Výsledky závodu: JWOC Tour - E5

Datum:
05.07.2013
Místo konání:
Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Hradec Králové, měřítko 1: 4 000, velikost A3
Ředitel závodu:
Műller Martin
Hlavní rozhodčí:
Hepnerová Martina
Stavitel tratí:
Weiner Jakub
JURY:
Nováková Zuzana, Doucha Jiří, Leštínský Tomáš
Protokol:
5. etapa JWOC Tour – sprint – Hradec Králové

Datum:                  
Pátek 5.7.2013
Tech.provedení:         
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:                  
Hradec Králové, Žižkovy sady (50°12’41.960”N, 15°50’7.943”E)
Mapa:                   
Hradec Králové, měřítko 1: 4 000, velikost A3, mapový klíč ISSOM,
ekvidistance 2m, stav červen 2013, mapovali Jan Drbal, Aleš Hejna,
Jan Fátor, Barbora Černíková, tisk Žaket (ofset).

Funkcionáři:            Ředitel závodu:  Martin Müller
                        Hlavní rozhodčí: Martina Hepnerová	
                        Stavitel tratí:  Jakub Weiner
                        
Zhodnocení závodu:

Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, protesty proti porušení
pravidel nebyly podány. Bylo ošetřeno několik drobných zranění.  

Závod proběhl za oblačného počasí, občas drobně zapršelo.
  
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 979 závodníků.



Martina Hepnerová                                        Martin Müller
hlavní rozhodčí                                         ředitel závodu
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60B     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70B     HDR     T1     T2     T3    
D10N
2.84 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féderová Zuzana 1630429 SK SKI-OB Šternberk 20:51
2. Chrástová Magdaléna STH0551 STH SK Studenec 22:39 + 1:48
3. Budriunaite Vaiva 1550395 SK SNS Smržovka 22:54 + 2:03
4. Kubcová Anna DOB0550 DOB KOB Dobruška 29:34 + 8:43
5. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH Jindřichův Hradec 33:53 + 13:02
6. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH SJH Jindřichův Hradec 35:47 + 14:56
7. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 PHK OK 99 Hradec Králové 35:58 + 15:07
D10C
1.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hector Cecilia 3330906 Opava - Ticháček 9:34
2. Hankovcová Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 11:09 + 1:35
3. Pušová Bára LPU0357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 11:20 + 1:46
4. Arnoštová Veronika DOR0455 DOR OK Dobříš 12:57 + 3:23
5. Binarová Adéla UOL0452 UOL SK UP Olomouc 13:17 + 3:43
6. Porubská Lenka 0540113 CNR ŠK Cart-print Nitra 15:21 + 5:47
7. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH SJH Jindřichův Hradec 16:09 + 6:35
8. Komárková Jindra SJH0453 SJH SJH Jindřichův Hradec 24:04 + 14:30
D12A
1.62 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 9:31
2. Kosová Tereza SRK0151 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:45 + 1:14
3. Chrástová Tereza STH0251 STH SK Studenec 11:58 + 2:27
4. Sanna Karin DKP0250 DKP Oddíl OB Kotlářka 12:54 + 3:23
5. Diaksova Evangelina 2280641 TJ Lokomotiva Žatec 13:06 + 3:35
6. Šklíbová Veronika SRK0153 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:17 + 3:46
7. Miklušová Tamara 1240286 OK 99 Hradec Králové 13:31 + 4:00
8. Šmelíková Dorota 1240291 OK 99 Hradec Králové 13:48 + 4:17
Mašatová Eliška PHK0251 PHK OK 99 Hradec Králové DISK
D12B
1.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 8:15
2. Korpasová Lucie LBM0151 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 8:33 + 0:18
3. Francová Lucie LPU0152 LPU OK Lokomotiva Pardubice 8:48 + 0:33
4. Dubovská Alžbeta 1630834 SK SKI-OB Šternberk 8:57 + 0:42
5. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ TURNOV 9:01 + 0:46
6. Zlesáková Adéla CHT0151 CHT OOB SK Chrast 11:15 + 3:00
7. Kůstková Barbora VIC0259 VIC OB Vizovice 11:42 + 3:27
D14A
1.66 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Diaksova Andreya 2280642 TJ Lokomotiva Žatec 11:44
2. Kopecká Anna LPU9958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 11:45 + 0:01
3. Ocvirk Pia 0450096 JAP OK Japetic 12:22 + 0:38
4. Odehnalová Klára ABM9956 ABM KOB Moira Brno 12:49 + 1:05
5. Biersaková Dagmar KRL0051 KRL Kometa kralovice 12:57 + 1:13
6. Rückerová Šárka HOR0050 HOR TJ Jiskra Hořice 13:03 + 1:19
7. Grycová Kateřina TBMTBM0 TBM KOS TJ Tesla Brno 13:10 + 1:26
8. Jezdinská Natálie STH9954 STH SK Studenec 13:16 + 1:32
9. Matějková Zuzana LTP0153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:23 + 1:39
10. Skog Ella 2150586 KTV Koovee 13:25 + 1:41
11. Hrabošová Magdaléna ASU0099 ASU Magnus Orienteering 13:36 + 1:52
12. Peterová Jana DOB0051 DOB KOB Dobruška 13:47 + 2:03
13. Eerola Lotta 3200878 OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:07 + 2:23
14. Waňková Martina VRL9951 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:10 + 2:26
15. Kubíčková Kateřina VAM9951 VAM OOB Vamberk 14:11 + 2:27
16. Poloprutská Lucie VLI9950 VLI Slavia Liberec orienteering 14:19 + 2:35
17. Hector Frida 3330907 Opava - Ticháček 14:47 + 3:03
18. Kundratová Lucie JZL0051 JZL TJ Jižní svahy Zlín 14:48 + 3:04
19. Křečková Jana ZPV9999 ZPV KOB ZPV Prostějov 14:57 + 3:13
20. Sladek Laura 2271039 SK Hlinsko 15:02 + 3:18
20. Urbanová Markéta STH9953 STH SK Studenec 15:02 + 3:18
22. Scheikl Agnes 3831001 SV Turbine Neubrandenburg 15:47 + 4:03
23. Standhartinger Magda 2270638 SK Hlinsko 15:48 + 4:04
24. Atanasova Elitsa 0980236 BGT Team Bulgaria 15:50 + 4:06
25. Filipová Tereza SRK0050 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:52 + 4:08
26. Gallová Veronika STH0053 STH SK Studenec 16:01 + 4:17
27. Lueger Anna 2270635 SK Hlinsko 16:34 + 4:50
D14B
1.62 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ TURNOV 11:03
2. Hanáková Lenka KRL9951 KRL Kometa kralovice 11:43 + 0:40
3. Vyhnálková Marie MFP0151 MFP VŠSK MFF UK Praha 12:05 + 1:02
4. Kyselová Nela ROU9951 ROU SKOB Roudnice nad Labem 15:18 + 4:15
5. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 17:18 + 6:15
D16A
1.92 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juodagalvyte Agne 1550401 SK SNS Smržovka 15:19
2. Nováková Tereza DKP9751 DKP Oddíl OB Kotlářka 15:25 + 0:06
3. Bonat Julia 0810184 WAW KS Spojnia BnO 15:32 + 0:13
4. Rutkauskaite Kaste 1550393 SK SNS Smržovka 15:47 + 0:28
5. Tesařová Jana TRI9751 TRI TJ TŽ Třinec 16:00 + 0:41
6. Grycová Veronika TBMTBM9 TBM KOS TJ Tesla Brno 16:04 + 0:45
7. Filipowska Aleksandra 1440762 SILD team Praha 16:05 + 0:46
8. Argalášová Kateřina TRI9750 TRI TJ TŽ Třinec 16:11 + 0:52
9. de Nardis Francesca 3290898 Hiidenkiertäjät 16:18 + 0:59
10. Slavíková Silva PGP9751 PGP SK Praga 16:20 + 1:01
11. Horvátová Hana ASU9797 ASU Magnus Orienteering 16:24 + 1:05
12. Kůstková Daniela VIC9898 VIC OB Vizovice 16:35 + 1:16
13. Steer Asha 2760769 PUKS Młode Orły 16:38 + 1:19
14. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 16:41 + 1:22
15. Fukalová Hanka AOV9850 AOV OOB TJ Baník Ostrava 16:55 + 1:36
16. Šmelíková Tereza 1240290 OK 99 Hradec Králové 17:20 + 2:01
17. Odehnalová Tereza ABM9757 ABM KOB Moira Brno 17:37 + 2:18
18. Solberg Line NER NER 17:48 + 2:29
19. Hoffmann Hannah 2270982 SK Hlinsko 17:53 + 2:34
20. Fend Sara 2270980 SK Hlinsko 18:16 + 2:57
21. Westin Emilie 2050549 SK Žabovřesky Brno 18:42 + 3:23
21. Fenclová Tereza LPU9752 LPU OK Lokomotiva Pardubice 18:42 + 3:23
23. Tschierschke Paulina STB9850 STB Stadion Nový Bor 18:47 + 3:28
24. Giovanelli Anna 3290897 Hiidenkiertäjät 18:58 + 3:39
25. Breton Elina 1231073 SK Praga 19:49 + 4:30
26. Schenková Tereza 1240299 OK 99 Hradec Králové 22:08 + 6:49
27. Liberdová Jana TRI9852 TRI TJ TŽ Třinec 22:46 + 7:27
28. Gugała Alicja 0810183 WAW KS Spojnia BnO 26:01 + 10:42
29. Vyhnálková Barbora MFP9850 MFP VŠSK MFF UK Praha 28:47 + 13:28
Kalcher Hannah 2270983 SK Hlinsko DISK
Harding Steph 0910215 HDG Harding DISK
Miklušová Tereza 1240285 OK 99 Hradec Králové DISK
D16B
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 JPV Oddíl OS SK Prostějov 16:05
2. Pilcová Sabina JPV9898 JPV Oddíl OS SK Prostějov 16:27 + 0:22
3. Poloprutská Klára VLI9750 VLI Slavia Liberec orienteering 17:12 + 1:07
4. Balcarová Barbora LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 18:26 + 2:21
5. Aks'onova Nataliya 2800782 SV Lengefeld 19:46 + 3:41
6. Antonowicz Anna Maria 0850196 UNT UNTS Warszawa 19:58 + 3:53
7. Repiská Amálie MFP9851 MFP VŠSK MFF UK Praha 20:01 + 3:56
8. Senko Tetiana 2800791 SV Lengefeld 30:38 + 14:33
Korpasová Tereza LBM9898 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
D18A
1.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 14:48
2. Chládková Simona LPU9658 LPU OK Lokomotiva Pardubice 15:22 + 0:34
3. Šňupárková Anna DKP9652 DKP Oddíl OB Kotlářka 16:00 + 1:12
4. Hiršová Gabriela VBM9651 VBM VSK Mendelu Brno 16:04 + 1:16
5. Pedersli Sigrid NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 16:06 + 1:18
6. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 16:24 + 1:36
7. Hančová Petra VRL9652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:54 + 2:06
8. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM OOB Vamberk 17:16 + 2:28
9. Doleželová Kateřina LPU9558 LPU OK Lokomotiva Pardubice 17:20 + 2:32
10. Edsen Anne Ekhard 2870810 Salon Viesti 17:52 + 3:04
11. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 18:00 + 3:12
12. Procházková Marie SOP9551 SOP OOB TJ Slezan Opava 18:15 + 3:27
13. Hanáková Magda KRL9651 KRL Kometa kralovice 18:25 + 3:37
14. Haniszewska Angelika STB9599 STB Stadion Nový Bor 18:26 + 3:38
15. Fleming Lucy 2580804 Budai Osforrás 18:29 + 3:41
16. Białkowska Aneta 1440763 SILD team Praha 19:14 + 4:26
17. Kubičková Bára SJH9551 SJH SJH Jindřichův Hradec 19:27 + 4:39
18. Banaś Agnieszka 1440761 SILD team Praha 19:35 + 4:47
19. Koderičová Tereza LTU9651 LTU Lokomotiva Trutnov 19:41 + 4:53
20. Dénes Orsolya 2770773 ESV Lok Bad Schandau 20:13 + 5:25
21. Fukalová Martina AOV9550 AOV OOB TJ Baník Ostrava 21:13 + 6:25
22. Sergiev Melanie 1231074 SK Praga 21:39 + 6:51
23. Kanikowska Dominika STB9597 STB Stadion Nový Bor 22:29 + 7:41
24. Balint Cosmina 2461064 Ostmarka OK 27:38 + 12:50
Kamererová Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice DISK
D20A
2.09 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6772
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kochová Nikola TUR9358 TUR OOB TJ Turnov 15:12 7312
2. Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga 17:05 + 1:53 6540
3. Šrámková Michaela SJH9352 SJH SJH Jindřichův Hradec 17:16 + 2:04 6464
4. Benešová Jana SJH9451 SJH SJH Jindřichův Hradec 17:58 + 2:46 6177
5. Gerbeaux Nathanaëlle 3380986 Söders-Tyresö 18:03 + 2:51
6. Kasza Izabela 2080554 OOB TJ Zlaté Hory 18:55 + 3:43
7. Kadieva Tsvetomila 0980237 BGT Team Bulgaria 19:13 + 4:01
8. Svobodová Radka AOP9452 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 20:43 + 5:31 5050
9. van Breedam Vanessa 4021038 ASPV OA Šumperk 28:38 + 13:26
Tesařová Marcela AOP9450 AOP Přátelé orientačního běhu Opav DISK 0
D21E
2.12 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9098
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 14:56 9335
2. Kovářová Kristýna DKP8450 DKP Oddíl OB Kotlářka 15:18 + 0:22 9118
3. Kubátová Zuzka NPA9151 NPA SK LOB Nová Paka 15:45 + 0:49 8851
4. Przyczková Michaela LPU8499 LPU OK Lokomotiva Pardubice 16:07 + 1:11 8633
5. Šimková Johanka UOL9355 UOL SK UP Olomouc 16:15 + 1:19 8554
6. Fenclová Marta LPU7667 LPU OK Lokomotiva Pardubice 16:32 + 1:36 8386
7. Krafková Lucie TUR8650 TUR OOB TJ Turnov 16:36 + 1:40 8346
8. Minakova Ekaterina 3650964 Šumperk 17:44 + 2:48
9. Shafer-Skelton Anna 1231075 SK Praga 18:19 + 3:23
10. Popescu Adina UNB UNB UNEFS Bucharest 18:44 + 3:48
11. Gorska Kinga 2080555 OOB TJ Zlaté Hory 18:54 + 3:58
12. Plochová Dominika DKP8651 DKP Oddíl OB Kotlářka 18:58 + 4:02 6942
13. Maiorescu Irina 0990250 UNB UNEFS Bucharest 20:00 + 5:04
D21A
2.06 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:31 7721
2. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 17:51 + 0:20 7579
3. Hančová Marie SNA8255 SNA TJ START Náchod 18:04 + 0:33 7486
4. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 18:13 + 0:42 7423
5. Čermáková Magdalena UOL9155 UOL SK UP Olomouc 18:15 + 0:44 7408
6. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 18:27 + 0:56 7323
7. Poloprutská Markéta TUR9252 TUR OOB TJ Turnov 18:53 + 1:22 7138
8. Rauturier Camille 3380918 Söders-Tyresö 19:09 + 1:38
9. Peterová Věra DOB8751 DOB KOB Dobruška 19:10 + 1:39 7018
10. Wysocka Malwina 2080556 OOB TJ Zlaté Hory 19:45 + 2:14
11. Choutková Magdaléna SOB8851 SOB Sdružení organizátorů bankovní 19:49 + 2:18 6741
12. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 20:02 + 2:31 6648
13. Jablonovská Lenka ZBM9063 ZBM SK Žabovřesky Brno 21:00 + 3:29 6236
14. Píšová Monika NPA8151 NPA SK LOB Nová Paka 21:04 + 3:33 6208
15. Westin Kjersti PGP9255 PGP SK Praga 21:26 + 3:55 6052
16. Kašparová Šárka AOP7251 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 22:37 + 5:06 5547
17. Šenkýřová Jana TUR8652 TUR OOB TJ Turnov 22:40 + 5:09 5526
18. Sehnalová Tereza TUR8852 TUR OOB TJ Turnov 23:02 + 5:31 5370
19. Čermáková Kristýna PGP9154 PGP SK Praga 24:46 + 7:15 4631
Jirčáková Martina LCE8951 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D21B
1.99 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6180
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM SK Žabovřesky Brno 17:05 6407
2. Michálková Renata LCE8151 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 18:01 + 0:56 6081
3. Záveská Anna DOB8851 DOB KOB Dobruška 18:07 + 1:02 6046
4. Kučerková Romana STB8196 STB Stadion Nový Bor 18:12 + 1:07 6017
5. Bertóti Diána 2810795 Naturfreunde Wien 18:27 + 1:22
6. Přecechtělová Tereza DOB8971 DOB KOB Dobruška 18:42 + 1:37 5843
7. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 18:47 + 1:42 5814
8. Veselá Anna VPM9251 VPM KOS Slavia VŠ Plzneň 18:58 + 1:53
9. Skyvová Kristýna STE7054 STE SK SKI-OB Šternberk 19:08 + 2:03 5692
10. Filaber Anna 0850558 UNT UNTS Warszawa 19:10 + 2:05
11. Zakouřilová Kamila TUV8556 TUV SOK TJ TURNOV 19:18 + 2:13
12. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-mikron 19:48 + 2:43 5460
13. Klimplová Zuzana LPU8151 LPU OK Lokomotiva Pardubice 20:04 + 2:59 5367
14. Vejstrková Zuzana CHA8852 CHA OK Chrastava 21:25 + 4:20 4896
15. Puternicka Joanna 1900518 YETTI & PINGUIN 22:31 + 5:26
16. Dusza Anna 0850204 UNT UNTS Warszawa 22:38 + 5:33
17. Kovářová Lenka TJH8652 TJH Tolar Jindřichův Hradec 24:07 + 7:02 3955
18. Velde Reda 1550396 SK SNS Smržovka 26:34 + 9:29
19. Alblová Lucie LME7555 LME SK Los Mělník 27:50 + 10:45 2660
D21C
1.94 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1655
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novikova Kateryna 2800788 SV Lengefeld 17:37
2. Richterová Nataša ADA7451 ADA OOB TJ Spartak Adamov 18:51 + 1:14 1671
3. Zitková Radka LPU7958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 18:52 + 1:15 1669
4. Maděryčová Kateřina SJH7951 SJH SJH Jindřichův Hradec 19:23 + 1:46 1625
5. Winkler Hanna LPM8051 LPM Lokomotiva Plzen 20:19 + 2:42 1543
6. Rydlová Eva FSP8989 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:37 + 3:00 1517
7. Vydrová Markéta PEN8950 PEN OK Reco Spot 22:21 + 4:44 1367
8. Pěluchová Daniela CHC8851 CHC K.O.B. Choceň 23:22 + 5:45 1278
9. Khýnová Radka DOB8750 DOB KOB Dobruška 29:08 + 11:31 777
D35A
2.09 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gornicka-Antonowicz Anna 0850197 UNT UNTS Warszawa 15:40
2. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 17:06 + 1:26
3. Gotseva Lyudmila 0980281 BGT Team Bulgaria 17:16 + 1:36
4. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 18:15 + 2:35
5. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 18:18 + 2:38
6. Atanasova Mariyana 0980238 BGT Team Bulgaria 18:35 + 2:55
7. Rostás Anikó 2770774 ESV Lok Bad Schandau 18:43 + 3:03
8. Arnoštová Kateřina VSP7652 VSP USK Praha 19:22 + 3:42
D35B
1.82 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Barbora 1360353 OK Roztoky 18:59
2. Rydlová Jana VIC7752 VIC OB Vizovice 19:26 + 0:27
3. Schenková Katarína 1240298 OK 99 Hradec Králové 19:27 + 0:28
4. Korpasová Ivana LBM7362 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:44 + 0:45
5. Šimková Markéta LME7755 LME SK Los Mělník 20:32 + 1:33
6. Kubičková Martina SJH7752 SJH SJH Jindřichův Hradec 23:27 + 4:28
7. Kašparová Eva TYN7452 TYN OOB Týniště nad Orlicí 27:42 + 8:43
8. Kinnunen Katja VPO7451 VPO Vallentuna Össeby OL 28:36 + 9:37
9. Porubská Andrea 0540115 CNR ŠK Cart-print Nitra 31:41 + 12:42
10. Komárková Lenka TJH7651 TJH Tolar Jindřichův Hradec 31:54 + 12:55
D40A
2.02 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 UOL SK UP Olomouc 16:24
2. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 17:31 + 1:07
3. Kašparová Ivana SSU6951 SSU SK Severka Šumperk 18:38 + 2:14
4. Šmelíková Hana ASU6999 ASU Magnus Orienteering 18:50 + 2:26
5. Kundratová Jana JZL7351 JZL TJ Jižní svahy Zlín 19:12 + 2:48
6. Hiršová Marcela VBM7079 VBM VSK Mendelu Brno 19:23 + 2:59
7. Škvorová Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 19:36 + 3:12
8. Sedláčková Jana HLV7060 HLV KČT - OB Holešov 20:29 + 4:05
9. Kaplanová Iva LPU6859 LPU OK Lokomotiva Pardubice 21:44 + 5:20
10. Hankovcová Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 22:04 + 5:40
11. Fukalová Radmila AOV7051 AOV OOB TJ Baník Ostrava 22:15 + 5:51
12. Hrušková Lenka YBM6251 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 23:06 + 6:42
13. Demlová Jitka LPU6955 LPU OK Lokomotiva Pardubice 24:54 + 8:30
Westin Lenka 2050547 SK Žabovřesky Brno DISK
D40B
1.75 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miklušová Dagmar 1240284 OK 99 Hradec Králové 18:52
2. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 19:04 + 0:12
3. Eichlerová Jana KAS7051 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 20:41 + 1:49
4. Kašparová Marie ZAK7250 ZAK SK Netopýr Zákupy 21:09 + 2:17
5. Kyselová Jana ROU7050 ROU SKOB Roudnice nad Labem 26:20 + 7:28
D45A
1.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:48
2. Sandberg Carina 2920824 Kuopion Suunnistajat 18:30 + 1:42
3. Miroslava Hlavová KON6389 KON KOB Konice 19:04 + 2:16
4. Smelikova Jana 0800177 TKE ATU Kosice 19:06 + 2:18
5. Blatchford Karen 2630732 KOS GRYF Szczecin 19:18 + 2:30
6. Jemelíková Lada VBM6555 VBM VSK Mendelu Brno 20:16 + 3:28
7. Schneider-Schiess Silvia 3070849 USV TU Dresden 21:01 + 4:13
8. Eerola Riikka 3200879 OB DDM Kostelec nad Orlicí 21:04 + 4:16
9. Šimková Hana UOL6653 UOL SK UP Olomouc 21:15 + 4:27
10. Wolowczyk Mariola 0850200 UNT UNTS Warszawa 21:18 + 4:30
11. Tichá Jana TJH6451 TJH Tolar Jindřichův Hradec 21:31 + 4:43
12. Todorova Margarita 0980243 BGT Team Bulgaria 21:34 + 4:46
13. Ivanova Elvina 0980242 BGT Team Bulgaria 22:10 + 5:22
14. Knapová Iva LPU6052 LPU OK Lokomotiva Pardubice 22:40 + 5:52
15. Dimitroba Petya 0980245 BGT Team Bulgaria 23:22 + 6:34
16. Ostřanská Iveta SSU6591 SSU SK Severka Šumperk 23:38 + 6:50
17. Rauturier Nathalie 3380915 Söders-Tyresö 23:56 + 7:08
18. Parfianowicz Joanna 0850207 UNT UNTS Warszawa 23:57 + 7:09
19. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 23:58 + 7:10
20. Dittrichova Lenka KON6285 KON KOB Konice 25:16 + 8:28
21. Veljačiková Markéta SCP6451 SCP OK Sparta Praha 25:28 + 8:40
22. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 25:34 + 8:46
23. Hector Elisabeth 3330908 Opava - Ticháček 33:03 + 16:15
Fencíková Vladislava JHB6553 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Hindráková Martina LTU6451 LTU Lokomotiva Trutnov 42:49 + 26:01
D45B
1.75 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bykadorova Oleksandra 2800786 SV Lengefeld 19:02
2. Steer Janine 2760768 PUKS Młode Orły 20:00 + 0:58
3. Kadieva Snejana 0980244 BGT Team Bulgaria 20:14 + 1:12
4. Kučerová Vladimíra CHT6460 CHT OOB SK Chrast 21:42 + 2:40
5. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 23:02 + 4:00
6. Moen May Toril NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 23:03 + 4:01
7. Asmolova Iryna 2800794 SV Lengefeld 23:15 + 4:13
8. Julínková Dana LPU6555 LPU OK Lokomotiva Pardubice 23:53 + 4:51
9. Peřinková Irena BBM6550 BBM BETA URSUS orienteering 28:00 + 8:58
10. Veverková Iveta VAM6452 VAM OOB Vamberk 28:01 + 8:59
11. Svobodová Lenka ROU6650 ROU SKOB Roudnice nad Labem 28:03 + 9:01
12. Stevens Nicola 2580803 Budai Osforrás 28:04 + 9:02
13. Seleznova Vira 2800790 SV Lengefeld 28:06 + 9:04
14. Fajkusová Jitka JPV6773 JPV Oddíl OS SK Prostějov 34:27 + 15:25
15. Nankervis Kim 2860806 Karkki-Rasti 45:10 + 26:08
Mazúrová Soňa 1240294 OK 99 Hradec Králové DISK
D50A
1.75 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moran Caroline 3450929 KOB Sokol Pezinok 18:33
2. Reynolds Margaret 3010936 Ounasvaaran hiihtoseura 18:41 + 0:08
3. Harding Sue 3010836 Ounasvaaran hiihtoseura 18:42 + 0:09
4. Vlažná Mirka LCE5852 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 19:43 + 1:10
5. Nora Lichti Aschwande 3881020 Športový klub BIKO Banská Bystrica 19:49 + 1:16
6. Brown Toni 2670743 SG Zittau Süd 22:17 + 3:44
7. Tichá Jiřina DOB6050 DOB KOB Dobruška 24:15 + 5:42
8. Harding Jane 0910214 HDG Harding 24:53 + 6:20
9. Smičková Eva KON5887 KON KOB Konice 25:40 + 7:07
Edsen Vibeke Ekhard 2870809 Salon Viesti DISK
D50B
1.59 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 TTR OOB Třebíč 21:16
2. Schreiber Hannelore 2270702 SK Hlinsko 22:42 + 1:26
3. Petrová Věra VLI6251 VLI Slavia Liberec orienteering 23:54 + 2:38
4. Dawson Barbara 2880812 Lynx 25:11 + 3:55
5. Kabrtova Iva PEN6350 PEN OK Reco Spot 25:45 + 4:29
6. Hájková Lenka ZBM0000 ZBM SK Žabovřesky Brno 26:13 + 4:57
7. Vlčková Pavla TYN6351 TYN OOB Týniště nad Orlicí 28:15 + 6:59
Sklenářová Jana MLA6258 MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
D55A
1.61 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:37
2. Bourne Jenny 0820190 EUR Eureka Orienteers 15:48 + 0:11
3. Víchová Ladislava LPU5851 LPU OK Lokomotiva Pardubice 17:03 + 1:26
4. Vávrová Beata ASU5651 ASU Magnus Orienteering 19:45 + 4:08
5. Novotná Jiřina LPU5654 LPU OK Lokomotiva Pardubice 22:24 + 6:47
6. Maiorescu Niculina 2460687 Ostmarka OK 26:17 + 10:40
7. Prendergast Judy 3670966 Individual Russia 35:51 + 20:14
D55B
1.59 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimplová Alena LPU5551 LPU OK Lokomotiva Pardubice 24:33
2. Hušková Eva NPA5754 NPA SK LOB Nová Paka 26:52 + 2:19
3. Bashkina Tetyana 2800785 SV Lengefeld 27:59 + 3:26
4. Jelínková Dagmar TZL5757 TZL SKOB Zlín 29:36 + 5:03
5. Nováková Jana NPA5552 NPA SK LOB Nová Paka 34:18 + 9:45
6. Kovářová Milena TJH5351 TJH Tolar Jindřichův Hradec 44:57 + 20:24
D60B
1.59 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 TZL SKOB Zlín 20:33
2. Křížová Zdenka PZR5051 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:39 + 3:06
3. Finch Val 2710752 German O-Team 24:05 + 3:32
4. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL OK Jilemnice 27:10 + 6:37
5. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA SK LOB Nová Paka 29:05 + 8:32
6. Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 31:06 + 10:33
7. Nistoreanu Valentina 2460688 Ostmarka OK 32:35 + 12:02
8. Podhorská Věra FJI5252 FJI SK FREE Jihlava 39:52 + 19:19
D65B
1.61 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dobos Ilona 2680747 ESV Lok Berlin-Schöneweide 22:36
2. Sikorová Marie BOV4852 BOV TJ Baník Ostrava OKD 27:17 + 4:41
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 29:35 + 6:59
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 LTU Lokomotiva Trutnov 30:06 + 7:30
5. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 37:56 + 15:20
H10N
2.84 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel EKP0508 EKP VŠTJ Ekonom Praha 13:58
2. Kolář Šimon HOR0400 HOR TJ Jiskra Hořice 17:33 + 3:35
3. Pavelec Matěj NPA0501 NPA SK LOB Nová Paka 21:39 + 7:41
4. Zlesák Matyáš CHT0601 CHT OOB SK Chrast 25:59 + 12:01
5. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 32:43 + 18:45
6. Balck Axel VPO0500 VPO Vallentuna Össeby OL 35:08 + 21:10
H10C
1.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 8:37
2. Pachnik Stanislaw STB0303 STB Stadion Nový Bor 9:05 + 0:28
3. Višňa Johan DKP0401 DKP Oddíl OB Kotlářka 13:07 + 4:30
H12A
1.66 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féder Medard 1630427 SK SKI-OB Šternberk 10:57
2. Wolfram Jakob 2270632 SK Hlinsko 12:40 + 1:43
3. Pierzchala Michal 0850202 UNT UNTS Warszawa 13:03 + 2:06
4. Velde Augusts 1550397 SK SNS Smržovka 13:52 + 2:55
5. Poland Noah 2670742 SG Zittau Süd 14:24 + 3:27
6. Balck Otto VPO0300 VPO Vallentuna Össeby OL 14:47 + 3:50
7. Rücker Jan HOR0201 HOR TJ Jiskra Hořice 14:56 + 3:59
8. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 15:10 + 4:13
9. Štefan Vít STH0202 STH SK Studenec 15:46 + 4:49
10. Schenk Michal 1240297 OK 99 Hradec Králové 16:59 + 6:02
10. Šimek Štěpán UOL0104 UOL SK UP Olomouc 16:59 + 6:02
12. Weiß Uli 3831003 SV Turbine Neubrandenburg 18:41 + 7:44
13. Bradáč David LLI0203 LLI TJ Loko Liberec 19:04 + 8:07
H12B
1.62 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohořalý Hugo ROU0103 ROU SKOB Roudnice nad Labem 13:52
2. Kundrata Jan JZL0201 JZL TJ Jižní svahy Zlín 14:21 + 0:29
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH SJH Jindřichův Hradec 14:27 + 0:35
4. Blattner Thomas 2270699 SK Hlinsko 14:46 + 0:54
5. Bolehovský Michal EKP0200 EKP VŠTJ Ekonom Praha 15:22 + 1:30
6. Locker Daniel SRK0200 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:45 + 4:53
7. Laube Tomáš ROU0000 ROU SKOB Roudnice nad Labem 19:18 + 5:26
8. Kučera Jan PHK0100 PHK OK 99 Hradec Králové 27:27 + 13:35
H14A
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolfram Clemens 2270631 SK Hlinsko 13:11
2. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 13:14 + 0:03
3. Melsom Einar 2890814 Laihian Luja 13:30 + 0:19
4. Křivda Tomáš CHC9901 CHC K.O.B. Choceň 13:31 + 0:20
5. Volák Ondřej BRU0006 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 13:40 + 0:29
6. Kašpar Petr SSU9911 SSU SK Severka Šumperk 13:51 + 0:40
7. Višňa Matěj DKP9904 DKP Oddíl OB Kotlářka 13:53 + 0:42
8. Horčička Vít UOL9919 UOL SK UP Olomouc 13:59 + 0:48
9. Svoboda Michael TJH9901 TJH Tolar Jindřichův Hradec 14:04 + 0:53
10. Zviagin Mykyta 2800793 SV Lengefeld 14:13 + 1:02
11. Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové 14:16 + 1:05
12. Roudný Martin LPU0002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 14:22 + 1:11
13. Micko Tobias 2270634 SK Hlinsko 14:24 + 1:13
14. Fencl Jonáš LPU9902 LPU OK Lokomotiva Pardubice 14:32 + 1:21
15. Eerola Mikko 3200877 OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:42 + 1:31
16. Šklíba Michal SRK9900 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:01 + 1:50
17. Ritter Jan 3830994 SV Turbine Neubrandenburg 15:04 + 1:53
18. Seleznov Konstantyn 2800789 SV Lengefeld 15:26 + 2:15
19. Rusin Jan BRU0001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 15:34 + 2:23
20. Bořánek Michal STE0007 STE SK SKI-OB Šternberk 15:42 + 2:31
21. Janowski Bartłomiej 0810180 WAW KS Spojnia BnO 16:09 + 2:58
22. Weiß Nico 3831002 SV Turbine Neubrandenburg 17:31 + 4:20
23. Konvalinka Jindřich LPU0004 LPU OK Lokomotiva Pardubice 17:42 + 4:31
24. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 17:52 + 4:41
25. Nestelberger Florian 3831000 SV Turbine Neubrandenburg 18:13 + 5:02
26. Roudný Václav LPU0001 LPU OK Lokomotiva Pardubice 18:43 + 5:32
27. Stadlober Rafael 3830996 SV Turbine Neubrandenburg 18:44 + 5:33
28. Schenk Jakub 1240296 OK 99 Hradec Králové 18:56 + 5:45
29. Porubský Peter 0540114 CNR ŠK Cart-print Nitra 19:27 + 6:16
30. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 21:06 + 7:55
Dubovský Andrej 1630430 SK SKI-OB Šternberk DISK
Svoboda David TJH0001 TJH Tolar Jindřichův Hradec DISK
H14B
1.66 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ TURNOV 13:32
2. Janečka Viktor JPV9917 JPV Oddíl OS SK Prostějov 15:30 + 1:58
H16A
2.02 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hector Simon 3330904 Opava - Ticháček 12:33
2. Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:36 + 0:03
3. Vystavěl Ondřej JPV9807 JPV Oddíl OS SK Prostějov 12:45 + 0:12
4. Hirš Otakar VBM9801 VBM VSK Mendelu Brno 12:49 + 0:16
5. Melioli Andrea 3290894 Hiidenkiertäjät 12:58 + 0:25
6. Wolowczyk Michal 0850201 UNT UNTS Warszawa 12:59 + 0:26
7. Eerola Teemu 3200876 OB DDM Kostelec nad Orlicí 13:01 + 0:28
8. Vandas Daniel PHK9805 PHK OK 99 Hradec Králové 13:12 + 0:39
9. Skog Jaakko 2150587 KTV Koovee 13:22 + 0:49
10. Kočí Josef JPV9824 JPV Oddíl OS SK Prostějov 13:26 + 0:53
11. Sýkora Vojtěch LCE9801 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 13:39 + 1:06
12. Semerád Antonín DKP9801 DKP Oddíl OB Kotlářka 13:46 + 1:13
13. Wieczorek Marcin STB9701 STB Stadion Nový Bor 13:53 + 1:20
14. Pryjma Fryderyk 0810185 WAW KS Spojnia BnO 13:56 + 1:23
15. Bořil Jan SJI9700 SJI OK Jihlava 13:59 + 1:26
15. Roux Fleury 3481053 UKS ARKADY Raszkow 13:59 + 1:26
17. Braun Emanuel 2270985 SK Hlinsko 14:02 + 1:29
18. Ptáček Patrik BBM9800 BBM BETA URSUS orienteering 14:03 + 1:30
18. Germanavicius Pranas 1550400 SK SNS Smržovka 14:03 + 1:30
20. Mielec Jaromír AOV9701 AOV OOB TJ Baník Ostrava 14:04 + 1:31
21. Koštejn Vít DOK9800 DOK OK Doksy 14:07 + 1:34
22. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 14:15 + 1:42
23. Wolf Filip TUR9701 TUR OOB TJ Turnov 14:23 + 1:50
24. Rutka Jan 0850203 UNT UNTS Warszawa 14:52 + 2:19
25. Valášek Jiří KAM9700 KAM SK Kamenice 14:59 + 2:26
26. Čermák Adam PGP9701 PGP SK Praga 15:01 + 2:28
27. Bendák Jan LTU9801 LTU Lokomotiva Trutnov 15:06 + 2:33
28. Sedláček Ondřej HLV9732 HLV KČT - OB Holešov 15:17 + 2:44
29. Frýba Dominik SJI9702 SJI OK Jihlava 15:46 + 3:13
30. Lerchegger Max 2270629 SK Hlinsko 15:52 + 3:19
31. Bosley Addison 1230670 SK Praga 16:18 + 3:45
32. Mossakowski Wojtek 0810186 WAW KS Spojnia BnO 16:31 + 3:58
33. Cienciala Jan TRI9801 TRI TJ TŽ Třinec 16:55 + 4:22
34. Locker Tomáš SRK9802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:04 + 4:31
35. Staisiunas Edvinas 1550398 SK SNS Smržovka 17:06 + 4:33
36. Barannyk Kyrylo 2800784 SV Lengefeld 17:09 + 4:36
37. Vyskočil Štěpán VAM9701 VAM OOB Vamberk 19:17 + 6:44
38. Borkowski Maciej 0810182 WAW KS Spojnia BnO 23:16 + 10:43
Josh de Klerk 3500937 HOC '93 DISK
Tait Samuele 3290893 Hiidenkiertäjät DISK
Mogurenko Viktor 3180868 BŠMŠ DISK
H16B
1.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janusauskas Paulius 1550403 SK SNS Smržovka 15:19
2. Krenn Martin 3830999 SV Turbine Neubrandenburg 16:08 + 0:49
3. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 16:37 + 1:18
4. Loidolt Clemens 3830993 SV Turbine Neubrandenburg 17:14 + 1:55
5. Zechner Andreas 3831005 SV Turbine Neubrandenburg 17:53 + 2:34
Peřinka Šimon BBM9700 BBM BETA URSUS orienteering DISK
H18A
2.09 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perrin Arnaud 3481050 UKS ARKADY Raszkow 13:17
2. Szeliga Bartlomiej STB9601 STB Stadion Nový Bor 13:25 + 0:08
2. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 13:25 + 0:08
4. Kettner Vojtěch KAM9601 KAM SK Kamenice 14:21 + 1:04
5. Glonek Jakub AOV9602 AOV OOB TJ Baník Ostrava 14:22 + 1:05
6. Ptáček Pavel BBM9600 BBM BETA URSUS orienteering 14:32 + 1:15
7. Germanavicius Martynas 1550402 SK SNS Smržovka 14:39 + 1:22
8. Hubáček Jonáš LCE9501 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 14:49 + 1:32
9. Melsom Sigurd 2890815 Laihian Luja 14:50 + 1:33
10. Mudrák Štěpán LCE9601 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 15:03 + 1:46
11. Landovský Jakub PGP9601 PGP SK Praga 15:10 + 1:53
12. Illner Vojtěch DKP9600 DKP Oddíl OB Kotlářka 15:16 + 1:59
13. Slíva Jan LCE9602 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 15:20 + 2:03
14. Vacek Vojtěch SJI9602 SJI OK Jihlava 15:26 + 2:09
15. Hector David 3330903 Opava - Ticháček 15:30 + 2:13
16. Dawson Aidan 2880813 Lynx 15:32 + 2:15
17. Pałka Szymon 1440765 SILD team Praha 15:39 + 2:22
18. Laraia Michael 1230369 SK Praga 15:53 + 2:36
19. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 16:28 + 3:11
20. Horák Patrik TUR9502 TUR OOB TJ Turnov 16:34 + 3:17
21. Vaniš Ondřej TJN9500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 16:37 + 3:20
22. Stabler John 1230668 SK Praga 16:38 + 3:21
23. Butt Harry 3010935 Ounasvaaran hiihtoseura 16:49 + 3:32
24. Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec 16:53 + 3:36
25. Peter Carides 3500938 HOC '93 17:32 + 4:15
26. Jurica Jan LPU9611 LPU OK Lokomotiva Pardubice 18:03 + 4:46
27. O'Leary Daniel 1230667 SK Praga 18:07 + 4:50
28. Stormer Oskar 2890839 Laihian Luja 23:36 + 10:19
29. Waněk Adam VRL9501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:57 + 23:40
30. Sandberg Oskar 2920826 Kuopion Suunnistajat 40:57 + 27:40
H18B
1.99 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 JPV Oddíl OS SK Prostějov 16:01
2. Janowski Mateusz 0810179 WAW KS Spojnia BnO 16:43 + 0:42
3. Aksonov Kyrylo 2800781 SV Lengefeld 25:39 + 9:38
H20A
2.17 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7464
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Roux Corentin 3481049 UKS ARKADY Raszkow 13:36
2. Horvát Petr ASU9447 ASU Magnus Orienteering 13:58 + 0:22 7739
3. Kettner Lukáš KAM9403 KAM SK Kamenice 14:15 + 0:39 7593
4. Stéphany Antoine 3380919 Söders-Tyresö 14:31 + 0:55
5. Rauturier Maxime 3380916 Söders-Tyresö 14:41 + 1:05
6. Petersen Stefan Frands 3961029 OK Kare 14:44 + 1:08
7. Jurczyk Tomasz 2080557 OOB TJ Zlaté Hory 14:59 + 1:23
8. Obrátil Štěpán ABM9409 ABM KOB Moira Brno 15:17 + 1:41 7061
9. Rindom Henrik 3951027 Neregistrovaní 15:28 + 1:52
10. Valášek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 15:41 + 2:05 6855
11. Rusý Tomáš KAM9301 KAM SK Kamenice 15:45 + 2:09 6821
12. Miller William 1230669 SK Praga 15:56 + 2:20
13. Svarer Tobias Karlsmose 3941026 Finnish junior O-team 15:59 + 2:23
13. Pova Ondřej KRL9304 KRL Kometa kralovice 15:59 + 2:23 6700
15. Mokrý Ondřej ABM9410 ABM KOB Moira Brno 16:10 + 2:34 6606
16. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 16:37 + 3:01 6374
17. Nankervis Ashley 2860807 Karkki-Rasti 16:57 + 3:21
18. Rohel Marek AOV9401 AOV OOB TJ Baník Ostrava 17:00 + 3:24 6177
19. Teller Lukas 2530713 Säterbygdens OK 17:14 + 3:38
20. Petr Pavel VLI9400 VLI Slavia Liberec orienteering 17:46 + 4:10 5782
21. Šlajs Daniel KRL9403 KRL Kometa kralovice 17:57 + 4:21 5688
22. Uhlíř Marek LBE9400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 18:39 + 5:03 5328
23. Kordala Michał 1440764 SILD team Praha 19:28 + 5:52
Grant Jacob 1230671 SK Praga DISK
H21E
2.23 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9315
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. François Joly 3991032 GB O Squad 13:58
2. Lysell Jesper 3130860 SKS 14:12 + 0:14
3. Procházka David LPU9113 LPU OK Lokomotiva Pardubice 14:19 + 0:21 9475
3. Pawlak Bartosz 2911092 Helsingin Suunnistajat 14:19 + 0:21
5. Eden Fredrik LPU9248 LPU OK Lokomotiva Pardubice 14:30 + 0:32
6. Podziński Rafał 1440367 SILD team Praha 14:36 + 0:38
7. Konotopetz Damian 4241068 Tak určitě 14:38 + 0:40
8. Škoda Jakub VLI8800 VLI Slavia Liberec orienteering 14:41 + 0:43 9240
9. Minakov Alexander 3650963 Šumperk 14:42 + 0:44
10. Drahokoupil Aleš CHT8501 CHT OOB SK Chrast 14:43 + 0:45 9219
11. Bukovac Palo ZBM8101 ZBM SK Žabovřesky Brno 14:46 + 0:48 9187
12. Klapal Jan LPU9006 LPU OK Lokomotiva Pardubice 14:55 + 0:57 9091
13. Hradec Pavel TUR8801 TUR OOB TJ Turnov 15:03 + 1:05 9006
14. Masnyy Yury OMC OMC Orienta-MosCompass 15:09 + 1:11
15. Charuba Łukasz 1440366 SILD team Praha 15:29 + 1:31
16. Mokrý Stanislav ABM9202 ABM KOB Moira Brno 15:36 + 1:38 8654
17. Fedatsenka Sergey 4071044 Junior Team Denmark 15:37 + 1:39
17. Salmenoja Samuli 0270064 MSP MS Parma 15:37 + 1:39
19. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 15:41 + 1:43 8601
20. Chudzik Dominik 1440368 SILD team Praha 15:42 + 1:44
20. Grundmann Jan LPU9410 LPU OK Lokomotiva Pardubice 15:42 + 1:44 8590
22. Asmolov Oleksii 2800780 SV Lengefeld 15:45 + 1:47
23. Novotný Ondřej ABM9211 ABM KOB Moira Brno 15:53 + 1:55 8473
24. Bravený Vít ZBM9102 ZBM SK Žabovřesky Brno 16:02 + 2:04 8377
25. Luštický Martin HOR8700 HOR TJ Jiskra Hořice 16:04 + 2:06 8356
26. Váňa Martin TUR8401 TUR OOB TJ Turnov 16:12 + 2:14 8271
27. Wolf Daniel TUR9100 TUR OOB TJ Turnov 16:14 + 2:16 8249
28. Rauturier Benoit 3380917 Söders-Tyresö 16:18 + 2:20
29. Zháňal Jan ZBM8721 ZBM SK Žabovřesky Brno 16:20 + 2:22 8185
30. Žaloudek Petr SJC8309 SJC Sportcentrum Jičín 16:37 + 2:39 8004
31. Zelinka Jiří MBM8740 MBM O-mikron 16:46 + 2:48 7908
32. Burley Mark 2570718 TSV Berlin 16:54 + 2:56
33. Vlček Martin TUR8702 TUR OOB TJ Turnov 16:59 + 3:01 7770
34. Piłkowski Tadeusz 2250619 LOK BERLIN 17:00 + 3:02
35. Kolín Jan DKP7701 DKP Oddíl OB Kotlářka 17:03 + 3:05 7727
36. Fiala Petr LPU8701 LPU OK Lokomotiva Pardubice 17:24 + 3:26 7503
37. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 17:56 + 3:58 7162
38. Mazan Bartłomiej 2400673 Nakkilan Wisa 18:04 + 4:06
39. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 18:09 + 4:11 7024
40. Krajčovič Martin 2830799 Warsaw Heroes 18:11 + 4:13
41. Kováč Michal 1240300 OK 99 Hradec Králové 18:23 + 4:25
42. Cronin Richard 2570719 TSV Berlin 18:49 + 4:51
Barcik Robert 3140861 Radioklub OK1KYP Praha DISK
Cahel Marek LCE8803 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Hierweg Karol 2830800 Warsaw Heroes DISK
Nykodým Miloš ZBM9005 ZBM SK Žabovřesky Brno 14:02 + 0:04
H21A
2.19 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8060
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blatchford Josh 3630960 Ski-Club Helsa 14:37
2. Gardner Robert 3550947 Farmaceut Bratislava 14:40 + 0:03
3. Fátor Jan DOB7907 DOB KOB Dobruška 15:27 + 0:50 8095
4. Slezák Jiří LCE9001 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 15:29 + 0:52 8077
5. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 15:37 + 1:00 8008
6. Janda Martin DOB8002 DOB KOB Dobruška 15:57 + 1:20 7835
7. Hošek Radim DOB8737 DOB KOB Dobruška 16:11 + 1:34 7714
8. Coen Dieter 4021037 ASPV OA Šumperk 16:14 + 1:37
9. Suchý Petr LPM7820 LPM Lokomotiva Plzen 16:16 + 1:39 7670
10. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 16:24 + 1:47 7601
11. Kočí Martin VBM8702 VBM VSK Mendelu Brno 16:33 + 1:56 7523
12. Kadavý Petr CHA7800 CHA OK Chrastava 16:47 + 2:10 7402
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 16:50 + 2:13 7376
14. Pachnik Wojciech STB9101 STB Stadion Nový Bor 16:52 + 2:15 7359
15. Spišiak Marián 4261070 Ekonom Praha Outdoor 16:53 + 2:16
16. Novák Jiří NPA7502 NPA SK LOB Nová Paka 17:03 + 2:26 7264
17. Leštínský Tomáš DOB7801 DOB KOB Dobruška 17:12 + 2:35 7186
18. Polák Vlastimil VRL7702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:14 + 2:37 7168
19. Zakouřil Tomáš TUV7500 TUV SOK TJ TURNOV 17:22 + 2:45 7099
19. Klapal Michal VAM8802 VAM OOB Vamberk 17:22 + 2:45 7099
21. Zdeněk Mazal VBM8103 VBM VSK Mendelu Brno 17:37 + 3:00 6969
22. Galla Franciszek STB9100 STB Stadion Nový Bor 17:47 + 3:10 6883
23. Přikryl Petr ABM6708 ABM KOB Moira Brno 17:50 + 3:13 6857
24. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 17:57 + 3:20 6796
25. Loniewski Grzegorz 3381040 Söders-Tyresö 18:15 + 3:38
26. Záveský Marek CET9001 CET Loko Česká Třebová 18:25 + 3:48 6554
27. Grote Andreas 2790779 USG Chemnitz 19:03 + 4:26
28. Randík Jan SOB8703 SOB Sdružení organizátorů bankovní 19:13 + 4:36 6138
29. Bartnik Konrad PLF PLF Polish Fighters 19:20 + 4:43
30. Schwarzenberger Stefan 3070850 USV TU Dresden 19:26 + 4:49
31. Dragowski Piotr 2250838 LOK BERLIN 19:29 + 4:52
32. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 21:37 + 7:00 4891
33. Kovář Jaroslav TJH8901 TJH Tolar Jindřichův Hradec 24:07 + 9:30 3593
34. Wieszaczewski Jacek 1900517 YETTI & PINGUIN 46:54 + 32:17
35. Hanč Petr VRL8001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:40 + 47:03 0
Otrusina Jiří JPV8201 JPV Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
Novák Zdeněk NPA7701 NPA SK LOB Nová Paka DISK 0
H21B
2.13 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5629
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolosov Oleg UKR UKR 15:03
2. Fukátko Jan LPU8105 LPU OK Lokomotiva Pardubice 15:29 + 0:26 5759
3. Klomínský Václav KPY8700 KPY SKOB Sokol Kralupy 15:58 + 0:55 5588
4. Pavelka Jan MBM8500 MBM O-mikron 16:05 + 1:02 5546
5. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteering 16:26 + 1:23 5422
6. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-mikron 16:28 + 1:25 5410
7. Suchomel Vít MBM8448 MBM O-mikron 16:42 + 1:39 5327
8. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC K.O.B. Choceň 16:48 + 1:45 5292
9. Kopasz Róbert 2770770 ESV Lok Bad Schandau 16:54 + 1:51
10. Andreev Sergey 3580952 Raumar orientering 16:55 + 1:52
11. Albl Slávek LME7600 LME SK Los Mělník 17:12 + 2:09 5150
12. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 17:42 + 2:39 4972
13. Hrouda Martin FSP7612 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:01 + 2:58 4860
14. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 18:22 + 3:19 4735
15. Komárek Arnošt TJH7701 TJH Tolar Jindřichův Hradec 18:41 + 3:38 4623
16. Połomski Mateusz 1440766 SILD team Praha 19:38 + 4:35
17. Cupák Jiří VRL7201 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:03 + 5:00 4137
18. Kučerka Jan LIT8002 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 20:13 + 5:10 4078
19. Gyurcsik Peter 2810796 Naturfreunde Wien 20:37 + 5:34
H21C
1.95 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3659
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 ASU Magnus Orienteering 14:17 4048
2. Svoboda Jakub ROU9301 ROU SKOB Roudnice nad Labem 15:47 + 1:30 3705
3. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ TURNOV 17:52 + 3:35 3228
4. Parson Ben USA Orienteering USA 18:07 + 3:50
5. Prášek Přemysl KAM9305 KAM SK Kamenice 18:17 + 4:00 3132
6. Ryjáček Jan LPM8004 LPM Lokomotiva Plzen 18:40 + 4:23 3045
7. Kašpar Ludvík ZAK7200 ZAK SK Netopýr Zákupy 20:44 + 6:27 2572
8. Hostinský Jakub 0320074 JHO Jakub Hostinský 23:48 + 9:31
H35A
2.17 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ocvirk Edi 0450095 JAP OK Japetic 15:34
2. Saarinen Mikko 3400921 Čelákovice 16:46 + 1:12
3. Bolehovský Pavel EKP7103 EKP VŠTJ Ekonom Praha 17:02 + 1:28
4. Mikluš Marián 1240283 OK 99 Hradec Králové 17:14 + 1:40
5. Binar Robert UOL7500 UOL SK UP Olomouc 18:09 + 2:35
6. Jordanov Plamen 0981063 BGT Team Bulgaria 18:51 + 3:17
7. Sabou Gabriel 0990249 UNB UNEFS Bucharest 19:15 + 3:41
8. Horčička Petr UOL7007 UOL SK UP Olomouc 19:55 + 4:21
9. Chmelař Daniel VIC7212 VIC OB Vizovice 22:25 + 6:51
10. Kůstka Marek VIC6403 VIC OB Vizovice 22:32 + 6:58
11. Choutka Jaroslav SOB6301 SOB Sdružení organizátorů bankovní 29:16 + 13:42
H35B
2.06 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rutkauskas Arvydas 1550392 SK SNS Smržovka 17:59
2. Odehnal Luděk ADA7401 ADA OOB TJ Spartak Adamov 18:18 + 0:19
3. Šklíba Jan SRK7501 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:20 + 0:21
4. Kos Michal SRK6802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:30 + 0:31
5. Volák Pavel BRU7001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 19:09 + 1:10
6. Locker Martin SRK7001 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:18 + 1:19
7. Václavek Jan LPU7816 LPU OK Lokomotiva Pardubice 20:45 + 2:46
8. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sigmat Mladá Boleslav 21:49 + 3:50
H40A
2.12 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:42
2. Borbás Nándor 2770776 ESV Lok Bad Schandau 13:58 + 0:16
3. Budriunas Justas 1550394 SK SNS Smržovka 14:48 + 1:06
4. Arnošt Kamil VSP7301 VSP USK Praha 14:56 + 1:14
5. Illner Jakub DKP6601 DKP Oddíl OB Kotlářka 15:27 + 1:45
6. Pachnik Dariusz STB6901 STB Stadion Nový Bor 16:38 + 2:56
7. Porubský Július 0540116 CNR ŠK Cart-print Nitra 17:01 + 3:19
8. Soldán Vladimír JPV6526 JPV Oddíl OS SK Prostějov 17:29 + 3:47
9. Staszak Artur 0850987 UNT UNTS Warszawa 18:07 + 4:25
10. Takis Feridun 1330348 SK Radioklub Blansko 20:50 + 7:08
11. Kašpar Jaroslav SSU7004 SSU SK Severka Šumperk 21:11 + 7:29
12. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 23:33 + 9:51
H40B
1.96 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan BBM7205 BBM BETA URSUS orienteering 15:06
2. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ TURNOV 16:03 + 0:57
3. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH Jindřichův Hradec 16:26 + 1:20
4. Kubec Martin DOB7002 DOB KOB Dobruška 17:22 + 2:16
5. Bradáč Stanislav LLI7201 LLI TJ Loko Liberec 17:28 + 2:22
6. Čierny Jozef 1990541 USK Praha 17:36 + 2:30
7. Kubičko Pavel SJH7201 SJH SJH Jindřichův Hradec 17:54 + 2:48
8. Kolář Viktor HOR7300 HOR TJ Jiskra Hořice 18:19 + 3:13
9. Kubičko Petr SJH6901 SJH SJH Jindřichův Hradec 18:30 + 3:24
10. Féder Medard 1630428 SK SKI-OB Šternberk 18:39 + 3:33
11. Funda Jiří API6401 API OK Andante Písek 21:19 + 6:13
12. Kašpar Václav TYN7001 TYN OOB Týniště nad Orlicí 21:46 + 6:40
13. Eichler Petr KAS6900 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 22:37 + 7:31
H45A
2.09 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 16:01
1. Heim Peter 2720753 Ringerike O-lag 16:01
3. Killar Marek LTU6801 LTU Lokomotiva Trutnov 16:34 + 0:33
4. Šmelík Juraj 1240288 OK 99 Hradec Králové 16:46 + 0:45
4. Sandberg Per 2920825 Kuopion Suunnistajat 16:46 + 0:45
6. Weber Tim Falck 3851007 ŠK VAZKA Bratislava 16:49 + 0:48
7. Ptáček Pavel BBM6508 BBM BETA URSUS orienteering 16:54 + 0:53
8. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 17:07 + 1:06
9. Eerola Severi 3200880 OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:28 + 1:27
10. Bernardo Jose 2820797 OLC Wienerwald 17:57 + 1:56
11. Edsen Anders 2870808 Salon Viesti 17:58 + 1:57
12. Doyle Steve 2580720 Budai Osforrás 17:59 + 1:58
13. Robertson John 0660133 OHV Orienteering Hutt Valley 18:58 + 2:57
14. Melsom Terje 2890816 Laihian Luja 19:14 + 3:13
15. Atanasov Aleksandar 0980240 BGT Team Bulgaria 19:15 + 3:14
16. Valach Petr LPU6505 LPU OK Lokomotiva Pardubice 19:21 + 3:20
17. Višňa Petr DKP6602 DKP Oddíl OB Kotlářka 20:17 + 4:16
18. Dzhuliev Mladen 0980246 BGT Team Bulgaria 20:18 + 4:17
19. Sedláček Jaroslav HLV6404 HLV KČT - OB Holešov 20:35 + 4:34
20. Balck Johan VPO VPO Vallentuna Össeby OL 23:34 + 7:33
Steer Martin 2760767 PUKS Młode Orły DISK
Bendák Petr LTU6500 LTU Lokomotiva Trutnov 24:46 + 8:45
H45B
2.02 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knudsen Peter OKM OKM OK Melfar 14:36
2. Corrado Arduini 3290892 Hiidenkiertäjät 17:01 + 2:25
3. Hlava Miroslav KON6515 KON KOB Konice 19:59 + 5:23
4. Skog Jouko 2150588 KTV Koovee 20:14 + 5:38
5. Sanna Roberto DKP6703 DKP Oddíl OB Kotlářka 20:36 + 6:00
6. Sysel Svatobor TTR6202 TTR OOB Třebíč 21:41 + 7:05
7. Hruška Tomáš YBM6401 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 22:25 + 7:49
8. Janowski Piotr 0810178 WAW KS Spojnia BnO 22:40 + 8:04
9. Schenk Róbert 1240295 OK 99 Hradec Králové 23:47 + 9:11
10. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 27:33 + 12:57
Holec Honza MOV6701 MOV SKOB Ostrava DISK
H50A
1.96 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Harding Quentin 3010835 Ounasvaaran hiihtoseura 13:28
2. Hector Jorgen 3330905 Opava - Ticháček 14:10 + 0:42
3. Pedersli Per Einar NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 15:38 + 2:10
4. Wolowczyk Marek 0850199 UNT UNTS Warszawa 15:58 + 2:30
5. Westin Kjell 2050548 SK Žabovřesky Brno 16:10 + 2:42
6. Pacher Hannes 2270621 SK Hlinsko 16:17 + 2:49
7. Veljačik Pavel SCP6200 SCP OK Sparta Praha 16:52 + 3:24
7. Hirš Libor VBM6000 VBM VSK Mendelu Brno 16:52 + 3:24
9. Grepl Ladislav KON6111 KON KOB Konice 17:04 + 3:36
10. Dawson Graeme 2880811 Lynx 17:09 + 3:41
11. Metherell Alister 3520941 SVK Junior team 17:21 + 3:53
12. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 17:25 + 3:57
13. Roux Jacky 3481052 UKS ARKADY Raszkow 17:48 + 4:20
14. Roudný Václav LPU6102 LPU OK Lokomotiva Pardubice 18:28 + 5:00
15. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 18:40 + 5:12
16. Watson Graham 3010837 Ounasvaaran hiihtoseura 18:46 + 5:18
17. Petráček Aleš SJI6301 SJI OK Jihlava 19:03 + 5:35
18. Hošek Lubomír VCB6101 VCB OB České Budějovice 19:23 + 5:55
19. Yee David 1230666 SK Praga 19:56 + 6:28
20. Blatchford Russell 2630733 KOS GRYF Szczecin 20:14 + 6:46
21. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 20:30 + 7:02
22. Glynn de Klerk 3500939 HOC '93 20:41 + 7:13
23. Kellner Gerhard 2270625 SK Hlinsko 20:55 + 7:27
24. Šimek Miroslav LME6300 LME SK Los Mělník 21:44 + 8:16
25. Bandt Uli 2530712 Säterbygdens OK 21:49 + 8:21
26. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 23:04 + 9:36
Poland David 2670741 SG Zittau Süd DISK
Bruce Barnett 2670744 SG Zittau Süd DISK
H50B
1.94 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpas Jaroslav LBM6113 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:41
2. Mazúr Milan 1240293 OK 99 Hradec Králové 18:06 + 1:25
3. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 20:04 + 3:23
4. Nankervis Dirk 2860805 Karkki-Rasti 21:06 + 4:25
5. Formanko Dušan 1240301 OK 99 Hradec Králové 21:11 + 4:30
6. Černý Petr ALB6001 ALB OOB Albrechtice nad Orlicí 21:13 + 4:32
7. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK Reco Spot 21:37 + 4:56
8. Novotný Miroslav LPU5905 LPU OK Lokomotiva Pardubice 23:13 + 6:32
9. Hájek Petr ZBM6301 ZBM SK Žabovřesky Brno 25:13 + 8:32
Bláha Leoš JHB6207 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
H55A
2.02 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lawford Geoff 0820189 EUR Eureka Orienteers 15:14
2. Friessnig Joachim 2270640 SK Hlinsko 15:42 + 0:28
3. Běhoun Pavel PHK5701 PHK OK 99 Hradec Králové 17:18 + 2:04
4. Hornik Zbigniew 4191060 OL-Team Wehrsdorf 17:46 + 2:32
5. Stefan Aschwanden 3881019 Športový klub BIKO Banská Bystrica 17:57 + 2:43
6. Dimitrov Dimitar 0980248 BGT Team Bulgaria 18:21 + 3:07
7. Tichý Boris DOB5500 DOB KOB Dobruška 18:43 + 3:29
8. Dachev Stoyan 0980247 BGT Team Bulgaria 18:57 + 3:43
9. Juřeník Josef MOV5201 MOV SKOB Ostrava 19:01 + 3:47
10. Gardner Richard 3550945 Farmaceut Bratislava 19:19 + 4:05
11. Parson Tim 1230754 SK Praga 19:50 + 4:36
12. Gurka Jiří TUV4601 TUV SOK TJ TURNOV 20:18 + 5:04
13. Knap Jan LPU5101 LPU OK Lokomotiva Pardubice 21:05 + 5:51
14. Olbrycht Janusz 0900212 OLB OLBnO 24:41 + 9:27
Moran Ian 3450930 KOB Sokol Pezinok DISK
H55B
1.82 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 LPU OK Lokomotiva Pardubice 22:55
2. Klimpl Petr LPU5401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 26:16 + 3:21
3. Vlček Josef TYN5602 TYN OOB Týniště nad Orlicí 27:58 + 5:03
H60A
1.82 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteering 16:37
2. Škoda Přemek VLI5301 VLI Slavia Liberec orienteering 16:53 + 0:16
3. Jelínek Petr TZL4902 TZL SKOB Zlín 17:13 + 0:36
4. Čípa Jiří CET5002 CET Loko Česká Třebová 17:28 + 0:51
5. Farář Václav LPU5201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 18:09 + 1:32
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 NPA SK LOB Nová Paka 18:59 + 2:22
7. Rejmont Milan LTU4801 LTU Lokomotiva Trutnov 19:35 + 2:58
8. Finch Ted 2710751 German O-Team 19:41 + 3:04
9. Maiorescu Gabriel 2460689 Ostmarka OK 20:06 + 3:29
10. Erlebach Josef JIL5201 JIL OK Jilemnice 21:00 + 4:23
11. Štregl Tomáš VRL5001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:41 + 5:04
12. Novák Karel NPA5001 NPA SK LOB Nová Paka 22:08 + 5:31
13. Jelínek Vít TZL5102 TZL SKOB Zlín 24:09 + 7:32
Roome Martyn 3010901 Ounasvaaran hiihtoseura DISK
Farář Jaroslav VRL5002 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H60B
1.61 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukaseder Hubert 2270700 SK Hlinsko 18:11
2. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BETA URSUS orienteering 21:22 + 3:11
3. Féder Medard 1630431 SK SKI-OB Šternberk 26:13 + 8:02
Blecha Ladislav FJI5106 FJI SK FREE Jihlava DISK
H65A
1.61 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strib Hans Christian 3931025 TJ Rapid Bratislava 14:32
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:58 + 2:26
3. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:13 + 2:41
4. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 17:52 + 3:20
5. Sikora Miroslav BOV4802 BOV TJ Baník Ostrava OKD 18:28 + 3:56
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL OK Jilemnice 22:10 + 7:38
Švadlena Jiří CHC4601 CHC K.O.B. Choceň DISK
H65B
1.59 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Miloš KSH4801 KSH TJ Kašperské Hory 23:08
2. Paul Josef DCE4401 DCE KOB Dobřichovice 24:48 + 1:40
Kříž Pavel PZR4800 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H70B
1.61 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Ľudovít 1240287 OK 99 Hradec Králové 17:30
2. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 18:53 + 1:23
3. Sklenář Jan MLA4201 MLA MLOK Mariánské Lázně 20:32 + 3:02
4. Dobos Peter 2680748 ESV Lok Berlin-Schöneweide 22:33 + 5:03
5. Ostřanský Josef SSU4302 SSU SK Severka Šumperk 22:55 + 5:25
6. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH Jindřichův Hradec 23:55 + 6:25
7. Diener Herbert MOV4101 MOV SKOB Ostrava 24:02 + 6:32
8. Zakouřil Václav TUV4301 TUV SOK TJ TURNOV 24:24 + 6:54
9. Haagerup Dan 3851009 ŠK VAZKA Bratislava 26:28 + 8:58
10. Štrojsa Josef KAS4000 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 28:26 + 10:56
11. Hynek Vladimír ZPV3500 ZPV KOB ZPV Prostějov 55:05 + 37:35
HDR
2.81 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janowski Filip 0810181 WAW KS Spojnia BnO 16:05
2. Odehnal Tomáš ADA0501 ADA OOB TJ Spartak Adamov 16:20 + 0:15
3. Háp Matěj PHK OK 99 Hradec Králové 16:42 + 0:37
4. Staisiunaite Emilija AZU OK AZUOLAS VILNIUS 17:00 + 0:55
5. Antonowicz Jan 0850198 UNT UNTS Warszawa 17:08 + 1:03
6. Eichlerová Nela KAS0550 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 18:02 + 1:57
7. Žaba Filip NER NER 18:07 + 2:02
8. Šmelík Daniel 1240289 OK 99 Hradec Králové 18:47 + 2:42
9. Kundrata Vít JZLnere JZL TJ Jižní svahy Zlín 19:55 + 3:50
10. Novotná Vendula VIP VIP 20:27 + 4:22
11. Richter Rudolf ADA0601 ADA OOB TJ Spartak Adamov 20:45 + 4:40
12. Kašpar Vojtěch ZAK0400 ZAK SK Netopýr Zákupy 21:19 + 5:14
13. Kašpar Štěpán ZAK0401 ZAK SK Netopýr Zákupy 22:04 + 5:59
14. Doucha Tomáš 22:27 + 6:22
15. Kučerka Radek STB1101 STB TJ Stadion Nový Bor 22:31 + 6:26
16. Borbás Ágota 2770777 ESV Lok Bad Schandau 22:45 + 6:40
17. Kovář Radim CET0501 CET Loko Česká Třebová 24:15 + 8:10
18. Dlask Kašpar DKP Oddíl OB Kotlářka 24:52 + 8:47
19. Soukup Jonáš NER NER 25:34 + 9:29
20. Hanáková Aneta KRL0951 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:32 + 10:27
21. Weber Adam PHK0401 PHK OK 99 Hradec Králové 28:33 + 12:28
22. Čečková Karolína SHK0650 VIP VIP 31:49 + 15:44
23. Odehnalová Tereza ADA0801 ADA OOB TJ Spartak Adamov 33:32 + 17:27
24. Pavelec Michal NPA0801 NPA SK LOB Nová Paka 33:57 + 17:52
25. Komárková Zbyňka TJH0751 TJH Tolar Jindřichův Hradec 35:04 + 18:59
26. Sedláček Matěj HLV LPU OK Lokomotiva Pardubice 35:42 + 19:37
27. Bradáč Václav LLI0600 LLI TJ Loko Liberec 36:06 + 20:01
28. Balck Erik VPO0800 VPO Vallentuna Össeby OL 36:17 + 20:12
29. Kubec Adam DOB KOB Dobruška 36:28 + 20:23
30. Michálková Sabina LCE0851 NER NER 40:35 + 24:30
T1
1.32 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stormer Emil NER NER 10:40
2. Pompach Lukáš PHK OK 99 Hradec Králové 11:05 + 0:25
3. Kovářová Jana CET0251 CET Loko Česká Třebová 11:19 + 0:39
4. Melicharová Barbora LLI0000 LLI TJ Loko Liberec 12:32 + 1:52
5. Simileiska Nataliia 2800792 SV Lengefeld 12:37 + 1:57
6. Kříž Martin PZR7801 NER NER 13:07 + 2:27
7. Skopový Štěpán NER NER 14:01 + 3:21
8. Bradáčová Maruška NER NER 14:03 + 3:23
9. Zechner Oskar 2270639 SK Hlinsko 15:07 + 4:27
10. Arnold Jindřich HOR4701 HOR TJ Jiskra Hořice 15:56 + 5:16
11. Stern Florian 3831004 SV Turbine Neubrandenburg 16:32 + 5:52
12. Dohnálek Tomáš SHK0403 SHK TJ Slavia Hradec Králové 16:51 + 6:11
13. Fabian Sebastian 3830997 SV Turbine Neubrandenburg 17:22 + 6:42
14. Höhs Johanna 2270704 SK Hlinsko 17:47 + 7:07
15. Teichmann Tobias 2270628 SK Hlinsko 17:58 + 7:18
16. Suchánková Pavla NER NER 18:17 + 7:37
17. Kodýmová Katka NER NER 19:17 + 8:37
18. Emler Johannes 2270627 SK Hlinsko 19:53 + 9:13
19. Rupprechter Elisabeth 2270703 SK Hlinsko 20:46 + 10:06
20. Rottensteiner Max 2270630 SK Hlinsko 21:25 + 10:45
21. Seidl Andreas 3830998 SV Turbine Neubrandenburg 23:26 + 12:46
22. Kundörfer Jan 2270637 SK Hlinsko 27:52 + 17:12
23. Wilfinger Jakob 2270697 SK Hlinsko 28:07 + 17:27
24. Rejhová Martina NER NER 28:50 + 18:10
25. Chotaš Samuel NER NER 30:04 + 19:24
26. Renčín Tomáš NER NER 32:19 + 21:39
27. Maršálková Eva NER NER 41:14 + 30:34
Paurová Lenka LTUxxxx LTU Lokomotiva Trutnov DISK
T2
1.56 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Geissbuhler Karin VIP VIP 9:51
2. Volgyesy Melody HUN TSB Tabani Spartacus Budapes 10:10 + 0:19
3. Čapek Miroslav PHK7603 PHK OK 99 Hradec Králové 10:37 + 0:46
4. Kroniková Jana SHK7350 SHK TJ Slavia Hradec Králové 10:42 + 0:51
5. Liszka Eszter HUN TSB Tabani Spartacus Budapes 10:53 + 1:02
6. Killar Dominik NER NER 10:55 + 1:04
7. Kučera Kryšpín PHK9900 PHK OK 99 Hradec Králové 11:55 + 2:04
8. Rusinová Alena BRU7102 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 11:56 + 2:05
9. Jaakko Paasi TP1 Tampereen Pyrintö 12:01 + 2:10
10. Petrželová Alena LTU6351 LTU Lokomotiva Trutnov 12:08 + 2:17
11. Thiemel Jiří ASU8948 ASU Magnus Orienteering 12:23 + 2:32
12. Kopecká Eliška ASU9299 ASU Magnus Orienteering 12:42 + 2:51
13. Asboltné Kerekes Agnes NER NER 12:44 + 2:53
14. Novotný Marek TJN9901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 12:48 + 2:57
15. Hudečková Helena KTA6951 KTA SK Kotnov Tábor 12:52 + 3:01
16. Rücker Petr HOR6500 HOR TJ Jiskra Hořice 13:09 + 3:18
17. Fürstová Anna LLI9854 LLI TJ Loko Liberec 13:11 + 3:20
18. Hančová Alice VRL7052 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:24 + 3:33
19. Hanč Jaroslav VRL6702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:25 + 3:34
20. Bendáková Jitka LTU6951 LTU Lokomotiva Trutnov 13:28 + 3:37
21. Fürstová Katka LLI6950 LLI TJ Loko Liberec 14:04 + 4:13
22. Pobuda Michal SJH7403 SJH SJH Jindřichův Hradec 14:22 + 4:31
23. Vojtěch Libor HOR7303 HOR TJ Jiskra Hořice 14:30 + 4:39
24. Toth Agnes HUN TSB Tabani Spartacus Budapes 14:45 + 4:54
25. Kovář Lukáš CET0102 CET Loko Česká Třebová 14:55 + 5:04
26. Janečková Marta JPV6665 JPV Oddíl OS SK Prostějov 15:12 + 5:21
27. Doyle Paula 2580721 Budai Osforrás 15:19 + 5:28
28. Dvořák Vlastimil BOV4901 BOV TJ Baník Ostrava OKD 15:30 + 5:39
29. Procházková Martina SOP7351 SOP OOB TJ Slezan Opava 15:37 + 5:46
30. Diaksov Ivan NER NER 15:55 + 6:04
31. Hladíková Jana TUV7253 TUV SOK TJ TURNOV 16:13 + 6:22
31. Lapornik Dominik 2270633 SK Hlinsko 16:13 + 6:22
33. Dénes Ildikó 2770772 ESV Lok Bad Schandau 16:32 + 6:41
34. Zelenková Lenka PHK6152 PHK OK 99 Hradec Králové 17:32 + 7:41
35. Jemelíková Denisa ZBM9351 ZBM SK Žabovřesky Brno 17:38 + 7:47
36. Olbrycht Anna 0900213 OLB OLBnO 17:55 + 8:04
37. Borbás Zita 2770775 ESV Lok Bad Schandau 18:05 + 8:14
38. Hudeček Jaroslav KTA SK Kotnov Tábor 18:45 + 8:54
39. Svobodová Hana SMB5951 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 18:51 + 9:00
40. Habenicht Marlene 2270706 SK Hlinsko 19:27 + 9:36
41. Filipi Markéta LPU0000 LPU OK Lokomotiva Pardubice 19:28 + 9:37
42. Dénes Krisztina 2770771 ESV Lok Bad Schandau 20:00 + 10:09
43. Kalliany Rainer 2270623 SK Hlinsko 22:52 + 13:01
44. Weberová Adélka PHK0155 PHK OK 99 Hradec Králové 22:55 + 13:04
45. Kellner Claudia 2270626 SK Hlinsko 24:58 + 15:07
46. Jireš František PHK0000 PHK OK 99 Hradec Králové 25:17 + 15:26
47. Kalliany Susanne 2270624 SK Hlinsko 26:25 + 16:34
48. Delgado Silvia 2820798 OLC Wienerwald 27:29 + 17:38
49. Kapfer Jan 2270698 SK Hlinsko 30:59 + 21:08
50. Richter Rudolf NER NER 31:49 + 21:58
51. Fukátková Miroslava VIC7658 NER NER 39:51 + 30:00
Weberová Zuzana PHK6961 PHK OK 99 Hradec Králové DISK
Hančová Karolína NER NER DISK
T3
1.85 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morawski Jacek NER NER 10:56
2. Novotný Tomáš VIP VIP 11:01 + 0:05
3. Jansa Jiří NER NER 11:06 + 0:10
4. Semrád Ladislav CHC9701 CHC K.O.B. Choceň 11:32 + 0:36
5. Skorupa Marek NER NER 11:33 + 0:37
6. Jepen Aske SOL SOL Sollerod OK 11:44 + 0:48
7. Mathys Jonas NER NER 11:48 + 0:52
8. Miori Davide NER NER 11:49 + 0:53
9. Jaffe Patrick 2500709 IL Tyrving 11:53 + 0:57
10. Garbacik Michal NER NER 11:55 + 0:59
11. Paszynski Piotr NER NER 12:05 + 1:09
12. Blaha Ondřej EKP7002 NER NER 12:07 + 1:11
12. Cygler Slawomir NER NER 12:07 + 1:11
14. Ježek ml. Jiřík PHK8403 NER NER 12:08 + 1:12
15. Švadlena Pavel 12:16 + 1:20
16. Illum Martin SOL SOL Sollerod OK 12:20 + 1:24
17. Brožková Radka SJC8456 SJC Sportcentrum Jičín 12:43 + 1:47
17. Papuga Miroslav TKE ATU Kosice 12:43 + 1:47
19. Cych Piotr NER NER 12:51 + 1:55
20. Vister Sigmund NOR NER NER 12:55 + 1:59
21. Sháněl Jan CHC9402 CHC K.O.B. Choceň 12:59 + 2:03
22. Verbin Odet NER NER 13:01 + 2:05
23. Petržela Pavel LTU6301 LTU Lokomotiva Trutnov 13:04 + 2:08
24. Hladík Landis NER NER 13:06 + 2:10
25. Remeš Petr VIP VIP 13:07 + 2:11
26. Kronika Miroslav 22C0000 22C SPORTeM 13:38 + 2:42
27. Kutílek Jakub LPU OK Lokomotiva Pardubice 13:41 + 2:45
28. Folbrechtová Šárka BOR9051 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 14:04 + 3:08
29. Slabý Jan VIP VIP 14:09 + 3:13
29. Valeir Franko KIS NER NER 14:09 + 3:13
31. Kopáčková Iva CHT8851 CHT OOB SK Chrast 14:11 + 3:15
32. Svobodná Tereza NER NER 14:12 + 3:16
33. Benigni Carlo NER NER 14:19 + 3:23
34. Beauvisage Christophe NER NER 14:25 + 3:29
35. Zdráhal Tomáš NER NER 14:27 + 3:31
36. Klimplová Lenka NER NER 14:36 + 3:40
37. Benjaminsen Vidar NER NER 14:43 + 3:47
38. Chmelař Miroslav JPV6217 JPV Oddíl OS SK Prostějov 15:11 + 4:15
39. Weiler Zsilt HUN TSB Tabani Spartacus Budapes 15:13 + 4:17
40. Valenta David PGP PGP SK Praga 15:24 + 4:28
41. Hendrychová Zuzana ZBM8954 ZBM SK Žabovřesky Brno 15:34 + 4:38
42. Tokes Arpad CRM Crimea 15:59 + 5:03
43. Betlach Miroslav DKP6300 DKP Oddíl OB Kotlářka 16:04 + 5:08
44. Justová Hana PHK8556 NER NER 16:11 + 5:15
45. Kuncířová Jaroslava TJR90XX TJR TJ Řásná 16:16 + 5:20
45. Zelenka Martin SNA TJ START Náchod 16:16 + 5:20
47. Procházka Radek LPU6504 LPU OK Lokomotiva Pardubice 16:17 + 5:21
48. Marvanová Klára NER NER 16:22 + 5:26
49. Pokorná Lucie EKP8152 EKP VŠTJ Ekonom Praha 16:29 + 5:33
50. Králová Zdenka SSU6091 NER NER 16:33 + 5:37
50. Maag Iben DEN DEN Denmark participants 16:33 + 5:37
52. Maag Kaj DEN DEN Denmark participants 16:38 + 5:42
52. Novotný Dušan TJN7002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 16:38 + 5:42
54. Illum Ulrik SOL SOL Sollerod OK 16:45 + 5:49
55. Bílová Tereza NER NER 16:54 + 5:58
55. Sklenář Josef SBR6601 NER NER 16:54 + 5:58
57. Šklíbová Jana SRK7651 SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 16:57 + 6:01
58. Staroňová Hana NER NER 17:04 + 6:08
59. Voráčková Lenka NER NER 17:10 + 6:14
60. Vandasová Adéla VAM0251 VAM OOB Vamberk 17:14 + 6:18
61. Veselá Miloslava Erika PGP0000 PGP SK Praga 17:19 + 6:23
62. Škvorová Barbora KAM9150 KAM SK Kamenice 17:22 + 6:26
63. Benigni Giulia NER NER 17:26 + 6:30
64. Klingenberg Soren 4211061 Stara Hut 17:41 + 6:45
65. Poloprutská Tereza VLI9450 VLI Slavia Liberec orienteering 17:45 + 6:49
66. Aschermannová Petra KAM9354 KAM SK Kamenice 17:48 + 6:52
67. Baše Martin NER NER 17:51 + 6:55
68. Nováková Lucie PGP8552 PGP SK Praga 17:52 + 6:56
69. Štípek Rostislav NER NER 17:53 + 6:57
70. Ježek st. Jiří NER NER 18:00 + 7:04
71. Preissler Adam HAV8608 NER NER 18:04 + 7:08
72. Valentová Helena OKP6550 OKP SK OK 24 Praha 18:13 + 7:17
73. Jaffe David 2500707 IL Tyrving 18:19 + 7:23
74. Pustalová Zuzana VLI0000 VLI Slavia Liberec orienteering 18:36 + 7:40
75. Hostinská Jana VAM8451 VAM OOB Vamberk 18:50 + 7:54
76. Venclová Veronika ZAM8251 ZAM Sokol Žamberk 19:21 + 8:25
77. Lund Richard VAM OOB Vamberk 19:24 + 8:28
78. Přibyl Jan TJR91XX TJR TJ Řásná 19:25 + 8:29
79. Choutka Jaroslav NER NER 20:00 + 9:04
80. Vlach Timothy NER NER 20:30 + 9:34
81. Merler Cristina NER NER 20:31 + 9:35
82. Vyhnálková Eva MFP75XX MFP VŠSK MFF UK Praha 20:39 + 9:43
83. Žižka Jan NER NER 21:10 + 10:14
84. Junková Petra STH7451 STH SK Studenec 21:22 + 10:26
85. Pavlová Petra 21:24 + 10:28
86. Blahová Markéta NER NER 22:09 + 11:13
87. Cavanagh Ethna 4211062 Stara Hut 22:23 + 11:27
88. Jaffe Rebecca 2500708 IL Tyrving 24:23 + 13:27
89. Novák Michal PGP8205 PGP SK Praga 24:40 + 13:44
90. Horňáková Hana NER NER 26:00 + 15:04
91. Kubíček Radek PHK6501 PHK OK 99 Hradec Králové 27:52 + 16:56
92. Vávrová Veronika NER NER 34:23 + 23:27
93. Maršíková Jana NER NER 44:03 + 33:07
Kamenická Lenka NER NER DISK
Drbal Jan PGP7101 PGP SK Praga 12:31 + 1:35