Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Ústí nad Orlicí – Andrlův chlum
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.90 km, 65 m, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 60 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 60 Kč
LTU0851 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108880 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 2111664 60 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2111665 60 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 60 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 60 Kč
LPU0760 Skořepová Anděla Anna OK Lokomotiva Pardubice C 253351 60 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
2.00 km, 65 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 9463 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
LTU0852 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
2.76 km, 95 m, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 405952 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 1396847 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2049513 60 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 60 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 301633 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 2075616 60 Kč
2.00 km, 60 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 60 Kč
SHK0699 Štěrbová Agáta OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
3.78 km, 135 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 60 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 426352 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 8653298 60 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice B 2070810 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 60 Kč
3.04 km, 100 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0454 Pokorná Adéla OK Jilemnice C 2122270 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
SHK0552 Schánělová Viktorie OK Slavia Hradec Králové 2111601 60 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 887920 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 60 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2122285 60 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075605 60 Kč
4.41 km, 165 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 90 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 90 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 90 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 90 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 90 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 90 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 90 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 90 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 90 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 90 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 90 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 90 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 90 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 90 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 90 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
5.08 km, 195 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 90 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 90 Kč
6.48 km, 230 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8756 Novotná Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 90 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 90 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 90 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 8662340 90 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 981839 90 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 90 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 90 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 90 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU8752 Losmanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
4.94 km, 175 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 90 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
5.50 km, 230 m, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 90 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 90 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 7210067 90 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 90 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
CET8251 Pešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 9718 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
4.28 km, 155 m, 12 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 253359 90 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 90 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 90 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 90 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
5.01 km, 170 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 7210243 90 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 90 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
3.97 km, 100 m, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
JIL7257 Pokorná Petra OK Jilemnice C 2124768 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 90 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 887607 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
4.25 km, 145 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 90 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
2.97 km, 85 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
3.37 km, 85 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
3.91 km, 85 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 60 Kč
NNN0101 Volný Matěj Neregistrovaní 301237 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 60 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 60 Kč
SRK1102 Šimerda Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 434581 60 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 1006615 60 Kč
2.25 km, 35 m, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09598 60 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 60 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky C 2124780 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
LTU0803 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 60 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2133881 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 60 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
2.77 km, 105 m, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 8052360 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 2096128 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové C 2127606 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 425574 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk C 53569 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103287 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 60 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
PHK0707 Winter Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 60 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 331365 60 Kč
VRLxxxx Červinka Lukáš OOS TJ Spartak Vrchlabí 2078487 60 Kč
2.21 km, 45 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové C 224911 60 Kč
ZAM0603 Adamec Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 426310 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
4.66 km, 130 m, 13 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 2049536 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0407 Verner Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2122264 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
3.22 km, 110 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 60 Kč
CET0502 Kadrman Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9723 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 60 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2122257 60 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 60 Kč
LPU0513 Skořepa Matyáš Gabriel OK Lokomotiva Pardubice C 2103277 60 Kč
5.84 km, 175 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
KOR0304 Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 90 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 90 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 90 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 90 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9029 90 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 90 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
LPU0213 Jošt Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2108919 90 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 90 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 90 Kč
6.83 km, 230 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7206528 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 90 Kč
LPU0104 Theodor Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075647 90 Kč
8.61 km, 295 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 90 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 90 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 90 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 90 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 90 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 90 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 90 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 90 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 90 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 90 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 90 Kč
NNN0102 Dvořáček Radek Neregistrovaní 682344 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 90 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 90 Kč
LPU9616 Kutlu Orhan OK Lokomotiva Pardubice C 8637632 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 8656510 90 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 90 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSS Přírodověda Praha C 7201778 90 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 90 Kč
6.46 km, 205 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 90 Kč
CHC9905 Vaněk Martin K.O.B. Choceň C 425544 90 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 90 Kč
7.55 km, 230 m, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 90 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
5.28 km, 220 m, 16 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027209 90 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 90 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 90 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 90 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 90 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2116474 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
3SC7600 Kušička Josef ČHTM Horní Jelení zapůjčit 130 Kč
NNN0100 Škorpil Jaromír Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 90 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 90 Kč
6.26 km, 190 m, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 90 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 90 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
5.08 km, 165 m, 15 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
2XC7300 Bílek Tomáš Vojice 2114991 90 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
CET7301 Kadrman Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2801039 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
4SZ7300 Maršoun Petr 44u (neregistr.) 2116489 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
SNA6401 Hanuš Luboš TJ START Náchod C 9627 90 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 2126272 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
5.20 km, 205 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 90 Kč
4.11 km, 110 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
4.10 km, 145 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
3.81 km, 90 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
3.90 km, 85 m, 8 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
SHK1002 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 60 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk 9592 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 60 Kč
ZAM0810 Adamec Filip OB TJ Sokol Žamberk 2053567 60 Kč
ZAM0901 Fajfr Aleš OB TJ Sokol Žamberk 1398978 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 60 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 60 Kč
CET1151 Kadrmanová Nelinka TJ Loko Česká Třebová 0000361914 60 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9720 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 60 Kč
SRK1101 Dohnálek Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9492 60 Kč
SRK1151 Schwengerová Karlička SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2091532 60 Kč
3SC1250 Kušičková Lucie ČHTM Horní Jelení 1425339 60 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9448 60 Kč
LPU2222 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 2127660 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 60 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 60 Kč
LPU1163 Skořepová Betty Milada OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 60 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 331587 60 Kč
TZL1515 Krejčík Vít SKOB Zlín C 416043 60 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 60 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 361922 60 Kč
BRUxxxx Janatová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 2032381 60 Kč
PHKxxxx Šumberová Gabriela OK 99 Hradec Králové 60 Kč
NNN0200 Severa Matyáš Neregistrovaní 60 Kč
2.64 km, 65 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
1CX7800 Kvapil Ondřej OB Beda 8663194 60 Kč
1CX7850 Kvapilová Zuzana OB Beda 7300083 60 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 426379 60 Kč
LTUbbbb Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 60 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 60 Kč
BRU7551 Meierová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032385 60 Kč
PHK0663 Kačerová Emilie OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
LPU2223 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice 7210100 60 Kč
LPU2224 Kyral Jiří OK Lokomotiva Pardubice 9867 60 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 60 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2122256 60 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 60 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
NNN0201 Severová Radka Neregistrovaní 60 Kč
5.92 km, 230 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
1JC8100 Hulec Jan Klub přátel kofoly 780815 90 Kč
1JC8800 Lopour Miroslav Klub přátel kofoly 682605 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
1JC8900 Fleischmann Aleš Klub přátel kofoly 2091560 90 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
LTU7750 Suková Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2091519 90 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
BRUxxx2 Janata Jaroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 2032379 90 Kč
celkem přihlášených: 802, vklad: 62130 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.