Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 28:21 | |
2. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 30:11 | + 1:50 |
3. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SK UP Olomouc | 30:27 | + 2:06 |
4. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 30:40 | + 2:19 |
5. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | A | OB Říčany | 31:43 | + 3:22 |
6. | Waňková Martina | VRL9951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:05 | + 4:44 |
7. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 33:38 | + 5:17 |
8. | Čechová Tereza | SJI9852 | A | OK Jihlava | 34:08 | + 5:47 |
9. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 34:10 | + 5:49 |
10. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 34:49 | + 6:28 |
11. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | B | OOB TJ Turnov | 34:50 | + 6:29 |
12. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | A | K.O.B. Choceň | 36:20 | + 7:59 |
13. | Hojná Eliška | SJH0052 | A | SJH Jindřichův Hradec | 36:34 | + 8:13 |
14. | Malinová Apolena | SHK9952 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 36:41 | + 8:20 |
15. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 38:13 | + 9:52 |
16. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | A | OK Jiskra Nový Bor | 38:23 | + 10:02 |
17. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 40:00 | + 11:39 |
18. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 40:48 | + 12:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 35:06 | |
2. | Kůstková Daniela | VIC9898 | A | OB Vizovice | 35:12 | + 0:06 |
3. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 35:20 | + 0:14 |
4. | Pilcová Sabina | JPV9898 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 37:15 | + 2:09 |
5. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 38:09 | + 3:03 |
6. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 38:34 | + 3:28 |
7. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:42 | + 3:36 |
8. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | A | OK Jiskra Nový Bor | 40:46 | + 5:40 |
9. | Jezdinská Natálie | STH9954 | A | SK Studenec | 41:59 | + 6:53 |
10. | Kopecká Johana | VSP9950 | C | USK Praha | 42:31 | + 7:25 |
11. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | A | Magnus Orienteering | 42:49 | + 7:43 |
12. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 43:19 | + 8:13 |
13. | Švancárová Veronika | KSU9853 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:34 | + 10:28 |
14. | Cych Agnieszka | PHK9966 | B | OK 99 Hradec Králové | 45:55 | + 10:49 |
15. | Marešová Alexandra | NEJ9950 | B | TJ Jiskra Nejdek | 46:45 | + 11:39 |
16. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 47:54 | + 12:48 |
17. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 49:41 | + 14:35 |
18. | Hudská Ludmila | TUR9851 | A | OOB TJ Turnov | 50:41 | + 15:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Klára | ABM9956 | A | KOB Moira Brno | 37:02 | |
2. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 39:32 | + 2:30 |
3. | Peterová Jana | DOB0051 | A | KOB Dobruška | 40:01 | + 2:59 |
4. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | B | Slavia Liberec orienteering | 41:20 | + 4:18 |
5. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 41:47 | + 4:45 |
6. | Fürstová Anna | LLI9854 | B | TJ Loko Liberec | 41:48 | + 4:46 |
7. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 42:28 | + 5:26 |
8. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 43:21 | + 6:19 |
9. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK OS Nové Město n. M. | 46:50 | + 9:48 |
10. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 47:13 | + 10:11 |
11. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 47:28 | + 10:26 |
12. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 47:41 | + 10:39 |
13. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 47:59 | + 10:57 |
14. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 48:35 | + 11:33 |
15. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 48:47 | + 11:45 |
16. | Vacková Anna | SJI9854 | B | OK Jihlava | 49:02 | + 12:00 |
17. | Pelcová Tereza | MAS9853 | C | KČT Aš | 49:14 | + 12:12 |
18. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 50:11 | + 13:09 |
19. | Hojná Dominika | SJH9852 | B | SJH Jindřichův Hradec | 50:27 | + 13:25 |
20. | Kubíčková Jana | PHK9999 | B | OK 99 Hradec Králové | 53:19 | + 16:17 |
21. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 54:41 | + 17:39 |
22. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 54:58 | + 17:56 |
23. | Doubková Petra | VLI9853 | A | Slavia Liberec orienteering | 55:13 | + 18:11 |
24. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | B | OK Jihlava | 57:04 | + 20:02 |
25. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 57:55 | + 20:53 |
26. | Marek Wiktoria | 28P9950 | C | UNTS Warszawa | 58:10 | + 21:08 |
27. | Pukyšová Anežka | KSU9999 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:00 | + 24:58 |
28. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 64:03 | + 27:01 |
29. | Korpasová Tereza | LBM9898 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 64:44 | + 27:42 |
30. | Svobodová Jana | KTA9951 | B | SK Kotnov Tábor | 86:08 | + 49:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikešová Adéla | VPM9852 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:58 | |
2. | Antonowicz Anna Maria | 28P9850 | C | UNTS Warszawa | 72:20 | + 10:22 |
3. | Habigerová Jana | KSU9888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:11 | + 17:13 |
4. | Dvořáková Klára | CHT9852 | C | OOB SK Chrast | 90:37 | + 28:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | A | TJ Loko Liberec | 28:28 | |
2. | Hančová Petra | VRL9652 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:00 | + 1:32 |
3. | Nováková Tereza | DKP9751 | A | Oddíl OB Kotlářka | 30:27 | + 1:59 |
4. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | A | KOB Moira Brno | 31:31 | + 3:03 |
5. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 31:38 | + 3:10 |
6. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | A | VSK Mendelu Brno | 31:46 | + 3:18 |
7. | Kovářová Lenka | LTP9750 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:06 | + 3:38 |
8. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:57 | + 4:29 |
9. | Červená Adéla | SHK9755 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 33:02 | + 4:34 |
10. | Chládková Simona | LPU9658 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 33:37 | + 5:09 |
11. | Veljačiková Hana | SCP9750 | A | OK Sparta Praha | 34:35 | + 6:07 |
12. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 34:44 | + 6:16 |
13. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 35:52 | + 7:24 |
14. | Kubínová Veronika | SKV9752 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:13 | + 8:45 |
15. | Šádková Martina | PHK9653 | A | OK 99 Hradec Králové | 37:49 | + 9:21 |
16. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 43:28 | + 15:00 |
17. | Jansová Doubravka | LPU9750 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 47:56 | + 19:28 |
Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Klára | PHK9751 | A | OK 99 Hradec Králové | 36:22 | |
2. | Hrabánková Klára | PGP9654 | A | SK Praga | 36:28 | + 0:06 |
3. | Šňupárková Anna | DKP9652 | A | Oddíl OB Kotlářka | 36:44 | + 0:22 |
4. | Linková Alena | TUR9751 | A | OOB TJ Turnov | 37:46 | + 1:24 |
5. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 38:04 | + 1:42 |
6. | Vališová Martina | OSN9696 | A | SK OS Nové Město n. M. | 38:11 | + 1:49 |
7. | Hošeková Vanda | ASU9696 | B | Magnus Orienteering | 41:54 | + 5:32 |
8. | Roškotová Lucie | TUR9753 | B | OOB TJ Turnov | 41:57 | + 5:35 |
9. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | A | SK Žabovřesky Brno | 43:27 | + 7:05 |
10. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 44:06 | + 7:44 |
11. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 44:48 | + 8:26 |
12. | Slavíková Silvie | PGP9751 | A | SK Praga | 45:20 | + 8:58 |
13. | Kašparová Zuzana | SSU9661 | B | SK Severka Šumperk | 45:38 | + 9:16 |
14. | Žandová Marcela | SKV9653 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:41 | + 12:19 |
15. | Peňázová Veronika | SJH9752 | A | SJH Jindřichův Hradec | 50:07 | + 13:45 |
16. | Petrasová Zuzana | ASU9695 | A | Magnus Orienteering | 50:16 | + 13:54 |
17. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 51:09 | + 14:47 |
18. | Hanáková Magda | KRL9651 | A | Kometa Kralovice | 56:21 | + 19:59 |
19. | Machačová Michaela | PHK9656 | A | OK 99 Hradec Králové | 58:22 | + 22:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šiková Barbora | LPM9650 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 32:41 | |
2. | Obytová Kateřina | VPM9752 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:51 | + 18:10 |
3. | Balcarová Barbora | LLI9751 | B | TJ Loko Liberec | 50:56 | + 18:15 |
4. | Lavičková Michaela | KRL9655 | B | Kometa Kralovice | 51:55 | + 19:14 |
5. | Kavalírová Julie | PHK9753 | A | OK 99 Hradec Králové | 52:47 | + 20:06 |
6. | Myslivcová Markéta | SHK9650 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 55:51 | + 23:10 |
7. | Vavrysová Barbara | LCE9751 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:24 | + 24:43 |
8. | Machusová Karolína | SSU9666 | B | SK Severka Šumperk | 57:44 | + 25:03 |
9. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | B | TJ TŽ Třinec | 62:02 | + 29:21 |
10. | Müllerová Kristýna | KON9771 | B | KOB Konice | 63:49 | + 31:08 |
11. | Šafrhansová Lucie | VPM9753 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:30 | + 32:49 |
12. | Hlinovská Johana | VPM9751 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:12 | + 34:31 |
13. | Fenclová Tereza | LPU9752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 67:46 | + 35:05 |
14. | Smrčková Dominika | KSU9799 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:44 | + 37:03 |
15. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 72:58 | + 40:17 |
Koporová Lenka | ZBM9753 | A | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
MS | Matyba Anna | 31P9650 | C | UKS ARKADY Raszkow | 37:49 | + 5:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Markéta | PHK9451 | R | OK 99 Hradec Králové | 33:03 | 8930 | |
2. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | E | SK Žabovřesky Brno | 34:19 | + 1:16 | 8609 |
3. | Svobodová Lenka | PHK9551 | R | OK 99 Hradec Králové | 35:02 | + 1:59 | 8427 |
4. | Bořánková Karolína | KAM9550 | E | SK Kamenice | 38:16 | + 5:13 | 7607 |
5. | Nieke Patricia | TUR9552 | B | OOB TJ Turnov | 38:51 | + 5:48 | 7459 |
6. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 39:00 | + 5:57 | 7421 |
7. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | R | SK Kamenice | 39:50 | + 6:47 | 7210 |
8. | Tichá Tereza | SJH9452 | A | SJH Jindřichův Hradec | 40:27 | + 7:24 | 7054 |
9. | Drągowska Maria | 23P9550 | C | OK!Sport | 40:56 | + 7:53 | |
10. | Dlouhá Hana | DKP9450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 41:45 | + 8:42 | 6724 |
11. | Horová Pavla | LPU9457 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 42:26 | + 9:23 | 6551 |
12. | Procházková Marie | KAM9554 | A | SK Kamenice | 43:04 | + 10:01 | 6390 |
13. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | A | SKOB Zlín | 43:11 | + 10:08 | 6360 |
14. | Kosová Štěpánka | LPU9460 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 48:21 | + 15:18 | 5050 |
15. | Voborníková Alena | LPU9458 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 49:10 | + 16:07 | 4843 |
16. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | E | SK Žabovřesky Brno | 49:13 | + 16:10 | 4831 |
17. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | R | SK Žabovřesky Brno | 51:48 | + 18:45 | 4175 |
18. | Koláriková Lucie | TZL9451 | A | SKOB Zlín | 56:09 | + 23:06 | 3072 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 32:22 | 8374 | |
2. | Chvalová Věra | LPM9452 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 35:50 | + 3:28 | 7603 |
3. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | A | TJ Loko Liberec | 36:50 | + 4:28 | 7380 |
4. | Kamererová Valerie | KAM9452 | A | SK Kamenice | 39:52 | + 7:30 | 6706 |
5. | Kubínová Romana | SKV9452 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:39 | + 9:17 | 6309 |
6. | Haltof Ewa | VRB9499 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 41:56 | + 9:34 | 6246 |
7. | Haniszewska Angelika | STB9599 | A | TJ Stadion Nový Bor | 44:05 | + 11:43 | 5768 |
8. | Tesařová Marcela | AOP9450 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:17 | + 11:55 | 5724 |
9. | Benešová Jana | SJH9451 | R | SJH Jindřichův Hradec | 46:00 | + 13:38 | 5342 |
10. | Papugová Martina | LCE9551 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:17 | + 14:55 | 5057 |
11. | Košková Anička | LLI9550 | B | TJ Loko Liberec | 47:44 | + 15:22 | 4957 |
12. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | A | TJ Lokomotiva Beroun | 49:19 | + 16:57 | 4604 |
13. | Zebrowska Barbara | 28P9550 | C | UNTS Warszawa | 51:59 | + 19:37 | |
14. | Kuberková Lucie | LPM9451 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 53:47 | + 21:25 | 3611 |
15. | Končáková Klára | LCE9555 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:19 | + 21:57 | 3493 |
16. | Vítková Lucie | PTI9474 | B | Sportovní klub Ptení | 61:43 | + 29:21 | 1847 |
17. | Šmejcová Anna | SJC9552 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 64:13 | + 31:51 | 1291 |
18. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 64:49 | + 32:27 | 1158 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brajer Dominika | DOB9550 | B | KOB Dobruška | 40:21 | 3557 | |
2. | Brožová Aneta | TUR9453 | A | OOB TJ Turnov | 45:22 | + 5:01 | 3191 |
3. | Hnilicová Šárka | KSU9493 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:57 | + 7:36 | 3003 |
4. | Otrusinová Jana | ABM9560 | A | KOB Moira Brno | 49:03 | + 8:42 | 2923 |
5. | Hanušová Michaela | TUR9554 | B | OOB TJ Turnov | 49:10 | + 8:49 | 2914 |
6. | Vlachová Eliška | KON9572 | B | KOB Konice | 55:23 | + 15:02 | 2461 |
7. | Habigerová Radka | KSU9559 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:56 | + 29:35 | 1399 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Vendula | UOL9353 | E | SK UP Olomouc | 37:15 | 10891 | |
2. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 38:26 | + 1:11 | 10561 |
3. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 38:52 | + 1:37 | 10441 |
4. | Indráková Adélka | ZBM9153 | E | SK Žabovřesky Brno | 39:04 | + 1:49 | 10385 |
5. | Knapová Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 39:05 | + 1:50 | 10380 |
6. | Omová Michaela | TUR8153 | E | OOB TJ Turnov | 39:44 | + 2:29 | 10200 |
7. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | R | KOS TJ Tesla Brno | 40:13 | + 2:58 | 10065 |
8. | Šístková Iveta | LPU8654 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 41:20 | + 4:05 | 9754 |
9. | Heczková Bohdana | VLI7750 | R | Slavia Liberec orienteering | 41:27 | + 4:12 | 9722 |
10. | Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | 41:31 | + 4:16 | 9703 |
11. | Müllerová Věra | VAM9051 | C | OOB Vamberk | 41:56 | + 4:41 | 9587 |
12. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 42:07 | + 4:52 | 9536 |
13. | Topinková Monika | PHK8051 | E | OK 99 Hradec Králové | 42:09 | + 4:54 | 9527 |
14. | Rufferová Iva | TUR8354 | E | OOB TJ Turnov | 42:23 | + 5:08 | 9462 |
15. | Tichovská Martina | PGP8658 | C | SK Praga | 44:10 | + 6:55 | 8965 |
16. | Karochová Simona | DKP8853 | R | Oddíl OB Kotlářka | 45:12 | + 7:57 | 8677 |
17. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:27 | + 10:12 | 8051 |
18. | Čepová Daniela | PHK8951 | R | OK 99 Hradec Králové | 47:58 | + 10:43 | 7907 |
19. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | TJ Slavia Hradec Králové | 48:03 | + 10:48 | 7884 |
20. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:04 | + 10:49 | 7879 |
21. | Kosová Denisa | PHK9150 | R | OK 99 Hradec Králové | 50:19 | + 13:04 | 7253 |
22. | Spurná Martina | PGP8556 | E | SK Praga | 53:07 | + 15:52 | 6473 |
23. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | R | SK Žabovřesky Brno | 59:21 | + 22:06 | 4738 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | TJ Slavia Hradec Králové | 41:08 | 9730 | |
2. | Przyczková Michaela | LPU8499 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 42:36 | + 1:28 | 9406 |
3. | Hepnerová Martina | SHK8152 | E | TJ Slavia Hradec Králové | 44:04 | + 2:56 | 9083 |
4. | Udržalová Pavla | LPU8552 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 44:11 | + 3:03 | 9057 |
5. | Košárková Iva | AOP8152 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:36 | + 4:28 | 8744 |
6. | Teplá Karolína | SHK9251 | R | TJ Slavia Hradec Králové | 46:16 | + 5:08 | 8597 |
7. | Klimplová Lenka | LPU7951 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:34 | + 5:26 | 8531 |
8. | Poklopová Lenka | UOL8951 | R | SK UP Olomouc | 46:48 | + 5:40 | 8479 |
9. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:16 | + 6:08 | 8376 |
10. | Mádlová Věra | ZBM8951 | R | SK Žabovřesky Brno | 47:49 | + 6:41 | 8255 |
11. | Soukupová Lucie | SJC8951 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 48:32 | + 7:24 | 8096 |
12. | Škodová Petra | LPU8359 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 50:28 | + 9:20 | 7669 |
13. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 50:36 | + 9:28 | 7640 |
14. | Jakobová Adélka | UOL9052 | R | SK UP Olomouc | 51:04 | + 9:56 | 7537 |
15. | Burdová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:09 | + 11:01 | 7298 |
16. | Jirčáková Martina | LCE8951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:17 | + 11:09 | 7268 |
17. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | R | SK LOB Nová Paka | 53:02 | + 11:54 | 7103 |
18. | Krejčíková Marie | TZL9252 | C | SKOB Zlín | 53:24 | + 12:16 | 7022 |
19. | Vozdová Aneta | KSU9394 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:15 | + 14:07 | 6613 |
20. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 55:57 | + 14:49 | 6459 |
21. | Sklenářová Radka | LCE9250 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:21 | + 15:13 | 6370 |
22. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 59:38 | + 18:30 | 5645 |
23. | Kochová Nikola | TUR9358 | R | OOB TJ Turnov | 67:22 | + 26:14 | 3938 |
24. | Palasová Petra | ZBM8658 | C | SK Žabovřesky Brno | 78:23 | + 37:15 | 1505 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krafková Lucie | TUR8650 | E | OOB TJ Turnov | 43:59 | 8901 | |
2. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 44:23 | + 0:24 | 8823 |
3. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | C | SK LOB Nová Paka | 46:00 | + 2:01 | 8507 |
4. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 46:18 | + 2:19 | 8449 |
5. | Kožinová Anna | PGP9350 | R | SK Praga | 47:16 | + 3:17 | 8260 |
6. | Petrželová Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:04 | + 4:05 | 8104 |
7. | Petráčková Klára | LPU9261 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 48:14 | + 4:15 | 8071 |
8. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | E | SK Žabovřesky Brno | 48:24 | + 4:25 | 8039 |
9. | Azebová Nina | PHK8855 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:36 | + 4:37 | 8000 |
10. | Koporová Petra | ZBM9353 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:11 | + 5:12 | 7886 |
11. | Kolešová Helena | LPU8857 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:21 | + 5:22 | 7853 |
12. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | R | TJ Slavia Hradec Králové | 50:11 | + 6:12 | 7691 |
13. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 51:55 | + 7:56 | 7352 |
14. | Peterová Alena | DOB8953 | C | KOB Dobruška | 52:43 | + 8:44 | 7196 |
15. | Šrámková Michaela | SJH9352 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:06 | + 9:07 | 7121 |
16. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | C | SK UP Olomouc | 53:13 | + 9:14 | 7098 |
17. | Szeliga Malgorzata | STB9399 | R | TJ Stadion Nový Bor | 53:36 | + 9:37 | 7024 |
18. | Uhlíková Tereza | PGP9162 | C | SK Praga | 53:43 | + 9:44 | 7001 |
19. | Ulahelová Jana | LTU8451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:07 | + 10:08 | 6923 |
20. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:21 | + 10:22 | 6877 |
21. | Píšová Monika | NPA8151 | C | SK LOB Nová Paka | 54:33 | + 10:34 | 6838 |
22. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 54:54 | + 10:55 | 6770 |
23. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:29 | + 11:30 | 6656 |
24. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 55:54 | + 11:55 | 6575 |
25. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OOB Vamberk | 56:18 | + 12:19 | 6496 |
26. | Mezníková Lucie | ZBM9150 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:19 | + 12:20 | 6493 |
27. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | R | OK Jiskra Nový Bor | 57:00 | + 13:01 | 6360 |
28. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 57:34 | + 13:35 | 6249 |
29. | Balcarová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:21 | + 14:22 | 6096 |
30. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 58:25 | + 14:26 | 6083 |
31. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 58:37 | + 14:38 | 6044 |
32. | Peterová Věra | DOB8751 | C | KOB Dobruška | 59:18 | + 15:19 | 5911 |
33. | Kazdová Lenka | SJC8484 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 61:04 | + 17:05 | 5566 |
34. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB Start Blansko | 61:28 | + 17:29 | 5488 |
35. | Košťálová Petra | DKP8256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:25 | + 19:26 | 5107 |
36. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 65:56 | + 21:57 | 4616 |
37. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 67:25 | + 23:26 | 4326 |
38. | Petrová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 68:32 | + 24:33 | 4108 |
39. | Krajčíková Kristína | 25S9254 | C | ATU Kosice | 69:40 | + 25:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 42:50 | 7176 | |
2. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 44:54 | + 2:04 | 6869 |
3. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 48:53 | + 6:03 | 6277 |
4. | Petrová Daniela | LPU8454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:52 | + 8:02 | 5982 |
5. | Piastrouskaya Viola | 28P9150 | C | UNTS Warszawa | 52:55 | + 10:05 | |
6. | Wysocka Malwina | 23P8500 | C | OK!Sport | 53:51 | + 11:01 | |
7. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:04 | + 11:14 | 5505 |
8. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | C | SKOB Ostrov | 55:11 | + 12:21 | 5339 |
9. | Adamová Eva | VBM8772 | C | VSK Mendelu Brno | 55:23 | + 12:33 | 5310 |
10. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | R | OOB TJ Turnov | 60:03 | + 17:13 | 4615 |
11. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 66:02 | + 23:12 | 3725 |
12. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB TRETRA Praha | 66:40 | + 23:50 | 3631 |
13. | Jiráčková Jana | ZBM8661 | C | SK Žabovřesky Brno | 68:46 | + 25:56 | 3319 |
14. | Králová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 69:09 | + 26:19 | 3262 |
15. | MiĹkiewicz Martyna | 23P8950 | C | OK!Sport | 83:42 | + 40:52 | |
Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
MS | Papugová Katarína | 25S9255 | C | ATU Kosice | 77:32 | + 34:42 | |
MS | Dudzinska Paulina | 31P9250 | C | UKS ARKADY Raszkow | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 46:01 | |
2. | Malá Věra | JIL7752 | C | OK Jilemnice | 47:08 | + 1:07 |
3. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 47:36 | + 1:35 |
4. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 48:03 | + 2:02 |
5. | Holinková Hana | ZPV6777 | C | KOB ZPV Prostějov | 48:17 | + 2:16 |
6. | Králová Michaela | MFP7959 | C | VŠSK MFF UK Praha | 51:59 | + 5:58 |
7. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK OS Nové Město n. M. | 53:33 | + 7:32 |
8. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:17 | + 8:16 |
9. | Kučerová Marie | VSP7551 | C | USK Praha | 56:10 | + 10:09 |
10. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 57:42 | + 11:41 |
11. | Čechová Marcela | TBM7659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:02 | + 14:01 |
12. | Širůčková Daniela | 73C7650 | C | xxx | 61:34 | + 15:33 |
13. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 63:51 | + 17:50 |
14. | Zitková Radka | LPU7958 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:25 | + 29:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:39 | |
2. | Tauchmanová Ivana | NPA7852 | C | SK LOB Nová Paka | 51:11 | + 1:32 |
3. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SK UP Olomouc | 60:14 | + 10:35 |
4. | Krejčiříková Nikol | BBM7850 | C | BETA URSUS Orienteering | 66:56 | + 17:17 |
5. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 69:07 | + 19:28 |
6. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK OS Nové Město n. M. | 70:41 | + 21:02 |
7. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 74:57 | + 25:18 |
8. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 76:51 | + 27:12 |
9. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 81:47 | + 32:08 |
10. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 84:47 | + 35:08 |
11. | Přibylová Jana | OSN7853 | C | SK OS Nové Město n. M. | 143:58 | + 94:19 |
Šimková Markéta | LME7755 | C | SK Los Mělník | DISK | ||
Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | DISK | ||
Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ Sokol Plumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:30 | |
2. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 46:41 | + 1:11 |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:25 | + 1:55 |
4. | Teplá Hana | SHK6561 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 50:53 | + 5:23 |
5. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 51:35 | + 6:05 |
6. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:47 | + 9:17 |
7. | Čečrdlová Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:53 | + 9:23 |
8. | Růžičková Kamila | PHK7153 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:23 | + 9:53 |
9. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:42 | + 10:12 |
10. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 56:15 | + 10:45 |
11. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 58:10 | + 12:40 |
12. | Škorpilová Jana | SJC7451 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 58:19 | + 12:49 |
13. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 64:33 | + 19:03 |
14. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:55 | + 19:25 |
15. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 69:14 | + 23:44 |
16. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 77:03 | + 31:33 |
17. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 77:31 | + 32:01 |
18. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 84:21 | + 38:51 |
19. | Kalenská Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 99:02 | + 53:32 |
Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 47:44 | |
2. | Hanušová Zdena | SJC7253 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 48:12 | + 0:28 |
3. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 54:15 | + 6:31 |
4. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 54:27 | + 6:43 |
5. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 55:37 | + 7:53 |
6. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 55:54 | + 8:10 |
7. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 56:36 | + 8:52 |
8. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 58:45 | + 11:01 |
9. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 60:01 | + 12:17 |
10. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | C | SK Kamenice | 62:18 | + 14:34 |
11. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 64:52 | + 17:08 |
12. | Bartáková Eva | CHA7051 | C | OK Chrastava | 69:47 | + 22:03 |
13. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 70:09 | + 22:25 |
14. | Langrová Monika | SHK7251 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 70:19 | + 22:35 |
15. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:15 | + 24:31 |
16. | Tršová Daniela | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 75:19 | + 27:35 |
17. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | SKOB Baník Havířov | 85:50 | + 38:06 |
18. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 86:08 | + 38:24 |
19. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 91:02 | + 43:18 |
Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 37:28 | |
2. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:16 | + 0:48 |
3. | Pilcová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 39:35 | + 2:07 |
4. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 41:33 | + 4:05 |
5. | Klinkerová Jitka | KAM6450 | C | SK Kamenice | 43:18 | + 5:50 |
6. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 46:06 | + 8:38 |
7. | Kašparová Ivana | SSU6951 | C | SK Severka Šumperk | 46:09 | + 8:41 |
8. | Eckardt Cornelia | 33D6950 | C | USV TU Dresden | 48:42 | + 11:14 |
9. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 48:53 | + 11:25 |
10. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 51:02 | + 13:34 |
11. | Wurzelová Dana | CHT6654 | C | OOB SK Chrast | 51:08 | + 13:40 |
12. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:18 | + 14:50 |
13. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:31 | + 16:03 |
14. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | SKOB Baník Havířov | 54:53 | + 17:25 |
15. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 55:20 | + 17:52 |
16. | Tesařová Bohumila | TRI6957 | C | TJ TŽ Třinec | 55:56 | + 18:28 |
17. | Wolowczyk Mariola | 28P6851 | C | UNTS Warszawa | 58:31 | + 21:03 |
18. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:51 | + 22:23 |
19. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK OS Nové Město n. M. | 61:01 | + 23:33 |
20. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 62:20 | + 24:52 |
21. | Čermáková Renata | LPU6553 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:40 | + 26:12 |
22. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 70:05 | + 32:37 |
23. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 70:12 | + 32:44 |
24. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 72:23 | + 34:55 |
Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Zuzana | SJI6951 | C | OK Jihlava | 52:35 | |
2. | Hudečková Helena | KTA6951 | C | SK Kotnov Tábor | 54:32 | + 1:57 |
3. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 60:17 | + 7:42 |
4. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:54 | + 8:19 |
5. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 62:14 | + 9:39 |
6. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:40 | + 12:05 |
7. | Wolek Ewa | 28P6802 | C | UNTS Warszawa | 64:55 | + 12:20 |
8. | Cruse Katrin | 24D6650 | C | SV Robotron Dresden | 68:59 | + 16:24 |
9. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 71:59 | + 19:24 |
10. | Semíková Iva | KAM6850 | C | SK Kamenice | 73:06 | + 20:31 |
11. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 74:12 | + 21:37 |
12. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | 77:58 | + 25:23 |
13. | Kaplanová Iva | LPU6859 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 78:02 | + 25:27 |
14. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 80:11 | + 27:36 |
15. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 86:06 | + 33:31 |
16. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 86:40 | + 34:05 |
17. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 86:58 | + 34:23 |
18. | Kulová Jana | VAM6550 | C | OOB Vamberk | 90:28 | + 37:53 |
19. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 93:47 | + 41:12 |
20. | Bohunská Jana | KRN6551 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 95:34 | + 42:59 |
21. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 117:45 | + 65:10 |
22. | Šebková Helena | SCP6750 | C | OK Sparta Praha | 131:37 | + 79:02 |
Mizerová Jarmila | TRI6851 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Žandová Marie | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 105:24 | |
2. | Končáková Kateřina | HLV6856 | C | KČT - OB Holešov | 113:22 | + 7:58 |
3. | Schusterová Martina | AOP6551 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 116:58 | + 11:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OOB Vamberk | 42:11 | |
2. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OOB Vamberk | 46:23 | + 4:12 |
3. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 50:34 | + 8:23 |
4. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 50:51 | + 8:40 |
5. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:58 | + 12:47 |
6. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:08 | + 12:57 |
7. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 56:34 | + 14:23 |
8. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:41 | + 19:30 |
9. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 65:45 | + 23:34 |
10. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:37 | + 24:26 |
11. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 67:31 | + 25:20 |
12. | Benešová Iva | SJC6151 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 68:58 | + 26:47 |
13. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:52 | + 28:41 |
14. | Tichá Jana | TJH6451 | C | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 71:48 | + 29:37 |
15. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 77:41 | + 35:30 |
16. | Chmelařová Marie | SHK6352 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 84:22 | + 42:11 |
Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | DISK | ||
Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 45:47 | |
2. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 52:22 | + 6:35 |
3. | Michálková Jiřina | VSP6151 | C | USK Praha | 53:59 | + 8:12 |
4. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 58:42 | + 12:55 |
5. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Sokol Hostivice | 60:02 | + 14:15 |
6. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:39 | + 14:52 |
7. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 62:09 | + 16:22 |
8. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 62:45 | + 16:58 |
9. | Veverková Yveta | VAM6452 | C | OOB Vamberk | 65:00 | + 19:13 |
10. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 65:21 | + 19:34 |
11. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:15 | + 20:28 |
12. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 67:38 | + 21:51 |
13. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 69:51 | + 24:04 |
14. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 73:25 | + 27:38 |
15. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Baník Havířov | 74:51 | + 29:04 |
16. | Žaloudíková Marie | KRN6451 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 76:13 | + 30:26 |
17. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 98:35 | + 52:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:29 | |
2. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 44:35 | + 4:06 |
3. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:07 | + 6:38 |
4. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 48:08 | + 7:39 |
5. | Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | 51:36 | + 11:07 |
6. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:43 | + 11:14 |
7. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:43 | + 12:14 |
8. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:06 | + 12:37 |
9. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 55:35 | + 15:06 |
10. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 56:46 | + 16:17 |
11. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 58:12 | + 17:43 |
12. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:26 | + 28:57 |
13. | Kadavá Eva | CHA5750 | C | OK Chrastava | 72:17 | + 31:48 |
Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:19 | |
2. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:53 | + 8:34 |
3. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 64:16 | + 14:57 |
4. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:56 | + 15:37 |
5. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:41 | + 25:22 |
6. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 75:05 | + 25:46 |
7. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 78:23 | + 29:04 |
8. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 82:40 | + 33:21 |
9. | Nováková Pavla | DOK5950 | C | OK Doksy | 86:19 | + 37:00 |
10. | Balcarová Eva | PHK5952 | C | OK 99 Hradec Králové | 87:48 | + 38:29 |
11. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | C | SKOB Ostrov | 95:55 | + 46:36 |
12. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 124:53 | + 75:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 33:16 | |
2. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 43:49 | + 10:33 |
3. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 55:28 | + 22:12 |
4. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 56:06 | + 22:50 |
5. | Nováková Svatava | SKV5351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:49 | + 24:33 |
6. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:42 | + 28:26 |
7. | Omová Jana | TUR5150 | C | OOB TJ Turnov | 64:07 | + 30:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 44:56 | |
2. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 55:01 | + 10:05 |
3. | Tvrdková Eva | LBE5150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 56:15 | + 11:19 |
4. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 56:18 | + 11:22 |
5. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:21 | + 13:25 |
6. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:11 | + 18:15 |
7. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 119:10 | + 74:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:24 | |
2. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | C | Slovan Praha | 59:12 | + 2:48 |
3. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 69:23 | + 12:59 |
4. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 72:17 | + 15:53 |
5. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 72:36 | + 16:12 |
6. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 80:20 | + 23:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gavendová Anna | TRI4650 | C | TJ TŽ Třinec | 66:01 | |
2. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 78:32 | + 12:31 |
3. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:48 | + 14:47 |
4. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 82:14 | + 16:13 |
5. | Skoumalová Marie | KON4589 | C | KOB Konice | 84:17 | + 18:16 |
6. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 119:12 | + 53:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 58:48 | |
2. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 88:45 | + 29:57 |
3. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 111:47 | + 52:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:12 | |
2. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 32:33 | + 1:21 |
3. | Gebrt Jan | SHK9801 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 33:00 | + 1:48 |
4. | Hirš Otakar | ZBM9801 | A | SK Žabovřesky Brno | 33:23 | + 2:11 |
5. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | A | KOB ZPV Prostějov | 37:57 | + 6:45 |
6. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:38 | + 7:26 |
7. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 40:25 | + 9:13 |
8. | Bendák Jan | LTU9801 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:32 | + 9:20 |
9. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | A | SK Kamenice | 41:09 | + 9:57 |
10. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:34 | + 10:22 |
11. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 43:08 | + 11:56 |
12. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 43:18 | + 12:06 |
13. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 44:39 | + 13:27 |
14. | Kašpar Petr | SSU9911 | A | SK Severka Šumperk | 49:19 | + 18:07 |
15. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | A | KOS TJ Tesla Brno | 52:41 | + 21:29 |
Mareš Vít | BOR0000 | A | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Melichar Vojtěch | LLI9802 | A | TJ Loko Liberec | DISK | ||
Vandas Daniel | PHK9805 | A | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starý Ondra | VRL9802 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:14 | |
2. | Hájek Jakub | SHK9802 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 31:53 | + 4:39 |
3. | Janeček Mirek | TJN9804 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:24 | + 5:10 |
4. | Ullrich Jakub | BOR9900 | A | OK Jiskra Nový Bor | 33:05 | + 5:51 |
5. | Besarab Genia | 28P9801 | C | UNTS Warszawa | 37:08 | + 9:54 |
6. | Maňák Michal | PHK9801 | B | OK 99 Hradec Králové | 37:56 | + 10:42 |
7. | Lanc Vojtěch | TRI9807 | A | TJ TŽ Třinec | 42:39 | + 15:25 |
8. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | B | MLOK Mariánské Lázně | 42:50 | + 15:36 |
9. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 43:08 | + 15:54 |
10. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 43:34 | + 16:20 |
11. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | B | OK 99 Hradec Králové | 44:15 | + 17:01 |
12. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 44:52 | + 17:38 |
13. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:00 | + 17:46 |
14. | Paukert Lukáš | KUO9801 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 46:31 | + 19:17 |
15. | Kafka Matěj | SJI9903 | B | OK Jihlava | 46:53 | + 19:39 |
16. | Vopařil Jan | LCE9911 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:49 | + 21:35 |
17. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 59:43 | + 32:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Ota | KAM9900 | A | SK Kamenice | 25:48 | |
2. | Rutka Jan | 28P9800 | C | UNTS Warszawa | 31:03 | + 5:15 |
3. | Šebek Petr | DKP9903 | A | Oddíl OB Kotlářka | 32:42 | + 6:54 |
4. | Rusin Jan | BRU0001 | A | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 33:57 | + 8:09 |
5. | Plášek Pavel | LCE9907 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:32 | + 8:44 |
6. | Volák Ondřej | BRU0006 | A | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 38:20 | + 12:32 |
7. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:48 | + 13:00 |
8. | Ondřejček Jiří | ODV9800 | B | TJ Aero Odolena Voda | 39:16 | + 13:28 |
9. | Horčička Vít | UOL9919 | A | SK UP Olomouc | 40:41 | + 14:53 |
10. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 41:30 | + 15:42 |
11. | Jurczyk Maciej | 51P9800 | C | UKS Sparta Czyżowice | 41:38 | + 15:50 |
12. | Ludvík Matyáš | STB9801 | B | TJ Stadion Nový Bor | 42:22 | + 16:34 |
13. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | B | KOB TRETRA Praha | 43:23 | + 17:35 |
14. | Ptáček Patrik | BBM9800 | A | BETA URSUS Orienteering | 43:53 | + 18:05 |
15. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 45:33 | + 19:45 |
16. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:10 | + 20:22 |
17. | Birnbaum Adam | BOR9802 | B | OK Jiskra Nový Bor | 47:33 | + 21:45 |
18. | Novák Aleš | ODV9805 | B | TJ Aero Odolena Voda | 49:50 | + 24:02 |
19. | Zieba Jakub | NEJ9800 | B | TJ Jiskra Nejdek | 51:00 | + 25:12 |
20. | Kalenský Aleš | STH9801 | B | SK Studenec | 52:26 | + 26:38 |
21. | Šabata Milan | SRK9904 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 54:32 | + 28:44 |
22. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | B | OK Jihlava | 55:13 | + 29:25 |
23. | Mossakowski Wojtek | 28P9802 | C | UNTS Warszawa | 56:07 | + 30:19 |
24. | Locker Tomáš | SRK9802 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 67:21 | + 41:33 |
25. | Říčný Vojta | ZBM9903 | B | SK Žabovřesky Brno | 67:45 | + 41:57 |
Žák Jan | LPU9802 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dostál Pavel | KSU9910 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:57 | |
2. | Hůlek Matěj | PHK9904 | B | OK 99 Hradec Králové | 49:24 | + 4:27 |
3. | Král Jan | ZBM9904 | C | SK Žabovřesky Brno | 60:27 | + 15:30 |
4. | Bek Ondřej | CHA9904 | C | OK Chrastava | 69:15 | + 24:18 |
MS | Niezgodka Piotr | 31P9900 | C | UKS ARKADY Raszkow | 47:30 | + 2:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | A | SK Kamenice | 29:10 | |
2. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:01 | + 1:51 |
3. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 33:42 | + 4:32 |
4. | Wolf Filip | TUR9701 | A | OOB TJ Turnov | 34:35 | + 5:25 |
5. | Navrátil Šimon | PGP9702 | A | SK Praga | 36:48 | + 7:38 |
6. | Glonek Jakub | AOP9602 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:53 | + 7:43 |
7. | Illner Vojtěch | DKP9600 | A | Oddíl OB Kotlářka | 37:25 | + 8:15 |
8. | Slíva Jan | LCE9602 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:21 | + 9:11 |
9. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 38:23 | + 9:13 |
10. | Semrád Ladislav | CHC9701 | A | K.O.B. Choceň | 39:18 | + 10:08 |
11. | Sova František | LPM9702 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 41:18 | + 12:08 |
12. | Lucerski Maciek | PHK9700 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:53 | + 12:43 |
13. | Landovský Jakub | PGP9601 | B | SK Praga | 42:30 | + 13:20 |
14. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 45:32 | + 16:22 |
15. | Kanta Martin | LPU9705 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 50:50 | + 21:40 |
Vacek Vojtěch | SJI9602 | A | OK Jihlava | DISK | ||
Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Růžička Adam | PHK9704 | A | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aster Tomáš | PGP9604 | A | SK Praga | 39:18 | |
2. | Ježek Ondřej | PGP9706 | A | SK Praga | 39:25 | + 0:07 |
3. | Mielec Jaromír | AOP9701 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:03 | + 0:45 |
4. | Štál Jan | SJC9601 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 41:16 | + 1:58 |
5. | Valášek Jiří | KAM9700 | A | SK Kamenice | 41:46 | + 2:28 |
6. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 42:03 | + 2:45 |
7. | Zlámal David | SJC9603 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 43:14 | + 3:56 |
8. | Werner Michal | PGP9705 | B | SK Praga | 43:49 | + 4:31 |
9. | Horáček Petr | PHK9602 | A | OK 99 Hradec Králové | 45:24 | + 6:06 |
10. | Bořil Jan | SJI9700 | A | OK Jihlava | 45:51 | + 6:33 |
11. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 45:53 | + 6:35 |
12. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 46:26 | + 7:08 |
13. | Jurica Jan | LPU9611 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:25 | + 8:07 |
14. | Mašata Matěj | PHK9601 | A | OK 99 Hradec Králové | 49:01 | + 9:43 |
15. | Trejbal Václav | SHK9604 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 49:59 | + 10:41 |
16. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | A | KČT - OB Holešov | 55:47 | + 16:29 |
17. | Burda Matěj | BOR9608 | A | OK Jiskra Nový Bor | 81:56 | + 42:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 35:18 | |
2. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 38:40 | + 3:22 |
3. | Šmaus Jan | TJN9700 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:36 | + 4:18 |
4. | Frank Jiří | MAS9600 | B | KČT Aš | 40:04 | + 4:46 |
5. | Janeba Vladimír | CHC9602 | A | K.O.B. Choceň | 40:19 | + 5:01 |
6. | Picek Štěpán | TJN9601 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:25 | + 5:07 |
7. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | B | SK Žabovřesky Brno | 41:48 | + 6:30 |
8. | Brázdil Petr | ODV9700 | A | TJ Aero Odolena Voda | 43:32 | + 8:14 |
9. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 44:43 | + 9:25 |
10. | Kaplan Martin | LPU9609 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 46:29 | + 11:11 |
11. | Dvorský Petr | SKM9601 | B | KOB Směr Kroměříž | 47:07 | + 11:49 |
12. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 47:14 | + 11:56 |
13. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 47:33 | + 12:15 |
14. | Peřinka Šimon | BBM9700 | B | BETA URSUS Orienteering | 49:22 | + 14:04 |
15. | Janáč Vašek | TAP9602 | B | KOB TRETRA Praha | 52:01 | + 16:43 |
16. | Mikula Jan | SSU9609 | A | SK Severka Šumperk | 52:13 | + 16:55 |
17. | Wolowczyk Michal | 28P9700 | C | UNTS Warszawa | 54:12 | + 18:54 |
18. | Novák Radek | PVD9601 | C | OOB TJ Sokol Pražák | 57:27 | + 22:09 |
Vosáhlo Jan | SSU9701 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BERGER Xander | ZBM9431 | C | SK Žabovřesky Brno | 30:02 | 10125 | |
2. | Minář Marek | ASU9444 | E | Magnus Orienteering | 31:25 | + 1:23 | 9695 |
3. | Semík Ondřej | KAM9401 | R | SK Kamenice | 32:25 | + 2:23 | 9383 |
4. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:32 | + 2:30 | 9347 |
5. | Wolowczyk Krzysztof | 28P9501 | C | UNTS Warszawa | 32:43 | + 2:41 | |
6. | Dzioba Mateusz | PHK9500 | R | OK 99 Hradec Králové | 35:34 | + 5:32 | 8403 |
7. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | SK Kamenice | 35:46 | + 5:44 | 8341 |
8. | Horák Patrik | TUR9502 | R | OOB TJ Turnov | 36:11 | + 6:09 | 8212 |
9. | Hruška Jakub | ZBM9515 | A | SK Žabovřesky Brno | 36:44 | + 6:42 | 8041 |
10. | Pavlovec Jan | BOR9503 | R | OK Jiskra Nový Bor | 36:47 | + 6:45 | 8025 |
11. | Grundmann Jan | LPU9410 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 37:26 | + 7:24 | 7823 |
12. | Záděra Pavel | BBM9500 | R | BETA URSUS Orienteering | 37:30 | + 7:28 | 7802 |
13. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 37:49 | + 7:47 | 7703 |
14. | Parfianowicz Piotr | 28P9400 | C | UNTS Warszawa | 38:29 | + 8:27 | |
15. | Döllgast Moritz | 18D9500 | C | Post SV Dresden | 41:06 | + 11:04 | |
16. | Waněk Adam | LPU9505 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:24 | + 11:22 | 6589 |
17. | Valeš Jiří | LPM9502 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 41:43 | + 11:41 | 6490 |
18. | Pauser Jakob | ZBM9402 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:07 | + 16:05 | 5121 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Martin | CHC9501 | A | K.O.B. Choceň | 40:48 | 7870 | |
2. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | A | KOB Moira Brno | 41:15 | + 0:27 | 7785 |
3. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 41:22 | + 0:34 | 7762 |
4. | Sklenář Martin | SBR9501 | A | SKOB Bruntál | 42:41 | + 1:53 | 7513 |
5. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 44:26 | + 3:38 | |
6. | Hraboš Matěj | ASU9547 | R | Magnus Orienteering | 44:50 | + 4:02 | 7105 |
7. | Skoupý Jan | STE9411 | A | SK SKI-OB Šternberk | 47:25 | + 6:37 | 6614 |
8. | Sháněl Jan | CHC9402 | B | K.O.B. Choceň | 47:41 | + 6:53 | 6564 |
9. | Anc Kamil | 28P9500 | C | UNTS Warszawa | 48:12 | + 7:24 | |
10. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | A | KOB Moira Brno | 49:16 | + 8:28 | 6263 |
11. | Fajkus Radim | JPV9509 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 49:17 | + 8:29 | 6260 |
12. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | A | KOB Směr Kroměříž | 51:25 | + 10:37 | 5856 |
13. | Řada Jakub | DKP9401 | A | Oddíl OB Kotlářka | 54:34 | + 13:46 | 5258 |
14. | Ptáček Martin | SRK9509 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 55:05 | + 14:17 | 5160 |
15. | Deml Tomáš | LPU9502 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 62:09 | + 21:21 | 3819 |
16. | Kamenický Ondřej | PHK9401 | A | OK 99 Hradec Králové | 65:34 | + 24:46 | 3171 |
Kamenický Jeroným | OSN9549 | A | SK OS Nové Město n. M. | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejman Stanislav | TUR9500 | B | OOB TJ Turnov | 40:02 | 5509 | |
2. | Zelinka Jan | LPU9405 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 41:11 | + 1:09 | 5362 |
3. | Kučera Tomáš | STH9402 | B | SK Studenec | 43:30 | + 3:28 | 5066 |
4. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | SK Kamenice | 46:50 | + 6:48 | 4640 |
5. | Málek Jan | PZR9505 | A | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:56 | + 6:54 | 4627 |
6. | Uhlíř Marek | PGP9405 | B | SK Praga | 58:15 | + 18:13 | 3181 |
7. | Posselt Martin | TJN9501 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:18 | + 19:16 | 3047 |
8. | Koumar František | SJI9501 | B | OK Jihlava | 64:37 | + 24:35 | 2367 |
9. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 70:45 | + 30:43 | 1584 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 36:31 | 8945 | |
2. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 41:43 | + 5:12 | 7925 |
3. | Hostaš Petr | TUR9001 | C | OOB TJ Turnov | 44:58 | + 8:27 | 7288 |
4. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 45:49 | + 9:18 | 7121 |
5. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | C | TJ START Náchod | 46:32 | + 10:01 | 6981 |
6. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:14 | + 10:43 | 6843 |
7. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 52:22 | + 15:51 | 5837 |
8. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:12 | + 18:41 | 5281 |
Richter Friedmar | 33D8100 | C | USV TU Dresden | DISK | |||
MS | Al Ktebi Khalid | 47A8406 | C | XUA UAE Military Team | 76:52 | + 40:21 | |
MS | Al Hashmi Abdula Aziz | 47A8307 | C | XUA UAE Military Team | 74:39 | + 38:08 | |
MS | Al Yamahi Salem | 47A8306 | C | XUA UAE Military Team | 66:31 | + 30:00 | |
MS | Al Mazrouei Rashed | 47A8807 | C | XUA UAE Military Team | 80:44 | + 44:13 | |
MS | Al Zeyoudi Seed | 47A7306 | C | XUA UAE Military Team | 78:40 | + 42:09 | |
MS | Al Rubaei Mohammed | 47A8107 | C | XUA UAE Military Team | 76:53 | + 40:22 | |
MS | Al Sheraifi Suhail | 47A6408 | C | XUA UAE Military Team | 75:05 | + 38:34 | |
MS | Neumann Josef | 33D8400 | C | USV TU Dresden | 40:19 | + 3:48 | |
MS | Pachnik Wojciech | 19P9100 | C | Tukan Iwiny | 46:25 | + 9:54 | |
MS | Al Kaabi Salem | 47A8006 | C | XUA UAE Military Team | 69:12 | + 32:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Jan | PGP8409 | E | SK Praga | 37:13 | 10797 | |
2. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 37:22 | + 0:09 | 10755 |
3. | Procházka Jan | PGP8407 | E | SK Praga | 38:38 | + 1:25 | 10397 |
4. | Kodeda Štěpán | SJC8818 | E | TJ Sportcentrum Jičín | 38:44 | + 1:31 | 10369 |
5. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 38:48 | + 1:35 | 10350 |
6. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 39:00 | + 1:47 | 10294 |
7. | Ridefelt Albin | 14S1400 | C | OK Linné | 39:20 | + 2:07 | |
8. | Chromý Adam | ZBM8841 | E | SK Žabovřesky Brno | 39:49 | + 2:36 | 10063 |
9. | Chloupek Adam | ZBM9300 | E | SK Žabovřesky Brno | 40:46 | + 3:33 | 9795 |
10. | Dwojak Wojciech | SHK8101 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 41:01 | + 3:48 | 9725 |
11. | Horáček Michal | VLI7700 | R | Slavia Liberec orienteering | 41:16 | + 4:03 | 9654 |
12. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 41:25 | + 4:12 | 9612 |
13. | Jedlička Michal | SHK7309 | R | TJ Slavia Hradec Králové | 41:34 | + 4:21 | 9570 |
14. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 41:52 | + 4:39 | 9485 |
15. | Hradec Pavel | TUR8801 | E | OOB TJ Turnov | 42:57 | + 5:44 | 9179 |
16. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 43:11 | + 5:58 | 9113 |
17. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:29 | + 6:16 | 9029 |
18. | Krajčík Michal | 25S8704 | C | ATU Kosice | 43:37 | + 6:24 | |
19. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 43:38 | + 6:25 | 8986 |
20. | Wolf Daniel | TUR9100 | E | OOB TJ Turnov | 43:55 | + 6:42 | 8906 |
21. | Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 44:26 | + 7:13 | 8761 |
22. | Janata Martin | DKP8306 | E | Oddíl OB Kotlářka | 44:42 | + 7:29 | 8685 |
23. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 44:54 | + 7:41 | 8629 |
24. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:18 | + 9:05 | 8234 |
25. | Zakouřil Vít | TUR9301 | R | OOB TJ Turnov | 46:49 | + 9:36 | 8088 |
26. | Kamenický Matěj | LPU9036 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 46:56 | + 9:43 | 8055 |
27. | Krejčík Jiří | TZL8301 | C | SKOB Zlín | 47:37 | + 10:24 | 7862 |
28. | Kolovský František | LPM9202 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 47:43 | + 10:30 | 7834 |
29. | Škoda Jakub | VLI8800 | R | Slavia Liberec orienteering | 48:17 | + 11:04 | 7674 |
30. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | 48:27 | + 11:14 | 7627 |
31. | Beneš Jan | SJC8703 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 51:45 | + 14:32 | 6696 |
32. | Fučík Karel | VBM7246 | R | VSK Mendelu Brno | 57:14 | + 20:01 | 5149 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | TTR7301 | R | OOB Třebíč | 40:36 | 10296 | |
2. | Klusáček Matěj | ZBM8923 | R | SK Žabovřesky Brno | 42:30 | + 1:54 | 9856 |
3. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | R | OK Jiskra Nový Bor | 44:29 | + 3:53 | 9397 |
4. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 44:55 | + 4:19 | 9297 |
5. | Ogden Matt | 14S9200 | C | OK Linné | 44:58 | + 4:22 | |
6. | Čech Radovan | TBM7835 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:16 | + 4:40 | 9216 |
7. | Smola Michal | TZL8131 | E | SKOB Zlín | 45:28 | + 4:52 | 9169 |
8. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | E | TJ Slavia Hradec Králové | 45:34 | + 4:58 | 9146 |
9. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 46:07 | + 5:31 | 9019 |
10. | Matějů Luboš | PGP7601 | R | SK Praga | 46:23 | + 5:47 | 8957 |
10. | Hadač Filip | AOP9301 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:23 | + 5:47 | 8957 |
12. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 46:32 | + 5:56 | 8922 |
13. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:10 | + 6:34 | 8776 |
14. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 47:52 | + 7:16 | 8613 |
15. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:09 | + 7:33 | 8548 |
16. | Laciga Radek | PGP8202 | R | SK Praga | 48:13 | + 7:37 | 8532 |
17. | Kamenický Jakub | PHK9104 | E | OK 99 Hradec Králové | 48:18 | + 7:42 | 8513 |
18. | Palas Jan | ZBM8507 | E | SK Žabovřesky Brno | 48:20 | + 7:44 | 8505 |
19. | Košárek Pavel | AOP7102 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:43 | + 8:07 | 8417 |
20. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:37 | + 9:01 | 8208 |
21. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:20 | + 9:44 | 8042 |
22. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | TJ Sportcentrum Jičín | 50:48 | + 10:12 | 7934 |
23. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | C | SK Praga | 51:16 | + 10:40 | 7826 |
24. | Klusáček Jan | ZBM9301 | R | SK Žabovřesky Brno | 51:31 | + 10:55 | 7768 |
25. | Dragowski Kuba | 23P9000 | C | OK!Sport | 52:41 | + 12:05 | |
26. | Franko David | ASU9347 | R | Magnus Orienteering | 53:33 | + 12:57 | 7297 |
27. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 54:09 | + 13:33 | 7158 |
28. | Hepner David | SHK7601 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 55:30 | + 14:54 | 6845 |
29. | Makovský Jakub | TAP8511 | R | KOB TRETRA Praha | 59:44 | + 19:08 | 5865 |
30. | Hubáček Michal | LCE9301 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:14 | + 22:38 | 5054 |
31. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:57 | + 23:21 | 4888 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Losman Petr | PHK7901 | E | OK 99 Hradec Králové | 34:59 | 9497 | |
2. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 35:33 | + 0:34 | 9349 |
3. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 36:09 | + 1:10 | 9191 |
4. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:59 | + 3:00 | 8709 |
5. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 38:03 | + 3:04 | 8692 |
6. | Klapal Jan | LPU9006 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:06 | + 3:07 | 8678 |
7. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 38:09 | + 3:10 | 8665 |
8. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | R | KOB Dobruška | 38:21 | + 3:22 | 8613 |
9. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | R | KOB Moira Brno | 38:23 | + 3:24 | 8604 |
10. | Kazda Ondřej | SJC8202 | R | TJ Sportcentrum Jičín | 39:21 | + 4:22 | 8350 |
11. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:26 | + 4:27 | 8328 |
12. | Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | 40:09 | + 5:10 | 8140 |
12. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:09 | + 5:10 | 8140 |
14. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 41:55 | + 6:56 | 7675 |
15. | Vítek Petr | PHK7601 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:04 | + 7:05 | 7636 |
16. | Komanec Václav | SHK8406 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 42:12 | + 7:13 | 7601 |
17. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 42:13 | + 7:14 | 7597 |
17. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 42:13 | + 7:14 | 7597 |
19. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:29 | + 7:30 | 7526 |
20. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 42:51 | + 7:52 | 7430 |
21. | Fodor Petr | TUR8103 | R | OOB TJ Turnov | 42:54 | + 7:55 | 7417 |
22. | Hanslian David | LCE7835 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:24 | + 8:25 | 7286 |
23. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:32 | + 9:33 | 6988 |
24. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:59 | + 10:00 | 6869 |
25. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:12 | + 10:13 | 6812 |
26. | Brlica Pavel | ZBM9302 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:17 | + 10:18 | 6791 |
27. | Lenner Miroslav | LPU8605 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:43 | + 10:44 | 6677 |
28. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 46:08 | + 11:09 | 6567 |
29. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:41 | + 11:42 | 6423 |
30. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 47:30 | + 12:31 | 6208 |
31. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 47:42 | + 12:43 | 6155 |
32. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 48:16 | + 13:17 | 6007 |
33. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 53:24 | + 18:25 | 4657 |
34. | Schulhof Jan | TUR8900 | C | OOB TJ Turnov | 67:47 | + 32:48 | 877 |
Tihon Michal | PHK7905 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundisch Wieland | 33D8500 | C | USV TU Dresden | 39:20 | ||
2. | Zvěřina Petr | LPU8208 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 42:03 | + 2:43 | 8781 |
3. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 42:34 | + 3:14 | 8677 |
4. | Leibiger Janek | 18D8500 | C | Post SV Dresden | 43:17 | + 3:57 | |
5. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 44:00 | + 4:40 | 8389 |
6. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 44:16 | + 4:56 | 8336 |
7. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 44:26 | + 5:06 | 8302 |
8. | Melecký Martin | AOP9001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:14 | + 5:54 | 8141 |
9. | Kozák Petr | KAM6501 | C | SK Kamenice | 45:34 | + 6:14 | 8074 |
10. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 46:10 | + 6:50 | 7954 |
11. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:12 | + 6:52 | 7947 |
12. | Paclík Roman | SHK7801 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 46:27 | + 7:07 | 7897 |
13. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 46:50 | + 7:30 | 7820 |
14. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 48:04 | + 8:44 | 7572 |
15. | Kalous Vladislav | EKP7702 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:26 | + 9:06 | 7498 |
16. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:46 | + 9:26 | 7431 |
17. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 50:41 | + 11:21 | 7046 |
18. | Kobr Tomáš | VLI8901 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:16 | + 11:56 | 6929 |
19. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 51:32 | + 12:12 | 6875 |
20. | Suchý Petr | LPM7820 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 51:57 | + 12:37 | 6792 |
21. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 52:08 | + 12:48 | 6755 |
22. | Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | 52:46 | + 13:26 | 6627 |
23. | Oma Jakub | TUR8002 | C | OOB TJ Turnov | 53:24 | + 14:04 | 6500 |
24. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 53:25 | + 14:05 | 6497 |
25. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 53:53 | + 14:33 | 6403 |
26. | Azeb Karim | PHK9110 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:25 | + 16:05 | 6095 |
27. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 55:28 | + 16:08 | 6085 |
28. | Hošek Radim | DOB8737 | C | KOB Dobruška | 56:01 | + 16:41 | 5974 |
29. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 56:35 | + 17:15 | 5860 |
30. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 57:04 | + 17:44 | 5763 |
31. | Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 60:00 | + 20:40 | 5174 |
32. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 65:27 | + 26:07 | 4079 |
33. | Dr+gowski Piotr | 23P8200 | C | OK!Sport | 67:46 | + 28:26 | |
34. | Marchuk Ilya | 28P8700 | C | UNTS Warszawa | 69:01 | + 29:41 | |
Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | DISK | 0 | ||
Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Scott Toby | 44D9100 | C | OLV Steinberg | DISK | |||
Vavrys Johan | LCE9302 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Martin | TBM7327 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:21 | |
2. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:55 | + 0:34 |
3. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:44 | + 2:23 |
4. | Koťátko Zdeněk | SJC7701 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 44:11 | + 2:50 |
5. | Jirásek Aleš | LPU7601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:11 | + 5:50 |
6. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 47:34 | + 6:13 |
7. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 47:42 | + 6:21 |
8. | Král Aleš | MFP7808 | C | VŠSK MFF UK Praha | 47:56 | + 6:35 |
9. | Dvořáček Jiří | TTR7502 | C | OOB Třebíč | 48:27 | + 7:06 |
10. | Kheil Radim | PBM7301 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 49:54 | + 8:33 |
11. | Pachner Pavel | VLI7503 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:32 | + 9:11 |
12. | Kárník Jan | LPU7811 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:48 | + 9:27 |
13. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:17 | + 9:56 |
14. | Potštejnský Jan | SRK7807 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 51:35 | + 10:14 |
15. | Kříž Libor | LPU7804 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:39 | + 10:18 |
16. | Fujáček Jan | SCP7506 | C | OK Sparta Praha | 51:52 | + 10:31 |
17. | Vítek Tomáš | PHK7702 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:35 | + 11:14 |
18. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 55:05 | + 13:44 |
19. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 56:14 | + 14:53 |
20. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:02 | + 15:41 |
21. | Jedlička Marek | SHK7502 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 58:40 | + 17:19 |
22. | Toužil Karel | SHK7602 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 63:37 | + 22:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregor Martin | CTB7701 | C | SK OB Chotěboř | 56:20 | |
2. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 60:38 | + 4:18 |
3. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 61:05 | + 4:45 |
4. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 61:32 | + 5:12 |
5. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 61:53 | + 5:33 |
6. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 63:37 | + 7:17 |
7. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:16 | + 7:56 |
8. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 64:28 | + 8:08 |
9. | Kasal Vít | ZBM7540 | C | SK Žabovřesky Brno | 68:03 | + 11:43 |
10. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 69:49 | + 13:29 |
11. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:36 | + 14:16 |
12. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:24 | + 16:04 |
13. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 74:24 | + 18:04 |
14. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | C | SKOB Ostrov | 77:25 | + 21:05 |
15. | Sedlák Radek | SRK7503 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 77:44 | + 21:24 |
16. | Müller Kamil | VAM7501 | C | OOB Vamberk | 85:37 | + 29:17 |
17. | Potůček Michal | PHK7903 | C | OK 99 Hradec Králové | 88:52 | + 32:32 |
18. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 90:06 | + 33:46 |
19. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 91:48 | + 35:28 |
20. | Přibyl Jan | OSN7801 | C | SK OS Nové Město n. M. | 99:17 | + 42:57 |
Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 41:55 | |
2. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 43:14 | + 1:19 |
3. | Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | 44:36 | + 2:41 |
4. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:47 | + 3:52 |
5. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 47:03 | + 5:08 |
6. | Macek Martin | SNA7106 | C | TJ START Náchod | 48:13 | + 6:18 |
7. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:23 | + 6:28 |
8. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OOB Vamberk | 49:20 | + 7:25 |
9. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 52:17 | + 10:22 |
10. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 54:28 | + 12:33 |
11. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | C | TJ START Náchod | 55:23 | + 13:28 |
12. | Zrník Tomáš | OSN7118 | C | SK OS Nové Město n. M. | 56:15 | + 14:20 |
13. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 56:20 | + 14:25 |
14. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 57:16 | + 15:21 |
15. | Netuka Jan | SHK7001 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 58:31 | + 16:36 |
16. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 58:32 | + 16:37 |
17. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 58:46 | + 16:51 |
18. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 60:36 | + 18:41 |
19. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 61:40 | + 19:45 |
20. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 62:27 | + 20:32 |
21. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 66:42 | + 24:47 |
22. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 68:10 | + 26:15 |
23. | Slavík Pavel | SNA7349 | C | TJ START Náchod | 69:47 | + 27:52 |
24. | Volák Pavel | BRU7001 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 75:36 | + 33:41 |
Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 58:36 | |
2. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 60:34 | + 1:58 |
3. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 62:50 | + 4:14 |
4. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 63:46 | + 5:10 |
5. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:08 | + 6:32 |
6. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 65:46 | + 7:10 |
7. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:11 | + 7:35 |
8. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:06 | + 8:30 |
9. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 68:22 | + 9:46 |
10. | Mareš Alexander | NEJ7300 | C | TJ Jiskra Nejdek | 68:40 | + 10:04 |
11. | Vébr Jiří | KTA6901 | C | SK Kotnov Tábor | 69:09 | + 10:33 |
12. | Ševčík Petr | ONO7200 | C | SKOB Ostrov | 70:17 | + 11:41 |
13. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | C | SK Severka Šumperk | 71:44 | + 13:08 |
14. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 71:47 | + 13:11 |
15. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 72:06 | + 13:30 |
16. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | C | OK 99 Hradec Králové | 75:40 | + 17:04 |
17. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 81:57 | + 23:21 |
18. | Cienciala Martin | TRI7401 | C | TJ TŽ Třinec | 84:41 | + 26:05 |
19. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 84:51 | + 26:15 |
20. | Hošťálek Dan | KRN6808 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 86:10 | + 27:34 |
21. | Harazin Martin | VLI7400 | C | Slavia Liberec orienteering | 86:37 | + 28:01 |
22. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 91:23 | + 32:47 |
23. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 92:04 | + 33:28 |
24. | Sita Vratislav | SSU7341 | C | SK Severka Šumperk | 101:41 | + 43:05 |
Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | 69:37 | |
2. | Jandera Tomáš | DVP7304 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 71:34 | + 1:57 |
3. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 72:04 | + 2:27 |
4. | Sokol Milan | BRM7201 | C | Sokol Burdych | 81:41 | + 12:04 |
5. | Kaděra Pavel | HAV7100 | C | SKOB Baník Havířov | 90:22 | + 20:45 |
6. | Švancar Martin | CHA7000 | C | OK Chrastava | 107:31 | + 37:54 |
7. | Zemánek Miroslav | SRK7401 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 120:39 | + 51:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pollák Jozef | 25S6001 | C | ATU Kosice | 42:45 | |
2. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:06 | + 0:21 |
3. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:30 | + 2:45 |
4. | Kavalír Karel | PHK6503 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:36 | + 2:51 |
5. | Škvor Martin | KAM6700 | C | SK Kamenice | 47:22 | + 4:37 |
6. | Semík Luboš | KAM6201 | C | SK Kamenice | 47:38 | + 4:53 |
7. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:29 | + 7:44 |
8. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OOB Vamberk | 50:39 | + 7:54 |
9. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:59 | + 8:14 |
10. | Cych Piotr | 33P6800 | C | Echo Twardogóra | 51:07 | + 8:22 |
11. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:27 | + 8:42 |
12. | Vydra Ivan | PEN6600 | C | OK RECO Sport | 52:23 | + 9:38 |
13. | Langr Jan | SHK6701 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 52:32 | + 9:47 |
14. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | 53:03 | + 10:18 |
15. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 55:00 | + 12:15 |
16. | Aschermann Jan | VSP6902 | C | USK Praha | 57:32 | + 14:47 |
17. | Kamenický Jan | PHK6601 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:23 | + 15:38 |
18. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 60:34 | + 17:49 |
19. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB Moira Brno | 64:10 | + 21:25 |
20. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 65:11 | + 22:26 |
21. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 80:03 | + 37:18 |
22. | Stárek Filip | TUR6602 | C | OOB TJ Turnov | 84:50 | + 42:05 |
Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 51:04 | |
2. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 51:43 | + 0:39 |
3. | Gossel Heiko | 33D6500 | C | USV TU Dresden | 51:58 | + 0:54 |
4. | Růžička Ivan | PHK6702 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:09 | + 2:05 |
5. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:19 | + 2:15 |
6. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 54:44 | + 3:40 |
7. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 54:54 | + 3:50 |
8. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:07 | + 4:03 |
8. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 55:07 | + 4:03 |
10. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 55:47 | + 4:43 |
11. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 56:01 | + 4:57 |
12. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:48 | + 5:44 |
13. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:15 | + 6:11 |
14. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 58:55 | + 7:51 |
15. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 59:05 | + 8:01 |
16. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:47 | + 8:43 |
17. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:50 | + 9:46 |
18. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 67:42 | + 16:38 |
19. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 69:07 | + 18:03 |
20. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 70:22 | + 19:18 |
21. | Šebek Martin | SCP6700 | C | OK Sparta Praha | 73:37 | + 22:33 |
22. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:54 | + 22:50 |
23. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB Moira Brno | 75:25 | + 24:21 |
24. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 121:25 | + 70:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cruse Kay | 24D6600 | C | SV Robotron Dresden | 68:52 | |
2. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 81:26 | + 12:34 |
3. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 87:36 | + 18:44 |
4. | Müller Rico | 33D6400 | C | USV TU Dresden | 92:51 | + 23:59 |
5. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 95:43 | + 26:51 |
6. | Müller Robert | VAM6900 | C | OOB Vamberk | 97:56 | + 29:04 |
7. | Řezáč Pavel | VLI6900 | C | Slavia Liberec orienteering | 103:20 | + 34:28 |
8. | Procházka Pavel | KUO6901 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 106:25 | + 37:33 |
9. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 116:28 | + 47:36 |
10. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 121:45 | + 52:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:25 | |
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:26 | + 2:01 |
3. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:11 | + 2:46 |
4. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 45:23 | + 3:58 |
5. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 48:12 | + 6:47 |
6. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:23 | + 7:58 |
7. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 50:02 | + 8:37 |
8. | Urválek Jiří | TBM6107 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:18 | + 8:53 |
9. | Šmaus Ivan | TJN6249 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:22 | + 10:57 |
10. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 52:27 | + 11:02 |
11. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 55:34 | + 14:09 |
12. | Ročejdl Marek | KAM6400 | C | SK Kamenice | 58:46 | + 17:21 |
13. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:47 | + 17:22 |
14. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 59:02 | + 17:37 |
15. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 59:20 | + 17:55 |
16. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 62:38 | + 21:13 |
17. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 63:02 | + 21:37 |
18. | Kaplan Jan | LPU6401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:35 | + 22:10 |
19. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Baník Havířov | 63:37 | + 22:12 |
20. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK OS Nové Město n. M. | 64:10 | + 22:45 |
21. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 65:20 | + 23:55 |
22. | Wolowczyk Marek | 28P6300 | C | UNTS Warszawa | 65:21 | + 23:56 |
23. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 69:17 | + 27:52 |
24. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 77:37 | + 36:12 |
Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 53:59 | |
2. | Pulec Pavel | VBM6201 | C | VSK Mendelu Brno | 55:57 | + 1:58 |
3. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 61:01 | + 7:02 |
4. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:02 | + 8:03 |
5. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 62:25 | + 8:26 |
6. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 63:47 | + 9:48 |
7. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 64:22 | + 10:23 |
8. | Papuga František | 25S6302 | C | ATU Kosice | 65:01 | + 11:02 |
9. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 66:01 | + 12:02 |
10. | Patočka Petr | BBM6300 | C | BETA URSUS Orienteering | 67:50 | + 13:51 |
11. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 68:02 | + 14:03 |
12. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 68:15 | + 14:16 |
13. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 69:01 | + 15:02 |
14. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 69:05 | + 15:06 |
15. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 71:55 | + 17:56 |
16. | Kůstka Marek | VIC6403 | C | OB Vizovice | 72:35 | + 18:36 |
17. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 72:48 | + 18:49 |
18. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Baník Havířov | 74:31 | + 20:32 |
19. | Reichl Michal | MKP6402 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 76:39 | + 22:40 |
20. | Tichý Martin | TJH6401 | C | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 82:24 | + 28:25 |
21. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 83:39 | + 29:40 |
22. | Končák Jaroslav | HLV6321 | C | KČT - OB Holešov | 84:11 | + 30:12 |
23. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 93:25 | + 39:26 |
24. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 95:05 | + 41:06 |
Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Láznička Robert | TZL6309 | C | SKOB Zlín | 65:36 | |
2. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 67:09 | + 1:33 |
3. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 74:57 | + 9:21 |
4. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 78:30 | + 12:54 |
5. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 82:45 | + 17:09 |
6. | Pędowski Wojciech | 23P6400 | C | OK!Sport | 85:29 | + 19:53 |
7. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 86:58 | + 21:22 |
8. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK OS Nové Město n. M. | 87:38 | + 22:02 |
9. | Müller Ota | BOR6101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 88:14 | + 22:38 |
10. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 90:33 | + 24:57 |
11. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 92:27 | + 26:51 |
12. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 97:17 | + 31:41 |
13. | Janeba Petr | CHC6001 | C | K.O.B. Choceň | 101:29 | + 35:53 |
14. | Justa Jaromír | PHK6101 | C | OK 99 Hradec Králové | 105:40 | + 40:04 |
Kořínek Zdeněk | PEN6201 | C | OK RECO Sport | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Leibiger Jens | 18D5900 | C | Post SV Dresden | 41:41 | |
2. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:27 | + 0:46 |
3. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | C | OOB TJ Turnov | 44:19 | + 2:38 |
4. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 44:32 | + 2:51 |
5. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 45:37 | + 3:56 |
6. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 45:45 | + 4:04 |
7. | Kunc Radovan | TJN5549 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:21 | + 4:40 |
8. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:15 | + 5:34 |
9. | Hausvater Karel | SHK5801 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 48:52 | + 7:11 |
10. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 49:59 | + 8:18 |
11. | Novák Tom | DOK5500 | C | OK Doksy | 52:43 | + 11:02 |
12. | Šilhavý Miroslav | LPM5800 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 55:18 | + 13:37 |
13. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 58:04 | + 16:23 |
14. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Sokol Hostivice | 58:45 | + 17:04 |
15. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:12 | + 18:31 |
16. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 60:34 | + 18:53 |
17. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:01 | + 19:20 |
18. | Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 63:38 | + 21:57 |
19. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Baník Havířov | 68:07 | + 26:26 |
20. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 72:14 | + 30:33 |
21. | Vykysalý Miroslav | PHK5902 | C | OK 99 Hradec Králové | 78:12 | + 36:31 |
22. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 84:49 | + 43:08 |
Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | DISK | ||
Hornik Zbigniew | 75P5600 | C | Hornik | DISK | ||
Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drągowski Robert | 23P5900 | C | OK!Sport | 54:49 | |
2. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:57 | + 7:08 |
3. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 63:12 | + 8:23 |
4. | Ryšavý Jiří | MOV5803 | C | SKOB Ostrava | 64:00 | + 9:11 |
5. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:24 | + 10:35 |
6. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 65:58 | + 11:09 |
7. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 68:40 | + 13:51 |
8. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 68:44 | + 13:55 |
9. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 69:51 | + 15:02 |
10. | Beneš Josef | SJC5801 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 71:26 | + 16:37 |
11. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 71:37 | + 16:48 |
12. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 79:22 | + 24:33 |
13. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OOB Vamberk | 79:54 | + 25:05 |
14. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:55 | + 26:06 |
15. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 81:42 | + 26:53 |
16. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 82:42 | + 27:53 |
17. | Petr Václav | MOV5801 | C | SKOB Ostrava | 82:47 | + 27:58 |
18. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 82:59 | + 28:10 |
19. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 83:01 | + 28:12 |
20. | Balcar Aleš | PHK5703 | C | OK 99 Hradec Králové | 87:56 | + 33:07 |
21. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 90:56 | + 36:07 |
22. | Kundisch Diethard | 33D5400 | C | USV TU Dresden | 96:07 | + 41:18 |
23. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 96:57 | + 42:08 |
24. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 125:26 | + 70:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 43:35 | |
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:51 | + 2:16 |
3. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:06 | + 4:31 |
4. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 48:33 | + 4:58 |
5. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:42 | + 8:07 |
6. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | C | USK Praha | 55:12 | + 11:37 |
7. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 55:33 | + 11:58 |
8. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:29 | + 13:54 |
9. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:39 | + 15:04 |
10. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:45 | + 16:10 |
11. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:59 | + 16:24 |
12. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 61:43 | + 18:08 |
13. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 61:56 | + 18:21 |
14. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:49 | + 19:14 |
15. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 64:03 | + 20:28 |
16. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 65:54 | + 22:19 |
17. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 66:14 | + 22:39 |
18. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 71:17 | + 27:42 |
19. | Sponar Jan | TBM5004 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:00 | + 29:25 |
20. | Štregl Tomáš | VRL5001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:08 | + 31:33 |
21. | Uhmann Petr | TBM5103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 81:01 | + 37:26 |
22. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 93:01 | + 49:26 |
Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:42 | |
2. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 56:06 | + 2:24 |
3. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 56:12 | + 2:30 |
4. | Čípa Jiří | CET5002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 58:30 | + 4:48 |
5. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 59:57 | + 6:15 |
6. | Hora Vladimír | VSP5100 | C | USK Praha | 63:13 | + 9:31 |
7. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:24 | + 9:42 |
8. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 64:04 | + 10:22 |
9. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:34 | + 12:52 |
10. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 68:03 | + 14:21 |
11. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 78:26 | + 24:44 |
12. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 81:05 | + 27:23 |
13. | Kolář Leopold | VRB5404 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 82:05 | + 28:23 |
14. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 85:21 | + 31:39 |
15. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 87:18 | + 33:36 |
16. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 98:02 | + 44:20 |
17. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 105:31 | + 51:49 |
18. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 109:21 | + 55:39 |
19. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 113:29 | + 59:47 |
nechyba jiri | 61C5300 | C | Stara Hut | DISK | ||
Liberský Mirko | MKP5100 | C | SK Meteor Kačerov Praha | DISK | ||
Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:52 | |
2. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 47:43 | + 0:51 |
3. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 48:35 | + 1:43 |
4. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 50:03 | + 3:11 |
5. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 50:29 | + 3:37 |
6. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:28 | + 5:36 |
7. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:20 | + 6:28 |
8. | Conrad Helmut | 33D4000 | C | USV TU Dresden | 53:23 | + 6:31 |
9. | Edward Bartkowiak | 34P4800 | C | WKS Grunwald Poznań | 53:36 | + 6:44 |
10. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 54:42 | + 7:50 |
11. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 55:36 | + 8:44 |
12. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 56:52 | + 10:00 |
13. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:22 | + 11:30 |
14. | Bílek Vratislav | SJC4801 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 59:11 | + 12:19 |
15. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 59:28 | + 12:36 |
16. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:49 | + 15:57 |
17. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:01 | + 23:09 |
Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:42 | |
2. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 64:00 | + 8:18 |
3. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 66:10 | + 10:28 |
4. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:23 | + 11:41 |
5. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:58 | + 12:16 |
6. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 70:52 | + 15:10 |
7. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | C | OK Chrastava | 74:05 | + 18:23 |
8. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 75:27 | + 19:45 |
9. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 77:50 | + 22:08 |
10. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 78:00 | + 22:18 |
11. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 80:27 | + 24:45 |
12. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | C | TJ START Náchod | 89:57 | + 34:15 |
13. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | C | TJ Skalka Cheb | 90:19 | + 34:37 |
14. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 95:01 | + 39:19 |
15. | Tvrdek Vojtěch | LBE4900 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 100:08 | + 44:26 |
16. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 108:35 | + 52:53 |
17. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 130:56 | + 75:14 |
Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | DISK | ||
Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 53:17 | |
2. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 55:12 | + 1:55 |
3. | Šmelík Ĺudo | 47S4300 | C | Rapid Bratislava | 55:21 | + 2:04 |
4. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 57:29 | + 4:12 |
5. | Rychlý Rudolf | PHK4101 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:39 | + 8:22 |
6. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 74:56 | + 21:39 |
7. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 84:15 | + 30:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 51:16 | |
2. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:15 | + 3:59 |
3. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 57:20 | + 6:04 |
4. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:43 | + 17:27 |
5. | Máslo Miroslav | SHK4001 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 90:42 | + 39:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 44:42 | |
2. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 47:49 | + 3:07 |
3. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 49:37 | + 4:55 |
4. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:51 | + 16:09 |
5. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:52 | + 20:10 |
6. | Zemánek Bohumil | VRL3601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:21 | + 38:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 68:17 | |
2. | Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | 79:18 | + 11:01 |
3. | Vykysalý František | PHK3002 | C | OK 99 Hradec Králové | 91:27 | + 23:10 |
4. | Langr Jan | BOR3601 | C | OK Jiskra Nový Bor | 94:37 | + 26:20 |
5. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 207:15 | + 138:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Tereza | SRK0151 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 11:56 | |
2. | Roudný Václav | LPU0001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 12:26 | + 0:30 |
3. | Kaprál Jan | SSU0000 | C | SK Severka Šumperk | 13:32 | + 1:36 |
4. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 13:34 | + 1:38 |
5. | Martanová Lea | VLI0555 | C | Slavia Liberec orienteering | 13:37 | + 1:41 |
6. | Burdilák Radek | MBM8533 | C | O-mikron | 14:13 | + 2:17 |
7. | Vandasová Adéla | C | 14:27 | + 2:31 | ||
8. | Matulová Iva | ADA8451 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 14:33 | + 2:37 |
9. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | B | SK Žabovřesky Brno | 14:50 | + 2:54 |
9. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | C | KOB Směr Kroměříž | 14:50 | + 2:54 |
11. | Kopic Jiří | JHB9107 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 15:09 | + 3:13 |
12. | Kolář Šimon | HOR0400 | C | TJ Jiskra Hořice | 15:20 | + 3:24 |
13. | Šritrová Lenka | TUV0252 | B | SOK TJ Turnov | 15:42 | + 3:46 |
14. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 16:08 | + 4:12 |
15. | Král Adam | MFP0507 | C | VŠSK MFF UK Praha | 16:14 | + 4:18 |
16. | Janoušek Slávek | BOR0400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:17 | + 4:21 |
17. | Thýnová Martina | SHK0350 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 16:25 | + 4:29 |
18. | Peterka Jakub | LLI0404 | C | TJ Loko Liberec | 17:13 | + 5:17 |
19. | Vydrová Markéta | PEN8950 | C | OK RECO Sport | 17:25 | + 5:29 |
20. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 17:26 | + 5:30 |
21. | Horká Lucie | C | 17:33 | + 5:37 | ||
22. | Binarová Adéla | UOL0452 | C | SK UP Olomouc | 17:49 | + 5:53 |
23. | Linková Lucie | TUR0251 | B | OOB TJ Turnov | 17:54 | + 5:58 |
24. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 18:28 | + 6:32 |
25. | Wysocka Olga | 24P8750 | C | Slask O-Team | 18:49 | + 6:53 |
26. | Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 18:50 | + 6:54 |
27. | Chvátilová Johana | PHK0450 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:24 | + 7:28 |
28. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | C | KOB Děčín | 19:41 | + 7:45 |
29. | Vébr Tomáš | HAV0200 | B | SKOB Baník Havířov | 20:02 | + 8:06 |
30. | Pavlová Petra | CHC8552 | C | K.O.B. Choceň | 20:19 | + 8:23 |
31. | Němečková Kateřina | PLU0350 | C | TJ Sokol Plumlov | 20:20 | + 8:24 |
32. | Locker Daniel | SRK0200 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 20:22 | + 8:26 |
33. | Horká Soňa | UOL7150 | C | SK UP Olomouc | 20:27 | + 8:31 |
34. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 21:06 | + 9:10 |
35. | Mencl Josef | VSP0602 | C | USK Praha | 21:58 | + 10:02 |
36. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 22:37 | + 10:41 |
37. | Lukašáková Sára | STE0450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:00 | + 11:04 |
38. | Kubecová Magdalena | STB0550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 23:13 | + 11:17 |
39. | Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 23:16 | + 11:20 |
40. | Širůček Jaromír | 73C | C | xxx | 23:40 | + 11:44 |
41. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | 25:32 | + 13:36 |
42. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 25:51 | + 13:55 |
43. | Harazinová Radka | VLI7650 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:03 | + 15:07 |
44. | Filipová Tereza | LPU0050 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 27:11 | + 15:15 |
45. | Králová Lucie | ABM | C | KOB Moira Brno | 27:22 | + 15:26 |
46. | Janderová Barbora | PGP0251 | C | SK Praga | 28:47 | + 16:51 |
47. | Zítková Michaela | TUV8551 | C | SOK TJ Turnov | 29:52 | + 17:56 |
48. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 29:53 | + 17:57 |
49. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 30:45 | + 18:49 |
50. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 33:10 | + 21:14 |
51. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:05 | + 22:09 |
52. | Žaloudík Jiří | KRN5809 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 34:22 | + 22:26 |
53. | Twaruszka Michał | 24P8800 | C | Slask O-Team | 38:33 | + 26:37 |
54. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 45:18 | + 33:22 |
55. | Baldriánová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 47:12 | + 35:16 |
56. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | C | KOB Moira Brno | 49:14 | + 37:18 |
57. | Zvěřinová Darina | XXX | C | 57:23 | + 45:27 | |
58. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 58:24 | + 46:28 |
59. | Böhmová Eva | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:33 | + 49:37 |
60. | Lacigová Marie | VSP0050 | C | USK Praha | 70:32 | + 58:36 |
61. | Lučanová Marta | LPU7957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 78:08 | + 66:12 |
Nývlt Petr | DKP8004 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Širůčková Lenka | XXX | C | DISK | |||
Vlach Timik | SBR0501 | C | SKOB Bruntál | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 38:51 | |
2. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:16 | + 1:25 |
3. | Pátek Lukáš | SRK8905 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 40:36 | + 1:45 |
4. | Picek Jan | TJN9101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:46 | + 1:55 |
5. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | C | GHOST RUBENA racing team | 44:42 | + 5:51 |
6. | Hanč Petr | DOB8022 | C | KOB Dobruška | 44:52 | + 6:01 |
7. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:44 | + 6:53 |
8. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 45:49 | + 6:58 |
9. | Píro Matěj | TTR8802 | C | OOB Třebíč | 46:13 | + 7:22 |
10. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | C | SK OS Nové Město n. M. | 48:16 | + 9:25 |
11. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 48:38 | + 9:47 |
12. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 49:19 | + 10:28 |
13. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:44 | + 11:53 |
14. | Popule Tomáš | LPM8803 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 50:54 | + 12:03 |
15. | Večeřa Martin | TJN9105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:05 | + 12:14 |
16. | Šimon Václav | LBE9100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 51:22 | + 12:31 |
17. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 51:35 | + 12:44 |
18. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:45 | + 12:54 |
18. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | B | SKOB Zlín | 51:45 | + 12:54 |
20. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:01 | + 13:10 |
21. | Kamenická Kateřina | PHK9353 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:11 | + 13:20 |
22. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 52:40 | + 13:49 |
23. | Čech Petr | SJI0001 | B | OK Jihlava | 52:54 | + 14:03 |
24. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:09 | + 14:18 |
25. | Vančura Martin | TJN8002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 53:15 | + 14:24 |
26. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 53:30 | + 14:39 |
27. | Matoušek Matěj | KSU0005 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:39 | + 14:48 |
28. | Skalický Matyáš | KUO9605 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 53:43 | + 14:52 |
28. | Dědková Teodora | TAP0051 | B | KOB TRETRA Praha | 53:43 | + 14:52 |
30. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 55:31 | + 16:40 |
31. | Mencl Miloslav | VSP6505 | C | USK Praha | 58:19 | + 19:28 |
32. | Melichar Petr | LLI0001 | B | TJ Loko Liberec | 58:28 | + 19:37 |
33. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 58:37 | + 19:46 |
34. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB Moira Brno | 59:07 | + 20:16 |
35. | Al Qaydi Ali | 47A7706 | C | XUA UAE Military Team | 60:33 | + 21:42 |
36. | Bohunská Jana | KRN8651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 60:38 | + 21:47 |
37. | Opálková Martina | BBM0050 | B | BETA URSUS Orienteering | 62:12 | + 23:21 |
38. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 62:23 | + 23:32 |
39. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:35 | + 23:44 |
40. | Mertová Eva | DOB8551 | C | KOB Dobruška | 63:38 | + 24:47 |
41. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 63:53 | + 25:02 |
42. | Wagner Libor | DKP8511 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:22 | + 26:31 |
43. | Šmaus Antonín | TJN0001 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 65:44 | + 26:53 |
44. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | SK Kamenice | 67:11 | + 28:20 |
45. | Siegl Matyáš | MFP0103 | B | VŠSK MFF UK Praha | 67:24 | + 28:33 |
46. | Jiráček Josef | SBK8501 | C | KOB Start Blansko | 67:43 | + 28:52 |
47. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 69:04 | + 30:13 |
48. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 70:42 | + 31:51 |
49. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:46 | + 32:55 |
50. | Svobodová Barbora | BFM0151 | B | SKOB Frýdek - Místek | 72:05 | + 33:14 |
51. | Posseltová Tereza | TJN9252 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 72:08 | + 33:17 |
52. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 72:22 | + 33:31 |
53. | Vlažná Lucie | LCE8751 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:22 | + 34:31 |
54. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 73:24 | + 34:33 |
55. | Al Suwaidi Yousuf | 47A8407 | C | XUA UAE Military Team | 74:09 | + 35:18 |
56. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 74:25 | + 35:34 |
57. | Hegerová Petra | RBK9355 | C | SK Radioklub Blansko | 76:00 | + 37:09 |
58. | Sokolová Tereza | BRM8451 | C | Sokol Burdych | 76:03 | + 37:12 |
59. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 76:32 | + 37:41 |
60. | Jelínek Roman | CHC6301 | C | K.O.B. Choceň | 77:00 | + 38:09 |
61. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 77:46 | + 38:55 |
62. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 78:03 | + 39:12 |
63. | Horová Klára | PGP8455 | C | SK Praga | 78:23 | + 39:32 |
64. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | C | KOB Dobruška | 78:25 | + 39:34 |
65. | Chrástová Tereza | STH0251 | B | SK Studenec | 78:55 | + 40:04 |
66. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 79:12 | + 40:21 |
67. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 79:56 | + 41:05 |
68. | Al Matroosh Omar | 47A8707 | C | XUA UAE Military Team | 80:38 | + 41:47 |
69. | Zamrzlová Eva | SJC | C | TJ Sportcentrum Jičín | 80:47 | + 41:56 |
70. | Martínek Robert | VPM7700 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 83:51 | + 45:00 |
71. | Al Kaabi Mubark | 47A8206 | C | XUA UAE Military Team | 83:57 | + 45:06 |
72. | Matrasová Vendula | CHT8251 | C | OOB SK Chrast | 84:16 | + 45:25 |
73. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 84:45 | + 45:54 |
74. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 85:49 | + 46:58 |
75. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 86:22 | + 47:31 |
76. | Mokrá Regina | ABM6854 | C | KOB Moira Brno | 88:24 | + 49:33 |
77. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 89:35 | + 50:44 |
78. | Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | 90:12 | + 51:21 |
79. | Teplý Jiří | SHK6401 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 90:30 | + 51:39 |
80. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 91:13 | + 52:22 |
81. | Al Murshdi Ahmed | 47A8506 | C | XUA UAE Military Team | 97:56 | + 59:05 |
82. | Waňková Dita | VRL7151 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 101:31 | + 62:40 |
83. | Betlach Michal | CET7801 | C | TJ Loko Česká Třebová | 101:58 | + 63:07 |
84. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 102:38 | + 63:47 |
85. | Viková Vendula | STH8951 | C | SK Studenec | 105:08 | + 66:17 |
86. | Moravec Jakub | KAM9702 | C | SK Kamenice | 106:20 | + 67:29 |
87. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 110:50 | + 71:59 |
88. | Juma Abdalla | 47A8806 | C | XUA UAE Military Team | 112:14 | + 73:23 |
89. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 135:28 | + 96:37 |
90. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB Start Blansko | 162:21 | + 123:30 |
Al Mteiri Ahmed | 47A8207 | C | XUA UAE Military Team | DISK | ||
Toužilová Martina | SHK8051 | C | TJ Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Rickmeyer Tina | 33D8650 | C | USV TU Dresden | DISK | ||
Šinovská Kristýna | ROU9351 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Novotný Petr | 6PC0000 | C | Neregistrovaný - Novotný | DISK | ||
Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | ||
Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB Moira Brno | DISK | ||
Pilíková Veronika | CET8152 | C | TJ Loko Česká Třebová | DISK | ||
Bradáč David | LLI0203 | B | TJ Loko Liberec | DISK | ||
Šádková Lucie | PHK9654 | B | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Kovařík Martin | TRI7700 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |