Přihlášky závodu: Tour de Prague

Datum:
09.12.2018
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
A     B     C     D     E    
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 80 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 80 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP zapůjčit 80 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 80 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 80 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 80 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 80 Kč
17Z8450 Pecoldová Pavlína Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8631588 80 Kč
17Z7900 Dvořáček Dan Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8629750 80 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 80 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 80 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 80 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 80 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 80 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 80 Kč
8TC8400 Bouška Zdeněk Tempo 7209367 80 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 80 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 80 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 80 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 80 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 80 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 80 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 80 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha 1420795 80 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 80 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 80 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 80 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 80 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 80 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 80 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 80 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 80 Kč
NNN9001 Slávik Alexander Neregistrovaní 7210805 80 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 80 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 80 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 80 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 80 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 80 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 80 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 80 Kč
3MX7300 Kratochvíl Daniel DAK 682339 80 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 80 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 80 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové R 8654906 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 80 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 80 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 80 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 80 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 80 Kč
69X8300 Ficek Michal HO Humanita 2090844 80 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 80 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 80 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 80 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 80 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 80 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 1421299 80 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 80 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 80 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 1425376 80 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 80 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 80 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 80 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 80 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 80 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 80 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 80 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 80 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 0 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 80 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 80 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 80 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 80 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 80 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 80 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 80 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 80 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 80 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 80 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 80 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 80 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 80 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 80 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 80 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 80 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 80 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 80 Kč
DKP6401 Chvojka Zbyšek Oddíl OB Kotlářka C 2800314 80 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 80 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 80 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 80 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 80 Kč
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 80 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 80 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 80 Kč
1EC6700 Halač Jaroslav Outdoor PRG 2133888 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 8662741 80 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 80 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 80 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 80 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 80 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 80 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha C 232195 80 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 80 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 80 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 80 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 80 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 80 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 80 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 80 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 80 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 80 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 80 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 80 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 80 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 80 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 80 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 80 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 2134286 80 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 80 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 80 Kč
6YC6400 Suková Eva Neregistrovaní 232264 80 Kč
6CC6650 Zelenková Martina Malí draci 232265 80 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 80 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 80 Kč
6KC7100 Švorc Martin Neregistrovaní 80 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 80 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 80 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 80 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 80 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 80 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 52891 80 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 52887 80 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 428285 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 80 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 80 Kč
DOB7701 Máca Petr KOB Dobruška C 1416364 80 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 80 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 80 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 80 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 80 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 80 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 80 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 80 Kč
DKP9999 Uhlir Jachym Oddíl OB Kotlářka 2103738 80 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha A 8655423 80 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha A 8655418 80 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 80 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 80 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 7020417 80 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 80 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 80 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 80 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 80 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 80 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 80 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 80 Kč
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 80 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit 80 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 80 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 80 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 80 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 80 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 80 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 80 Kč
1WX8200 Klíma Kamil SK Olympia Praha SPS zapůjčit 80 Kč
1WX9050 Pangrácová Marie SK Olympia Praha SPS 2104589 80 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 80 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 80 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 80 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 80 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 80 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 80 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 80 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 80 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 80 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 80 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 80 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 80 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 80 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 80 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 80 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 80 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 80 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 80 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 80 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 80 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 80 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 80 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 80 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 80 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 80 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha B 2021842 80 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 80 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 416121 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 80 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 80 Kč
ODV6400 Rudolf Pilch TJ Aero Odolena Voda C 52893 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 8662370 80 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 80 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 80 Kč
DKP7150 Nežádalová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
TAP0450 Linhartová Anna KOB Tretra Praha zapůjčit 80 Kč
2SX9350 Zachová Lucie Robíci 53774 80 Kč
2SX6600 Zach Jaroslav Robíci 8013 80 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 80 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 80 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 80 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 80 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 80 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 80 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 80 Kč
SPC7651 Akrmanová Jitka SPORTICUS team 2118493 80 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 20 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP 2135166 20 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 20 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 2120848 20 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 20 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 20 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 20 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 20 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha 53555 20 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 20 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 20 Kč
5RX1650 Šístková Šárka NNN 515102 20 Kč
6CC1300 Nezveda David Malí draci 20 Kč
6CC1450 Nezvedová Terezka Malí draci 53191 20 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 20 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 20 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52889 20 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 52117 20 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 20 Kč
1VX7600 Schus Martin Řevnice 2135190 20 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 20 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 20 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 20 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 20 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 20 Kč
1UZ0900 Hýbl Orlík VIPrahlé mládí 2053563 20 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 51628 20 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 20 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 20 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 20 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 20 Kč
celkem přihlášených: 293, vklad: 21440 Kč