Logo

Startovka závodu: Veřejný závod

Datum:
21.06.2020
Místo konání:
Praha 4, Braník
Pořadatel:
MKP - SK Meteor Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
Mapa:
100 let SK Gordic Praha Kačerov, 1:4000, e 2m
Ředitel závodu:
Koč Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Reichlová Jana - R3
Stavitel tratí:
Reichl Michal - R2
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21A     D21B     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     H85     PT1    
Nahrávám data...

D10 1.10 km, 12 m, 12 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
11:03:00 Nedbalová Magdalena MFP1053 49639 C Matfyz Praha
11:05:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C OK Dobříš
11:07:00 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 Blahůtová Žofie 0
11:13:00 Blahůtová Alžběta 0

D12 1.30 km, 14 m, 12 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C SK Praga
11:02:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 C OK Kamenice
11:04:00 Nedbalová Klára MFP0850 232648 C Matfyz Praha
11:06:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga
11:08:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 B Kometa Kralovice
11:10:00 Hrušková Tereza PGP0953 2125321 C SK Praga
11:12:00 Havlová Veronika KNC0950 420404 C Sokol Kostelec n. Č. l.

D14 1.50 km, 52 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:21:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
12:22:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102145 B Kometa Kralovice
12:23:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
12:24:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 C OK Dobříš
12:25:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 B Sokol Kostelec n. Č. l.
12:26:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
12:27:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
12:28:00 Kohoutová Zdeňka DKL0651 2080902 C KOB Kladno
12:29:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
12:30:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
12:31:00 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B SK Praga
12:32:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B USK Praha

D16 1.90 km, 72 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 Svobodová Alžběta KPY0551 515401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:16:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
12:17:00 Kovandová Kamila KPY0550 2060246 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

D21A 2.20 km, 86 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
12:16:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656720 C SNS Smržovka
12:17:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
12:18:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 A OOB TJ Turnov
12:20:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
12:21:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
12:22:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
12:23:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:24:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
12:25:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:26:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
12:27:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
12:28:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 B OK Kamenice
12:29:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C Matfyz Praha

D21B 1.90 km, 72 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:40:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
12:41:00 Jirásková Kateřina TJP8850 53556 C TJ Sokol Troja
12:42:00 Dobešová Kateřina KPY8750 301352 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:43:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
12:44:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:45:00 Kalousková Marie DKP0151 8030301 B Oddíl OB Kotlářka
12:46:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice

D35 2.10 km, 74 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:35:00 Nováková Alice 0070001 1424646 jdu náhodou kolem
12:36:00 Motyčková Zuzana TAP7753 2127583 C KOB Tretra Praha
12:37:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
12:38:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice
12:39:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:40:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C TJ Sokol Troja
12:41:00 Vacíková Jana TEP7950 7210928 C Tempo Praha
12:42:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
12:43:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
12:44:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
12:45:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.

D45 1.90 km, 72 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:01:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:02:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
13:03:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
13:04:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
13:05:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
13:06:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:07:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
13:08:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C OK Dobříš
13:09:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8656678 C OK Roztoky
13:10:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
13:11:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
13:12:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C KOB Tretra Praha
13:13:00 Bohatá Pavla UVP7450 7920 C Slovan Praha
13:14:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
13:15:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
13:16:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
13:17:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
13:18:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
13:19:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C KOB Kladno
13:20:00 Pavlová Libuše MOV7451 436420 C SKOB Ostrava

D55 1.50 km, 52 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:48:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C Oddíl OB Kotlářka
12:49:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
12:50:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
12:51:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 Smolková Alena OKP6452 8200022 C SK OK 24 Praha
12:53:00 Chloupková Jana SLP5951 53555 C OOB Slavia Praha
12:54:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice

D65 1.30 km, 14 m, 12 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
11:37:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga
11:40:00 Nováková Jiřina UVP4950 7998 C Slovan Praha

D75 1.30 km, 14 m, 12 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
11:25:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H10 1.10 km, 12 m, 12 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 C OK Dobříš
11:21:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
11:23:00 Zábranský František ROU1102 2067203 C SKOB Roudnice nad Labem
11:25:00 Motyčka Michael TAP1003 2141927 C KOB Tretra Praha
11:27:00 Vyskočil Vít DLP1006 0 C OOB TJ Dukla Praha
11:29:00 Prox Jan RIC1003 8226428 C OB Říčany
11:31:00 Benda Daniel PGP1100 7207866 C SK Praga
11:33:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
11:35:00 Blahůt Jan 0
11:39:00 Burger 0

H12 1.50 km, 20 m, 14 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kantůrek Tomáš DLP0902 2133918 C OOB TJ Dukla Praha
11:02:00 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C KOB Tretra Praha
11:04:00 Tučný Kryštof PGP0804 2131195 C SK Praga
11:06:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
11:08:00 Novák Adam DLP0901 2133917 C OOB TJ Dukla Praha
11:10:00 Forst Albert MFP0901 218782 C Matfyz Praha
11:12:00 Gabriel Štěpán ZVO0803 2116192 C OB SK Zvole

H14 1.80 km, 62 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:30:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
12:31:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C OOB TJ Dukla Praha
12:32:00 Husák Ondřej SLA0600 2067945 C SKOB Slaný
12:33:00 Hruška Marek DOR0604 2134307 C OK Dobříš
12:34:00 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C Oddíl OB Kotlářka
12:35:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C OK Dobříš
12:36:00 Motyčka Filip TAP0704 1420233 C KOB Tretra Praha
12:37:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
12:38:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole

H16 2.40 km, 88 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 Holešta Jakub KPY0502 8517329 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:16:00 Palla Marek PGP0507 0 C SK Praga
12:17:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:18:00 Bohatý Jan UVP0400 7915 C Slovan Praha
12:19:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
12:20:00 Žebrák Adam KPY0505 8007190 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:21:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
12:22:00 Král Quido PGP0410 1450165 C SK Praga
12:23:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
12:24:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:25:00 Kocman Lukáš PGP0411 0 C SK Praga
12:26:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

H21A 2.80 km, 104 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Vereš Lukáš PGP8803 7207615 C SK Praga
13:01:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
13:02:00 Skoupý Jan STE9411 8662317 C SK SKI-OB Šternberk
13:04:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
13:05:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
13:07:00 Štec Tomáš 0060001 8149873 Jeffer
13:08:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
13:09:00 Pelikán Lukáš PGP9810 8648607 C SK Praga
13:11:00 Kolesár Ondřej 0040002 0 Crazy team
13:12:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
13:14:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
13:15:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 B KOB Kladno
13:16:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
13:18:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
13:19:00 Paulino Jose MKP8600 2113476 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:21:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C SK Praga

H21B 2.40 km, 88 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:45:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
12:46:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
12:47:00 Husák Zdeněk SLA0201 2056309 C SKOB Slaný
12:48:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
12:49:00 Švarc Lukáš JEN9001 682096 C OB Jenišovice
12:50:00 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C SK Praga
12:51:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň
12:52:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
12:53:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka

H35 2.50 km, 92 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Foršt Jakub DOR7501 236022 C OK Dobříš
12:51:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C SK Praga
12:52:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
12:53:00 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
12:54:00 Vrubel Tomáš KPY8500 53731 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:55:00 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
12:56:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:57:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka
12:58:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
12:59:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:00:00 Černý Ondřej CEP7800 8627113 C Čepíci

H45 2.40 km, 88 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:10:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
13:11:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
13:12:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
13:13:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
13:14:00 Hric Jan MFP6300 515200 C Matfyz Praha
13:15:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
13:16:00 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
13:17:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C SK Praga
13:18:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
13:19:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
13:20:00 Kohout Zdeněk DKL7200 2116190 C KOB Kladno
13:21:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:22:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
13:23:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:24:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
13:25:00 Beneš Jan DKL6600 8116714 C KOB Kladno
13:26:00 Stěpanov Ilja 0030001 8109367 zadny
13:27:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:28:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka

H55 1.80 km, 62 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:55:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
12:56:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
12:57:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
12:58:00 Gawel Jiří JBM5700 682624 JG Sport
12:59:00 Janoušek Vladimír 0080001 303913 Vlašim
13:00:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:01:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
13:02:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
13:03:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
13:04:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha

H65 1.50 km, 20 m, 14 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 John Vladimír OLP5502 8185555 C PSK Olymp Praha
11:22:00 Schling Jaromír SJI4643 51768 OK Jihlava
11:24:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
11:26:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
11:28:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:30:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
11:32:00 Glas Petr 0020001 886257 gymnasion
11:34:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
11:36:00 Slama Derek 0050001 2111819 EstaKlub

H75 1.50 km, 20 m, 14 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:44:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 Rychlý Rudolf MKP4100 9823 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:50:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

H85 Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Samohýl Richard PGP2800 52098 C SK Praga

PT1 1.50 km, 20 m, 14 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Bareš Petr 0010001 0 Bareš