Výsledky závodu: WUOC Tour 2014 - E3

Datum:
15.08.2014
Místo konání:
Protivanov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Huťský potok, 1:10 000, E=5m, stav jaro 2014
Ředitel závodu:
Otrubová Johana
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
JURY:
Kozáková Zdenka, Ptáček Pavel, Skyvová Kristýna
Protokol:
Závod proběhl za proměnlivého počasí. Během závodu nebyl nikdo zraněn. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D16     D18     D21E     D21A     D35     D40     D45     D50     D55     D60     DH10N     H10     H12A     H12B     H14A     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
2.60 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 18:28
2. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 24:46 + 6:18
2. Dupuy Violette 58F0550 C BOA 24:46 + 6:18
4. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 25:34 + 7:06
5. Havlová Katka VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:12 + 7:44
6. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 26:49 + 8:21
7. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 28:23 + 9:55
8. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 31:10 + 12:42
9. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 31:15 + 12:47
D12A
2.90 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 24:29
2. Block Amelia 38P C UKS Orientus Lodz 25:24 + 0:55
3. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 26:58 + 2:29
4. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:42 + 3:13
5. Ciencialová Daniela TRI0254 B TJ TŽ Třinec 28:31 + 4:02
6. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 31:52 + 7:23
7. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 34:18 + 9:49
8. Dolinska Zuzanna 71P0351 C UKS Kusy Warszawa 34:28 + 9:59
9. Rudenko Zuzanna 28P C UNTS Warszawa 34:53 + 10:24
10. Dupuy Rose-Lou 58F0250 C BOA 36:24 + 11:55
11. Borzym Izabela 71P0251 C UKS Kusy Warszawa 71:45 + 47:16
D12B
2.60 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 20:34
2. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 21:17 + 0:43
3. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 22:43 + 2:09
4. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 23:06 + 2:32
5. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 24:29 + 3:55
6. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 35:23 + 14:49
7. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 36:45 + 16:11
8. Švecová Šárka PLU0352 C TJ Sokol Plumlov 66:50 + 46:16
9. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 78:26 + 57:52
D14A
3.30 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 23:47
2. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 24:01 + 0:14
3. Biederman Adrianna C 24:02 + 0:15
4. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 24:53 + 1:06
5. Kochová Anna SJC0153 B TJ Sportcentrum Jičín 25:03 + 1:16
6. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 25:43 + 1:56
7. Lueger Anna 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 27:32 + 3:45
8. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 29:11 + 5:24
9. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 29:28 + 5:41
10. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 30:51 + 7:04
11. Proga Agnieszka 38P C UKS Orientus Lodz 32:13 + 8:26
12. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 32:16 + 8:29
13. Rydlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:40 + 19:53
14. Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec 46:11 + 22:24
15. Sladek Laura 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 47:39 + 23:52
16. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 50:10 + 26:23
Havlová Klára VRL0152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D16
3.70 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 22:47
2. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 23:51 + 1:04
3. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 25:37 + 2:50
4. Królik Kinga 35P C Polish Junior Team 25:58 + 3:11
5. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 26:02 + 3:15
6. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 27:23 + 4:36
7. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 27:25 + 4:38
8. Knauder Vitoria 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 27:36 + 4:49
9. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 29:50 + 7:03
10. Filipowska Aleksandra 38P C UKS Orientus Lodz 29:53 + 7:06
11. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 30:37 + 7:50
12. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 31:16 + 8:29
13. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 32:18 + 9:31
14. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 32:45 + 9:58
15. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 32:51 + 10:04
16. Kolářová Johana PGP9952 B SK Praga 33:33 + 10:46
17. Chwialkowska Matylda 38P C UKS Orientus Lodz 35:18 + 12:31
18. Doubková Petra VLI9853 A Slavia Liberec orienteering 35:26 + 12:39
19. Kubíčková Jana PHK9999 B OK 99 Hradec Králové 36:22 + 13:35
20. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 36:34 + 13:47
21. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 36:48 + 14:01
22. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 38:00 + 15:13
23. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 38:17 + 15:30
24. Fortuniak Weronika 38P C UKS Orientus Lodz 38:18 + 15:31
25. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 38:49 + 16:02
26. Wiecha Dominika 38P C UKS Orientus Lodz 45:07 + 22:20
27. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 45:34 + 22:47
D18
4.40 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 28:59
2. Morawska Maja 35P C Polish Junior Team 29:20 + 0:21
3. Wanczyk Zuzanna 35P C Polish Junior Team 31:26 + 2:27
4. Maciejewska Angelika 35P C Polish Junior Team 34:49 + 5:50
5. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 43:54 + 14:55
6. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 46:05 + 17:06
7. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 62:16 + 33:17
8. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 65:19 + 36:20
D21E
5.40 km, 50 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8943
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 33:21 9061
2. Novotná Markéta PHK9451 E OK 99 Hradec Králové 33:39 + 0:18 8981
3. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 34:23 + 1:02 8787
4. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 34:35 + 1:14 8734
5. Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové 34:45 + 1:24 8690
6. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 34:48 + 1:27 8677
7. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 35:42 + 2:21 8439
8. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 37:45 + 4:24 7896
9. Nilsson Simkovics Anna 13A9350 C OLC Wienerwald 38:10 + 4:49
10. Minoiu Veronica 22R7250 C CS Universitatea Criova 40:41 + 7:20
11. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 41:12 + 7:51 6983
12. Pabich Maria 66P C UKS Azymut Pabianice 41:58 + 8:37
13. Bořánková Karolína KAM9550 E SK Kamenice 42:47 + 9:26 6564
14. Maiorescu Irina 18R C UNEFS Bucuresti Club 44:18 + 10:57
15. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 45:44 + 12:23 5784
16. Valešová Jana PHK9154 R OK 99 Hradec Králové 53:44 + 20:23 3667
17. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 59:53 + 26:32 2039
18. Brandi Andreina 11I C Corsaorientamento Club Roma 62:04 + 28:43
D21A
5.00 km, 45 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5562
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 C UNTS Warszawa 38:59
2. Biederman Lilianna C 40:02 + 1:03
3. Bialkowska Aneta 38P C UKS Orientus Lodz 40:34 + 1:35
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:42 + 6:43 5656
5. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 46:16 + 7:17 5589
6. Dosedělová Jana CEL8686 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 47:30 + 8:31 5441
7. Kasza Izabela 24P9450 C Slask O-Team 48:11 + 9:12
8. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 49:55 + 10:56 5152
9. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 52:19 + 13:20 4865
10. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 52:41 + 13:42 4821
11. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 52:56 + 13:57 4791
12. Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko 61:23 + 22:24 3780
13. Zebrowska Barbara 28P9550 C UNTS Warszawa 62:48 + 23:49
14. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 65:45 + 26:46 3258
15. Hauser Barbara 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 69:18 + 30:19
D35
4.40 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 42:26
2. Komárková Lenka TJH7651 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 42:37 + 0:11
3. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 42:41 + 0:15
4. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 52:55 + 10:29
5. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 54:55 + 12:29
6. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 58:39 + 16:13
7. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 61:25 + 18:59
8. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 63:04 + 20:38
9. Bredlerová Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 73:05 + 30:39
10. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 77:03 + 34:37
11. Sandrine Noble 58F7750 C BOA 80:02 + 37:36
D40
4.40 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 40:43
2. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:35 + 0:52
3. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 41:44 + 1:01
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 45:13 + 4:30
5. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 53:59 + 13:16
6. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 55:08 + 14:25
7. Blum Réka 34H7450 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 67:58 + 27:15
8. Blum Henriette 34H7050 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 76:00 + 35:17
9. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 77:29 + 36:46
D45
4.10 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 35:03
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 37:23 + 2:20
3. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 41:20 + 6:17
4. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 43:12 + 8:09
5. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 50:08 + 15:05
6. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 56:28 + 21:25
7. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 56:44 + 21:41
8. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 67:36 + 32:33
D50
4.10 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 50:33
2. Denisova Natallia 15B C Denisov Family 52:23 + 1:50
3. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 54:47 + 4:14
4. Parfianowicz Joanna 28P6450 C UNTS Warszawa 55:55 + 5:22
5. Deredos Nina 38P C UKS Orientus Lodz 73:29 + 22:56
6. Virgolini Maria Pia 17I60 C 0147 Orienteering Tarzo 78:36 + 28:03
D55
3.00 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nikitsina Tatsiana 15B C Denisov Family 37:06
2. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 39:27 + 2:21
3. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 42:04 + 4:58
4. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 53:11 + 16:05
5. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 62:09 + 25:03
6. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 72:16 + 35:10
D60
3.00 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 34:49
2. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 36:51 + 2:02
3. Fesselhofer Traude 32A C HSV OL Wiener Neustadt 37:57 + 3:08
4. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 38:09 + 3:20
5. Oudin Marie-Reine 48F C CO Colmar 42:43 + 7:54
6. Margit Jenei 27H5450 C BÖF 45:22 + 10:33
7. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 59:49 + 25:00
8. Ildikó Keszthelyi 27H5050 C BÖF 67:47 + 32:58
DH10N
2.70 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 28:46
2. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 28:52 + 0:06
3. Lukšová Eliška DCE0651 C KOB Dobřichovice 31:01 + 2:15
4. Dupuy Célestin 58F0700 C BOA 32:15 + 3:29
5. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 32:53 + 4:07
6. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 34:54 + 6:08
7. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 39:18 + 10:32
8. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 54:23 + 25:37
9. Zimová Veronika DCE0650 C KOB Dobřichovice 61:19 + 32:33
Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec DISK
H10
2.60 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno 19:17
2. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 23:24 + 4:07
3. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 27:10 + 7:53
4. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 27:57 + 8:40
5. Antonowicz Jan 28P0600 C UNTS Warszawa 29:06 + 9:49
6. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 45:51 + 26:34
7. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 61:33 + 42:16
H12A
2.90 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 22:17
2. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 22:58 + 0:41
3. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 26:26 + 4:09
4. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 28:34 + 6:17
5. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 28:54 + 6:37
6. Kolář Matyáš SLA0300 C SKOB Slaný 30:00 + 7:43
7. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 30:22 + 8:05
8. Bartos Zbigniew 38P C UKS Orientus Lodz 30:56 + 8:39
9. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 34:44 + 12:27
10. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 35:17 + 13:00
11. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 64:36 + 42:19
H12B
2.60 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 24:29
2. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 27:25 + 2:56
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 29:01 + 4:32
4. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 29:33 + 5:04
5. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 30:13 + 5:44
6. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 30:47 + 6:18
7. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 35:12 + 10:43
8. Zielenewski Aleksander 71P C UKS Kusy Warszawa 44:03 + 19:34
9. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 44:09 + 19:40
H14A
3.70 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:10
2. Metelka Ondřej PHK0101 B OK 99 Hradec Králové 24:14 + 0:04
3. Rusin Jan BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:38 + 0:28
4. Rzenca Piotr 38P C UKS Orientus Lodz 24:52 + 0:42
5. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 25:33 + 1:23
6. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 26:48 + 2:38
7. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 30:45 + 6:35
8. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 32:20 + 8:10
9. Bartos Grzegorz 38P C UKS Orientus Lodz 32:26 + 8:16
10. Svoboda David 8BC C FWOC 32:27 + 8:17
11. Féder Medard n 73S0102 C Klub OB AŠK Pezinok 32:28 + 8:18
12. Jasinski Maciej 38P0025 C UKS Orientus Lodz 32:39 + 8:29
13. Deubel Joergen 12A C Naturfreunde Wien 34:30 + 10:20
14. Pietek Jakub 38P C UKS Orientus Lodz 38:52 + 14:42
14. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 38:52 + 14:42
16. Deredos Bruno 38P C UKS Orientus Lodz 45:00 + 20:50
17. Zienkiewicz Grzegorz 71P C UKS Kusy Warszawa 48:34 + 24:24
18. Kniebugl Jakub 39S C KOBRA Bratislava 59:35 + 35:25
19. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 62:44 + 38:34
20. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 74:43 + 50:33
21. Skopal Vojtěch JPV0111 C Oddíl OS SK Prostějov 76:57 + 52:47
22. Poulain Jules 48F C CO Colmar 94:14 + 70:04
Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec DISK
H16
4.50 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pryjma Fryderik R 7RC9807 C Orienteering Academy 25:54
2. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 27:10 + 1:16
3. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 27:39 + 1:45
4. Biederman Marcin 35P C Polish Junior Team 27:46 + 1:52
5. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 28:55 + 3:01
6. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 29:15 + 3:21
7. Minoiu George 22R9800 C CS Universitatea Criova 30:11 + 4:17
8. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 30:12 + 4:18
9. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 31:15 + 5:21
10. Urbaniak Jerzy 7RC9809 C Orienteering Academy 31:24 + 5:30
11. Sláma Dušan 25S C ATU Kosice 32:55 + 7:01
12. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 33:09 + 7:15
13. Kohout Matyáš RIC9802 B OB Říčany 33:52 + 7:58
14. Zuchmanski Przemysław 38P C UKS Orientus Lodz 35:50 + 9:56
15. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 35:59 + 10:05
16. Jiroušek Matyáš RIC9901 B OB Říčany 40:00 + 14:06
17. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 48:24 + 22:30
18. Thein Filip RIC9900 B OB Říčany 49:01 + 23:07
19. Wlazel Dawid 38P C UKS Orientus Lodz 52:04 + 26:10
20. Kokoška Jakub 25S9902 C ATU Kosice 52:27 + 26:33
21. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 59:10 + 33:16
22. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 100:02 + 74:08
H18
5.50 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rzenca Krzysztof 38P C UKS Orientus Lodz 30:39
2. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 34:12 + 3:33
3. Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava 36:03 + 5:24
4. Otruba Vojtěch JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov 36:40 + 6:01
5. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 37:00 + 6:21
6. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 38:34 + 7:55
7. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 41:43 + 11:04
8. Palka Szymon 38P C UKS Orientus Lodz 42:14 + 11:35
8. Carlini Tommaso 11I C Corsaorientamento Club Roma 42:14 + 11:35
10. Borgiel Jaroslaw 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 43:30 + 12:51
11. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 45:47 + 15:08
12. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 51:09 + 20:30
H21E
6.90 km, 75 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8594
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kvaal Osterbo Oystein 81S C IFK Lidingö SOK 34:49
2. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 35:39 + 0:50 8854
3. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 36:16 + 1:27 8710
4. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 36:39 + 1:50
5. Rollier Baptiste 9DC8201 C ANCO 38:06 + 3:17
6. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 38:22 + 3:33 8219
7. Keely Leon 82S C Saveldalen 38:30 + 3:41
8. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 39:41 + 4:52 7911
9. Sokalski Dariusz 35P C Polish Junior Team 40:04 + 5:15
10. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 40:08 + 5:19 7806
11. Charuba Lukasz 38P C UKS Orientus Lodz 40:47 + 5:58
12. McNulty Henry AUS C Tintookies 42:16 + 7:27
13. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK OS Nové Město n. M. 42:23 + 7:34 7280
14. Jurczyk Tomasz 24P9400 C Slask O-Team 42:33 + 7:44
15. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 43:56 + 9:07 6917
16. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 44:17 + 9:28 6835
17. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 44:31 + 9:42 6781
18. Galicz Karol 71P8601 C UKS Kusy Warszawa 45:12 + 10:23
19. Schachner Sandro 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 45:23 + 10:34
20. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 45:27 + 10:38 6563
21. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 46:17 + 11:28 6368
22. Gryzio Lukasz 66P C UKS Azymut Pabianice 47:13 + 12:24
23. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 48:34 + 13:45 5834
24. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 48:58 + 14:09 5741
25. Fesselhofer Roland 32A C HSV OL Wiener Neustadt 52:18 + 17:29
26. Pilkowski Tadeusz 38P C UKS Orientus Lodz 52:31 + 17:42
27. Janušis Gediminas 29L9100 C Labirintas 52:47 + 17:58
28. Svoboda Michael 8BC C FWOC 53:10 + 18:21
29. Nisi Giacomo 11I C Corsaorientamento Club Roma 60:03 + 25:14
30. Hui Siu Tung 37H C Hong Kong Team 73:20 + 38:31
Loniewski Grzegorz 45P C KU AZS WAT Warszawa DISK
Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering DISK 0
Sintoni Mike 11I C Corsaorientamento Club Roma DISK
H21A
5.80 km, 65 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7036
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ciekanski Mateusz 66P C UKS Azymut Pabianice 36:43
2. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 37:11 + 0:28 7260
3. Kordala Michał 38P C UKS Orientus Lodz 37:16 + 0:33
4. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 38:46 + 2:03 6970
5. Pabich Tomasz 66P C UKS Azymut Pabianice 39:16 + 2:33
6. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 39:17 + 2:34 6876
7. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 39:19 + 2:36 6870
8. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:33 + 3:50 6644
9. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 43:21 + 6:38 6131
10. Marciniak Patryk 66P C UKS Azymut Pabianice 45:09 + 8:26
11. Lubis Michal 66P C UKS Azymut Pabianice 45:49 + 9:06
12. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 48:03 + 11:20 5270
13. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 49:37 + 12:54 4983
14. Kaprál Matúš 25S8804 C ATU Kosice 65:29 + 28:46
15. Janušis Laimonas 29L9200 C Labirintas 84:21 + 47:38
H21B
4.50 km, 45 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5315
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blejdea Alexandru 22R9400 C CS Universitatea Criova 26:15
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 29:26 + 3:11 5582
3. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 31:16 + 5:01 5267
4. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 32:16 + 6:01 5096
5. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 36:29 + 10:14 4373
6. Marduk Josef PLU C TJ Sokol Plumlov 37:35 + 11:20
7. Blum László 34H8000 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 39:01 + 12:46
8. Začal Martin PLU8100 C TJ Sokol Plumlov 39:53 + 13:38 3789
9. Kožoušek Adam NNN0002 C Neregistrovaní 39:56 + 13:41
10. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 40:30 + 14:15 3684
11. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 42:50 + 16:35 3284
12. Traint Stefan 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 44:03 + 17:48
13. Melcher Ota PLU8001 C TJ Sokol Plumlov 47:58 + 21:43 2403
14. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 57:27 + 31:12 777
15. Immervoll Christopher 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 60:20 + 34:05
16. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 63:27 + 37:12 0
17. Bielikov Oleksandr 13U C OK Slavutich 66:17 + 40:02
H35
5.50 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 40:05
2. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 40:50 + 0:45
3. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 43:28 + 3:23
4. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 44:20 + 4:15
5. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 48:04 + 7:59
6. Sabou Gabriel 18R C UNEFS Bucuresti Club 51:51 + 11:46
7. Vlašímský Robert SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 52:13 + 12:08
8. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 52:29 + 12:24
9. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 53:03 + 12:58
10. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 54:37 + 14:32
11. Féder Medard str. 73S7303 C Klub OB AŠK Pezinok 57:39 + 17:34
12. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 57:53 + 17:48
13. Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec 58:39 + 18:34
14. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 62:31 + 22:26
15. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 64:04 + 23:59
16. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 83:11 + 43:06
17. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 113:26 + 73:21
Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc DISK
H40
5.50 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barrable Nick 19G7401 C South Yorkshire Orienteers (SYO) 35:42
2. Dupuy Francis 58F7400 C BOA 36:50 + 1:08
3. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:26 + 2:44
4. Goutaudier Christophe 50C C C. Goutaudier 41:57 + 6:15
5. Legallais Jean-luc 48F C CO Colmar 42:47 + 7:05
6. Poulain Antoine 48F C CO Colmar 43:07 + 7:25
7. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 43:57 + 8:15
8. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 47:53 + 12:11
9. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 48:49 + 13:07
10. Zarfati Stefano 11I C Corsaorientamento Club Roma 52:08 + 16:26
11. Németi Tamás 34H7400 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 53:12 + 17:30
12. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 61:00 + 25:18
13. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 66:42 + 31:00
14. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 67:14 + 31:32
Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H45
5.00 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 37:53
2. Antonowicz Jerzy 28P6800 C UNTS Warszawa 43:37 + 5:44
3. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 45:20 + 7:27
4. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 48:59 + 11:06
5. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 95:28 + 57:35
MS Štípek Rostislav C 56:58 + 19:05
MS Zatloukal Patrik PTI6622 C Sportovní klub Ptení 54:49 + 16:56
H50
5.00 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 39:33
2. Kellner Gerhard 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 39:55 + 0:22
3. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:21 + 2:48
4. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 46:31 + 6:58
5. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 57:34 + 18:01
6. Deredos Andrzej 38P C UKS Orientus Lodz 68:31 + 28:58
H55
4.10 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 34:33
2. Parkhomenko Viacheslav 13U C OK Slavutich 38:21 + 3:48
3. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 42:36 + 8:03
4. Zapletal Josef 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 45:47 + 11:14
5. Minoiu Emilian 22R5700 C CS Universitatea Criova 48:00 + 13:27
6. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 54:20 + 19:47
7. Lewandowski Krzysztof 38P C UKS Orientus Lodz 60:51 + 26:18
8. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 66:32 + 31:59
H60
4.10 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A C HSV Ried 33:33
2. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 35:28 + 1:55
3. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 37:00 + 3:27
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 37:03 + 3:30
5. Oudin Bernard 48F C CO Colmar 40:59 + 7:26
6. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 44:53 + 11:20
7. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 47:27 + 13:54
8. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 49:53 + 16:20
9. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:46 + 17:13
10. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 52:00 + 18:27
11. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 58:52 + 25:19
12. József Bugár 27H5300 C BÖF 63:20 + 29:47
13. János Magyar 27H5200 C BÖF 67:24 + 33:51
H65
4.10 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 42:23
2. Watson Ian 18G4701 C Manchester and District Orienteering Club 46:52 + 4:29
3. Blum László István 34H4800 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 47:12 + 4:49
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 53:27 + 11:04
5. Rychtecký Josef VCB4801 C TJ OB České Budějovice 54:46 + 12:23
6. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:23 + 14:00
7. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 60:38 + 18:15
8. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 90:54 + 48:31
H70
3.00 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 31:49
2. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 32:28 + 0:39
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 35:21 + 3:32
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 40:47 + 8:58
5. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 44:12 + 12:23
6. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 45:32 + 13:43
7. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:14 + 19:25
8. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 80:51 + 49:02
H75
3.00 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kempf Adolf 15C C KTV Altdtorf 69:30
HDR
2.70 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 36:44
2. Vlašimská Karolína SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 40:47 + 4:03
3. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 41:21 + 4:37
4. Linhartová Natálie C 41:26 + 4:42
5. Sedláčková Johana JPV C Oddíl OS SK Prostějov 44:26 + 7:42
6. Kubeš David PLU C TJ Sokol Plumlov 45:22 + 8:38
7. Chmelář Filip C 47:17 + 10:33
8. Biesiacka Oliwia 38P0026 C UKS Orientus Lodz 47:32 + 10:48
9. Lukš Bohuslav DCE C KOB Dobřichovice 48:28 + 11:44
10. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 48:32 + 11:48
11. Horvátová Eva ASU07 C Magnus Orienteering 53:47 + 17:03
12. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 83:21 + 46:37
13. Németi Borbála 34H0850 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 84:58 + 48:14
14. Stene Oskar C 92:05 + 55:21
P
3.30 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Markowiak Daniel C 31:32
2. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 36:49 + 5:17
3. Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín 36:55 + 5:23
4. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 37:53 + 6:21
5. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 42:12 + 10:40
6. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 43:46 + 12:14
7. Vlčková Lenka C 51:12 + 19:40
8. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 52:12 + 20:40
9. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:02 + 25:30
10. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 60:09 + 28:37
11. Benešová Petra KON C KOB Konice 60:23 + 28:51
12. Haider Anna 26A C HSV Ried 69:24 + 37:52
13. Horňáková Hana STH8351 C SK Studenec 78:38 + 47:06
14. Štorková Simona JPV C Oddíl OS SK Prostějov 79:26 + 47:54
15. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 85:24 + 53:52
16. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 89:04 + 57:32
17. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 115:20 + 83:48
Filipková Marie TRI7750 C TJ TŽ Třinec DISK
T
4.50 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 26:08
2. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 36:15 + 10:07
3. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 38:33 + 12:25
4. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 38:57 + 12:49
5. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 41:05 + 14:57
6. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ Sokol Plumlov 41:29 + 15:21
7. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 42:23 + 16:15
8. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 42:44 + 16:36
9. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:50 + 16:42
10. Chroustová Lenka ZBM9457 A SK Žabovřesky Brno 42:58 + 16:50
11. Stene Dana UOL C SK UP Olomouc 43:19 + 17:11
12. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 44:35 + 18:27
13. Chmelářová Radka C 44:57 + 18:49
14. Deubel Dirk 12A C Naturfreunde Wien 45:07 + 18:59
15. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 53:34 + 27:26
16. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 53:38 + 27:30
17. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 53:55 + 27:47
18. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 54:33 + 28:25
19. Novotný Petr NNN C Neregistrovaní 75:54 + 49:46
20. Svobodová Hana SMB C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 85:42 + 59:34
Štrossová Veronika DCE8250 C KOB Dobřichovice DISK
Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava DISK
MS Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec DISK