Přihlášky závodu: Liga Vysočiny - test

Datum:
04.12.2016
Místo konání:
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.80 km, 60 m, 4 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2092371 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
2.70 km, 90 m, 4 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec zapůjčit 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 142 40 Kč
2.00 km, 70 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 206416 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec B 2079504 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 40 Kč
CHT0452 Pilná Klára OOB SK Chrast B 436958 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
SJH0403 Sviták Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
3.20 km, 125 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SJH Jindřichův Hradec B 442866 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 40 Kč
4.50 km, 150 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 70 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 70 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 0000000000 70 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 70 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 2051486 70 Kč
5.50 km, 150 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast B 7207865 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 439123 70 Kč
SJH9901 Rattanathada Rachata SJH Jindřichův Hradec 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
7.20 km, 200 m, 22 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 70 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 70 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SJH Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec C 920682 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 2079502 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 0 Kč
4.50 km, 150 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8352 Ryvolová Kamila SK OB Chotěboř C 232866 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč 0002092365 70 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 70 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 70 Kč
6.00 km, 160 m, 19 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 0000002230 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 70 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 140 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 70 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 70 Kč
4.40 km, 100 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 0002801050 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 70 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
BZR6666 Trojánková Jitka Bratrstvo Ždárských vrchů C 53605 0 Kč
3.90 km, 60 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5350 Oulická Hana SK FREE Jihlava C 2102564 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 0 Kč
1.80 km, 90 m, 4 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 331641 40 Kč
2.70 km, 90 m, 4 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 2102779 40 Kč
SJI0803 Venhauer Štepán OK Jihlava C 112 40 Kč
RUZ0801 Pelikán Jan TJ Růžená C 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2092366 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
3.20 km, 120 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec B 2096259 40 Kč
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 111 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 40 Kč
4.40 km, 160 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč 0000000000 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 2088724 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 40 Kč
6.00 km, 200 m, 20 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 70 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 70 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 0002092400 70 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 70 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SJH Jindřichův Hradec B 436434 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 70 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 70 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205006 70 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 0 Kč
8.00 km, 220 m, 22 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec A 442888 70 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 70 Kč
11.20 km, 360 m, 30 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 70 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 330693 70 Kč
CHT8401 Kuban Jiří OOB SK Chrast C 52302 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 70 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 70 Kč
BZR8801 Rajnošek Matěj Bratrstvo Ždárských vrchů C 52965 0 Kč
BZR8802 Kratochvíl Jan Bratrstvo Ždárských vrchů C 301275 0 Kč
6.00 km, 225 m, 21 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 53200 70 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč 0002092381 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 70 Kč
SJI7202 Záboj Petr OK Jihlava C 2061824 70 Kč
8.40 km, 230 m, 24 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 70 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436433 70 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 70 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 70 Kč
SJH Rychtárik Ladislav SJH Jindřichův Hradec 2103754 70 Kč
SJH7901 Kinšt David SJH Jindřichův Hradec C 330596 70 Kč
6.60 km, 220 m, 20 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0000682672 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
CHT6300 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast 52195 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 0 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 0 Kč
5.10 km, 160 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0002103756 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
4.10 km, 16 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
2.70 km, 90 m, 4 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 40 Kč
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C 0000000000 40 Kč
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C 0000000000 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052240 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 40 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SJH Jindřichův Hradec C 2103731 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
3.70 km, 110 m, 10 kontrol
(424)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7550 Sobotková Helena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 40 Kč
SJH7102 Kopenec Milan SJH Jindřichův Hradec C 2096225 40 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SJH Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 40 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 40 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec zapůjčit 40 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 109 40 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
SJI Pejchalová Petra OK Jihlava 110 40 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 40 Kč
JHBxxxx Zeman Vojtěch TJ Jiskra Havlíčkův Brod 04668 40 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 52356 40 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 51833 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 40 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 40 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 40 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 40 Kč
CTB6402 Šídlo Petr SK OB Chotěboř C 49331 40 Kč
CTB6902 Šťastný Jan SK OB Chotěboř C 51832 40 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 40 Kč
CTB7051 Šťastná Hana SK OB Chotěboř C 232871 40 Kč
CTB7151 Žemličková Tereza SK OB Chotěboř C 53136 40 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 40 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 40 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 40 Kč
CTB7802 Fikar Jan SK OB Chotěboř C 232861 40 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 40 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 40 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 40 Kč
CTB8052 Vágnerová Iva SK OB Chotěboř C 40 Kč
CTB8101 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 9274 40 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 40 Kč
CTB8202 Ander David SK OB Chotěboř C 51834 40 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 40 Kč
CTB8701 Hájek Jakub SK OB Chotěboř C 51828 40 Kč
CTB9102 Žemlička Tomáš SK OB Chotěboř C 53134 40 Kč
CTB9156 Šťastná Ivana SK OB Chotěboř C 232851 40 Kč
CTB9402 Šťastný Jan SK OB Chotěboř C 416222 40 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 40 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 40 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 40 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 40 Kč
CHT0252 Hochmanová Karolína OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0802 Skočílek Martin OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 40 Kč
CHT1052 Malinová Eliška OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1055 Skočílková Anežka OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 40 Kč
CHT5102 Sodomka Pavel OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT5501 Žemlička Zbyněk OOB SK Chrast C 51955 40 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 40 Kč
CHT5751 Žemličková Jindra OOB SK Chrast C 51957 40 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 40 Kč
CHT5802 Musil Jiří OOB SK Chrast C 1413900 40 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 40 Kč
CHT6002 Ďoubalík Petr OOB SK Chrast C 336716 40 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 40 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 40 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 40 Kč
CHT6501 Skočílek Martin OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT6652 Reisigová Jana OOB SK Chrast C 410370 40 Kč
CHT6904 Pilný Jaroslav OOB SK Chrast C 436927 40 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 40 Kč
CHT7101 Vacek Karel OOB SK Chrast C 51971 40 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 40 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 40 Kč
CHT7201 Švec Jiří OOB SK Chrast C 53151 40 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336789 40 Kč
CHT7251 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682378 40 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 40 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 40 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 40 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 40 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 40 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 40 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 40 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 40 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 40 Kč
CHT8050 Dobrovská Blanka OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 40 Kč
CHT8252 Skočílková Jaromíra OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 40 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 1007553 40 Kč
CHT8451 Kubanová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 40 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 40 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 40 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 40 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 40 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 40 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 40 Kč
CHT8752 Sýkorová Miroslava OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 40 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 52315 40 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 40 Kč
CHT9101 Janda Petr OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT9151 Jandová Diana OOB SK Chrast C 888620 40 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 40 Kč
CHT9601 Dvořák Martin OOB SK Chrast C 336708 40 Kč
CHT9651 Ďoubalíková Anna OOB SK Chrast C 207805 40 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 52304 40 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast C 53175 40 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast C 53199 40 Kč
FJI0550 Oulická Tereza SK FREE Jihlava C 2102555 40 Kč
FJI5250 SK FREE Jihlava 40 Kč
FJI7250 Lesáková Doubravka SK FREE Jihlava C 40 Kč
FJI7850 Mazzarese Jana SK FREE Jihlava C 40 Kč
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 40 Kč
JHB0101 Pilař Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
JHB1351 Čejková Linda TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
JHB5652 Velíšková Emílie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4642 40 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 40 Kč
JHB6152 Čejková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53621 40 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 40 Kč
JHB6207 Bláha Leoš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52362 40 Kč
JHB6452 Kuncířová Milena TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49816 40 Kč
JHB6501 Šídlo Stanislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4650 40 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 40 Kč
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 40 Kč
JHB7102 Miksa Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 40 Kč
JHB7401 Horák Milan TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 40 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 40 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 40 Kč
JHB8203 Čejka Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201207 40 Kč
JHB8460 Čejková Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 897383 40 Kč
JHB8604 Hrstka Daniel TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52355 40 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 40 Kč
JHB8702 Čejka Michal TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53620 40 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 40 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 40 Kč
JHB9103 Kaser Dan TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4682 40 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
JHB9108 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40 Kč
JHB9159 Hercigová Anna TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4772 40 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 40 Kč
JHB9651 Pilařová Adéla TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 40 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 40 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 40 Kč
OSN0252 Pejchalová Ludmila SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN0300 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
OSN0451 Petrová Kristýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
OSN0551 Přibylová Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN0600 Močuba Jan Nepomuk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
OSN0626 Sladký Ondřej SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
OSN0808 Přibyl Daniel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN0959 Červinková Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
OSN1051 Kozárová Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN1357 Močubová Magdaléna Marie SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN1456 Voráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN5500 Šíma Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 40 Kč
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 40 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 40 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 40 Kč
OSN6400 Hranička Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7997 40 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 40 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 40 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 40 Kč
OSN7101 Fabian Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52149 40 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 40 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 40 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 40 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
OSN7601 Novák Lubomír SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 887911 40 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 40 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 40 Kč
OSN7853 Přibylová Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023960 40 Kč
OSN7960 Nováková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51979 40 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav Andy SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 40 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 40 Kč
OSN8450 Krčálová Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 40 Kč
OSN8701 Černík Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN8935 Hruška Ondřej SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52125 40 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 40 Kč
OSN9051 Hrušková Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN9200 Černík Václav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN9273 Wurzelová Pavlína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52143 40 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 40 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 40 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 40 Kč
PZR0106 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
PZR0203 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 40 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
PZR1350 Šímová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8708 40 Kč
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 40 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 40 Kč
PZR4501 Dobiáš Jaroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53651 40 Kč
PZR4901 Pelz Lubomír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52308 40 Kč
PZR5201 Šíma Ladislav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 40 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 40 Kč
PZR6201 Polanský Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
PZR6808 Bořil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8629810 40 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 40 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8707 40 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 40 Kč
PZR7838 Šíma Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8708 40 Kč
PZR8001 Kříž Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023811 40 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 40 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232891 40 Kč
PZR9858 Bořilová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 515084 40 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 40 Kč
SJI0104 Lepšík Daniel OK Jihlava C 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 40 Kč
SJI0350 Svobodová Jolana OK Jihlava C 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 40 Kč
SJI0502 Ficenc Richard OK Jihlava C 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 2085561 40 Kč
SJI0604 Tichý Tomáš OK Jihlava C 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0753 Mácová Barbora OK Jihlava C 40 Kč
SJI0800 Höfer Robin OK Jihlava C 52305 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 40 Kč
SJI0852 Tichá Karolína OK Jihlava C 40 Kč
SJI0853 Slotová Gabriela OK Jihlava C 40 Kč
SJI0854 Šulistová Lucie OK Jihlava C 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJI0902 Prüher Jan OK Jihlava C 40 Kč
SJI0903 Čumpl Matěj OK Jihlava C 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
SJI3325 Matějka Leo OK Jihlava C 52162 40 Kč
SJI4275 Boudná Jaroslava OK Jihlava C 301240 40 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 40 Kč
SJI4643 Schling Jaromír OK Jihlava C 51768 40 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 52153 40 Kč
SJI5801 Beneš Vladimír OK Jihlava C 301246 40 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 40 Kč
SJI6100 Panáček Jaroslav OK Jihlava C 40 Kč
SJI6101 Dokulil Miroslav OK Jihlava C 301300 40 Kč
SJI6250 Dokulilová Eva OK Jihlava C 301373 40 Kč
SJI6251 Kazdová Jana OK Jihlava C 40 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 40 Kč
SJI6356 Kafková Vladimíra OK Jihlava C 301269 40 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 40 Kč
SJI6552 Petráčková Zuzana OK Jihlava C 301216 40 Kč
SJI6601 Suchý Jiří OK Jihlava C 301242 40 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 40 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 40 Kč
SJI6900 Beneš Martin OK Jihlava C 40 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 40 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 40 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 40 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 40 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 40 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 40 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 40 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 40 Kč
SJI7828 Hendrych Martin OK Jihlava C 51775 40 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 40 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 40 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 40 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 40 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava C 897347 40 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 51774 40 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 40 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 40 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 40 Kč
SJI8504 Kafka Tomáš OK Jihlava C 52334 40 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 40 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava C 52335 40 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 40 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 40 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 336774 40 Kč
SJI9252 Šanderová Martina OK Jihlava C 428261 40 Kč
SJI9351 Teplá Barbora OK Jihlava C 219247 40 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava C 682090 40 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 40 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava R 7200366 40 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 40 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 40 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 40 Kč
SJI9853 Poláková Anna OK Jihlava C 40 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 40 Kč
SJI9856 Švecová Iva OK Jihlava C 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331784 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SJH Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
SJH0502 Maděryč Ondřej SJH Jindřichův Hradec C 442845 40 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SJH Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SJH Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJH0753 Urbanová Anna SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH0851 Maděryčová Anna SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH0952 Vaněčková Barbora SJH Jindřichův Hradec C 2096253 40 Kč
SJH0953 Bártů Viktorie SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1051 Kárová Anežka SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1052 Píšová Gréta SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH1102 Urban Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1153 Bártů Ester SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1251 Kárová Františka SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH5201 Jarčevský Pavel SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SJH Jindřichův Hradec C 232411 40 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 40 Kč
SJH6201 Havlík Milan SJH Jindřichův Hradec C 231209 40 Kč
SJH6203 Horázný Václav SJH Jindřichův Hradec C 331334 40 Kč
SJH6500 Holický Jiří SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 40 Kč
SJH6602 Kuchyňka Ivan SJH Jindřichův Hradec C 2088191 40 Kč
SJH6851 Kubičková Ivana SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C 995874 40 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SJH Jindřichův Hradec C 1007526 40 Kč
SJH7251 Veselá Denisa SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7351 Pobudová Kateřina SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7450 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7501 Martínek Roman SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7551 Urbanová Hana SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SJH Jindřichův Hradec C 995845 40 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SJH Jindřichův Hradec C 2096219 40 Kč
SJH7703 Maděryč Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7704 Urban Petr SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SJH Jindřichův Hradec C 331321 40 Kč
SJH7753 Kárová Hana SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7801 Beran Pavel SJH Jindřichův Hradec C 2061793 40 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 40 Kč
SJH7852 Svitáková Eva SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7951 Maděryčová Kateřina SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7952 Kopencová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH7953 Martínková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH8101 Kára Jakub SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SJH Jindřichův Hradec C 553438 40 Kč
SJH8152 Novotná Helena SJH Jindřichův Hradec C 434582 40 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 7201828 40 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C 7201821 40 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 40 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 40 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553458 40 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SJH Jindřichův Hradec C 995864 40 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SJH Jindřichův Hradec C 331719 40 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7770033 40 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec B 331783 40 Kč
SJH9801 Kubičko Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 51141 40 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 40 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 52246 40 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C 40 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 40 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 40 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 40 Kč
TTR1451 Křížová Anna OOB Třebíč C 40 Kč
TTR6051 Zháňalová Jana OOB Třebíč C 420428 40 Kč
TTR6102 Fiala Petr OOB Třebíč C 232856 40 Kč
TTR6153 Fialová Dana OOB Třebíč C 220397 40 Kč
TTR6301 Koutný Vladimír OOB Třebíč C 336712 40 Kč
TTR6451 Vacková Iva OOB Třebíč C 40 Kč
TTR7201 Hobza Petr OOB Třebíč C 52233 40 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 40 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 40 Kč
TTR8101 Dosbaba Marek OOB Třebíč C 40 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 52247 40 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 40 Kč
TTR8701 Nováček Radek OOB Třebíč C 2011820 40 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 515502 40 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 118 40 Kč
TTR9051 Fialová Zuzana OOB Třebíč C 232497 40 Kč
TTR9151 Klusáčková Zuzana OOB Třebíč C 116 40 Kč
RUZ0401 Zažímal Ondřej TJ Růžená C 40 Kč
RUZ0651 Zažímalová Klára TJ Růžená C 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 40 Kč
RUZ0903 Gregor Adam TJ Růžená C 40 Kč
RUZ0904 Zažímal Kryštof TJ Růžená C 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 51920 40 Kč
RUZ1051 Gregorová Anna TJ Růžená C 40 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 40 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 40 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 40 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 40 Kč
RUZ7501 Zažímal David TJ Růžená C 40 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 40 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 40 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 40 Kč
celkem přihlášených: 671, vklad: 30810 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.