Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.10.2016
Místo konání:
Alšovice - sokolovna
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     T4    
2.30 km, 9 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 1403062 55 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 55 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 55 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 55 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 4406052 55 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 4406055 55 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 55 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 55 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 55 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 55 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 55 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 55 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 55 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 55 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 55 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 55 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 55 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056298 55 Kč
TJN0752 Koňáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408034 55 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 55 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 55 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 55 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C zapůjčit 123 Kč
1.80 km, 7 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 50 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 4406051 50 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 50 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 50 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 50 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 50 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 4402229 50 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 50 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 50 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 50 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 50 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 50 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 4403301 50 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 50 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 8169 50 Kč
TUR0956 Konopáčová Emma OOB TJ Turnov C 8208 50 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 50 Kč
VLI0654 Štrynclová Johanka Slavia Liberec orienteering C 4402221 50 Kč
TJN0851 Kostelníková Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059734 50 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 50 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 50 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 50 Kč
TJN0966 Kolátorová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408052 50 Kč
TJN0967 Vinšová Petra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408053 50 Kč
TJN0968 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408054 50 Kč
TJN0969 Kottíková Lucka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622455 50 Kč
TJN0971 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622457 50 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 50 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 50 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 75 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 75 Kč
2.20 km, 11 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 55 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 2095950 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 55 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 55 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 55 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 55 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering C 2088143 55 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 55 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2097277 55 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 55 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 55 Kč
STB0498 Jakoubková Anna TJ Stadion Nový Bor C 682369 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 55 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 55 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 55 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 2049594 55 Kč
CHA0551 Schröterová Adéla OK Chrastava C 2049596 55 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 55 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 55 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 411613 55 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 55 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 55 Kč
TJN0555 Koňáková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 55 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 55 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085567 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 55 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 55 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 83 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 411518 83 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 83 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 55 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 55 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 55 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 55 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 55 Kč
19N0250 Mehammer Maria Gammelsæter (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 95 Kč
VLI0351 Pecháčková Jana Slavia Liberec orienteering C 2088155 55 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 55 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 55 Kč
CHA0351 Říhová Eliška OK Chrastava C 436417 55 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 55 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 55 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 55 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 55 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec B 2800308 55 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 83 Kč
3.00 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 80 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 80 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 80 Kč
19N0050 Meen Anna (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 120 Kč
19N0051 Vassend Hanne (NOR) Porsgrunn OL 927808 80 Kč
19N0150 Ausen Elise (NOR) Porsgrunn OL 2077258 80 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 80 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 80 Kč
3.20 km, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
19N9950 Rosenvold Camilla L. (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 120 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 80 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 80 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 120 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 120 Kč
3.60 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 80 Kč
3.60 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 80 Kč
RUM8551 Heinlová Iva ZOOB Rumburk C 5642 80 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 80 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 80 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 80 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 80 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 80 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava C 2084431 80 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 80 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 80 Kč
CHA9450 Smetanová Alžběta OK Chrastava C 8198 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2084432 80 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 80 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2084448 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 80 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 80 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 80 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 80 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 80 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 80 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 80 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 80 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 80 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 80 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 80 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 80 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 120 Kč
4.00 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 80 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 80 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 8952 80 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 80 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 80 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 80 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 80 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 80 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 80 Kč
19N9850 Westin Emilie (NOR) Porsgrunn OL 997892 80 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 80 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 80 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 80 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 80 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 80 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 80 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 80 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 80 Kč
8TX7950 Poláková Ivana VŠAK Punk zapůjčit 160 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 120 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 120 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 120 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 120 Kč
ROZ9350 Klinkerová Tereza OK Roztoky C 930524 120 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 120 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 120 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
4.00 km, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 80 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 80 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 120 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 80 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 80 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 80 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 1403057 80 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 80 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 80 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 80 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 80 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 80 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
19N7350 Mathisen Sara (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 80 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 80 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 80 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 80 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 80 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 80 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 80 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 80 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 80 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 80 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 80 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 80 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 80 Kč
3.00 km, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 80 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 80 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 80 Kč
19N6850 Vassend Hilde (NOR) Porsgrunn OL 923401 80 Kč
TUR6851 Nejezchlebová Ivana OOB TJ Turnov C 8223 80 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 80 Kč
19N7150 Westin Lenka (NOR) Porsgrunn OL 997811 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 80 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 80 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 80 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 80 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 120 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 120 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 120 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 80 Kč
19N6650 Rosenvold Hilde Kristine (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 120 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 80 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 120 Kč
2.60 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 80 Kč
2.30 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
2.30 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 120 Kč
2.30 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
2.30 km, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403056 55 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 55 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 55 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 55 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 838039 55 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 55 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 55 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 55 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 55 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084433 55 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 55 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059765 55 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 55 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 55 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 55 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056269 55 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 55 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 55 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 55 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 55 Kč
TJN0900 Saur Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408039 55 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 55 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C 83 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 83 Kč
TUV0802 Bukvic Kryštof SOK TJ Turnov 83 Kč
SJC0901 Škorpil Marek Sportcentrum Jičín 83 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 83 Kč
1.80 km, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 50 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 50 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 50 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 4402226 50 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 50 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 50 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 50 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 4403303 50 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 50 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 50 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 4403302 50 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 7789 50 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C půjčit 50 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C půjčit 50 Kč
TJN0806 Kolnik Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 50 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 50 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 50 Kč
TJN0910 Vacek Teodor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4400841 50 Kč
TJN0911 Harakal Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408042 50 Kč
TJN0912 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408043 50 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 1403060 55 Kč
TUR0502 Holiday Mathyas Olivier OOB TJ Turnov 4406056 55 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 55 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 55 Kč
BOR0504 Blažkovan Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4399 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4443 55 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 55 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 55 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 55 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 2059763 55 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2084434 55 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA C 53026 55 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 55 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 55 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 55 Kč
TJN0434 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622459 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
TJN0503 Saur Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070851 55 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 55 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 55 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C 83 Kč
TUV0400 Bernat Matěj SOK TJ Turnov 83 Kč
3.00 km, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 1403055 55 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 55 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 55 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 55 Kč
19N0200 Kornmo Halvard (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 95 Kč
19N0300 Mathisen Tobias (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 95 Kč
19N0301 Rosenvold Anders L. (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 95 Kč
19N0302 Ausen Martin (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 95 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 55 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 55 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 55 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2060293 55 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 55 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 2053519 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 55 Kč
TJN0332 Sýkora Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2080827 55 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 55 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 55 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 9102562 83 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 83 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 83 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 83 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 83 Kč
3.20 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 80 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 80 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 80 Kč
19N0000 Mathisen Rasmus (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 120 Kč
19N0001 Storemyr Alexander Repstad (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 120 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 8418 80 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 80 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 80 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 2060290 80 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 80 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 80 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 80 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 80 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 120 Kč
4.30 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420447 80 Kč
19N9900 Kornmo Håkon (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 120 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 80 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 80 Kč
4.10 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 80 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 80 Kč
PVP8400 Král Luboš VSK Přírodní vědy Praha 2103747 80 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 80 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 80 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 80 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 80 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 80 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 80 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 80 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 80 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
CHA7902 Hlaváč Michal OK Chrastava 2084438 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 80 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2084437 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 80 Kč
CHA7001 Holan Petr OK Chrastava C 2084435 80 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 2053518 80 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 80 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 80 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 80 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 80 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 80 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 80 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 120 Kč
PGP8708 Bartoň Jaroslav SK Praga C 2800298 120 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 80 Kč
6FX8000 Harom Tomáš HS EPO Hemenex zapůjčit 160 Kč
5.10 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 80 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 80 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 80 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 8627114 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 80 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 80 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 80 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 80 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 80 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 80 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 80 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 80 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 80 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 80 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 80 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 80 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 80 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007654324 80 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 80 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 80 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 80 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 80 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 80 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 80 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 80 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 80 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 80 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 80 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 80 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 80 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 120 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 120 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 120 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 120 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 120 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 120 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 120 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 120 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 120 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
ROZ9502 László David OK Roztoky C 207854 120 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 120 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 51568 120 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 120 Kč
4.30 km, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 80 Kč
4.00 km, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 80 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 80 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 80 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering 2067313 80 Kč
18D7500 Müller Marko (GER) Post SV Dresden 09819 80 Kč
19N7200 Mathisen Magne W. (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 120 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 80 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 80 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 80 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 80 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 120 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 120 Kč
4.00 km, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 8080 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 80 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 80 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 80 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
19N6701 Skriubakken Jon (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 120 Kč
19N6900 Kornmo Thore (NOR) Porsgrunn OL 262676 80 Kč
19N6901 Mehammer Jostein (NOR) Porsgrunn OL zapůjčit 120 Kč
19N6902 Ausen Dag (NOR) Porsgrunn OL 226766 80 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 80 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 80 Kč
19N5600 Westin Kjell (NOR) Porsgrunn OL 997861 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 80 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 80 Kč
TUV7000 Bukvic Martin SOK TJ Turnov 120 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 120 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 80 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice 887611 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 80 Kč
TUV6303 Smutný Martin SOK TJ Turnov C 5789 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 120 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 80 Kč
2.60 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
2.60 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 80 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 80 Kč
2.30 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 80 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
1.80 km, 7 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C 4406054 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 50 Kč
VLI1054 Raisrová Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4411248 50 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 50 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402235 50 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 4402228 50 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 50 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 50 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 53769 50 Kč
CHA1002 Hlaváč Šimon OK Chrastava 4403305 50 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 4403304 50 Kč
CHA1001 Diener Jannik OK Chrastava 8159 50 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 50 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 50 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 50 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 50 Kč
KPY1550 Procházková Anička SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C zapůjčit 90 Kč
VLI0806 Štryncl Vilda Slavia Liberec orienteering C 4402220 50 Kč
4UX0900 Berka Tadeáš Green Farm 2103255 50 Kč
4UX1150 Berková Leontýna Green Farm 2103275 50 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 50 Kč
TJNxxx7 Dočekal Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408031 50 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408038 50 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 50 Kč
TJNxxx1 Zoubek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 04124 50 Kč
TJNxxx9 Lederová Aneta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408040 50 Kč
TJNxx14 Grofová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408045 50 Kč
TJNxx15 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408051 50 Kč
TJNxx20 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622456 50 Kč
TJNxx22 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622458 50 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 50 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov 75 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov 75 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 75 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 75 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 75 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk C 5991 55 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 55 Kč
TUR0111 Vambera Matyáš OOB TJ Turnov C 4406053 55 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 4402231 55 Kč
18D9250 Rückerová Petra (GER) Post SV Dresden 51132 55 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 55 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 55 Kč
RUM8501 Heinl Ondřej ZOOB Rumburk zapůjčit 95 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 55 Kč
BOR0006 Waldhauser Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8407 55 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor 8410 55 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 55 Kč
CHA7605 Gomolák Jan OK Chrastava 2084440 55 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2049591 55 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2061813 55 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 55 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 55 Kč
TJNxxx8 Budská Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2096117 55 Kč
TJNxxx6 Dočekalová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408032 55 Kč
TJNxxx3 Potměšil Šimon OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4622460 55 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 55 Kč
TJNxx13 Jakubíková Valerie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408044 55 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 55 Kč
JEN7707 Mencl Jan OB Jenišovice 411599 83 Kč
TUR65xx Šálek Jaromír OOB TJ Turnov 4406057 83 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov 83 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 83 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava 2084450 55 Kč
CHAXXX2 Cihlář Robert OK Chrastava 2084440 55 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 8488 83 Kč
3.00 km, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8601 Gruncl Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2080994 80 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 80 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 80 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 80 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 80 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering C 8288 80 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
KAS9800 Eichler Jan KOB Kamenický Šenov 51381. 80 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 80 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 80 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 80 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 80 Kč
92X7700 Štryncl Pavel OB Jizerky 2095954 80 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 80 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 80 Kč
TJNxxx5 Kostelník Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059734 80 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 80 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 80 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 80 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 80 Kč
4DX5500 Hnídek Stanislav OOB Tanvald 2073662 80 Kč
JEN8102 Mikula Petr OB Jenišovice C 51547 120 Kč
5RC7753 Haľková Jarka Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 160 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 120 Kč
celkem přihlášených: 724, vklad: 53846 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.