Logo
Datum:
28.04.2024
Místo konání:
Tužín
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Bílkův mlýn
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Palas Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad za jasného jarního počasí. Protest nebyl podán. Zdravotnice ošetřila v cíli několik drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     D80B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     H85B     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 3.54 km, 80 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Elen KAM1550 C OK Kamenice 23:43
2. Koprnická Markéta JJN1456 C Team Jizerky 31:36 + 7:53
3. Hamerská Karin VAM1550 C OB Vamberk 32:45 + 9:02
4. Lonská Justýna 0070001 33:16 + 9:33
5. Míková Martina DKP1752 C Oddíl OB Kotlářka 37:24 + 13:41
6. Kolínová Anita JIL1850 C OK Jilemnice 39:26 + 15:43
7. Kalibánová Bára SNA1651 C TJ START Náchod 39:51 + 16:08
8. Kubištová Alžbeta 0080002 48:48 + 25:05
9. Bolehovská Jana LTU1451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:56 + 25:13
Holatová Veronika PDY1551 C Běhej Poděbrady DISK
Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 C TJ Růžená DNS

D10C 1.94 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milská Josefa SRK1451 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:12
2. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 20:13 + 2:01
3. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 20:47 + 2:35
4. Matrasová Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 22:31 + 4:19
5. Sedláková Anna SRK1550 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:52 + 4:40
6. Hrušková Tereza DOR1451 C OK Dobříš 24:07 + 5:55
7. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 25:34 + 7:22
8. Prošková Andrea SJI1650 C OK Jihlava 25:50 + 7:38
9. Vošvrdová Eliška SJC1551 C Sportcentrum Jičín 26:12 + 8:00
10. Jirků Tereza SJI1551 C OK Jihlava 30:48 + 12:36
11. Cyrany Magdalena SJC1453 C Sportcentrum Jičín 36:06 + 17:54
12. Bejrová Anita VRL1552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:13 + 21:01
13. Hrušková Zuzana DOR1452 C OK Dobříš 39:51 + 21:39
14. Papoušková Annika JJN1453 C Team Jizerky 39:58 + 21:46
15. Janáková Veronika VRL1452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:08 + 21:56
16. Pecánková Barbora TEP1451 C Tempo Praha 40:17 + 22:05
17. Stuchlíková Andrea KDZ1454 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 76:04 + 57:52
Tejkalová Zuzana KDZ1453 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem DNS
Mikulová Laura ZVO1450 C OB SK Zvole DNS
Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga DNS
Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice DNS

D12C 2.27 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejšková Klára KAM1251 B OK Kamenice 21:38
2. Maděrová Klára VLI1256 B Slavia Liberec orienteering 22:25 + 0:47
3. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 23:53 + 2:15
4. Leitnerová Marie VTA1252 B SC vebr-sport 24:11 + 2:33
5. Mikulová Stella ZVO1250 B OB SK Zvole 24:31 + 2:53
6. Maroušková Julie DKP1256 B Oddíl OB Kotlářka 24:33 + 2:55
7. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 24:40 + 3:02
8. Hovorková Nikol LPU1353 C OK Lokomotiva Pardubice 24:42 + 3:04
9. Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 25:19 + 3:41
10. Kolářová Zuzana LOU1250 B SK Moravan Louňovice 25:34 + 3:56
11. Komárková Ondřejka SJH1351 B SOS Jindřichův Hradec 25:37 + 3:59
12. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:12 + 4:34
13. Karbašová Kristýna CTB1253 B SK OB Chotěboř 26:52 + 5:14
14. Fialová Kristýna OPI1253 B Orientační sporty Písek 27:17 + 5:39
15. Zvěřinová Nina LPU1253 B OK Lokomotiva Pardubice 27:26 + 5:48
16. Bašusová Olga KAM1250 B OK Kamenice 27:58 + 6:20
17. Cyrany Anežka SJC1253 C Sportcentrum Jičín 29:12 + 7:34
18. Dvořáková Šarlota DKP1360 C Oddíl OB Kotlářka 29:37 + 7:59
19. Benešová Marie MLA1250 B MLOK Mariánské Lázně 31:37 + 9:59
20. Mrázová Lucie DKP1263 C Oddíl OB Kotlářka 31:52 + 10:14
21. Jedličková Alžběta VPM1351 C KOS Slavia Plzeň 33:48 + 12:10
22. Súkupová Anita PGP1352 B SK Praga 34:58 + 13:20
23. Lauermanová Eva SJI1353 C OK Jihlava 35:31 + 13:53
24. Krejsová Markéta CHT1351 C OOB SK Chrast 35:44 + 14:06
25. Hakenová Petra STH1251 C SK Studenec 36:03 + 14:25
26. Smolíková Kateřina OPI1352 C Orientační sporty Písek 36:23 + 14:45
27. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 36:51 + 15:13
28. Lonská Ema LTU1351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:57 + 15:19
29. Zikmundová Adéla JJN1362 C Team Jizerky 37:40 + 16:02
30. Polednová Dominika RUZ1350 C TJ Růžená 41:02 + 19:24
31. Datlová Anna DKL1350 C KOB Kladno 42:02 + 20:24
32. Voráčková Anežka OSN1260 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:30 + 21:52
33. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 44:47 + 23:09
34. Vrdlovcová Stella JIL1252 C OK Jilemnice 47:04 + 25:26
35. Hezká Zuzana DOR1351 C OK Dobříš 48:06 + 26:28
36. Poláková Gabriela VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:17 + 26:39
37. Roučková Tereza VIM1350 C Ski klub Šumava Vimperk 49:00 + 27:22
38. Polednová Helena RUZ1250 B TJ Růžená 51:33 + 29:55
39. Caudrová Natálie PDY1353 C Běhej Poděbrady 58:01 + 36:23
40. Straková Nora LME1350 C SK Los Mělník 64:19 + 42:41
Kutková Sára TUR1351 B OOB TJ Turnov DISK
Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Vébrová Dominika PDY1351 C Běhej Poděbrady DNS
Retková Adina LTU1350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DNS
Špačková Kateřina JIL1354 C OK Jilemnice DNS
Kazdová Rozárie SJC1350 C Sportcentrum Jičín DNS
MS Benešová Aneta RUZ1150 C TJ Růžená 28:39 + 7:01

D14B 2.52 km, 135 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 A OK Slavia Hradec Králové 21:00
2. Munzarová Monika LPU1056 A OK Lokomotiva Pardubice 23:30 + 2:30
3. Hrušová Lucie PHK1050 B OK 99 Hradec Králové 23:37 + 2:37
4. Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany 24:16 + 3:16
5. Klusáčková Johana CTB1153 B SK OB Chotěboř 24:28 + 3:28
6. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 25:14 + 4:14
7. Vrbatová Barbora VRL1054 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:20 + 4:20
8. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 25:23 + 4:23
9. Dobyášová Adéla KAM1051 B OK Kamenice 25:24 + 4:24
9. Rudolfová Elisabeth JJN1056 B Team Jizerky 25:24 + 4:24
11. Rodová Anežka VSP1152 B USK Praha 25:41 + 4:41
12. Kolářová Veronika LOU1050 B SK Moravan Louňovice 26:25 + 5:25
13. Řepková Anna PGP1052 A SK Praga 26:30 + 5:30
14. Jedličková Lucie SHK1050 B OK Slavia Hradec Králové 26:32 + 5:32
15. Kvapilová Simona PHK1150 B OK 99 Hradec Králové 26:57 + 5:57
16. Klusáčková Dorota CTB1152 B SK OB Chotěboř 26:58 + 5:58
16. Korbelová Tereza PHK1254 B OK 99 Hradec Králové 26:58 + 5:58
18. Rychnovská Eliška SJI1151 B OK Jihlava 27:03 + 6:03
19. Nová Klára VRL1053 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:04 + 6:04
20. Lubasová Nela STA1152 B OK Střelka 27:24 + 6:24
21. Fenclová Hana LPU1054 A OK Lokomotiva Pardubice 27:37 + 6:37
22. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 27:56 + 6:56
23. Hlaváčková Lucie TAP1050 B KOB Tretra Praha 28:03 + 7:03
24. Öner Eda VSP1154 B USK Praha 28:09 + 7:09
25. Fuchsová Barbora KAM1153 B OK Kamenice 28:13 + 7:13
25. Ehlerová Michaela VSP1050 B USK Praha 28:13 + 7:13
27. Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky 28:19 + 7:19
28. Hepnerová Tereza PHK1155 B OK 99 Hradec Králové 28:20 + 7:20
29. Froschová Magdalena LPU1052 B OK Lokomotiva Pardubice 28:50 + 7:50
30. Besedová Barbora PHK1051 B OK 99 Hradec Králové 29:12 + 8:12
31. Truhlářová Dora ZVO1053 C OB SK Zvole 29:13 + 8:13
32. Buďárková Laura STH1051 B SK Studenec 29:34 + 8:34
33. Veselá Klára ZVO1156 B OB SK Zvole 29:49 + 8:49
34. Korbelová Eliška PHK1253 B OK 99 Hradec Králové 29:59 + 8:59
35. Zítová Kateřina LDC1150 B KOB Děčín 30:17 + 9:17
36. Wysocka Michalina CHC1058 C K.O.B. Choceň 30:26 + 9:26
37. Bolinová Evelína FSP1150 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:30 + 9:30
37. Lepšová Julie SRK1152 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:30 + 9:30
39. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 B OB SK Zvole 30:39 + 9:39
40. Hrušková Gabriela PGP1150 B SK Praga 31:28 + 10:28
40. Komárková Radka SJH1151 B SOS Jindřichův Hradec 31:28 + 10:28
42. Bartalošová Ada PGP1050 B SK Praga 31:40 + 10:40
43. Beránková Julie VPM1051 B KOS Slavia Plzeň 31:59 + 10:59
44. Knýbelová Anna FSP1152 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:17 + 11:17
45. Vodrážková Barbora VPM1050 B KOS Slavia Plzeň 32:26 + 11:26
46. Brotánková Klára ROU1151 B SKOB Roudnice nad Labem 32:28 + 11:28
47. Dostrašilová Vendula JJN1151 B Team Jizerky 32:50 + 11:50
48. Zitková Veronika LPU1051 B OK Lokomotiva Pardubice 33:26 + 12:26
49. Krykorková Zuzana SJC1153 B Sportcentrum Jičín 33:44 + 12:44
50. Nováková Věra STH1055 C SK Studenec 33:52 + 12:52
51. Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec 33:53 + 12:53
52. Andělová Viktorie VPM1155 B KOS Slavia Plzeň 34:35 + 13:35
53. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 34:38 + 13:38
54. Kalábová Kateřina OPI1152 B Orientační sporty Písek 35:03 + 14:03
55. Smolíková Adéla OPI1150 B Orientační sporty Písek 35:36 + 14:36
56. Čevelová Adéla RIC1150 B OB Říčany 35:38 + 14:38
57. Kroupová Anna LPU1154 B OK Lokomotiva Pardubice 36:13 + 15:13
58. Magazu Sophia DOR1152 B OK Dobříš 36:29 + 15:29
59. Havlíčková Hana CHT1153 B OOB SK Chrast 36:51 + 15:51
60. Horáková Eliška PHK1152 B OK 99 Hradec Králové 37:08 + 16:08
61. Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:10 + 16:10
62. Škodová Denisa PGP1058 B SK Praga 37:21 + 16:21
63. Nechvátalová Eva VCB1060 B OB České Budějovice 37:31 + 16:31
64. Kvapilová Klára TUV1199 B SOK TJ Turnov 38:04 + 17:04
65. Spilková Magdaléna JIL1151 C OK Jilemnice 38:20 + 17:20
66. Maternová Jana VPM1150 C KOS Slavia Plzeň 38:24 + 17:24
67. Málková Karolína SHK1051 B OK Slavia Hradec Králové 38:25 + 17:25
68. Blehová Barbora DOR1151 B OK Dobříš 38:54 + 17:54
69. Košťáková Emma DOR1155 B OK Dobříš 38:57 + 17:57
70. Šubrtová Barbora TAP1150 B KOB Tretra Praha 39:33 + 18:33
71. Fukátková Ludmila LPU1053 B OK Lokomotiva Pardubice 39:40 + 18:40
72. Tomešová Evelína DKP1168 B Oddíl OB Kotlářka 40:02 + 19:02
73. Mrázková Berta PGP1155 B SK Praga 40:29 + 19:29
74. Dvořáková Alžběta DKP1172 C Oddíl OB Kotlářka 41:26 + 20:26
75. Korecká Eva CHT1054 B OOB SK Chrast 42:28 + 21:28
76. Tejkalová Aneta KDZ1052 B Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 43:02 + 22:02
77. Súkupová Sára PGP1151 B SK Praga 44:25 + 23:25
78. Zavadilová Adéla VSP1153 B USK Praha 47:37 + 26:37
79. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 48:36 + 27:36
80. Pozdílková Kateřina PHK1251 B OK 99 Hradec Králové 48:51 + 27:51
81. Augustová Ema TUR1162 C OOB TJ Turnov 50:16 + 29:16
82. Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 50:33 + 29:33
83. Kůrková Ema VTA1053 B SC vebr-sport 53:20 + 32:20
84. Sollier Jennifer PDY1052 C Běhej Poděbrady 58:31 + 37:31
85. Nedbalová Magdalena MFP1053 C Matfyz Praha 58:50 + 37:50
86. Oravcová Amálie JJN1153 B Team Jizerky 59:41 + 38:41
87. Svitáková Ludmila SJH1152 C SOS Jindřichův Hradec 72:20 + 51:20
Hetnar Oliwia 19P1050 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Ryšavá Anežka JJN1054 B Team Jizerky DISK
Kubešová Eliška VLI1152 B Slavia Liberec orienteering DNS
Vaňátková Thea LTU1150 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov DNS
Pethsová Isabella KRN1051 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DNS
Pechová Marie Anna VLI1050 B Slavia Liberec orienteering DNS
Stadtherrová Adéla JJN1150 B Team Jizerky DNS

D16B 3.06 km, 165 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUR0957 A OOB TJ Turnov 26:40
2. Flossmannová Lucie VLI0852 A Slavia Liberec orienteering 28:52 + 2:12
3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:24 + 3:44
4. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 31:12 + 4:32
5. Zabořilová Anna TUR0951 A OOB TJ Turnov 31:41 + 5:01
6. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 31:58 + 5:18
7. Bartalošová Anežka PGP0853 B SK Praga 31:59 + 5:19
8. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 32:36 + 5:56
9. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 32:56 + 6:16
10. Šimotová Elen STA0954 B OK Střelka 33:00 + 6:20
11. Honzáková Nela PGP0858 B SK Praga 33:13 + 6:33
12. Jedličková Veronika SHK0850 B OK Slavia Hradec Králové 33:39 + 6:59
13. Nemšovská Magdalena PGP0859 A SK Praga 33:46 + 7:06
14. Sobotková Lada OPI0951 B Orientační sporty Písek 34:35 + 7:55
15. Plachá Nora STA0851 B OK Střelka 34:36 + 7:56
16. Kvapilová Markéta PHK0950 B OK 99 Hradec Králové 34:40 + 8:00
17. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 34:58 + 8:18
18. Řehořková Ema DKP0956 B Oddíl OB Kotlářka 35:00 + 8:20
19. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 35:04 + 8:24
20. Holingerová Alžběta CHC0953 B K.O.B. Choceň 35:40 + 9:00
21. Volešová Edita TAP0960 B KOB Tretra Praha 35:56 + 9:16
22. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 36:22 + 9:42
23. Lepšová Lucie SRK0951 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:45 + 10:05
24. Michalíková Klára ZVO0954 B OB SK Zvole 37:08 + 10:28
25. Dutkiewicz Wiktoria 88P0850 MKS Paulinum Jelenia Góra 37:19 + 10:39
26. Pozdílková Zuzana PHK0952 B OK 99 Hradec Králové 37:39 + 10:59
27. Nikołajuk Martyna 19P0950 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 37:48 + 11:08
28. Kunartová Dominika PHK0888 B OK 99 Hradec Králové 38:00 + 11:20
29. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 38:14 + 11:34
30. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 38:40 + 12:00
31. Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 38:55 + 12:15
32. Snížková Adéla DKP0850 B Oddíl OB Kotlářka 39:42 + 13:02
33. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 40:03 + 13:23
34. Baštová Justýna DOR0952 B OK Dobříš 40:06 + 13:26
35. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:09 + 13:29
36. Hančová Karolína VRL0952 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:16 + 13:36
37. Labská Kateřina PGP0963 B SK Praga 40:42 + 14:02
38. Hovorková Elen LPU0954 B OK Lokomotiva Pardubice 40:45 + 14:05
39. Macháčková Kateřina CHC0951 B K.O.B. Choceň 40:51 + 14:11
40. Bednářová Štěpánka TAP0862 C KOB Tretra Praha 40:55 + 14:15
41. Mikulová Tereza ZVO0851 B OB SK Zvole 40:56 + 14:16
42. Vlková Ema SJC0953 C Sportcentrum Jičín 41:05 + 14:25
43. Hanáková Aneta KRL0951 A Kometa Kralovice 41:20 + 14:40
44. Dvořáková Lucie PGP0956 B SK Praga 41:22 + 14:42
45. Julišová Kateřina ZAM0851 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:02 + 15:22
46. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 42:51 + 16:11
47. Hrušková Tereza PGP0953 A SK Praga 43:04 + 16:24
48. Kaplanová Viktorie LPU0864 B OK Lokomotiva Pardubice 43:43 + 17:03
49. Blahutová Lucie PGP0968 B SK Praga 44:05 + 17:25
50. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 44:16 + 17:36
51. Netopilová Simona VAM0950 B OB Vamberk 44:42 + 18:02
52. Syblíková Rozálie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 45:35 + 18:55
53. Těthalová Anežka SJH0957 B SOS Jindřichův Hradec 46:23 + 19:43
54. Janatová Violka TJN0956 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:27 + 20:47
55. Hlavsová Tereza SHK0857 B OK Slavia Hradec Králové 48:52 + 22:12
56. Hermannová Natálie MLA0851 B MLOK Mariánské Lázně 49:04 + 22:24
57. Grusserová Diana PHK0999 B OK 99 Hradec Králové 49:22 + 22:42
58. Macková Gita LPU0961 B OK Lokomotiva Pardubice 49:24 + 22:44
59. Michalíková Alžběta ZVO0953 B OB SK Zvole 49:37 + 22:57
60. Hüblová Agáta FSP0853 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:14 + 24:34
61. Velátová Tereza OPI0953 B Orientační sporty Písek 51:57 + 25:17
62. Žemlová Magdalena KAM0950 B OK Kamenice 52:47 + 26:07
63. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 53:31 + 26:51
64. Ellederová Eva TAP0860 B KOB Tretra Praha 53:55 + 27:15
65. Dominová Julie LPU0857 B OK Lokomotiva Pardubice 54:15 + 27:35
66. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 54:30 + 27:50
67. Berná Klára ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda 54:33 + 27:53
68. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 57:03 + 30:23
69. Sadílková Natálie LTU0951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:20 + 30:40
70. Polanecká Anežka SJC0952 B Sportcentrum Jičín 57:25 + 30:45
71. Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš 66:36 + 39:56
72. Slavíková Bára CHT0951 B OOB SK Chrast 69:56 + 43:16
73. Hezká Tereza DOR0855 C OK Dobříš 73:51 + 47:11
74. Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:02 + 48:22
Nováková Anna Marie CTB0951 A SK OB Chotěboř DNS
Kubešová Tereza VLI0954 B Slavia Liberec orienteering DNS

D18B 3.30 km, 175 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 31:23
2. Kudrnáčová Marta KAM0754 A OK Kamenice 33:10 + 1:47
3. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 33:23 + 2:00
4. Pipková Karolína LPU0756 A OK Lokomotiva Pardubice 34:00 + 2:37
5. Košková Martina SHK0652 B OK Slavia Hradec Králové 34:20 + 2:57
6. Malá Anežka JIL0751 A OK Jilemnice 34:22 + 2:59
7. Kraszewska Olga CHC0755 C K.O.B. Choceň 34:38 + 3:15
8. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 35:37 + 4:14
9. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 35:52 + 4:29
10. Havlová Tereza KAM0760 A OK Kamenice 35:55 + 4:32
11. Kvášovská Ludmila LTU0753 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:59 + 4:36
12. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 36:08 + 4:45
13. Kašparová Alžběta DOR0753 A OK Dobříš 36:42 + 5:19
14. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 37:00 + 5:37
15. Stará Barbora FSP0752 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:04 + 5:41
16. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 37:05 + 5:42
17. Lewkowicz Julia 88P0752 MKS Paulinum Jelenia Góra 37:33 + 6:10
18. Rážová Aneta PHK0662 B OK 99 Hradec Králové 37:35 + 6:12
19. Lichtenbergová Zuzana VSP0754 A USK Praha 37:39 + 6:16
20. Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 37:42 + 6:19
21. Mimrová Kateřina CHC0658 B K.O.B. Choceň 38:33 + 7:10
22. Fibírová Lucie FSP0777 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:42 + 7:19
23. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 38:46 + 7:23
24. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 38:55 + 7:32
25. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 39:09 + 7:46
26. Szczygieł Hanna CHC0752 C K.O.B. Choceň 39:30 + 8:07
27. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 39:52 + 8:29
28. Kuciel Hanna CHC0751 C K.O.B. Choceň 39:54 + 8:31
29. Svobodová Adriana FSP0653 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:05 + 8:42
30. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 40:49 + 9:26
31. Dvořáková Veronika PGP0659 B SK Praga 40:56 + 9:33
32. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 40:59 + 9:36
33. Baďurová Eliška PZR0752 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:31 + 10:08
34. Durka Martyna 88P0101 MKS Paulinum Jelenia Góra 41:33 + 10:10
35. Škapová Markéta CHT0752 B OOB SK Chrast 43:00 + 11:37
36. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 43:08 + 11:45
37. Geffertová Agáta FSP0753 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:14 + 11:51
38. Stavrinou Kristýna SRK0751 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:24 + 12:01
39. Cicvárková Klára JJN0751 B Team Jizerky 44:38 + 13:15
40. Holohlavská Ema JIL0652 B OK Jilemnice 45:04 + 13:41
41. Paulová Barbora CTB0753 B SK OB Chotěboř 45:06 + 13:43
42. Pokorná Anežka KRL0757 B Kometa Kralovice 45:16 + 13:53
43. Votočková Amelie JIL0750 C OK Jilemnice 46:23 + 15:00
44. Šumpíková Barbora SHK0759 B OK Slavia Hradec Králové 46:40 + 15:17
45. Hamáčková Táňa STH0754 B SK Studenec 47:06 + 15:43
46. Šilerová Petra DKP0760 B Oddíl OB Kotlářka 48:54 + 17:31
47. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 49:22 + 17:59
48. Žemlová Barbora KAM0751 B OK Kamenice 49:27 + 18:04
49. Leinweberová Julie FSP0755 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:43 + 19:20
50. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 50:52 + 19:29
51. Velátová Lucie OPI0750 C Orientační sporty Písek 52:03 + 20:40
52. Závodná Zuzana LTU0750 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:34 + 21:11
53. Matějková Kateřina PDY0651 C Běhej Poděbrady 56:29 + 25:06
54. Kutková Tereza JEN0752 B OB Jenišovice 64:20 + 32:57
55. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 67:02 + 35:39
Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové DNS
Šmídová Terezie LPU0659 B OK Lokomotiva Pardubice DNS
Plecháčová Marie NPA0652 B SK LOB Nová Paka DNS

D20B 3.45 km, 175 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5456

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Beránková Šárka ZTC0551 B Západočeské sportovní centrum OB 33:42 5718
2. Plachá Zita SJI0550 A OK Jihlava 33:43 + 0:01 5715
3. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 34:28 + 0:46 5590
4. Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 35:09 + 1:27 5476
5. Novotná Barbora TUR0552 A OOB TJ Turnov 35:58 + 2:16 5339
6. Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 36:27 + 2:45 5258
7. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 36:44 + 3:02 5211
8. Sobotová Alžběta DLP0550 B OOB TJ Dukla Praha 36:52 + 3:10 5189
9. Zoubková Šárka JJN0554 B Team Jizerky 39:02 + 5:20 4827
10. Skácelová Kateřina JJN0550 B Team Jizerky 39:21 + 5:39 4774
11. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 39:46 + 6:04 4704
12. Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 42:30 + 8:48 4248
13. Linhartová Klára ZVO0556 A OB SK Zvole 42:49 + 9:07 4195
14. Tulachová Anna VSP0554 B USK Praha 46:23 + 12:41 3599
15. Tučková Anna LPU0455 B OK Lokomotiva Pardubice 47:52 + 14:10 3351
16. Kubíková Magdaléna LPU0566 B OK Lokomotiva Pardubice 49:37 + 15:55 3059
17. Vrábelová Hana PHK0454 B OK 99 Hradec Králové 51:23 + 17:41 2763
18. Vlachová Adéla KRL0551 B Kometa Kralovice 52:01 + 18:19 2658
19. Paulová Pavlína CTB0551 B SK OB Chotěboř 56:18 + 22:36 1942
20. Lichtenbergová Tereza VSP0556 C USK Praha 57:33 + 23:51 1733

D21B 4.37 km, 240 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8784

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 39:49 9199
2. Novotná Michaela TUR0551 R OOB TJ Turnov 40:06 + 0:17 9134
3. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 40:22 + 0:33 9073
4. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 41:26 + 1:37 8830
5. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 41:34 + 1:45 8800
6. Nováková Zuzana NPA9151 R SK LOB Nová Paka 41:35 + 1:46 8796
7. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Brno Žabovřesky 41:37 + 1:48 8789
8. Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 43:35 + 3:46 8340
9. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 43:39 + 3:50 8325
9. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 43:39 + 3:50 8325
11. Rufferová Iva TUR8354 C OOB TJ Turnov 43:53 + 4:04 8272
12. Sokolářová Šárka TUR9999 E OOB TJ Turnov 43:59 + 4:10 8249
13. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 44:02 + 4:13 8238
14. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 44:37 + 4:48 8105
15. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 44:59 + 5:10 8021
16. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 45:04 + 5:15 8002
17. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 45:57 + 6:08 7801
18. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 46:45 + 6:56 7619
19. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 47:05 + 7:16 7543
20. Krásná Jitřenka DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 47:37 + 7:48 7421
21. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 48:07 + 8:18 7308
22. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 48:09 + 8:20 7300
23. Hepnerová Martina PHK8150 C OK 99 Hradec Králové 48:10 + 8:21 7296
24. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 8:25 7281
25. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 48:17 + 8:28 7270
26. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 48:47 + 8:58 7156
27. Chrzová Eliška PGP0353 C SK Praga 49:15 + 9:26 7049
28. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 49:34 + 9:45 6977
29. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 49:44 + 9:55 6939
30. Janoušková Lucie BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor 50:07 + 10:18 6852
31. Aschermannová Karolína KAM0051 C OK Kamenice 51:06 + 11:17 6628
31. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 51:06 + 11:17 6628
33. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 51:10 + 11:21 6613
34. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:11 + 11:22 6609
35. Hrabánková Zuzana PGP9950 C SK Praga 51:23 + 11:34 6563
36. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 51:52 + 12:03 6453
37. Zamouřilová Anežka PHK0354 C OK 99 Hradec Králové 52:06 + 12:17 6400
38. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 52:08 + 12:19 6392
39. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 52:11 + 12:22 6381
40. Kameníková Andrea BOR9751 C OK Jiskra Nový Bor 52:13 + 12:24 6373
41. Sanna Karin DKP0250 C Oddíl OB Kotlářka 52:33 + 12:44 6297
42. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 52:55 + 13:06 6214
43. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 53:39 + 13:50 6047
44. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 53:45 + 13:56 6024
45. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 54:52 + 15:03 5770
46. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 55:16 + 15:27 5678
47. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:26 + 15:37 5640
48. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 55:58 + 16:09 5519
49. Matoušová Kateřina VRL9955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:29 + 17:40 5173
50. Nedbálková Hana BOR9750 C OK Jiskra Nový Bor 58:10 + 18:21 5018
51. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:33 + 18:44 4930
52. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 58:39 + 18:50 4908
53. Švecová Anežka ZVO0352 C OB SK Zvole 59:04 + 19:15 4813
54. Koberová Kateřina LPU0352 C OK Lokomotiva Pardubice 59:06 + 19:17 4805
55. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 59:07 + 19:18 4801
56. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Brno Žabovřesky 59:29 + 19:40 4718
57. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 59:51 + 20:02 4634
58. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 60:41 + 20:52 4444
59. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 63:46 + 23:57 3742
60. Baierová Hana TUR8989 C OOB TJ Turnov 64:03 + 24:14 3677
61. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 64:09 + 24:20 3654
62. Horáková Veronika PHK0353 C OK 99 Hradec Králové 64:12 + 24:23 3643
63. Svobodová Barbora JJN8950 C Team Jizerky 64:46 + 24:57 3514
64. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 65:30 + 25:41 3347
65. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 65:57 + 26:08 3244
66. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:49 + 28:00 2819
67. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 72:21 + 32:32 1786
Riby Rose DOK0052 C OK Doksy DISK 0
Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov DISK 0
Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DNS 0

D21C 3.42 km, 170 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4035

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poloprutská Markéta VLI9251 C Slavia Liberec orienteering 30:27 4494
2. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 32:41 + 2:14 4208
3. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 35:11 + 4:44 3888
4. Omová Michaela TUR8153 C OOB TJ Turnov 35:21 + 4:54 3867
5. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 36:10 + 5:43 3762
6. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 36:29 + 6:02 3721
7. Procházková Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 38:39 + 8:12 3444
8. Biersaková Dagmar KRL0051 C Kometa Kralovice 39:26 + 8:59 3344
9. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 40:13 + 9:46 3243
10. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 C K.O.B. Choceň 43:18 + 12:51 2849
11. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 43:43 + 13:16 2795
12. Wiesnerová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 45:52 + 15:25 2520
13. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 48:10 + 17:43 2225
14. Nováková Lucie BOR9854 C OK Jiskra Nový Bor 48:25 + 17:58 2193
15. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 48:26 + 17:59 2191
16. Čapková Lucie KAM0459 C OK Kamenice 50:08 + 19:41 1973
17. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 52:55 + 22:28 1617
18. Kotrčová Lenka LPU9359 C OK Lokomotiva Pardubice 54:54 + 24:27 1363
19. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:20 + 24:53 1308
20. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 60:49 + 30:22 605
21. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 61:12 + 30:45 556
22. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 62:56 + 32:29 334
23. Vacková Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 65:45 + 35:18 0
24. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 67:18 + 36:51 0
25. Murínová Magdaléna KSU9950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:07 + 42:40 0
26. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 73:38 + 43:11 0
27. Neradová Klára 0250002 74:28 + 44:01
28. Matušincová Anna PHK0561 C OK 99 Hradec Králové 78:52 + 48:25 0
29. Jirků Olga SJI7750 C OK Jihlava 93:50 + 63:23 0
Kufel Agata TUR8857 C OOB TJ Turnov DISK 0
Lounková Zuzana PDY8550 C Běhej Poděbrady DISK 0
Chvojková Renata BOR9350 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Peterková Viktorie LLI7551 C LOK-o Liberec DNS 0
Strachotová Pavlína JJN9350 C Team Jizerky DNS 0
Černá Petra LLI0250 C LOK-o Liberec DNS 0
Masopustová Elise PGP8656 C SK Praga DNS 0
Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha DNS 0

D35B 3.93 km, 180 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřinová Martina LPU8357 C OK Lokomotiva Pardubice 40:42
2. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:40 + 2:58
3. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:37 + 7:55
4. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 48:52 + 8:10
5. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 49:19 + 8:37
6. Roučková Romana VIM8350 C Ski klub Šumava Vimperk 49:37 + 8:55
7. Večeřová Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:34 + 10:52
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:20 + 11:38
9. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 52:59 + 12:17
10. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 53:40 + 12:58
11. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 53:52 + 13:10
12. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 59:11 + 18:29
13. Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 59:18 + 18:36
14. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 59:33 + 18:51
15. Škáchová Petra DKP7054 C Oddíl OB Kotlářka 59:37 + 18:55
16. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 60:31 + 19:49
17. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 65:41 + 24:59
18. Vrbatová Petra VRL8552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:28 + 26:46
19. Makaloušová Hana VRL8853 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:43 + 28:01
20. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 68:53 + 28:11
21. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 69:36 + 28:54
22. Koprnická Markéta JJN8550 C Team Jizerky 72:18 + 31:36
23. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:36 + 33:54
24. Vejrová Iva STH8852 C SK Studenec 77:33 + 36:51
25. Bínová Jana KAM8650 C OK Kamenice 81:25 + 40:43
26. Kožíšková Jana EKP8750 C VŠTJ Ekonom Praha 84:56 + 44:14
27. Caudrová Lucie PDY8650 C Běhej Poděbrady 139:04 + 98:22
Špačková Michaela JIL8452 C OK Jilemnice DNS
Bolinová Hana FSP8152 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS
Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld DNS
Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice DNS
Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice DNS

D40B 3.79 km, 160 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie TJN8154 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:06
2. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 36:52 + 0:46
3. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 37:05 + 0:59
4. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 39:03 + 2:57
5. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 40:03 + 3:57
6. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:31 + 5:25
7. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 42:07 + 6:01
8. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 42:32 + 6:26
9. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 42:58 + 6:52
10. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 43:53 + 7:47
11. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 44:06 + 8:00
12. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 44:14 + 8:08
13. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 45:11 + 9:05
14. Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 47:21 + 11:15
15. Sobotová Jana DLP8250 C OOB TJ Dukla Praha 48:20 + 12:14
16. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 48:51 + 12:45
17. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 49:11 + 13:05
18. Nimshausová Hana CHC8151 C K.O.B. Choceň 49:37 + 13:31
19. Kožíšková Hana MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně 50:01 + 13:55
20. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 50:09 + 14:03
21. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 50:59 + 14:53
22. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 51:11 + 15:05
23. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 51:42 + 15:36
24. Dlouhá Marta PGP7858 C SK Praga 51:46 + 15:40
25. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 52:31 + 16:25
26. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 54:48 + 18:42
27. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 56:38 + 20:32
28. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 58:55 + 22:49
29. Vítečková Kateřina DKP7251 C Oddíl OB Kotlářka 59:20 + 23:14
30. Brožová Jana LTU8250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:07 + 24:01
31. Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:06 + 25:00
32. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 61:10 + 25:04
33. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 62:16 + 26:10
34. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 62:47 + 26:41
35. Bednářová Veronika BOR8052 C OK Jiskra Nový Bor 63:19 + 27:13
36. Nováková Ivana DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha 63:30 + 27:24
37. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 64:46 + 28:40
38. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 66:44 + 30:38
39. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 68:34 + 32:28
40. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 69:22 + 33:16
41. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:12 + 36:06
42. Janáková Eva VRL8352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:11 + 37:05
43. Súkupová Hana PGP8156 C SK Praga 73:21 + 37:15
44. Hakenová Dana STH8251 C SK Studenec 75:03 + 38:57
45. Salingerová Eliška PGP8457 C SK Praga 76:56 + 40:50
46. Kubíková Lenka LLI8050 C LOK-o Liberec 77:52 + 41:46
47. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 78:50 + 42:44
48. Augustová Jitka TUR8150 C OOB TJ Turnov 80:58 + 44:52
49. Haluzová Marie DKP8153 C Oddíl OB Kotlářka 85:59 + 49:53
50. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 89:31 + 53:25
Smolíková Lenka OPI8051 C Orientační sporty Písek DISK
Nováková Jana STH8352 C SK Studenec DISK
Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov DISK
Vrdlovcová Barbora JIL8150 C OK Jilemnice DISK
Hrušová Dagmar PHK8050 C OK 99 Hradec Králové DNS
Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk DNS
Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř DNS

D45B 3.36 km, 175 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 34:59
2. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 36:59 + 2:00
3. Ryšavá Magdaléna PGP7650 C SK Praga 37:34 + 2:35
4. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 40:04 + 5:05
5. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 40:32 + 5:33
6. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 40:33 + 5:34
7. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 41:20 + 6:21
8. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 41:32 + 6:33
9. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 42:44 + 7:45
10. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 43:17 + 8:18
11. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 43:24 + 8:25
12. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 46:37 + 11:38
13. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 46:44 + 11:45
14. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 46:54 + 11:55
15. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 47:13 + 12:14
16. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 48:15 + 13:16
17. Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 48:49 + 13:50
18. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 49:00 + 14:01
19. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:05 + 14:06
20. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 49:27 + 14:28
21. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 49:56 + 14:57
22. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 50:08 + 15:09
23. Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 50:14 + 15:15
24. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 50:18 + 15:19
25. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 51:00 + 16:01
26. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 51:43 + 16:44
27. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 51:59 + 17:00
28. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 52:01 + 17:02
29. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 52:19 + 17:20
30. Nová Martina VRL7656 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:28 + 17:29
31. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 52:40 + 17:41
32. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 53:02 + 18:03
33. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 53:58 + 18:59
34. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 54:36 + 19:37
35. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 54:41 + 19:42
36. Řepková Jana PGP7762 C SK Praga 54:42 + 19:43
37. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 55:00 + 20:01
38. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 55:51 + 20:52
39. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 56:14 + 21:15
40. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:22 + 21:23
41. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 56:59 + 22:00
42. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 59:44 + 24:45
43. Havlík Poláková Pavlína VRL7851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:52 + 25:53
44. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 63:51 + 28:52
45. Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:54 + 29:55
46. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 65:31 + 30:32
47. Bolehovská Iva LTU7552 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:34 + 31:35
48. Magazu Radmila DOR7853 C OK Dobříš 67:20 + 32:21
49. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 68:22 + 33:23
50. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 68:23 + 33:24
51. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 68:30 + 33:31
52. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 68:51 + 33:52
53. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 69:26 + 34:27
54. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 69:37 + 34:38
55. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 70:44 + 35:45
56. Sedláková Hana SRK7850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:56 + 35:57
57. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:14 + 36:15
58. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 71:56 + 36:57
59. Ellederová Zdenka TAP7755 C KOB Tretra Praha 72:11 + 37:12
60. Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 72:27 + 37:28
61. Sadílková Michaela LTU7650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:44 + 38:45
62. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 74:33 + 39:34
63. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 74:44 + 39:45
64. Korbelová Petra PHK7652 C OK 99 Hradec Králové 79:02 + 44:03
65. Plachá Radka STA7551 C OK Střelka 84:45 + 49:46
66. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 88:43 + 53:44
67. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 93:29 + 58:30
68. Soukupová Andrea NEK7851 C Nejdek Orienteering 110:21 + 75:22
69. Straková Linda LME7950 C SK Los Mělník 113:26 + 78:27
70. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 219:06 + 184:07
Junková Petra STH7451 C SK Studenec DISK
Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering DISK
Weberová Ivana SMR7650 SNS Smržovka DISK
Čapková Eva LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kalábová Vendula OPI7950 C Orientační sporty Písek DISK
Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga DNS
Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DNS
Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering DNS
Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor DNS
Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda DNS
Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor DNS
MS Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 38:26 + 3:27

D50B 3.30 km, 165 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:28
2. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 40:20 + 1:52
3. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 41:42 + 3:14
4. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:01 + 3:33
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 42:04 + 3:36
6. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 43:16 + 4:48
7. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 44:05 + 5:37
8. Nehasilová Zuzana BOR7150 C OK Jiskra Nový Bor 45:26 + 6:58
9. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 45:58 + 7:30
10. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 47:39 + 9:11
11. Mitisková Hana BOR7460 C OK Jiskra Nový Bor 49:54 + 11:26
12. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 50:25 + 11:57
13. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 52:49 + 14:21
14. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 54:11 + 15:43
15. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 54:32 + 16:04
16. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 54:43 + 16:15
17. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 54:46 + 16:18
18. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:52 + 16:24
19. Benešová Marika KDZ7150 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 54:58 + 16:30
20. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 57:36 + 19:08
21. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:11 + 20:43
22. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 60:31 + 22:03
23. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 61:20 + 22:52
24. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 63:43 + 25:15
25. Balcarová Alena LLI7150 C LOK-o Liberec 63:53 + 25:25
26. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 64:28 + 26:00
27. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 65:12 + 26:44
28. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 69:52 + 31:24
29. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 72:45 + 34:17
30. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 72:49 + 34:21
31. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 78:45 + 40:17
32. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 84:28 + 46:00
33. Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 87:53 + 49:25
34. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 90:17 + 51:49
35. Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 98:03 + 59:35
36. Vrabcová Lucie 0230001 104:39 + 66:11
37. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 159:29 + 121:01
Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč DISK
Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš DISK
Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice DNS
Folprechtová Kateřina TUV7454 C SOK TJ Turnov DNS
Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
Doubková Dagmar EKP7350 C VŠTJ Ekonom Praha DNS

D55B 2.99 km, 140 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:27
2. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:54 + 2:27
3. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 42:04 + 2:37
4. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 43:42 + 4:15
5. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:55 + 4:28
6. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 45:02 + 5:35
7. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 47:09 + 7:42
8. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 47:37 + 8:10
9. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 47:48 + 8:21
10. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 48:10 + 8:43
11. Izáková Tereza LME6850 C SK Los Mělník 49:03 + 9:36
12. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:06 + 9:39
13. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 49:17 + 9:50
14. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 51:05 + 11:38
15. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 51:21 + 11:54
16. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 53:12 + 13:45
17. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:39 + 16:12
18. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 56:19 + 16:52
19. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:44 + 17:17
20. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 57:20 + 17:53
21. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 58:32 + 19:05
22. Nadera Agata 0090001 59:15 + 19:48
23. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 59:39 + 20:12
24. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 59:41 + 20:14
25. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 60:24 + 20:57
26. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 62:56 + 23:29
27. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 65:33 + 26:06
28. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 66:29 + 27:02
29. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 70:06 + 30:39
Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky DISK

D60B 2.92 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 39:54
2. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 43:23 + 3:29
3. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 46:01 + 6:07
4. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 46:41 + 6:47
5. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 9:34
6. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 50:55 + 11:01
7. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 52:51 + 12:57
8. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 53:51 + 13:57
9. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 54:35 + 14:41
10. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 55:10 + 15:16
11. Košková Vlasta LLI6351 C LOK-o Liberec 58:51 + 18:57
12. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 59:31 + 19:37
13. Havlíčková Jindřiška KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 62:39 + 22:45
14. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 62:55 + 23:01
15. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 63:54 + 24:00
16. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:09 + 27:15
17. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:37 + 28:43
18. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 70:03 + 30:09
19. Brémová Hildegarda KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže 89:46 + 49:52
20. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 95:56 + 56:02
21. Stibalová Věra LDC6051 C KOB Děčín 97:07 + 57:13
22. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 102:21 + 62:27
Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Ježková Regina PGP6352 C SK Praga DISK

D65B 2.64 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:40
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 3:12
3. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 42:17 + 3:37
4. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 42:38 + 3:58
5. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 42:41 + 4:01
6. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 43:29 + 4:49
7. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:05 + 6:25
8. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 46:19 + 7:39
9. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 46:51 + 8:11
10. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 49:15 + 10:35
11. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 50:35 + 11:55
12. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 50:43 + 12:03
13. Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 51:33 + 12:53
14. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 52:27 + 13:47
15. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 52:44 + 14:04
16. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 53:03 + 14:23
17. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 53:56 + 15:16
18. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 54:08 + 15:28
19. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 55:16 + 16:36
20. Vejvodová Mirka VCB5750 C OB České Budějovice 65:59 + 27:19
21. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 69:04 + 30:24
22. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 69:18 + 30:38
23. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 77:29 + 38:49
24. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:48 + 42:08
25. Neumann Petra CHA5851 C OK Chrastava 81:38 + 42:58
26. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 81:58 + 43:18
27. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 87:45 + 49:05
Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK

D70B 2.29 km, 115 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 38:46
2. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 40:15 + 1:29
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 53:26 + 14:40
4. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 56:45 + 17:59
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 56:57 + 18:11
6. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 60:43 + 21:57
7. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 62:05 + 23:19
8. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 63:54 + 25:08
9. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 70:13 + 31:27
10. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:46 + 45:00
11. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 88:03 + 49:17

D75B 2.02 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 50:44
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 54:10 + 3:26
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 59:09 + 8:25
4. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 77:22 + 26:38

D80B 1.91 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 80:02
Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga DNS

H10N 3.54 km, 80 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Štěpán SJH1602 C SOS Jindřichův Hradec 25:03
2. Kazda Mikuláš SJC1717 C Sportcentrum Jičín 25:34 + 0:31
3. Matějů Antonín PGP1501 C SK Praga 26:57 + 1:54
4. Míka Štěpán DKP1504 C Oddíl OB Kotlářka 27:46 + 2:43
5. Čech Antonín BOR1601 C OK Jiskra Nový Bor 27:47 + 2:44
6. Hora Damián PGP1616 C SK Praga 35:34 + 10:31
7. Haken Václav STH1601 C SK Studenec 47:03 + 22:00
8. Korecký Marek CHT1701 C OOB SK Chrast 53:43 + 28:40
9. Sokolář Vojtěch SNA1601 C TJ START Náchod 57:02 + 31:59
Peteráč Jindřich VLI1502 C Slavia Liberec orienteering DNS
Vebr Jan PDY1601 C Běhej Poděbrady DNS
Drobník Kryštof SJC1502 C Sportcentrum Jičín DNS
Vlček David TUR1609 C OOB TJ Turnov DNS

H10C 1.91 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauerman Jan SJI1515 C OK Jihlava 16:42
2. Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga 17:07 + 0:25
3. Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 18:32 + 1:50
4. Novotný Matouš PHK1515 C OK 99 Hradec Králové 18:36 + 1:54
5. Kazda Albert PGP1405 C SK Praga 18:51 + 2:09
6. Brotánek Jan ROU1401 C SKOB Roudnice nad Labem 19:03 + 2:21
7. Šafář Jan CET1402 C TJ Loko Česká Třebová 19:16 + 2:34
8. Matras Štěpán CHT1402 C OOB SK Chrast 19:34 + 2:52
9. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 19:50 + 3:08
10. Zvěřina Radim LPU1501 C OK Lokomotiva Pardubice 20:21 + 3:39
11. Arnošt Čeněk TJN1601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:35 + 3:53
12. Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov 21:01 + 4:19
13. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 21:32 + 4:50
14. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 21:37 + 4:55
15. Skalka Jindřich VSP1500 C USK Praha 21:54 + 5:12
16. Kazda Matěj SJC1515 C Sportcentrum Jičín 22:56 + 6:14
17. Hepner Martin PHK1501 C OK 99 Hradec Králové 24:56 + 8:14
18. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 26:26 + 9:44
19. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 27:17 + 10:35
20. Rudolf Matyáš JJN1411 C Team Jizerky 27:27 + 10:45
21. Jakubec Jan SJC1503 C Sportcentrum Jičín 28:10 + 11:28
22. Lučan Jakub LPU1401 C OK Lokomotiva Pardubice 28:42 + 12:00
23. Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava 29:03 + 12:21
24. Havlíček Kristián RIC1402 C OB Říčany 30:13 + 13:31
25. Drápal Štěpán STH1501 C SK Studenec 30:31 + 13:49
26. Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 32:10 + 15:28
27. Tůma Jáchym TUR1508 C OOB TJ Turnov 38:05 + 21:23
28. Krejsa Josef CHT1501 C OOB SK Chrast 39:36 + 22:54
29. Čech Jan BOR1403 C OK Jiskra Nový Bor 43:06 + 26:24
30. Havlíček Jakub TUR1406 C OOB TJ Turnov 44:09 + 27:27
31. Albrecht Jiří KAM1700 C OK Kamenice 53:47 + 37:05
32. Votoček Martin JIL1504 C OK Jilemnice 59:23 + 42:41
33. Rambousek Marek BSO1400 C KOB Baník Sokolov 72:01 + 55:19
34. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 97:09 + 80:27
Trnka Přemysl PDY1400 C Běhej Poděbrady DISK
Zollmann Filip HOR1600 C TJ Jiskra Hořice DISK
Tomeš Maxmilián SJC1400 C Sportcentrum Jičín DNS
MS Beneš Petr RUZ1301 C TJ Růžená 40:49 + 24:07

H12C 2.38 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Marek KAM1201 B OK Kamenice 19:44
2. Vrbata Alan VRL1203 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:47 + 0:03
3. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 20:19 + 0:35
4. Šťastný Vilém CTB1301 B SK OB Chotěboř 21:12 + 1:28
5. Kocmánek Lukáš PZR1200 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:32 + 2:48
6. Kužel Jonáš FSP1201 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:37 + 2:53
7. Vošvrda Václav SJC1203 B Sportcentrum Jičín 23:13 + 3:29
8. Górski Krzesimir 88P1200 MKS Paulinum Jelenia Góra 23:52 + 4:08
9. Placek Nikolas MLA1200 B MLOK Mariánské Lázně 23:55 + 4:11
10. Bína Richard KAM1205 B OK Kamenice 23:57 + 4:13
11. Kouba Mikuláš OPI1202 B Orientační sporty Písek 24:27 + 4:43
12. Votroubek Jan SRK1206 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:38 + 4:54
13. Gregor Ondřej BSO1200 B KOB Baník Sokolov 25:20 + 5:36
14. Kazda František PGP1207 B SK Praga 25:25 + 5:41
15. Klabzuba Jan SRK1207 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:47 + 6:03
16. Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš 25:53 + 6:09
17. Pompach Tobiáš PHK1201 B OK 99 Hradec Králové 25:56 + 6:12
18. Pelikán Vít KAM1203 B OK Kamenice 26:15 + 6:31
19. Kubišta Vavro VLI1208 C Slavia Liberec orienteering 26:25 + 6:41
20. Velát Filip OPI1203 B Orientační sporty Písek 26:57 + 7:13
21. Jakubský Filip TAP1304 C KOB Tretra Praha 27:38 + 7:54
22. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 28:19 + 8:35
23. Soukup Ondřej NEK1201 B Nejdek Orienteering 29:12 + 9:28
24. Holata Vojtěch PDY1303 B Běhej Poděbrady 29:20 + 9:36
25. Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 30:28 + 10:44
26. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 31:03 + 11:19
27. Jirák Tomáš JJN1205 C Team Jizerky 31:21 + 11:37
28. Drobník Tadeáš SJC1301 C Sportcentrum Jičín 31:27 + 11:43
29. Kostečka Antonín JIL1304 C OK Jilemnice 31:46 + 12:02
30. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:02 + 12:18
31. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 37:02 + 17:18
32. Zollmann David HOR1200 C TJ Jiskra Hořice 40:53 + 21:09
33. Větvička Antonín DKP1309 C Oddíl OB Kotlářka 41:13 + 21:29
34. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 42:33 + 22:49
35. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 42:42 + 22:58
36. Kubíček Jonáš JIL1301 C OK Jilemnice 43:18 + 23:34
37. Valdman Hynek JIL1303 C OK Jilemnice 43:26 + 23:42
38. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 46:46 + 27:02
39. Ticháček Jonáš SJC1302 C Sportcentrum Jičín 54:01 + 34:17
40. Ophoff Alex STH1204 C SK Studenec 62:56 + 43:12
Glier Matyáš OSN1313 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DNS
Peths Sebastian KRN1200 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DNS
Tauchman Matěj STH1304 C SK Studenec DNS
Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka DNS
Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka DNS

H14B 3.08 km, 155 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míchal Jakub SJH1001 A SOS Jindřichův Hradec 23:12
2. Pouchlý Matěj SHK1009 B OK Slavia Hradec Králové 23:58 + 0:46
3. Horáček Jáchym VLI1111 B Slavia Liberec orienteering 25:07 + 1:55
4. Kutlvašr Vladimír VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:22 + 2:10
5. Novák Tobiáš CTB1103 A SK OB Chotěboř 25:25 + 2:13
6. Blažek Vojtěch SJH1003 A SOS Jindřichův Hradec 25:48 + 2:36
7. Elleder Jan TAP1010 B KOB Tretra Praha 25:55 + 2:43
8. Jiroušek Štěpán DOR1102 B OK Dobříš 25:58 + 2:46
9. Bašus Ondřej KAM1004 B OK Kamenice 25:59 + 2:47
10. Brabec Zdeněk MAS1001 B OOB Aš 26:04 + 2:52
11. Lamač Vítek BOR1100 A OK Jiskra Nový Bor 26:05 + 2:53
12. Bartoň Theodor FSP1100 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:05 + 3:53
13. Novotný Kryštof PHK1002 B OK 99 Hradec Králové 27:12 + 4:00
14. Kárník Štěpán LPU1002 B OK Lokomotiva Pardubice 27:57 + 4:45
15. Beran Antonín SJH1101 B SOS Jindřichův Hradec 28:16 + 5:04
16. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 28:24 + 5:12
17. Macek Dan LPU1104 B OK Lokomotiva Pardubice 28:27 + 5:15
18. Minařík František ZTC1103 B Západočeské sportovní centrum OB 28:50 + 5:38
19. Votava Vojtěch VLI1201 A Slavia Liberec orienteering 28:52 + 5:40
20. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 29:03 + 5:51
21. Leško Michal SHK1002 B OK Slavia Hradec Králové 29:09 + 5:57
22. Jirout Vilém LPU1012 B OK Lokomotiva Pardubice 29:10 + 5:58
23. Neškudla Jan KAM1005 C OK Kamenice 29:20 + 6:08
24. Janata Matěj TJN1111 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:26 + 6:14
25. Chrtek Jan PHK1100 B OK 99 Hradec Králové 30:01 + 6:49
26. Janošík Ivan VCB1002 B OB České Budějovice 30:03 + 6:51
27. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 30:10 + 6:58
28. Kašpar Adam DOR1101 B OK Dobříš 30:24 + 7:12
29. Kunart Lukáš PHK1010 B OK 99 Hradec Králové 30:32 + 7:20
30. Lukeš Josef SHK1005 B OK Slavia Hradec Králové 30:39 + 7:27
31. Lučan Ondřej LPU1101 B OK Lokomotiva Pardubice 30:43 + 7:31
32. Kocman Lukáš BOR1102 B OK Jiskra Nový Bor 30:52 + 7:40
33. Čížik Matyáš KAM1102 B OK Kamenice 30:59 + 7:47
34. Juška Vojtěch LPU1003 B OK Lokomotiva Pardubice 31:03 + 7:51
35. Šimek Vojtěch CHC1002 B K.O.B. Choceň 32:01 + 8:49
36. Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 32:17 + 9:05
37. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 32:46 + 9:34
38. Větvička Vojtěch DKP1115 B Oddíl OB Kotlářka 32:49 + 9:37
39. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 32:54 + 9:42
40. Novák Vojtěch VRL1003 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:57 + 9:45
41. Sláma Kryštof KAM1000 B OK Kamenice 33:36 + 10:24
42. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 34:49 + 11:37
43. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 35:04 + 11:52
44. Šafář Jakub CET1103 B TJ Loko Česká Třebová 35:08 + 11:56
45. Šumpík Filip SHK1109 B OK Slavia Hradec Králové 36:15 + 13:03
46. Tatarnikov Ivan PHK1106 B OK 99 Hradec Králové 36:25 + 13:13
47. Vlk Adam SJC1006 C Sportcentrum Jičín 36:40 + 13:28
48. Kaláb Jakub OPI1102 B Orientační sporty Písek 36:46 + 13:34
49. Fiala Matyáš SHK1102 B OK Slavia Hradec Králové 36:52 + 13:40
50. Míka Luboš DKP1101 B Oddíl OB Kotlářka 36:58 + 13:46
51. Jedlička Josef VPM1102 B KOS Slavia Plzeň 37:10 + 13:58
52. Hruška Tomáš DOR1002 C OK Dobříš 37:51 + 14:39
53. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 38:35 + 15:23
54. Machar Dan DKP1002 B Oddíl OB Kotlářka 38:46 + 15:34
55. Plachý Erik LDC1103 C KOB Děčín 39:26 + 16:14
56. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 39:58 + 16:46
57. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 40:05 + 16:53
58. Voleský Viktor KAM1103 B OK Kamenice 41:37 + 18:25
59. Mazzarese David SJI1100 B OK Jihlava 42:30 + 19:18
60. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 43:46 + 20:34
61. Haller Maxmilián KRL1102 B Kometa Kralovice 44:17 + 21:05
62. Datel Adam DKL1100 C KOB Kladno 44:34 + 21:22
63. Janda Filip OPI1100 B Orientační sporty Písek 44:48 + 21:36
64. Jakubský Pavel TAP1109 B KOB Tretra Praha 44:52 + 21:40
65. Věžník Roman TTR1111 B OOB Třebíč 44:58 + 21:46
66. Beneš Jan MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně 46:50 + 23:38
67. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 47:11 + 23:59
68. Kubišta Anton VLI1103 B Slavia Liberec orienteering 47:46 + 24:34
69. Dostrašil Martin JJN1003 C Team Jizerky 50:22 + 27:10
70. Udržal Jakub LPU1100 B OK Lokomotiva Pardubice 52:29 + 29:17
71. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 53:08 + 29:56
72. Kubík Tomáš LLI1208 B LOK-o Liberec 53:44 + 30:32
73. Kučerka Radek STB1101 B TJ Stadion Nový Bor 53:48 + 30:36
74. Roučka Tomáš VIM1100 C Ski klub Šumava Vimperk 60:24 + 37:12
75. Řezka Václav JJN1104 C Team Jizerky 67:00 + 43:48
76. Havlíček Tomáš TUR1110 C OOB TJ Turnov 79:06 + 55:54
77. Munzar Tomáš PDY1003 C Běhej Poděbrady 87:15 + 64:03
78. Trnka Jiří PDY1102 C Běhej Poděbrady 106:39 + 83:27
Pavelec Daniel NPA1101 B SK LOB Nová Paka DISK
Kadaně Matěj LPU1001 B OK Lokomotiva Pardubice DNS
Posolda Lukáš SJC1100 B Sportcentrum Jičín DNS
Retka Jakub LTU1000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DNS
Parula Egon LPM1000 C OK Lokomotiva Plzeň DNS
Nedoma Oliver PDY1000 C Běhej Poděbrady DNS