Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Zadní Mostek
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
Yperit- stav léto 2021
Ředitel závodu:
Novák Karel
Hlavní rozhodčí:
Novák Jiří - R3
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R3, Nováková Zuzana
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.00 km, 30 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 1 Hakenová Kateřina STH1451 2124786 C SK Studenec
10:09:00 2 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 3 Nymsová Marie Ema TYN1350 9746 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:21:00 4 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 5 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C OK Jilemnice
10:33:00 6 Křížová Magdalena LPU1257 7807223 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 7 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 8 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 9 Cyrany Magdalena SJC1453 2115014 C Sportcentrum Jičín
10:57:00 10 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 11 Nováková Kateřina VRL1253 2126304 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:09:00 12 Mayerová Anna SHK1450 8076036 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 13 Sedláková Anna LIP1550 0 C SOS Mamuti z Lipovky
11:21:00 14 Sedláčková Magdaléna KOR1251 2083388 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:27:00 15 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 16 Brožíková Johanka JIL1351 2139472 C OK Jilemnice
11:39:00 17 Vakant 0 Vakant
11:45:00 18 Vakant 0 Vakant

D10C 2.10 km, 30 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 19 Šolcová Elsa SJC1152 2221500 C Sportcentrum Jičín
10:04:00 20 Novotná Anna PHK1352 2144152 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 21 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 22 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 23 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 24 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
10:19:00 25 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 26 Hakenová Petra STH1251 2008984 C SK Studenec
10:25:00 27 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 28 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 29 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 30 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 31 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 32 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 33 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 34 Maráková Sofie SNA1151 2148100 C TJ START Náchod
10:49:00 35 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 36 Spilková Magdalena JIL1151 2122268 C OK Jilemnice
10:55:00 37 Cyrany Anežka SJC1253 4336 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 38 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:01:00 39 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 40 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:07:00 41 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 42 Matějková Eliška SNA1153 9645 C TJ START Náchod
11:13:00 43 Kazdová Rozárie SJC1350 8040713 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 44 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 45 Tomešová Evelína SJC1150 8112161 C Sportcentrum Jičín
11:22:00 46 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 47 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C Sportcentrum Jičín
11:28:00 48 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 49 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:34:00 50 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:37:00 51 Vakant 0 Vakant
11:40:00 52 Vakant 0 Vakant

D12C 2.50 km, 25 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 53 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 54 Kolmanová Anna JIL0953 426360 C OK Jilemnice
10:07:00 55 Buďárková Natálie VRL1052 2127523 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:10:00 56 Lánská Adéla STH0954 2144167 C SK Studenec
10:13:00 57 Hovorková Elen LPU0954 2103243 B OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 58 Macháčková Kateřina CHC0951 9544 C K.O.B. Choceň
10:19:00 59 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
10:22:00 60 Nováková Dita VRL0957 2126277 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 61 Grusserová Diana PHK0999 8013885 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 62 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 63 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 64 Macková Gita LPU0961 8109409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 65 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C OB Vamberk
10:40:00 66 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 67 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:46:00 68 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 69 Řadová Ráchel SHK0961 2181305 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 70 Zitková Veronika LPU1051 8663131 B OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 71 Rutová Renata PHK0959 2148204 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 72 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 73 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 74 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 75 Jirsová Tereza JIL0952 2116443 C OK Jilemnice
11:10:00 76 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 77 Šimková Lucie STH0951 2116482 B SK Studenec
11:16:00 78 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 79 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
11:22:00 80 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 81 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
11:28:00 82 Jedličková Lucie SHK1050 1008173 B OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 83 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B OK 99 Hradec Králové
11:34:00 84 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B OK Jilemnice
11:37:00 85 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 B OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 86 Nožičková Ema LPU0953 8109429 B OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 87 Málková Karolína SHK1051 2124764 C OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 88 Andrlová Barbora PHK0961 0 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 89 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 90 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 91 Komárková Veronika CHC0955 2025366 C K.O.B. Choceň
11:58:00 92 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B OK Lokomotiva Pardubice
12:01:00 93 Holingerová Alžběta CHC0953 2141896 C K.O.B. Choceň
12:04:00 94 Vakant 0 Vakant
12:07:00 95 Vakant 0 Vakant

D12D 2.30 km, 25 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 96 Ladýřová Alžběta SHK1058 1700078 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 97 Nováková Věra STH1055 2008988 C SK Studenec
10:13:00 98 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 99 Lánská Dagmar STH0952 2008983 C SK Studenec
10:25:00 100 Kopecká Cecilie ZAM0951 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
10:31:00 101 Vrbatová Karolína VRL0953 8957 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 102 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:43:00 103 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 104 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:55:00 105 Valentová Adriana STH1057 2008992 C SK Studenec
11:01:00 106 Vakant 0 Vakant

D14C 2.70 km, 25 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 107 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:04:00 108 Nožičková Lea LPU0753 8013856 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 109 Solařová Linda SHK0758 8109378 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 110 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
10:13:00 111 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
10:16:00 112 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
10:19:00 113 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 114 Bulušková Barbora STH0750 2133892 B SK Studenec
10:25:00 115 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 116 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
10:31:00 117 Bryscejnová Marieta ZAM0752 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
10:34:00 118 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 A OK 99 Hradec Králové
10:37:00 119 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:40:00 120 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
10:43:00 121 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 122 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B OK Jilemnice
10:49:00 123 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B Sportcentrum Jičín
10:52:00 124 Kaplanová Viktorie HJL0850 8006737 B Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:55:00 125 Selixová Mariana SHK0752 2181284 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 126 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
11:01:00 127 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 128 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 B OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 129 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B TJ START Náchod
11:10:00 130 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 131 Votočková Amélie JIL0750 2133886 B OK Jilemnice
11:16:00 132 Chlupáčová Anežka SHK0760 8119417 B OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 133 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
11:22:00 134 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 135 Bašová Ema KOR0850 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:28:00 136 Selixová Anežka SHK0852 2126384 C OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 137 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 138 Jedličková Veronika SHK0850 8022635 B OK Slavia Hradec Králové
11:37:00 139 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 140 Vakant 0 Vakant
11:43:00 141 Vakant 0 Vakant

D14D 2.50 km, 20 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 142 Nimshausová Helena CHC0854 2128449 C K.O.B. Choceň
10:10:00 143 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
10:18:00 144 Valentová Kateřina LPU0852 2025339 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 145 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
10:34:00 146 Kaláčová Anna LPU0763 2083359 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 147 Seligrová Pavlína PHK0957 2141908 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 149 Hamáčková Amálie VRL0854 2127656 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 150 Panáčková Alžběta SHK0859 7003118 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 151 Němcová Kateřina ZAM0852 2058527 C OB TJ Sokol Žamberk
11:22:00 152 Čížková Alena SHK0851 1428939 C OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 153 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:38:00 154 Vakant 0 Vakant
11:46:00 155 Vakant 0 Vakant

D16C 3.30 km, 40 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 156 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B OK 99 Hradec Králové
10:08:00 157 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:12:00 158 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 159 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 160 Vohníková Anna VRL0654 2126249 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:24:00 161 Šafrová Lenka CHC0654 9565 C K.O.B. Choceň
10:28:00 162 Ballonová Lucie PHK0664 2181282 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 163 Šmídová Terezie LPU0659 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 164 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:40:00 165 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 166 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 167 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
10:52:00 168 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
10:56:00 169 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
11:00:00 170 Bílková Karolína SJC0653 8518819 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 171 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B OK 99 Hradec Králové
11:08:00 172 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
11:12:00 173 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 174 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B OK 99 Hradec Králové
11:20:00 175 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 176 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:28:00 177 Vakant 0 Vakant
11:32:00 178 Vakant 0 Vakant

D18C 3.60 km, 40 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 179 Stoklasová Zuzana LPU0456 8149874 A OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 180 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:22:00 181 Kosinová Kristýna SJC0453 8145608 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 182 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:38:00 183 Burešová Karolína ZAM0352 9284 B OB TJ Sokol Žamberk
10:46:00 184 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
10:54:00 185 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 B OK 99 Hradec Králové
11:02:00 186 Vakant 0 Vakant
11:10:00 187 Vakant 0 Vakant

D21C 5.50 km, 85 m, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 188 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:04:00 189 Škodová Šárka LTU8951 410778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:07:00 190 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno
10:10:00 191 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C TJ Jiskra Hořice
10:13:00 192 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 193 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
10:19:00 194 Goňová Nikola ZAM9752 436955 C OB TJ Sokol Žamberk
10:22:00 195 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 196 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C SK Studenec
10:28:00 197 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 198 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
10:34:00 199 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 200 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 201 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 202 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 203 Randáková Helena VRL7452 8518812 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 204 Doležalová Libuše SNA8851 7211249 C TJ START Náchod
10:52:00 205 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
10:55:00 206 Viková Vendula JIL8951 8889 C OK Jilemnice
10:58:00 207 Kulhavá Šárka LPU9357 8014525 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 208 Vakant 0 Vakant
11:04:00 209 Vakant 0 Vakant

D21D 4.00 km, 50 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 210 Vandělíková Marie ALB9050 8076035 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:13:00 211 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
10:21:00 212 Baierová Hana TUR8989 8001989 C OOB TJ Turnov
10:29:00 213 Vágnerová Michaela SJC8754 8653299 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 214 Vojtěchová Eva HOR8851 53361 C TJ Jiskra Hořice
10:45:00 215 Šimková Klára CHC0054 9570 C K.O.B. Choceň
10:53:00 216 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C Běhej Poděbrady
11:01:00 217 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 218 Vakant 0 Vakant
11:17:00 219 Vakant 0 Vakant

D35C 4.50 km, 50 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 220 Palasová Petra SJC8658 8008016 C Sportcentrum Jičín
10:04:00 221 Hejtmánková Kateřina PDY8450 53640 C Běhej Poděbrady
10:07:00 222 Škodová Petra LPU8359 2025334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 223 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 224 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 225 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 226 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 227 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 228 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 229 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 230 Sršňová Kateřina VAM8150 9600 C OB Vamberk
10:34:00 231 Haasová Renata LPU7960 8014506 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 232 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 233 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:43:00 234 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 235 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
10:49:00 236 Brožová Jana LTU8250 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 237 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 238 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
10:58:00 239 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 240 Čapková Eva LTU7852 9201756 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:04:00 241 Černíková Barbora DOB7878 681856 C KOB Dobruška
11:07:00 242 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
11:10:00 243 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:13:00 244 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
11:16:00 245 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 246 Mojžíšová Jana PHK8254 9366 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 247 Renská Lenka SNA8053 2148070 C TJ START Náchod
11:25:00 248 Zlámalová Jana LTU8651 416291 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:28:00 249 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 250 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 251 Lišková Kateřina PHK8151 2102525 OK 99 Hradec Králové
11:37:00 252 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 253 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 254 Vakant 0 Vakant
11:46:00 255 Vakant 0 Vakant

D35D 3.60 km, 50 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 256 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 257 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:09:00 258 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 259 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
10:15:00 260 Holmanová Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 261 Kvapilová Zuzana PHK7853 7300083 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 262 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 263 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
10:27:00 264 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 265 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OB Vamberk
10:33:00 266 Zitková Radka LPU7958 8663169 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 267 Kučerová Petra 0140001 4348 Jičín
10:39:00 268 Nimshausová Hana CHC8151 9822 C K.O.B. Choceň
10:42:00 269 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 270 Gallová Helena STH7750 2008993 C SK Studenec
10:48:00 271 Slavíková Jana SHK7352 420436 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 272 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:54:00 273 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 274 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C TJ START Náchod
11:00:00 275 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
11:03:00 276 Šumpíková Katka 0040001 2039160 Slavia HK
11:06:00 277 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C OB Jenišovice
11:09:00 278 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 279 Pilná Libuše VRL7153 2096238 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 280 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:18:00 281 Vakant 0 Vakant
11:21:00 282 Vakant 0 Vakant
11:24:00 283 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 284 Mrázková Jana DKP7857 8206 C Oddíl OB Kotlářka

D45C 3.80 km, 50 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 285 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 286 Zemánková Eva SRK7452 2144177 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:08:00 287 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 288 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:14:00 289 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 290 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 291 Melicharová Zdeňka PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 292 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C SOS Mamuti z Lipovky
10:26:00 293 Tumová Jana SJC7452 8001802 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 294 Čermáková Renata LPU6553 8013832 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 295 Loukotová Andrea HOR7350 8006743 C TJ Jiskra Hořice
10:35:00 296 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 297 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:41:00 298 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 299 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:47:00 300 Juračková Jana CHT6052 9237 C OOB SK Chrast
10:50:00 301 Knapová Iva LPU6052 8648581 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 302 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
10:56:00 303 Příkazská Petra PHK7651 2102589 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 304 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
11:02:00 305 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:05:00 306 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 307 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
11:11:00 308 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 309 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:17:00 310 Brožková Květa KUO7451 8680395 C KOB Ústí nad Orlicí
11:20:00 311 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:23:00 312 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 313 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
11:29:00 314 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:35:00 316 Vakant 0 Vakant
11:38:00 317 Vakant 0 Vakant

D45D 3.30 km, 40 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 318 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:10:00 319 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:16:00 320 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 321 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
10:28:00 322 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:34:00 323 Dohnálková Jana SHK7252 1400421 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 324 Kolářová Andrea BRU7151 425506 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:46:00 325 Kerhátová Lenka LTU7450 2181298 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 326 Westin Lenka 0130002 997811 Porsgrunn OL
10:58:00 327 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
11:04:00 328 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
11:10:00 329 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 330 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
11:22:00 331 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 332 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
11:34:00 333 Pešková Renata SJC7550 8230510 C Sportcentrum Jičín
11:40:00 334 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:46:00 335 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
11:52:00 336 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:58:00 337 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
12:04:00 338 Vakant 0 Vakant
12:10:00 339 Vakant 0 Vakant

D55C 3.30 km, 30 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 340 Novotná Ivana PHK6354 219240 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 341 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 342 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 343 Koblížková Hana ZAM5851 9031 C OB TJ Sokol Žamberk
10:27:00 344 Balcarová Eva PHK5952 2001942 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 345 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 346 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OB Vamberk
10:45:00 347 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 348 Bartoňová Iva SHK6151 7203454 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 349 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
11:03:00 350 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 351 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
11:15:00 352 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
11:21:00 353 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 354 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Mladá Boleslav
11:33:00 355 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:39:00 356 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
11:45:00 357 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
11:51:00 358 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
11:57:00 359 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 360 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
12:09:00 361 Vakant 0 Vakant
12:15:00 362 Vakant 0 Vakant

D55D 3.00 km, 25 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 363 Nováková Miloslava ZAM6051 9592 C OB TJ Sokol Žamberk
11:11:00 364 Remešová Alena SRK6150 7249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 365 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OB Vamberk
11:19:00 366 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 367 Kulová Jana VAM6550 416317 C OB Vamberk
11:27:00 368 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 369 Filipová Dagmar LTU5650 8006752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 370 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 371 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 372 Vakant 0 Vakant
11:47:00 373 Vakant 0 Vakant

D65C 3.00 km, 25 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 374 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 375 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 376 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
10:24:00 377 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:30:00 378 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 379 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
10:42:00 380 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 381 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
10:54:00 382 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 383 Vakant 0 Vakant
11:06:00 384 Vakant 0 Vakant

H10N 3.00 km, 30 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 385 Šabatka Filip LPU1107 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 386 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín
10:18:00 387 Kubíček Jonáš JIL1301 425538 C OK Jilemnice
10:24:00 388 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 389 Šafář Jan CET1402 320290 C TJ Loko Česká Třebová
10:36:00 390 Ticháček Jonáš SJC1302 8150313 C Sportcentrum Jičín
10:42:00 391 Liška Albert PHK1313 8005148 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 392 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 393 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 394 Vítek Michal PHK1402 9431 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 395 Fukátko Václav LPU1302 253155 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 396 Čížek Antonín SHK1105 1428930 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 397 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C Sportcentrum Jičín
11:24:00 398 Šimek Jan CHC1301 2134304 C K.O.B. Choceň
11:30:00 399 Mrázek Václav DKP1202 8209 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 400 Drobník Tadeáš SJC1301 7431985 C Sportcentrum Jičín
11:42:00 401 Vakant 0 Vakant
11:48:00 402 Vakant 0 Vakant

H10C 2.10 km, 25 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 403 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C SK Studenec
10:05:00 404 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 405 Macek Dan LPU1104 8109424 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 406 Brož Jiří LTU1101 2108872 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 407 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 408 Hrdinka Josef SHK1205 2181914 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 409 Vejvoda Martin SJC1102 2134326 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 410 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
10:26:00 411 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 412 Šafář Martin PHK1102 8014455 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 413 Bohdanecký František SHK1104 8003635 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 414 Satur Jakub VRL1204 2260355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 415 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 416 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C SK LOB Nová Paka
10:44:00 417 Jičínský Antonín SRK1101 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 418 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 419 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 420 Nonner Prokop JIL1101 253359 C OK Jilemnice
10:56:00 421 Hanslík Jaroslav SHK1107 2222786 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 422 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
11:02:00 423 Mayer Antonín SHK1206 2039999 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 424 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C OK Jilemnice
11:08:00 425 Šatínský Jan SHK1103 2148180 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 426 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:14:00 427 Šumpík Filip SHK1109 2144069 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 428 Votroubek Jan SRK1206 2039811 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:20:00 429 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 430 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C Běhej Poděbrady
11:26:00 431 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C SK Studenec
11:29:00 432 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 433 Liška Viktor PHK1111 8648580 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 434 Vakant 0 Vakant
11:38:00 435 Vakant 0 Vakant
11:41:00 436 Řehák Jan SJC1103 9916 C Sportcentrum Jičín

H12C 2.60 km, 25 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 437 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2001971 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 438 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
10:08:00 439 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
10:11:00 440 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 441 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B OOB TJ Turnov
10:17:00 442 Jelínek František PHK0900 8119518 B OK 99 Hradec Králové
10:20:00 443 Pochop Václav STH0902 2124782 C SK Studenec
10:23:00 444 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
10:26:00 445 Severa Matyáš PHK1004 2029217 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 446 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 447 Kuklík Tobiáš JIL0904 2221477 C OK Jilemnice
10:35:00 448 Pouchlý Matěj SHK1009 2139495 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 449 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B K.O.B. Choceň
10:41:00 450 Brož Jindřich LTU0903 2057580 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:44:00 451 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 452 Držka Filip LPU0901 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 453 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C Sportcentrum Jičín
10:53:00 454 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 455 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C Sportcentrum Jičín
10:59:00 456 Bernard Mikuláš HOR0902 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:02:00 457 Štefanik Marek SHK1007 2144111 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 458 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 459 Sedláček Benedikt KOR0902 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:11:00 460 Vlach Antonín SJC0903 8519805 B Sportcentrum Jičín
11:14:00 461 Cháma Ondřej PDY0902 2260343 C Běhej Poděbrady
11:17:00 462 Zídek Jakub PHK0903 2113363 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 463 Maloch David LPU0905 8109427 B OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 464 Novák Vojtěch VRL1003 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 465 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 466 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B OK Jilemnice
11:32:00 467 John Martin VRL0902 2139476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:35:00 468 Kopecký Matěj PHK1001 2181932 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 469 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 470 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:44:00 471 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:47:00 472 Novotný Vít PHK0901 8017734 B OK 99 Hradec Králové
11:50:00 473 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
11:53:00 474 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
11:56:00 475 Vakant 0 Vakant
11:59:00 476 Vakant 0 Vakant

H12D 2.30 km, 25 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 477 Kozel Lukáš LPU1010 0 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 478 Matějec Jonáš VRL1004 2124792 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 479 Zástava Marek SHK0908 2111664 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 480 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:31:00 481 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
11:37:00 482 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 483 Juliš Josef ZAM1010 426332 C OB TJ Sokol Žamberk
11:49:00 484 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 485 Leško Michal SHK1002 2148053 C OK Slavia Hradec Králové
12:01:00 486 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:07:00 487 Vakant 0 Vakant
12:13:00 488 Vakant 0 Vakant

H14C 3.00 km, 25 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 489 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 490 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 491 Kubát Vojtěch VRL0701 8680327 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 492 Šlambora Kryštof SHK0806 8076016 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 493 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
10:18:00 494 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 495 Čapek Karel LTU0801 2143370 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:24:00 496 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 497 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 498 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 499 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín
10:36:00 500 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:39:00 501 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
10:42:00 502 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 503 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha
10:48:00 504 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 505 Goláň Antonín LPU0804 2122259 B OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 506 Šeps Miroslav SRK0801 2420026 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 507 Karásek Šimon SJC0804 8499900 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 508 Štefanik Jan SHK0705 2144114 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 509 Spilka Petr JIL0803 2144174 C OK Jilemnice
11:06:00 510 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 511 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B Sportcentrum Jičín
11:12:00 512 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
11:15:00 513 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 B OK 99 Hradec Králové
11:18:00 514 Hrůza Ondřej LTU0703 2001920 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:21:00 515 Buďárek Šimon STH0703 8680286 A SK Studenec
11:24:00 516 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 517 Zídek Filip PHK0706 2124787 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 518 Posolda Tomáš SJC0803 8109334 B Sportcentrum Jičín
11:33:00 519 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
11:36:00 520 Hladký Matěj KOR0700 8109384 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:39:00 521 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 B OK 99 Hradec Králové
11:42:00 522 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 523 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
11:48:00 524 Ticháček Jakub SJC0704 8170578 B Sportcentrum Jičín
11:51:00 525 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
11:54:00 526 Buďárek David VRL0703 2135168 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:57:00 527 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
12:00:00 528 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A TJ START Náchod
12:03:00 529 Vakant 0 Vakant
12:06:00 530 Vakant 0 Vakant

H14D 2.50 km, 25 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 531 Kolátor Štěpán HOR0801 2049536 C TJ Jiskra Hořice
10:11:00 532 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
10:19:00 533 Meduna Ondřej STH0707 9934 C SK Studenec
10:27:00 534 Michalec Vojtěch PHK0806 2112758 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 535 Tejkl Ondřej SHK0810 2181296 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 536 Lánský Jan STH0709 2144183 C SK Studenec
10:51:00 537 Marek Bořivoj KOR0701 2419999 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:59:00 538 Hořejš Vojta VRL1040 2126291 OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:07:00 539 Pachel Jiří ZAM0801 2053566 C OB TJ Sokol Žamberk
11:15:00 540 Vakant 0 Vakant
11:23:00 541 Vakant 0 Vakant

H16C 3.80 km, 55 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 542 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 B OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 543 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 544 Šeps Daniel SRK0504 8663121 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:15:00 545 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 546 Morávek Martin SRK0503 8663144 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 547 Pirkl Jakub CHC0503 2128454 C K.O.B. Choceň
10:27:00 548 Dolejší Matouš SJC0606 2115000 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 549 Novák Marek SHK0505 2134322 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 550 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 B OB TJ Sokol Žamberk
10:39:00 551 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 552 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 553 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 554 Šimerda Václav SRK0605 2025360 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 555 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:59:00 556 Sedláček David SRK0508 8014561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:03:00 557 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:07:00 558 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
11:11:00 559 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 560 Doucha Martin SNA0501 8076025 A TJ START Náchod
11:19:00 561 Baše Ondřej KOR0503 8680369 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:23:00 562 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
11:27:00 563 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 A OK 99 Hradec Králové
11:31:00 564 Stavrinou David SRK0506 8680305 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:35:00 565 Setunský Jan VRL0608 2139488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:39:00 566 Zounar Adam SRK0507 8516923 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 567 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 568 Vakant 0 Vakant
11:51:00 569 Vakant 0 Vakant

H18C 4.40 km, 60 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 570 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 571 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:17:00 572 Rak Tomáš SHK0400 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 573 Kubeček Josef LIP0400 2124794 C SOS Mamuti z Lipovky
10:33:00 574 Retek David LTU0402 8004736 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:41:00 575 Čičovský Daniel SRK0406 2420027 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:49:00 576 Karban Mikuláš HOR0301 2078473 C TJ Jiskra Hořice
10:57:00 577 Kerhát David LTU0403 2141913 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:05:00 578 Langr Jakub KOR0401 8014469 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:13:00 579 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:21:00 580 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 581 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B TJ START Náchod
11:37:00 582 Tesař Zdeněk SJC0401 8053544 C Sportcentrum Jičín
11:45:00 583 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 584 Vakant 0 Vakant
12:01:00 585 Vakant 0 Vakant

H21C 6.50 km, 115 m, 28 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 586 Důrek Milan SHK9100 8663191 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 587 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
10:09:00 588 Mrázek Jiří DKP7911 7922111 C Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 589 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
10:15:00 590 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
10:18:00 591 Zamastil Michal LTU0203 8648549 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:21:00 592 Pešek Ondřej CHC8502 8662296 C K.O.B. Choceň
10:24:00 593 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 594 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:30:00 595 Zalaba Tomáš SHK0105 8397397 A OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 596 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 597 Záveský Jan CET9501 8656510 C TJ Loko Česká Třebová
10:39:00 598 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 599 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 600 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:48:00 601 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
10:51:00 602 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 603 Škoda Jáchym LTU8700 1420240 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:57:00 604 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
11:00:00 605 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:03:00 606 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 607 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
11:09:00 608 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C OB Jizerky
11:12:00 609 Smutný Šimon VAM9301 9589 C OB Vamberk
11:15:00 610 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
11:18:00 611 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 A OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 612 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
11:24:00 613 Ježek Vít JIL9903 7210404 C OK Jilemnice
11:27:00 614 Vítek Petr PHK7601 8007174 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 615 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
11:33:00 616 Dvořáček Radek 0230001 682344 Doudleby nad Orlicí
11:36:00 617 Šmehlík Eduard SHK8702 8660921 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 618 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:42:00 619 Vakant 0 Vakant
11:45:00 620 Vakant 0 Vakant

H21D 5.00 km, 80 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 621 Vávra Martin HOR9700 8680422 C TJ Jiskra Hořice
10:16:00 622 Filip Filip SHK9000 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 623 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:32:00 624 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 625 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 626 Vakant 0 Vakant
10:56:00 627 Vakant 0 Vakant
11:04:00 628 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C OOB Albrechtice nad Orlicí

H35C 5.50 km, 100 m, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 629 Hovorka Jan LPU7907 9337 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 630 Tihon Michal PHK7905 8226369 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 631 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 632 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
10:14:00 633 Kříž Libor LPU7804 8007804 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 634 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
10:20:00 635 Albrecht David 0150001 8116731 HO Skol
10:23:00 636 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
10:26:00 637 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:29:00 638 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
10:32:00 639 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
10:35:00 640 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 641 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:41:00 642 Novák Tomáš VRL7902 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 643 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 644 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 645 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 646 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 647 Weiner Jakub SHK7911 8663208 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 648 Potůček Michal PHK7903 2027202 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 649 Odvody Zdeněk LPU8206 8206000 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 650 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 651 Zitka Adam LPU8402 8663196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 652 Korbel Michal PHK7703 8226379 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 653 Kadečka Petr ALB8400 8670738 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:17:00 654 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 655 Vrbata Michal VRL7507 2060233 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 656 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 657 Vakant 0 Vakant
11:29:00 658 Vakant 0 Vakant

H35D 4.50 km, 60 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 659 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 660 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C SK OB Chotěboř
10:08:00 661 Kárník Jan LPU7811 8051262 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 662 Šafr Jiří CHC7706 9564 C K.O.B. Choceň
10:14:00 663 Spilka Petr 0050002 2124761 Spilkovi
10:17:00 664 Maloch Pavel LPU7719 9287 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 665 Műller Kamil TYN7500 8516254 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:23:00 666 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 667 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
10:29:00 668 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:32:00 669 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 670 Novák Michal SHK7802 2420035 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 671 Šafář Jan PHK7700 8116828 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 672 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:44:00 673 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 674 Holinger Jiří CHC7707 2141906 C K.O.B. Choceň
10:50:00 675 Haken Adam STH8102 2134356 C SK Studenec
10:53:00 676 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 677 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 678 Mojžíš Robert PHK7902 2148209 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 679 Šafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
11:05:00 680 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 C Sportcentrum Jičín
11:08:00 681 Vrábel Petr PHK7604 9352 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 682 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
11:14:00 683 Matějka Luboš SNA7602 2419981 C TJ START Náchod
11:17:00 684 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 685 Marek Robert KOR7700 2419912 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:23:00 686 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C OB Jenišovice
11:26:00 687 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 688 Čapek Karel LTU7803 420417 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:32:00 689 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 690 Sršeň Tomáš VAM8001 1420849 C OB Vamberk
11:38:00 691 Žemlička Jan LPU8303 8116799 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 692 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C OK RECO Sport
11:44:00 693 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
11:47:00 694 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:50:00 695 Holý Michal 0270001 2085010 SK Kosořín
11:53:00 696 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
11:56:00 697 Vakant 0 Vakant
11:59:00 698 Vakant 0 Vakant

H45C 4.60 km, 60 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 699 Zemánek Mojmír JIL7103 9702 C OK Jilemnice
10:06:00 700 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C KOB Ústí nad Orlicí
10:09:00 701 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
10:12:00 702 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 703 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:00 704 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 705 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C SOS Mamuti z Lipovky
10:24:00 706 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 707 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 708 Zídek Jan PHK7303 2102685 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 709 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:36:00 710 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 711 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 712 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 713 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 714 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 715 Školník Jan BRU7301 2011799 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:54:00 716 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 717 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 718 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
11:03:00 719 Fencl Petr LPU6901 2102522 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 720 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 721 Kolář Zdeněk BRU7101 425502 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:12:00 722 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:15:00 723 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 724 Kušička Josef HJL7600 1425339 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:21:00 725 Kunart Tomáš PHK7205 8482086 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 726 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
11:27:00 727 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 728 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
11:33:00 729 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:36:00 730 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
11:39:00 731 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
11:42:00 732 Vakant 0 Vakant
11:45:00 733 Vakant 0 Vakant

H45D 3.90 km, 45 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 734 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 735 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:09:00 736 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 737 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:17:00 738 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:21:00 739 Buchar Marcel VRL7408 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 740 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
10:29:00 741 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 742 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 743 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:41:00 744 Vychopeň Tomáš BRU6800 2144119 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:45:00 745 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
10:49:00 746 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:53:00 747 Hanuš Karel STH6701 9754 C SK Studenec
10:57:00 748 Vojtíšek Roman KOR7101 2109768 OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:01:00 749 Vých Luboš SRK7300 2095976 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:05:00 750 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 751 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
11:13:00 752 Dostál Dalibor VRL7308 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:17:00 753 Meier Jiří BRU7400 8670483 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:21:00 754 Kubín Jan HOR7400 2126355 C TJ Jiskra Hořice
11:25:00 755 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:29:00 756 Věříš Jan LPU7103 8113506 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 757 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OB Vamberk
11:37:00 758 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 759 Tomandl Jan 0060001 2090861 NOK HoRa
11:45:00 760 Slavík Pavel SNA7349 1451527 C TJ START Náchod
11:49:00 761 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:53:00 762 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
11:57:00 763 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
12:01:00 764 Vakant 0 Vakant
12:05:00 765 Vakant 0 Vakant

H55C 3.70 km, 45 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 766 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
10:08:00 767 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 768 Fikejs Vladimír ZAM5702 232634 C OB TJ Sokol Žamberk
10:20:00 769 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 770 Kotlář Vladimír VAM5401 9667 C OB Vamberk
10:32:00 771 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 772 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:44:00 773 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
10:50:00 774 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 775 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň
11:02:00 776 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:08:00 777 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
11:14:00 778 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:20:00 779 Starý Pavel VRL6301 2025354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 780 Sombota Jiří LTU5901 9772 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:32:00 781 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 782 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:44:00 783 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OB Vamberk
11:50:00 784 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 785 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
12:02:00 786 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
12:08:00 787 Vakant 0 Vakant
12:14:00 788 Vakant 0 Vakant

H55D 3.40 km, 40 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 789 Jánek Ladislav LPU6103 7200905 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 790 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:10:00 791 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 792 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 793 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
10:22:00 794 Filip Aleš SHK5501 8006742 C OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 795 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:30:00 796 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 797 Justa Jaromír PHK6101 995884 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 798 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:42:00 799 Balcar Aleš PHK5703 2001951 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 800 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 801 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
10:54:00 802 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:58:00 803 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
11:02:00 804 Čermák Petr LPU6501 2144165 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 805 Čičovský Jiří SRK6502 2420025 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:10:00 806 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 807 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 808 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
11:22:00 809 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:26:00 810 Čermák Libor PHK5600 2181286 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 811 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 812 Vakant 0 Vakant
11:38:00 813 Vakant 0 Vakant
11:42:00 814 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín

H65C 3.40 km, 35 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 815 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
10:11:00 816 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 817 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 818 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 819 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 820 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:41:00 821 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C OOB SK Chrast
10:47:00 822 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 823 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
10:59:00 824 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 825 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
11:11:00 826 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:17:00 827 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 828 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 829 Westin Kjell 0130001 997861 Porsgrunn OL
11:35:00 830 Nožička Miroslav LPU5405 9312 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 831 Vakant 0 Vakant
11:47:00 832 Vakant 0 Vakant

H65D 3.20 km, 30 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 833 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:12:00 834 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 835 Šponar Josef ZAM4701 8008294 C OB TJ Sokol Žamberk
10:28:00 836 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 837 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
10:44:00 838 Vlček Josef TYN5602 8008271 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:52:00 839 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 840 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
11:08:00 841 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 842 Vakant 0 Vakant
11:24:00 843 Vakant 0 Vakant

H75C 3.20 km, 25 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 844 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 845 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 846 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:31:00 847 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 848 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 849 Seidl Karel SRK4301 9474 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 850 Vakant 0 Vakant
11:03:00 851 Vakant 0 Vakant

HDR 3.00 km, 30 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 852 Stryková Kamila LPU1651 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 853 Odvody Vilém LPU1502 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 854 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 855 Vítek Jan HOR1300 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 856 Žemličková Viktorie LPU1451 9283 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 857 Matras Štěpán CHT1402 51980 C OOB SK Chrast
10:00:00 858 Matrasová Marie CHT1451 232882 C OOB SK Chrast
10:00:00 859 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 860 Lučan Jakub LPU1401 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 861 Hovorková Žofie LPU1752 2039122 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 862 Haken Václav STH1601 2001961 SK Studenec
10:00:00 863 Holý Lukáš 0270002 0 SK Kosořín
10:00:00 864 Kolínová Anita DKP1850 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 865 Melounková Lucie PHK8054 9416 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 866 Zlámal Jakub LTU1700 8012866 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 867 Zlámalová Barbora LTU1650 8016051 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 868 Vágner Filip SJC1900 9971 Sportcentrum Jičín
10:00:00 869 Chrástová Markéta STH1550 9974 C SK Studenec
10:00:00 870 Mrázková Barbora DKP1451 51797 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 871 Vrbatová Kristýna VRL1851 2124805 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 872 Drobník Kryštof SJC1502 1985821 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 873 Nymsa Matyáš TYN1300 9747 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 874 Pouchlá Sára SHK1451 2111662 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 875 Zahradník Václav SJC1200 8102799 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 876 Školník Antonín BRU1700 425512 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 877 Holatová Veronika PDY1551 2260357 C Běhej Poděbrady
10:00:00 878 Černý Michal PHK8005 9360 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 879 Kazda Matěj SJC1515 8300115 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 880 Palas Tomáš SJC1501 52330 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 881 Weinerová Eliška SHK1452 9140 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 882 Palasová Tina SJC1777 9956 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 883 Jiřišta Vladimir JIL1502 2139478 OK Jilemnice
10:00:00 884 Hanslíková Anna SHK1356 2029128 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 885 Balcarová Klára PHK1650 2001994 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 886 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 887 Škodová Terezka Kája 0220001 2011798 Vakrnojs
10:00:00 888 Ladýř Štěpán SHK1303 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 889 Vrábel Ondřej PHK1500 51176 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 890 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 891 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 892 Balcarová Anna PHK1850 995886 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 893 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec

P 2.90 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 894 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 895 Mádle Miroslav BRU7600 2032374 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 896 Dousková Jiřina 0210002 0 neregistrovaný
10:00:00 897 Nová Martina VRL7656 8999 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 898 Dostálová Kateřina VRL7254 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 899 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 900 Schröterová Ladislava 0190001 2148145 Puffy běží
10:00:00 901 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 902 Hrůzová Martina LTU7751 2057583 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 903 Šolc Erazim 0210001 4742 neregistrovaný
10:00:00 904 Šafářová Anna 0200001 2181314 SHK
10:00:00 905 Rückerová Věra HOR7450 2025353 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 906 Retka Jiří LTU8200 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 907 Bártová Anna VRL0000 2124762 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 908 Pešek Vladimír 0260001 2115010 TJ Sokol Košov
10:00:00 909 Hrdinková Iveta 0250001 2224515 xxx
10:00:00 910 Makaloušová Hana 0300001 8005424 SA Špindl
10:00:00 911 Korbelová Petra 0290001 2419927 Nový Hradec Králové
10:00:00 912 Vošlajer Robert 0280001 0 Dlouhá Ves
10:00:00 913 Munzar Martin LPU7313 2104618 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 914 Kubíková Irena LPU6956 1080493 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 915 Kay Kateřina LPU7963 2001986 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 916 Vrbatová Dana VRL7653 2126297 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 917 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 918 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 919 Kindlová Barbora 0180001 9965 SJC, neregistrovaní
10:00:00 920 Hurdálek Tomáš KOR8901 2060299 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 921 Spilková Marcela 0050001 2144184 Spilkovi
10:00:00 922 Kaplanová Alena HJL7550 2148137 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:00:00 923 Juška Jiří 0080001 2045239 nereg
10:00:00 924 Štefaniková Markéta 0020001 2095932 Bludička
10:00:00 925 Dvorská Renata CHC8152 2011854 C K.O.B. Choceň
10:00:00 926 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
10:00:00 927 Krunčíková Kateřina SRK8751 682628 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 928 Stránská Zuzana SHK7754 2001974 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 929 Borovičková Vendula 0030001 2115757 Ostružno
10:00:00 930 Kuklikova Katerina 0010001 0 Kuklikova
10:00:00 931 Kuklík Tomáš JIL7901 0 C OK Jilemnice
10:00:00 932 Hanousek Václav 0090001 8482063 Jičín 002
10:00:00 933 Jirsová Dagmar 0170001 0 005-Jirsová
10:00:00 934 Ulvrova Lucie 0160001 0 vrl
10:00:00 935 Čížková Dana SHK7752 8008276 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 936 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 937 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 938 Frömmelová Dana BRU7251 425513 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 939 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 940 Beneda Jan 0110001 2419932 NN
10:00:00 941 Hanousková Radka 0090002 2115012 Jičín 002
10:00:00 942 Šimková Markéta CHC7856 9560 C K.O.B. Choceň
10:00:00 943 Sedláková Hana LIP7850 0 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 944 Samlerová Darina 0120001 2049552 Samlerovi

T 3.80 km, 45 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 945 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 946 Zamouřil Jáchym 0100001 2102586 RajP
10:00:00 947 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 948 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 949 Kopecký Martin PHK8001 2058528 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 950 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 951 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 952 Válek Lukáš KOR8249 2061791 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 953 Sommer Jaroslav 0070002 2148176 (j)Elita
10:00:00 954 Jahoda Jiří 0070001 1428935 (j)Elita