Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
louka u restaurace Möhwaldova bouda
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
2.00 km, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1052 Buďárková Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127523 70 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 70 Kč
PHK1058 Šumberová Gabriela OK 99 Hradec Králové C 2148072 70 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 70 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 70 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 426360 70 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 70 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 70 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 70 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 70 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
STH1052 Kuříková Markéta SK Studenec C 2116485 70 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 425595 70 Kč
STH1055 Nováková Věra SK Studenec C 70 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
VRL0955 Záveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 70 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí 70 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 70 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 70 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 70 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 70 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 70 Kč
KOR0951 Špačková Kristýna OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087655 70 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 70 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 70 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 70 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 70 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 70 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 70 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 70 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 70 Kč
CHC0955 Komárková Veronika K.O.B. Choceň C 2025366 70 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 70 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 70 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 70 Kč
SHK0956 Vondrušková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085588 70 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 70 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9523 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 9050 70 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 70 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 70 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 70 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 70 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 70 Kč
JIL0853 Laštovková Jana OK Jilemnice C 2134347 70 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 70 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 70 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 70 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 70 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 70 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2045230 70 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 70 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 2144170 70 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 2127633 70 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 70 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 70 Kč
VRL0853 Dvořáková Johanka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 70 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 70 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 70 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 70 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 70 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 70 Kč
CHC0852 Komárková Anna K.O.B. Choceň C 2053589 70 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 70 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 70 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 70 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 70 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 70 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 70 Kč
VRL0554 Buďárková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134289 70 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 70 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 70 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 70 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 70 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 70 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 70 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 70 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 70 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
SHK0656 Štěrbová Agáta OK Slavia Hradec Králové C 2134322 70 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 70 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 70 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 70 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 70 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 70 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 70 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 70 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 70 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 70 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 8109313 70 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 70 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109318 70 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 70 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň C 206485 70 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 70 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 70 Kč
2.30 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 70 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 70 Kč
2.70 km, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 8145608 100 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 2127630 100 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
3.00 km, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 100 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 8663114 100 Kč
4.10 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 100 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 100 Kč
SJC8754 Vágnerová Michaela Sportcentrum Jičín C 8653299 100 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 100 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 100 Kč
JIL8951 Viková Vendula OK Jilemnice C 8889 100 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové C 331166 100 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 100 Kč
NPA9051 Wiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 100 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 100 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 100 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 8109302 100 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 100 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 500267 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2053546 100 Kč
3.00 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 100 Kč
3.40 km, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 100 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 100 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 100 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 100 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 100 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 100 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
0060001 Nováková Jana 006 - MC Cirkus 7207874 100 Kč
STH8452 Kuříková Zuzana SK Studenec C 2078457 100 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 100 Kč
2.90 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 100 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 100 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 100 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 100 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 100 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 100 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 100 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 100 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 100 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 100 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 100 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 100 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 100 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 100 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 100 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 100 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 100 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 100 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 100 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 100 Kč
2.70 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224890 100 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 100 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 100 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 100 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 100 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 100 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 100 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 100 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 100 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 100 Kč
2.80 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 100 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 100 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 100 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 100 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 100 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
2.50 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 100 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 100 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 100 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 100 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 100 Kč
0070001 Zelenková Lenka 007 - zelenkovi 9920924 100 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 100 Kč
2.10 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 100 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 100 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 70 Kč
SJC0900 Haken Jindřich Sportcentrum Jičín C zapůjčit 70 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 70 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 70 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425528 70 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 70 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 70 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 70 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 70 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 70 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 70 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 70 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 70 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2059759 70 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 70 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 70 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 70 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 70 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 70 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 70 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2148080 70 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 70 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 70 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
2.30 km, 9 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 70 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 2115010 70 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 70 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 70 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 70 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2135168 70 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 70 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 2115003 70 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 70 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 70 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 70 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 70 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 70 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 70 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 70 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 70 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 70 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 70 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 70 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 70 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 70 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 70 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 70 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 70 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 70 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 70 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 70 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 70 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 70 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 70 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2103276 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 8663155 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 70 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 9044 70 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 70 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 70 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0801 Kopecký Michal Sportcentrum Jičín 8224 70 Kč
JIL0804 Auersvald Daniel OK Jilemnice C 425538 70 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 70 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 425563 70 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 70 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 70 Kč
BRU0703 Tlapák Dominik Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000331365 70 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 70 Kč
3.00 km, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 70 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 70 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078481 70 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 70 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 70 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 70 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 70 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2027229 70 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 70 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
LTU0502 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2141913 70 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 70 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 70 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0008670486 70 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 70 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 70 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 70 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 70 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 70 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 70 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk B 2096135 70 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 8109306 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 70 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 70 Kč
2.30 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032379 70 Kč
3.20 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 426308 100 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 100 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 100 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 100 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 100 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134333 100 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 100 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 100 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 100 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 100 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 8109305 100 Kč
3.60 km, 20 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 100 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 100 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 100 Kč
4.70 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 100 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 100 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 100 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 100 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 100 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 2144189 100 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 100 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 100 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 100 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 100 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1420240 100 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 100 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 100 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 100 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
LTU8701 Zlámal Aleš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9771 100 Kč
3.70 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 100 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 100 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 2083384 100 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 100 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 100 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 100 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 100 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 100 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 100 Kč
4.20 km, 21 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 100 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 100 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 100 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 100 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 100 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 8656634 100 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 100 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 100 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 100 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 100 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 100 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 100 Kč
0060002 Novák Pavel 006 - MC Cirkus 2134254 100 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
3.60 km, 16 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 100 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 100 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 100 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 100 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 100 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 100 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 100 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 100 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2127624 100 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 100 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 100 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 100 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 100 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 100 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 100 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 100 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 100 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 100 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 100 Kč
0080001 Erbert Ladislav 008 - TJ Harant Pecka zapůjčit 100 Kč
3.40 km, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 100 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 100 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 100 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 100 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 100 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2129185 100 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 100 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 100 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 100 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 100 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 100 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 100 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 100 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 100 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 100 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 100 Kč
LPU7312 Janáček Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 100 Kč
2.80 km, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 100 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 100 Kč
JIL7103 Zemánek Mojmír OK Jilemnice C 9702 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 100 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 100 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 100 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 100 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 100 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 100 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 100 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 100 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 100 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 426352 100 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 100 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 100 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 100 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 100 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 100 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 100 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 100 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2124783 100 Kč
3.00 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 100 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 100 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 100 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 100 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 100 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 100 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 100 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 100 Kč
2.50 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 100 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 100 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 100 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 100 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 100 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 100 Kč
2.50 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 100 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 100 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 100 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 100 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 100 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 100 Kč
2.10 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 100 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
2.10 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 100 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 100 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 100 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 100 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 100 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Svoboda Marek 002 - STS Červenka 9138 70 Kč
0010001 Kopecký Mikuláš 001 - Sportcentrum Jičín - neregistr. 8654569 70 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 70 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 70 Kč
0040002 Matěj Novotný 004 - Maxidum zapůjčit 70 Kč
JIL1501 Horák Vojtěch OK Jilemnice C 426351 70 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 70 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 70 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 70 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 70 Kč
SHK1352 Bezvodová Elen OK Slavia Hradec Králové C 2111661 70 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 70 Kč
SHK1600 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208202 70 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108872 70 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 70 Kč
KOR1150 Špačková Aneta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 70 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 70 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 70 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 70 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 70 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 70 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 70 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9302 70 Kč
LPU1651 Stryková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU2223 Malochová Lenka OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
BRU0951 Janatová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032381 70 Kč
VRL1103 Krejčí Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí 70 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9797 70 Kč
STH1101 Urbanec Patrik SK Studenec C 2144164 70 Kč
0060003 Jakub Novák 006 - MC Cirkus zapůjčit 70 Kč
STH1152 Fischerová Tereza SK Studenec C 2144185 70 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 70 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 70 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 2070824 70 Kč
2.30 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 70 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 70 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 2032180 70 Kč
0030001 Šumberová Vladislava 003 - Sumberky zapůjčit 70 Kč
0030002 Matuský Milan 003 - Sumberky zapůjčit 70 Kč
0050001 Věříšová Lenka 005 - OB Lenka 2129221 70 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 70 Kč
LTU7853 Kynclová Petra OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2001933 70 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 70 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 70 Kč
LPU2222 Kubík Dušan OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 70 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 70 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 70 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 70 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 70 Kč
LTU8651 Zlámalová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416291 70 Kč
3.70 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 100 Kč
0040001 Novotný Vít 004 - Maxidum 416846 100 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 100 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 100 Kč
HOR7550 Kubínová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2127893 100 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 100 Kč
0070002 Jireš František 007 - zelenkovi 301639 100 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 100 Kč
celkem přihlášených: 598, vklad: 51160 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.