Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.10.2021
Místo konání:
Plumlov, kemp Žralok
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    

D10C 2.00 km, 45 m, 6 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 70 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
0040001 Havlíková Michaela 004 - Havlíci 2039191 70 Kč
SSU1252 Kopecká Eliška SK Severka Šumperk C 2771933 70 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 70 Kč
JPV1181 Dedková Monika Oddíl OS SK Prostějov 2224530 70 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 70 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 70 Kč

D12C 2.50 km, 60 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0950 Gottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52746 120 Kč
JPV0999 Soldánová Pavlína Oddíl OS SK Prostějov C 8012881 120 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 120 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 8013869 120 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 120 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108906 120 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 120 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 8013874 120 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 52718 120 Kč
KON1061 Fialová Andrea KOB Konice C 2020738 120 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 8003670 120 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc B 2118494 120 Kč

D14C 2.60 km, 75 m, 12 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 1000509 120 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 120 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 120 Kč
AOP0854 Klöslová Sofie Orientační Běh Opava C 7201830 120 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 120 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 120 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 120 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 681869 120 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 120 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering B 416509 120 Kč
KON0779 Fialová Anna KOB Konice C 361976 120 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení B 8013938 120 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení B 8226431 120 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 8014447 120 Kč
JPV0752 Dedková Zdena Oddíl OS SK Prostějov 2222795 120 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk C 2001924 120 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 120 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 120 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 8022633 120 Kč
JPV0795 Rozehnalová Anna Oddíl OS SK Prostějov 2222798 120 Kč

D16C 3.70 km, 110 m, 16 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 8013963 120 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8013964 120 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8012877 120 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 120 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 8013868 120 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 120 Kč
KSU0676 Smýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 120 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc A 8226335 120 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 120 Kč
UOL0551 Bartáková Veronika SOB Olomouc C 2133908 180 Kč

D18C 4.10 km, 135 m, 18 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662732 120 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 120 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 8680430 120 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 8226432 120 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 180 Kč

D21C 4.90 km, 160 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 120 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 120 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov C 2073659 120 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 120 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 8660416 120 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 120 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 120 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 120 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 120 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 180 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 180 Kč

D35C 4.10 km, 135 m, 18 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 120 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 120 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 120 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 120 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 120 Kč
PLU8350 Hubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 120 Kč
KON7979 Zapletalová Kamila KOB Konice C 2126255 120 Kč
0070001 Bártová Petra 007 - RBK zapůjčit 130 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 120 Kč
PTE7850 Zrůbková Dana TJ Sokol Ptení C 2127543 120 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 120 Kč
TBM7957 Stene Dana KOS TJ Tesla Brno 52474 120 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 120 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 120 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 120 Kč
UOL7051 Bartoňová Eva SOB Olomouc C 682350 120 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 120 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 120 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 120 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 120 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 180 Kč

D45C 3.30 km, 105 m, 14 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
KON7676 Škrabalová Eva KOB Konice C 1418768 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 120 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 8012874 120 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 120 Kč
0060002 Ženčáková Marie 006 - ASPV OA 2032185 120 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 120 Kč
PTE7150 Klapková Jarmila TJ Sokol Ptení C 2127533 120 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 120 Kč
SSU6751 Holečková Lenka SK Severka Šumperk C 2001922 120 Kč
0090001 Varhaníčková Jana 009 - xxxxxKM 2222787 120 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 120 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 120 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 120 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 120 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 120 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 180 Kč

D55C 2.80 km, 120 m, 14 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 439239 120 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 120 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 120 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 120 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 120 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 180 Kč

D65C 2.60 km, 80 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 120 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 120 Kč

DH10N 2.10 km, 45 m, 6 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk C 2001954 70 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 7790004 70 Kč
KON1191 Lipenská Jana Marie KOB Konice C 2224529 70 Kč
KON1131 Lipenský Jan František KOB Konice C 2771942 70 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko C 219251 70 Kč
PTE1402 Bábek Tom TJ Sokol Ptení C 52737 70 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 70 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 70 Kč
PLU1202 Jančík Antonín TJ SOKOL Plumlov C 70 Kč
KON2001 Komínek Vojtěch KOB Konice 70 Kč
UBM1402 Eschler Martin MENISKOS Brno C 2049601 100 Kč
0130001 Kopečná Petra 013 - Kopeční zapůjčit 80 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 100 Kč

H10C 2.00 km, 45 m, 6 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 70 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 70 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 70 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 70 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 70 Kč
KON1132 Václavek Alois KOB Konice C 8014559 70 Kč
KON1111 Zapletal David KOB Konice C 08898 70 Kč
0070002 Bárta Ladislav 007 - RBK zapůjčit 80 Kč
PTE1111 Pospíšil Jáchym TJ Sokol Ptení C 2135192 70 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 100 Kč

H12C 2.40 km, 65 m, 9 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0902 Fanta Maxmilian SOB Olomouc C 2214499 120 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8008300 120 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 120 Kč
SSU1001 Ryszkowski Ondřej SK Severka Šumperk C 2001992 120 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 120 Kč
KSU1009 Havlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 120 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 120 Kč
PLU0901 Frélich Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 2124798 120 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 120 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 120 Kč
KSU0939 Podhora Václav Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2039191 120 Kč
KSU1030 Profous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 120 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 120 Kč
PLU0903 Suchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 995816 120 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2148093 120 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 120 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8014572 120 Kč
TBM1107 Stene Oskar KOS TJ Tesla Brno 52461 120 Kč
JPV0919 Dedek Martin Oddíl OS SK Prostějov 2771945 120 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 52539 120 Kč
ASU0911 Kupilík Vít Magnus Orienteering C 2420060 120 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk B 8022645 120 Kč
UOL1001 Tempír Lukáš SOB Olomouc C 2214531 180 Kč

H14C 2.90 km, 105 m, 13 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 120 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 120 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 120 Kč
UOL0805 Barták Petr SOB Olomouc C 2148144 120 Kč
KSU0848 Jurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 120 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 120 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 120 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 120 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 682687 120 Kč
Kon0904 Lipenský Matouš KOB Konice 2229811 120 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 120 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 120 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 120 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 2102553 120 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 120 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 120 Kč

H16C 3.90 km, 140 m, 20 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 120 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava C 8237738 120 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 120 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 120 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680281 120 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 120 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice B 2067321 120 Kč
AOP0503 Klapetek Václav Orientační Běh Opava C 120 Kč
UOL0503 Smékal Mikuláš SOB Olomouc C 2000566 120 Kč

H18C 4.50 km, 120 m, 20 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 120 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 120 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 120 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 120 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680339 120 Kč

H21C 5.90 km, 180 m, 27 kontrol Rank. koef.: 1

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 120 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 120 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 120 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 8113510 120 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 120 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 120 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 120 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 120 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 120 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 120 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 120 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 120 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov C 2070842 120 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 120 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 120 Kč
UOL7900 Svoboda Zdeněk SOB Olomouc C 2121000 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 120 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 120 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 120 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 120 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 180 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 180 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 180 Kč

H35C 4.50 km, 120 m, 20 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 120 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8518353 120 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 120 Kč
KSU7800 Havlík Jindra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8328659 120 Kč
KSU8011 Vlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 120 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 120 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 120 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 120 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 120 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 120 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 896972 120 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 120 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 120 Kč
0060001 Ženčák Jaroslav 006 - ASPV OA 2060274 120 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 120 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 120 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 9201846 120 Kč
TBM7408 Stene Per Øyvind KOS TJ Tesla Brno 1421892 120 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 120 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 8516458 120 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SK OB Horní Benešov C 51936 120 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 120 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 120 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 180 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 180 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 8003614 180 Kč

H45C 4.30 km, 120 m, 19 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 120 Kč
KON7521 Škrabal Milan KOB Konice C 2125331 120 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 120 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 120 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 120 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 120 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 120 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8328679 120 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 120 Kč
JPV7300 Koutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2148110 120 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 120 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 120 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 120 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 120 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 120 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 120 Kč
STE6901 Gentric Marc SK SKI-OB Šternberk C 8013403 120 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 120 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 180 Kč

H55C 3.70 km, 115 m, 18 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 120 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 120 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 120 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 2001968 120 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 120 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 120 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 120 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 120 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 120 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 120 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 120 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 120 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 120 Kč

H65C 2.80 km, 120 m, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 120 Kč

H70C 2.60 km, 80 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 120 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 120 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 180 Kč

HDR 2.00 km, 45 m, 6 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 David Pikula 001 - neregistrovaný 2081368 70 Kč
0010002 Adélka Pikulová 001 - neregistrovaný 2080973 70 Kč
0030001 Malasková Linda 003 - DDM Olomouc zapůjčit 80 Kč
0040002 Havlíková Julie 004 - Havlíci 2058486 70 Kč
UOL1450 Paulíčková Veronika SOB Olomouc C 2069082 70 Kč
TBM1453 Stene Selma Vilemina KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 80 Kč
PLU1803 Absolonová Veronika TJ SOKOL Plumlov 70 Kč
PLU1802 Absolon Štěpán TJ SOKOL Plumlov 70 Kč
PLU1801 Stoklasová Anežka TJ SOKOL Plumlov 70 Kč
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 70 Kč
0100001 Kaiser Tímea 010 - Neregistrovaní - Kaiser 9201068 70 Kč
UOL1550 Bublová Matylda SOB Olomouc C 301554 70 Kč
UOL1400 Bednář Richard SOB Olomouc C 301556 70 Kč
0120001 Hladiš Lukáš 012 - Hladišovi PV zapůjčit 80 Kč
UBM1751 Eschlerová Lenka MENISKOS Brno C 2049606 70 Kč
0130002 Kopečná Eva 013 - Kopeční zapůjčit 80 Kč
JPV0043 Čechovská Markéta Oddíl OS SK Prostějov 70 Kč
SSU1400 Gebauer Jan SK Severka Šumperk C 2001991 70 Kč
SSU1101 Hedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 70 Kč
KRN0092 Hrouzová Helena KOS TJ Lokomotiva Krnov 52625 70 Kč
UOL1201 Svoboda Ondřej SOB Olomouc C 70 Kč
UOL1500 Svoboda Tobiáš SOB Olomouc C 70 Kč
HOB1651 Kratochvílová Amálie SK OB Horní Benešov C 8013898 70 Kč

P 2.70 km, 65 m, 9 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8600 Vraštil Jaroslav SOB Olomouc C 4617314 120 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 120 Kč
UOL7151 Janečková Moťková Jitka SOB Olomouc C 1452447 120 Kč
0010003 Alena Pikuová 001 - neregistrovaný 231248 120 Kč
0020001 Fantová Lenka 002 - Běh jen tak zapůjčit 130 Kč
0050001 Hrůza Vladimír 005 - Neregistrovaní 2117402 120 Kč
SSU7800 Ryszkowski Slavomír SK Severka Šumperk C 2771344 120 Kč
SSU8000 Kopecká Tereza SK Severka Šumperk C 2221430 120 Kč
KSU7200 Profous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2104587 120 Kč
JPV7853 Dedková Iveta Oddíl OS SK Prostějov 2221436 120 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 416716 120 Kč
KON8155 Václavková Lenka KOB Konice 2020742 120 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 1424645 120 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 120 Kč
ZPV0002 Jenčík Lukáš KOB ZPV Prostějov 52583 120 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 7210915 120 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 8518317 120 Kč
KSU0501 Fabiánek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk 120 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 120 Kč
0110001 Václavek Filip 011 - Rodak 52294 120 Kč
0110002 Václavková Tereza 011 - Rodak 53668 120 Kč
0120002 Hladišová Jana 012 - Hladišovi PV zapůjčit 130 Kč
UOL7301 Janeček Petr SOB Olomouc C 242 0067 120 Kč
PTE0553 Klapková Anežka TJ Sokol Ptení C 301571 120 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2127575 120 Kč
SSU8300 Gebauer Lubomír SK Severka Šumperk C 224897 120 Kč
SSU6450 Gebauerová Jana SK Severka Šumperk C 2001926 120 Kč
SSU0705 Hedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 120 Kč
celkem přihlášených: 347, vklad: 40030 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.