Výsledky závodu: JWOC Tour - E2

Datum:
02.07.2013
Místo konání:
Stříbrný rybník
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Lesní hřbitov, měřítko 1:10 000
Ředitel závodu:
Műller Martin
Hlavní rozhodčí:
Kubíček Radek
Stavitel tratí:
Losman Petr
JURY:
Knapová Iva, Černý Petr, Funda Jiří
Protokol:
2. etapa JWOC Tour – prodloužená krátká trať

Datum:                  
Úterý 2.7.2013
Tech.provedení:         
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:                  
Stříbrný rybník - centrum závodů (50°12’11.640”N, 15°53’36.463”E)
Mapa:                   
Lesní hřbitov, měřítko 1:10 000, velikost 23x32cm, mapový klíč ISOM, 
ekvidistance 5m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Miroslav 
Nožička, Jan Netuka, tisk Žaket (ofset)

Funkcionáři:            Ředitel závodu:  Martin Müller
                        Hlavní rozhodčí: Radek Kubíček	
                        Stavitel tratí:  Petr Losman

Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, nebyl podán protest proti porušení pravidel. 
V cíli bylo ošetřena drobná zranění.
      
Závod proběhl za slunečného počasí s vyššími teplotami počasí.
 
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 864 závodníků.



Radek Kubíček                                           Martin Müller
hlavní rozhodčí                                         ředitel závodu
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60B     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70B     HDR     T1     T2     T3    
D10N
2.36 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féderová Zuzana 1630429 SK SKI-OB Šternberk 31:04
2. Blažková Veronika SJH0551 SJH SJH Jindřichův Hradec 35:20 + 4:16
3. Chrástová Magdaléna STH0551 STH SK Studenec 36:40 + 5:36
4. Budriunaite Vaiva 1550395 SK SNS Smržovka 39:22 + 8:18
5. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH SJH Jindřichův Hradec 46:57 + 15:53
6. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 PHK OK 99 Hradec Králové 49:29 + 18:25
7. Kubcová Anna DOB0550 DOB KOB Dobruška 50:19 + 19:15
8. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH Jindřichův Hradec 54:54 + 23:50
D10C
2.46 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pušová Bára LPU0357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 26:49
2. Hankovcová Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 27:13 + 0:24
3. Hector Cecilia 3330906 Opava - Ticháček 27:45 + 0:56
4. Binarová Adéla UOL0452 UOL SK UP Olomouc 30:13 + 3:24
5. Arnoštová Veronika DOR0455 DOR OK Dobříš 30:23 + 3:34
6. Komárková Jindra SJH0453 SJH SJH Jindřichův Hradec 42:33 + 15:44
7. Porubská Lenka 0540113 CNR ŠK Cart-print Nitra 46:10 + 19:21
8. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH SJH Jindřichův Hradec 46:30 + 19:41
D12A
3.17 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 22:23
2. Kosová Tereza SRK0151 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:46 + 5:23
3. Diaksova Evangelina 2280641 TJ Lokomotiva Žatec 32:26 + 10:03
4. Mašatová Eliška PHK0251 PHK OK 99 Hradec Králové 34:19 + 11:56
5. Sanna Karin DKP0250 DKP Oddíl OB Kotlářka 34:20 + 11:57
6. Šklíbová Veronika SRK0153 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:08 + 12:45
7. Chrástová Tereza STH0251 STH SK Studenec 35:39 + 13:16
8. Miklušová Tamara 1240286 OK 99 Hradec Králové 40:17 + 17:54
9. Šmelíková Dorota 1240291 OK 99 Hradec Králové 41:16 + 18:53
D12B
2.46 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie LBM0151 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:09
2. Blažková Kateřina SJH0252 SJH SJH Jindřichův Hradec 22:54 + 0:45
3. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 23:20 + 1:11
4. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ TURNOV 23:50 + 1:41
5. Dubovská Alžbeta 1630834 SK SKI-OB Šternberk 25:57 + 3:48
6. Zlesáková Adéla CHT0151 CHT OOB SK Chrast 27:34 + 5:25
7. Francová Lucie LPU0152 LPU OK Lokomotiva Pardubice 37:40 + 15:31
D14A
3.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Diaksova Andreya 2280642 TJ Lokomotiva Žatec 27:07
2. Eerola Lotta 3200878 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:17 + 1:10
3. Matějková Zuzana LTP0153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:00 + 2:53
4. Peterová Jana DOB0051 DOB KOB Dobruška 31:11 + 4:04
5. Kopecká Anna LPU9958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 31:30 + 4:23
6. Jezdinská Natálie STH9954 STH SK Studenec 32:11 + 5:04
7. Skog Ella 2150586 KTV Koovee 32:17 + 5:10
8. Biersaková Dagmar KRL0051 KRL Kometa kralovice 33:06 + 5:59
9. Waňková Martina VRL9951 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:34 + 6:27
10. Filipová Tereza SRK0050 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:47 + 6:40
11. Odehnalová Klára ABM9956 ABM KOB Moira Brno 33:59 + 6:52
12. Urbanová Markéta STH9953 STH SK Studenec 35:54 + 8:47
13. Kundratová Lucie JZL0051 JZL TJ Jižní svahy Zlín 36:05 + 8:58
14. Poloprutská Lucie VLI9950 VLI Slavia Liberec orienteering 36:22 + 9:15
15. Gallová Veronika STH0053 STH SK Studenec 36:49 + 9:42
16. Lueger Anna 2270635 SK Hlinsko 38:36 + 11:29
17. Rückerová Šárka HOR0050 HOR TJ Jiskra Hořice 39:30 + 12:23
18. Hrabošová Magdaléna ASU0099 ASU Magnus Orienteering 39:59 + 12:52
19. Grycová Kateřina TBMTBM0 TBM KOS TJ Tesla Brno 41:13 + 14:06
20. Hector Frida 3330907 Opava - Ticháček 42:44 + 15:37
21. Atanasova Elitsa 0980236 BGT Team Bulgaria 43:13 + 16:06
22. Ocvirk Pia 0450096 JAP OK Japetic 45:42 + 18:35
23. Kubíčková Kateřina VAM9951 VAM OOB Vamberk 46:07 + 19:00
24. Scheikl Agnes 3831001 SV Turbine Neubrandenburg 49:17 + 22:10
25. Křečková Jana ZPV9999 ZPV KOB ZPV Prostějov 50:42 + 23:35
26. Sladek Laura 2271039 SK Hlinsko 54:17 + 27:10
27. Standhartinger Magda 2270638 SK Hlinsko 70:53 + 43:46
D14B
3.17 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie MFP0151 MFP VŠSK MFF UK Praha 27:15
2. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ TURNOV 30:42 + 3:27
3. Hanáková Lenka KRL9951 KRL Kometa kralovice 31:22 + 4:07
4. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 35:59 + 8:44
5. Kyselová Nela ROU9951 ROU SKOB Roudnice nad Labem 41:27 + 14:12
D16A
4.71 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juodagalvyte Agne 1550401 SK SNS Smržovka 38:34
2. Nováková Tereza DKP9751 DKP Oddíl OB Kotlářka 39:44 + 1:10
3. Odehnalová Tereza ABM9757 ABM KOB Moira Brno 40:18 + 1:44
4. Kůstková Daniela VIC9898 VIC OB Vizovice 43:15 + 4:41
5. Slavíková Silva PGP9751 PGP SK Praga 44:17 + 5:43
6. Filipowska Aleksandra 1440762 SILD team Praha 44:25 + 5:51
7. Argalášová Kateřina TRI9750 TRI TJ TŽ Třinec 44:41 + 6:07
8. Bonat Julia 0810184 WAW KS Spojnia BnO 45:17 + 6:43
9. Miklušová Tereza 1240285 OK 99 Hradec Králové 45:25 + 6:51
10. Grycová Veronika TBMTBM9 TBM KOS TJ Tesla Brno 46:28 + 7:54
11. Rutkauskaite Kaste 1550393 SK SNS Smržovka 47:13 + 8:39
12. Kalcher Hannah 2270983 SK Hlinsko 48:32 + 9:58
13. Breton Elina 1231073 SK Praga 48:46 + 10:12
14. Tesařová Jana TRI9751 TRI TJ TŽ Třinec 49:34 + 11:00
15. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 49:51 + 11:17
16. Tschierschke Paulina STB9850 STB Stadion Nový Bor 50:21 + 11:47
17. Šmelíková Tereza 1240290 OK 99 Hradec Králové 51:27 + 12:53
18. de Nardis Francesca 3290898 Hiidenkiertäjät 52:53 + 14:19
19. Westin Emilie 2050549 SK Žabovřesky Brno 53:50 + 15:16
20. Fenclová Tereza LPU9752 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:58 + 15:24
21. Giovanelli Anna 3290897 Hiidenkiertäjät 54:31 + 15:57
22. Fukalová Hanka AOV9850 AOV OOB TJ Baník Ostrava 55:16 + 16:42
23. Fend Sara 2270980 SK Hlinsko 57:03 + 18:29
24. Hoffmann Hannah 2270982 SK Hlinsko 57:51 + 19:17
25. Horvátová Hana ASU9797 ASU Magnus Orienteering 59:06 + 20:32
26. Solberg Line NER NER 62:37 + 24:03
27. Gugała Alicja 0810183 WAW KS Spojnia BnO 68:42 + 30:08
28. Schenková Tereza 1240299 OK 99 Hradec Králové 79:17 + 40:43
29. Liberdová Jana TRI9852 TRI TJ TŽ Třinec 83:03 + 44:29
D16B
4.35 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 JPV Oddíl OS SK Prostějov 43:17
2. Pilcová Sabina JPV9898 JPV Oddíl OS SK Prostějov 47:25 + 4:08
3. Korpasová Tereza LBM9898 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:45 + 5:28
4. Doubková Petra VLI9853 VLI Slavia Liberec orienteering 51:20 + 8:03
5. Poloprutská Klára VLI9750 VLI Slavia Liberec orienteering 51:26 + 8:09
6. Repiská Amálie MFP9851 MFP VŠSK MFF UK Praha 64:00 + 20:43
7. Balcarová Barbora LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 66:16 + 22:59
8. Senko Tetiana 2800791 SV Lengefeld 84:57 + 41:40
9. Aks'onova Nataliya 2800782 SV Lengefeld 87:38 + 44:21
10. Antonowicz Anna Maria 0850196 UNT UNTS Warszawa 93:27 + 50:10
D18A
4.76 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 39:57
2. Chládková Simona LPU9658 LPU OK Lokomotiva Pardubice 41:18 + 1:21
3. Hančová Petra VRL9652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:03 + 2:06
4. Hiršová Gabriela VBM9651 VBM VSK Mendelu Brno 43:26 + 3:29
5. Šňupárková Anna DKP9652 DKP Oddíl OB Kotlářka 44:56 + 4:59
6. Procházková Marie KAM9554 KAM SK Kamenice 45:07 + 5:10
7. Białkowska Aneta 1440763 SILD team Praha 45:30 + 5:33
8. Koderičová Tereza LTU9651 LTU Lokomotiva Trutnov 46:33 + 6:36
9. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 47:36 + 7:39
10. Hanáková Magda KRL9651 KRL Kometa kralovice 47:46 + 7:49
11. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM OOB Vamberk 48:59 + 9:02
12. Doleželová Kateřina LPU9558 LPU OK Lokomotiva Pardubice 49:23 + 9:26
13. Haniszewska Angelika STB9599 STB Stadion Nový Bor 49:37 + 9:40
14. Procházková Marie SOP9551 SOP OOB TJ Slezan Opava 51:57 + 12:00
15. Banaś Agnieszka 1440761 SILD team Praha 53:00 + 13:03
16. Kanikowska Dominika STB9597 STB Stadion Nový Bor 59:52 + 19:55
17. Dénes Orsolya 2770773 ESV Lok Bad Schandau 59:59 + 20:02
18. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 64:03 + 24:06
19. Fukalová Martina AOV9550 AOV OOB TJ Baník Ostrava 65:35 + 25:38
20. Kubičková Bára SJH9551 SJH SJH Jindřichův Hradec 67:08 + 27:11
21. Sergiev Melanie 1231074 SK Praga 78:17 + 38:20
Balint Cosmina 2461064 Ostmarka OK DISK
Kamererová Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice 40:26 + 0:29
D20A
5.30 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6917
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Jana SJH9451 SJH SJH Jindřichův Hradec 43:00 7227
2. Tesařová Marcela AOP9450 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 44:41 + 1:41 6968
3. Gerbeaux Nathanaëlle 3380986 Söders-Tyresö 45:39 + 2:39
4. Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga 47:22 + 4:22 6556
5. Kochová Nikola TUR9358 TUR OOB TJ Turnov 48:01 + 5:01 6456
6. Šrámková Michaela SJH9352 SJH SJH Jindřichův Hradec 48:56 + 5:56 6315
7. Kasza Izabela 2080554 OOB TJ Zlaté Hory 49:42 + 6:42
8. Kadieva Tsvetomila 0980237 BGT Team Bulgaria 75:59 + 32:59
9. van Breedam Vanessa 4021038 ASPV OA Šumperk 97:28 + 54:28
D21E
6.46 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8943
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Przyczková Michaela LPU8499 LPU OK Lokomotiva Pardubice 45:24 9031
2. Zvěřinová Martina LPU8357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 45:45 + 0:21 8963
3. Kubátová Zuzka NPA9151 NPA SK LOB Nová Paka 46:23 + 0:59 8839
4. Krafková Lucie TUR8650 TUR OOB TJ Turnov 50:38 + 5:14 8010
5. Šimková Johanka UOL9355 UOL SK UP Olomouc 51:58 + 6:34 7750
6. Fenclová Marta LPU7667 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:15 + 7:51 7500
7. Maiorescu Irina 0990250 UNB UNEFS Bucharest 53:56 + 8:32
8. Minakova Ekaterina 3650964 Šumperk 69:16 + 23:52
9. Gorska Kinga 2080555 OOB TJ Zlaté Hory 71:20 + 25:56
10. Plochová Dominika DKP8651 DKP Oddíl OB Kotlářka 72:14 + 26:50 3797
11. Popescu Adina UNB UNB UNEFS Bucharest 74:52 + 29:28
Shafer-Skelton Anna 1231075 SK Praga DISK
D21A
5.86 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 46:05 8076
2. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 49:22 + 3:17 7570
3. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 52:12 + 6:07 7133
4. Čermáková Magdalena UOL9155 UOL SK UP Olomouc 52:20 + 6:15 7112
5. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 52:51 + 6:46 7032
6. Peterová Věra DOB8751 DOB KOB Dobruška 53:11 + 7:06 6981
7. Rauturier Camille 3380918 Söders-Tyresö 55:16 + 9:11
8. Hančová Marie SNA8255 SNA TJ START Náchod 56:16 + 10:11 6505
9. Westin Kjersti PGP9255 PGP SK Praga 58:08 + 12:03 6217
10. Čermáková Kristýna PGP9154 PGP SK Praga 58:48 + 12:43 6115
11. Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:15 + 16:10 5582
12. Wysocka Malwina 2080556 OOB TJ Zlaté Hory 62:47 + 16:42
13. Kašparová Šárka AOP7251 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 63:09 + 17:04 5443
14. Choutková Magdaléna SOB8851 SOB Sdružení organizátorů bankovní 65:14 + 19:09 5122
15. Jirčáková Martina LCE8951 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 66:10 + 20:05 4978
16. Šenkýřová Jana TUR8652 TUR OOB TJ Turnov 74:33 + 28:28 3685
Jablonovská Lenka ZBM9063 ZBM SK Žabovřesky Brno DISK 0
Poloprutská Markéta TUR9252 TUR OOB TJ Turnov DISK 0
D21B
5.38 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6180
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skyvová Kristýna STE7054 STE SK SKI-OB Šternberk 45:23 6547
2. Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM SK Žabovřesky Brno 48:01 + 2:38 6210
3. Michálková Renata LCE8151 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 51:21 + 5:58 5783
4. Veselá Anna VPM9251 VPM KOS Slavia VŠ Plzneň 52:38 + 7:15
5. Přecechtělová Tereza DOB8971 DOB KOB Dobruška 52:46 + 7:23 5601
6. Vejstrková Zuzana CHA8852 CHA OK Chrastava 52:54 + 7:31 5584
7. Velde Reda 1550396 SK SNS Smržovka 54:55 + 9:32
8. Zakouřilová Kamila TUV8556 TUV SOK TJ TURNOV 55:02 + 9:39
9. Filaber Anna 0850558 UNT UNTS Warszawa 56:27 + 11:04
10. Bertóti Diána 2810795 Naturfreunde Wien 56:40 + 11:17
11. Kučerková Romana STB8196 STB Stadion Nový Bor 57:42 + 12:19 4970
12. Pekárková Monika RBK9252 RBK SK Radioklub Blansko 59:13 + 13:50 4775
13. Alblová Lucie LME7555 LME SK Los Mělník 61:43 + 16:20 4455
14. Puternicka Joanna 1900518 YETTI & PINGUIN 62:24 + 17:01
15. Klimplová Zuzana LPU8151 LPU OK Lokomotiva Pardubice 63:36 + 18:13 4214
16. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 65:41 + 20:18 3947
17. Záveská Anna DOB8851 DOB KOB Dobruška 65:53 + 20:30 3921
18. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-mikron 71:56 + 26:33 3147
19. Dusza Anna 0850204 UNT UNTS Warszawa 78:50 + 33:27
20. Píšová Lucie SJH8151 SJH SJH Jindřichův Hradec 80:52 + 35:29 2002
21. Šmelíková Lucia 1240292 OK 99 Hradec Králové 97:04 + 51:41
D21C
4.66 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1655
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zitková Radka LPU7958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 49:55 1725
2. Richterová Nataša ADA7451 ADA OOB TJ Spartak Adamov 50:47 + 0:52 1697
3. Winkler Hanna LPM8051 LPM Lokomotiva Plzen 55:40 + 5:45 1542
4. Novikova Kateryna 2800788 SV Lengefeld 56:19 + 6:24
5. Maděryčová Kateřina SJH7951 SJH SJH Jindřichův Hradec 62:10 + 12:15 1336
6. Pěluchová Daniela CHC8851 CHC K.O.B. Choceň 71:17 + 21:22 1046
7. Rydlová Eva FSP8989 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 71:29 + 21:34 1040
8. Vydrová Markéta PEN8950 PEN OK Reco Spot 90:38 + 40:43 432
9. Khýnová Radka DOB8750 DOB KOB Dobruška 103:11 + 53:16 33
D35A
5.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gornicka-Antonowicz Anna 0850197 UNT UNTS Warszawa 39:12
2. Gotseva Lyudmila 0980281 BGT Team Bulgaria 43:13 + 4:01
3. Arnoštová Kateřina VSP7652 VSP USK Praha 48:40 + 9:28
4. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 49:12 + 10:00
5. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 50:41 + 11:29
6. Rostás Anikó 2770774 ESV Lok Bad Schandau 52:49 + 13:37
7. Atanasova Mariyana 0980238 BGT Team Bulgaria 54:04 + 14:52
8. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 58:53 + 19:41
D35B
4.68 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Ivana LBM7362 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:59
2. Šimková Markéta LME7755 LME SK Los Mělník 54:37 + 0:38
3. Schenková Katarína 1240298 OK 99 Hradec Králové 58:13 + 4:14
4. Šmelíková Barbora 1360353 OK Roztoky 66:29 + 12:30
5. Rydlová Jana VIC7752 VIC OB Vizovice 67:05 + 13:06
6. Kubičková Martina SJH7752 SJH SJH Jindřichův Hradec 71:23 + 17:24
7. Komárková Lenka TJH7651 TJH Tolar Jindřichův Hradec 79:31 + 25:32
8. Kinnunen Katja VPO7451 VPO Vallentuna Össeby OL 83:42 + 29:43
9. Kašparová Eva TYN7452 TYN OOB Týniště nad Orlicí 89:13 + 35:14
Porubská Andrea 0540115 CNR ŠK Cart-print Nitra DISK
D40A
5.17 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 UOL SK UP Olomouc 42:57
2. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 52:27 + 9:30
3. Hiršová Marcela VBM7079 VBM VSK Mendelu Brno 53:11 + 10:14
4. Kundratová Jana JZL7351 JZL TJ Jižní svahy Zlín 55:18 + 12:21
5. Kašparová Ivana SSU6951 SSU SK Severka Šumperk 55:51 + 12:54
6. Škvorová Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 55:53 + 12:56
7. Kaplanová Iva LPU6859 LPU OK Lokomotiva Pardubice 56:26 + 13:29
8. Šmelíková Hana ASU6999 ASU Magnus Orienteering 58:58 + 16:01
9. Sedláčková Jana HLV7060 HLV KČT - OB Holešov 59:11 + 16:14
10. Demlová Jitka LPU6955 LPU OK Lokomotiva Pardubice 60:16 + 17:19
11. Westin Lenka 2050547 SK Žabovřesky Brno 60:51 + 17:54
12. Hankovcová Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 66:42 + 23:45
13. Fukalová Radmila AOV7051 AOV OOB TJ Baník Ostrava 71:03 + 28:06
14. Hrušková Lenka YBM6251 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 89:00 + 46:03
D40B
4.52 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 50:22
2. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 50:26 + 0:04
3. Benešová Iva SJH7051 SJH SJH Jindřichův Hradec 56:10 + 5:48
4. Odehnalová Kamila ABM7052 ABM KOB Moira Brno 56:52 + 6:30
5. Miklušová Dagmar 1240284 OK 99 Hradec Králové 71:07 + 20:45
6. Kašparová Marie ZAK7250 ZAK SK Netopýr Zákupy 73:48 + 23:26
7. Kyselová Jana ROU7050 ROU SKOB Roudnice nad Labem 76:42 + 26:20
D45A
4.76 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 LPU OK Lokomotiva Pardubice 44:04
2. Jemelíková Lada VBM6555 VBM VSK Mendelu Brno 45:16 + 1:12
3. Eerola Riikka 3200879 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:22 + 2:18
4. Schneider-Schiess Silvia 3070849 USV TU Dresden 48:30 + 4:26
5. Sandberg Carina 2920824 Kuopion Suunnistajat 53:13 + 9:09
6. Ostřanská Iveta SSU6591 SSU SK Severka Šumperk 57:47 + 13:43
7. Tichá Jana TJH6451 TJH Tolar Jindřichův Hradec 61:47 + 17:43
8. Smelikova Jana 0800177 TKE ATU Kosice 62:10 + 18:06
9. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 63:25 + 19:21
10. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 64:44 + 20:40
11. Dimitroba Petya 0980245 BGT Team Bulgaria 66:34 + 22:30
12. Šimková Hana UOL6653 UOL SK UP Olomouc 69:32 + 25:28
13. Fencíková Vladislava JHB6553 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:09 + 38:05
14. Veljačiková Markéta SCP6451 SCP OK Sparta Praha 84:42 + 40:38
15. Todorova Margarita 0980243 BGT Team Bulgaria 95:11 + 51:07
16. Hector Elisabeth 3330908 Opava - Ticháček 107:12 + 63:08
17. Ivanova Elvina 0980242 BGT Team Bulgaria 114:32 + 70:28
Kosová Michaela SRK6752 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D45B
4.52 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Vladimíra CHT6460 CHT OOB SK Chrast 57:58
2. Veverková Iveta VAM6452 VAM OOB Vamberk 58:08 + 0:10
3. Bykadorova Oleksandra 2800786 SV Lengefeld 58:39 + 0:41
4. Kadieva Snejana 0980244 BGT Team Bulgaria 60:18 + 2:20
5. Julínková Dana LPU6555 LPU OK Lokomotiva Pardubice 60:27 + 2:29
6. Fajkusová Jitka JPV6773 JPV Oddíl OS SK Prostějov 66:09 + 8:11
7. Peřinková Irena BBM6550 BBM BETA URSUS orienteering 68:02 + 10:04
8. Mazúrová Soňa 1240294 OK 99 Hradec Králové 68:53 + 10:55
9. Asmolova Iryna 2800794 SV Lengefeld 69:02 + 11:04
10. Svobodová Lenka ROU6650 ROU SKOB Roudnice nad Labem 70:40 + 12:42
11. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 75:47 + 17:49
D50A
4.52 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kjersti Rönning 3810989 Rovensko pod Troskami 42:15
2. Butt Jackie 3010934 Ounasvaaran hiihtoseura 50:03 + 7:48
3. Moran Caroline 3450929 KOB Sokol Pezinok 51:28 + 9:13
4. Harding Sue 3010836 Ounasvaaran hiihtoseura 55:53 + 13:38
5. Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice 57:25 + 15:10
6. Brown Toni 2670743 SG Zittau Süd 57:48 + 15:33
7. Reynolds Margaret 3010936 Ounasvaaran hiihtoseura 57:58 + 15:43
8. Nora Lichti Aschwande 3881020 Športový klub BIKO Banská Bystrica 65:27 + 23:12
9. Tichá Jiřina DOB6050 DOB KOB Dobruška 82:23 + 40:08
D50B
3.61 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 TTR OOB Třebíč 43:09
2. Petrová Věra VLI6251 VLI Slavia Liberec orienteering 45:47 + 2:38
3. Sklenářová Jana MLA6258 MLA MLOK Mariánské Lázně 48:51 + 5:42
4. Kabrtova Iva PEN6350 PEN OK Reco Spot 51:15 + 8:06
5. Schreiber Hannelore 2270702 SK Hlinsko 55:39 + 12:30
6. Vlčková Pavla TYN6351 TYN OOB Týniště nad Orlicí 57:08 + 13:59
7. Hájková Lenka ZBM0000 ZBM SK Žabovřesky Brno 105:28 + 62:19
D55A
4.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bourne Jenny 0820190 EUR Eureka Orienteers 38:08
2. Rosecká Alena PZR5654 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:48 + 7:40
3. Víchová Ladislava LPU5851 LPU OK Lokomotiva Pardubice 49:26 + 11:18
4. Novotná Jiřina LPU5654 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 15:38
5. Vávrová Beata ASU5651 ASU Magnus Orienteering 54:33 + 16:25
6. Wood Hilary 3590954 Keravan Urheilijat 56:34 + 18:26
7. Maiorescu Niculina 2460687 Ostmarka OK 63:05 + 24:57
8. Prendergast Judy 3670966 Individual Russia 102:39 + 64:31
D55B
3.61 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hušková Eva NPA5754 NPA SK LOB Nová Paka 41:32
2. Jelínková Dagmar TZL5757 TZL SKOB Zlín 57:20 + 15:48
3. Nováková Jana NPA5552 NPA SK LOB Nová Paka 58:52 + 17:20
4. Klimplová Alena LPU5551 LPU OK Lokomotiva Pardubice 61:06 + 19:34
5. Bashkina Tetyana 2800785 SV Lengefeld 71:27 + 29:55
6. Gardner Sian 3550946 Farmaceut Bratislava 73:12 + 31:40
D60B
3.61 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 TZL SKOB Zlín 39:02
2. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteering 49:14 + 10:12
3. Křížová Zdenka PZR5051 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:25 + 10:23
4. Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 53:28 + 14:26
5. Karmazínová Ivana VLI5150 VLI Slavia Liberec orienteering 59:24 + 20:22
6. Finch Val 2710752 German O-Team 60:37 + 21:35
7. Nistoreanu Valentina 2460688 Ostmarka OK 78:33 + 39:31
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 VLI Slavia Liberec orienteering 96:56 + 57:54
9. Podhorská Věra FJI5252 FJI SK FREE Jihlava 100:56 + 61:54
Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL OK Jilemnice DISK
Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA SK LOB Nová Paka DISK
D65B
3.44 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 BOV TJ Baník Ostrava OKD 38:18
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 LTU Lokomotiva Trutnov 49:29 + 11:11
3. Dobos Ilona 2680747 ESV Lok Berlin-Schöneweide 51:26 + 13:08
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 63:12 + 24:54
5. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 70:39 + 32:21
H10N
2.36 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Šimon HOR0400 HOR TJ Jiskra Hořice 22:39
2. Bolehovský Daniel EKP0508 EKP VŠTJ Ekonom Praha 25:29 + 2:50
3. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 38:30 + 15:51
4. Pavelec Matěj NPA0501 NPA SK LOB Nová Paka 38:49 + 16:10
5. Zlesák Matyáš CHT0601 CHT OOB SK Chrast 43:19 + 20:40
6. Balck Axel VPO0500 VPO Vallentuna Össeby OL 48:33 + 25:54
H10C
2.46 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Stanislaw STB0303 STB Stadion Nový Bor 20:13
2. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 20:31 + 0:18
3. Višňa Johan DKP0401 DKP Oddíl OB Kotlářka 48:37 + 28:24
H12A
3.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolfram Jakob 2270632 SK Hlinsko 35:07
2. Féder Medard 1630427 SK SKI-OB Šternberk 37:07 + 2:00
3. Pierzchala Michal 0850202 UNT UNTS Warszawa 38:02 + 2:55
4. Velde Augusts 1550397 SK SNS Smržovka 41:42 + 6:35
5. Poland Noah 2670742 SG Zittau Süd 44:05 + 8:58
6. Štefan Vít STH0202 STH SK Studenec 44:09 + 9:02
7. Rücker Jan HOR0201 HOR TJ Jiskra Hořice 46:05 + 10:58
8. Balck Otto VPO0300 VPO Vallentuna Össeby OL 48:10 + 13:03
9. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 52:30 + 17:23
10. Šimek Štěpán UOL0104 UOL SK UP Olomouc 62:15 + 27:08
11. Weiß Uli 3831003 SV Turbine Neubrandenburg 67:37 + 32:30
12. Bradáč David LLI0203 LLI TJ Loko Liberec 68:17 + 33:10
13. Schenk Michal 1240297 OK 99 Hradec Králové 70:42 + 35:35
14. Urban Dominik STH0204 STH SK Studenec 71:05 + 35:58
H12B
3.17 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohořalý Hugo ROU0103 ROU SKOB Roudnice nad Labem 36:01
2. Kundrata Jan JZL0201 JZL TJ Jižní svahy Zlín 41:10 + 5:09
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH SJH Jindřichův Hradec 42:24 + 6:23
4. Bolehovský Michal EKP0200 EKP VŠTJ Ekonom Praha 52:08 + 16:07
5. Blattner Thomas 2270699 SK Hlinsko 52:10 + 16:09
6. Locker Daniel SRK0200 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:03 + 17:02
7. Laube Tomáš ROU0000 ROU SKOB Roudnice nad Labem 66:57 + 30:56
Kučera Jan PHK0100 PHK OK 99 Hradec Králové DISK
H14A
4.35 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 31:29
2. Svoboda Michael TJH9901 TJH Tolar Jindřichův Hradec 32:34 + 1:05
3. Křivda Tomáš CHC9901 CHC K.O.B. Choceň 32:57 + 1:28
4. Melsom Einar 2890814 Laihian Luja 34:36 + 3:07
5. Fencl Jonáš LPU9902 LPU OK Lokomotiva Pardubice 34:52 + 3:23
6. Šklíba Michal SRK9900 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:44 + 5:15
7. Roudný Martin LPU0002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 37:54 + 6:25
8. Weiß Nico 3831002 SV Turbine Neubrandenburg 39:46 + 8:17
8. Volák Ondřej BRU0006 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 39:46 + 8:17
10. Kašpar Petr SSU9911 SSU SK Severka Šumperk 40:07 + 8:38
10. Zviagin Mykyta 2800793 SV Lengefeld 40:07 + 8:38
12. Horčička Vít UOL9919 UOL SK UP Olomouc 40:31 + 9:02
13. Micko Tobias 2270634 SK Hlinsko 41:37 + 10:08
14. Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové 42:04 + 10:35
15. Dubovský Andrej 1630430 SK SKI-OB Šternberk 44:16 + 12:47
16. Ritter Jan 3830994 SV Turbine Neubrandenburg 45:29 + 14:00
17. Eerola Mikko 3200877 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:51 + 14:22
18. Janowski Bartłomiej 0810180 WAW KS Spojnia BnO 46:10 + 14:41
19. Wolfram Clemens 2270631 SK Hlinsko 46:21 + 14:52
20. Višňa Matěj DKP9904 DKP Oddíl OB Kotlářka 48:51 + 17:22
21. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 49:52 + 18:23
22. Rusin Jan BRU0001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 50:21 + 18:52
23. Bořánek Michal STE0007 STE SK SKI-OB Šternberk 52:30 + 21:01
24. Schenk Jakub 1240296 OK 99 Hradec Králové 53:25 + 21:56
25. Konvalinka Jindřich LPU0004 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 22:17
26. Svoboda David TJH0001 TJH Tolar Jindřichův Hradec 54:12 + 22:43
27. Nestelberger Florian 3831000 SV Turbine Neubrandenburg 55:14 + 23:45
28. Roudný Václav LPU0001 LPU OK Lokomotiva Pardubice 57:55 + 26:26
29. Seleznov Konstantyn 2800789 SV Lengefeld 62:39 + 31:10
30. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 64:33 + 33:04
31. Stadlober Rafael 3830996 SV Turbine Neubrandenburg 68:43 + 37:14
32. Porubský Peter 0540114 CNR ŠK Cart-print Nitra 143:52 + 112:23
H14B
3.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ TURNOV 40:39
2. Janečka Viktor JPV9917 JPV Oddíl OS SK Prostějov 61:46 + 21:07
H16A
5.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hector Simon 3330904 Opava - Ticháček 28:51
2. Eerola Teemu 3200876 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:56 + 4:05
3. Wolf Filip TUR9701 TUR OOB TJ Turnov 34:12 + 5:21
4. Vystavěl Ondřej JPV9807 JPV Oddíl OS SK Prostějov 35:15 + 6:24
5. Skog Jaakko 2150587 KTV Koovee 35:54 + 7:03
6. Frýba Dominik SJI9702 SJI OK Jihlava 36:08 + 7:17
7. Wieczorek Marcin STB9701 STB Stadion Nový Bor 36:20 + 7:29
8. Staisiunas Edvinas 1550398 SK SNS Smržovka 36:25 + 7:34
9. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 36:26 + 7:35
10. Bořil Jan SJI9700 SJI OK Jihlava 36:52 + 8:01
11. Pernu Lari 3060847 Ekonom Banska Bystrica 36:53 + 8:02
12. Braun Emanuel 2270985 SK Hlinsko 36:59 + 8:08
13. Hirš Otakar VBM9801 VBM VSK Mendelu Brno 37:13 + 8:22
14. Roux Fleury 3481053 UKS ARKADY Raszkow 37:46 + 8:55
15. Semerád Antonín DKP9801 DKP Oddíl OB Kotlářka 38:24 + 9:33
16. Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:54 + 10:03
17. Bendák Jan LTU9801 LTU Lokomotiva Trutnov 39:37 + 10:46
18. Germanavicius Pranas 1550400 SK SNS Smržovka 39:52 + 11:01
19. Melioli Andrea 3290894 Hiidenkiertäjät 40:53 + 12:02
20. Barannyk Kyrylo 2800784 SV Lengefeld 41:17 + 12:26
21. Wolowczyk Michal 0850201 UNT UNTS Warszawa 41:36 + 12:45
22. Koštejn Vít DOK9800 DOK OK Doksy 41:40 + 12:49
23. Mossakowski Wojtek 0810186 WAW KS Spojnia BnO 41:55 + 13:04
24. Locker Tomáš SRK9802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:26 + 13:35
25. Čermák Adam PGP9701 PGP SK Praga 42:37 + 13:46
26. Tait Samuele 3290893 Hiidenkiertäjät 43:12 + 14:21
27. Sedláček Ondřej HLV9732 HLV KČT - OB Holešov 45:27 + 16:36
28. Rutka Jan 0850203 UNT UNTS Warszawa 45:51 + 17:00
29. Ptáček Patrik BBM9800 BBM BETA URSUS orienteering 46:42 + 17:51
30. Kočí Josef JPV9824 JPV Oddíl OS SK Prostějov 47:10 + 18:19
31. Mielec Jaromír AOV9701 AOV OOB TJ Baník Ostrava 49:00 + 20:09
32. Cienciala Jan TRI9801 TRI TJ TŽ Třinec 49:37 + 20:46
33. Lerchegger Max 2270629 SK Hlinsko 54:58 + 26:07
34. Sýkora Vojtěch LCE9801 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 55:36 + 26:45
35. Bosley Addison 1230670 SK Praga 56:59 + 28:08
36. Josh de Klerk 3500937 HOC '93 57:49 + 28:58
37. Borkowski Maciej 0810182 WAW KS Spojnia BnO 59:57 + 31:06
38. Pryjma Fryderyk 0810185 WAW KS Spojnia BnO 60:56 + 32:05
39. Valášek Jiří KAM9700 KAM SK Kamenice 80:17 + 51:26
40. Vyskočil Štěpán VAM9701 VAM OOB Vamberk 84:55 + 56:04
Mogurenko Viktor 3180868 BŠMŠ DISK
H16B
4.68 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janusauskas Paulius 1550403 SK SNS Smržovka 44:44
2. Peřinka Šimon BBM9700 BBM BETA URSUS orienteering 48:57 + 4:13
3. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 50:04 + 5:20
4. Krenn Martin 3830999 SV Turbine Neubrandenburg 56:35 + 11:51
5. Loidolt Clemens 3830993 SV Turbine Neubrandenburg 56:36 + 11:52
6. Zechner Andreas 3831005 SV Turbine Neubrandenburg 58:19 + 13:35
H18A
6.12 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettner Vojtěch KAM9601 KAM SK Kamenice 37:45
2. Hubáček Jonáš LCE9501 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 37:51 + 0:06
3. Perrin Arnaud 3481050 UKS ARKADY Raszkow 38:48 + 1:03
4. Sandberg Oskar 2920826 Kuopion Suunnistajat 39:06 + 1:21
5. Szeliga Bartlomiej STB9601 STB Stadion Nový Bor 40:11 + 2:26
6. Mudrák Štěpán LCE9601 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 41:50 + 4:05
7. Illner Vojtěch DKP9600 DKP Oddíl OB Kotlářka 42:56 + 5:11
8. Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec 43:31 + 5:46
9. Jurica Jan LPU9611 LPU OK Lokomotiva Pardubice 44:58 + 7:13
10. Horák Patrik TUR9502 TUR OOB TJ Turnov 45:12 + 7:27
11. Landovský Jakub PGP9601 PGP SK Praga 45:22 + 7:37
12. Ptáček Pavel BBM9600 BBM BETA URSUS orienteering 45:30 + 7:45
13. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 46:00 + 8:15
14. Stormer Oskar 2890839 Laihian Luja 46:02 + 8:17
15. Germanavicius Martynas 1550402 SK SNS Smržovka 46:10 + 8:25
16. Dawson Aidan 2880813 Lynx 46:24 + 8:39
17. Glonek Jakub AOV9602 AOV OOB TJ Baník Ostrava 48:04 + 10:19
18. Vacek Vojtěch SJI9602 SJI OK Jihlava 49:26 + 11:41
19. Hector David 3330903 Opava - Ticháček 49:45 + 12:00
20. Vaniš Ondřej TJN9500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 51:01 + 13:16
21. Pałka Szymon 1440765 SILD team Praha 53:54 + 16:09
22. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 56:18 + 18:33
23. Laraia Michael 1230369 SK Praga 57:16 + 19:31
24. Stabler John 1230668 SK Praga 57:40 + 19:55
25. Slíva Jan LCE9602 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 62:24 + 24:39
26. O'Leary Daniel 1230667 SK Praga 63:57 + 26:12
27. Peter Carides 3500938 HOC '93 77:10 + 39:25
Melsom Sigurd 2890815 Laihian Luja DISK
Butt Harry 3010935 Ounasvaaran hiihtoseura DISK
Waněk Adam VRL9501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H18B
5.38 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 JPV Oddíl OS SK Prostějov 41:17
2. Janowski Mateusz 0810179 WAW KS Spojnia BnO 50:12 + 8:55
3. Gardner Alastair 3550948 Farmaceut Bratislava 66:16 + 24:59
4. Aksonov Kyrylo 2800781 SV Lengefeld 76:28 + 35:11
H20A
6.53 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7464
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svarer Tobias Karlsmose 3941026 Finnish junior O-team 41:39
2. Horvát Petr ASU9447 ASU Magnus Orienteering 42:22 + 0:43 7830
3. Rindom Henrik 3951027 Neregistrovaní 42:25 + 0:46
4. Petersen Stefan Frands 3961029 OK Kare 43:21 + 1:42
5. Obrátil Štěpán ABM9409 ABM KOB Moira Brno 45:35 + 3:56 7291
6. Kettner Lukáš KAM9403 KAM SK Kamenice 45:43 + 4:04 7269
7. Rauturier Maxime 3380916 Söders-Tyresö 46:05 + 4:26
8. Mokrý Ondřej ABM9410 ABM KOB Moira Brno 46:51 + 5:12 7079
9. Roux Corentin 3481049 UKS ARKADY Raszkow 48:08 + 6:29
10. Miller William 1230669 SK Praga 48:12 + 6:33
11. Stéphany Antoine 3380919 Söders-Tyresö 49:16 + 7:37
12. Jurczyk Tomasz 2080557 OOB TJ Zlaté Hory 50:06 + 8:27
13. Pova Ondřej KRL9304 KRL Kometa kralovice 50:19 + 8:40 6498
14. Kordala Michał 1440764 SILD team Praha 50:53 + 9:14
15. Rusý Tomáš KAM9301 KAM SK Kamenice 52:03 + 10:24 6207
16. Teller Lukas 2530713 Säterbygdens OK 53:52 + 12:13
17. Grant Jacob 1230671 SK Praga 55:46 + 14:07
18. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 56:19 + 14:40 5493
19. Rohel Marek AOV9401 AOV OOB TJ Baník Ostrava 59:50 + 18:11 4903
20. Petr Pavel VLI9400 VLI Slavia Liberec orienteering 61:49 + 20:10 4571
21. Šlajs Daniel KRL9403 KRL Kometa kralovice 64:37 + 22:58 4102
22. Uhlíř Marek LBE9400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 66:40 + 25:01 3759
H21E
9.21 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9152
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pawlak Bartosz 2911092 Helsingin Suunnistajat 52:59
2. Minakov Alexander 3650963 Šumperk 55:29 + 2:30
3. Bravený Vít ZBM9102 ZBM SK Žabovřesky Brno 56:44 + 3:45 9189
4. Hradec Pavel TUR8801 TUR OOB TJ Turnov 57:03 + 4:04 9139
5. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 57:07 + 4:08 9128
6. Masnyy Yury OMC OMC Orienta-MosCompass 57:30 + 4:31
7. Bukovac Palo ZBM8101 ZBM SK Žabovřesky Brno 58:16 + 5:17 8943
8. Mokrý Stanislav ABM9202 ABM KOB Moira Brno 59:00 + 6:01 8825
9. Lysell Jesper 3130860 SKS 59:56 + 6:57
10. Podziński Rafał 1440367 SILD team Praha 60:45 + 7:46
11. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 60:49 + 7:50 8533
11. Zháňal Jan ZBM8721 ZBM SK Žabovřesky Brno 60:49 + 7:50 8533
13. Luštický Martin HOR8700 HOR TJ Jiskra Hořice 61:20 + 8:21 8450
14. Klapal Jan LPU9006 LPU OK Lokomotiva Pardubice 62:11 + 9:12 8314
15. Škoda Jakub VLI8800 VLI Slavia Liberec orienteering 65:07 + 12:08 7843
16. Zelinka Jiří MBM8740 MBM O-mikron 65:20 + 12:21 7808
17. François Joly 3991032 GB O Squad 65:45 + 12:46
18. Vlček Martin TUR8702 TUR OOB TJ Turnov 66:58 + 13:59 7545
19. Chudzik Dominik 1440368 SILD team Praha 67:51 + 14:52
20. Konotopetz Damian 4241068 Tak určitě 68:43 + 15:44
21. Barcik Robert 3140861 Radioklub OK1KYP Praha 70:45 + 17:46
22. Drahokoupil Aleš CHT8501 CHT OOB SK Chrast 71:25 + 18:26 6831
23. Charuba Łukasz 1440366 SILD team Praha 71:55 + 18:56
24. Piłkowski Tadeusz 2250619 LOK BERLIN 73:31 + 20:32
25. Kořínek Jindřich TUR8406 TUR OOB TJ Turnov 73:50 + 20:51 6442
26. Asmolov Oleksii 2800780 SV Lengefeld 75:07 + 22:08
27. Rauturier Benoit 3380917 Söders-Tyresö 78:22 + 25:23
28. Váňa Martin TUR8401 TUR OOB TJ Turnov 81:17 + 28:18 5245
29. Novotný Ondřej ABM9211 ABM KOB Moira Brno 82:46 + 29:47 5007
30. Bencúr Juraj LCE7701 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 83:49 + 30:50 4838
31. Mazan Bartłomiej 2400673 Nakkilan Wisa 84:32 + 31:33
32. Krajčovič Martin 2830799 Warsaw Heroes 86:04 + 33:05
33. Kováč Michal 1240300 OK 99 Hradec Králové 93:25 + 40:26
34. Fiala Petr LPU8701 LPU OK Lokomotiva Pardubice 93:32 + 40:33 3277
35. Burley Mark 2570718 TSV Berlin 97:32 + 44:33
36. Hierweg Karol 2830800 Warsaw Heroes 112:06 + 59:07
Wolf Daniel TUR9100 TUR OOB TJ Turnov DISK 0
Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis DISK 0
Cronin Richard 2570719 TSV Berlin DISK
Cahel Marek LCE8803 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
H21A
7.32 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8173
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janda Martin DOB8002 DOB KOB Dobruška 51:16 8221
2. Novák Jiří NPA7502 NPA SK LOB Nová Paka 51:24 + 0:08 8199
3. Zakouřil Tomáš TUV7500 TUV SOK TJ TURNOV 52:03 + 0:47 8096
4. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 52:20 + 1:04 8051
5. Otrusina Jiří JPV8201 JPV Oddíl OS SK Prostějov 52:23 + 1:07 8044
6. Zdeněk Mazal VBM8103 VBM VSK Mendelu Brno 53:56 + 2:40 7798
7. Fátor Jan DOB7907 DOB KOB Dobruška 54:12 + 2:56 7756
8. Suchý Petr LPM7820 LPM Lokomotiva Plzen 54:43 + 3:27 7674
9. Slezák Jiří LCE9001 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 54:54 + 3:38 7645
10. Hošek Radim DOB8737 DOB KOB Dobruška 55:30 + 4:14 7550
11. Kadavý Petr CHA7800 CHA OK Chrastava 55:54 + 4:38 7486
12. Gardner Robert 3550947 Farmaceut Bratislava 56:06 + 4:50
13. Kočí Martin VBM8702 VBM VSK Mendelu Brno 56:11 + 4:55 7441
14. Skyva Petr STE6501 STE SK SKI-OB Šternberk 56:49 + 5:33 7341
15. Hanč Petr VRL8001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:15 + 6:59 7114
15. Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA SK LOB Nová Paka 58:15 + 6:59 7114
17. Spišiak Marián 4261070 Ekonom Praha Outdoor 58:24 + 7:08
18. Pachnik Wojciech STB9101 STB Stadion Nový Bor 58:46 + 7:30 7032
19. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 59:13 + 7:57 6961
20. Galla Franciszek STB9100 STB Stadion Nový Bor 60:25 + 9:09 6770
21. Leštínský Tomáš DOB7801 DOB KOB Dobruška 62:27 + 11:11 6448
22. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 63:21 + 12:05 6305
22. Přikryl Petr ABM6708 ABM KOB Moira Brno 63:21 + 12:05 6305
24. Schwarzenberger Stefan 3070850 USV TU Dresden 63:40 + 12:24
25. Novák Zdeněk NPA7701 NPA SK LOB Nová Paka 64:25 + 13:09 6136
26. Grote Andreas 2790779 USG Chemnitz 65:41 + 14:25
27. Loniewski Grzegorz 3381040 Söders-Tyresö 65:58 + 14:42
28. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 72:53 + 21:37 4794
29. Coen Dieter 4021037 ASPV OA Šumperk 75:30 + 24:14
30. Dragowski Piotr 2250838 LOK BERLIN 75:32 + 24:16
31. Záveský Marek CET9001 CET Loko Česká Třebová 77:31 + 26:15 4060
32. Klapal Michal VAM8802 VAM OOB Vamberk 79:22 + 28:06 3767
33. Bartnik Konrad PLF PLF Polish Fighters 83:15 + 31:59
34. Wieszaczewski Jacek 1900517 YETTI & PINGUIN 94:29 + 43:13
35. Randík Jan SOB8703 SOB Sdružení organizátorů bankovní 96:23 + 45:07 1070
Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod DISK 0
H21B
6.53 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5629
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fukátko Jan LPU8105 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:51 5720
2. Pavelka Jan MBM8500 MBM O-mikron 54:55 + 1:04 5610
3. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC K.O.B. Choceň 55:25 + 1:34 5559
4. Albl Slávek LME7600 LME SK Los Mělník 57:49 + 3:58 5312
5. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 59:15 + 5:24 5164
6. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteering 59:26 + 5:35 5146
7. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-mikron 61:50 + 7:59 4899
8. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 64:00 + 10:09 4676
9. Kopasz Róbert 2770770 ESV Lok Bad Schandau 66:26 + 12:35
10. Cupák Jiří VRL7201 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:00 + 13:09 4367
11. Klomínský Václav KPY8700 KPY SKOB Sokol Kralupy 67:56 + 14:05 4271
12. Andreev Sergey 3580952 Raumar orientering 69:48 + 15:57
13. Hrouda Martin FSP7612 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 71:38 + 17:47 3891
14. Komárek Arnošt TJH7701 TJH Tolar Jindřichův Hradec 71:48 + 17:57 3874
15. Kučerka Jan LIT8002 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 71:58 + 18:07 3857
16. Suchomel Vít MBM8448 MBM O-mikron 84:57 + 31:06 2521
17. Połomski Mateusz 1440766 SILD team Praha 85:15 + 31:24
Kolosov Oleg UKR UKR DISK
Gyurcsik Peter 2810796 Naturfreunde Wien DISK
H21C
5.66 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2939
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 ASU Magnus Orienteering 42:11 3517
2. Ryjáček Jan LPM8004 LPM Lokomotiva Plzen 57:29 + 15:18 2660
3. Svoboda Jakub ROU9301 ROU SKOB Roudnice nad Labem 57:50 + 15:39 2640
4. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ TURNOV 72:37 + 30:26 1813
5. Parson Ben USA Orienteering USA 72:51 + 30:40
6. Prášek Přemysl KAM9305 KAM SK Kamenice 86:16 + 44:05 1049
7. Hostinský Jakub 0320074 JHO Jakub Hostinský 110:18 + 68:07
H35A
6.53 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ocvirk Edi 0450095 JAP OK Japetic 54:28
2. Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice 55:36 + 1:08
3. Sabou Gabriel 0990249 UNB UNEFS Bucharest 57:42 + 3:14
4. Binar Robert UOL7500 UOL SK UP Olomouc 59:20 + 4:52
5. Mikluš Marián 1240283 OK 99 Hradec Králové 61:15 + 6:47
6. Bolehovský Pavel EKP7103 EKP VŠTJ Ekonom Praha 63:14 + 8:46
7. Peterka František TJP4900 TJP TJ TROJA Praha 67:54 + 13:26
8. Jordanov Plamen 0981063 BGT Team Bulgaria 73:26 + 18:58
9. Kůstka Marek VIC6403 VIC OB Vizovice 73:28 + 19:00
10. Chmelař Daniel VIC7212 VIC OB Vizovice 82:35 + 28:07
11. Choutka Jaroslav SOB6301 SOB Sdružení organizátorů bankovní 87:22 + 32:54
H35B
5.86 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rutkauskas Arvydas 1550392 SK SNS Smržovka 57:03
2. Locker Martin SRK7001 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:12 + 0:09
3. Šklíba Jan SRK7501 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:02 + 0:59
4. Odehnal Luděk ADA7401 ADA OOB TJ Spartak Adamov 59:10 + 2:07
5. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sigmat Mladá Boleslav 65:37 + 8:34
6. Volák Pavel BRU7001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 67:27 + 10:24
7. Kos Michal SRK6802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:31 + 14:28
8. Václavek Jan LPU7816 LPU OK Lokomotiva Pardubice 71:53 + 14:50
H40A
6.46 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borbás Nándor 2770776 ESV Lok Bad Schandau 42:50
2. Arnošt Kamil VSP7301 VSP USK Praha 46:57 + 4:07
3. Budriunas Justas 1550394 SK SNS Smržovka 47:59 + 5:09
4. Filip Libor SRK7101 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:09 + 5:19
5. Porubský Július 0540116 CNR ŠK Cart-print Nitra 55:00 + 12:10
6. Kašpar Jaroslav SSU7004 SSU SK Severka Šumperk 61:42 + 18:52
7. Pachnik Dariusz STB6901 STB Stadion Nový Bor 62:48 + 19:58
8. Staszak Artur 0850987 UNT UNTS Warszawa 77:11 + 34:21
9. Kolev Krasimir 0980239 BGT Team Bulgaria 79:55 + 37:05
10. Takis Feridun 1330348 SK Radioklub Blansko 80:23 + 37:33
Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava DISK
H40B
5.88 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan BBM7205 BBM BETA URSUS orienteering 36:51
2. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH Jindřichův Hradec 45:25 + 8:34
3. Funda Jiří API6401 API OK Andante Písek 47:35 + 10:44
4. Kubec Martin DOB7002 DOB KOB Dobruška 49:20 + 12:29
5. Kubičko Pavel SJH7201 SJH SJH Jindřichův Hradec 52:44 + 15:53
6. Kubičko Petr SJH6901 SJH SJH Jindřichův Hradec 54:41 + 17:50
7. Kolář Viktor HOR7300 HOR TJ Jiskra Hořice 55:51 + 19:00
8. Féder Medard 1630428 SK SKI-OB Šternberk 58:15 + 21:24
9. Bradáč Stanislav LLI7201 LLI TJ Loko Liberec 58:44 + 21:53
10. Čierny Jozef 1990541 USK Praha 60:05 + 23:14
11. Kašpar Václav TYN7001 TYN OOB Týniště nad Orlicí 64:13 + 27:22
12. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ TURNOV 64:55 + 28:04
13. Eichler Petr KAS6900 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 68:44 + 31:53
H45A
6.12 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weber Tim Falck 3851007 ŠK VAZKA Bratislava 41:41
2. Eerola Severi 3200880 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:42 + 1:01
3. Škvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 42:44 + 1:03
4. Ptáček Pavel BBM6508 BBM BETA URSUS orienteering 46:08 + 4:27
5. Kaplan Jan LPU6401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 46:34 + 4:53
6. Šmelík Juraj 1240288 OK 99 Hradec Králové 49:50 + 8:09
7. Sandberg Per 2920825 Kuopion Suunnistajat 51:07 + 9:26
8. Heim Peter 2720753 Ringerike O-lag 53:25 + 11:44
9. Melsom Terje 2890816 Laihian Luja 53:36 + 11:55
10. Šimek Roman UOL6503 UOL SK UP Olomouc 54:57 + 13:16
11. Killar Marek LTU6801 LTU Lokomotiva Trutnov 55:11 + 13:30
12. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 56:29 + 14:48
13. Atanasov Aleksandar 0980240 BGT Team Bulgaria 57:44 + 16:03
14. Višňa Petr DKP6602 DKP Oddíl OB Kotlářka 58:22 + 16:41
15. Dzhuliev Mladen 0980246 BGT Team Bulgaria 60:09 + 18:28
16. Valach Petr LPU6505 LPU OK Lokomotiva Pardubice 60:35 + 18:54
17. Sedláček Jaroslav HLV6404 HLV KČT - OB Holešov 64:26 + 22:45
18. Bernardo Jose 2820797 OLC Wienerwald 64:51 + 23:10
19. Robertson John 0660133 OHV Orienteering Hutt Valley 72:05 + 30:24
20. Bendák Petr LTU6500 LTU Lokomotiva Trutnov 73:47 + 32:06
H45B
5.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Corrado Arduini 3290892 Hiidenkiertäjät 48:16
2. Skog Jouko 2150588 KTV Koovee 54:46 + 6:30
3. Holec Honza MOV6701 MOV SKOB Ostrava 61:19 + 13:03
4. Hruška Tomáš YBM6401 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 68:58 + 20:42
5. Schenk Róbert 1240295 OK 99 Hradec Králové 69:37 + 21:21
6. Sanna Roberto DKP6703 DKP Oddíl OB Kotlářka 73:38 + 25:22
7. Sysel Svatobor TTR6202 TTR OOB Třebíč 77:37 + 29:21
8. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 82:02 + 33:46
9. Janowski Piotr 0810178 WAW KS Spojnia BnO 83:20 + 35:04
H50A
5.88 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Harding Quentin 3010835 Ounasvaaran hiihtoseura 36:19
2. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 44:21 + 8:02
3. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 45:49 + 9:30
4. Pacher Hannes 2270621 SK Hlinsko 46:54 + 10:35
5. Wolowczyk Marek 0850199 UNT UNTS Warszawa 47:23 + 11:04
6. Kellner Gerhard 2270625 SK Hlinsko 49:16 + 12:57
7. Hector Jorgen 3330905 Opava - Ticháček 50:14 + 13:55
8. Hošek Lubomír VCB6101 VCB OB České Budějovice 52:33 + 16:14
8. Roudný Václav LPU6102 LPU OK Lokomotiva Pardubice 52:33 + 16:14
10. Westin Kjell 2050548 SK Žabovřesky Brno 54:16 + 17:57
11. Petráček Aleš SJI6301 SJI OK Jihlava 54:30 + 18:11
12. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 55:46 + 19:27
13. Veljačik Pavel SCP6200 SCP OK Sparta Praha 55:53 + 19:34
14. Miyakawa Tatsuya 3250888 péčkaři 56:02 + 19:43
15. Hirš Libor VBM6000 VBM VSK Mendelu Brno 57:42 + 21:23
16. Watson Graham 3010837 Ounasvaaran hiihtoseura 58:15 + 21:56
17. Roux Jacky 3481052 UKS ARKADY Raszkow 60:30 + 24:11
18. Metherell Alister 3520941 SVK Junior team 63:22 + 27:03
19. Bandt Uli 2530712 Säterbygdens OK 66:07 + 29:48
20. Bořil Petr SJI6207 SJI OK Jihlava 66:46 + 30:27
21. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 67:57 + 31:38
22. Šimek Miroslav LME6300 LME SK Los Mělník 69:25 + 33:06
23. Yee David 1230666 SK Praga 70:57 + 34:38
24. Poland David 2670741 SG Zittau Süd 76:02 + 39:43
25. Glynn de Klerk 3500939 HOC '93 77:53 + 41:34
26. Bruce Barnett 2670744 SG Zittau Süd 78:30 + 42:11
H50B
4.66 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andreas Huber 3810988 Rovensko pod Troskami 36:21
2. Korpas Jaroslav LBM6113 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:50 + 3:29
3. Mazúr Milan 1240293 OK 99 Hradec Králové 50:16 + 13:55
4. Formanko Dušan 1240301 OK 99 Hradec Králové 52:08 + 15:47
5. Novotný Miroslav LPU5905 LPU OK Lokomotiva Pardubice 55:58 + 19:37
6. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK Reco Spot 59:30 + 23:09
7. Černý Petr ALB6001 ALB OOB Albrechtice nad Orlicí 64:05 + 27:44
8. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 67:53 + 31:32
9. Hájek Petr ZBM6301 ZBM SK Žabovřesky Brno 75:47 + 39:26
10. Bláha Leoš JHB6207 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 86:01 + 49:40
H55A
5.17 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lawford Geoff 0820189 EUR Eureka Orienteers 37:48
2. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 38:44 + 0:56
3. Friessnig Joachim 2270640 SK Hlinsko 40:40 + 2:52
4. Hornik Zbigniew 4191060 OL-Team Wehrsdorf 43:30 + 5:42
5. Sepp Hones 0020004 HSV HSV Ried 44:22 + 6:34
6. Gardner Richard 3550945 Farmaceut Bratislava 46:33 + 8:45
7. Dachev Stoyan 0980247 BGT Team Bulgaria 47:27 + 9:39
8. Gurka Jiří TUV4601 TUV SOK TJ TURNOV 47:53 + 10:05
9. Parson Tim 1230754 SK Praga 48:09 + 10:21
10. Moran Ian 3450930 KOB Sokol Pezinok 50:01 + 12:13
11. Dimitrov Dimitar 0980248 BGT Team Bulgaria 51:35 + 13:47
12. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 52:05 + 14:17
13. Knap Jan LPU5101 LPU OK Lokomotiva Pardubice 52:36 + 14:48
14. Juřeník Josef MOV5201 MOV SKOB Ostrava 52:59 + 15:11
15. Jaroš Vladimír DCE5400 DCE KOB Dobřichovice 54:20 + 16:32
16. Tichý Boris DOB5500 DOB KOB Dobruška 56:14 + 18:26
17. Stefan Aschwanden 3881019 Športový klub BIKO Banská Bystrica 60:59 + 23:11
18. Olbrycht Janusz 0900212 OLB OLBnO 90:11 + 52:23
H55B
4.68 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 52:35
2. Vlček Josef TYN5602 TYN OOB Týniště nad Orlicí 54:36 + 2:01
3. Vícha Vladimír LPU5801 LPU OK Lokomotiva Pardubice 60:43 + 8:08
H60A
4.68 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteering 39:31
2. Škoda Přemek VLI5301 VLI Slavia Liberec orienteering 41:49 + 2:18
3. Dent Nick 3590955 Keravan Urheilijat 42:17 + 2:46
4. Farář Václav LPU5201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:40 + 4:09
5. Jelínek Petr TZL4902 TZL SKOB Zlín 46:06 + 6:35
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 NPA SK LOB Nová Paka 48:51 + 9:20
7. Horáček Miroslav VLI5000 VLI Slavia Liberec orienteering 50:06 + 10:35
8. Rejmont Milan LTU4801 LTU Lokomotiva Trutnov 50:59 + 11:28
9. Štregl Tomáš VRL5001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:33 + 14:02
10. Jelínek Vít TZL5102 TZL SKOB Zlín 54:11 + 14:40
11. Erlebach Josef JIL5201 JIL OK Jilemnice 55:23 + 15:52
12. Čípa Jiří CET5002 CET Loko Česká Třebová 55:27 + 15:56
13. Roome Martyn 3010901 Ounasvaaran hiihtoseura 59:56 + 20:25
14. Finch Ted 2710751 German O-Team 61:03 + 21:32
15. Novák Karel NPA5001 NPA SK LOB Nová Paka 63:32 + 24:01
16. Maiorescu Gabriel 2460689 Ostmarka OK 67:20 + 27:49
Farář Jaroslav VRL5002 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H60B
4.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukaseder Hubert 2270700 SK Hlinsko 47:49
2. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BETA URSUS orienteering 65:40 + 17:51
3. Blecha Ladislav FJI5106 FJI SK FREE Jihlava 78:16 + 30:27
4. Féder Medard 1630431 SK SKI-OB Šternberk 94:56 + 47:07
H65A
4.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:56
2. Strib Hans Christian 3931025 TJ Rapid Bratislava 46:03 + 2:07
3. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:08 + 5:12
4. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 49:11 + 5:15
5. Švadlena Jiří CHC4601 CHC K.O.B. Choceň 50:01 + 6:05
6. Sikora Miroslav BOV4802 BOV TJ Baník Ostrava OKD 53:38 + 9:42
7. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL OK Jilemnice 54:06 + 10:10
8. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ TURNOV 77:21 + 33:25
H65B
3.61 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:34
2. Fiala Miloš KSH4801 KSH TJ Kašperské Hory 48:30 + 1:56
3. Paul Josef DCE4401 DCE KOB Dobřichovice 50:28 + 3:54
H70B
3.44 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Ľudovít 1240287 OK 99 Hradec Králové 32:55
2. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 39:34 + 6:39
3. Zakouřil Václav TUV4301 TUV SOK TJ TURNOV 39:40 + 6:45
4. Sklenář Jan MLA4201 MLA MLOK Mariánské Lázně 39:49 + 6:54
5. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH Jindřichův Hradec 40:16 + 7:21
6. Ostřanský Josef SSU4302 SSU SK Severka Šumperk 45:06 + 12:11
7. Haagerup Dan 3851009 ŠK VAZKA Bratislava 48:22 + 15:27
8. Diener Herbert MOV4101 MOV SKOB Ostrava 49:05 + 16:10
9. Štrojsa Josef KAS4000 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 57:30 + 24:35
10. Dobos Peter 2680748 ESV Lok Berlin-Schöneweide 64:04 + 31:09
11. Vyškovský Ivan ZVS4301 ZVS TJ Zbrojovka Vsetín 82:17 + 49:22
12. Hynek Vladimír ZPV3500 ZPV KOB ZPV Prostějov 104:40 + 71:45
HDR
2.48 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schröterová Adéla CHA0551 CHA OK Chrastava 25:05
2. Odehnal Tomáš ADA0501 ADA OOB TJ Spartak Adamov 26:24 + 1:19
3. Antonowicz Jan 0850198 UNT UNTS Warszawa 26:34 + 1:29
4. Janowski Filip 0810181 WAW KS Spojnia BnO 30:03 + 4:58
5. Borbás Ágota 2770777 ESV Lok Bad Schandau 37:34 + 12:29
6. Weber Adam PHK0401 PHK OK 99 Hradec Králové 38:24 + 13:19
7. Šmelík Daniel 1240289 OK 99 Hradec Králové 39:25 + 14:20
8. Michálková Sabina LCE0801 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 39:52 + 14:47
9. Richter Rudolf ADA0601 ADA OOB TJ Spartak Adamov 40:06 + 15:01
10. Staisiunaite Emilija AZU OK AZUOLAS VILNIUS 41:13 + 16:08
11. Kašpar Vojtěch ZAK0400 ZAK SK Netopýr Zákupy 42:55 + 17:50
12. Kašpar Štěpán ZAK0401 ZAK SK Netopýr Zákupy 42:57 + 17:52
13. Pavelec Michal NPA0801 NPA SK LOB Nová Paka 44:14 + 19:09
14. Dlask Kašpar DKP Oddíl OB Kotlářka 48:07 + 23:02
15. Balck Erik VPO0800 VPO Vallentuna Össeby OL 52:50 + 27:45
16. Čtvrtečková Natálie NER NER 56:30 + 31:25
17. Štantejský Vojtěch CET0401 CET Loko Česká Třebová 56:53 + 31:48
18. Kovář Radim CET0501 CET Loko Česká Třebová 56:59 + 31:54
19. Odehnalová Tereza ADA0801 ADA OOB TJ Spartak Adamov 57:27 + 32:22
20. Matušincová Anna EKP VŠTJ Ekonom Praha 64:00 + 38:55
21. Soukup Jonáš NER NER 64:44 + 39:39
22. Martinec Šimon DOB KOB Dobruška 64:50 + 39:45
23. Maděryčová Anna SJH SJH Jindřichův Hradec 65:07 + 40:02
24. Čížková Alena VIP VIP 72:15 + 47:10
25. Kubec Adam DOB KOB Dobruška 80:15 + 55:10
26. Martínek Filip NER NER 80:59 + 55:54
27. Hanáková Aneta KRL0951 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:08 + 62:03
Komárková Zbyňka TJH0751 TJH Tolar Jindřichův Hradec DISK
Kundrata Vít JZLnere JZL TJ Jižní svahy Zlín DISK
T1
2.49 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Šimon PHK0202 PHK OK 99 Hradec Králové 26:03
2. Kovářová Jana CET0251 CET Loko Česká Třebová 26:19 + 0:16
3. Stormer Emil NER NER 27:14 + 1:11
4. Simileiska Nataliia 2800792 SV Lengefeld 28:56 + 2:53
5. Andreeva Evgenia 3580953 Raumar orientering 29:13 + 3:10
6. Solberg Kristin NER NER 29:44 + 3:41
7. Melsom Mari NER NER 32:09 + 6:06
8. Dohnálek Tomáš SHK0403 SHK TJ Slavia Hradec Králové 34:11 + 8:08
9. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 34:14 + 8:11
10. Melicharová Barbora LLI0000 LLI TJ Loko Liberec 34:46 + 8:43
11. Antsyferova Yuliia 2800783 SV Lengefeld 36:48 + 10:45
12. Bradáčová Maruška NER NER 47:11 + 21:08
13. Arnotová Anna NER NER 49:29 + 23:26
14. Arnot František NER NER 50:12 + 24:09
15. Wilfinger Jakob 2270697 SK Hlinsko 54:01 + 27:58
16. Procházková Doubravka ADA OOB TJ Spartak Adamov 57:02 + 30:59
17. Teichmann Tobias 2270628 SK Hlinsko 58:41 + 32:38
18. Emler Johannes 2270627 SK Hlinsko 62:17 + 36:14
19. Rupprechter Elisabeth 2270703 SK Hlinsko 64:08 + 38:05
20. Höhs Johanna 2270704 SK Hlinsko 66:40 + 40:37
21. Stern Florian 3831004 SV Turbine Neubrandenburg 66:51 + 40:48
22. Rottensteiner Max 2270630 SK Hlinsko 66:57 + 40:54
23. Seidl Andreas 3830998 SV Turbine Neubrandenburg 67:08 + 41:05
24. Zechner Oskar 2270639 SK Hlinsko 68:15 + 42:12
25. Fabian Sebastian 3830997 SV Turbine Neubrandenburg 70:58 + 44:55
26. Kundörfer Jan 2270637 SK Hlinsko 84:13 + 58:10
Štaudová Kristina SHK TJ Slavia Hradec Králové DISK
T2
3.77 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beijaminsen Vidar LOL Lillomarka 27:00
2. Beijaminsen Methias LOL Lillomarka 29:46 + 2:46
3. Končák Jaroslav HLV6321 HLV KČT - OB Holešov 34:33 + 7:33
4. Rusinová Alena BRU7102 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 35:28 + 8:28
5. Ivan Diaksov NSA NSA SIVEN - Sofia 35:51 + 8:51
6. Rücker Petr HOR6500 HOR TJ Jiskra Hořice 36:06 + 9:06
7. Blažek Petr SJH7402 SJH SJH Jindřichův Hradec 37:34 + 10:34
8. Nýdrlová Eva VRL5451 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:39 + 11:39
9. Geissbuhler Karin VIP VIP 39:39 + 12:39
10. Binarová Jitka UOL NER NER 40:52 + 13:52
11. Končáková Kateřina HLV6856 HLV KČT - OB Holešov 44:11 + 17:11
12. Kulová Jana VAM6550 VAM OOB Vamberk 45:17 + 18:17
13. Vojtěch Libor HOR7303 HOR TJ Jiskra Hořice 45:23 + 18:23
14. Hladíková Jana TUV7253 TUV SOK TJ TURNOV 48:56 + 21:56
15. Pobuda Michal SJH7403 SJH SJH Jindřichův Hradec 50:29 + 23:29
16. Kopecká Eliška ASU9299 ASU Magnus Orienteering 50:54 + 23:54
17. Štreglová Zuzka VRL0251 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:59 + 23:59
18. Veselá Miloslava Erika NER NER 51:04 + 24:04
19. Nožková Dagmar ZAM6251 ZAM OB T.J. Sokol Žamberk 52:42 + 25:42
20. Kovář Lukáš CET0102 CET Loko Česká Třebová 53:01 + 26:01
21. Dénes Ildikó 2770772 ESV Lok Bad Schandau 53:13 + 26:13
22. Janečková Lenka MFP8250 MFP VŠSK MFF UK Praha 53:38 + 26:38
23. Borbás Zita 2770775 ESV Lok Bad Schandau 53:56 + 26:56
24. Weberová Zuzana PHK6961 PHK OK 99 Hradec Králové 55:53 + 28:53
25. Soukupová Martina 57:37 + 30:37
26. Tomanová Elena YMB6666 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 58:59 + 31:59
27. Haider Ann HSV HSV Ried 60:50 + 33:50
28. Kubcová Lenka DOB KOB Dobruška 63:12 + 36:12
29. Janečková Marta JPV6665 JPV Oddíl OS SK Prostějov 63:24 + 36:24
30. Kalliany Rainer 2270623 SK Hlinsko 64:21 + 37:21
31. Málek Josef LPU3901 LPU OK Lokomotiva Pardubice 65:47 + 38:47
32. Dénes Krisztina 2770771 ESV Lok Bad Schandau 67:29 + 40:29
33. Blažková Markéta SJH0000 SJH SJH Jindřichův Hradec 73:39 + 46:39
34. Hanák Milan FSP3400 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 74:53 + 47:53
35. Lapornik Dominik 2270633 SK Hlinsko 75:50 + 48:50
36. Kůstková Tamara VIC6854 VIC OB Vizovice 77:06 + 50:06
37. Kellner Claudia 2270626 SK Hlinsko 77:21 + 50:21
38. Weberová Adélka PHK0155 PHK OK 99 Hradec Králové 79:57 + 52:57
39. Olbrycht Anna 0900213 OLB OLBnO 82:06 + 55:06
40. Habenicht Marlene 2270706 SK Hlinsko 85:37 + 58:37
41. Filipi Markéta LPU0000 LPU OK Lokomotiva Pardubice 87:08 + 60:08
42. Paulová Mirka DCE5250 DCE KOB Dobřichovice 103:11 + 76:11
43. Kalliany Susanne 2270624 SK Hlinsko 120:58 + 93:58
Švarcová Jiřina NER NER DISK
Delgado Silvia 2820798 OLC Wienerwald DISK
O'Leary Bud 2840801 Inteam DISK
Swartz Janet 2840802 Inteam DISK
Richter Rudolf ADA5113 ADA OOB TJ Spartak Adamov DISK
T3
7.11 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 VLI Slavia Liberec orienteering 39:06
2. Jonas Mathys VIP VIP 45:57 + 6:51
3. Souček Tomáš NER NER 73:11 + 34:05
4. Procházka Jiří ADA OOB TJ Spartak Adamov 75:41 + 36:35
5. Šimůnková Gabriela TAP9755 TAP KOB TRETRA Praha 78:45 + 39:39
6. Betlach Miroslav DKP6300 DKP Oddíl OB Kotlářka 81:03 + 41:57
7. Hansen Jens Anders DEO DEO Denmark Participans 2. 83:16 + 44:10
8. Kronika Miroslav 22C0000 22C SPORTeM 83:47 + 44:41
9. Hrabánková Klára PGP9654 PGP SK Praga 83:50 + 44:44
10. Nymsa Zdeněk TYN8502 TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 92:11 + 53:05
11. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 94:21 + 55:15
12. Kopáčková Iva CHT8851 CHT OOB SK Chrast 97:33 + 58:27
13. Vyhnálková Eva MFP75XX MFP VŠSK MFF UK Praha 99:56 + 60:50
14. Matějková Martina LTP6850 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:18 + 66:12
15. Švarc Jiří NER NER 112:33 + 73:27
16. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 112:56 + 73:50
17. Pustalová Zuzana VLI0000 VLI Slavia Liberec orienteering 116:10 + 77:04
18. Poloprutská Tereza VLI9450 VLI Slavia Liberec orienteering 121:59 + 82:53
19. Přibyl Jan TJR91XX TJR TJ Řásná 135:33 + 96:27
20. Mrštíková Hana LPU5552 LPU OK Lokomotiva Pardubice 147:59 + 108:53
Kuncířová Jaroslava TJR90XX TJR TJ Řásná DISK
Hendrychová Zuzana ZBM8954 ZBM SK Žabovřesky Brno DISK
Arnot Michal NER NER DISK