Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Datum:
12.03.2016
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost JIH 2015
Ředitel závodu:
Zakouřil Václav
Hlavní rozhodčí:
Hladíková Jana - R3
Stavitel tratí:
Zakouřil Tomáš - R3, Žemlík Pavel, Šritr Martin - R3
JURY:
Havlík Jaroslav, Rýdlová Magda, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl bez závod, protest nebyl podán. na místě bylo ošetřeno několik lehčích zranění. Pořadatelé se omlouvají za matoucí umístění štítku u kontroly č.36, kde nebyl odstraněn štítek z minulého umístění kontroly. Kontrola samotná byla umístěna na správném místě.
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H35     H45     H55     H65     T5    
D10
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprechtová Julie TUV SOK TJ Turnov 16:49
2. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:45 + 1:56
3. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 19:50 + 3:01
4. Julie Chramostová KAM OK Kamenice 20:50 + 4:01
5. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 21:47 + 4:58
6. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:18 + 5:29
7. Hubáčková Lucie TJN0651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:27 + 5:38
8. Alblová Zuzana LME0660 SK Los Mělník 24:15 + 7:26
9. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 25:12 + 8:23
10. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 29:03 + 12:14
11. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:18 + 15:29
12. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 34:46 + 17:57
13. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 49:51 + 33:02
14. Resslová Veronika FYD0651 Jizerský klub OB Frýdlant 52:47 + 35:58
D12
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:00
2. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 24:33 + 0:33
3. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 27:48 + 3:48
4. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:50 + 3:50
5. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:01 + 4:01
6. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 28:55 + 4:55
7. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 30:49 + 6:49
8. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 31:11 + 7:11
9. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 31:59 + 7:59
10. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 32:33 + 8:33
11. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 32:48 + 8:48
12. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:24 + 11:24
13. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:27 + 11:27
14. Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga 37:05 + 13:05
15. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 38:44 + 14:44
16. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 39:06 + 15:06
17. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 39:21 + 15:21
18. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 39:45 + 15:45
19. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 40:40 + 16:40
20. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 40:46 + 16:46
21. Schröterová Adéla CHA0551 OK Chrastava 58:48 + 34:48
22. Čabanová Tereza FYD0450 Jizerský klub OB Frýdlant 64:45 + 40:45
MS Berounská Adéla VSP0352 USK Praha 89:21 + 65:21
D14
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 35:56
2. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:07 + 3:11
3. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 40:01 + 4:05
4. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:55 + 7:59
5. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 44:08 + 8:12
6. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:16 + 8:20
7. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 50:10 + 14:14
8. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 50:15 + 14:19
9. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 54:10 + 18:14
10. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 56:03 + 20:07
11. Berounská Anna VSP0256 USK Praha 56:14 + 20:18
12. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 57:05 + 21:09
13. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 59:57 + 24:01
14. Nejedlová Josefína LLI0350 TJ Loko Liberec 61:58 + 26:02
15. Nosková Klára VSP0255 USK Praha 62:24 + 26:28
16. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:06 + 37:10
17. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 73:43 + 37:47
18. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:19 + 42:23
19. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 79:28 + 43:32
20. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:38 + 50:42
21. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 87:03 + 51:07
22. Chramostová Amálie KAM OK Kamenice 112:52 + 76:56
Barešová Anna SHK0353 OK Slavia Hradec Králové DISK
D21A
8.20 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8453
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 69:18 8663
2. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 70:25 + 1:07 8530
3. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 73:28 + 4:10 8167
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 74:50 + 5:32 8005
5. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 76:13 + 6:55 7840
6. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 79:12 + 9:54 7485
7. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 80:21 + 11:03 7348
8. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 85:13 + 15:55 6769
9. Dundrová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 86:24 + 17:06 6629
10. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 90:14 + 20:56 6173
11. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 90:31 + 21:13 6139
12. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 94:29 + 25:11 5667
13. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 94:34 + 25:16 5657
14. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 96:22 + 27:04 5443
15. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 98:31 + 29:13 5187
16. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 99:04 + 29:46 5122
17. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 114:00 + 44:42 3345
18. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 125:48 + 56:30 1942
19. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 131:50 + 62:32 1224
20. Nešetřilová Markéta 8RC8650 BZP 158:46 + 89:28
Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering DISK 0
Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast DISK
Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy DISK 0
Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
D21B
6.50 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6533
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 59:33 6857
2. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 63:35 + 4:02 6437
3. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 64:50 + 5:17 6306
4. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 66:02 + 6:29 6181
5. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 67:43 + 8:10 6006
6. Soukupová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 68:53 + 9:20 5884
7. Kubátová Zuzka NPA9151 SK LOB Nová Paka 71:58 + 12:25 5562
8. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 75:03 + 15:30 5241
9. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 75:33 + 16:00 5189
10. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 75:36 + 16:03 5184
11. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 75:55 + 16:22 5151
12. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:19 + 16:46 5109
13. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 79:01 + 19:28 4827
14. Lukavcová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 79:27 + 19:54 4782
15. Tichovská Hana PGP8251 SK Praga 80:31 + 20:58 4671
16. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 80:46 + 21:13 4645
17. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:56 + 21:23 4627
18. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 82:16 + 22:43 4488
19. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 84:34 + 25:01 4249
20. Žáčková Radka PGP8751 SK Praga 86:06 + 26:33 4089
21. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 87:08 + 27:35 3981
22. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 88:50 + 29:17 3804
23. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:11 + 29:38 3767
24. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 89:55 + 30:22 3691
25. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 93:27 + 33:54 3322
26. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 94:10 + 34:37 3248
27. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 96:46 + 37:13 2976
28. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 98:01 + 38:28 2846
29. Linková Kateřina SUL9250 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 101:49 + 42:16
30. Rydlová Eva FSP8989 VŠTJ Stavební fakulta Praha 103:38 + 44:05 2260
31. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 103:42 + 44:09 2253
32. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 110:21 + 50:48 1560
33. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 110:29 + 50:56 1546
34. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 110:47 + 51:14 1515
35. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 115:50 + 56:17 988
36. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 127:42 + 68:09 0
37. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 150:06 + 90:33 0
Zelená Markéta PGP5850 SK Praga DISK 0
Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice DISK 0
Cych Weronika PHK9696 OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21C
5.00 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5670
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 52:59 5976
2. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 57:12 + 4:13 5549
3. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 57:51 + 4:52 5484
4. Stránská Dominika DOK0051 OK Doksy 59:15 + 6:16 5342
5. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 59:43 + 6:44 5295
6. Haltof Ewa OKP9499 SK OK 24 Praha 60:56 + 7:57 5172
7. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 61:04 + 8:05 5158
8. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:01 + 9:02 5062
8. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:01 + 9:02 5062
10. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:32 + 10:33 4908
11. Myslivcová Markéta SHK9650 OK Slavia Hradec Králové 63:46 + 10:47 4885
12. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 63:57 + 10:58 4866
13. Macháčková Barbora FYD0051 Jizerský klub OB Frýdlant 64:18 + 11:19 4831
14. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:58 + 12:59 4662
15. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 66:06 + 13:07 4649
16. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:28 + 13:29 4611
17. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 67:54 + 14:55 4466
18. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 67:58 + 14:59 4460
19. Benešová Iveta SJH9351 SJH Jindřichův Hradec 68:10 + 15:11 4439
20. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 69:25 + 16:26
21. Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 70:34 + 17:35 4196
22. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:24 + 19:25 4011
23. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:39 + 19:40 3986
24. Wagner Sophie 22DXXX2 SG Zittau Süd 72:40 + 19:41
25. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 73:29 + 20:30 3901
26. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:23 + 21:24 3810
27. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 76:59 + 24:00 3547
28. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:35 + 25:36 3385
29. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:43 + 25:44 3371
30. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 79:01 + 26:02
31. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 79:08 + 26:09 3329
32. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:41 + 28:42 3071
33. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:42 + 28:43 3069
34. Pěničková Martina TJN0052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:19 + 32:20 2703
35. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 85:48 + 32:49
36. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 86:25 + 33:26 2592
37. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 89:36 + 36:37 2270
38. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 90:48 + 37:49 2148
39. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 94:29 + 41:30 1775
40. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 95:16 + 42:17 1696
41. Davidová Anežka JIL9752 OK Jilemnice 96:47 + 43:48 1543
42. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 102:22 + 49:23 977
43. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 103:44 + 50:45 839
44. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 104:24 + 51:25 772
45. Šašková Petra SOB7451 SOBSA 115:21 + 62:22 0
Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
D35
5.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 54:32
2. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 55:08 + 0:36
3. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 55:33 + 1:01
4. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 56:27 + 1:55
5. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 58:51 + 4:19
6. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 59:30 + 4:58
7. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 60:21 + 5:49
8. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:13 + 9:41
9. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 65:43 + 11:11
10. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 66:00 + 11:28
11. Vokurková Marta TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:44 + 12:12
12. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 68:13 + 13:41
13. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:16 + 13:44
14. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 68:46 + 14:14
15. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 68:54 + 14:22
16. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 71:54 + 17:22
17. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 72:39 + 18:07
18. Lenka Dolejší STB TJ Stadion Nový Bor 72:41 + 18:09
19. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 74:47 + 20:15
20. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 78:17 + 23:45
21. Tomandlová Radka 44C7550 Neregistrovaní 86:07 + 31:35
22. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 87:54 + 33:22
23. Mědílková Iva DKL7152 KOB Kladno 91:24 + 36:52
24. Haková Magda PGP7651 SK Praga 97:29 + 42:57
25. Rohanová Markéta PVP7251 VSS Přírodověda Praha 102:05 + 47:33
Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové DISK
D45
4.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 42:05
2. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 47:36 + 5:31
3. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 48:19 + 6:14
4. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:49 + 6:44
5. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 50:06 + 8:01
6. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:27 + 8:22
7. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 50:51 + 8:46
8. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:24 + 9:19
9. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 52:11 + 10:06
10. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 52:39 + 10:34
11. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 54:16 + 12:11
12. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 54:18 + 12:13
13. Müllerová Zorka 3XX6700 POT 54:23 + 12:18
14. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 54:29 + 12:24
15. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:36 + 13:31
16. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 56:29 + 14:24
17. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:43 + 15:38
18. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 58:47 + 16:42
19. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 59:36 + 17:31
20. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 59:37 + 17:32
21. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 60:05 + 18:00
22. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 61:16 + 19:11
22. Julínková Dana LPU6555 OK Lokomotiva Pardubice 61:16 + 19:11
24. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 61:50 + 19:45
25. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 62:42 + 20:37
26. Sokolářová Jitka TUV SOK TJ Turnov 62:46 + 20:41
27. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 63:08 + 21:03
28. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 63:10 + 21:05
29. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 63:48 + 21:43
30. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 66:03 + 23:58
31. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 69:21 + 27:16
32. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:30 + 27:25
33. Wagner Martina 22DXXX1 SG Zittau Süd 70:36 + 28:31
34. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 73:41 + 31:36
35. Svobodová Lucie BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 74:18 + 32:13
36. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 78:44 + 36:39
37. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 93:42 + 51:37
D55
4.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 47:34
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 51:13 + 3:39
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 52:42 + 5:08
4. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 53:27 + 5:53
5. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 53:50 + 6:16
6. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 55:07 + 7:33
7. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:55 + 8:21
8. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 56:32 + 8:58
9. Vajcová Hana CHA5651 OK Chrastava 56:51 + 9:17
10. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 59:35 + 12:01
11. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 66:46 + 19:12
12. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 67:21 + 19:47
13. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 68:10 + 20:36
14. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 73:07 + 25:33
15. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 74:21 + 26:47
16. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 75:01 + 27:27
17. Malá Jitka KAS5451 KOB KAS 76:07 + 28:33
18. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 77:33 + 29:59
19. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 79:29 + 31:55
20. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 83:43 + 36:09
21. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 88:10 + 40:36
22. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 108:55 + 61:21
23. Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec 132:47 + 85:13
Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice DISK
D65
3.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 48:45
2. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 49:25 + 0:40
3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 49:48 + 1:03
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:19 + 4:34
5. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 62:49 + 14:04
6. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 64:34 + 15:49
7. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 64:45 + 16:00
8. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB KAS 69:13 + 20:28
H10
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 12:41
2. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:47 + 0:06
3. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:27 + 0:46
4. Čechmánek Václav PVP0600 VSS Přírodověda Praha 16:03 + 3:22
5. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 16:15 + 3:34
6. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 16:40 + 3:59
7. Hubáček David TJN0602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:22 + 5:41
8. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 18:30 + 5:49
9. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 19:05 + 6:24
10. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 19:21 + 6:40
11. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 19:31 + 6:50
12. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:56 + 7:15
13. Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 20:51 + 8:10
14. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:09 + 8:28
15. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:37 + 14:56
16. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:07 + 16:26
17. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 30:50 + 18:09
18. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 43:15 + 30:34
H12
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:23
2. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 21:56 + 1:33
3. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 23:32 + 3:09
4. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 23:34 + 3:11
5. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 25:23 + 5:00
6. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 25:50 + 5:27
7. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 26:14 + 5:51
8. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 26:26 + 6:03
9. Bernat Matěj TUV0400 SOK TJ Turnov 27:38 + 7:15
10. Hejna Viktor VSP0408 USK Praha 28:28 + 8:05
11. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 29:51 + 9:28
12. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 31:04 + 10:41
13. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 33:39 + 13:16
14. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:44 + 15:21
15. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:34 + 16:11
16. Hejna Igor VSP0407 USK Praha 36:52 + 16:29
17. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 38:19 + 17:56
18. Šašek Martin SOB0501 SOBSA 39:47 + 19:24
19. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 40:10 + 19:47
20. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 40:37 + 20:14
21. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 41:49 + 21:26
22. Pěnička Jan TJN0501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:20 + 21:57
23. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:39 + 22:16
Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Müller Jáchym HCE0500 TJ Hostivice DISK
H14
4.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 37:23
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:46 + 5:23
3. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:06 + 9:43
4. Sedláček Jaroslav ROZ0300 OK Roztoky 47:26 + 10:03
5. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 48:18 + 10:55
6. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 51:14 + 13:51
7. Ekert Tomáš VLI0302 Slavia Liberec orienteering 54:36 + 17:13
8. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 56:13 + 18:50
9. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 56:25 + 19:02
10. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:29 + 20:06
11. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 57:33 + 20:10
12. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 59:27 + 22:04
13. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 60:00 + 22:37
14. Muller Ondra TUV0214 SOK TJ Turnov 60:22 + 22:59
15. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:48 + 23:25
16. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 62:35 + 25:12
17. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB KAS 64:26 + 27:03
18. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 67:46 + 30:23
19. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:56 + 36:33
20. Jurczak Szymon 88P0301 MKS Paulinum Jelenia Góra 75:59 + 38:36
21. Pěnička Tomáš TJN0202 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:53 + 39:30
22. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 79:17 + 41:54
23. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 85:44 + 48:21
24. Zaleski Jakub 88P0302 MKS Paulinum Jelenia Góra 99:40 + 62:17
25. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 103:15 + 65:52
Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec DISK
H21A
11.10 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9107
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 71:37 9392
2. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 74:40 + 3:03 9016
3. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 75:30 + 3:53 8914
4. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 76:16 + 4:39 8819
5. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 77:15 + 5:38 8698
6. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 77:34 + 5:57 8659
7. Hausenblas Šimon KAM9803 OK Kamenice 78:01 + 6:24 8604
8. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 78:04 + 6:27 8598
9. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 78:14 + 6:37 8577
10. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 78:37 + 7:00 8530
11. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 81:41 + 10:04 8152
12. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 81:54 + 10:17 8125
13. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 82:22 + 10:45 8068
14. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 82:39 + 11:02 8033
15. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 83:03 + 11:26 7984
16. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 83:30 + 11:53 7928
17. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 83:33 + 11:56 7922
18. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 84:59 + 13:22 7745
19. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 85:45 + 14:08 7651
20. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 85:58 + 14:21 7624
21. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 88:33 + 16:56 7306
22. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 90:02 + 18:25 7123
23. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 91:49 + 20:12 6904
24. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 93:34 + 21:57 6688
25. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 94:14 + 22:37 6606
26. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 95:28 + 23:51 6454
27. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 95:47 + 24:10 6415
28. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 97:15 + 25:38 6234
29. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 97:53 + 26:16 6156
30. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 98:44 + 27:07 6052
31. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 99:13 + 27:36 5992
32. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 99:39 + 28:02 5939
33. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 101:20 + 29:43 5731
34. Valášek Jiří KAM9700 OK Kamenice 101:22 + 29:45 5727
35. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 102:40 + 31:03 5567
36. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:44 + 32:07 5436
37. Neumann Vojtěch PVP9400 VSS Přírodověda Praha 104:54 + 33:17 5292
38. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 107:33 + 35:56 4965
39. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 116:09 + 44:32 3906
40. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 116:25 + 44:48 3873
41. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 122:07 + 50:30 3171
42. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 129:39 + 58:02 2243
43. Nosek Jakub 49C8700 NER 165:24 + 93:47
Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK 0
Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko DISK 0
Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky DISK
Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice DISK 0
Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín DISK 0
Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha DISK 0
Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov DISK 0
H21B
8.70 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6893
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nowak Maciej 88P9601 MKS Paulinum Jelenia Góra 62:00
2. Azem Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 65:50 + 3:50 7166
3. Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín 69:36 + 7:36 6788
4. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 70:13 + 8:13 6726
5. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 72:15 + 10:15 6521
6. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 72:39 + 10:39 6481
7. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 73:06 + 11:06 6436
8. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 73:38 + 11:38 6382
9. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 74:28 + 12:28 6298
10. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 75:38 + 13:38 6181
11. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 75:55 + 13:55 6152
12. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 76:49 + 14:49 6062
13. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 77:21 + 15:21 6008
14. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 78:04 + 16:04
15. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 78:25 + 16:25 5901
16. Neumann Tomáš PVP8900 VSS Přírodověda Praha 78:34 + 16:34 5886
17. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 80:20 + 18:20 5708
18. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 80:22 + 18:22 5705
19. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 80:44 + 18:44 5668
20. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 81:47 + 19:47 5562
21. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 81:48 + 19:48 5561
22. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 82:29 + 20:29 5492
23. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 82:40 + 20:40 5474
24. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 83:23 + 21:23 5402
25. Semík Jan VSP6507 USK Praha 84:19 + 22:19 5308
26. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 87:21 + 25:21 5003
27. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 88:00 + 26:00 4937
28. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 88:59 + 26:59 4838
29. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 91:43 + 29:43 4564
30. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 94:24 + 32:24 4294
31. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 94:40 + 32:40 4267
32. Randík Jan SOB8703 SOBSA 95:16 + 33:16 4207
33. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 95:20 + 33:20 4200
34. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 96:02 + 34:02 4130
35. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 96:18 + 34:18 4103
36. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 97:05 + 35:05 4024
37. Palfi Štefan 84S8900 Akademik TU Košice 98:16 + 36:16
38. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 98:51 + 36:51 3846
39. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 100:38 + 38:38
40. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 100:49 + 38:49 3649
41. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 100:59 + 38:59 3632
42. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 101:03 + 39:03 3625
43. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 104:04 + 42:04 3322
44. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 106:12 + 44:12 3107
45. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 115:00 + 53:00 2222
46. Beran Jaroslav 2CX8800 ÚOOZ SKPV 123:14 + 61:14
47. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 124:09 + 62:09 1302
48. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:11 + 62:11 1299
Hnízdil Jan KAS7100 KOB KAS DISK 0
Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec DISK 0
Lucerski Maciek PHK9700 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga DISK 0
Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha DISK 0
Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava DISK 0
Kamenický Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
H21C
6.80 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6055
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 52:07 6202
2. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 53:28 + 1:21 6049
3. Valášek Jan KAM9400 OK Kamenice 54:40 + 2:33 5913
4. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 57:04 + 4:57
5. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 58:52 + 6:45 5437
6. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:59 + 6:52 5424
7. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 59:31 + 7:24 5364
8. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:43 + 7:36 5341
9. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 60:01 + 7:54 5307
10. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 61:22 + 9:15 5154
11. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 62:27 + 10:20 5031
12. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:23 + 11:16 4925
13. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 63:34 + 11:27 4904
14. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 65:46 + 13:39 4655
15. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 68:10 + 16:03 4383
16. Uher Petr VSP5001 USK Praha 68:25 + 16:18 4355
17. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 68:46 + 16:39 4315
18. Burket Vojtěch JIL0105 OK Jilemnice 69:25 + 17:18 4241
19. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 71:26 + 19:19 4013
20. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:49 + 20:42 3856
21. Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov 73:08 + 21:01 3820
22. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 75:23 + 23:16 3565
23. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:07 + 24:00 3482
24. Rod Jan VSP7423 USK Praha 76:56 + 24:49 3389
25. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 77:25 + 25:18 3335
26. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 78:25 + 26:18 3221
27. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 80:58 + 28:51 2932
28. Burket Tomáš JIL9805 OK Jilemnice 81:48 + 29:41 2838
29. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 82:16 + 30:09 2785
30. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 82:34 + 30:27 2751
31. Pawłowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 83:33 + 31:26
32. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 87:13 + 35:06 2224
33. Gernert Marek JIL9801 OK Jilemnice 89:07 + 37:00 2008
34. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 89:31 + 37:24 1963
35. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 89:44 + 37:37 1938
36. Bartoň Jaroslav PGP8708 SK Praga 90:11 + 38:04 1887
37. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 90:18 + 38:11 1874
38. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 90:39 + 38:32 1834
39. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 91:38 + 39:31 1723
40. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 93:02 + 40:55 1564
41. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 93:22 + 41:15 1527
42. Kruk Wojciech 88P0100 MKS Paulinum Jelenia Góra 94:06 + 41:59
43. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 96:23 + 44:16 1185
44. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 98:14 + 46:07 975
45. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 99:21 + 47:14 848
46. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 101:57 + 49:50 554
47. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 107:39 + 55:32 0
48. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 110:51 + 58:44 0
49. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 118:35 + 66:28 0
50. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 122:43 + 70:36 0
51. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 129:40 + 77:33 0
52. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 141:35 + 89:28 0
Szenczi Gabriel SJC8705 Sportcentrum Jičín DISK 0
Samulski Trystian 88P0003 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice DISK 0
H35
8.20 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentrum Jičín 69:02
2. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 74:09 + 5:07
3. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 74:33 + 5:31
4. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 78:21 + 9:19
5. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 79:35 + 10:33
6. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 79:49 + 10:47
7. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 81:34 + 12:32
8. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:17 + 13:15
9. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:58 + 13:56
10. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 87:54 + 18:52
11. Macháček Aleš FYD6400 Jizerský klub OB Frýdlant 87:58 + 18:56
12. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 93:02 + 24:00
13. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 93:39 + 24:37
14. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 95:37 + 26:35
15. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 95:43 + 26:41
16. Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:11 + 27:09
17. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 96:55 + 27:53
18. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 97:59 + 28:57
19. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 102:17 + 33:15
20. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 108:03 + 39:01
21. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 108:30 + 39:28
22. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 110:47 + 41:45
23. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 119:42 + 50:40
24. Ochmann Jens 22DXXX4 SG Zittau Süd 133:43 + 64:41
25. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 140:59 + 71:57
26. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 146:01 + 76:59
27. Dvořák František LDC7701 KOB Děčín 156:33 + 87:31
28. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 158:56 + 89:54
Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín DISK
Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA DISK
Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering DISK
Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha DISK
H45
7.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:17
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 59:30 + 8:13
3. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 59:55 + 8:38
4. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 60:42 + 9:25
5. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 60:49 + 9:32
6. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 61:15 + 9:58
7. Rydl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:19 + 12:02
8. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:10 + 15:53
9. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:03 + 16:46
10. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:28 + 17:11
11. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 69:55 + 18:38
12. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 73:13 + 21:56
13. Valášek Petr KAM6600 OK Kamenice 76:48 + 25:31
14. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:21 + 26:04
15. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:18 + 28:01
16. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:37 + 29:20
17. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:10 + 29:53
18. Šašek Luděk SOB6901 SOBSA 81:20 + 30:03
19. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:46 + 30:29
20. Tomandl Jan 44C7000 Neregistrovaní 85:35 + 34:18
21. Kudrass Peter 22DXXX3 SG Zittau Süd 88:32 + 37:15
22. Linka Vladislav SUL5701 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 89:41 + 38:24
23. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 90:50 + 39:33
24. Eichler Petr KAS6900 KOB KAS 91:52 + 40:35
25. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 94:10 + 42:53
26. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 94:32 + 43:15
27. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 95:34 + 44:17
28. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:59 + 44:42
29. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:22 + 45:05
30. Širůček Jaromír 73C6200 xxx 99:10 + 47:53
31. Müller Robert 3XX6900 POT 101:33 + 50:16
32. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 106:14 + 54:57
33. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 122:05 + 70:48
34. Rohan Pavel PVP6700 VSS Přírodověda Praha 127:12 + 75:55
35. Pavel Jiří TJN7100 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 130:34 + 79:17
H55
5.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 51:55
2. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 53:49 + 1:54
3. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 55:14 + 3:19
4. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 56:48 + 4:53
5. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 57:08 + 5:13
6. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 59:37 + 7:42
7. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 59:50 + 7:55
8. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 61:00 + 9:05
9. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 61:51 + 9:56
10. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 63:46 + 11:51
11. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 65:35 + 13:40
12. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 66:28 + 14:33
13. Holas Vladimír TUR5601 OOB TJ Turnov 66:48 + 14:53
14. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 71:56 + 20:01
15. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 73:13 + 21:18
16. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 73:28 + 21:33
17. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 74:39 + 22:44
18. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 75:41 + 23:46
19. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 77:34 + 25:39
20. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 79:24 + 27:29
21. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:40 + 29:45
22. Šulc Miroslav TUR5804 OOB TJ Turnov 82:27 + 30:32
23. Pěnička Libor TJN6000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:48 + 31:53
24. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 85:10 + 33:15
25. Vlk Josef LDC5801 KOB Děčín 87:09 + 35:14
26. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 89:58 + 38:03
27. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 90:16 + 38:21
28. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 91:21 + 39:26
29. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 94:18 + 42:23
30. Machálek Miloslav VLI5701 Slavia Liberec orienteering 96:15 + 44:20
31. Niemiec Janusz 88P5400 MKS Paulinum Jelenia Góra 97:13 + 45:18
32. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 97:26 + 45:31
33. Šubrt Jiří TEP6100 Tempo Praha 103:20 + 51:25
34. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 109:55 + 58:00
35. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 126:00 + 74:05
Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering DISK
Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava DISK
H65
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:41
2. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 50:53 + 0:12
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:12 + 0:31
4. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 55:29 + 4:48
5. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 55:57 + 5:16
6. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:15 + 5:34
7. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:23 + 5:42
8. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 56:50 + 6:09
9. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 58:03 + 7:22
10. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 61:51 + 11:10
11. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 61:59 + 11:18
12. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 62:06 + 11:25
13. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 63:39 + 12:58
14. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 63:59 + 13:18
15. Mikan Vladimír SJC4805 Sportcentrum Jičín 64:22 + 13:41
16. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 66:22 + 15:41
17. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 67:08 + 16:27
18. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 67:40 + 16:59
19. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:45 + 17:04
20. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 69:26 + 18:45
21. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 69:52 + 19:11
22. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 72:56 + 22:15
23. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:37 + 22:56
24. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 74:20 + 23:39
25. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:36 + 23:55
26. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 74:39 + 23:58
27. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 75:12 + 24:31
28. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 75:37 + 24:56
29. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 75:49 + 25:08
30. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 76:48 + 26:07
31. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 77:43 + 27:02
32. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 78:24 + 27:43
33. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 80:01 + 29:20
34. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 81:20 + 30:39
35. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:07 + 31:26
36. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB KAS 84:04 + 33:23
37. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 84:55 + 34:14
38. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 85:10 + 34:29
39. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 87:49 + 37:08
40. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 90:16 + 39:35
41. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 107:00 + 56:19
T5
4.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP SK Praga 47:32
2. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:21 + 2:49
3. Sokolář Ondra TUV SOK TJ Turnov 52:30 + 4:58
3. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 52:30 + 4:58
5. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 52:36 + 5:04
6. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 53:45 + 6:13
7. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 54:44 + 7:12
8. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:48 + 8:16
9. Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka 56:38 + 9:06
10. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 57:54 + 10:22
11. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 58:42 + 11:10
12. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 59:19 + 11:47
13. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 60:33 + 13:01
14. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 60:48 + 13:16
15. Jerowicz Roman NER 61:38 + 14:06
16. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 62:03 + 14:31
17. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:48 + 15:16
18. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 65:15 + 17:43
19. Prevužňák Martin SMR SK SNS Smržovka 65:30 + 17:58
20. Puš Roman STH7501 SK Studenec 66:41 + 19:09
21. Kvapilová Jana TUR OOB TJ Turnov 68:36 + 21:04
22. Keltner Marek 92X7600 Jizerky 69:19 + 21:47
23. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 70:37 + 23:05
24. Nejedlo David LLI7100 TJ Loko Liberec 72:53 + 25:21
25. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:54 + 28:22
26. Kostelník Jan TJNxxx1 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:09 + 28:37
27. Blín Oldřich 92X6900 Jizerky 76:14 + 28:42
28. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 77:38 + 30:06
29. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:11 + 31:39
30. Zeman Tomáš DCE KOB Dobřichovice 82:07 + 34:35
31. Brabencová Alena SOB7150 SOBSA 85:44 + 38:12
32. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 86:09 + 38:37
33. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 88:51 + 41:19
34. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 89:42 + 42:10
35. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 90:01 + 42:29
36. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 91:15 + 43:43
37. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 93:36 + 46:04
38. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 95:27 + 47:55
39. Gruncl Vojtěch VLI8601 Slavia Liberec orienteering 97:44 + 50:12
40. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 117:16 + 69:44
Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec DISK