Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
07.04.2019
Místo konání:
Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Šákrová Šárka - R3
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Matouš - R3
JURY:
Kašková Kateřina, Hradec Pavel, Martan Jiří
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 1.20 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Čulíková Kateřina CHA0952 2084450 C OK Chrastava
10:02:00 Gibbons Emily TUV0955 411534 C SOK TJ Turnov
10:04:00 Kubátová Karolína CHA0951 2084449 C OK Chrastava
10:06:00 Ouhrabková Bára SPC1256 2031372 C SPORTICUS team
10:08:00 Tomanicová Stela CHA1051 2084432 C OK Chrastava
10:10:00 Jelínková Anna LTP1050 886252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:12:00 Krejzová Jana TUR0950 4616804 C OOB TJ Turnov
10:14:00 Prokopová Tereza CHA1151 8169 C OK Chrastava
10:16:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C SPORTICUS team
10:18:00 Kottíková Anežka TJN1152 4408032 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00 Hartmannová Ann ROU1099 0 SKOB Roudnice nad Labem
10:22:00 Vakant 0 Vakant
10:24:00 Vakant 0 Vakant
10:26:00 Vakant 0 Vakant

D10 1.10 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:02:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
10:04:00 Čečerle Beáta VLI1053 2126371 C Slavia Liberec orienteering
10:06:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
10:08:00 Pechová Marie VLI1050 2129242 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 Míková Sofie TJN0950 2069077 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:12:00 Vakant 0 Vakant
10:14:00 Vakant 0 Vakant

D12 1.40 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C KOB Litvínov
10:03:00 Tomášková Matilda TUV0998 2120062 C SOK TJ Turnov
10:05:00 Kunášková Karolína VLI0851 2148111 C Slavia Liberec orienteering
10:07:00 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 C ZOOB Rumburk
10:09:00 Heřmánková Bára TUR0850 8062 C OOB TJ Turnov
10:11:00 Pechová Alena VLI0854 2125375 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Baloghová Milena TJN0750 2073663 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:15:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 C Slavia Liberec orienteering
10:17:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
10:19:00 Pražáková Nella TJN0854 8662699 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C OOB TJ Turnov
10:23:00 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 B OK Chrastava
10:27:00 Neumannová Carla DOK0851 2053505 OK Doksy
10:29:00 Flossmannová Lucie VLI0852 2144105 C Slavia Liberec orienteering
10:31:00 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
10:33:00 Krejzová Markéta TUR0854 1403063 C OOB TJ Turnov
10:35:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
10:37:00 Mastníková Lenka TJN0859 8662720 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C OK Chrastava
10:41:00 Nožičková Eva TJN0852 2078479 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
10:45:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B OOB TJ Turnov
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant

D14 1.80 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:02:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 B Slavia Liberec orienteering
10:04:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 A OOB TJ Turnov
10:08:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:10:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
10:12:00 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 B Slavia Liberec orienteering
10:14:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:16:00 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 B OOB TJ Turnov
10:18:00 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C OK Chrastava
10:20:00 Hájková Tereza TUR0556 9102562 B OOB TJ Turnov
10:22:00 Kottíková Lucie TJN0657 8662704 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 A OK Chrastava
10:26:00 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 A TJ Stadion Nový Bor
10:28:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 Mellanová Judita TUR0559 8660382 B OOB TJ Turnov
10:32:00 Vakant 0 Vakant
10:34:00 Vakant 0 Vakant

D16 1.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Zaňková Natálie TJN0450 2069089 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 Marková Hana LLI0450 2060281 B LOK-o Liberec
10:25:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B Slavia Liberec orienteering
10:26:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
10:27:00 Skácelová Adéla VLI0454 8660545 B Slavia Liberec orienteering
10:28:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
10:29:00 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 B KOB Děčín
10:30:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 B Slavia Liberec orienteering
10:31:00 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8660594 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:33:00 Burešová Eliška VLI0456 8660556 B Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Menclová Anna JEN0452 2103259 C OB Jenišovice
10:35:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
10:36:00 Vakant 0 Vakant

D18 1.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Jeřábková Andrea CHA0253 8181 C OK Chrastava
10:44:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:45:00 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 B OK Chrastava
10:46:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
10:47:00 Lišková Adélka CHA0254 2049599 C OK Chrastava
10:48:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
10:50:00 Zapalačová Petra DOK0154 51496 B OK Doksy
10:51:00 Vakant 0 Vakant

D20 1.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Albrechtová Zuzana SMB0050 0 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:05:00 Vakant 0 Vakant

D21L 2.40 km, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 Roškotová Lucie TUR9753 1403414 C OOB TJ Turnov
10:39:00 Gorčicová Eliška CHA9150 8197 C OK Chrastava
10:40:00 Karochová Simona DKP8853 8282888 C Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
10:42:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava
10:43:00 Štemberová Natálie TJN9851 2800348 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 Švihovská Eva SJC8352 8008017 C Sportcentrum Jičín
10:45:00 Rickmeyer Tina 71D8650 445644 USV TU Dresden
10:46:00 Neradová Alena TUR8551 886283 C OOB TJ Turnov
10:47:00 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
10:49:00 Martanová Lea VLI0555 8662713 A Slavia Liberec orienteering
10:50:00 Makovská Jarmila TAP8650 7778650 C KOB Tretra Praha
10:51:00 Oľhavová Hana ASU9199 416555 C Magnus Orienteering
10:52:00 Havlová Adéla BOR9161 7434894 C OK Jiskra Nový Bor
10:53:00 Peterová Alena DOB8953 7247 C KOB Dobruška
10:54:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:55:00 Ouhrabková Radka SPC8152 9200521 C SPORTICUS team
10:56:00 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
10:58:00 Vytinová Monika TUR9150 8670453 C OOB TJ Turnov
10:59:00 Riby Rose LTP0051 7200323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:00:00 Myslivečková Zuzana TUR9253 7656540 C OOB TJ Turnov
11:01:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
11:02:00 Linková Alena TUR9751 1403419 C OOB TJ Turnov
11:03:00 Masopustová Elis PGP8656 8662717 C SK Praga
11:04:00 Valešová Martina CHA9651 8194 C OK Chrastava
11:05:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C SPORTICUS team
11:07:00 Martanová Elin VLI0252 8659420 A Slavia Liberec orienteering
11:08:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
11:09:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
11:11:00 Podešvová Vlasta TJN9250 53767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:12:00 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
11:13:00 Hošková Tereza TAP8971 8564 C KOB Tretra Praha
11:14:00 Hradcová Zuzana CHA8852 4662 C OK Chrastava
11:15:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant
11:17:00 Vakant 0 Vakant

D21K 1.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Káninská Markéta TAP9054 361934 C KOB Tretra Praha
11:13:00 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
11:14:00 Peterková Viktorie LLI7551 51205 C LOK-o Liberec
11:15:00 Kohlová Monika TUR9756 231929 C OOB TJ Turnov
11:16:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C LOK-o Liberec
11:17:00 Zatloukalová Jana TUR8651 7791 C OOB TJ Turnov
11:18:00 Vakant 0 Vakant

D35 2.10 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
10:14:00 Lankašová Barbora CHA8050 4212 C OK Chrastava
10:15:00 Pavlíková Jitka LIT8352 8113 C KOB Litvínov
10:16:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
10:17:00 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
10:18:00 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C OB Jenišovice
10:19:00 Vakant 0 Vakant

D40 2.10 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Míková Markéta TJN7351 411593 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C Slavia Liberec orienteering
10:27:00 Danková Irena CHA7551 2070830 C OK Chrastava
10:28:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
10:29:00 Žuková Marcela VLI7351 8293 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Kobrlová Gabriela TJN7654 4124 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:31:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
10:32:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
10:34:00 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:35:00 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C Slavia Liberec orienteering
10:36:00 Eckardt Cornelia 71D6900 690719 USV TU Dresden
10:37:00 Růtová Martina TJN7652 2067314 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:38:00 Skácelová Marie VLI7552 8670820 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
10:41:00 Tomášková Radka TUV7851 23770 C SOK TJ Turnov
10:42:00 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Burešová Kateřina VLI7456 7210304 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
10:45:00 Habánová Anna VLI7757 7207861 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C OK Chrastava
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:48:00 Vakant 0 Vakant

D45 1.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
10:04:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
10:05:00 Kubecová Jana STB7399 1417131 C TJ Stadion Nový Bor
10:06:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
10:07:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
10:09:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
10:10:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
10:12:00 Vřešťálová Lucie TUR7450 8680577 C OOB TJ Turnov
10:13:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:15:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Pavlíková Klára LIT7451 7210115 C KOB Litvínov
10:17:00 Houžvičková Karolína TUR7254 7207877 C OOB TJ Turnov
10:18:00 Bejvlová Martina LME7350 2060273 C SK Los Mělník
10:19:00 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
10:20:00 Veselá Jitka TUV7250 2126363 C SOK TJ Turnov
10:21:00 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy
10:22:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
10:23:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:24:00 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
10:25:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:26:00 Marková Jana LLI7152 2049529 C LOK-o Liberec
10:27:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
10:28:00 Nožičková Renata TJN6953 2070806 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant

D50 1.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
10:39:00 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
10:40:00 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:41:00 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
10:42:00 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
10:43:00 Picková Helena TJN6952 416843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C LOK-o Liberec
10:45:00 Slezáčková Věra KAS6550 682680 C KOB Kamenický Šenov
10:46:00 Sokolářová Jitka TUV6851 7209436 C SOK TJ Turnov
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:48:00 Vakant 0 Vakant

D55 1.70 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:27:00 Švarcová Lenka JEN6451 682110 C OB Jenišovice
10:29:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:31:00 Vakant 0 Vakant

D60 1.70 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:39:00 Vakant 0 Vakant

D65 1.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C Slavia Liberec orienteering
10:03:00 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
10:05:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C Slavia Liberec orienteering
10:07:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
10:09:00 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
10:11:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Vakant 0 Vakant

D70 1.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
10:27:00 Vakant 0 Vakant

D75 1.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
10:38:00 Folprechtová Marie TUR4250 8212 C OOB TJ Turnov
10:40:00 Vakant 0 Vakant

H10L 1.20 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
10:36:00 Kalousek Dominik JEN0901 51544 C OB Jenišovice
10:38:00 Bureš Kryštof VLI1202 2113385 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 Štembera Oskar TJN1201 682375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00 Matějů Eda VLI1200 7981 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 Louda Matyáš TUR0912 4616801 C OOB TJ Turnov
10:46:00 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 Bégoc Dany TUR1011 4616807 C OOB TJ Turnov
10:50:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant
10:56:00 Vakant 0 Vakant

H10 1.10 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Lamač František TUR0901 1403060 C OOB TJ Turnov
10:23:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 Dadák Matouš SPC0921 0 C SPORTICUS team
10:27:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 C Slavia Liberec orienteering
10:29:00 Žemlík Eduard TUR0909 2119202 C OOB TJ Turnov
10:31:00 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C Slavia Liberec orienteering
10:33:00 Vřešťál František TUR0906 7205031 C OOB TJ Turnov
10:35:00 Guida Alessandro VLI0900 4100 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Dadák Metoděj SPC0908 0 C SPORTICUS team
10:39:00 Ouhrabka Vít TAP1002 2035145 C KOB Tretra Praha
10:41:00 Forst Albert MFP0901 218782 C Matfyz Praha
10:43:00 Vakant 0 Vakant
10:45:00 Vakant 0 Vakant

H12 1.40 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Lesák Marek TJN0811 2104590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:04:00 Šebelka Matěj VLI0805 2124795 C Slavia Liberec orienteering
10:06:00 Horáček Dominik JEN0804 2103239 C OB Jenišovice
10:08:00 Šašek Jakub LTP0801 7210126 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:10:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:12:00 Tomášek Prokop TUV0701 2120075 B SOK TJ Turnov
10:14:00 Bureš David VLI0707 8667981 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Mairich Martin TJN0812 2096129 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:18:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:20:00 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B Slavia Liberec orienteering
10:22:00 Zaňka Albert TJN0803 2067312 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 Čečerle Matouš VLI0807 2126361 C Slavia Liberec orienteering
10:26:00 Jelínek Václav LTP0706 7208229 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:28:00 Heczko Erik VLI0804 2113075 B Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Mizera Jan TUR0707 2144117 C OOB TJ Turnov
10:32:00 Guida Francesco VLI0810 4402223 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Zajger David TUR0703 1429012 C OOB TJ Turnov
10:36:00 Miklas Ondřej VLI0701 4214 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 Tůma Vojtěch CHA0804 2084446 C OK Chrastava
10:40:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 B Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Nožička Jan TJN0809 2088176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 Horáček Jakub JEN0800 2060293 C OB Jenišovice
10:46:00 Habán Eduard VLI0800 8655483 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:52:00 Vakant 0 Vakant

H14 1.90 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
10:21:00 Maškarinec Marek VLI0501 2088216 C Slavia Liberec orienteering
10:23:00 Březina Karel CHA0605 2095974 B OK Chrastava
10:25:00 Veselý Václav TUV0601 2126367 C SOK TJ Turnov
10:27:00 Šimek Vojtěch LTP0601 420454 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:29:00 Mužíček Martin KUL0501 2107022 C KOB Ústí nad Labem
10:31:00 Vřešťál Antonín TUR0604 7205025 C OOB TJ Turnov
10:33:00 Mairich Filip TJN0603 8662716 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:35:00 Karvánek Matěj KAS0502 1420740 C KOB Kamenický Šenov
10:37:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680599 B OOB TJ Turnov
10:39:00 Mastník Ondřej TJN0507 8662692 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:41:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B Slavia Liberec orienteering
10:43:00 Hoetzel Hugo TUR0505 2060291 B OOB TJ Turnov
10:45:00 Jakša David DOK0500 2053511 C OK Doksy
10:47:00 Houžvička David TUR0501 2106748 C OOB TJ Turnov
10:49:00 Dolejší Jan DOK0602 438039 B OK Doksy
10:51:00 Kučera Filip CHA0501 2059763 C OK Chrastava
10:53:00 Míka Albert TJN0601 8662743 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 Vakant 0 Vakant

H16 2.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:00 Danko Štěpán CHA0301 436449 C OK Chrastava
10:02:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:03:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B OB Jenišovice
10:04:00 Hnízdil Matěj KAS0301 7130603 C KOB Kamenický Šenov
10:05:00 Novák Daniel RUM0301 2801020 C ZOOB Rumburk
10:06:00 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:07:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
10:08:00 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C Slavia Liberec orienteering
10:09:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:10:00 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
10:11:00 Waldhauser Štěpán BOR0409 8667503 B OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
10:13:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00 Vakant 0 Vakant

H18 2.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:22:00 Šmol David DOK0100 2053509 B OK Doksy
10:23:00 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 B OK Chrastava
10:24:00 Romaniuk Vojtěch TJN0205 2070855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 Mencl Jan TUR0201 2108873 B OOB TJ Turnov
10:26:00 Kubec Michal DOK0103 7207878 B OK Doksy
10:27:00 Adamec Martin TJN0106 2080828 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
10:29:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
10:30:00 Vakant 0 Vakant

H20 2.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 B OK Doksy
10:46:00 Šklíba David TJN9902 2053560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:48:00 Vakant 0 Vakant

H21L 2.80 km, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Petr Jan TJN8200 8282288 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:00 Buk Petr ROU0001 8662366 A SKOB Roudnice nad Labem
10:02:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
10:03:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 C Sportcentrum Jičín
10:04:00 Šesták Marek VLI7403 2058471 C Slavia Liberec orienteering
10:05:00 Šmaus Jan TJN9700 2067320 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:00 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C Magnus Orienteering
10:07:00 Buk Jindřich ROU9303 1602625 C SKOB Roudnice nad Labem
10:08:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 R Slavia Liberec orienteering
10:09:00 Švihovský Jaromír SJC8005 8008018 C Sportcentrum Jičín
10:10:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
10:11:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
10:12:00 Zelenka Tomáš PHK9001 9920924 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
10:14:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 Baier Martin TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
10:16:00 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:18:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
10:19:00 Holas Ondřej TUR8501 515048 C OOB TJ Turnov
10:20:00 Hanslian David LCE7835 995852 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:21:00 Hradec Pavel TUR8801 995821 R OOB TJ Turnov
10:22:00 Francke Michal TJN8600 2045203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 Hošek Radim TAP8737 9998737 C KOB Tretra Praha
10:24:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:26:00 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
10:27:00 Kazda Adam TJN9104 8660406 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 David Tomáš 90001 2118932 9 ROB Liberec
10:29:00 Bernášek Jiří STB8101 682354 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Bek Jiří CHA0103 436431 B OK Chrastava
10:31:00 Bílý Jakub LTP0104 8662323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:32:00 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C KOB Dobruška
10:33:00 Nývlt Martin DKP8200 8656536 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 C SPORTICUS team
10:35:00 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB Tretra Praha
10:36:00 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
10:37:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
10:40:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
10:41:00 Michek David TJN9802 8655371 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
10:43:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
10:44:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
10:45:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
10:47:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
10:48:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
10:49:00 Žemlík Pavel TUR7135 8893 C OOB TJ Turnov
10:50:00 Pavlík Libor LIT7605 7210130 C KOB Litvínov
10:51:00 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
10:52:00 Kučerka David LIT8202 7703600 C KOB Litvínov
10:53:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
10:54:00 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A Sportcentrum Jičín
10:55:00 Janeček Mirek TJN9804 2027208 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 C OOB TJ Turnov
10:57:00 Vakant 0 Vakant
10:58:00 Vakant 0 Vakant
10:59:00 Vakant 0 Vakant

H21K 2.40 km, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Zatloukal Václav TUR8703 2049587 C OOB TJ Turnov
10:19:00 Žukov Michal TJN9701 2067343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00 Vakant 0 Vakant

H35 2.40 km, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:26:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
10:27:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
10:28:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
10:29:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:30:00 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C OK Chrastava
10:31:00 Vakant 0 Vakant

H40 2.30 km, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 Hančl Martin ROU7601 8662370 C SKOB Roudnice nad Labem
10:11:00 Štěrba Jan CHA7606 2084448 C OK Chrastava
10:12:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
10:14:00 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
10:15:00 Lisý Ondřej VLI7100 52179 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Heřmánek Michal TUR7702 51124 C OOB TJ Turnov
10:17:00 Březina Jan CHA7604 2095960 C OK Chrastava
10:18:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
10:19:00 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00 Bureš Michal VLI7601 2113362 C Slavia Liberec orienteering
10:21:00 Skal Jaroslav TJN7504 2069076 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:22:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
10:23:00 Štembera Jan TJN7513 7300183 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 Vakant 0 Vakant

H45 2.30 km, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Hnát Miroslav ROU71XX 0 SKOB Roudnice nad Labem
10:31:00 Vřešťál Jan TUR7301 8680595 C OOB TJ Turnov
10:32:00 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
10:33:00 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
10:34:00 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
10:35:00 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C OOB TJ Turnov
10:36:00 Müller Kai 80001 8300672 8 SBB
10:37:00 Štverák Jan CHA7301 2059762 C OK Chrastava
10:38:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
10:39:00 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
10:41:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
10:42:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:43:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
10:44:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 Kruschina Jan LTP7202 7208220 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:46:00 Houžvička Jindřich TUR6912 51225 C OOB TJ Turnov
10:47:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
10:49:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00 Hnízdil Jan KAS7100 7300172 C KOB Kamenický Šenov
10:51:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava
10:52:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 886258 C OK Doksy
10:53:00 Martinec Pavel LTP7003 262914 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:54:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:56:00 Gossel Heiko 71D6500 990002 USV TU Dresden
10:57:00 Vakant 0 Vakant
10:58:00 Vakant 0 Vakant

H50 2.10 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Míka Zdeněk TJN6700 411582 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:57:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
10:58:00 Veselý Pavel TUV6901 2126369 C SOK TJ Turnov
10:59:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
11:00:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:01:00 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
11:04:00 Müller Rico 71D6400 2032226 USV TU Dresden
11:05:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:06:00 Vakant 0 Vakant

H55 2.10 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:14:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
11:15:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
11:16:00 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C LOK-o Liberec
11:17:00 Švarc Jiří JEN6201 682108 C OB Jenišovice
11:18:00 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
11:19:00 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov
11:20:00 Vakant 0 Vakant

H60 1.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Vokuš Zdeněk TJN5601 2121004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:55:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:56:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
10:57:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
10:58:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
11:00:00 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:01:00 Albrecht Miloslav SMB5901 7717 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:02:00 Hoidekr Pavel LLI5901 51209 C LOK-o Liberec
11:03:00 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:04:00 Gawel Jiří JBM5700 301272 JG Sport
11:05:00 Vakant 0 Vakant

H65 1.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Bednařík Libor VLI5200 8296 C Slavia Liberec orienteering
11:11:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
11:12:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
11:14:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 Vakant 0 Vakant

H70 1.70 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C OOB TJ Turnov
10:47:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
10:49:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
10:51:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
10:53:00 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:55:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
10:57:00 Vakant 0 Vakant

H75 1.70 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Štrojsa Josef KAS4000 682601 C KOB Kamenický Šenov
11:06:00 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C OOB TJ Turnov
11:08:00 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
11:10:00 Vakant 0 Vakant

H80 1.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
10:56:00 Vakant 0 Vakant

HDR 1.20 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kalousková Aneta JEN1350 2134344 C OB Jenišovice
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Pavlík Přemek LIT1414 8111 C KOB Litvínov
10:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Erbenová Mariana STB1451 2111701 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Pavlík Tobiáš LIT1111 8109 C KOB Litvínov
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Tecl Matouš STB1300 49985 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Matějů Josef VLI1300 7927 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Procházková Sára TUV1250 0 C SOK TJ Turnov
10:00:00 Votava Jan 30001 2106735 3 DSVJ
10:00:00 Kunášková Markéta VLI1057 4411231 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Žandová Eliška STB1250 438625 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Heřmánková Kateřina TUR1152 1403059 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Kalina Oskar SPC1502 7201195 C SPORTICUS team
10:00:00 Gracias Filip STB1200 206351 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Štrynková Nina STB1251 52913 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Štrynková Nela STB1252 52914 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Austová Amálie STB1151 52911 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Dušková Denisa TJN1250 4408031 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Erben Vojtěch STB1100 2121897 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Kynčlová Anna STB1150 52907 C TJ Stadion Nový Bor

P 1.30 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Menclová Jana JEN7556 7789 C OB Jenišovice
10:00:00 Linhartová Martina 10001 2120655 1 Vlaštovka
10:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Mencl Martin JEN7301 411613 C OB Jenišovice
10:00:00 Starosta Pavel VLI9400 8288 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Horáček Tomáš JEN7700 411599 C OB Jenišovice
10:00:00 Chmelová Veronika LTP0552 682092 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Jelínková Jiřina LTP7551 52924 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Kruschinová Jana LTP0551 232536 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Šašková Hana LTP7552 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Lamačová Pavlína TUR0451 2109762 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Kottíková Pavlína TJN7751 2103701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

T 2.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 C SOK TJ Turnov
10:00:00 Karafiátová Lucie 40001 2134251 4 Karafiáti
10:00:00 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Mairich Vít TJN7200 2059726 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Erben Jiří STB7700 51819 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant