Logo

Startovka závodu: Veřejný závod

Klubová startovka

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Kasárna, A4, měřítko 1:4000, ekvidistance 2 m, mapový klíč ISSOM 2007
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavka Jiří - R3
Stavitel tratí:
Lohr Ivo - R3
JURY:
Zmeková Míla, Nováková Jiřina, Havlíčková Jindřiška
Kluby:
JBM     NNN     AOP     BZP     DKL     DKP     DOB     DOK     EKP     FSP     FYD     JES     JPV     KAM     KNC     KPY     KRL     KYL     LBE     LPU     MBM     MFP     MKP     MOV     OLP     PGP     PVP     RIC     ROU     ROZ     SCP     SJI     SJP     SLA     SLP     SSU     STB     TAP     TEH     TUR     UVP     VIP     VLI     VPM     VSP     ZBM     ZBP     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 Gawel Jiří JBM5700 301272 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Špaček Michal NNN7300 8222225 H21
10:05:00 Libus Jan NNN7900 446418 H21
10:51:00 Špaček Matěj NNN0300 8222227 H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C D21
10:35:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C D21
10:44:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 Cabrnoch Pavel DKL8200 515075 C H35
10:42:00 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 B D18
10:44:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C H35
10:49:00 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C H35
10:55:00 Vítková Marie DKL7054 2800302 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C HDR
10:00:00 Balga Filip DKP1104 887932 C HDR
10:00:00 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C HDR
10:00:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C HDR
10:00:00 Ledinská Eliška DKP0256 2113484 C P
10:02:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C H21
10:02:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C D21
10:03:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C D55
10:03:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C D65
10:04:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 C D21
10:05:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C D35
10:06:00 Collis Blanka DKP8257 517704 C D21
10:07:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C D65
10:07:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 9982 B H21
10:09:00 Ellederová Zdeňka DKP7754 886251 C D35
10:10:00 Ellederová Eva DKP0858 2102816 C D10
10:10:00 Palasová Tereza DKP9151 49875 C D21
10:13:00 Kváčová Anna DKP1051 2086454 C D10
10:15:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C D21
10:16:00 Štoková Mariana DKP8158 9880 C D35
10:17:00 Horáčková Michaela DKP0551 7938 B D14
10:18:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 C D10
10:18:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A D21
10:18:00 Dlouhá Jana DKP5950 8644 C D35
10:21:00 Dlouhá Hana DKP9450 7945000 C D21
10:22:00 Elleder David DKP0605 2800343 C H12
10:22:00 Urbánek Jan DKP8801 2125336 C H21
10:24:00 Procházka Vít DKP0711 2088179 C H12
10:25:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C H45
10:26:00 Axmann Šimon DKP8700 49839 C H21
10:27:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 C H12
10:27:00 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C D21
10:30:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C H45
10:31:00 Koliáš Štěpán DKP0610 2086463 C H12
10:32:00 Elleder Jan DKP1003 2102821 C H10
10:32:00 Elleder Daniel DKP7101 2800307 C H45
10:33:00 Řada Jakub DKP9401 515144 C H21
10:35:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C H12
10:37:00 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C H12
10:37:00 Dlouhý Jiří DKP5700 9570000 C H55
10:40:00 Horáček Martin DKP0802 2086456 C H10
10:46:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 B H16
10:50:00 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B H16
10:50:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C H35
10:51:00 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 C H21
10:53:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C H21
10:55:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B H21
10:57:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B H14
10:59:00 Tuček Michal DKP8202 2103753 C H35
11:01:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Mácová Barbora DOB1050 2113513 C HDR
10:13:00 Mácová Natálie DOB0770 2088194 C D12
10:21:00 Mácová Štěpánka DOB0661 2088190 C D12
10:54:00 Janda Martin DOB8002 920696 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Konečná Marcela EKP7257 725724 C D35
10:17:00 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C H21
10:28:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C H21
10:33:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C D21
10:44:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B D16
10:50:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C H21
10:52:00 Matoušek Petr EKP7503 443102 C H35
10:53:00 Blaha Michal EKP0402 8655418 B H14
10:56:00 Blaha Jiří EKP0401 8655423 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kurfürstová Anna FSP1450 0 C HDR
10:19:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C H21
10:29:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C H21
10:35:00 Rydlová Eva FSP8989 889669 C D21
10:41:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C H21
11:00:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Juřinová Aneta FYD1150 0 C HDR
10:26:00 Juřina Jakub FYD0801 2112749 C H10
10:57:00 Juřina František FYD7800 8329 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pilařová Kateřina JES1150 2115759 C HDR
10:03:00 Kotásková Jana JES7451 237528 C D35
10:27:00 Bílý Milan JES7001 7208235 C H45
10:33:00 Pilař Jiří JES0800 2115736 C H10
10:36:00 Vaníček Viktor JES0602 7210315 C H12
10:38:00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C H18
10:53:00 Bílá Jiráňová Irena JES6750 7207882 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Vláčilová Kateřina JPV7757 9943 C D35
10:36:00 Vláčil Daniel JPV7307 887622 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C HDR
10:00:00 Pokorná Elen KAM1151 2118482 C HDR
10:00:00 Kříž Matěj KAM0900 2090857 C HDR
10:00:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C P
10:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C T
10:08:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C H21
10:11:00 Balejová Sofie KAM0951 2096218 C D10
10:12:00 Mišeková Kateřina KAM0756 682675 C D12
10:12:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C D35
10:15:00 Mišeková Lucie KAM1050 682648 C D10
10:19:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C D10
10:19:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A D21
10:24:00 Mack Tomáš KAM6601 442875 C H45
10:24:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 7209350 B D21
10:42:00 Křemen Štěpán KAM9804 232739 C H21
10:47:00 Hlubučková Šárka KAM6851 232398 C D45
10:55:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C D55
10:04:00 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C D55
10:05:00 Kalivoda Viktor KNC3300 52254 C H75
10:07:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D55
10:13:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 B D21
10:15:00 Ludvíková Katarina KNC7800 224867 D35
10:16:00 Ludvíková Alice KNC0555 51400 C D14
10:18:00 Botková Josefína KNC0551 420403 C D14
10:24:00 Ludvíková Natálie KNC0751 52256 C D12
10:25:00 Volek Robin KNC0701 420401 C H12
10:28:00 Fortelka Jiří KNC0702 420407 C H12
10:31:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H55
10:37:00 Pačes František KNC0801 224869 C H10
10:45:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C D45
10:51:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C D45
10:51:00 Pačes Marek KNC0402 7205039 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21
10:22:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H45
10:27:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C H21
10:37:00 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C D21
10:46:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šimonová Zuzana LBE1650 0 C HDR
10:00:00 Stříbrný Vilém LBE0900 0 C HDR
10:02:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C H65
10:11:00 Stříbrná Dagmar LBE7950 52320 C D35
10:21:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C H21
10:25:00 Baxová Kateřina LBE0651 995813 C D12
10:26:00 Karmazín Pavel LBE6800 52975 C H45
10:36:00 Šimon Václav LBE9100 7200132 C H21
10:38:00 Baxa David LBE0800 886288 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Farář Václav LPU5201 9260 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C H55
10:39:00 Forst Albert MFP0901 410727 C H10
10:46:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C D45
10:49:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Maška Marek MKP8800 336744 C H21
10:35:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C H55
10:43:00 Koč Zdeněk MKP4700 9101102 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Brettl František PGP7709 7956 C P
10:02:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C D35
10:03:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C H65
10:03:00 Masopustová Elis PGP8656 49844 C D21
10:04:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C D35
10:05:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C D65
10:05:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D21
10:07:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D21
10:11:00 Komín David PGP7405 9767 C H21
10:13:00 Ptáčková Veronika PGP0551 51666 B D14
10:13:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C D35
10:15:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C H21
10:16:00 Bozděchová Lenka PGP8254 2080966 C D21
10:17:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 C D12
10:20:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C D21
10:22:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C D10
10:25:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C H21
10:26:00 Přibíková Agáta PGP0651 301617 C D12
10:29:00 Brettl Filip PGP0600 7995 C H12
10:29:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C H45
10:29:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D21
10:30:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C H21
10:31:00 Brettl Tobiáš PGP0900 246850 C H10
10:32:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C D21
10:35:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C H45
10:39:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B H18
10:39:00 Přibík Jan PGP6301 51631 C H55
10:40:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21
10:41:00 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 C D16
10:43:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B D16
10:45:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H16
10:45:00 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 B D16
10:46:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H21
10:47:00 Novotná Marie PGP0354 515464 C D16
10:49:00 Kolský Pavel PGP0204 2075683 C H16
10:52:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C H21
10:54:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H14
10:57:00 Vlach Martin PGP8605 51807 C H21
10:58:00 Štark Matěj PGP0409 887632 C H14
11:00:00 Janas Adam PGP0404 443090 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Ptáček Jan PVP7200 2087658 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Michalský Ondřej RIC1002 2085578 HDR
10:00:00 Schnablová Renáta RIC7854 2085562 C HDR
10:09:00 Michalská Kristýna RIC0852 2096263 C D10
10:10:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C D14
10:11:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C D12
10:14:00 Michalská Sára RIC0656 2096230 C D12
10:14:00 Pračková Ema RIC0451 7209445 B D14
10:18:00 Hudosová Kristýna RIC0750 2069056 C D12
10:22:00 Hudosová Gabriela RIC7299 2056283 C D21
10:29:00 Schnabl Petr RIC0802 2073684 C H10
10:47:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C H21
10:47:00 Michalský Richard RIC7703 2092426 C H35
10:52:00 Hudos Václav RIC0503 2069064 C H14
10:59:00 Schnabl David RIC0508 2069055 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Buk Jindřich ROU9303 1602625 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kunc Kryštof ROZ1200 0 C HDR
10:00:00 Kunc Ondřej ROZ7900 0 C P
10:19:00 Kuncová Adéla ROZ0653 2102785 C D12
10:25:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B D21
10:30:00 Sedláček Patrik ROZ0800 2092429 B H12
10:30:00 Sedláčková Petra ROZ7050 7921 C D21
10:35:00 Kunc Lukáš ROZ0802 7952 C H10
10:39:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H21
10:43:00 Svoboda Jiří ROZ7500 8069069 C H35
10:49:00 Šimík Daniel ROZ6900 2051487 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C K
10:21:00 Kuc David SCP0600 1007532 C H12
10:50:00 Kuc Radim SCP0400 682668 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Husák Zdeněk SLA0201 2056309 C T
10:23:00 Husák Ondřej SLA0600 2067945 B H12
10:33:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C H45
10:56:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:59:00 Bernášek Jiří STB8101 682354 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C H21
10:12:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C D10
10:12:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A D14
10:16:00 Štěpánková Emma TAP0953 51628 C D10
10:27:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 C H10
10:34:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C H21
10:48:00 Mysliveček Marek TUR8908 53706 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D55
10:08:00 Nováková Jiřina UVP4950 7998 C D65
10:24:00 Beran Jaroslav UVP8800 2099488 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:28:00 Skobová Tereza VIP7855 2053563 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C H21
10:14:00 Buchtík Ondřej VLI8101 2042525 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Martínek Robert VPM7700 301170 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kopecký Hynek VSP1300 52760 C HDR
10:07:00 Kopecká Anežka VSP8150 51642 C D35
10:11:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B D14
10:14:00 Folprechtová Kateřina VSP7460 416221 C D35
10:15:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B D12
10:17:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C D10
10:17:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C D21
10:20:00 Gajdová Michaela VSP0752 51730 C D12
10:21:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 C D10
10:23:00 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C D12
10:25:00 Plecitý Matouš VSP0805 2127871 C H10
10:28:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C H10
10:33:00 Meier David VSP0606 232246 B H12
10:34:00 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C H10
10:38:00 Kopecký Pavel VSP7800 49385 C H21
10:44:00 Gajda Jan VSP6801 515108 C H21
10:53:00 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Hrstková Vladěna ZBM8787 7201204 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Pražák Jiří ZBP7800 53583 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Kotulán Matěj 81C0303 7961 Cirkus Čakovice T
10:17 Mácová Martina 81C0050 1400418 Cirkus Čakovice D35
10:34 Kotulán Jiří 81C5400 2099493 Cirkus Čakovice H55
10:45 Máca Petr 81C8000 1416364 Cirkus Čakovice H35
10:00 Vaníčková Eliška 5WC1150 232893 SK Líšná HDR
10:00 Ouda Filip 6KC0800 2129190 Neregistrovaný HDR
10:00 Ouda Kryštof 6KC1000 2129177 Neregistrovaný HDR
10:00 Ouda Tomáš 6KC1200 0 Neregistrovaný HDR
10:06 Jirkovská Kateřina 6KC7550 7951 Neregistrovaný D35
10:51 Ouda Martin 6KC0000 2129214 Neregistrovaný H35
10:00 Paulů Robert 8RC7300 7987 BZP T
10:39 Lorenc Tadeáš 45X0600 2103755 PAT Praha H12
10:50 Hlavatá Pavla 45X7050 253812 PAT Praha D45
10:58 Kváča Vladimír 5RX7700 7955 NNN H35
10:08 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná D21
10:00 Eliáš Marek 9XX7300 0 neregistrovaní Na kopci K
10:00 Eliášová Kateřina 9XX0150 0 neregistrovaní Na kopci P
10:00 Bielinová Petra 9XX7700 301024 neregistrovaní Na kopci T
10:00 Lejbl Ladislav 1KZ6900 887609 Broumy Orienteering T
10:32 Lejbl Ladislav 1KZ0000 887605 Broumy Orienteering H21
10:47 Lejbl Jakub 1KZ0200 887638 Broumy Orienteering H16