Startovka závodu: Veřejný závod

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Kasárna, A4, měřítko 1:4000, ekvidistance 2 m, mapový klíč ISSOM 2007
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavka Jiří - R3
Stavitel tratí:
Lohr Ivo - R3
JURY:
Zmeková Míla, Nováková Jiřina, Havlíčková Jindra
Protokol:
Závod proběhl za slunečného tepleho počasí, bez zaznamenaných stížností, protest nebyl podán a jury se nesešla. HR schválil vysledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     K     P     T    
D10
1.14 km, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2096263 Michalská Kristýna RIC0852 C OB Říčany 10:09:00
2102816 Ellederová Eva DKP0858 C Oddíl OB Kotlářka 10:10:00
2096218 Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 10:11:00
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 10:12:00
2086454 Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 10:13:00
682648 Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 10:15:00
51628 Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 10:16:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 10:17:00
2103732 Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 10:18:00
2118500 Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 10:19:00
1416363 Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha 10:21:00
2085003 Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 10:22:00
D12
1.35 km, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52857 Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 10:11:00
682675 Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 10:12:00
2088194 Mácová Natálie DOB0770 C KOB Dobruška 10:13:00
2096230 Michalská Sára RIC0656 C OB Říčany 10:14:00
888639 Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 10:15:00
51639 Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 10:17:00
2069056 Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 10:18:00
2102785 Kuncová Adéla ROZ0653 C OK Roztoky 10:19:00
51730 Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 10:20:00
2088190 Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 10:21:00
51532 Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 10:23:00
52256 Ludvíková Natálie KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:24:00
995813 Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 10:25:00
301617 Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 10:26:00
D14
1.61 km, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 10:10:00
2067999 Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 10:11:00
2088202 Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 10:12:00
51666 Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga 10:13:00
7209445 Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 10:14:00
51400 Ludvíková Alice KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:16:00
7938 Horáčková Michaela DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka 10:17:00
420403 Botková Josefína KNC0551 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:18:00
D16
1.96 km, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2125333 Chrzová Eliška PGP0353 C SK Praga 10:41:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 10:43:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 10:44:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 10:45:00
515464 Novotná Marie PGP0354 C SK Praga 10:47:00
D18
2.15 km, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 10:42:00
D21
2.57 km, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2095927 Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 10:02:00
49844 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 10:03:00
7875600 Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 10:04:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 10:05:00
517704 Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 10:06:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 10:07:00
2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 10:08:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 10:09:00
49875 Palasová Tereza DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka 10:10:00
7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:11:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 B Sokol Kostelec n. Č. l. 10:13:00
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:14:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 10:15:00
2080966 Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 10:16:00
9784 Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 10:17:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka 10:18:00
515001 Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 10:19:00
7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 10:20:00
7945000 Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 10:21:00
2056283 Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 10:22:00
7209350 Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 10:24:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 10:25:00
7201204 Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 10:26:00
2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 10:27:00
2053563 Skobová Tereza VIP7855 C SK VIPrahlo 10:28:00
2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 10:29:00
7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 10:30:00
52295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 10:31:00
515453 Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 10:32:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 10:33:00
889669 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:35:00
D35
2.23 km, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 10:02:00
237528 Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 10:03:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 10:04:00
7205568 Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 10:05:00
7951 Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný 10:06:00
51642 Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha 10:07:00
725724 Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 10:08:00
886251 Ellederová Zdeňka DKP7754 C Oddíl OB Kotlářka 10:09:00
52320 Stříbrná Dagmar LBE7950 C TJ Lokomotiva Beroun 10:11:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 10:12:00
2060208 Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 10:13:00
416221 Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 10:14:00
224867 Ludvíková Katarina KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 10:15:00
9880 Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 10:16:00
1400418 Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 10:17:00
8644 Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 10:18:00
9943 Vláčilová Kateřina JPV7757 C Oddíl OS SK Prostějov 10:20:00
D45
2.00 km, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51398 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 10:43:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:44:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:45:00
7201197 Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 10:46:00
232398 Hlubučková Šárka KAM6851 C OK Kamenice 10:47:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 10:49:00
253812 Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 10:50:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:51:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 10:52:00
7207882 Bílá Jiráňová Irena JES6750 C OK Rakovník 10:53:00
2800302 Vítková Marie DKL7054 C KOB Kladno 10:55:00
D55
1.54 km, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:02:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 10:03:00
515055 Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:04:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 10:06:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:07:00
D65
1.32 km, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 10:03:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 10:04:00
51698 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 10:05:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 10:07:00
7998 Nováková Jiřina UVP4950 C Slovan Praha 10:08:00
H10
1.14 km, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2127871 Plecitý Matouš VSP0805 C USK Praha 10:25:00
2112749 Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:26:00
2080913 Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 10:27:00
2075606 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 10:28:00
2073684 Schnabl Petr RIC0802 C OB Říčany 10:29:00
246850 Brettl Tobiáš PGP0900 C SK Praga 10:31:00
2102821 Elleder Jan DKP1003 C Oddíl OB Kotlářka 10:32:00
2115736 Pilař Jiří JES0800 C OK Rakovník 10:33:00
2058490 Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 10:34:00
7952 Kunc Lukáš ROZ0802 C OK Roztoky 10:35:00
224869 Pačes František KNC0801 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:37:00
886288 Baxa David LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 10:38:00
410727 Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 10:39:00
2086456 Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 10:40:00
H12
1.61 km, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1007532 Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 10:21:00
2800343 Elleder David DKP0605 C Oddíl OB Kotlářka 10:22:00
2067945 Husák Ondřej SLA0600 B SKOB Slaný 10:23:00
2088179 Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 10:24:00
420401 Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:25:00
2103736 Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 10:27:00
420407 Fortelka Jiří KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:28:00
7995 Brettl Filip PGP0600 C SK Praga 10:29:00
2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 10:30:00
2086463 Koliáš Štěpán DKP0610 C Oddíl OB Kotlářka 10:31:00
232246 Meier David VSP0606 B USK Praha 10:33:00
2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 10:34:00
2087643 Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 10:35:00
7210315 Vaníček Viktor JES0602 C OK Rakovník 10:36:00
2120069 Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 10:37:00
2103755 Lorenc Tadeáš 45X0600 PAT Praha 10:39:00
H14
1.96 km, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682668 Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 10:50:00
7205039 Pačes Marek KNC0402 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:51:00
2069064 Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 10:52:00
8655418 Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 10:53:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 10:54:00
8655423 Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 10:56:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 10:57:00
887632 Štark Matěj PGP0409 C SK Praga 10:58:00
2069055 Schnabl David RIC0508 C OB Říčany 10:59:00
443090 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 11:00:00
H16
2.15 km, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 10:45:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 10:46:00
887638 Lejbl Jakub 1KZ0200 Broumy Orienteering 10:47:00
2075683 Kolský Pavel PGP0204 C SK Praga 10:49:00
888625 Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 10:50:00
8222227 Špaček Matěj NNN0300 Neregistrovaní 10:51:00
H18
2.57 km, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
237524 Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 10:38:00
218851 Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 10:39:00
H21
3.03 km, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
899156 Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 10:02:00
8222225 Špaček Michal NNN7300 Neregistrovaní 10:03:00
8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 10:04:00
446418 Libus Jan NNN7900 Neregistrovaní 10:05:00
8629811 Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 10:06:00
9982 Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 10:07:00
2019240 Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 10:08:00
232187 Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 10:09:00
8656733 Bořánek Michal SSU0007 A SK Severka Šumperk 10:10:00
9767 Komín David PGP7405 C SK Praga 10:11:00
53583 Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 10:13:00
2042525 Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 10:14:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 10:15:00
1602625 Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 10:16:00
2045232 Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 10:17:00
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 10:18:00
1396842 Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:19:00
336744 Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov 10:20:00
52979 Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 10:21:00
2125336 Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 10:22:00
2067260 Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 10:23:00
2099488 Beran Jaroslav UVP8800 C Slovan Praha 10:24:00
886265 Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 10:25:00
49839 Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 10:26:00
7207361 Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:27:00
9700729 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 10:28:00
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:29:00
7210112 Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 10:30:00
8656618 Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 10:31:00
887605 Lejbl Ladislav 1KZ0000 Broumy Orienteering 10:32:00
515144 Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 10:33:00
1625050 Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 10:35:00
7200132 Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 10:36:00
2059735 Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:37:00
49385 Kopecký Pavel VSP7800 C USK Praha 10:38:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 10:39:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 10:40:00
2092409 Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:41:00
232739 Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 10:42:00
9101102 Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 10:43:00
515108 Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 10:44:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 10:46:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 10:47:00
53706 Mysliveček Marek TUR8908 C OOB TJ Turnov 10:48:00
2051487 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 10:49:00
51587 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 10:50:00
682700 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 10:51:00
7209346 Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 10:52:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 10:53:00
920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 10:54:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 10:55:00
51807 Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 10:57:00
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 10:58:00
682354 Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 10:59:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 11:01:00
H35
2.48 km, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515075 Cabrnoch Pavel DKL8200 C KOB Kladno 10:42:00
8069069 Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 10:43:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 10:44:00
1416364 Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 10:45:00
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 10:46:00
2092426 Michalský Richard RIC7703 C OB Říčany 10:47:00
2800324 Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 10:49:00
2087675 Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 10:50:00
2129214 Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaný 10:51:00
443102 Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 10:52:00
53399 Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 10:53:00
2067243 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 10:55:00
8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 10:56:00
8329 Juřina František FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:57:00
7955 Kváča Vladimír 5RX7700 NNN 10:58:00
2103753 Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 10:59:00
H45
2.23 km, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:22:00
2087658 Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 10:23:00
442875 Mack Tomáš KAM6601 C OK Kamenice 10:24:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 10:25:00
52975 Karmazín Pavel LBE6800 C TJ Lokomotiva Beroun 10:26:00
7208235 Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 10:27:00
2460 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 10:29:00
51760 Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 10:31:00
2800307 Elleder Daniel DKP7101 C Oddíl OB Kotlářka 10:32:00
7209351 Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 10:33:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 10:35:00
887622 Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 10:36:00
H55
2.00 km, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301272 Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 10:29:00
9260 Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 10:30:00
52255 Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:31:00
49370 Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 10:33:00
2099493 Kotulán Jiří 81C5400 Cirkus Čakovice 10:34:00
336747 Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 10:35:00
9570000 Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 10:37:00
1418752 Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 10:38:00
51631 Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 10:39:00
H65
1.34 km, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 10:02:00
2073709 Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 10:03:00
H75
1.34 km, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52254 Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:05:00
53507 Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 10:06:00
HDR
1.08 km, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2088709 Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 10:00:00
2118482 Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 10:00:00
2090857 Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 10:00:00
2129190 Ouda Filip 6KC0800 Neregistrovaný 10:00:00
2129177 Ouda Kryštof 6KC1000 Neregistrovaný 10:00:00
52760 Kopecký Hynek VSP1300 C USK Praha 10:00:00
2103718 Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
887932 Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2102803 Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2127897 Zemanová Eliška DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2115759 Pilařová Kateřina JES1150 C OK Rakovník 10:00:00
2085578 Michalský Ondřej RIC1002 OB Říčany 10:00:00
2085562 Schnablová Renáta RIC7854 C OB Říčany 10:00:00
0 Juřinová Aneta FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:00:00
2113513 Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 10:00:00
232893 Vaníčková Eliška 5WC1150 SK Líšná 10:00:00
0 Ouda Tomáš 6KC1200 Neregistrovaný 10:00:00
0 Šimonová Zuzana LBE1650 C TJ Lokomotiva Beroun 10:00:00
0 Kunc Kryštof ROZ1200 C OK Roztoky 10:00:00
0 Stříbrný Vilém LBE0900 C TJ Lokomotiva Beroun 10:00:00
0 Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
K
1.08 km, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 10:00:00
0 Eliáš Marek 9XX7300 neregistrovaní Na kopci 10:00:00
P
1.33 km, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113484 Ledinská Eliška DKP0256 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2115760 Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 10:00:00
7956 Brettl František PGP7709 C SK Praga 10:00:00
0 Kunc Ondřej ROZ7900 C OK Roztoky 10:00:00
0 Eliášová Kateřina 9XX0150 neregistrovaní Na kopci 10:00:00
T
3.00 km, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
887609 Lejbl Ladislav 1KZ6900 Broumy Orienteering 10:00:00
2800300 Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 10:00:00
7987 Paulů Robert 8RC7300 BZP 10:00:00
301024 Bielinová Petra 9XX7700 neregistrovaní Na kopci 10:00:00
2056309 Husák Zdeněk SLA0201 C SKOB Slaný 10:00:00
7961 Kotulán Matěj 81C0303 Cirkus Čakovice 10:00:00
301170 Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia Plzeň 10:00:00