kč |
4DC8650 | Přívozníková PavlaPřívozníková Pavla | Báječné ženy v orientačním běhu | 50 Kč | ||
TAP6402 | Kopečný MojmírKopečný Mojmír | KOB Tretra Praha | C | 232200 | 50 Kč |