Výsledky závodu: Oblastní žebříček (První kufr)

Datum:
22.03.2014
Místo konání:
Bělecký mlýn, okres Prostějov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Bělecký mlýn 1:10 000, E = 5 m, formát A4
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R2
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3, Skřivanek Marcel
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
D10C
2.20 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 18:52
2. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 20:34 + 1:42
3. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:44 + 2:52
4. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 21:55 + 3:03
5. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:04 + 5:12
6. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:17 + 7:25
7. Zindulková Štěpánka SSU0450 C SK Severka Šumperk 26:43 + 7:51
8. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:48 + 10:56
9. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 31:06 + 12:14
10. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 33:11 + 14:19
MS Šlechtová Ljuba KSUXXXX C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D12C
2.80 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 25:49
2. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 31:53 + 6:04
3. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 33:24 + 7:35
4. Tesařová Tereza KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:47 + 7:58
5. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 34:33 + 8:44
6. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 37:10 + 11:21
7. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 47:13 + 21:24
8. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 53:23 + 27:34
9. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 54:44 + 28:55
10. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 56:13 + 30:24
11. Dziková Veronika UOL C SK UP Olomouc 59:47 + 33:58
12. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 68:21 + 42:32
13. Vysloužilová Tereza STE0254 C SK SKI-OB Šternberk 114:26 + 88:37
14. Hlupá Petra KSU0363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 142:06 + 116:17
Herynková Kateřina ASU0397 C Magnus Orienteering DISK
D14C
3.20 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 25:32
2. Lugrová Natalie JPV0066 C Oddíl orientačního sportu 29:04 + 3:32
3. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 30:13 + 4:41
4. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 34:15 + 8:43
5. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:10 + 11:38
6. Konečná Adéla UOL0050 C SK UP Olomouc 37:31 + 11:59
7. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 38:47 + 13:15
8. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 45:24 + 19:52
9. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:01 + 24:29
10. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 51:23 + 25:51
11. Minxová Agáta PTI0150 C Sportovní klub Ptení 54:58 + 29:26
12. Benešová Barbora ASU0096 C Magnus Orienteering 58:00 + 32:28
D16C
4.10 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl orientačního sportu 36:20
2. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl orientačního sportu 38:00 + 1:40
3. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 40:55 + 4:35
4. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 42:19 + 5:59
5. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 48:55 + 12:35
6. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:54 + 16:34
MS Stiskalová Eva LOV C lepus.cz 88:42 + 52:22
D18C
5.30 km, 240 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipowska Ola PL2 C UKS Orientus Lodz 59:01
2. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 67:57 + 8:56
3. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 96:36 + 37:35
D21C
6.50 km, 225 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7418
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Faron Paulina PL1 C Polish National Team 49:04
2. Gwozdz Ewa PL1 C Polish National Team 52:20 + 3:16
3. Morawska Anna PL1 C Polish National Team 55:16 + 6:12
4. Vozdová Aneta KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:34 + 8:30 7710
5. Gajda Monika PL1 C Polish National Team 57:44 + 8:40
6. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 58:48 + 9:44 7557
7. Ewiak-Paszynska Alicja PL2 C UKS Orientus Lodz 60:46 + 11:42
8. Čermáková Magdalena UOL9155 C SK UP Olomouc 63:24 + 14:20 6987
9. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 63:30 + 14:26 6975
10. Hnilicová Šárka KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:20 + 16:16 6748
11. Gallo Martina AOP7951 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:37 + 16:33 6713
12. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:06 + 18:02 6529
13. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 70:17 + 21:13 6135
14. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 73:50 + 24:46 5696
15. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 73:59 + 24:55 5677
16. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 75:08 + 26:04 5535
17. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 75:21 + 26:17 5508
18. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:57 + 26:53 5434
19. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 76:23 + 27:19 5380
20. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 77:53 + 28:49 5195
21. Galatíková Lucie SBR9550 C SKOB Bruntál 81:13 + 32:09 4782
22. Turzová Margareta ZLH8450 C OOB TJ Zlaté Hory 82:21 + 33:17 4642
23. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:51 + 33:47 4580
24. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 83:03 + 33:59 4555
25. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 86:37 + 37:33 4113
26. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 88:02 + 38:58 3938
27. Khulová Petra VPM8450 C KOS Slavia VŠ Plzeň 92:34 + 43:30 3377
28. Buiová Andrea KSU9090 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:07 + 47:03 2937
Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko DISK 0
D35C
5.30 km, 240 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 50:43
2. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 50:51 + 0:08
3. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 54:16 + 3:33
4. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 56:32 + 5:49
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 58:45 + 8:02
6. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 59:50 + 9:07
7. Chmelářová Radka 37C7650 C Bez registrace 61:47 + 11:04
8. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 62:19 + 11:36
9. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 63:13 + 12:30
10. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 66:45 + 16:02
11. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 67:23 + 16:40
12. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:27 + 16:44
13. Dziková Hana NNN C Neregistrovaní 75:29 + 24:46
14. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 78:54 + 28:11
15. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 93:12 + 42:29
16. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:30 + 48:47
17. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 101:32 + 50:49
D45C
4.50 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 57:06
2. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 57:17 + 0:11
3. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:08 + 4:02
4. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 64:00 + 6:54
5. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 64:47 + 7:41
6. Žaloudíková Marie KRN6451 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:07 + 8:01
7. Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov 67:47 + 10:41
8. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 69:39 + 12:33
9. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 71:19 + 14:13
10. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 75:57 + 18:51
11. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 77:03 + 19:57
12. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 77:11 + 20:05
13. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 81:19 + 24:13
14. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 81:50 + 24:44
15. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 82:47 + 25:41
16. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 86:35 + 29:29
D55C
3.80 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 50:15
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 50:30 + 0:15
3. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 52:40 + 2:25
4. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 56:57 + 6:42
5. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 58:25 + 8:10
6. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 59:57 + 9:42
7. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 67:32 + 17:17
8. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 79:24 + 29:09
9. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 79:44 + 29:29
10. Ohnoutková Ludmila ZPV5077 C KOB ZPV Prostějov 83:39 + 33:24
11. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 103:43 + 53:28
Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H10C
2.20 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:47
2. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 17:07 + 0:20
3. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 21:28 + 4:41
4. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 26:27 + 9:40
5. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:28 + 9:41
6. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 27:06 + 10:19
7. Šimek Adam KSU0500 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:16 + 12:29
8. Hájek Marek STE0400 C SK SKI-OB Šternberk 29:27 + 12:40
9. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:40 + 15:53
10. Mikulášek Libor +3 NNN C Neregistrovaní 34:19 + 17:32
11. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:31 + 27:44
12. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl orientačního sportu 47:27 + 30:40
Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov DISK
Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
MS Kettner Matyáš BSO0302 C KOB Baník Sokolov 37:43 + 20:56
H12C
2.80 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 25:30
2. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:18 + 0:48
3. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:44 + 2:14
4. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 30:13 + 4:43
5. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 30:30 + 5:00
6. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 32:38 + 7:08
7. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 34:21 + 8:51
8. Hecl František KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:26 + 9:56
9. Štorek David JPV0202 C Oddíl orientačního sportu 36:26 + 10:56
10. Chmelář Pavel UOL0300 C SK UP Olomouc 37:32 + 12:02
11. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 37:48 + 12:18
12. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 42:31 + 17:01
13. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 49:31 + 24:01
14. Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk 53:49 + 28:19
15. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 53:51 + 28:21
16. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 62:40 + 37:10
17. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl orientačního sportu 64:39 + 39:09
18. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:14 + 50:44
19. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:06 + 53:36
Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov DISK
H14C
4.10 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 30:40
2. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 31:38 + 0:58
3. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:25 + 1:45
4. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:29 + 3:49
5. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:42 + 12:02
6. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 46:02 + 15:22
7. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 46:34 + 15:54
8. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:46 + 17:06
9. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:44 + 19:04
10. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 55:21 + 24:41
11. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 55:37 + 24:57
12. Valenta Mikuláš KSU0107 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:27 + 25:47
13. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 58:37 + 27:57
14. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:53 + 28:13
15. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 59:19 + 28:39
16. Siatka Václav ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory 64:39 + 33:59
17. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 68:46 + 38:06
18. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 71:34 + 40:54
19. Skopal Vojtěch JPV0111 C Oddíl orientačního sportu 85:43 + 55:03
20. Minx Vítek PTI0001 C Sportovní klub Ptení 88:23 + 57:43
21. Dadák Petr JPV0101 C Oddíl orientačního sportu 101:38 + 70:58
H16C
6.30 km, 275 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jakub JPV9911 C Oddíl orientačního sportu 58:10
2. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:31 + 12:21
3. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl orientačního sportu 75:27 + 17:17
4. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 83:42 + 25:32
5. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:32 + 35:22
6. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 95:28 + 37:18
7. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:33 + 47:23
8. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 124:25 + 66:15
Hubáček Filip CEL9800 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu DISK
H18C
7.80 km, 395 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikula Jan SSU9609 B SK Severka Šumperk 62:36
2. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl orientačního sportu 75:39 + 13:03
3. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 103:30 + 40:54
4. Soldán Martin PLU9600 C TJ Sokol Plumlov 133:37 + 71:01
Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk DISK
Knypl Jaroslav KSU9707 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H21K
6.30 km, 275 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5602
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 56:26 5878
2. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 58:16 + 1:50 5705
3. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 63:24 + 6:58 5221
4. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:33 + 7:07 5207
5. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:44 + 8:18 5095
6. Rozsíval Alois KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:46 + 8:20 5092
7. Jašek Jindřich TBM9110 C KOS TJ Tesla Brno 65:01 + 8:35
8. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 69:34 + 13:08 4639
9. Volkov Oleksandr 38S8000 C VZA Žilina 72:10 + 15:44
10. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 74:52 + 18:26 4139
11. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 79:34 + 23:08 3696
12. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 86:32 + 30:06 3038
13. Kettner Vladek BSO6400 C KOB Baník Sokolov 94:35 + 38:09
14. Martínek Pavel NNN C Neregistrovaní 110:24 + 53:58
H21C
10.00 km, 450 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7559
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Paszynski Piotr PL1 C Polish National Team 68:42
2. Rzenca Krzysztov PL1 C Polish National Team 71:01 + 2:19
3. Charuba Lukasz PL2 C UKS Orientus Lodz 72:50 + 4:08
4. Podzinski Rafal PL1 C Polish National Team 73:11 + 4:29
5. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 77:24 + 8:42 7631
6. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 78:19 + 9:37 7543
7. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 78:44 + 10:02 7502
8. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 79:12 + 10:30 7457
9. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 79:31 + 10:49 7427
10. Žaloudík Jiří LOV8601 C lepus.cz 79:59 + 11:17 7381
11. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 81:58 + 13:16 7190
12. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:26 + 14:44 7048
13. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 84:09 + 15:27 6978
14. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 87:13 + 18:31 6682
15. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 88:14 + 19:32 6584
16. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:29 + 20:47 6463
17. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 89:35 + 20:53 6453
18. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 89:51 + 21:09 6427
19. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 89:52 + 21:10 6426
20. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 91:18 + 22:36 6287
21. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 95:21 + 26:39 5895
22. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 100:40 + 31:58 5381
23. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 101:24 + 32:42 5310
24. Kožoušek Adam NN1 C Kožoušek 111:20 + 42:38
25. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 115:13 + 46:31 3974
26. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 126:42 + 58:00 2863
27. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 133:32 + 64:50 2202
Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk DISK 0
H35C
7.80 km, 395 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 65:31
2. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 67:14 + 1:43
3. Dvořák Miloslav KON7537 C KOB Konice 68:20 + 2:49
4. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 68:43 + 3:12
5. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 68:46 + 3:15
6. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 70:42 + 5:11
7. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 71:36 + 6:05
8. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 72:29 + 6:58
9. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 74:15 + 8:44
10. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 77:05 + 11:34
11. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 77:12 + 11:41
12. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 78:36 + 13:05
13. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 79:16 + 13:45
14. Šimek Martin KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:22 + 14:51
15. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 81:24 + 15:53
16. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 82:33 + 17:02
17. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 86:55 + 21:24
18. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:09 + 21:38
19. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:16 + 21:45
20. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 91:37 + 26:06
21. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 94:14 + 28:43
22. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 97:00 + 31:29
23. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 99:23 + 33:52
24. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:56 + 34:25
25. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 103:36 + 38:05
26. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 117:34 + 52:03
27. Zbořil Ctirad UOL7200 C SK UP Olomouc 133:34 + 68:03
MS Czasch Jan NNN0004 C Neregistrovaní 103:55 + 38:24
H45C
6.50 km, 225 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 46:59
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 53:00 + 6:01
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 58:13 + 11:14
4. Kolář Rudolf SBR6300 C SKOB Bruntál 62:28 + 15:29
5. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 63:07 + 16:08
6. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 64:26 + 17:27
7. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 64:37 + 17:38
8. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 67:12 + 20:13
9. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 68:49 + 21:50
10. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 70:10 + 23:11
11. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 71:14 + 24:15
12. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 72:09 + 25:10
13. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 74:51 + 27:52
14. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 76:09 + 29:10
15. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:53 + 29:54
16. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 77:21 + 30:22
17. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 78:14 + 31:15
18. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 80:06 + 33:07
19. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 80:59 + 34:00
20. Czasch Petr SBR6003 C SKOB Bruntál 82:50 + 35:51
21. Vrábel Jaromír SBR6102 C SKOB Bruntál 84:20 + 37:21
22. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 85:09 + 38:10
23. Břečka Tomáš 5IC6801 C Běhat nás baví 89:28 + 42:29
24. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 92:59 + 46:00
25. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 119:48 + 72:49
Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov DISK
Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov DISK
Vlach Josef KON6431 C KOB Konice DISK
Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H55C
4.50 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 40:45
2. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 44:55 + 4:10
3. Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:13 + 6:28
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 49:45 + 9:00
5. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 50:06 + 9:21
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 50:22 + 9:37
7. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 51:06 + 10:21
8. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 51:51 + 11:06
9. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 54:47 + 14:02
10. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 54:55 + 14:10
11. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 55:18 + 14:33
12. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 55:53 + 15:08
13. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 55:55 + 15:10
14. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 58:05 + 17:20
15. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 60:54 + 20:09
16. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 60:55 + 20:10
17. Bednář Jan UOL5402 C SK UP Olomouc 62:14 + 21:29
18. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 62:58 + 22:13
19. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 64:24 + 23:39
20. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 66:24 + 25:39
21. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 70:52 + 30:07
22. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 71:57 + 31:12
23. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 74:07 + 33:22
Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín DISK
H65C
3.80 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 44:17
2. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 50:18 + 6:01
3. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 51:49 + 7:32
4. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 52:47 + 8:30
5. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:07 + 9:50
6. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 56:06 + 11:49
7. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 59:38 + 15:21
8. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 63:23 + 19:06
9. Fajgl Jaromír RAD3801 C TJ Sokol Radslavice 78:17 + 34:00
10. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 90:46 + 46:29
11. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 113:05 + 68:48
12. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov 122:31 + 78:14
HD10N
1.80 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Štěpán KON0537 C KOB Konice 20:49
2. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:46 + 10:57
3. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 32:59 + 12:10
4. Marek Martin STE C SK SKI-OB Šternberk 47:24 + 26:35
Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov DISK
HDR
1.80 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 18:07
2. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 18:24 + 0:17
3. Šnajdr Jakub PTI0700 C Sportovní klub Ptení 20:32 + 2:25
4. Dvořáková Ema KON0777 C KOB Konice 21:16 + 3:09
5. Tionová Jana STE C SK SKI-OB Šternberk 21:32 + 3:25
6. Pavlík Štěpán ASU C Magnus Orienteering 22:05 + 3:58
7. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 22:11 + 4:04
8. Vláčilová Anna JPV C Oddíl orientačního sportu 23:48 + 5:41
9. Novotný Filip KON0414 C KOB Konice 23:51 + 5:44
10. Štoudková Kateřina ASU C Magnus Orienteering 24:06 + 5:59
11. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 25:49 + 7:42
12. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 26:11 + 8:04
13. Mikuš Matěj PTI0808 C Sportovní klub Ptení 26:16 + 8:09
14. Šneider Kvido ASU0801 C Magnus Orienteering 26:24 + 8:17
15. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 26:35 + 8:28
16. Vláčilová Barbora JPV0456 C Oddíl orientačního sportu 26:56 + 8:49
17. Jašková Adriana ABR C A-team NOVO Bruntál 27:10 + 9:03
18. Parttermanová Majda KSU07 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:43 + 9:36
19. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:28 + 10:21
20. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:31 + 10:24
21. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 29:26 + 11:19
22. Michalíková Anna XBM C PELLŽS MTBO TEAM 30:13 + 12:06
23. Šána Robert KSU06 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:38 + 12:31
24. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 31:09 + 13:02
25. Synek Ondřej UOLXXXX C SK UP Olomouc 31:30 + 13:23
26. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 31:39 + 13:32
27. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 33:10 + 15:03
28. Vavrdová Karolína PTI0880 C Sportovní klub Ptení 33:45 + 15:38
29. Čadil Vojtěch HSU0900 C Horizont klub Šumperk 35:03 + 16:56
30. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 35:10 + 17:03
31. Štábl Vít KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:27 + 17:20
32. Vorlová Eva ASUXXXX C Magnus Orienteering 35:44 + 17:37
33. Marek Vojtěch SPV C Skauti Prostějov 36:49 + 18:42
34. Kaninová Sylva SPV C Skauti Prostějov 38:17 + 20:10
35. Němčanská Adéla SPV C Skauti Prostějov 38:29 + 20:22
36. Navrátolová Nikol SPV C Skauti Prostějov 38:57 + 20:50
37. Altmannová Ester SPV C Skauti Prostějov 39:31 + 21:24
38. Oplocká Monika SPV C Skauti Prostějov 39:32 + 21:25
39. Pazderová Adéla SPV C Skauti Prostějov 39:33 + 21:26
40. Sekaninová Adéla SPV C Skauti Prostějov 39:39 + 21:32
41. Vybíralová Anna SPV C Skauti Prostějov 39:43 + 21:36
42. Strouhalová Adéla SPV C Skauti Prostějov 40:03 + 21:56
43. Marková Anna + Marek SPV C Skauti Prostějov 41:12 + 23:05
44. Křivánková Julie SPV C Skauti Prostějov 41:14 + 23:07
45. Kláčková Anna SPV C Skauti Prostějov 41:19 + 23:12
45. Balvanová Barbora SPV C Skauti Prostějov 41:19 + 23:12
47. Macek Vojta ASU0701 C Magnus Orienteering 43:46 + 25:39
48. Ondruchová Anna ASU0699 C Magnus Orienteering 44:30 + 26:23
49. Tionová Radka NNN C Neregistrovaní 45:15 + 27:08
50. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 47:49 + 29:42
51. Kroul František KSU1010 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:00 + 30:53
52. Balvanová Vendula SPV C Skauti Prostějov 50:35 + 32:28
53. Burgetová Ester SPV C Skauti Prostějov 50:36 + 32:29
54. Voráčková Hana SPV C Skauti Prostějov 52:11 + 34:04
55. Novotná Marie SPV C Skauti Prostějov 52:44 + 34:37
56. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 65:55 + 47:48
Synek Michal UOL7508 C SK UP Olomouc DISK
P
3.20 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:53
2. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 26:34 + 3:41
3. Mikuš Oldřich PTI8204 C Sportovní klub Ptení 27:02 + 4:09
4. Černoch Petr PLU C TJ Sokol Plumlov 28:18 + 5:25
5. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 29:27 + 6:34
6. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:55 + 7:02
6. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 29:55 + 7:02
8. Synková Jana UOL7653 C SK UP Olomouc 31:44 + 8:51
9. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 32:26 + 9:33
10. Kvapil Ladislav ZLH9301 C OOB TJ Zlaté Hory 32:30 + 9:37
11. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:31 + 10:38
12. Kuncová Jana UOL7854 C SK UP Olomouc 33:47 + 10:54
13. Mikušová Ivana PTI8365 C Sportovní klub Ptení 34:15 + 11:22
14. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:36 + 11:43
15. Michalík Petr XBM7117 C PELLŽS MTBO TEAM 35:38 + 12:45
16. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:47 + 12:54
17. Opravil Daniel ASU C Magnus Orienteering 36:51 + 13:58
18. Hrouzová Jiřina KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:55 + 15:02
19. Good Ludmila SBR C SKOB Bruntál 38:09 + 15:16
20. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 38:39 + 15:46
21. Mikšíková Kateřina PTI7375 C Sportovní klub Ptení 40:10 + 17:17
22. Chmelář Jan 37C0100 C Bez registrace 40:46 + 17:53
23. Mančíková Markéta PTI C Sportovní klub Ptení 41:26 + 18:33
24. Vláčilová Kateřina JPV7757 C Oddíl orientačního sportu 42:05 + 19:12
25. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 43:08 + 20:15
26. Czasch Petr NNN0052 C Neregistrovaní 44:38 + 21:45
27. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:15 + 23:22
28. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 48:32 + 25:39
29. Brzoczaschová Emílie NNN0051 C Neregistrovaní 49:48 + 26:55
30. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 50:15 + 27:22
31. Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:58 + 28:05
32. Žaloudík Jiří KRN5809 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:46 + 28:53
33. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 52:07 + 29:14
34. Vejtasová Kristýna NNN0053 C Neregistrovaní 53:10 + 30:17
35. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 54:41 + 31:48
36. Honkyš Petr 25C6100 C péčkaři 55:29 + 32:36
37. Hastík Jiří ZLH6700 C OOB TJ Zlaté Hory 55:49 + 32:56
38. Minx Roman PTI C Sportovní klub Ptení 56:06 + 33:13
39. Vaculová Jana OOL8050 C SK Haná orienteering 56:53 + 34:00
40. Siatka Radim ZLH7201 C OOB TJ Zlaté Hory 57:32 + 34:39
41. Smolková Dagmar NNN C Neregistrovaní 57:37 + 34:44
42. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 59:02 + 36:09
43. Míček Lukáš NNN C Neregistrovaní 60:43 + 37:50
44. Tomaštíková Eva NNN C Neregistrovaní 61:20 + 38:27
45. Kotrle Kamil NNN C Neregistrovaní 61:47 + 38:54
46. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:10 + 39:17
47. Synková Pavla NNN C Neregistrovaní 62:23 + 39:30
48. Vrtalová Gabriela UOL7050 C SK UP Olomouc 63:07 + 40:14
49. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 63:12 + 40:19
50. Květoň Vladimír NNN C Neregistrovaní 63:17 + 40:24
51. Hastík Jakub ZLH0101 C OOB TJ Zlaté Hory 65:26 + 42:33
51. Hudáček David ZLH0001 C OOB TJ Zlaté Hory 65:26 + 42:33
51. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 65:26 + 42:33
54. Minaříková Dagmar NN2 C Minaříková 69:06 + 46:13
55. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl orientačního sportu 69:42 + 46:49
56. Klimek Jaromír PTI C Sportovní klub Ptení 70:35 + 47:42
57. Dušek Václav PTI7619 C Sportovní klub Ptení 74:01 + 51:08
58. Kohoutová Markéta PTI C Sportovní klub Ptení 74:13 + 51:20
59. Mahmoud Said NNN C Neregistrovaní 83:37 + 60:44
60. Goš Karel NNN C Neregistrovaní 84:41 + 61:48
61. Vrtalová Denisa UOL C SK UP Olomouc 91:37 + 68:44
62. Běhavý Matyáš NNN C Neregistrovaní 92:24 + 69:31
63. Adámková Barbora UOL5555 C SK UP Olomouc 92:56 + 70:03
Gallo Marek NNN C Neregistrovaní DISK
Uhrovič Blahoslav PTI8448 C Sportovní klub Ptení DISK