Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Lány
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
Valdov 1:10000, E=5m, stav jaro 2017
Ředitel závodu:
Kalibán Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Antoš Filip
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10N 3.20 km, 35 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 1 Málková Michaela PHK0853 2070847 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 2 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 3 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:12:00 4 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 5 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 6 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 7 Hamáčková Šárka STH0852 410777 C SK Studenec
10:24:00 8 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
10:27:00 9 Říhová Eliška SRK0952 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:30:00 10 Vrbatová Karolína VRL0953 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:33:00 11 Valentová Kateřina LPU0852 51107 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 12 Brdlíková Eliška VRL0753 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 13 Havrdová Selina SJC0950 2102076 C Sportcentrum Jičín
10:42:00 14 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 15 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 16 Schwengerová Anna SRK0851 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:51:00 17 Šnokhousová Johanka SJC0851 4288 C Sportcentrum Jičín
10:54:00 18 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 19 Vakant 0 Vakant
11:00:00 20 Vakant 0 Vakant

D10C 2.20 km, 30 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 21 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
10:04:00 22 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:07:00 23 Hrůšová Lucie PHK1050 416203 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 24 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
10:13:00 25 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:16:00 26 Pipková Karolína LPU0756 2075619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 27 Klímová Anna JIL0752 425595 C OK Jilemnice
10:22:00 28 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 29 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
10:28:00 30 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 31 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:34:00 32 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 33 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:40:00 34 Netuková Anežka SHK0750 51405 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 35 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 36 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
10:49:00 37 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 38 Havrdová Sheila SJC0750 2102075 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 39 Vakant 0 Vakant
10:58:00 40 Vakant 0 Vakant

D12C 2.40 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 41 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 42 Morávková Zuzana SRK0551 425542 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 43 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
10:48:00 44 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:50:00 45 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 46 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
10:54:00 47 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 48 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
10:58:00 49 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 C OK Jilemnice
11:00:00 50 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
11:02:00 51 Kopecká Martina PHK0555 9423 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 52 Gurinová Gabriela SJC0557 2102084 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 53 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:08:00 54 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
11:10:00 55 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 9424 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 56 Haasová Klára LPU0655 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 57 Tomášová Anna SRK0554 2027214 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 58 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 59 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 60 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
11:22:00 61 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 62 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 63 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 64 Vakant 0 Vakant
11:30:00 65 Vakant 0 Vakant

D12D 2.20 km, 35 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 66 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:43:00 67 Rážová Aneta PHK0662 0 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 68 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:47:00 69 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 70 Mikysková Adéla VAM0550 51468 C OOB Vamberk
10:51:00 71 Kubíková Magdaléna LPU0566 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 72 Barcalová Iva CHC0655 232903 C K.O.B. Choceň
10:55:00 73 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
10:57:00 74 Krummerová Veronika CHC0652 206484 C K.O.B. Choceň
10:59:00 75 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 76 Kopecká Anna JIL0552 425535 C OK Jilemnice
11:03:00 77 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:05:00 78 Molingerová Adéla SNA0651 49874 TJ START Náchod
11:07:00 79 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:09:00 80 Balcarová Marie CHC0657 232902 C K.O.B. Choceň
11:11:00 81 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
11:13:00 82 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 83 Vakant 0 Vakant
11:17:00 84 Vakant 0 Vakant

D14C 3.40 km, 65 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 85 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
10:05:00 86 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 87 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
10:13:00 88 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:17:00 89 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 90 Petrásová Hana LPU0380 2096143 B OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 91 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:29:00 92 Suková Tereza VRL0454 2078488 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:33:00 93 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
10:37:00 94 Suchá Simona SHK0351 2049543 B OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 95 Koberová Kateřina LPU0352 7203463 A OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 96 Kociánová Hana SHK0453 9837 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 97 Pilná Natálie VRL0351 2096240 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 98 Vodičková Johana LPU0354 2025372 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 99 Morávková Barbora SHK0352 2111601 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 100 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:05:00 101 Růžičková Eliška SJC0452 2102073 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 102 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 103 Kološová Veronika LPU0351 436939 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 104 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:21:00 105 Kosinová Kristýna SJC0453 2115012 B Sportcentrum Jičín
11:25:00 106 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C OK Jilemnice
11:29:00 107 Pušová Bára LPU0357 7208094 B OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 108 Čapková Anna PHK0451 53164 B OK 99 Hradec Králové
11:37:00 109 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 110 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 111 Fejfarová Tereza LPU0360 7210100 A OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 112 Vakant 0 Vakant
11:53:00 113 Vakant 0 Vakant
11:57:00 114 Vakant 0 Vakant

D14D 2.40 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 115 Cibulková Veronika LPU0355 2032160 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 116 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
10:09:00 117 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:12:00 118 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 119 Houdová Adéla JIL0356 426349 C OK Jilemnice
10:18:00 120 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk
10:21:00 121 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 122 Víchová Sára CHC0455 232910 C K.O.B. Choceň
10:27:00 123 Musilová Elena KUO0399 681880 C KOB Ústí nad Orlicí
10:30:00 124 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
10:33:00 125 Chrbolková Klára LPU0454 9304 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 126 Vakant 0 Vakant
10:39:00 127 Vakant 0 Vakant

D16C 4.30 km, 75 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 128 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 B OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 129 Dvořáková Anna JIL0154 2035715 C OK Jilemnice
11:07:00 130 Klacková Štěpánka SJC0253 2082909 B Sportcentrum Jičín
11:10:00 131 Kejmarová Jana STH0152 51108 B SK Studenec
11:13:00 132 Janků Anna SJC0252 7719774 A Sportcentrum Jičín
11:16:00 133 Becmer Aleksandra 17P0250 889180 WKS Śląsk Wrocław
11:19:00 134 Vejražková Róza SJC0151 2056270 A Sportcentrum Jičín
11:22:00 135 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
11:25:00 136 Matějková Barbora SJC0156 2075653 A Sportcentrum Jičín
11:28:00 137 Machová Viktorie PHK0252 2070820 B OK 99 Hradec Králové
11:31:00 138 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
11:34:00 139 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 B OK Slavia Hradec Králové
11:37:00 140 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
11:40:00 141 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
11:43:00 142 Víchová Magdalena CHC0153 232909 C K.O.B. Choceň
11:46:00 143 Vakant 0 Vakant
11:49:00 144 Vakant 0 Vakant

D18C 5.20 km, 100 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 145 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 146 Chaloupková Kateřina CHC0051 320290 A K.O.B. Choceň
11:25:00 147 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 148 Boková Ivana ZAM9952 2075624 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:31:00 149 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 150 Pachelová Anna ZAM0053 2053566 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:37:00 151 Šimková Klára CHC0054 9570 C K.O.B. Choceň
11:40:00 152 Procházková Tereza ZAM0054 2058527 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:43:00 153 Zlámalová Nikola SJC9951 2056287 A Sportcentrum Jičín
11:46:00 154 Vakant 0 Vakant

D21C 6.40 km, 110 m, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 155 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 156 Trávníčková Hana VLI8250 307414 C Slavia Liberec orienteering
10:09:00 157 Fenclová Marta LPU7667 301173 E OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 158 Wurzelová Hana OSN8972 8001989 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:17:00 159 Zvěřinová Martina LPU8357 7202878 E OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 160 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 A K.O.B. Choceň
10:25:00 161 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 162 Semrádová Jana CHC9951 425544 A K.O.B. Choceň
10:33:00 163 Andršová Jana SRK8756 8631584 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 164 Benešová Lucie SJC8951 2102079 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 165 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 166 Toužilová Martina SHK8051 9165 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 167 Hančová Marie SNA8255 2085610 C TJ START Náchod
10:53:00 168 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:57:00 169 Šístková Iveta LPU8654 515102 R OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 170 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:05:00 171 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
11:09:00 172 Šádková Lucie PHK9654 224885 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 173 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 174 Valachová Martina LPU9054 410785 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 175 Vakant 0 Vakant
11:25:00 176 Vakant 0 Vakant
11:29:00 177 Vakant 0 Vakant

D21D 4.70 km, 100 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 178 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:11:00 179 Horká Marie ALB9050 8279 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:14:00 180 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OOB Vamberk
11:17:00 181 Kymlová Šárka 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy
11:20:00 182 Jurgová Martina 46X8800 2087707 Krutě Kruté Krůty
11:23:00 183 Sojková Petra ALB8950 7215 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:26:00 184 Marešová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 185 Bašová Hana PHK8556 49630 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 186 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:35:00 187 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 188 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 189 Vakant 0 Vakant

D35C 5.20 km, 100 m, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 190 Vojtíšková Erika LPU7651 426370 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 191 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 192 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 193 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 194 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:17:00 195 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 196 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 197 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 198 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 199 Pilná Libuše VRL7153 438036 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:32:00 200 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 201 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
10:38:00 202 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 203 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 204 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
10:47:00 205 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
10:50:00 206 Valentová Zuzana LPU7853 2025339 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 207 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 208 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 209 Havrdová Renata SJC7756 9977 C Sportcentrum Jičín
11:02:00 210 Fagré Iva PHK7554 410789 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 211 Sršňová Kateřina VAM8150 9600 C OOB Vamberk
11:08:00 212 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:11:00 213 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:14:00 214 Samková Renáta PHK7456 9431 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 215 Waňková Dita LPU7158 331619 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 216 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
11:23:00 217 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 218 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 219 Ticháčková Magdalena SJC7962 9940 C Sportcentrum Jičín
11:32:00 220 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
11:35:00 221 Vakant 0 Vakant
11:38:00 222 Vakant 0 Vakant
11:41:00 223 Vakant 0 Vakant

D35D 4.10 km, 45 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 224 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 225 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
10:06:00 226 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 227 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:10:00 228 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:12:00 229 Poláková Lucie VRL8254 331655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:14:00 230 Tichá Elena LPU8258 232605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 231 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 232 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 233 Vondrová Denisa LTU7950 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 234 Štefanová Klára STH7752 2303942 C SK Studenec
10:24:00 235 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
10:26:00 236 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:28:00 237 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C OOB Vamberk
10:30:00 238 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:32:00 239 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 240 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:36:00 241 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
10:38:00 242 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:40:00 243 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
10:42:00 244 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 245 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:46:00 246 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 247 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C TJ Jiskra Hořice
10:50:00 248 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 249 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
10:54:00 250 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 251 Smisitelová Markéta KOR7452 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:58:00 252 Krummerová Martina CHC7854 9551 C K.O.B. Choceň
11:00:00 253 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
11:02:00 254 Kejvalová Kamila SJC7450 2114994 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 255 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:06:00 256 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 257 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:10:00 258 Janků Radka SJC7353 2056264 C Sportcentrum Jičín
11:12:00 259 Kubátová Dana VRL6851 8968 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 260 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 261 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 262 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
11:20:00 263 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
11:22:00 264 Vakant 0 Vakant
11:24:00 265 Vakant 0 Vakant
11:26:00 266 Vakant 0 Vakant
11:28:00 267 Vakant 0 Vakant

D45C 4.30 km, 75 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 268 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:05:00 269 Novotná Iva SHK6151 7203454 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 270 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 271 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 272 Netuková Hana SHK7052 219217 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 273 Vlkanova Hana PHK7050 2067950 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 274 Koberová Lenka LPU6954 9336 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 275 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 276 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB TRETRA Praha
10:29:00 277 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
10:32:00 278 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 279 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 280 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:41:00 281 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
10:44:00 282 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 283 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 284 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 285 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 286 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 287 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 288 Vakant 0 Vakant
11:05:00 289 Vakant 0 Vakant

D45D 3.90 km, 65 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 290 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 291 Kulová Jana VAM6550 416317 C OOB Vamberk
10:08:00 292 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 293 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:14:00 294 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:17:00 295 Bienová Věra SJC5752 9918 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 296 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 297 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
10:26:00 298 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:29:00 299 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 300 Balcarová Eva PHK5952 301691 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 301 Žáková Marcela LPU7053 425554 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 302 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 303 Holečková Zdeňka SHK6950 9442 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 304 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 305 Cabalková Ivana ZAM6351 53569 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:50:00 306 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 307 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 308 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:59:00 309 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
11:02:00 310 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
11:05:00 311 Vakant 0 Vakant
11:08:00 312 Vakant 0 Vakant

D55C 3.90 km, 65 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 313 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
10:38:00 314 Vychodilová Jiřina SHK5951 9897 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 315 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
10:44:00 316 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 317 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:50:00 318 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 319 Koblížková Hana ZAM5851 9031 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:56:00 320 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 321 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
11:02:00 322 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 323 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 324 Stulíková Zuzana SHK5751 9116 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 325 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 326 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:17:00 327 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 328 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 329 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
11:26:00 330 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 331 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB TRETRA Praha
11:32:00 332 Novotná Jiřina LPU5654 9290 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 333 Vakant 0 Vakant
11:38:00 334 Vakant 0 Vakant

D65C 3.40 km, 45 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 335 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 336 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:54:00 337 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 338 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 339 Lhotská Hana ZAM4651 2056289 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:03:00 340 Vakant 0 Vakant

H10N 3.20 km, 35 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 341 Držka Filip LPU0901 9324 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 342 Pachel Jiří ZAM0801 1398978 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:07:00 343 Korecký Tomáš LPU0707 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 344 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 345 Jakubský David SHK0905 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 346 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 347 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
10:22:00 348 Rémiš Štěpán SHK0802 331276 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 349 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:28:00 350 Příkazský Josef PHK0800 2080949 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 351 Meduna Ondřej STH0707 0 C SK Studenec
10:34:00 352 Rémiš Šimon SHK0801 331576 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 353 Mádle Ondřej BRU0701 2032375 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:40:00 354 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 355 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:46:00 356 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín
10:49:00 357 Junek Matouš STH0801 1302784 C SK Studenec
10:52:00 358 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 359 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 360 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 361 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
11:04:00 362 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
11:07:00 363 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 364 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 365 Matěásko Marek JIL0702 425574 C OK Jilemnice
11:16:00 366 Vakant 0 Vakant
11:19:00 367 Vakant 0 Vakant

H10C 2.30 km, 30 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 368 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 369 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
10:09:00 370 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 371 Švorc Petr SJC0700 2114991 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 372 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 373 Pavelec Michal NPA0801 9710 C SK LOB Nová Paka
10:21:00 374 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 375 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 376 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 377 Ticháček Jakub SJC0704 9951 C Sportcentrum Jičín
10:33:00 378 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 379 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:39:00 380 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C Sportcentrum Jičín
10:42:00 381 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 382 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:48:00 383 Haken Miroslav SJC0703 2115003 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 384 Merhulík Aleš NPA0803 9690 C SK LOB Nová Paka
10:54:00 385 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 386 Bezvoda Jakub SHK0807 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 387 Chrtek Tomáš PHK0804 2112758 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 388 Beneda Vojtěch SHK0703 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 389 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 390 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:12:00 391 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 392 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 393 Kujal Josef PHK0703 2111620 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 394 Vondra Matěj LTU0702 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 395 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
11:27:00 396 Kubát Vojtěch VRL0701 8991 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:30:00 397 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 398 Marek Bořivoj KOR0701 2051501 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:36:00 399 Vakant 0 Vakant
11:39:00 400 Vakant 0 Vakant
11:42:00 401 Vakant 0 Vakant

H12C 2.70 km, 40 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 402 Doucha Martin SNA0501 9636 C TJ START Náchod
10:42:00 403 Štefan Jan STH0500 9045 C SK Studenec
10:44:00 404 Stavrinou David SRK0506 2027238 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 405 Malý Antonín JIL0501 53225 C OK Jilemnice
10:48:00 406 Lounek Vít KOR0601 2112771 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:50:00 407 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 408 Lazák Jan LTU0500 2057590 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:54:00 409 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
10:56:00 410 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB TRETRA Praha
10:58:00 411 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 412 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 413 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 414 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 415 Morávek Martin SRK0503 425589 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:08:00 416 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
11:10:00 417 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:12:00 418 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
11:14:00 419 Šimerda Václav SRK0605 2025360 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 420 Čermák Martin PHK0502 2080972 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 421 Janků Štěpán SJC0501 2056294 B Sportcentrum Jičín
11:20:00 422 Štichhauer Adam LPU0603 2035729 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 423 Novotný Kamil SJC0600 2114996 C Sportcentrum Jičín
11:24:00 424 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 425 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 426 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 427 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:32:00 428 Merhulík Mikuláš NPA0503 9689 C SK LOB Nová Paka
11:34:00 429 Vakant 0 Vakant
11:36:00 430 Vakant 0 Vakant
11:38:00 431 Vakant 0 Vakant

H12D 2.20 km, 35 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 432 Lesák Lukáš ZAM0502 9285 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:05:00 433 Munzar Jakub LPU0606 436951 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 434 Vicenec Martin ZAM0601 2053567 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:11:00 435 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 436 Kočí Miroslav SHK0601 2088152 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 437 Flos Tomáš LPU0633 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 438 Zemánek Adam SRK0502 425553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 439 Horkel Antonín LPU0610 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 440 Čihák Jan HOR0601 2104603 C TJ Jiskra Hořice
10:29:00 441 Bečka Bartoloměj ZAM0503 9036 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:32:00 442 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
10:35:00 443 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:38:00 444 Vakant 0 Vakant

H14C 3.80 km, 75 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 445 Fencl Jáchym LPU0301 9651 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 446 Fábera David SHK0305 2088201 A OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 447 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 448 Šípek Stanislav SRK0304 2027201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:19:00 449 Krpata Michal LPU0403 9201683 B OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 450 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 451 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 452 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
10:35:00 453 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 454 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 455 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 456 Růžička Jan SJC0406 2102074 B Sportcentrum Jičín
10:51:00 457 Flegl Martin SRK0300 2091541 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 458 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 B Sportcentrum Jičín
10:59:00 459 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 460 Tměj Adam SJC0407 2114995 C Sportcentrum Jičín
11:07:00 461 Haas Filip LPU0401 2070815 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 462 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:15:00 463 Černík Adam SHK0404 2073723 B OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 464 Šimek Jakub CHC0303 9560 C K.O.B. Choceň
11:23:00 465 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
11:27:00 466 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 467 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 468 Štichhauer Daniel LPU0405 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 469 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:43:00 470 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
11:47:00 471 Vitvar Radim SJC0404 2080982 B Sportcentrum Jičín
11:51:00 472 Vakant 0 Vakant
11:55:00 473 Vakant 0 Vakant
11:59:00 474 Vakant 0 Vakant

H14D 2.70 km, 40 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 475 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:04:00 476 Pávek Ondřej KUO0301 2085585 C KOB Ústí nad Orlicí
10:07:00 477 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 478 Kovařík Ondřej KUO0303 2103752 KOB Ústí nad Orlicí
10:13:00 479 Kaška Jan ZAM0301 2096135 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:16:00 480 Molinger Matěj SNA0401 9624 C TJ START Náchod
10:19:00 481 Hájek Matěj VRL0402 2087702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 482 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
10:25:00 483 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 484 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:31:00 485 Jakubský Adam SHK0406 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 486 Vakant 0 Vakant
10:37:00 487 Mádle Kryštof BRU0400 2011798 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov

H16C 5.30 km, 80 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 488 Rücker Jan HOR0201 2025353 A TJ Jiskra Hořice
10:53:00 489 Růžička Radek LPU0201 320291 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 490 Vaňura Vít HOR0203 4768 C TJ Jiskra Hořice
10:59:00 491 Bárta Šimon PHK0202 9428 B OK 99 Hradec Králové
11:02:00 492 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
11:05:00 493 Metelka Ondřej PHK0101 2058465 A OK 99 Hradec Králové
11:08:00 494 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 495 Poláček Radim PHK0201 9967 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 496 Paleček Ondřej SRK0103 682693 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:17:00 497 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 498 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
11:23:00 499 Lacina Jindřich LPU0211 515072 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 500 Krsek Šimon ZAM0204 2075607 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:29:00 501 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:32:00 502 Kroutil Jan KUO0202 2102858 C KOB Ústí nad Orlicí
11:35:00 503 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
11:38:00 504 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:41:00 505 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:44:00 506 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:47:00 507 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:50:00 508 Vakant 0 Vakant
11:53:00 509 Vakant 0 Vakant

H18C 6.60 km, 160 m, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 510 Macko Lukáš SJC9901 2059739 C Sportcentrum Jičín
11:08:00 511 Samek Tomáš PHK0001 1413977 A OK 99 Hradec Králové
11:11:00 512 Jiran Miloš VRL9904 7209353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 513 Czapliński Jakub CHC0003 1401455 C K.O.B. Choceň
11:17:00 514 Kubát Tomáš VRL0001 339555 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:20:00 515 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 516 Jansa Radek BRU0002 2032372 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:26:00 517 Šitina Jakub LTU0001 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:29:00 518 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
11:32:00 519 Rosłaniec Mateusz CHC0002 895003 C K.O.B. Choceň
11:35:00 520 Urban Michal KUO0001 2035149 C KOB Ústí nad Orlicí
11:38:00 521 Ježek Vít JIL9903 425529 C OK Jilemnice
11:41:00 522 Rusin Jan LPU0008 2032380 A OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 523 Vakant 0 Vakant

H21C 8.70 km, 185 m, 29 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 524 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 525 Leštínský Tomáš DOB7801 2027232 C KOB Dobruška
10:06:00 526 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 527 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 528 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 529 Netuka Vojtěch SHK9701 1396847 R OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 530 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 531 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
10:18:00 532 Faltejsek Jan PHK9802 9464 B OK 99 Hradec Králové
10:20:00 533 Hanzl Tomáš SJC8205 9965 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 534 Wohanka Petr VRL7305 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:24:00 535 Petras Tomáš VAM8801 7202867 C OOB Vamberk
10:26:00 536 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 537 Málek Martin 8FX8900 2112747 TJ Kobylisy
10:30:00 538 Štěpánek Milan KUO8301 52322 C KOB Ústí nad Orlicí
10:32:00 539 Vítek Petr PHK7601 9797 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 540 Černý Vojtěch JIL9006 9091 C OK Jilemnice
10:36:00 541 Vojtěch Martin ZAM8101 2049561 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:38:00 542 Černý Martin JIL8703 2078469 C OK Jilemnice
10:40:00 543 Polák Vlastimil VRL7702 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 544 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:44:00 545 Šmejc Jakub SJC9401 9983 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 546 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 547 Švadlena Pavel CHC7502 2011854 C K.O.B. Choceň
10:50:00 548 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 549 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
10:54:00 550 Křivda Tomáš CHC9901 9200535 A K.O.B. Choceň
10:56:00 551 Míča Tomáš LPU9707 2032186 B OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 552 Zlámal David SJC9603 2053542 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 553 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 554 Gernert Marek JIL9801 232623 C OK Jilemnice
11:04:00 555 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 556 Macl Jan LPU9102 9867 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 557 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 558 Doucha Jiří SNA7105 9626 C TJ START Náchod
11:12:00 559 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 560 Holas Štěpán SJC8702 4286 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 561 Haas Karel LPU7304 9294 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 562 Jurga Václav 46X8900 2800296 Krutě Kruté Krůty
11:20:00 563 Krmaš Václav SRK8001 9521 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:22:00 564 Lesák Jakub ZAM9603 9040 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:24:00 565 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 B OK Jilemnice
11:26:00 566 Kalenský Aleš STH9801 331426 B SK Studenec
11:28:00 567 Beneš Jan SJC8703 886513 C Sportcentrum Jičín
11:30:00 568 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 569 Baier Martin TUR7603 7677777 R OOB TJ Turnov
11:34:00 570 Trávníček Tomáš VLI8202 8275 C Slavia Liberec orienteering
11:36:00 571 Vakant 0 Vakant
11:38:00 572 Vakant 0 Vakant
11:40:00 573 Vakant 0 Vakant
11:42:00 574 Vakant 0 Vakant

H21D 5.70 km, 110 m, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:28:00 575 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:31:00 576 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:34:00 577 Novotný Radek SRK9101 9591 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:37:00 578 Drhlík Petr VAM8301 9518 C OOB Vamberk
11:40:00 579 Sojka Lukáš ALB8500 7218 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:43:00 580 Procházka Martin LTU8101 9779 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:46:00 581 Vakant 0 Vakant

H35C 6.80 km, 140 m, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 582 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
10:06:00 583 Vrbata Michal VRL7507 2060233 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 584 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 585 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
10:15:00 586 Kejval Jaromír SJC7300 7090873 C Sportcentrum Jičín
10:18:00 587 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:21:00 588 Műller Kamil TYN7500 2049538 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:24:00 589 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 590 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
10:30:00 591 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 592 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
10:36:00 593 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 594 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
10:42:00 595 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 596 Kruliš Petr 8KC6900 301186 ZŠ a MŠ Chotyně
10:48:00 597 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 598 Kolář Viktor HOR7300 2049537 C TJ Jiskra Hořice
10:54:00 599 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 600 Morávek Martin SRK7701 301106 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 601 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 602 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 603 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 604 Kaplan Daniel PDY7700 2102773 C Běhej Poděbrady
11:12:00 605 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
11:15:00 606 Lán Filip SHK8003 2049544 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 607 Korbel Michal CHC7703 9550 C K.O.B. Choceň
11:21:00 608 Volák Pavel BRU7001 2032382 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:24:00 609 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
11:27:00 610 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:30:00 611 Fukátko Jan LPU8105 9282 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 612 Vakant 0 Vakant
11:36:00 613 Vakant 0 Vakant
11:39:00 614 Vakant 0 Vakant

H35D 5.40 km, 100 m, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 615 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
10:07:00 616 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 617 Musil Marek KUO7301 1602617 C KOB Ústí nad Orlicí
10:15:00 618 Sršeň Tomáš VAM8001 9590 C OOB Vamberk
10:19:00 619 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:23:00 620 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:27:00 621 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:31:00 622 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
10:35:00 623 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 624 Mádle Miroslav BRU7600 2032374 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:43:00 625 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:47:00 626 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:51:00 627 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:55:00 628 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 629 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:03:00 630 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 631 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 632 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
11:15:00 633 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 634 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 635 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 636 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
11:31:00 637 Vých Luboš KOR7300 2095976 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:35:00 638 Vakant 0 Vakant
11:39:00 639 Vakant 0 Vakant
11:43:00 640 Vakant 0 Vakant

H45C 5.70 km, 120 m, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 641 Killar Marek LTU6801 301646 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:04:00 642 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 643 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 644 Bendák Petr LTU6500 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:13:00 645 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 646 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
10:19:00 647 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB TRETRA Praha
10:22:00 648 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 649 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
10:28:00 650 Starý Pavel VRL6301 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 651 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 652 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 653 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
10:40:00 654 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 655 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 656 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:49:00 657 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 658 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
10:55:00 659 Kober Michal LPU6702 9335 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 660 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:01:00 661 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:04:00 662 Becmer Dariusz 17P7101 981645 WKS Śląsk Wrocław
11:07:00 663 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 664 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
11:13:00 665 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 666 Vakant 0 Vakant
11:19:00 667 Vakant 0 Vakant
11:22:00 668 Vakant 0 Vakant
11:25:00 669 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice

H45D 4.70 km, 95 m, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 670 Beseda Pavel CHT6910 51777 C OOB SK Chrast
10:04:00 671 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:07:00 672 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 673 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:13:00 674 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 675 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:19:00 676 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
10:22:00 677 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 678 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
10:28:00 679 Holubář David KOU7101 2060252 KUO-KOB Ústí nad Orlicí
10:31:00 680 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
10:34:00 681 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:37:00 682 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 683 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 684 Řehák Pavel SJC6001 9916 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 685 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 686 Vondra Václav LTU6800 2057584 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 687 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 688 Cibulka Radek LPU7107 2049557 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 689 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 690 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
11:04:00 691 Rykala Karel VAM6401 9671 C OOB Vamberk
11:07:00 692 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:10:00 693 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
11:13:00 694 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 695 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:19:00 696 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 697 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:25:00 698 Justa Jaromír PHK6101 9373 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 699 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
11:31:00 700 Lounek Jaroslav KOR6901 2083387 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:34:00 701 Michálek Marcel 2SD6900 53776 SKH Hradec Králové
11:37:00 702 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:40:00 703 Vakant 0 Vakant
11:43:00 704 Vakant 0 Vakant
11:46:00 705 Vakant 0 Vakant

H55C 4.70 km, 85 m, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 706 Mrštík Václav LPU5002 9215 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 707 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň
10:07:00 708 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 709 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:13:00 710 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 711 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
10:19:00 712 Filip Aleš SHK5501 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 713 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 714 Kotlář Vladimír VAM5401 9667 C OOB Vamberk
10:28:00 715 Vlček Josef TYN5602 995828 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:31:00 716 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:34:00 717 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
10:37:00 718 Fikejs Vladimír ZAM5702 232634 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:40:00 719 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
10:43:00 720 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 721 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 722 Vykysalý Miroslav PHK5902 9457 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 723 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 724 Kalibán Pavel SNA5649 9646 C TJ START Náchod
10:58:00 725 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 726 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 727 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 728 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:10:00 729 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 730 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 731 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
11:19:00 732 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 733 Král Martin JIL6101 9071 C OK Jilemnice
11:25:00 734 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 735 Tupec Jiří VAM5801 9581 C OOB Vamberk
11:31:00 736 Vakant 0 Vakant
11:34:00 737 Vakant 0 Vakant
11:37:00 738 Vakant 0 Vakant

H55D 4.30 km, 85 m, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 739 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 740 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 741 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:12:00 742 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 743 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 744 Balcar Aleš PHK5703 9354 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 745 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 746 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:27:00 747 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 748 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 749 Klimpl Petr LPU5401 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 750 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:39:00 751 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 752 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:45:00 753 Vakant 0 Vakant

H65C 4.00 km, 80 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 754 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:09:00 755 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 756 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 757 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
11:18:00 758 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:21:00 759 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:24:00 760 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:27:00 761 Vakant 0 Vakant
11:30:00 762 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H70C 3.50 km, 60 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 763 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 764 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:08:00 765 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
10:11:00 766 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 767 Havlík Jaroslav SJC3601 9005225 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 768 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:20:00 769 Seidl Karel SRK4301 9474 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 770 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 771 Wenke Josef SRK4703 52647 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:29:00 772 Javůrek Jaromír 17X4100 2067261 Aktivity v přirodě
10:32:00 773 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 774 Vakant 0 Vakant

HDR 3.20 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 832 Vakant 0 Vakant
10:00:00 833 Vakant 0 Vakant
10:00:00 840 Vakant 0 Vakant
10:00:00 793 Posolda Lukáš SJC 2115009 Sportcentrum Jičín
10:00:00 839 Vakant 0 Vakant
10:00:00 843 Vakant 0 Vakant
10:00:00 838 Vakant 0 Vakant
10:00:00 856 Vakant 0 Vakant
10:00:00 851 Vakant 0 Vakant
10:00:00 855 Vakant 0 Vakant
10:00:00 850 Vakant 0 Vakant
10:00:00 854 Vakant 0 Vakant
10:00:00 836 Vakant 0 Vakant
10:00:00 837 Vakant 0 Vakant
10:00:00 835 Vakant 0 Vakant
10:00:00 852 Vakant 0 Vakant
10:00:00 853 Vakant 0 Vakant
10:00:00 808 Smith Laura VRL1152 1396854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 827 Macháčková Kateřina CHC0951 9544 C K.O.B. Choceň
10:00:00 809 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 807 Samler Ondřej 7XC0900 9300 Samlerovi
10:00:00 810 Samlerová Jolana 7XC1550 9210 Samlerovi
10:00:00 831 Besedová Magdaléna CHT1251 232884 C OOB SK Chrast
10:00:00 830 Wohanková Michaela VRL1151 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 828 Šrámek Petr SNA1101 0 C TJ START Náchod
10:00:00 826 Macháček Vít CHC1201 9545 C K.O.B. Choceň
10:00:00 825 Zahradník Václav SJC1200 2102799 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 814 Horáková Eliška 2UX1150 2099496 Horáková
10:00:00 817 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
10:00:00 811 Poláková Gabriela VRL1351 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 813 Horák Vít JIL0801 426351 C OK Jilemnice
10:00:00 812 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 805 Netopilová Simona VAM0950 9478 C OOB Vamberk
10:00:00 804 Samlerová Adéla 7XC0750 2049552 Samlerovi
10:00:00 806 Sychrovská Klára SNA0551 0 C TJ START Náchod
10:00:00 816 Sychrovský Lukáš SNA0902 9619 C TJ START Náchod
10:00:00 815 Sychrovský Tomáš SNA1102 9645 C TJ START Náchod
10:00:00 829 Wohanka Jakub VRL1301 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 787 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 786 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 788 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 782 Brychta František LPU0904 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 785 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 778 Švíglerová Anna LPU0952 51128 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 781 Valentová Veronika LPU1152 426315 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 775 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 777 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 776 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 821 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
10:00:00 824 Čížková Alena SHK0851 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 818 Tomášová Majda SRK 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 820 Růžičková Magda PHK0951 339560 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 819 Tomášová Petra SRK 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 784 Staňková Valérie LPU 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 783 Munzar Petr LPU 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 803 Staňková Barbora LPU 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 823 Bezvodová Elen SHK 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 822 Kubíková Adéla LPU 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 795 Melicharová Agáta PEN 49998 OK RECO Sport
10:00:00 794 Douda Štěpán NER 0 NER
10:00:00 792 Vrbata Michal VRL0603 8957 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 790 Hlaváč Jan JIL1701 1622017 C OK Jilemnice
10:00:00 789 Musilová Johana KUO0899 2103716 C KOB Ústí nad Orlicí
10:00:00 844 Vakant 0 Vakant
10:00:00 845 Vakant 0 Vakant
10:00:00 849 Vakant 0 Vakant
10:00:00 847 Vakant 0 Vakant
10:00:00 848 Vakant 0 Vakant
10:00:00 797 Novák Antonín NPA0804 9686 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 796 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 798 Janatová Anežka BRU 2011812 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 780 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 779 Jansová Lenka BRU1050 425505 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 800 Marek Svatopluk KOR0901 2051520 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 791 Hlaváčová Ema JIL1451 1211014 C OK Jilemnice
10:00:00 801 Novotný Michal KOR0802 2095962 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 799 Novotný Matouš KOR1200 2067980 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 802 Marková Antonie KOR1351 2083388 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 846 Vakant 0 Vakant
10:00:00 841 Vakant 0 Vakant
10:00:00 842 Vakant 0 Vakant
10:00:00 834 Vakant 0 Vakant

P 3.00 km, 45 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 909 Vakant 0 Vakant
10:00:00 905 Vakant 0 Vakant
10:00:00 904 Vakant 0 Vakant
10:00:00 913 Vakant 0 Vakant
10:00:00 910 Vakant 0 Vakant
10:00:00 915 Vakant 0 Vakant
10:00:00 914 Vakant 0 Vakant
10:00:00 869 Příkazská Petra PHK 2102589 OK 99 Hradec Králové
10:00:00 866 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 867 Kynčl Stanislav JIL6401 0 C OK Jilemnice
10:00:00 906 Vakant 0 Vakant
10:00:00 903 Vakant 0 Vakant
10:00:00 908 Vakant 0 Vakant
10:00:00 907 Vakant 0 Vakant
10:00:00 911 Vakant 0 Vakant
10:00:00 902 Vakant 0 Vakant
10:00:00 901 Vakant 0 Vakant
10:00:00 900 Vakant 0 Vakant
10:00:00 897 Vakant 0 Vakant
10:00:00 868 Musilová Jana KUO 0 KOB Ústí nad Orlicí
10:00:00 899 Vakant 0 Vakant
10:00:00 898 Vakant 0 Vakant
10:00:00 895 Vakant 0 Vakant
10:00:00 894 Vakant 0 Vakant
10:00:00 912 Vakant 0 Vakant
10:00:00 896 Vakant 0 Vakant
10:00:00 893 Vakant 0 Vakant
10:00:00 892 Vakant 0 Vakant
10:00:00 891 Vakant 0 Vakant
10:00:00 872 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 888 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 882 Kašpar Michal TYN9502 49700 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 876 Vltavská Jana SJC 2115008 Sportcentrum Jičín
10:00:00 887 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 884 Bezvoda Jiří SHK 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 889 Stulík Jiří SHK5701 9113 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 890 Rückerová Věra HOR7450 2053546 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 881 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 878 Pitrmucová Šárka JIL7852 301611 C OK Jilemnice
10:00:00 879 Knap Jiří 1BZ8600 0 Neregistrovaní - Knapovi
10:00:00 880 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 877 Vrbatová Dana VRL7653 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 874 Novotná Marie PHK3951 9421 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 875 Cejpková Lenka SRK7652 301107 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 883 Theodor Adam LPU 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 859 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 860 Janata Jaroslav BRU 2011826 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 857 Janata Vojtěch BRU0602 2032381 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 865 Andělová Ivana LTU8550 2057592 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 873 Molingerová Pavlína SNA7951 405984 C TJ START Náchod
10:00:00 870 Novotný Martin KOR7401 2112751 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 871 Krejčí Milan KOR0201 2095969 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 862 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 885 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 886 Dvořáček Pavel LPU 2112738 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 861 Nekvapilová Zuzana LPU1159 2049515 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 858 Waněk Hubert LPU6506 8990 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 863 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 864 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice

T 4.70 km, 85 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 938 Vakant 0 Vakant
10:00:00 933 Vakant 0 Vakant
10:00:00 928 Vakant 0 Vakant
10:00:00 937 Vakant 0 Vakant
10:00:00 940 Vakant 0 Vakant
10:00:00 939 Vakant 0 Vakant
10:00:00 932 Vakant 0 Vakant
10:00:00 931 Vakant 0 Vakant
10:00:00 930 Vakant 0 Vakant
10:00:00 927 Vakant 0 Vakant
10:00:00 926 Vakant 0 Vakant
10:00:00 929 Vakant 0 Vakant
10:00:00 934 Vakant 0 Vakant
10:00:00 925 Jakubec Petr SJC 2115757 Sportcentrum Jičín
10:00:00 924 Šnokhous Jan SJC 4295 Sportcentrum Jičín
10:00:00 917 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 922 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 921 Sychrovská Pavlína SNA7651 0 C TJ START Náchod
10:00:00 923 Sychrovský Martin SNA7601 0 C TJ START Náchod
10:00:00 919 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 936 Vakant 0 Vakant
10:00:00 935 Vakant 0 Vakant
10:00:00 916 Šafr Martin CHC5101 9565 C K.O.B. Choceň
10:00:00 918 Vandělík Michal ALB 7219 OOB Albrechtice nad Orlicí
10:00:00 920 Filip Filip SHK9000 9192 C OK Slavia Hradec Králové