Logo

Přihlášky závodu: 2. Valašská jarní liga

Datum:
06.06.2020
Místo konání:
Zašová, kulturní dům
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Kategorie:
A68     A69     A70     A71     A72     A73     A75     A76     A80     A81     A82     A83     A84     A85     A86    

A68

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín C 8670781 50 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 50 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 7210090 50 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 50 Kč
TZL0956 Klimešová Hana SKOB Zlín C 2121121 50 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 2001970 50 Kč
SKM0850 Buksová Karolína KOB Směr Kroměříž C 7790010 50 Kč
TZL0853 Kopečková Viktorie SKOB Zlín C 50 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 50 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 50 Kč
KVS0951 Janků Markéta SKOB Kobra Vsetín C 7181009 50 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 50 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 50 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 50 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 50 Kč
TZL0954 Pozlovská Eliška SKOB Zlín C 8605 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 50 Kč
VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice C 425435 50 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 50 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 50 Kč

A69

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 50 Kč
TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín C 2121128 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 50 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8482100 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 2044889 50 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín B 2121125 50 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice C 2103241 50 Kč

A70

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 50 Kč
SKM0550 Ošmerová Tereza KOB Směr Kroměříž C 8680307 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 50 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 8663192 50 Kč
TZL0259 Olbortová Kristýna SKOB Zlín C zapůjčit 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
SKM0552 Coufalová Aneta KOB Směr Kroměříž C 436930 50 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 8226374 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662431 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 8250121 50 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 8670800 50 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 50 Kč

A71

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS9551 Mrázková Veronika SKOB Kobra Vsetín C 8670766 50 Kč
KVS9751 Nedbalová Magdaléna SKOB Kobra Vsetín C 53688 50 Kč
KVS9550 Mikušová Lucie SKOB Kobra Vsetín C 51527 50 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 50 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 50 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 50 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 2084933 50 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 50 Kč
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 50 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 8662702 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 50 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 50 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 50 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 50 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 8052217 50 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 50 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 50 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 8660400 50 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 50 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 50 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 50 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 50 Kč
LCE8851 Valentová Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice 331332 50 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
TZL8250 Šidlová Klára SKOB Zlín C 80050121 50 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 50 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 50 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 50 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice C 2073711 50 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 50 Kč

A72

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 50 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 50 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 50 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 1426031 50 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 50 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 50 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 50 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 50 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 50 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 50 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 50 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 50 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 50 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 8670791 50 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8680321 50 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 50 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 50 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 50 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 50 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 50 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 50 Kč
TZL7550 Kočová Eva SKOB Zlín C 08614 50 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 50 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 50 Kč
TZL8053 Kurfürstová Irena SKOB Zlín C 53129 50 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 50 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 50 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 50 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 50 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 50 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 7210876 50 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 50 Kč

A73

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 50 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 50 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 50 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 50 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 50 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 7210880 50 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 50 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 50 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 50 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 50 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 50 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 50 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 50 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 50 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 50 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 50 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 50 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 50 Kč

A75

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 2087504 50 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek C 49455 50 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 8053354 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 9200992 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 8680301 50 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
TZL1006 Koč Juraj SKOB Zlín C 08924 50 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 50 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 2070831 50 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2116500 50 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 50 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 207812 50 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 50 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 50 Kč
KVS1001 Graclík Daniel SKOB Kobra Vsetín C 8482064 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
TZL1051 Poslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 50 Kč
KVS1005 Halata Šebestián SKOB Kobra Vsetín C 7100723 50 Kč

A76

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 416090 50 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 50 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 8611 50 Kč
TZL1450 Šidlová Dorota SKOB Zlín C 7209281 50 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 50 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 50 Kč
TZL1551 Vintrová Matylda SKOB Zlín C 53341 50 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2127595 50 Kč
TZL1302 Honner Martin SKOB Zlín C 8033257 50 Kč
TZL1111 Smola Jakub SKOB Zlín C 515174 50 Kč
TZL1414 Smola Štěpán SKOB Zlín C 428255 50 Kč
TZL1515 Krejčík Vít SKOB Zlín C 416043 50 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680394 50 Kč
SKMxxxx Kunovská Natálie KOB Směr Kroměříž 619094 50 Kč
LCE1352 Škodová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 50 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 50 Kč
OTK1050 Pohořalá Kristýna OOB TJ Jiskra Otrokovice C 416033 50 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 8660389 50 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 50 Kč
KVS1252 Halatová Anna SKOB Kobra Vsetín C 7120329 50 Kč
0030001 Bistrý Ondřej 003 - Bistrodent 999999 50 Kč

A80

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 50 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 50 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 8109339 50 Kč
BFM0903 Otta Tobiáš SKOB Frýdek - Místek C 49496 50 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 8090714 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 8680313 50 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín C 8648628 50 Kč
SKM0800 Buksa Jan KOB Směr Kroměříž C 7790044 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 8660358 50 Kč
TZL0812 Trávníček Jan SKOB Zlín C 8618 50 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava C 428276 50 Kč
TZL0904 Zicha Ondřej SKOB Zlín C 2121123 50 Kč
TZL0905 Zicha Lukáš SKOB Zlín C 2121129 50 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 8662706 50 Kč
VIC0802 Křížka Martin OB Vizovice C 425432 50 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 2134314 50 Kč

A81

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 8240800 50 Kč
BFM0608 Otta Kryštof SKOB Frýdek - Místek C 49492 50 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8000119 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 50 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 50 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín C 2113089 50 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 50 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 50 Kč
TZL0708 Petrla Michal SKOB Zlín C 53886 50 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 50 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 7207358 50 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 50 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 50 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín C 2134320 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 50 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 50 Kč

A82

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 50 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 50 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 50 Kč
SKM0400 Zácha David KOB Směr Kroměříž C 8680291 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 8670821 50 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8226307 50 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 50 Kč
SIT0503 Damek Ondřej OK SILESIA B 8667526 50 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 50 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc B 2419982 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 8660475 50 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 50 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 50 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 8482077 50 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 50 Kč

A83

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 50 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 50 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 8018801 50 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433087 50 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 50 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 50 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 50 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8000665 50 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 7053367 50 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 50 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 50 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 50 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8516416 50 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 50 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 50 Kč
TZL7803 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 8109412 50 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 50 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 50 Kč
KVS8801 Maliňák Štěpán SKOB Kobra Vsetín 7865 50 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 50 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 50 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 50 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 50 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 50 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 50 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice C 2451515 50 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 50 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 50 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 50 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 50 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 8670763 50 Kč
0020001 Jurek Radim 002 - Beskydy 1417252 50 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 50 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 50 Kč

A84

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 50 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 50 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 50 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 8648625 50 Kč
BFM7603 Otta Jakub SKOB Frýdek - Místek C 52377 50 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 50 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 50 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 50 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 50 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 50 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 50 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 8482070 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 50 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 50 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 50 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 50 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 8660360 50 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 50 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 50 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 8680410 50 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 50 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 50 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 8670772 50 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 8670808 50 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 50 Kč
0010001 Kundrát Pavel 001 - neregistrovaný zapůjčit 50 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 50 Kč
KVS9000 Mrázek Petr SKOB Kobra Vsetín C 51529 50 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 50 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 50 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 50 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 50 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 50 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 50 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 50 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 50 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 50 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 50 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 50 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 50 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 50 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 50 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 50 Kč

A85

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8303001 50 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 50 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 1400427 50 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 50 Kč

A86

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 50 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 50 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 50 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 50 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 50 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 1403424 50 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 50 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 50 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 50 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 50 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 50 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 50 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 50 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 7210888 50 Kč
celkem přihlášených: 338, vklad: 16900 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.