Přihlášky závodu: Rumpál

Datum:
03.08.2018
Místo konání:
Pozlovice, hotel Vega
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10N     HDR     P     T    
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 Ano Ano Ano 250 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 Ano Ano Ano 250 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 Ano Ano Ano 250 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 Ne Ne Ano 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 682675 Ano Ano Ano 250 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0560 Kroupová Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2103775 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 Ano Ano Ano 250 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 Ano Ano Ano 250 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 Ano Ano Ano 250 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 Ano Ano Ano 250 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 Ano Ano Ano 250 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 Ano Ano Ano 350 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 8191119 Ano Ano Ne 240 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8660596 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 8656631 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ano Ano Ano 350 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE0057 Šrámková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 2127646 Ne Ano Ano 300 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano 400 Kč
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8009755 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 Ano Ano Ano 350 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk E 1007544 Ano Ano Ano 350 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ne Ano Ne 120 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové C 1398981 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1406191 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 Ano Ano Ano 350 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 Ano Ne Ne 120 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 8654892 Ne Ano Ano 300 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9648 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9351 Jemelíková Denisa SK Žabovřesky Brno C 49313 Ne Ne Ano 150 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 Ano Ano Ano 350 Kč
33P9950 Cych Agnieszka (POL) Echo Twardogóra 889175 Ano Ano Ano 350 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 Ano Ano Ano 350 Kč
6KC8150 Raudenka Lenka Neregistrovaný zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 Ano Ano Ano 350 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2115672 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 Ne Ano Ne 150 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 350 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 Ano Ano Ano 350 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ano Ano Ano 350 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 350 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 Ano Ano Ano 350 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 350 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 350 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 Ne Ne Ano 150 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín C 53342 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 350 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano 350 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 350 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 350 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 350 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 Ano Ano Ano 250 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 2113058 Ne Ano Ne 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 Ano Ano Ano 250 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 2116470 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 Ano Ano Ano 250 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 442590 Ano Ano Ano 250 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 Ano Ano Ano 250 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049991 Ano Ne Ne 90 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 2135180 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0410 Kroupa David OK Lokomotiva Pardubice C 1407599 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 Ano Ano Ano 250 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBA0201 Navratil Matej ŠK VAZKA Bratislava 232012 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 Ano Ano Ano 400 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
39S0101 Jonáš Adam (SVK) KOBRA Bratislava 7209670 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 1421299 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 Ano Ano Ano 400 Kč
Rank. koef.: 1
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 Ano Ano Ano 350 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 500268 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 8662741 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov C 9001001 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 Ne Ano Ne 120 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 Ne Ano Ano 240 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 Ne Ano Ano 240 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ne Ano Ano 240 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL8503 Pavlas Radek SKOB Zlín C 2121126 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 8000665 Ano Ano Ano 350 Kč
23P9001 Piłkowski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 8653083 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové C 2045215 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 Ano Ano Ano 350 Kč
7HC8800 Krajíček Vojtěch Hrubý Styl Vrchlabí 8988 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 Ano Ano Ano 350 Kč
7PC8600 Filip Rostislav SK Filipovi zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 Ano Ano Ano 350 Kč
6KC1112 Novak Jakub Neregistrovaný 920682 Ano Ano Ano 350 Kč
7BC8501 Piltaver Jaka Člověk v tísni 1398941 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ne Ne 150 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8600 Žaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8630865 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 Ano Ano Ano 350 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8656374 Ano Ano Ano 400 Kč
MFP9400 Valach Adam Matfyz Praha C zapůjčit Ano Ano Ne 420 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 Ano Ano Ano 350 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 Ano Ano Ano 350 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7602 Kroupa Filip OK Lokomotiva Pardubice C 51106 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2115675 Ano Ano Ano 350 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ano Ano Ano 350 Kč
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C 2112763 Ano Ne Ano 300 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 350 Kč
43S6601 Kukurugya Emil (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049986 Ano Ne Ne 120 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 350 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 Ano Ano Ano 350 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano 350 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ne Ano Ne 150 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 Ne Ano Ne 150 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 Ano Ano Ano 350 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 Ano Ano Ano 350 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 Ne Ne Ano 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ano Ano Ano 350 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 Ano Ano Ano 350 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 Ano Ano Ano 350 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 Ano Ano Ano 350 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 8101111 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 Ne Ano Ano 240 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano 350 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ano Ano Ano 350 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 Ano Ano Ano 150 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 Ano Ano Ano 150 Kč
2LZ0950 Mudráková Natálie Neregistrovaní - Mudráková zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 Ano Ano Ano 150 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 Ano Ano Ano 150 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano 150 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 Ano Ano Ano 150 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 Ano Ano Ano 150 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 Ano Ano Ano 150 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 Ano Ano Ano 150 Kč
KVS1005 Halata Šebestián SKOB Kobra Vsetín C 7100723 Ano Ano Ano 150 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 150 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano 150 Kč
19X5900 Javůrek Antonín ESOX ODEI 301298 Ano Ano Ano 150 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 Ano Ano Ano 150 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 Ano Ano Ano 150 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 Ano Ano Ano 150 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 Ano Ano Ano 150 Kč
3SX9950 Syrová Eliška ZŠ Těšetice 2121889 Ano Ano Ano 150 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ne Ano Ano 160 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
JIL6401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 2124766 Ano Ano Ano 150 Kč
36S8150 Borets Anna (SVK) nereg. zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
36S0300 Borets Ivan (SVK) nereg. zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1 Kroupová Jarmila OK Lokomotiva Pardubice 1710909 Ano Ano Ano 150 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 Ano Ano Ano 150 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 Ano Ano Ano 150 Kč
9MX0150 Buráňová Barbora BzB zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 Ano Ano Ano 150 Kč
7PC8800 Filipová Jitka SK Filipovi zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
6KC8551 Mudrakova Michaela Neregistrovaný zapujcit Ano Ano Ano 150 Kč
6KC7551 Duskova Radka Neregistrovaný zapujcit Ano Ano Ano 150 Kč
6KC9601 Abendroth Matej Neregistrovaný zapujcit Ne Ne Ano 70 Kč
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 Ne Ne Ano 70 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 Ano Ano Ano 150 Kč
LCE9451 Ishchuk Daria OOB TJ Slovan Luhačovice C 301334 Ano Ano Ano 150 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano 150 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 Ano Ano Ano 150 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 Ne Ano Ne 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 Ne Ano Ne 50 Kč
FSP8686 Skripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 Ne Ano Ano 100 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 Ano Ano Ano 150 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ano Ano Ano 150 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 Ano Ano Ano 150 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 Ne Ano Ano 140 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 Ne Ano Ano 140 Kč
21G8450 Hill Radka (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 200 Kč
celkem přihlášených: 334, vklad: 100380 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.