Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Radostice, sokolovna
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice
Mapa:
Radostice-Okrouhlík, 1:10000, e=5 m, 03/2019
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R2
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    

D10 2.40 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Eliášová Viktorie TBM1052 446354 C KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C SK Radioklub Blansko
10:34:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Dostálová Adéla OSN0750 52138 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:40:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno
10:42:00 Šujanová Rozálie RBK0952 2115694 C SK Radioklub Blansko
10:44:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:48:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C SK Žabovřesky Brno

D10N 3.20 km, 55 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Alešová Anna ZBM1077 2092372 C SK Žabovřesky Brno
10:33:00 Šmídová Linda 0100002 2109701 SVČ Miroslav
10:35:00 Tomíčková Eliška 0110003 52023 ESOX ODEI
10:37:00 Mudráková Natálie TBM0953 52680 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
10:41:00 Granátová Markéta TBM1053 320136 C KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C SK Žabovřesky Brno

D12 2.20 km, 80 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B BETA URSUS Orienteering
10:32:00 Sedláčková Hana TBM0778 2083403 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Věžníková Natálie TTR0777 2115140 C OOB Třebíč
10:36:00 Myšková Ema TBM0759 49555 C KOS TJ Tesla Brno
10:38:00 Karafiátová Eliška ABM0752 52014 C KOB ALFA Brno
10:40:00 Folprecht Mia TBM0858 2801014 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
10:44:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Veselá Veronika 0190001 53201 Předklášteří
10:48:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Ondrová Amálie UBM0754 515449 C MENISKOS Brno
10:52:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C SK Radioklub Blansko
10:54:00 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 B OK Jihlava
11:02:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8863207 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C SK Žabovřesky Brno
11:08:00 Dvořáčková Jana OSN0757 53158 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:10:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno
11:12:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:14:00 Košťál Katarina ZBM0452 136 C SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 446349 C SK Žabovřesky Brno
11:20:00 Janíková Anna UBM0855 361966 C MENISKOS Brno

D14 2.90 km, 95 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
11:27:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Žabovřesky Brno
11:31:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C BETA URSUS Orienteering
11:35:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 C SK Žabovřesky Brno
11:37:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Mazálková Klára ZBM0558 2127522 B SK Žabovřesky Brno
11:41:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 B KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A SK Žabovřesky Brno
11:45:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B KOS TJ Tesla Brno
11:47:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 B KOB ALFA Brno
11:49:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:51:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 B KOS TJ Tesla Brno
11:53:00 Barnatová Magda ZBM0653 2111757 B SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Vrbková Marta RBK0651 2127554 C SK Radioklub Blansko
11:57:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 B SK Žabovřesky Brno
11:59:00 Dušková Tereza TBM0554 232389 A KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B KOB ALFA Brno

D16 3.20 km, 100 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B KOB ALFA Brno
11:12:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
11:14:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 B SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Škondrová Šárka BBM0350 2133889 C BETA URSUS Orienteering
11:18:00 Pánková Klára ZBM0456 2094524 B SK Žabovřesky Brno

D21C 4.30 km, 160 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Matulová Iva ADA8451 8083 OOB Spartak Adamov
11:09:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 C OK Jihlava
11:13:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
11:15:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 C KOB Konice
11:17:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 R KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Kulichová Zuzana TTR9151 116 C OOB Třebíč
11:21:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
11:23:00 Grycová Veronika TBM9859 9988889 C KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C OK 99 Hradec Králové
11:29:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Čížková Markéta ADA9652 49862 C OOB Spartak Adamov
11:33:00 Hošeková Vanda TBM9696 7200369 C KOS TJ Tesla Brno
11:35:00 Stehlíková Alžbeta 0130001 2111772 S-team
11:39:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
11:41:00 Křístková Veronika ZBM8379 52865 C SK Žabovřesky Brno
11:43:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
11:45:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
11:49:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
11:51:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
11:53:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
11:57:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
11:59:00 Rešová Kateřina ASU9090 52856 C Magnus Orienteering
12:01:00 Indráková Adélka ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
12:03:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A KOS TJ Tesla Brno
12:05:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
12:09:00 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
12:11:00 Molnárová Monika ZBM9459 8122122 C SK Žabovřesky Brno
12:13:00 Drábková Zuzana TBM8452 8100025 C KOS TJ Tesla Brno
12:15:00 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
12:17:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C OOB Spartak Adamov
12:19:00 Stehlíková Jana TBM8658 52339 C KOS TJ Tesla Brno

D21D 3.40 km, 120 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C VSK Mendelu Brno
10:55:00 Čížková Eliška ADA0051 49863 C OOB Spartak Adamov
10:57:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Otrusinová Jana ABM9560 52013 C KOB ALFA Brno
11:03:00 Hrbáčková Markéta ZBM9959 2094517 C SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Jirásková Barbora SHK9050 2053561 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C MENISKOS Brno
11:09:00 Růžková Kateřina SBK8550 1985427 KOB START Blansko
11:11:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:13:00 Handlová Andrea 0240001 301589 neregistrovaná
11:15:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:17:00 Chmelíková Zuzana VBM9353 361990 C VSK Mendelu Brno
11:19:00 Sychrová Martina 0200001 320139 TJ Papuchálci

D35 3.40 km, 125 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:18:00 Bauerová Petra 6KC8350 7207875 Neregistrovaní
11:20:00 Ševčíková Pavla TBM7355 53255 C KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
11:24:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
11:26:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C KČT - OB Holešov
11:30:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Obrátilová Naďa ABM6654 219257 C KOB ALFA Brno
11:34:00 La Carbonara Hana TBM7652 515049 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:38:00 Coufalová Martina ZBM7755 2067925 C SK Žabovřesky Brno
11:40:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
11:44:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
11:48:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
11:50:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
11:52:00 Kroupa Diana TTR8156 1091203 C OOB Třebíč
11:54:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:56:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno
11:58:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
12:02:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C KOS TJ Tesla Brno
12:04:00 Vršková Dagmar ZBM7850 2094515 C SK Žabovřesky Brno
12:06:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 Tomíčková Dana 0110002 2096221 ESOX ODEI
12:10:00 Tachovská Kamila ZBM7655 2094550 C SK Žabovřesky Brno
12:12:00 Střelická Jana 0160001 4780 nereg.
12:14:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno
12:16:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
12:18:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
12:20:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
12:22:00 Šichová Radka ZBM8051 434829 C SK Žabovřesky Brno
12:24:00 Malá Alice TBM7991 8470600 C KOS TJ Tesla Brno

D45 3.30 km, 95 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Zajíčková Lenka TBM7152 446329 C KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
10:34:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:38:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Beránková Šárka ZBM7356 102 C SK Žabovřesky Brno
10:42:00 Ehlová Pavla TBM7377 52037 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
10:46:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
10:50:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:54:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
10:58:00 Jašková Monika TBM6363 230664 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno

D55 3.00 km, 95 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 Svobodová Jindřiška UBM5751 2121900 C MENISKOS Brno
12:09:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
12:11:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:13:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
12:15:00 Sladká Zora PBM6059 49465 TJ Spartak 1. Brněnská
12:17:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
12:19:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
12:21:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:23:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
12:25:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno

D65 2.60 km, 85 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:33:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko
10:35:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:37:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava
10:39:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
10:41:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD
10:45:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno

H10N 3.20 km, 55 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Ondra Vít UBM1002 515445 C MENISKOS Brno
10:53:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 2087680 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Aleš Mikuláš ZBM1017 1414502 C SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Drastík Václav 0100005 2109706 SVČ Miroslav
11:05:00 Podhrázský Tomáš ZBM1101 2103242 C SK Žabovřesky Brno

H10 2.40 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 C KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Koča František ZBM1100 2111735 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Svirák Benjamin TBM0915 0 C KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 Prášil Adam SJI0901 2088159 C OK Jihlava
11:06:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:08:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
11:10:00 Mynář Petr ZBM0907 104 C SK Žabovřesky Brno
11:12:00 Lipovský Robin 0100001 2109702 SVČ Miroslav
11:14:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov

H12 2.50 km, 60 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Navrátil Jakub TBM0811 2122243 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Žabovřesky Brno
10:35:00 Račanský Jiří TBM0706 2061842 B KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C SK Žabovřesky Brno
10:39:00 Kroutil Jošt TBM0712 2087678 C KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Heczko Erik VLI0804 2113075 B Slavia Liberec orienteering
10:43:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Cicvárek Martin ZBM0801 2067254 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 Skacel Viktor 0030002 0 SKACELOVI
10:49:00 Šmíd Jiří 0100003 2109703 SVČ Miroslav
10:51:00 Ježek David ZBM0813 8667953 C SK Žabovřesky Brno
10:53:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C SK Žabovřesky Brno
10:57:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:59:00 Dohnal František ZBM0811 232852 C SK Žabovřesky Brno
11:01:00 Dvořák David ABM0702 2134306 C KOB ALFA Brno
11:03:00 Ševčík Filip TBM0802 446368 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Hájek Štěpán TBM0804 2103778 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 8660444 C SK Žabovřesky Brno
11:11:00 Urválek Jan TBM0707 410702 B KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Prášil Jakub SJI0702 2127589 B OK Jihlava
11:15:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:19:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno

H14 3.10 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 C KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Petrášek Eduard ZBM0609 2090873 B SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 B KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Jirků František SJI0600 52966 C OK Jihlava
11:40:00 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C SK Žabovřesky Brno
11:42:00 Zrník Tomáš OSN0606 8662686 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:44:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 B SK Radioklub Blansko
11:46:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
11:52:00 Račanský Jakub TBM0503 8100030 B KOS TJ Tesla Brno
11:54:00 Strýček Jan ADA0503 2073679 A OOB Spartak Adamov
11:56:00 Martinkovič Šimon BBM0503 2112721 C BETA URSUS Orienteering
11:58:00 Žovinec Pavel ABM0509 2081399 C KOB ALFA Brno
12:00:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
12:02:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C SK Žabovřesky Brno
12:04:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:06:00 Lasota Jan ZBM0603 2067241 C SK Žabovřesky Brno
12:08:00 Bednařík Vilém VLI0509 8670461 A Slavia Liberec orienteering
12:10:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 B SK Žabovřesky Brno
12:12:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B OOB Spartak Adamov
12:14:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 B KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 B SK Žabovřesky Brno
12:18:00 Ševčík Daniel TBM0508 2067205 C KOS TJ Tesla Brno
12:20:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering

H16 3.40 km, 120 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko
10:32:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 B SK Radioklub Blansko
10:36:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 B KOB ALFA Brno
10:38:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
10:40:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:42:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 A OK Jihlava
10:50:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:52:00 Dvořák Michal ABM0402 2111740 C KOB ALFA Brno
10:54:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 B SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:58:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 B MENISKOS Brno
11:04:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 C SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
11:08:00 Milán Jakub ZBM0407 8651737 A SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Račanský Jan UBM0302 2126242 C MENISKOS Brno
11:12:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč

H18 3.80 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Čelechovský Matěj UBM0202 2049604 B MENISKOS Brno
10:34:00 Milán Tomáš ZBM0111 7070007 A SK Žabovřesky Brno

H21C 6.40 km, 220 m, 25 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Chromý Adam TBM8841 8008841 R KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
10:34:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 C KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Redlich Tomáš MAS8200 9097 C KČT Aš
10:38:00 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Mareček Jiří ADA5901 2032120 C OOB Spartak Adamov
10:42:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
10:44:00 Kinc Martin 0090001 8667529 GBM
10:46:00 Kůr Jiří ZBM8304 1238304 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Stehlík Martin TBM8525 8112567 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:52:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 Sychra Marek 0080001 2134350 TJ Papuchálci
10:56:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Kamenický Tobiáš OSN9339 9930517 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:00:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
11:02:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
11:04:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C K.O.B. Choceň
11:08:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Vedra David TBM7402 8200033 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Rohan Tomáš ASU9009 7207034 C Magnus Orienteering
11:16:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Obrátil Štěpán ABM9409 886825 C KOB ALFA Brno
11:20:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
11:22:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
11:24:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C SK Žabovřesky Brno
11:26:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:28:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
11:34:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
11:36:00 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
11:38:00 Zrník Tomáš OSN7118 8659415 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:40:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C VSK Mendelu Brno
11:42:00 Jirásek Michal SHK8901 8656557 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
11:46:00 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
11:48:00 Farinha Filipe 0330001 1302776 GD4C
11:50:00 Gryc Vojtěch TBM0106 995867 B KOS TJ Tesla Brno
11:54:00 Kůra Josef ZBM8722 232254 C SK Žabovřesky Brno
11:56:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
11:58:00 Mižúr Šimon ZBM9443 2051380 C SK Žabovřesky Brno
12:00:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C VSK Mendelu Brno
12:02:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
12:04:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C KOS TJ Tesla Brno
12:06:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 8660433 C SK Žabovřesky Brno
12:08:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
12:10:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
12:12:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
12:14:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
12:16:00 Hraboš Matej TBM9547 7698697 C KOS TJ Tesla Brno
12:18:00 Kulich Martin ZBM9009 2095961 C SK Žabovřesky Brno
12:20:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
12:24:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
12:28:00 Kalina Tomáš TBM8505 8352018 C KOS TJ Tesla Brno
12:30:00 Fučík Karel VBM7246 720921 C VSK Mendelu Brno

H21D 4.20 km, 145 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:35:00 Velička Jan VRB8504 301233 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:37:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Bařina Jiří SBK8101 330612 C KOB START Blansko
10:41:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C Magnus Orienteering
10:43:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
10:45:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
10:47:00 Theiner Lukáš ABM9610 438046 C KOB ALFA Brno
10:49:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:51:00 Watson Kevin RBK8101 1412021 C SK Radioklub Blansko
10:53:00 Florián Vojtěch ABM9901 8680585 A KOB ALFA Brno
10:55:00 Růžek Lukáš PBM8500 52053 TJ Spartak 1. Brněnská
10:57:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
10:59:00 Otrusina David VBM8205 682351 C VSK Mendelu Brno
11:01:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno

H35 4.80 km, 180 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Linhart Michal XBM7801 8660912 PELL´S ABND RACING TEAM
11:08:00 Kubáň Pavel TBM7506 7204478 C KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Věžník Roman TTR7901 7205015 C OOB Třebíč
11:12:00 Malý Martin TBM7610 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Vaculín Petr 0340001 0 rychlá bota
11:16:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:20:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C SK Žabovřesky Brno
11:22:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 7205034 C SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Račanský Jan UBM7903 8100030 C MENISKOS Brno
11:30:00 Lasota Marek 0170001 2087636 Lasota - neregistrován
11:32:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
11:34:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Musil Radek 0250001 7300475 :-))
11:38:00 Ježek Petr ZBM7202 7300188 C SK Žabovřesky Brno
11:40:00 Čížek Petr ADA7101 336714 C OOB Spartak Adamov
11:42:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
11:44:00 Tomíček Oldřich 0110001 2096247 ESOX ODEI
11:46:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
11:48:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
11:50:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
11:52:00 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:54:00 Račanský Martin 0040001 2116189 TBM
11:56:00 Odehnal Roman ABM6909 232879 C KOB ALFA Brno
11:58:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686 C SK Žabovřesky Brno
12:02:00 Sedlář Petr TBM7319 410254 C KOS TJ Tesla Brno
12:04:00 Rada Pavel ABM7401 8004 C KOB ALFA Brno
12:06:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
12:08:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
12:10:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:12:00 Kraus Martin 0120001 2092384 KOB RA
12:14:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
12:16:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
12:18:00 Hájek Ondřej TBM7511 53269 C KOS TJ Tesla Brno
12:20:00 Provazník Dušan ADA7301 2127612 C OOB Spartak Adamov
12:22:00 Václavek Lukáš 0020002 0 Václavek team
12:24:00 Polách David 0280001 0 Neregistrovani Vlci
12:26:00 Skacel Pavel 0030001 0 SKACELOVI
12:28:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Žabovřesky Brno
12:30:00 Procházka Jan RBK7901 2127597 C SK Radioklub Blansko
12:32:00 Ženka Ondřej 0050001 7209355 NNN - Ženka

H45 4.20 km, 130 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko
10:40:00 Zelený Pavel ZBM7302 1403412 C SK Žabovřesky Brno
10:42:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:44:00 Polouček Pavel ABM7100 438042 C KOB ALFA Brno
10:46:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:48:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C KOB ALFA Brno
10:50:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:52:00 Palát Marek ABM7047 1420860 C KOB ALFA Brno
10:54:00 Pánek Tomáš 0180001 0 Neregistrovaný
10:56:00 Smutný Radek ABM6701 438049 C KOB ALFA Brno
10:58:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
11:00:00 Svoboda Petr ABM7124 49694 C KOB ALFA Brno
11:02:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Adámek Libor ABM6707 207849 C KOB ALFA Brno

H55 3.40 km, 105 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Věžník Antonín ADA5505 52712 C OOB Spartak Adamov
11:11:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:15:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
11:17:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:19:00 Svoboda Vladimír VBM5715 416021 C VSK Mendelu Brno
11:21:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
11:23:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:25:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C OOB Spartak Adamov
11:27:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 2141907 C KOB START Blansko
11:29:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
11:31:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko
11:33:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko
11:39:00 Buráň Zdeněk 0140002 2127637 BzB
11:41:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
11:43:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:45:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava

H65 2.80 km, 85 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Novotný Jan UBM4401 682606 C MENISKOS Brno
10:53:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno
10:55:00 Procházka Jan TBM4907 8320135 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C KOB ALFA Brno
10:59:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
11:01:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno

HDR 3.20 km, 55 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kadlecová Jolana BBM1052 2117705 C BETA URSUS Orienteering
10:30:00 Němcová Irena BBM1051 2117704 C BETA URSUS Orienteering
10:30:00 Hess Ludvík BBM0900 2117703 C BETA URSUS Orienteering
10:30:00 Veteška Jindřich 0390002 0 neregistrován
10:30:00 Veteška Vojtěch 0390001 0 neregistrován
10:30:00 Hvorecká Eva VRB8953 301211 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:30:00 Vaculín Vilém TBM1305 1450163 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Velešíková Markéta 0320002 0 Přátelé OB
10:30:00 Čechová Adéla VBM1351 209751 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Burdilák Robin ADA1501 1414506 OOB Spartak Adamov
10:30:00 Šilar Martin UBM1101 0 C MENISKOS Brno
10:30:00 La Carbonara Noemi TBM1156 416206 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Tlustoš Dominik 0300001 0 SK ŽABOVŘESKY
10:30:00 Procházková Magda 0270001 2127596 RBK
10:30:00 Dohnalová Eliška 0260001 336762 dohnalova
10:30:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Chromý Filip TBM1616 896975 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Trš Josef PBM1501 2126288 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:30:00 Floryánová Alžběta UBM1151 361909 C MENISKOS Brno
10:30:00 Kozel Kryštof 0230001 0 Family Point
10:30:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Drastíková Marie 0100006 2049579 SVČ Miroslav
10:30:00 Žovincová Erika ABM0000 2081395 KOB ALFA Brno
10:30:00 Hlávka Vojtěch 0100004 2109705 SVČ Miroslav
10:30:00 Stehlíková Kateřina ZBM1452 2104609 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Zelená Berenika ZBM1251 2115687 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Hikl Martin ZBM1104 114 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Linhartová Anežka XBM1051 2134298 PELL´S ABND RACING TEAM
10:30:00 Linhart Vojtěch XBM1101 2134253 PELL´S ABND RACING TEAM
10:30:00 Sladký Ivan PBM5513 52021 TJ Spartak 1. Brněnská
10:30:00 Veselá Martina 0190002 2034000 Předklášteří
10:30:00 Jágrová Zuzana RBK1051 53205 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Matouš Pánek 0180003 0 Neregistrovaný
10:30:00 Markéta Pánková 0180002 0 Neregistrovaný
10:30:00 Věžník Roman TTR1111 2115150 C OOB Třebíč
10:30:00 Jašková Adriana ABR0950 8660585 C A-team NOVO Bruntál
10:30:00 Navrátil Vojtěch 0150002 2108895 KMCH
10:30:00 Jašek Vít ABR1111 8662350 C A-team NOVO Bruntál
10:30:00 Stehlík Jakub 0130003 211350 S-team
10:30:00 Stehlík Šimon 0130002 8087 S-team
10:30:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Tomíčková Ivana 0110004 52537 ESOX ODEI
10:30:00 Sychrová Markéta VBM1251 53311 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Brabec Lukáš 0060001 845424 Brabcovi
10:30:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Malá Lucie TBM1165 53221 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Ženková Tereza TBM1657 0 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Urválková Anna TBM1177 51513 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Chloupková Kristýna VBM1152 53312 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Skacelova Beata 0030003 0 SKACELOVI
10:30:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Václavková Katka 0020003 0 Václavek team
10:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kroutilová Eliška TBM1361 2120661 C KOS TJ Tesla Brno

P 2.40 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Košíková Jana 0360001 0 JK
10:30:00 Velešíková Monika 0320001 2111806 Přátelé OB
10:30:00 Čechová Jitka VBM8353 8660539 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Sedláčková Sára 0310001 0 Brno
10:30:00 Martinkovičová Marika BBM0752 2117706 C BETA URSUS Orienteering
10:30:00 Floryán David UBM7702 2049609 C MENISKOS Brno
10:30:00 Barnatová Hana ZBM7756 2094532 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Kozlová Slávka 0230002 0 Family Point
10:30:00 Nollová Marcela 0220001 410323 Medlánky
10:30:00 Ševčík Robert TBM7010 232345 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Dvořák Václav ABM7302 2115713 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Dvořáková Martina ABM7253 2111812 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Poloučková Vilma ABM7251 219255 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Obrátil Miroslav ABM6502 361974 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Obdržálková Veronika 0210003 0 Obdržálci
10:30:00 Obdržálek Milan 0210002 0 Obdržálci
10:30:00 Obdržálková Radmila 0210001 0 Obdržálci
10:30:00 Mynář Martin ZBM7403 130 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko
10:30:00 Vysočan Pavel UBM6902 2049606 C MENISKOS Brno
10:30:00 Nečasová Pavlína 0160003 0 nereg.
10:30:00 Střelická Alena 0160002 0 nereg.
10:30:00 Navrátil Ondřej 0150001 2122287 KMCH
10:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Buráňová Hana 0140001 2108870 BzB
10:30:00 Jelínková Irena TBM7664 2801248 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Ondrová Barbora UBM7754 515446 C MENISKOS Brno
10:30:00 Banďouch Vratislav VBM4301 53237 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Kurdiovská Pavla 0070002 0 Eda a Pavča
10:30:00 Kurdiovský Eduard 0070001 0 Eda a Pavča
10:30:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Vlková Karolína LBM9252 1409874 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Růžička Tomáš VBM8406 0 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Kroutil Petr TBM7803 2067978 C KOS TJ Tesla Brno

T 3.80 km, 110 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Auermüllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno