Přihlášky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Datum:
11.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie:
D21A     DH10     DH12     H21A     P3     P5    
4.60 km, 260 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(24)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 0 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 0 Kč
ZBM9452 23400 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 0 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 0 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 0 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8009153 0 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 0 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 0 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 0 Kč
ZBM9354 2326 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 0 Kč
PGP8556 5576 Matějů Martina SK Praga E 995832 0 Kč
TBM7952 3090 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 0 Kč
ZBM9451 966 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 0 Kč
SHK9151 19953 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 0 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 0 Kč
LLI9651 20209 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 0 Kč
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 0 Kč
ZBM8888 2220 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno R 515450 0 Kč
PGP9056 2488 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 0 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
ZBM8950 4638 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 0 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 0 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 890118 0 Kč
LPU9658 20216 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 2053562 0 Kč
2.00 km, 110 m, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 150 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 150 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 150 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 150 Kč
JHB9991 Jahoda Štěpán TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106744 150 Kč
JHB9990 Jahodová Julie TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53444 150 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 150 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 150 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 150 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 150 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 150 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SOS Jindřichův Hradec C 2103731 150 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331244 150 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 150 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 150 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 150 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 150 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 150 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 150 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 150 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 150 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 150 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 150 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 52776 150 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 150 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 250 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 53226 250 Kč
2.40 km, 110 m, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 150 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 150 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 150 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 150 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 150 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 150 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 150 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 150 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 150 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 150 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 150 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7053853 150 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 150 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 150 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín B 53831 150 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 150 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 150 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 150 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 331641 150 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 150 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 150 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 150 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 150 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 150 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec C 2113419 150 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 150 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 150 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 1421915 150 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 150 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 150 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 150 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 150 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 150 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 250 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 250 Kč
5.80 km, 340 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(32)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 0 Kč
TUR8801 10815 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 0 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 0 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 0 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 0 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 0 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 0 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 515110 0 Kč
TUR9504 9068 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov R 1180295 0 Kč
LCE9501 20162 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 0 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 0 Kč
PHK8200 15576 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8629571 0 Kč
KAM9601 20171 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 0 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 0 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 0 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 0 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 0 Kč
ASU8808 18376 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 0 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 0 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 0 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 0 Kč
SJI7313 15210 Prášil Marek OK Jihlava R 303960 0 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 0 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 0 Kč
LPU9410 23402 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 0 Kč
TZL8131 16494 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 0 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 0 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 0 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 0 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 0 Kč
TBM8841 8435 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno E 896975 0 Kč
JIL8702 13209 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 0 Kč
2.90 km, 215 m, 14 kontrol
(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 150 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 150 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 150 Kč
9JC0950 Uhlířová Róza neregistrovaní - Všenory zapůjčit 200 Kč
9JC0450 Uhlířová Máša neregistrovaní - Všenory zapůjčit 200 Kč
MLA5804 Červenka Jiří MLOK Mariánské Lázně C 7884 150 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2060240 150 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 150 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 150 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 150 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 150 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 150 Kč
JHB9999 Jahoda Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106745 150 Kč
JHB9998 Jahoda Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106746 150 Kč
JHB9997 Jahodová Tereza TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106725 150 Kč
JHB9996 Jahodová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106721 150 Kč
JHB9995 Čeleda Karel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106726 150 Kč
JHB9994 Čeleda Karel ml TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2103798 150 Kč
JHB9993 Březina Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106738 150 Kč
JHB9992 Svoboda Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106742 150 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 150 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 150 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 150 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 150 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 150 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 150 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 150 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 2106732 150 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 150 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 150 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 150 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 150 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 150 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 150 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 150 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 150 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 150 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 150 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 150 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 150 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 150 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 150 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 150 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 150 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 150 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 150 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 150 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 150 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 150 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 150 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 150 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 150 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 150 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 7200368 150 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 150 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 150 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 7201804 150 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 150 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 150 Kč
CTB7201 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř 51837 150 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 150 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 150 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 150 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 150 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno 2801248 150 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 150 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 150 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 150 Kč
26A0002 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 150 Kč
ZBM9759 Štaubertová Tereza SK Žabovřesky Brno 104 150 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 250 Kč
OPI0158 Kahudová Dominika Orientační sporty Písek C 2088153 250 Kč
4.60 km, 295 m, 21 kontrol
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 150 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 150 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 150 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 150 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 150 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 150 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 150 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 150 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 150 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 150 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 150 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 150 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 150 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 150 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 150 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 150 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 150 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 150 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 150 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 150 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 150 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 2061857 150 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 150 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 150 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 150 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 150 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 150 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 150 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 2079504 150 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 150 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 2079508 150 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 150 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 150 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 150 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 150 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 150 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní C 2088730 150 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 150 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 150 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 150 Kč
ASU8699 Pecharová Aneta Magnus Orienteering C 887908 150 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 150 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 150 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 150 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 150 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 150 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 150 Kč
NNN1003 Jarolímek Tomáš Neregistrovaní 150 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 150 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 150 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 150 Kč
1IZ1001 Neubauerová Ilona Neregistrovaní - Arnošt 150 Kč
1IZ1002 Nedorazil Jarmil Neregistrovaní - Arnošt 150 Kč
1IZ1003 Zabloudilová Jarmila Neregistrovaní - Arnošt 150 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 7207774 150 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 150 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 150 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 150 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 150 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 150 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 150 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 150 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 150 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 150 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín C 9996 150 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 2053542 150 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 150 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 150 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 150 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 150 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 150 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 150 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 250 Kč
47S0250 Miklušová Tamara (SVK) TJ Rapid Bratislava B 8434822 150 Kč
celkem přihlášených: 267, vklad: 32450 Kč