Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Vršovice (Praha 10) a Vinohrady (Praha 2)
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Gröbovka, 1:4000, e=2m, stav jaro 2018 (revize mapy Staré Vršovice z léta 2017)
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Prášek Přemysl - R2
Stavitel tratí:
Hájek Adam - R3
Protokol:
Závod se uskutečnil za jasného počasí, kolem 20°C Závod se uskutečnil bez potíží, nebyl podán protest, žádná kategorie nebyla rušena. Celkem prošlo cílem 904 závodníků
D10
1.10 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 7:30
2. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 8:32 + 1:02
3. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 9:26 + 1:56
4. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 9:38 + 2:08
5. Mikulová Stella ZVO1250 C OB SK Zvole 10:20 + 2:50
6. Vaněčková Anna TJP1050 C TJ Sokol Troja 10:36 + 3:06
7. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 11:25 + 3:55
8. Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 11:35 + 4:05
9. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 11:42 + 4:12
10. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 11:43 + 4:13
11. Hánělová Lucie ZVO0952 C OB SK Zvole 12:26 + 4:56
12. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 13:05 + 5:35
13. Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:34 + 6:04
14. Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 14:09 + 6:39
15. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 14:16 + 6:46
16. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 14:46 + 7:16
16. Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 14:46 + 7:16
18. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 14:48 + 7:18
19. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 15:33 + 8:03
20. Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga 15:42 + 8:12
21. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 16:06 + 8:36
22. Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 16:30 + 9:00
23. Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 16:44 + 9:14
23. Pangrácová Eva MFP1051 C Matfyz Praha 16:44 + 9:14
25. Benáková Natálie TAP0956 C KOB Tretra Praha 17:16 + 9:46
26. Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 17:21 + 9:51
27. Bartoňová Elena FSP0953 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:38 + 10:08
28. Ptáčková Barbora DKP0954 C Oddíl OB Kotlářka 19:29 + 11:59
29. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 21:13 + 13:43
30. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 21:26 + 13:56
31. Blehová Barbora DOR1151 C OK Dobříš 22:20 + 14:50
32. Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 25:04 + 17:34
Moravcová Anežka DKP0955 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D12
1.30 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 10:50
2. Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 10:59 + 0:09
3. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 11:02 + 0:12
4. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 11:09 + 0:19
5. Lampová Amálie DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka 11:51 + 1:01
6. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 12:18 + 1:28
7. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 12:21 + 1:31
8. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 12:34 + 1:44
9. Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 12:47 + 1:57
10. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:21 + 2:31
11. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 13:32 + 2:42
12. Kašparová Alžběta DOR0753 B OK Dobříš 13:39 + 2:49
13. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 14:05 + 3:15
14. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 14:09 + 3:19
15. Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 14:42 + 3:52
16. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 15:00 + 4:10
17. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:02 + 4:12
18. Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 15:21 + 4:31
19. Vařeková Marianna RIC0760 C OB Říčany 16:06 + 5:16
20. Zemanová Eliška DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 16:21 + 5:31
21. Ptáčková Hana PGP0750 B SK Praga 16:55 + 6:05
22. Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 16:56 + 6:06
23. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 17:18 + 6:28
24. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 17:44 + 6:54
25. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 17:58 + 7:08
26. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 18:01 + 7:11
27. Chudobová Eliška DKL0850 C KOB Kladno 18:09 + 7:19
28. Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 18:33 + 7:43
29. Michalská Kristýna RIC0852 C OB Říčany 19:40 + 8:50
30. Nováková Zuzana ZVO0850 C OB SK Zvole 21:09 + 10:19
31. Pražanová Veronika DKL0751 C KOB Kladno 21:30 + 10:40
32. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 22:14 + 11:24
33. Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:59 + 13:09
34. Ellederová Eva TAP0860 C KOB Tretra Praha 24:00 + 13:10
35. Křečková Apolena KAM0755 C OK Kamenice 27:41 + 16:51
36. Hezká Tereza DOR0855 C OK Dobříš 37:32 + 26:42
37. Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 39:35 + 28:45
38. Mikovcová Magdalena TAP0858 C KOB Tretra Praha 41:21 + 30:31
Fialová Kateřina DOR0754 B OK Dobříš DISK
D14
1.50 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 11:36
2. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 11:56 + 0:20
3. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 12:08 + 0:32
4. Pelantová Martina RIC0550 A OB Říčany 12:18 + 0:42
5. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 12:35 + 0:59
6. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 12:42 + 1:06
7. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 13:02 + 1:26
7. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 13:02 + 1:26
9. Šantorová Eliška ROZ0552 B OK Roztoky 13:13 + 1:37
10. Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 13:24 + 1:48
11. Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 13:50 + 2:14
12. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 13:58 + 2:22
13. Černá Justina HCE0652 B TJ Hostivice 14:16 + 2:40
14. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 15:03 + 3:27
15. Chobotová Klára ROZ0550 C OK Roztoky 16:20 + 4:44
16. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 16:44 + 5:08
16. Vláčilová Anna RIC0657 B OB Říčany 16:44 + 5:08
18. Polívková Beáta RIC0652 B OB Říčany 16:45 + 5:09
19. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 16:57 + 5:21
19. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 16:57 + 5:21
21. Koubová Hana DKP0558 C Oddíl OB Kotlářka 16:59 + 5:23
22. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 17:01 + 5:25
23. Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 17:10 + 5:34
24. Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 17:18 + 5:42
25. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 17:30 + 5:54
26. Dvořáková Veronika 0320002 NNN - Dvořákovi 19:07 + 7:31
27. Heřmanová Aino DKP0659 C Oddíl OB Kotlářka 19:31 + 7:55
28. Hudčeková Klára SLP0550 C OOB Slavia Praha 21:09 + 9:33
28. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 21:09 + 9:33
30. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 21:23 + 9:47
31. Michalská Sára RIC0656 C OB Říčany 25:35 + 13:59
32. Ulbertová Lucie DKL0652 C KOB Kladno 27:38 + 16:02
33. Bohatá Marie UVP0650 C Slovan Praha 30:46 + 19:10
34. Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov 53:06 + 41:30
Sotonová Šárka TAP0655 B KOB Tretra Praha DISK
Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš DISK
D16
1.60 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 11:57
2. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 12:59 + 1:02
3. Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 13:02 + 1:05
4. Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 13:04 + 1:07
5. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 13:25 + 1:28
6. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:38 + 1:41
7. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 14:00 + 2:03
8. Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 14:09 + 2:12
9. Dvořáková Hana PGP0355 B SK Praga 14:16 + 2:19
10. Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 14:37 + 2:40
11. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:43 + 2:46
12. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 14:46 + 2:49
13. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 15:14 + 3:17
14. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 16:22 + 4:25
15. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 16:40 + 4:43
16. Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 17:25 + 5:28
17. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 18:02 + 6:05
18. Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 18:19 + 6:22
19. Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 18:24 + 6:27
20. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 20:30 + 8:33
21. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 20:33 + 8:36
22. Lorencová Jana DOR0454 C OK Dobříš 20:46 + 8:49
23. Linhartová Anna TAP0450 C KOB Tretra Praha 32:22 + 20:25
D18
1.70 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 12:58
2. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 13:44 + 0:46
3. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 13:56 + 0:58
4. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 14:10 + 1:12
5. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 14:26 + 1:28
6. Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 14:28 + 1:30
7. Šimšová Barbora MFP0150 B Matfyz Praha 14:38 + 1:40
8. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 14:40 + 1:42
9. Rousová Lucie DKL0251 C KOB Kladno 14:45 + 1:47
10. Titzová Adéla PGP0257 B SK Praga 14:52 + 1:54
11. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 16:00 + 3:02
12. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 16:16 + 3:18
Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš DISK
D20
1.70 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 12:47
2. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 13:55 + 1:08
3. Holzbachová Lucie DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka 13:59 + 1:12
4. Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 14:47 + 2:00
5. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 15:45 + 2:58
6. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 16:38 + 3:51
7. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 17:18 + 4:31
8. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 17:28 + 4:41
9. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:16 + 5:29
Horalíková Eva DLP0050 OOB TJ Dukla Praha DISK
D21K
1.70 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava 13:01
2. Malíková Stanislava EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha 15:24 + 2:23
3. Káninská Markéta TAP9054 C KOB Tretra Praha 17:13 + 4:12
4. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 17:38 + 4:37
5. Pavlů Kateřina 0340001 My dva a pes 18:10 + 5:09
6. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 19:28 + 6:27
7. Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:41 + 8:40
8. Suková Petra BZP8851 C Báječné ženy v orientačním běhu 22:52 + 9:51
9. Johanovská Tereza DKP8659 C Oddíl OB Kotlářka 24:35 + 11:34
10. Brtvová Nikola BZP9150 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:48 + 24:47
D21L
2.20 km, 70 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogarová Adélka PGP9056 R SK Praga 14:09
2. Aschermannová Petra KAM9354 R OK Kamenice 14:23 + 0:14
3. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 14:35 + 0:26
3. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 14:35 + 0:26
5. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 15:07 + 0:58
6. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 15:18 + 1:09
7. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 15:21 + 1:12
8. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 15:27 + 1:18
9. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:35 + 1:26
10. Neumannová Kateřina PGP9256 C SK Praga 16:10 + 2:01
11. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 16:14 + 2:05
12. Slavíková Silvie PGP9751 R SK Praga 16:19 + 2:10
13. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 16:25 + 2:16
14. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 16:33 + 2:24
15. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 17:09 + 3:00
16. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 17:15 + 3:06
17. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 17:26 + 3:17
18. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 17:29 + 3:20
18. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 17:29 + 3:20
20. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 17:56 + 3:47
21. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 18:20 + 4:11
22. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 18:31 + 4:22
23. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 18:36 + 4:27
24. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 18:42 + 4:33
25. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 18:43 + 4:34
26. Pecoldová Pavlína 0020001 Cookies & Pancakes 18:46 + 4:37
27. Koderičová Tereza PHK9666 C OK 99 Hradec Králové 19:08 + 4:59
28. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 19:10 + 5:01
29. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 19:12 + 5:03
30. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:21 + 5:12
31. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 19:24 + 5:15
32. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 19:25 + 5:16
32. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:25 + 5:16
34. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 19:50 + 5:41
35. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 19:55 + 5:46
36. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 20:00 + 5:51
37. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 20:07 + 5:58
38. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 20:25 + 6:16
39. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 20:28 + 6:19
40. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 20:40 + 6:31
41. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 20:43 + 6:34
42. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 21:09 + 7:00
43. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 21:15 + 7:06
44. Oľhavová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering 21:16 + 7:07
45. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 21:37 + 7:28
46. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 21:39 + 7:30
47. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 21:41 + 7:32
48. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 21:42 + 7:33
49. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 21:45 + 7:36
50. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 21:49 + 7:40
51. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 22:04 + 7:55
52. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 22:39 + 8:30
53. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 22:45 + 8:36
54. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 22:50 + 8:41
55. Privoznikova Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 22:56 + 8:47
56. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 23:08 + 8:59
57. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:11 + 9:02
58. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 23:14 + 9:05
59. Zavadilová Barbora 0280001 Opět na Kozla 23:35 + 9:26
60. Sládková Helena TAP9151 C KOB Tretra Praha 24:44 + 10:35
61. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 24:51 + 10:42
62. Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 24:53 + 10:44
62. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 24:53 + 10:44
64. Erbanová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 24:57 + 10:48
65. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:44 + 11:35
66. Lebedová Zuzana 0410001 Zuzana Lebedová 31:07 + 16:58
Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga DISK
Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice DISK
D21D
2.10 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Formánková Anna 0010004 SK Olympia Praha SPS 19:28
2. Pangrácová Anna 0130002 SK SKIVELO Olomouc 19:40 + 0:12
3. Pangrácová Marie 0010002 SK Olympia Praha SPS 21:05 + 1:37
4. Hornová Lenka 0130001 SK SKIVELO Olomouc 34:24 + 14:56
5. Spilková Pavlína 0010003 SK Olympia Praha SPS 46:01 + 26:33
D35
2.10 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 18:53
2. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 19:41 + 0:48
3. Sajdlová Jana 0330001 Žižkovský tygři 20:16 + 1:23
4. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 20:18 + 1:25
5. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 20:35 + 1:42
6. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 20:44 + 1:51
7. Pangrácová Jana MFP7653 C Matfyz Praha 20:52 + 1:59
8. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 20:59 + 2:06
9. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 21:18 + 2:25
10. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 21:24 + 2:31
11. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 21:42 + 2:49
12. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 21:57 + 3:04
13. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB Tretra Praha 22:08 + 3:15
14. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 23:01 + 4:08
15. Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 23:47 + 4:54
16. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 23:54 + 5:01
17. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 24:20 + 5:27
18. Bartoňová Terezie FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:28 + 5:35
19. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 25:24 + 6:31
20. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 25:32 + 6:39
21. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 25:49 + 6:56
22. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 26:34 + 7:41
23. Magazu Radka DOR7853 C OK Dobříš 26:37 + 7:44
24. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 27:08 + 8:15
25. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 27:17 + 8:24
26. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:46 + 8:53
27. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 27:59 + 9:06
28. Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 28:21 + 9:28
29. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 28:27 + 9:34
30. Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 29:09 + 10:16
31. Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha 30:58 + 12:05
32. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 32:17 + 13:24
33. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 32:50 + 13:57
34. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 37:43 + 18:50
35. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 39:42 + 20:49
Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany DISK
Stará Vendula FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
D45
1.60 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 15:00
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 15:19 + 0:19
3. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 15:41 + 0:41
4. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 15:59 + 0:59
5. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:20 + 1:20
6. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 16:21 + 1:21
7. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 16:49 + 1:49
8. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 16:57 + 1:57
8. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 16:57 + 1:57
10. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 16:58 + 1:58
11. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 17:00 + 2:00
12. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 17:06 + 2:06
13. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 17:43 + 2:43
14. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 17:51 + 2:51
15. Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 19:51 + 4:51
16. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 20:28 + 5:28
17. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 20:35 + 5:35
18. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 20:37 + 5:37
19. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 21:19 + 6:19
20. Žižková Markéta DOR7352 C OK Dobříš 21:30 + 6:30
21. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 21:47 + 6:47
22. Hlavatá Pavla 0240001 PAT Praha 21:53 + 6:53
23. Paurová Lenka 0140001 Neregistrovanå 22:11 + 7:11
24. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 23:04 + 8:04
25. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 23:05 + 8:05
26. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 23:16 + 8:16
27. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 23:42 + 8:42
28. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:47 + 8:47
29. Dvořáková Ivana 0320004 NNN - Dvořákovi 23:59 + 8:59
30. Hánělová Katarína ZVO7351 C OB SK Zvole 24:49 + 9:49
31. Bohatá Pavla UVP7450 C Slovan Praha 24:54 + 9:54
32. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 24:56 + 9:56
33. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 25:04 + 10:04
34. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 25:23 + 10:23
35. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 25:30 + 10:30
36. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 25:48 + 10:48
37. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 25:55 + 10:55
38. Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 25:59 + 10:59
39. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 26:24 + 11:24
40. Turinská Ivana TAP6850 C KOB Tretra Praha 26:33 + 11:33
41. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:17 + 12:17
42. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 28:19 + 13:19
Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha DISK
D55
1.70 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:41
2. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 16:22 + 0:41
3. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 16:27 + 0:46
4. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 16:29 + 0:48
5. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 17:03 + 1:22
6. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 18:13 + 2:32
7. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 18:20 + 2:39
8. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 18:35 + 2:54
9. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 18:51 + 3:10
10. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 18:57 + 3:16
11. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 20:12 + 4:31
12. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 20:57 + 5:16
13. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 22:19 + 6:38
14. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 32:02 + 16:21
D65
1.50 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 14:02
2. Nováková Jiřina UVP4950 C Slovan Praha 14:39 + 0:37
3. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 16:30 + 2:28
4. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 17:30 + 3:28
5. Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 17:39 + 3:37
6. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 19:31 + 5:29
D75
1.50 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 13:44
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 24:44 + 11:00
H10
1.20 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 10:53
2. Svoboda Adam DKP0913 C Oddíl OB Kotlářka 10:55 + 0:02
3. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 11:08 + 0:15
4. Kantůrek Tomáš DLP0902 C OOB TJ Dukla Praha 11:09 + 0:16
5. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 11:31 + 0:38
6. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 11:45 + 0:52
7. Zavadil Adam KAM0901 C OK Kamenice 12:52 + 1:59
8. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 13:10 + 2:17
9. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 13:38 + 2:45
10. Švarc František DKP0911 C Oddíl OB Kotlářka 14:03 + 3:10
11. Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 14:17 + 3:24
12. Brandejs Hynek DKP1005 C Oddíl OB Kotlářka 14:31 + 3:38
13. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 15:38 + 4:45
14. Elleder Jan TAP1010 C KOB Tretra Praha 16:15 + 5:22
15. Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 16:26 + 5:33
16. Stanovský Lukáš 0180002 Houbari 19:09 + 8:16
17. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 19:23 + 8:30
18. Motyčka Michael TAP1003 C KOB Tretra Praha 20:04 + 9:11
19. Sotona Filip 0200001 Rychlí šneci 20:10 + 9:17
20. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 24:44 + 13:51
21. Hendrich Matyáš PGP1003 C SK Praga 25:00 + 14:07
22. Knop Matěj FSP0905 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:54 + 15:01
23. Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 26:59 + 16:06
24. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 27:29 + 16:36
25. Svatý Filip PGP1101 C SK Praga 32:57 + 22:04
26. Bartoň Theodor FSP1100 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:23 + 24:30
27. Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 37:33 + 26:40
28. Michalský Ondřej RIC1002 C OB Říčany 44:15 + 33:22
29. Stanovský Jan 0180003 Houbari 69:49 + 58:56
Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice DISK
Zamastil Juraj FSP0904 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha DISK
Zavadil Štěpán KAM0902 C OK Kamenice DISK
Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H12
1.60 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 10:32
2. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 11:08 + 0:36
3. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 11:41 + 1:09
4. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 12:05 + 1:33
5. Brandejs Štěpán DKP0807 B Oddíl OB Kotlářka 12:18 + 1:46
6. Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:32 + 2:00
7. Vrba Matyáš FSP0706 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:45 + 2:13
8. Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 13:00 + 2:28
9. Jiras Antonín DOR0701 B OK Dobříš 13:08 + 2:36
10. Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 13:12 + 2:40
11. Lacina Jan DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 13:20 + 2:48
12. Matys Ondřej DOR0803 B OK Dobříš 13:28 + 2:56
13. Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 13:39 + 3:07
14. Škrle Michael KRL0702 B Kometa Kralovice 13:47 + 3:15
15. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 13:55 + 3:23
16. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 14:00 + 3:28
17. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 14:03 + 3:31
18. Motyčka Filip TAP0704 C KOB Tretra Praha 14:04 + 3:32
19. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 14:51 + 4:19
20. Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 15:01 + 4:29
21. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 15:32 + 5:00
22. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 15:46 + 5:14
23. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 16:03 + 5:31
24. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 16:10 + 5:38
25. Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 16:55 + 6:23
26. Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 17:21 + 6:49
27. Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 18:08 + 7:36
28. Svítil Patrik PGP0706 B SK Praga 18:17 + 7:45
29. Günter Vincent FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:28 + 7:56
30. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 18:52 + 8:20
31. Tejkl Štěpán TAP0807 C KOB Tretra Praha 19:57 + 9:25
32. Pačes František KNC0801 C Sokol Kostelec n. Č. l. 20:19 + 9:47
33. Gabriel Štěpán ZVO0803 C OB SK Zvole 20:31 + 9:59
34. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 21:10 + 10:38
35. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 21:44 + 11:12
36. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 21:45 + 11:13
37. Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 21:51 + 11:19
38. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 22:24 + 11:52
39. Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 24:03 + 13:31
40. Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 25:57 + 15:25
41. Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 29:56 + 19:24
42. Vaněček Jan TJP0800 C TJ Sokol Troja 32:26 + 21:54
43. Müller František HCE0801 C TJ Hostivice 32:46 + 22:14
44. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 34:06 + 23:34
45. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 46:08 + 35:36
46. Kohoutek Lukáš RIC0805 C OB Říčany 48:05 + 37:33
47. Fortelka Jiří KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l. 49:51 + 39:19
Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka DISK
Lorenc Václav DOR0702 B OK Dobříš DISK
Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha DISK
Karych Alexander DKP0812 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H14
1.60 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 10:31
2. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 12:29 + 1:58
2. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 12:29 + 1:58
4. Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 12:42 + 2:11
5. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 13:14 + 2:43
6. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 13:18 + 2:47
7. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 13:20 + 2:49
8. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 13:35 + 3:04
8. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 13:35 + 3:04
10. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 13:43 + 3:12
11. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 14:17 + 3:46
12. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 14:53 + 4:22
13. Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš 15:03 + 4:32
14. Meier David VSP0606 B USK Praha 15:39 + 5:08
15. Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:54 + 5:23
16. Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 16:04 + 5:33
17. Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:13 + 5:42
17. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 16:13 + 5:42
19. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 17:01 + 6:30
20. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 17:03 + 6:32
20. Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 17:03 + 6:32
22. Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 17:49 + 7:18
23. Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:06 + 7:35
24. Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka 18:18 + 7:47
25. Novák Richard ZVO0606 C OB SK Zvole 19:06 + 8:35
26. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 19:07 + 8:36
27. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 19:46 + 9:15
28. Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 20:04 + 9:33
29. Červinka Lukáš FSP0603 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:38 + 10:07
30. Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 21:07 + 10:36
31. Mazánek Vojta TAP0611 C KOB Tretra Praha 21:13 + 10:42
32. Vlasaný Jan RIC0512 C OB Říčany 21:18 + 10:47
33. Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 22:53 + 12:22
34. Slejška Jorik KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:01 + 13:30
35. Žebrák Adam KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:04 + 15:33
36. Žák Filip 0190002 Klub dobré zprávy 27:49 + 17:18
Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga DISK
Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany DISK
Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany DISK
Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H16
1.80 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 11:53
2. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 12:44 + 0:51
3. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 12:56 + 1:03
4. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 12:59 + 1:06
5. Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 13:06 + 1:13
6. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 13:30 + 1:37
7. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 14:09 + 2:16
8. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 14:50 + 2:57
9. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 15:34 + 3:41
10. Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 15:59 + 4:06
11. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 16:15 + 4:22
12. Bohatý Jan UVP0400 C Slovan Praha 16:52 + 4:59
13. Marhold Přemysl ZVO0301 B OB SK Zvole 17:31 + 5:38
14. Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 18:08 + 6:15
15. Vobořil Ondřej KPY0403 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:51 + 8:58
16. Reichl Martin MKP0400 C SK GORDIC Praha Kačerov 24:22 + 12:29
Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka DISK
Král Quido PGP0410 C SK Praga DISK
H18
2.10 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Antonín DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka 11:57
2. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 12:59 + 1:02
3. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 13:51 + 1:54
4. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 15:06 + 3:09
5. Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 16:45 + 4:48
6. Pethö Alex RIC0100 B OB Říčany 16:55 + 4:58
7. Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 18:33 + 6:36
8. Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 19:44 + 7:47
9. Hrubý František 0210003 6YC 21:48 + 9:51
10. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 22:00 + 10:03
H20
2.10 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka DISK
H21L
2.60 km, 80 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 13:35
2. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 13:55 + 0:20
3. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 14:20 + 0:45
4. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 14:47 + 1:12
4. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 14:47 + 1:12
6. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 14:48 + 1:13
7. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 14:53 + 1:18
8. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 15:04 + 1:29
9. Hubáček Michal LCE9301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:11 + 1:36
10. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 15:19 + 1:44
11. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 15:22 + 1:47
11. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 15:22 + 1:47
13. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 15:28 + 1:53
14. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 15:34 + 1:59
14. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 15:34 + 1:59
16. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 15:41 + 2:06
17. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 15:48 + 2:13
18. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 15:54 + 2:19
19. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 15:59 + 2:24
19. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 15:59 + 2:24
21. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 16:17 + 2:42
22. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 16:20 + 2:45
22. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 16:20 + 2:45
24. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 16:26 + 2:51
25. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 16:27 + 2:52
26. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 16:30 + 2:55
27. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 16:32 + 2:57
28. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 16:33 + 2:58
29. Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 16:49 + 3:14
30. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 16:53 + 3:18
31. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 16:55 + 3:20
32. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:56 + 3:21
33. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:57 + 3:22
33. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 16:57 + 3:22
35. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 17:10 + 3:35
36. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 17:13 + 3:38
37. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 17:18 + 3:43
38. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 17:22 + 3:47
38. Sochor Jan HAV8801 C OB Havířov 17:22 + 3:47
40. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 17:25 + 3:50
40. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 17:25 + 3:50
42. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:26 + 3:51
43. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 17:35 + 4:00
43. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 17:35 + 4:00
45. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:40 + 4:05
46. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 17:45 + 4:10
47. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 17:48 + 4:13
48. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 17:52 + 4:17
49. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 17:57 + 4:22
50. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 18:04 + 4:29
51. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 18:13 + 4:38
52. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:20 + 4:45
53. Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:25 + 4:50
54. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 18:28 + 4:53
55. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 18:40 + 5:05
56. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 18:49 + 5:14
56. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 18:49 + 5:14
58. Hodek Michal TAP8808 C KOB Tretra Praha 18:50 + 5:15
59. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 18:56 + 5:21
60. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 19:08 + 5:33
60. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:08 + 5:33
62. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 19:26 + 5:51
63. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 19:28 + 5:53
64. Jakovec Petr DKL8602 C KOB Kladno 19:30 + 5:55
65. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 19:35 + 6:00
66. Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 19:38 + 6:03
67. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 19:51 + 6:16
68. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 19:52 + 6:17
69. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 19:55 + 6:20
70. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:56 + 6:21
71. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 20:00 + 6:25
72. Holub Michal 0170001 Tisícovky 20:03 + 6:28
73. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:08 + 6:33
74. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 20:15 + 6:40
75. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 20:18 + 6:43
75. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 20:18 + 6:43
77. Dvořáček Dan 0020002 Cookies & Pancakes 20:25 + 6:50
78. Šnajdr Jakub NNN Neregistrovaní 20:48 + 7:13
79. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 21:05 + 7:30
80. Brabec Tomáš LOU8400 C SK Moravan Louňovice 21:10 + 7:35
81. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 21:49 + 8:14
82. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 22:05 + 8:30
83. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 22:11 + 8:36
84. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 22:34 + 8:59
85. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 22:58 + 9:23
86. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 23:26 + 9:51
87. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 23:30 + 9:55
88. Cvrček Antonín TAP9000 C KOB Tretra Praha 23:56 + 10:21
89. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 24:05 + 10:30
90. Vereš Lukáš ASU8800 Magnus Orienteering 24:13 + 10:38
91. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 24:15 + 10:40
92. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 24:53 + 11:18
93. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 26:25 + 12:50
94. Bucháček Petr 0400001 Petr Bucháček 26:31 + 12:56
95. Samek Dávid 0060001 MNK 27:02 + 13:27
96. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:11 + 13:36
97. Šmejkal Štěpán 0370001 NNN 27:49 + 14:14
Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga DISK
Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy DISK
Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava DISK
Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha DISK
Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha DISK
Uher Petr VSP5001 C USK Praha DISK
H21K
2.10 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:48
2. Král Martin PDY8800 C Běhej Poděbrady 29:46 + 8:58
H21D
2.30 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Josef 0130006 SK SKIVELO Olomouc 19:27
2. Semerád Jan 0130003 SK SKIVELO Olomouc 19:31 + 0:04
3. Bednařík Marek 0130004 SK SKIVELO Olomouc 20:57 + 1:30
4. Klíma Kamil 0010001 SK Olympia Praha SPS 25:14 + 5:47
5. Vondrouš Jaroslav 0130005 SK SKIVELO Olomouc 26:26 + 6:59
6. Uhrín Štefan 0010005 SK Olympia Praha SPS 28:59 + 9:32
H35
2.30 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Aleš MFP7808 C Matfyz Praha 16:31
2. Pangrác Ondřej MFP7603 C Matfyz Praha 16:34 + 0:03
3. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 16:59 + 0:28
4. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:09 + 0:38
5. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 17:28 + 0:57
6. Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 17:35 + 1:04
7. Kučera Petr MFP7602 C Matfyz Praha 17:36 + 1:05
8. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 17:37 + 1:06
9. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 17:38 + 1:07
10. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 17:43 + 1:12
11. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 17:50 + 1:19
12. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 17:57 + 1:26
13. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 18:05 + 1:34
14. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:13 + 1:42
15. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 18:19 + 1:48
16. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 18:21 + 1:50
17. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 18:24 + 1:53
18. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 18:29 + 1:58
19. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 18:51 + 2:20
20. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 18:52 + 2:21
21. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 18:53 + 2:22
22. Silovský Tomáš 0390001 Říčany 19:17 + 2:46
23. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 19:22 + 2:51
24. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 19:33 + 3:02
25. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 19:41 + 3:10
26. Dvořák Josef 0320001 NNN - Dvořákovi 19:48 + 3:17
27. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 19:52 + 3:21
28. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 20:02 + 3:31
29. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 20:11 + 3:40
30. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 20:14 + 3:43
31. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 20:18 + 3:47
32. Přibík Martin PGP7406 C SK Praga 20:20 + 3:49
33. Pavlík Mojmír PDY8102 C Běhej Poděbrady 20:23 + 3:52
34. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 20:26 + 3:55
35. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 20:29 + 3:58
36. Juřina František FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant 20:52 + 4:21
37. Michalský Richard RIC7703 C OB Říčany 21:17 + 4:46
38. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 21:23 + 4:52
39. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 21:27 + 4:56
40. Tejkl Jiří DOB7700 C KOB Dobruška 21:53 + 5:22
41. Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 22:08 + 5:37
42. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 22:13 + 5:42
43. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 23:18 + 6:47
44. Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 23:22 + 6:51
45. Dolák Ondřej DKP8002 C Oddíl OB Kotlářka 23:25 + 6:54
46. Hric Jan MFP6300 C Matfyz Praha 24:05 + 7:34
47. Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 24:15 + 7:44
48. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 24:19 + 7:48
49. Pavela Ľudovít 0150001 KOB KYSAK 24:27 + 7:56
50. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 25:43 + 9:12
51. Lukavský Jiří DKL7800 C KOB Kladno 26:36 + 10:05
52. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 27:36 + 11:05
53. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:43 + 12:12
54. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 29:13 + 12:42
55. Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 30:30 + 13:59
56. Müller Vladimír HCE7700 C TJ Hostivice 32:56 + 16:25
Junek Petr STH7801 C SK Studenec DISK
H45
2.00 km, 70 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 14:47
2. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 14:49 + 0:02
3. Rakovec Michal SCP6901 C OK Sparta Praha 15:03 + 0:16
4. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 15:06 + 0:19
4. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 15:06 + 0:19
6. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 15:07 + 0:20
7. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 15:09 + 0:22
8. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 15:26 + 0:39
9. Komín David PGP7405 C SK Praga 15:34 + 0:47
10. Ptáček Jan PGP7205 C SK Praga 15:42 + 0:55
11. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 15:43 + 0:56
12. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 15:52 + 1:05
13. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 16:52 + 2:05
14. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:03 + 2:16
15. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 17:20 + 2:33
16. Maroušek Jan DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka 17:40 + 2:53
17. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 17:50 + 3:03
18. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 17:56 + 3:09
19. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 18:20 + 3:33
20. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 18:34 + 3:47
21. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 18:45 + 3:58
22. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:18 + 4:31
22. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 19:18 + 4:31
24. Klepetko Řevnice 0250001 Šutri 19:20 + 4:33
25. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 19:34 + 4:47
26. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 19:37 + 4:50
27. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 20:37 + 5:50
28. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 20:41 + 5:54
29. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 21:03 + 6:16
30. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 21:09 + 6:22
30. Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 21:09 + 6:22
32. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 22:10 + 7:23
33. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 22:31 + 7:44
34. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 22:55 + 8:08
35. Kapoun Luděk 0290001 neregistrovaný 24:05 + 9:18
36. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 24:27 + 9:40
37. Beneš Petr 0190001 Klub dobré zprávy 25:20 + 10:33
38. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 26:31 + 11:44
39. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:06 + 12:19
40. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 29:46 + 14:59
41. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 31:24 + 16:37
42. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 33:03 + 18:16
Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole DISK
H55
1.70 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 12:11
2. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB Tretra Praha 12:19 + 0:08
3. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:57 + 0:46
4. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 13:25 + 1:14
5. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 13:45 + 1:34
6. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 13:46 + 1:35
7. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 13:59 + 1:48
8. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 14:21 + 2:10
9. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 14:27 + 2:16
10. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 14:50 + 2:39
11. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 15:00 + 2:49
12. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 15:08 + 2:57
13. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 15:10 + 2:59
14. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:37 + 3:26
15. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 16:56 + 4:45
16. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 17:19 + 5:08
16. Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov 17:19 + 5:08
18. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 17:33 + 5:22
19. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 18:38 + 6:27
20. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 18:50 + 6:39
John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha DISK
Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha DISK
Cigoš Petr TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H65
1.50 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 9:33
2. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:23 + 0:50
3. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 11:48 + 2:15
4. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 11:56 + 2:23
5. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 12:05 + 2:32
6. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:25 + 2:52
7. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 12:41 + 3:08
8. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 13:44 + 4:11
9. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 15:37 + 6:04
10. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 15:54 + 6:21
11. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:08 + 7:35
12. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 18:40 + 9:07
12. Šťovíček Jan DVP5001 C DVP ORIENTATION 18:40 + 9:07
14. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 19:22 + 9:49
H75
1.50 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 15:34
2. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 16:23 + 0:49
3. Veselý Radko TJP4200 C TJ Sokol Troja 20:13 + 4:39
4. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 20:20 + 4:46
5. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:06 + 6:32
6. Šubrt Václav TJP4201 C TJ Sokol Troja 70:01 + 54:27
T
1.70 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Ondřej CEP7800 C Čepíci 12:30
2. Lukavcová Ivana SMR8754 C SNS Smržovka 13:48 + 1:18
3. Lukavec Petr SMR7800 C SNS Smržovka 14:23 + 1:53
4. Starosta Pavel VLI9400 C Slavia Liberec orienteering 14:33 + 2:03
5. Franz Jakub 0300001 Franzovi 14:45 + 2:15
6. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 15:26 + 2:56
7. Zavadil Pavel KAM OK Kamenice 15:43 + 3:13
8. Benák Rostislav TAP7400 C KOB Tretra Praha 15:47 + 3:17
9. Rücklová Alena NNN Neregistrovaní 16:06 + 3:36
9. Kukačková Renata FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:06 + 3:36
11. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 16:09 + 3:39
12. Cajthaml Jiří NNN Neregistrovaní 16:16 + 3:46
13. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:26 + 3:56
13. Červinka Mário NNN Neregistrovaní 16:26 + 3:56
15. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 17:03 + 4:33
16. Linhart Václav NNN Neregistrovaní 17:46 + 5:16
17. Uhrovič Blahoslav PTE8448 C TJ Sokol Ptení 17:52 + 5:22
18. Hruška Peter 0350001 Neregistrovaní Hruškovi 17:56 + 5:26
19. Bednařík Jan SPC8112 C SPORTICUS team 17:59 + 5:29
20. Andrštová Veronika 0080001 Neregistrována 18:17 + 5:47
21. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:42 + 6:12
22. Svátek Vojtěch SLP6701 C OOB Slavia Praha 18:50 + 6:20
23. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 19:09 + 6:39
24. Korbelářová Johana HAV9399 OB Havířov 19:10 + 6:40
25. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 19:24 + 6:54
26. Cincibusová Jana 0310001 Fakulta stavební Praha 19:53 + 7:23
27. Michalská Lenka NNN Neregistrovaní 19:58 + 7:28
28. Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš 20:12 + 7:42
29. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 21:02 + 8:32
30. Svátková Anna SLP9951 C OOB Slavia Praha 22:17 + 9:47
31. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 22:18 + 9:48
32. Hrubá Veronika 0210001 6YC 22:27 + 9:57
33. Mouralová Magdalena 0120001 žádný 23:11 + 10:41
34. Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice 23:35 + 11:05
35. Hořovská Vladislava NNN Neregistrovaní 24:26 + 11:56
36. Motyčková Zuzana TAP7753 C KOB Tretra Praha 24:37 + 12:07
37. Odehnal Jakub 0160001 NER 24:44 + 12:14
38. Šťastný Pavel 0210002 6YC 27:33 + 15:03
39. Rutnar Martin NNN Neregistrovaní 27:43 + 15:13
40. Paulů Robert 0100001 Běhám na vlastní triko 28:43 + 16:13
41. Trnková Kateřina 0070001 PGP 31:37 + 19:07
42. Slámová Ester NNN Neregistrovaní 47:45 + 35:15
Šubrt Jiří TEP6100 C Tempo Praha DISK
Z1
1.00 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komers Antonín NNN Neregistrovaní 8:05
2. Komers Ferdinand NNN Neregistrovaní 8:06 + 0:01
3. Rakovcová Zuzana 0380001 ner 8:51 + 0:46
4. Nedoma Oliver PDY1000 C Běhej Poděbrady 9:15 + 1:10
5. Walisko Alžběta 0230001 - 9:37 + 1:32
6. Ivasienkovy Laura a Žofie 0410002 Zuzana Lebedová 9:52 + 1:47
7. Proxová Veronika 0260001 Proxovi 10:16 + 2:11
8. Nývlt Mikuláš NNN Neregistrovaní 10:22 + 2:17
9. Slejškovi NNN Neregistrovaní 10:33 + 2:28
10. Černý Ota CEP1302 C Čepíci 10:52 + 2:47
10. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 10:52 + 2:47
12. Silovská Natálie 0390002 Říčany 10:58 + 2:53
12. Dudek Daniel PDY0549 Běhej Poděbrady 10:58 + 2:53
14. Kašpar Adam DOR1101 C OK Dobříš 11:08 + 3:03
15. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:31 + 3:26
16. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 11:33 + 3:28
17. Krčma Vojtěch PDY0849 Běhej Poděbrady 11:34 + 3:29
18. Müllerová Emílie HCE1450 C TJ Hostivice 11:36 + 3:31
19. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 11:41 + 3:36
20. Juřinová Aneta FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:48 + 3:43
21. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 12:01 + 3:56
22. Pakosta Vojtěch NNN Neregistrovaní 12:15 + 4:10
22. Pakostová Anna NNN Neregistrovaní 12:15 + 4:10
24. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 12:39 + 4:34
25. Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 12:44 + 4:39
26. Mikulová Laura ZVO1450 C OB SK Zvole 12:49 + 4:44
27. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 12:56 + 4:51
28. Juřina Michal FYD1300 Jizerský klub OB Frýdlant 13:00 + 4:55
29. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 13:18 + 5:13
30. Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 13:26 + 5:21
31. Svoboda David DKP1205 C Oddíl OB Kotlářka 13:27 + 5:22
32. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 14:09 + 6:04
33. Dobyášová Adéla KAM1051 C OK Kamenice 14:12 + 6:07
34. Dvořáková Lucie 0320003 NNN - Dvořákovi 14:14 + 6:09
35. Sedlatá Vendula PDY1198 Běhej Poděbrady 14:30 + 6:25
36. Cajthamlová Anna DKP1050 C Oddíl OB Kotlářka 14:39 + 6:34
37. Merkun Michal NNN Neregistrovaní 14:51 + 6:46
38. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 14:53 + 6:48
39. Ondráček Viktor EKP1515 C VŠTJ Ekonom Praha 15:16 + 7:11
40. Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo 15:49 + 7:44
41. Karychová Renée DKP1353 C Oddíl OB Kotlářka 16:03 + 7:58
42. Hezká Zuzana DOR1351 OK Dobříš 16:04 + 7:59
43. Bednaříková Eva SPC1553 C SPORTICUS team 16:29 + 8:24
44. Škáchová Evelína DKP1552 C Oddíl OB Kotlářka 16:43 + 8:38
45. Drobník Tadeáš NNN Neregistrovaní 16:48 + 8:43
46. Váchová Soňa MFP1050 C Matfyz Praha 17:40 + 9:35
47. Ptáčková Lucie DKP1255 C Oddíl OB Kotlářka 17:54 + 9:49
48. Ptáček Ondřej DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka 18:28 + 10:23
49. Pucherna Štěpán TAP1400 C KOB Tretra Praha 19:17 + 11:12
50. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 19:18 + 11:13
51. Kazdová Rozárie SJC1350 C Sportcentrum Jičín 19:34 + 11:29
52. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 19:41 + 11:36
53. Chudoba Jiří DKL1102 C KOB Kladno 19:46 + 11:41
54. Chládek Bernard DKP1502 C Oddíl OB Kotlářka 19:54 + 11:49
55. Stanovská Hana 0180004 Houbari 20:07 + 12:02
56. Gunterová Tereza NNN Neregistrovaní 20:58 + 12:53
57. Levová Lucie NNN Neregistrovaní 21:58 + 13:53
58. Ledinská Lucie DKP1253 C Oddíl OB Kotlářka 22:31 + 14:26
59. Franz Vojtěch 0300002 Franzovi 25:17 + 17:12
60. Sedlatý Eduard NNN Neregistrovaní 25:20 + 17:15
61. Král Jan NNN Neregistrovaní 25:43 + 17:38
62. Dneboský Erik 24C1400 OK Vršovice 26:08 + 18:03
63. Kučerová Anastázie MFP1550 Matfyz Praha 26:13 + 18:08
64. Kučera Damián MFP1400 Matfyz Praha 26:29 + 18:24
65. Hora Damián PGP1616 C SK Praga 34:18 + 26:13
66. Rambová Barbora DKP1650 C Oddíl OB Kotlářka 40:48 + 32:43
Sebera Josef SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Černý Vít CEP1500 C Čepíci DISK
Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice DISK
Z2
1.10 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svítil Petr 0090001 PetSvi 8:18
2. Chmelíková Vlasta DOR7753 C OK Dobříš 10:16 + 1:58
3. Dudek Jan ml. PDY0249 Běhej Poděbrady 10:28 + 2:10
4. Krátká Marta NNN Neregistrovaní 10:48 + 2:30
5. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 12:20 + 4:02
6. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 13:20 + 5:02
7. Kamarádová Zdeňka 0050001 xxx 14:29 + 6:11
8. Cajthamlová Barbora DKP1250 C Oddíl OB Kotlářka 16:05 + 7:47
9. Lukavská Zuzana NNN Neregistrovaní 18:23 + 10:05
10. Tloušťová Sára NNN Neregistrovaní 21:51 + 13:33
11. Paulů Tadeáš 0100002 Běhám na vlastní triko 26:11 + 17:53
12. Buchinka NNN Neregistrovaní 26:41 + 18:23
13. Holešta David KPY7500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:59 + 19:41
14. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 38:29 + 30:11
Vondráková Kamila NNN Neregistrovaní DISK
Šolc Jaroslav 0030001 nejsem členem DISK
Z3
1.30 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sotona Martin 0200002 Rychlí šneci 9:50
2. Stanovská Eva 0180001 Houbari 10:42 + 0:52
3. Rücklová Alena NNN Neregistrovaní 11:41 + 1:51
4. Hovadová Agáta SRK9451 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:55 + 4:05
5. Hánělová Matyáš NNN Neregistrovaní 14:15 + 4:25
6. Kamarádová Zdeňka 0050003 xxx 14:22 + 4:32
7. Juřinová Iva FYD8050 C Jizerský klub OB Frýdlant 14:38 + 4:48
8. Havelková Barbora 0220001 Lyčkárna 15:15 + 5:25
9. Nushart Tomáš 0340002 My dva a pes 15:24 + 5:34
10. Hutláková Adéla 0220002 Lyčkárna 15:53 + 6:03
11. Kamarád Tomáš 0050002 xxx 15:57 + 6:07
12. Vondraš Vláďa NNN Neregistrovaní 16:04 + 6:14
13. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 18:37 + 8:47
14. Cápová Jana 0270001 Noname 18:38 + 8:48
15. Hudčeková Jana SLP7850 C OOB Slavia Praha 18:49 + 8:59
16. Dudek Jan PDY7249 Běhej Poděbrady 19:24 + 9:34
17. Mička Timotej TJP1003 C TJ Sokol Troja 19:45 + 9:55
18. Černá Jana TAP7250 C KOB Tretra Praha 19:59 + 10:09
19. Vlasaný Ondřej NNN Neregistrovaní 20:02 + 10:12
20. Černá Jana CEP8450 Čepíci 21:19 + 11:29
21. Hánělová Adéla NNN Neregistrovaní 24:39 + 14:49
22. Studničná Jaroslava NNN Neregistrovaní 27:45 + 17:55
23. Čermák Ladislav NNN Neregistrovaní 31:19 + 21:29
24. Kapoun Luděk NNN Neregistrovaní 35:13 + 25:23