Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
31.10.2015
Místo konání:
Sportovní areál Vesec, Liberec
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Císařský kámen
Ředitel závodu:
Štičková Anna
Hlavní rozhodčí:
Kočíb Jan - R3
Stavitel tratí:
Burda Matěj - R3
JURY:
Kobr Tomáš, Rýdl Jiří, Gálus Igor
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 C OOB TJ Turnov 21:47
2. Novotná Barbora TUR0552 C OOB TJ Turnov 22:11 + 0:24
3. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 22:39 + 0:52
4. Mellanová Judita TUV0559 C SOK TJ Turnov 23:03 + 1:16
5. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 23:35 + 1:48
6. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 24:58 + 3:11
7. Sýbová Marika BOR0553 C OK Jiskra Nový Bor 29:27 + 7:40
8. Příkazská Zuzana PHK0654 C OK 99 Hradec Králové 29:28 + 7:41
9. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 29:36 + 7:49
10. Houdová Veronika CHA0552 C OK Chrastava 35:02 + 13:15
11. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 37:36 + 15:49
12. Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:08 + 16:21
13. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 48:27 + 26:40
Wojčíková Lenka NNN Neregistrovaní 21:42 +
Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS
Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor DNS
D10L
3.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 25:23
2. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 26:20 + 0:57
3. Štrynclová Johanka VLI0654 C Slavia Liberec orienteering 28:45 + 3:22
4. Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 29:13 + 3:50
5. Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 31:50 + 6:27
6. Koňáková Eliška TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:46 + 10:23
7. Vojtěchová Karolína BOR0755 C OK Jiskra Nový Bor 35:57 + 10:34
8. Patráková Michaela NNN Neregistrovaní 38:03 + 12:40
9. Mullerová Markéta TUV0752 C SOK TJ Turnov 38:04 + 12:41
10. Adamcová Tereza TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:05 + 15:42
11. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 43:44 + 18:21
12. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:46 + 20:23
13. Smolová Pavla CHA0652 C OK Chrastava 47:00 + 21:37
Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering DNS
Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS
D12
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 28:45
2. Marková Hana LLI0450 B TJ Loko Liberec 32:59 + 4:14
3. Matyášová Kristýna CHA0555 C OK Chrastava 34:19 + 5:34
4. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 35:33 + 6:48
5. Nejedlová Josefína LLI0350 C TJ Loko Liberec 37:07 + 8:22
6. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:34 + 8:49
7. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:52 + 9:07
8. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 39:33 + 10:48
9. Rumlenová Tereza BOR0453 C OK Jiskra Nový Bor 40:01 + 11:16
10. Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava 40:10 + 11:25
11. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:19 + 12:34
12. Šimonová Magdaléna VLI0350 C Slavia Liberec orienteering 41:30 + 12:45
13. Neradová Natálie BOR0452 C OK Jiskra Nový Bor 48:48 + 20:03
14. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 49:01 + 20:16
15. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 53:37 + 24:52
16. Říhová Eliška CHA0351 C OK Chrastava 58:58 + 30:13
17. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 70:57 + 42:12
18. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 79:06 + 50:21
Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D14
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašínová Anna TJN0152 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:57
2. Vejražková Róza SJC0151 A TJ Sportcentrum Jičín 31:04 + 2:07
3. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 31:51 + 2:54
4. Pekařová Jana TUR0252 C OOB TJ Turnov 33:02 + 4:05
5. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 33:11 + 4:14
6. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:20 + 4:23
7. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:41 + 4:44
8. Semíková Lucie KAM0250 B SK Kamenice 34:27 + 5:30
9. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 34:37 + 5:40
10. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:11 + 6:14
11. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:21 + 6:24
12. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 35:33 + 6:36
13. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 37:09 + 8:12
14. Růžičková Vendula CHA0252 C OK Chrastava 38:35 + 9:38
15. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 39:56 + 10:59
16. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:30 + 15:33
17. Vančurová Anna TJN0154 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:01 + 17:04
18. Šritrová Lenka TUV0252 B SOK TJ Turnov 46:54 + 17:57
19. Mašatová Eliška PHK0251 C OK 99 Hradec Králové 48:45 + 19:48
20. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 51:00 + 22:03
21. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 53:03 + 24:06
22. Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 73:06 + 44:09
23. Hejcmanová Monika CHA0255 C OK Chrastava 82:45 + 53:48
D16
4.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullerová Anna TUV0051 C SOK TJ Turnov 60:25
2. Stránská Dominika DOK0051 C OK Doksy 63:23 + 2:58
3. Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 64:07 + 3:42
4. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 79:21 + 18:56
D18
5.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 66:23
D21K
4.40 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4415
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 44:02 4690
2. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 47:50 + 3:48 4333
3. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:00 + 4:58 4223
4. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:50 + 5:48 4145
5. Švihovská Eva SJC8352 C TJ Sportcentrum Jičín 50:42 + 6:40 4063
6. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 55:38 + 11:36 3599
7. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 55:50 + 11:48 3581
8. Tomešová Daniela SJC8451 C TJ Sportcentrum Jičín 56:05 + 12:03 3557
9. Pustaiová Zuzana TJN9650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:54 + 12:52 3480
10. Slavíková Jana CHA8251 C OK Chrastava 57:48 + 13:46 3396
11. Šulcová Veronika CHA8650 C OK Chrastava 58:04 + 14:02 3371
12. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 60:33 + 16:31 3137
13. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 63:30 + 19:28 2860
14. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 64:21 + 20:19 2780
15. Valešová Martina LLI9650 C TJ Loko Liberec 66:22 + 22:20 2590
16. Loosová Lenka VLI8152 C Slavia Liberec orienteering 69:13 + 25:11 2322
17. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 69:44 + 25:42 2274
18. Höferová Petra SJC8761 C TJ Sportcentrum Jičín 70:06 + 26:04 2239
19. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:51 + 26:49 2169
20. Pološčuková Lucie SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 73:56 + 29:54 1879
21. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 74:29 + 30:27 1827
22. Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 93:02 + 49:00 83
23. Hlavatá Andrea CHA8753 C OK Chrastava 98:53 + 54:51 0
Pološčuková Michaela SMB9151 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK 0
Setínková Eva DKP8759 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Knížková Šárka TJN9852 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS 0
Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering DNS 0
D21L
7.40 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7230
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 66:14
2. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 66:51 + 0:37 7518
3. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 69:08 + 2:54 7281
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 72:52 + 6:38 6893
5. Soukupová Lucie SJC8951 C TJ Sportcentrum Jičín 75:35 + 9:21 6611
6. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 75:46 + 9:32 6592
7. Horáková Veronika TUR8751 C OOB TJ Turnov 79:26 + 13:12 6211
8. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 79:32 + 13:18 6200
9. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 83:26 + 17:12 5795
10. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:58 + 18:44 5636
11. Uiboupin Kerstin NNN Neregistrovaní 86:25 + 20:11
12. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 87:14 + 21:00 5401
13. Choutková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 88:01 + 21:47 5319
14. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:37 + 24:23 5049
15. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 91:05 + 24:51 5001
16. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 92:41 + 26:27 4835
17. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 93:53 + 27:39 4710
18. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 94:18 + 28:04 4667
19. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 106:49 + 40:35 3367
20. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 112:22 + 46:08 2790
21. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 128:11 + 61:57 1148
22. Silovská Hana 79X8400 Žižkovský tygři 128:53 + 62:39
23. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 133:05 + 66:51 639
Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS 0
D35
5.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 56:31
2. Gajdová Magdalena KAM7450 C SK Kamenice 59:24 + 2:53
3. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 83:08 + 26:37
4. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 83:09 + 26:38
Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering DNS
D40
4.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín 45:26
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 49:57 + 4:31
3. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:41 + 6:15
4. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 56:50 + 11:24
5. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 58:43 + 13:17
6. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 59:36 + 14:10
7. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 59:52 + 14:26
8. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 62:35 + 17:09
9. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 67:43 + 22:17
10. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 67:57 + 22:31
11. Kubcová Lenka DOB7451 C KOB Dobruška 69:27 + 24:01
12. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 70:54 + 25:28
13. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 72:02 + 26:36
14. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 73:48 + 28:22
15. Hornychová Helena TJN7150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:11 + 29:45
16. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 76:16 + 30:50
17. Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 77:28 + 32:02
18. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 86:08 + 40:42
19. Žeravová Markéta JEN7152 C OB Jenišovice 89:13 + 43:47
Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov DNS
D45
4.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 49:47
2. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:55 + 3:08
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 53:56 + 4:09
4. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 54:36 + 4:49
5. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 55:46 + 5:59
6. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 57:56 + 8:09
7. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 61:33 + 11:46
8. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:16 + 13:29
9. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:55 + 15:08
10. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 68:14 + 18:27
11. Žihlová Lucie LLI6952 C TJ Loko Liberec 69:17 + 19:30
12. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 77:14 + 27:27
13. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 78:00 + 28:13
14. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 91:17 + 41:30
15. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 104:32 + 54:45
Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha DISK
Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha DNS
Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava DNS
D50
3.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 46:14
2. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 46:39 + 0:25
3. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 48:20 + 2:06
4. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:31 + 7:17
5. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 55:07 + 8:53
6. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 59:37 + 13:23
7. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 61:56 + 15:42
8. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 71:14 + 25:00
9. Krákorová Iva NNN Neregistrovaní 89:36 + 43:22
Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
D55
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 40:47
2. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 49:44 + 8:57
3. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 52:55 + 12:08
4. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C TJ OB České Budějovice 56:39 + 15:52
5. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 59:45 + 18:58
6. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 62:51 + 22:04
7. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 67:36 + 26:49
8. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 84:41 + 43:54
D60
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 44:38
2. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 60:03 + 15:25
3. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 60:40 + 16:02
4. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 72:51 + 28:13
D65
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 52:25
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 52:31 + 0:06
3. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 56:06 + 3:41
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 64:17 + 11:52
5. Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 64:47 + 12:22
6. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 69:54 + 17:29
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 72:30 + 20:05
Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín DISK
Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec DNS
Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor DNS
H10
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:03
2. Mairich Filip TJN0603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:56 + 0:53
3. Hoetzel Hugo JEN0503 C OB Jenišovice 19:09 + 1:06
4. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 22:43 + 4:40
5. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 22:48 + 4:45
6. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 22:57 + 4:54
7. Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 24:13 + 6:10
8. Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:52 + 6:49
9. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 25:07 + 7:04
10. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 25:44 + 7:41
11. Herrmann Josef 48D0502 OL-Team Wehrsdorf 25:59 + 7:56
12. Míka Bertík TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:12 + 9:09
13. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 27:14 + 9:11
14. Heřmánek Petr TUR0500 C OOB TJ Turnov 27:20 + 9:17
15. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:53 + 10:50
16. Hähnel Per 48D0501 OL-Team Wehrsdorf 29:20 + 11:17
17. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 30:23 + 12:20
18. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:47 + 16:44
19. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 35:23 + 17:20
20. Šašek Martin SOB0501 C SOBSA 43:41 + 25:38
21. Blažkovan Matěj BOR0504 C OK Jiskra Nový Bor 47:28 + 29:25
Rubáček Matouš VLI0602 C Slavia Liberec orienteering DISK
H10L
3.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 20:09
2. Lajtkep Jakub STB0600 C TJ Stadion Nový Bor 23:15 + 3:06
3. Paul Frederik 48D0600 OL-Team Wehrsdorf 26:33 + 6:24
4. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 27:27 + 7:18
5. Hoetzel Jiří JEN0701 C OB Jenišovice 28:11 + 8:02
6. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 28:15 + 8:06
7. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 28:40 + 8:31
8. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:56 + 9:47
9. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 30:44 + 10:35
10. Slavík Vojtěch 81C0601 Cirkus Čakovice 30:53 + 10:44
11. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 31:17 + 11:08
12. Kolník Petr TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:19 + 11:10
13. Žerava František JEN0502 C OB Jenišovice 42:26 + 22:17
14. Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 42:56 + 22:47
15. Patrák Petr NNN Neregistrovaní 43:19 + 23:10
Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS
Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering DNS
H12
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:45
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:57 + 0:12
3. Gajda Martin KAM0405 B SK Kamenice 23:29 + 2:44
4. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 24:05 + 3:20
5. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 24:34 + 3:49
6. Husák Martin CHA0300 C OK Chrastava 25:45 + 5:00
7. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 26:03 + 5:18
8. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 27:30 + 6:45
9. Kabát Martin EKP0412 B VŠTJ Ekonom Praha 27:39 + 6:54
10. Mellan Jonáš TUV0308 B SOK TJ Turnov 27:41 + 6:56
11. Staňa Ondřej BOR0301 B OK Jiskra Nový Bor 28:21 + 7:36
12. Jończy Jakub NNN Neregistrovaní 30:57 + 10:12
13. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:00 + 11:15
14. Jurczyk Szymon NNN Neregistrovaní 33:14 + 12:29
15. Henzl Pavel CHA0302 C OK Chrastava 33:54 + 13:09
16. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 34:21 + 13:36
17. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 34:48 + 14:03
18. Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 35:28 + 14:43
19. Haslinger Leopold LTP0403 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:01 + 15:16
20. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 36:13 + 15:28
21. Paul Leopold 48D0400 OL-Team Wehrsdorf 37:22 + 16:37
22. Žerava Cyril JEN0302 C OB Jenišovice 43:56 + 23:11
23. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:26 + 24:41
24. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:36 + 26:51
25. Zaleski Jakub NNN Neregistrovaní 49:58 + 29:13
26. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 51:36 + 30:51
27. Rubáček Jan VLI0401 C Slavia Liberec orienteering 51:45 + 31:00
28. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 54:38 + 33:53
29. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 57:02 + 36:17
30. Šimánek Jakub BOR0306 C OK Jiskra Nový Bor 65:20 + 44:35
Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava DISK
Janoušek Albert CHA0400 C OK Chrastava DNS
Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
Janas Adam PGP0404 C SK Praga DNS
H14
4.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 A SK Kamenice 33:23
2. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 38:35 + 5:12
3. Paroulek Lukáš LLI0201 C TJ Loko Liberec 40:55 + 7:32
4. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 41:39 + 8:16
5. Hájek Kryštof TUV0203 B SOK TJ Turnov 41:53 + 8:30
6. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 42:07 + 8:44
7. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:07 + 13:44
8. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:42 + 14:19
9. Muller Ondra TUV0214 C SOK TJ Turnov 47:55 + 14:32
10. Kruk Wojciech NNN Neregistrovaní 48:21 + 14:58
11. Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 48:28 + 15:05
12. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 48:33 + 15:10
13. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:30 + 16:07
14. Rokos Michal TJN0107 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:10 + 17:47
15. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 54:14 + 20:51
16. Sedláček Jaroslav ROZ0300 B OK Roztoky 55:57 + 22:34
17. Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno 62:15 + 28:52
18. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 64:43 + 31:20
19. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:56 + 35:33
20. Mencl Jan JEN0201 OB Jenišovice 88:01 + 54:38
Jirman Filip TUV0212 C SOK TJ Turnov DISK
Sýkora Adam NNN Neregistrovaní DISK
Janas Petr PGP0200 B SK Praga DNS
H16
5.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 64:04
2. Semiginovský Šimon SJC0005 B TJ Sportcentrum Jičín 68:21 + 4:17
3. Gehser Tobias 48D0000 OL-Team Wehrsdorf 73:02 + 8:58
4. Aschermann Martin VSP0001 C USK Praha 73:07 + 9:03
5. Nejman Marek 81C0000 Cirkus Čakovice 88:11 + 24:07
6. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 101:36 + 37:32
Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy DISK
Semík Jakub VSP0000 B USK Praha DNS
H18
7.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 82:22
2. Hlavatý Jan BUL9800 Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 119:16 + 36:54
H21K
6.40 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5363
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 54:10 5631
2. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:21 + 4:11 5238
3. Vodrážka Jakub VLI7604 C Slavia Liberec orienteering 58:32 + 4:22 5220
4. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 59:58 + 5:48 5086
5. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 60:09 + 5:59 5068
6. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 60:33 + 6:23 5031
7. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 61:23 + 7:13 4952
8. Hejzlar Josef VCB5601 C TJ OB České Budějovice 63:58 + 9:48 4709
9. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 64:44 + 10:34 4637
10. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:30 + 11:20 4565
11. Rakovic Michal SCP6901 C OK Sparta Praha 66:00 + 11:50 4518
12. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 66:04 + 11:54 4512
13. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:19 + 12:09 4488
14. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 66:50 + 12:40 4440
15. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:05 + 12:55 4416
16. Birnstock Jan NNN Neregistrovaní 67:28 + 13:18
17. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 68:49 + 14:39 4253
18. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 69:52 + 15:42 4154
19. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 71:16 + 17:06 4023
20. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 71:48 + 17:38 3972
21. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 71:57 + 17:47 3958
22. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:46 + 18:36 3882
23. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 74:26 + 20:16 3725
24. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 77:09 + 22:59 3469
25. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 79:13 + 25:03 3275
26. Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy 79:37 + 25:27 3237
27. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:15 + 26:05 3178
28. Němec Jan CHA8606 C OK Chrastava 80:30 + 26:20 3154
29. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 82:26 + 28:16 2972
30. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 89:04 + 34:54 2348
31. Kunc Štěpán TJN8449 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 93:22 + 39:12 1944
32. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 98:49 + 44:39 1431
33. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 106:02 + 51:52 752
Kučera Štěpán STH9401 C SK Studenec DISK 0
Vodolan Jan NNN Neregistrovaní 108:18 + 54:08
Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov DNS 0
Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava DNS 0
Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava DNS 0
Kopecký Tomáš TUR8901 C OOB TJ Turnov DNS 0
Hájek Jan JEN9703 C OB Jenišovice DNS 0
H21L
10.30 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9438
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 61:56 9821
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 62:55 + 0:59 9677
3. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 68:48 + 6:52 8817
4. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 71:11 + 9:15 8468
5. Drobník Michal SJC8709 C TJ Sportcentrum Jičín 71:25 + 9:29 8434
6. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 71:41 + 9:45 8395
7. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 72:44 + 10:48 8242
8. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 73:07 + 11:11 8186
9. Škoda Jakub VLI8800 C Slavia Liberec orienteering 73:52 + 11:56 8076
10. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 74:53 + 12:57 7927
11. Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 74:56 + 13:00 7920
12. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 75:07 + 13:11 7893
13. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 76:09 + 14:13 7742
14. Švihovský Jaromír SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín 76:33 + 14:37 7684
15. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 76:51 + 14:55 7640
16. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 76:58 + 15:02 7623
17. Beneš Jan SJC8703 R TJ Sportcentrum Jičín 78:26 + 16:30 7408
18. Burghardt Freddy 18D8402 Post SV Dresden 78:46 + 16:50
19. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 80:09 + 18:13 7157
20. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 80:54 + 18:58 7048
21. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 81:41 + 19:45 6933
22. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 82:14 + 20:18 6853
23. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 82:42 + 20:46 6784
24. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 82:55 + 20:59 6753
25. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 83:10 + 21:14 6716
26. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 83:29 + 21:33 6670
27. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 83:46 + 21:50 6628
28. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 84:03 + 22:07
29. Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín 84:14 + 22:18 6560
30. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 85:00 + 23:04 6448
31. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 85:02 + 23:06 6443
32. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 87:27 + 25:31 6090
33. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 87:38 + 25:42 6063
34. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 88:18 + 26:22 5966
35. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 89:15 + 27:19 5827
36. Müller Kurt 18D9601 Post SV Dresden 90:17 + 28:21
37. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 90:21 + 28:25 5666
38. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 90:35 + 28:39 5632
39. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 91:13 + 29:17 5539
40. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 94:35 + 32:39 5047
41. Moravec Jakub KAM9702 A SK Kamenice 95:53 + 33:57 4857
42. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 96:28 + 34:32 4771
43. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 97:28 + 35:32 4625
44. Marek Lukáš LLI9800 C TJ Loko Liberec 99:46 + 37:50 4289
45. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 99:53 + 37:57 4272
46. Marek Jakub LLI9900 B TJ Loko Liberec 102:47 + 40:51 3848
47. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 107:17 + 45:21 3190
48. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 109:33 + 47:37 2859
49. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 114:56 + 53:00
50. Černý Ondřej 88X8500 Aquaklub Liberec 115:00 + 53:04
51. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 118:49 + 56:53
52. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 125:59 + 64:03 456
53. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 147:57 + 86:01 0
Matějka Lukáš LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS 0
Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha DNS 0
H35
7.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 66:03
2. Tomeš Petr SJC7531 C TJ Sportcentrum Jičín 67:08 + 1:05
3. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 68:49 + 2:46
4. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 72:58 + 6:55
5. Musil Pavel SJC7705 C TJ Sportcentrum Jičín 73:47 + 7:44
6. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 74:12 + 8:09
7. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 77:27 + 11:24
8. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 81:59 + 15:56
9. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 83:58 + 17:55
10. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 88:11 + 22:08
11. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 94:30 + 28:27
12. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 101:50 + 35:47
13. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 115:21 + 49:18
Koťátko Zdeněk SJC7701 C TJ Sportcentrum Jičín DNS
H40
6.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:57
2. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 60:42 + 0:45
3. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 61:12 + 1:15
4. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 62:45 + 2:48
5. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:36 + 4:39
6. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 65:38 + 5:41
7. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 66:16 + 6:19
8. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 67:57 + 8:00
9. Jończy Daniel NNN Neregistrovaní 68:12 + 8:15
10. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:27 + 8:30
11. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 72:02 + 12:05
12. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:33 + 19:36
13. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 82:01 + 22:04
14. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 84:29 + 24:32
15. Rubáček Jan VLI7302 C Slavia Liberec orienteering 90:13 + 30:16
16. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 99:29 + 39:32
17. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 110:27 + 50:30
18. Pavel Jiří TJN7100 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 143:56 + 83:59
Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
H45
5.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 49:36
2. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 49:43 + 0:07
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:44 + 4:08
4. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 54:09 + 4:33
5. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 54:48 + 5:12
6. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 56:13 + 6:37
7. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:20 + 7:44
8. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 57:31 + 7:55
9. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 58:58 + 9:22
10. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 59:29 + 9:53
11. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 59:48 + 10:12
12. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 66:11 + 16:35
13. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:12 + 18:36
14. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:31 + 19:55
15. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 70:21 + 20:45
16. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 71:02 + 21:26
17. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 73:06 + 23:30
18. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 75:10 + 25:34
19. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:17 + 32:41
20. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 85:15 + 35:39
21. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 100:13 + 50:37
22. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 110:16 + 60:40
Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
H50
5.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 50:12
2. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 53:31 + 3:19
3. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:17 + 9:05
4. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 67:20 + 17:08
5. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 72:18 + 22:06
6. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 73:20 + 23:08
7. Vacek Libor NNN Neregistrovaní 78:15 + 28:03
8. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 82:17 + 32:05
9. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 105:52 + 55:40
10. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 143:21 + 93:09
Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
H55
5.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 45:25
2. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 48:30 + 3:05
3. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 52:52 + 7:27
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 53:13 + 7:48
5. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 56:36 + 11:11
6. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 56:39 + 11:14
7. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 59:10 + 13:45
8. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:02 + 15:37
9. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:09 + 18:44
10. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 64:38 + 19:13
11. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 72:18 + 26:53
12. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:15 + 32:50
13. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:08 + 59:43
H60
4.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Männel Harald 48D5500 OL-Team Wehrsdorf 43:22
2. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 65:00 + 21:38
3. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 69:56 + 26:34
4. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 88:58 + 45:36
5. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 104:24 + 61:02
Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava DISK
H65
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut NNN Neregistrovaní 41:11
2. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 47:23 + 6:12
3. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 49:02 + 7:51
4. Grosman Pavel JEN4801 C OB Jenišovice 53:08 + 11:57
5. Richter Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 63:29 + 22:18
6. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 64:58 + 23:47
7. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 67:01 + 25:50
8. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 75:53 + 34:42
9. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 88:48 + 47:37
Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec DISK
Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec DNS
H70
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 51:45
2. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 55:45 + 4:00
3. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 59:58 + 8:13
4. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 62:44 + 10:59
5. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:16 + 12:31
6. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 66:29 + 14:44
7. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 68:59 + 17:14
8. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 75:54 + 24:09
9. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 80:06 + 28:21
HDR
3.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Nella KAS0550 C KOB Kamenický Šenov 22:53
2. Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 23:37 + 0:44
3. Přinda Vojtěch Neregistrovaní 25:33 + 2:40
4. Koutná Amálka OK Jiskra Nový Bor 25:47 + 2:54
5. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 26:08 + 3:15
6. Vilém Štěpán NNN 26:32 + 3:39
7. Semíková Julie KAM0358 C SK Kamenice 26:37 + 3:44
8. Kudráčová Eliška NNN 26:46 + 3:53
9. Budská Zuzana TJN6751 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:04 + 4:11
10. Škorpil Marek SJC TJ Sportcentrum Jičín 28:27 + 5:34
11. Procházková Elen NNN 29:23 + 6:30
12. Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 30:19 + 7:26
13. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 31:37 + 8:44
14. Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 31:38 + 8:45
15. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 31:56 + 9:03
16. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 32:28 + 9:35
17. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 33:31 + 10:38
18. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 33:43 + 10:50
19. Nováková Amálie 81C1052 Cirkus Čakovice 34:25 + 11:32
20. Svoboda Matěj BOR0600 C OK Jiskra Nový Bor 35:15 + 12:22
21. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 35:32 + 12:39
22. Kudráčová Anička NNN Neregistrovaní 35:43 + 12:50
23. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 35:47 + 12:54
24. Keltmer Marek NNN 35:48 + 12:55
25. Příkazský Josef PHK0800 C OK 99 Hradec Králové 35:55 + 13:02
26. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 38:15 + 15:22
27. Diener Jannik NNN Neregistrovaní 39:32 + 16:39
28. Pešík Matouš NNN Neregistrovaní 40:14 + 17:21
29. Bašus Ondřej SCP7400 C OK Sparta Praha 41:20 + 18:27
30. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 41:22 + 18:29
31. Štryncl Vilda VLI0806 C Slavia Liberec orienteering 41:24 + 18:31
32. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 41:49 + 18:56
33. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 42:31 + 19:38
34. Čabanová Eva FYD Jizerský klub OB Frýdlant 42:40 + 19:47
35. Hladík Filip NNN Neregistrovaní 43:37 + 20:44
36. Zappová Elisabeth NNN Neregistrovaní 46:09 + 23:16
37. Hladíková Julie NNN 46:32 + 23:39
38. Uhrová Kristýna NNN Neregistrovaní 47:32 + 24:39
39. Cihlářová Barbora CHA0451 OK Chrastava 48:01 + 25:08
40. Trojanová Vendula VLI1052 C Slavia Liberec orienteering 48:27 + 25:34
41. Stránská Alexandra MFP1052 VŠSK MFF UK Praha 50:25 + 27:32
42. Čejka Tonda NNN 52:07 + 29:14
43. Hoetzel Sven NNN Neregistrovaní 55:32 + 32:39
44. Procházková Aneta NNN 55:43 + 32:50
45. Sýkora Šimon Neregistrovaní 58:16 + 35:23
46. Lajtkep Filip NNN 58:31 + 35:38
47. Baušusová Olga NNN 60:23 + 37:30
48. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 61:22 + 38:29
49. Karásek Jonáš NNN 67:09 + 44:16
50. Slavíková Anna CHA1150 OK Chrastava 71:44 + 48:51
51. Musilová Vendula SJC8355 C TJ Sportcentrum Jičín 76:03 + 53:10
52. Raisrová Štěpánka NNN Neregistrovaní 123:41 + 100:48
53. Raisrová Soňa NNN Neregistrovaní 123:48 + 100:55
Kavan Matěj 81C0500 Cirkus Čakovice DISK
Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering DNS
Pethsová Isabella KRN1051 KOS TJ Lokomotiva Krnov DNS
Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor DNS
Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering DNS
P
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašše Jakub Neregistrovaní 17:24
2. Vodolan Jan Neregistrovaní 18:14 + 0:50
3. Novotný Tomáš Neregistrovaní 19:38 + 2:14
4. Jezowicz Roman NNN 20:18 + 2:54
5. Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 20:21 + 2:57
6. Nebusová Babeta LLI TJ Loko Liberec 20:24 + 3:00
7. Drahoňovský Matouš NNN 20:31 + 3:07
8. Blín Jonáš 92X0600 Jizerky 20:49 + 3:25
9. Christl Ivan TUR OOB TJ Turnov 21:58 + 4:34
10. Zítilová Michaela TUV8551 C SOK TJ Turnov 22:17 + 4:53
11. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 22:31 + 5:07
12. Prošková Radka H. Neregistrovaní 22:35 + 5:11
13. Šubrtová Věra TAP8151 KOB TRETRA Praha 23:08 + 5:44
14. Gomolák Jan CHA OK Chrastava 24:04 + 6:40
15. Tymeš Jan BOR0106 C OK Jiskra Nový Bor 24:10 + 6:46
16. Studniční Jaroslav BOR OK Jiskra Nový Bor 24:25 + 7:01
17. Šubrt Evžen Neregistrovaní 24:32 + 7:08
18. Drobníková Aneta NNN 24:56 + 7:32
19. Hrdý Pavel NNN 25:11 + 7:47
20. Uhrová Eva Neregistrovaní 25:38 + 8:14
21. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 25:48 + 8:24
22. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 25:54 + 8:30
23. Vodrážka Matěj Neregistrovaní 26:59 + 9:35
24. Kindermann Mike NNN 27:34 + 10:10
25. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 27:39 + 10:15
26. Zaňka Tomáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:40 + 10:16
27. Novotná Hedvika NNN 27:59 + 10:35
28. Soukupová Drbálková Martina 81C7351 Cirkus Čakovice 28:08 + 10:44
29. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:18 + 10:54
30. Holan Petr CHA7001 C OK Chrastava 29:08 + 11:44
31. Juren Lukáš LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:31 + 12:07
32. Maškarinec Petr Mery 29:56 + 12:32
33. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:03 + 12:39
34. Mašatová Zora Neregistrovaní 30:22 + 12:58
35. Švestka Adam NNN 31:13 + 13:49
36. Hamner Berit Neregistrovaní 31:28 + 14:04
37. Mašínová Ivana NNN 31:49 + 14:25
38. Kodejšová Alena VSP7152 C USK Praha 32:05 + 14:41
39. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:35 + 15:11
40. Nová Ema NNN 32:46 + 15:22
41. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:53 + 15:29
42. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:37 + 16:13
43. Schejbalová Alena NNN 34:06 + 16:42
44. Maškarincová Hana Mery 35:05 + 17:41
45. Švestka Martin NNN 35:10 + 17:46
46. Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 36:06 + 18:42
47. Labská Bohuslava LLI6951 C TJ Loko Liberec 36:32 + 19:08
48. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 38:21 + 20:57
49. Ládr Tomáš Neregistrovaní 38:27 + 21:03
50. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 38:37 + 21:13
51. Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 38:45 + 21:21
52. Válková Marcela Neregistrovaní 40:14 + 22:50
53. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:06 + 23:42
54. Drahoňovská Petra NNN 42:20 + 24:56
55. Neradová Zuzana BOR7950 C OK Jiskra Nový Bor 44:17 + 26:53
56. Slavík Petr 81C0100 Cirkus Čakovice 45:26 + 28:02
57. Štveráková Zuzka CHA0750 C OK Chrastava 45:33 + 28:09
58. Smolová Věra CHA OK Chrastava 45:47 + 28:23
59. Dytrychová Andrea Neregistrovaní 48:36 + 31:12
60. Veselý Jakub BOR OK Jiskra Nový Bor 49:21 + 31:57
61. Chalupa Jan BOR OK Jiskra Nový Bor 49:37 + 32:13
62. Žák Tomáš BOR OK Jiskra Nový Bor 49:39 + 32:15
63. Čapek Ondřej BOR OK Jiskra Nový Bor 49:54 + 32:30
64. Niesigová Lenka Neregistrovaní 52:19 + 34:55
65. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 53:00 + 35:36
66. Žerova Ivo Neregistrovaní 55:08 + 37:44
67. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 57:28 + 40:04
68. Čabanová Lenka FYD Jizerský klub OB Frýdlant 60:22 + 42:58
69. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 88:16 + 70:52
Honzíková Lucie Neregistrovaní DISK
Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava DISK
Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor DNS
Hladík Zdeněk NNN DNS
T
5.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 R Slavia Liberec orienteering 47:15
2. Uhlík Michal NNN 47:53 + 0:38
3. Pešík Michal Jizerky 54:56 + 7:41
4. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 55:18 + 8:03
5. Balák Otakar BOR8101 C OK Jiskra Nový Bor 56:31 + 9:16
6. Vokál David Neregistrovaní 56:40 + 9:25
7. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 57:15 + 10:00
8. Humpolec Jakub 81C7300 Cirkus Čakovice 60:10 + 12:55
9. Drahoňovský Radek NNN 60:54 + 13:39
10. Hoetzel Martin JEN7501 C OB Jenišovice 61:49 + 14:34
11. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 63:46 + 16:31
12. Paroulková Iva LLI7151 C TJ Loko Liberec 63:59 + 16:44
13. Šikola Alexej LJN5301 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 64:45 + 17:30
14. Hrdá Martina Neregistrovaní 65:21 + 18:06
15. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 66:08 + 18:53
16. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:53 + 19:38
17. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 67:20 + 20:05
18. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 67:36 + 20:21
19. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 68:51 + 21:36
20. Stránský Matěj MFP7802 C VŠSK MFF UK Praha 69:35 + 22:20
21. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 70:55 + 23:40
22. Zedníček Václav Na Kocoura 71:18 + 24:03
23. Karásek Zbyněk Neregistrovaní 71:19 + 24:04
24. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 71:50 + 24:35
25. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 73:17 + 26:02
26. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:34 + 26:19
27. Hubáčková Jana LCE6250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 74:48 + 27:33
28. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:24 + 28:09
29. Hořáková Petra LLI6953 C TJ Loko Liberec 75:45 + 28:30
30. Hnídek Stan. Neregistrovaní 76:42 + 29:27
31. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 79:05 + 31:50
32. Adolph Zdeňka Neregistrovaní 79:23 + 32:08
33. Koštejn Pavel DOK7100 C OK Doksy 82:21 + 35:06
34. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 83:07 + 35:52
35. Jakub Juklíček NNN 83:24 + 36:09
36. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 83:32 + 36:17
37. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 84:33 + 37:18
38. Krejčí Radovan 81C7100 Cirkus Čakovice 85:08 + 37:53
39. Maršál Jan Neregistrovaní 86:46 + 39:31
40. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 86:56 + 39:41
41. Mědílková Iva SKL7150 SMS Team Kladno 86:59 + 39:44
42. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:46 + 43:31
43. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 91:34 + 44:19
44. Čech Pavel Neregistrovaní 91:43 + 44:28
45. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 93:02 + 45:47
46. Bodláková Zuzana Na Kocoura 95:39 + 48:24
47. Hamák Ondřej TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 97:51 + 50:36
48. Nosek Petr DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 98:07 + 50:52
49. Bodlák Aleš Na Kocoura 98:30 + 51:15
50. Hellerová Alena Neregistrovaní 100:39 + 53:24
51. Adolph Jeff Neregistrovaní 101:26 + 54:11
52. Preislerová Karolína NNN 102:20 + 55:05
53. Uhlíková Šárka NNN 103:13 + 55:58
Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov DISK
Horáček Matěj TUV8501 C SOK TJ Turnov DNS
Maceček Karel VLI4100 Slavia Liberec orienteering DNS
Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga DNS
Příkazský Jakub NNN DNS
Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha DNS
Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS