Výsledky závodu: Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
21.05.2016
Místo konání:
Nové Sedliště
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Černý Libor
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R3
Stavitel tratí:
Bartoš Luděk - R2
Kategorie:
D10L     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10L     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10L
3.20 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvoráková Katerina LPM0750 C OK Lokomotiva Plzeň 30:04
2. Sitrová Stepánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 38:09 + 8:05
3. Lostáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:20 + 18:16
4. Pekná Alzbeta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 50:12 + 20:08
5. Sobotová Katerina VPM0851 C KOS Slavia VŠ Plzeň 54:04 + 24:00
6. Maierová Victoria DCH0753 Radioelektronika Cheb 60:44 + 30:40
7. Bauerová Aneta SKV0752 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:37 + 33:33
8. Miseková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 63:45 + 33:41
9. Perinová Eliska 5MC0750 LK Slovan K.Vary 73:38 + 43:34
10. Vlasímská Karolína SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 73:59 + 43:55
11. Stiborová Apolena 1BC0800 Ski klub Karlovy Vary 78:00 + 47:56
12. Liberdová Magdaléna KSH0851 C OB Kašperské Hory 85:42 + 55:38
Stiborová Jolana 1BC0600 Ski klub Karlovy Vary DISK
MS Kovacová Nikola 68C0401 LK Nové Hamry 58:06 + 28:02
D10C
1.90 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlasímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 24:07
2. Kozísková Katerina LPM0652 C OK Lokomotiva Plzeň 24:12 + 0:05
3. Kolovratová Tereza 5MC0650 LK Slovan K.Vary 28:20 + 4:13
4. Reháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 38:25 + 14:18
5. Gelnerová Anna KRL0653 C Kometa Kralovice 43:57 + 19:50
6. Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 46:09 + 22:02
7. Hajsmanová Anna LPM0651 C OK Lokomotiva Plzeň 49:58 + 25:51
8. Miseková Katerina KAM0756 C OK Kamenice 51:02 + 26:55
9. Sobísková Lucie BSO0651 C KOB Baník Sokolov 53:08 + 29:01
10. Cadková Marcela KRL0654 C Kometa Kralovice 65:03 + 40:56
11. Malecková Pavlína PGP0850 C SK Praga 77:01 + 52:54
D12B
2.30 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simsová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 25:17
2. Malecková Hana PGP0550 B SK Praga 27:16 + 1:59
3. Ziebová Veronika NEJ0450 B TJ Jiskra Nejdek 32:17 + 7:00
4. Kulová Laura ONO0552 C SKOB Ostrov 36:48 + 11:31
5. Kolenatá Ema 5MC0451 LK Slovan K.Vary 38:54 + 13:37
6. Nejedlá Klára ONO0450 C SKOB Ostrov 41:56 + 16:39
7. Bartosová Marie MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně 43:51 + 18:34
8. Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 48:21 + 23:04
9. Novácková Johanka 5MC0454 LK Slovan K.Vary 51:15 + 25:58
10. Cáslavská Klára NEJ0550 C TJ Jiskra Nejdek 51:27 + 26:10
11. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:58 + 28:41
12. Dvoráková Karla 5MC0455 LK Slovan K.Vary 57:14 + 31:57
13. Sevcíková Anezka ONO0550 C SKOB Ostrov 61:54 + 36:37
14. Krízková Marie MAS0450 C KČT Aš 67:00 + 41:43
15. Kovácová Klauda MLA0458 MLOK Mariánské Lázně 69:50 + 44:33
16. Kolovratová Adéla 5MC0452 LK Slovan K.Vary 77:29 + 52:12
17. Stepánská Tereza KRL0553 C Kometa Kralovice 86:22 + 61:05
18. Perinová Zuzana 5MC0456 LK Slovan K.Vary 90:19 + 65:02
19. Smejkalová Víta 5MC0453 LK Slovan K.Vary 103:32 + 78:15
Nováková Anna SKV0452 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Blahutová Martina MFP0550 C VŠSK MFF UK Praha DISK
D14B
2.70 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stanková Radka VPM0452 B KOS Slavia VŠ Plzeň 30:15
2. Tichá Dorotea DKP0351 B Oddíl OB Kotlářka 34:17 + 4:02
3. Nádenícková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 34:18 + 4:03
4. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 34:22 + 4:07
5. Maresová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 36:09 + 5:54
6. Reháková Gabriela SKV0351 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:18 + 6:03
7. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 38:17 + 8:02
8. Radová Lucie DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka 44:33 + 14:18
9. Petríková Adéla MAS0352 C KČT Aš 47:09 + 16:54
10. Krízová Daniela MAS0250 C KČT Aš 48:05 + 17:50
11. Danková Dominika DCH0258 C Radioelektronika Cheb 54:11 + 23:56
12. Mudrová Katerina BSO0260 KOB Baník Sokolov 67:05 + 36:50
13. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 74:22 + 44:07
Stahlová Nela DCH0256 C Radioelektronika Cheb DISK
D16B
2.90 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 32:47
2. Cerná Katerina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 38:53 + 6:06
3. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 40:32 + 7:45
4. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 41:26 + 8:39
5. Nádenícková Pavla NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek 44:09 + 11:22
6. Lucanová Barbora MAS0051 C KČT Aš 44:39 + 11:52
7. Dlesková Dana BSO0151 C KOB Baník Sokolov 48:22 + 15:35
8. Stanková Markéta VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň 48:55 + 16:08
9. Mudrová Lenka KRL0052 B Kometa Kralovice 52:01 + 19:14
10. Zampachová Bára 5MC0150 LK Slovan K.Vary 52:53 + 20:06
11. Horová Eliska MLA0151 C MLOK Mariánské Lázně 53:11 + 20:24
12. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 56:40 + 23:53
13. Simsová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 62:40 + 29:53
D18B
3.30 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliska PGP9954 A SK Praga 30:23
2. Pelcová Tereza MAS9853 B KČT Aš 44:34 + 14:11
3. Dolezalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia VŠ Plzeň 46:33 + 16:10
4. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 48:10 + 17:47
5. Maresová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 48:35 + 18:12
D21C
4.20 km, 115 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6236
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 41:05 6501
2. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 41:55 + 0:50 6375
3. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 43:02 + 1:57 6206
4. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 45:59 + 4:54 5759
5. Cejková Katerina DKL5850 C KOB Kladno 49:58 + 8:53 5156
6. Dolezalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia VŠ Plzeň 68:30 + 27:25 2350
7. Typltová Hana OOL8750 C SK Haná orienteering 68:33 + 27:28 2342
8. Skvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 69:56 + 28:51 2133
9. Stepánová Petra OOL8950 C SK Haná orienteering 79:43 + 38:38 652
Jarosová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice DISK 0
Silhavá Lucie LPM9451 C OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
D35C
3.40 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 36:02
2. Hulcová Pavla KSH7753 C OB Kašperské Hory 37:48 + 1:46
3. Lostáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:16 + 2:14
4. Simsová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 38:51 + 2:49
5. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 39:25 + 3:23
6. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 41:30 + 5:28
7. Fisáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 42:59 + 6:57
8. Sauli Iva VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň 43:46 + 7:44
9. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 44:03 + 8:01
10. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 45:38 + 9:36
11. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:58 + 10:56
12. Nyklová Helena MFP7550 C VŠSK MFF UK Praha 48:02 + 12:00
13. Bredlerová Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:29 + 15:27
14. Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 54:05 + 18:03
15. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 56:13 + 20:11
16. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 59:30 + 23:28
17. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 62:02 + 26:00
18. Sustrová Hana KSH7755 C OB Kašperské Hory 64:28 + 28:26
19. Maresová Marcela NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek 66:07 + 30:05
20. Sitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 67:05 + 31:03
21. Richterová Lucie VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 67:37 + 31:35
22. Hajsmanová Gábina LPM7351 C OK Lokomotiva Plzeň 78:07 + 42:05
23. Bredlerová Gabriela SKV7451 C TJ Slovan Karlovy Vary 82:00 + 45:58
24. Malecková Iva PGP7559 C SK Praga 83:47 + 47:45
25. Cepicková Jana 1BC7305 Ski klub Karlovy Vary 85:10 + 49:08
26. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 89:14 + 53:12
27. Krízková Jitka MAS8050 C KČT Aš 100:20 + 64:18
D45C
2.90 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 36:10
2. Vejvodová Mirka LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň 42:56 + 6:46
3. Soupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 43:58 + 7:48
4. Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 46:06 + 9:56
5. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 50:43 + 14:33
6. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:08 + 14:58
7. Eschlboeck Gudrun 68A0001 TVN Linz 53:55 + 17:45
8. Silhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 58:18 + 22:08
9. Janecková Eva LPM6150 C OK Lokomotiva Plzeň 61:46 + 25:36
10. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 68:32 + 32:22
11. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 87:21 + 51:11
12. Huková Sárka ONO6850 C SKOB Ostrov 90:01 + 53:51
D55C
2.30 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:36
2. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 51:25 + 9:49
3. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:09 + 10:33
4. Strossová Jirina DCE5650 C KOB Dobřichovice 54:24 + 12:48
5. Zavadilová Nada SCP5450 C OK Sparta Praha 56:25 + 14:49
6. Dolezalová Libena VPM5950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 57:24 + 15:48
7. Patáková Mária KSH5751 C OB Kašperské Hory 95:34 + 53:58
D65C
2.20 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hankovská Jana PGP4050 C SK Praga 49:01
2. Rysavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 55:30 + 6:29
3. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 60:24 + 11:23
4. Horáková Magdalena NEJ4950 TJ Jiskra Nejdek 72:41 + 23:40
5. Zenkerová Miluse LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 94:34 + 45:33
H10L
3.20 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrásek Martin NNN0800 Neregistrovaní 31:45
2. Janousek Pavel DCH0902 Radioelektronika Cheb 32:35 + 0:50
3. Matousek Martin MFP0600 VŠSK MFF UK Praha 36:55 + 5:10
4. Pávek Stepán NEJ0700 C TJ Jiskra Nejdek 48:17 + 16:32
5. Vodrázka Stepán VPM0802 C KOS Slavia VŠ Plzeň 51:02 + 19:17
Vyskocil Jan 5MC0600 LK Slovan K.Vary DISK
MS Karliczek Tomás 68C0300 LK Nové Hamry 34:42 + 2:57
MS Kríz Filip 68C0400 LK Nové Hamry 28:52 +
H10C
1.90 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Subrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 28:32
2. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 29:21 + 0:49
3. Janoch Mikulás MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 32:37 + 4:05
4. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 33:20 + 4:48
5. Jecmen Matyás ONO0600 C SKOB Ostrov 34:32 + 6:00
6. Skrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 36:17 + 7:45
7. Veselenák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 39:32 + 11:00
8. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 40:19 + 11:47
9. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 41:02 + 12:30
10. Slechta Viktor LPM0600 C OK Lokomotiva Plzeň 43:57 + 15:25
11. Havlák Stepán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 45:12 + 16:40
12. Bejvancicky Josef KRL0703 Kometa Kralovice 49:06 + 20:34
13. Kulhánek Jáchym 5MC0602 LK Slovan K.Vary 122:10 + 93:38
14. Smejkal Robert 5MC0601 LK Slovan K.Vary 136:58 + 108:26
Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice DISK
H12B
2.40 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sterba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 20:53
2. Kurz Ondrej VPM0503 B KOS Slavia VŠ Plzeň 24:28 + 3:35
3. Heller Jirí ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 27:18 + 6:25
4. Cerny Jonás MLA0501 C MLOK Mariánské Lázně 29:22 + 8:29
5. Bauer Matyás SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 31:13 + 10:20
6. Janoch Samuel MLA0502 C MLOK Mariánské Lázně 31:47 + 10:54
7. Dvorák Jan 5MC0402 LK Slovan K.Vary 33:18 + 12:25
8. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 35:29 + 14:36
9. Stehlík Simon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 36:08 + 15:15
10. Sobota Ondrej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 41:51 + 20:58
11. Hasman Jakub VPM0500 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:57 + 21:04
12. Subrt Vojtech DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 46:15 + 25:22
13. Sustr Ondrej KSH0501 C OB Kašperské Hory 46:44 + 25:51
14. Kulhánek Ondra 5MC0400 LK Slovan K.Vary 64:48 + 43:55
15. Szabó Vojtech LPM0503 C OK Lokomotiva Plzeň 70:28 + 49:35
16. Cáslavsky David NEJ0401 C TJ Jiskra Nejdek 70:43 + 49:50
17. Kohoutek Vojtech DKP0503 C Oddíl OB Kotlářka 81:07 + 60:14
18. Kollár Nikola 5MC0401 LK Slovan K.Vary 117:06 + 96:13
19. Kosina Tobiás SKV0502 C TJ Slovan Karlovy Vary 119:06 + 98:13
Rádl Mikes 5MC0500 LK Slovan K.Vary DISK
Huk Michael ONO0500 C SKOB Ostrov DISK
H14B
3.30 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simsa Martin PGP0309 A SK Praga 26:56
2. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 32:51 + 5:55
3. Subrt Matej DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 32:59 + 6:03
4. Vítecek Jáchym DKP0204 C Oddíl OB Kotlářka 33:29 + 6:33
5. Mayer Simon KSH0202 C OB Kašperské Hory 40:33 + 13:37
6. Hejduk Zdenek BSO0201 B KOB Baník Sokolov 44:17 + 17:21
7. Sustr Antonín KSH0201 B OB Kašperské Hory 47:31 + 20:35
8. Jirka Matyás ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 52:31 + 25:35
9. Spevácek Vojtech VPM0205 C KOS Slavia VŠ Plzeň 54:04 + 27:08
10. Cepicka Ladislav 1BC0305 Ski klub Karlovy Vary 55:46 + 28:50
11. Kohoutek Oldrich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 56:50 + 29:54
12. Sesták Stepán MLA0302 B MLOK Mariánské Lázně 57:53 + 30:57
13. Krízek Josef MAS0201 C KČT Aš 58:29 + 31:33
14. Milota Bretislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 68:50 + 41:54
15. Vendelberger Tomás MAS0302 C KČT Aš 81:00 + 54:04
16. Novák Ondrej MLA0303 C MLOK Mariánské Lázně 96:48 + 69:52
Kovác Frantisek MLA0201 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Weissar Samuel LPM0300 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
H16B
3.70 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Siegl Matyás PGP0104 A SK Praga 36:46
2. Newiak Nick NEJ0101 B TJ Jiskra Nejdek 37:35 + 0:49
3. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 47:06 + 10:20
4. Cerny Jan MAS0100 B KČT Aš 47:38 + 10:52
5. Tesarík Jáchym DKP0106 C Oddíl OB Kotlářka 49:38 + 12:52
6. Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 51:51 + 15:05
7. Bartos Václav PGP0105 C SK Praga 63:40 + 26:54
Vecko Jan NEJ0002 B TJ Jiskra Nejdek DISK
H18B
4.10 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 59:07
H21C
5.20 km, 155 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7359
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vales Jirí LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 40:33 7767
2. Petras Tomás VAM8801 C OOB Vamberk 42:31 + 1:58 7416
3. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 42:58 + 2:25 7335
4. Vodrázka Ondrej VPM7702 C KOS Slavia VŠ Plzeň 43:24 + 2:51 7258
5. Pilar Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 44:56 + 4:23 6984
6. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 46:53 + 6:20 6636
7. Silhavy Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 47:13 + 6:40 6576
8. Boránek Petr VSP7000 C USK Praha 47:40 + 7:07 6496
9. Václavek Tomás STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 48:38 + 8:05 6323
10. Bartos Vojtech PGP9809 A SK Praga 53:49 + 13:16 5397
11. Lepsík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 54:35 + 14:02 5260
12. Zdráhal Tomás OOL5301 C SK Haná orienteering 56:42 + 16:09 4882
13. Blaha Ondrej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 63:27 + 22:54 3676
14. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 67:25 + 26:52 2967
15. Hulec Jakub KSH8401 C OB Kašperské Hory 67:36 + 27:03 2934
16. Paták Pavel KSH8501 C OB Kašperské Hory 67:43 + 27:10 2913
17. Snyrch Marek OOL8700 C SK Haná orienteering 80:26 + 39:53 641
18. Vonásek Adam LPM9101 C OK Lokomotiva Plzeň 86:51 + 46:18 0
19. Stepán Marek OOL8900 C SK Haná orienteering 114:13 + 73:40 0
H35C
4.10 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritter Ales ONO7401 C SKOB Ostrov 33:54
2. Kurz Zdenek VPM6301 C KOS Slavia VŠ Plzeň 37:40 + 3:46
3. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 39:51 + 5:57
4. Vlasímsky Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:21 + 8:27
5. Nejedly Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 43:07 + 9:13
6. Vítecek Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 45:08 + 11:14
7. Kucera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 45:22 + 11:28
8. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:55 + 15:01
9. Sevcík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 51:36 + 17:42
10. Heller Jirí ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 52:04 + 18:10
11. Jecmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 54:20 + 20:26
12. Dvorák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 55:45 + 21:51
13. Mares Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 56:27 + 22:33
14. Kroupa Stepán VPM6904 C KOS Slavia VŠ Plzeň 57:21 + 23:27
15. Valtr Pavel MFP6600 VŠSK MFF UK Praha 57:38 + 23:44
16. Rehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 60:49 + 26:55
17. Stekl Vilém ONO7201 C SKOB Ostrov 68:10 + 34:16
18. Bodurka Jaroslav KRL7301 C Kometa Kralovice 73:29 + 39:35
19. Sitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 73:48 + 39:54
20. Liberda Ondrej KSH7508 C OB Kašperské Hory 74:12 + 40:18
21. Zeman Tomás DCE7500 C KOB Dobřichovice 83:12 + 49:18
22. Cerny Marcel MAS7201 C KČT Aš 95:12 + 61:18
Slapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Pávek Jirí NEJ7700 C TJ Jiskra Nejdek DISK
Krízek Filip MAS7822 KČT Aš DISK
H45C
3.70 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovár Jindrich MAS6800 C KČT Aš 38:46
2. Subrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 40:11 + 1:25
3. Václavek Jirí STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 42:14 + 3:28
4. Simsa Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 42:49 + 4:03
5. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 43:03 + 4:17
5. Michalec Jan DCH5701 C Radioelektronika Cheb 43:03 + 4:17
7. Rehorek Jaros SKV6301 C TJ Slovan Karlovy Vary 44:13 + 5:27
8. Pilar Karel MAS5501 C KČT Aš 44:46 + 6:00
9. Vlach Miroslav DCH6101 C Radioelektronika Cheb 48:34 + 9:48
10. Kavka Jirí SCP5900 C OK Sparta Praha 49:40 + 10:54
11. Stanek Rostislav VPM6801 C KOS Slavia VŠ Plzeň 49:46 + 11:00
12. Jirousek Petr LPM7001 C OK Lokomotiva Plzeň 52:22 + 13:36
13. Sustr Pavel KSH7001 C OB Kašperské Hory 55:42 + 16:56
14. Nádenícek Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 56:27 + 17:41
15. Soupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 58:02 + 19:16
15. Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 58:02 + 19:16
17. Eschlboeck Rainer 68A0000 TVN Linz 71:50 + 33:04
18. Cech Petr DCH6002 C Radioelektronika Cheb 74:29 + 35:43
19. Zieba Jaroslav NEJ6500 C TJ Jiskra Nejdek 77:21 + 38:35
20. Malecek Vít PGP6801 C SK Praga 94:48 + 56:02
Solomko Vladimír BSO7003 C KOB Baník Sokolov DISK
H55C
3.20 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 41:34
2. Jaros Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 42:13 + 0:39
3. Gurka Jirí TUV4601 C SOK TJ Turnov 42:36 + 1:02
4. Precek Zdenek SCP5200 C OK Sparta Praha 43:12 + 1:38
5. Choteticky Václav MAS5200 C KČT Aš 44:17 + 2:43
6. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 46:06 + 4:32
7. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:07 + 5:33
8. Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:31 + 5:57
9. Sváb Jan VSP5801 C USK Praha 53:03 + 11:29
10. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 54:14 + 12:40
11. Blazek Jirí VPM5009 C KOS Slavia VŠ Plzeň 55:20 + 13:46
12. Pech Jirí LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 64:18 + 22:44
13. Thomée Anders 16S0000 IFK Mora OK 65:34 + 24:00
14. Dolezal Jan VPM5701 C KOS Slavia VŠ Plzeň 66:56 + 25:22
15. Schejbal Ladislav DCH5301 C Radioelektronika Cheb 86:23 + 44:49
H65C
2.90 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 37:42
2. Horínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 41:16 + 3:34
3. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 44:01 + 6:19
4. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 46:07 + 8:25
5. Fisak Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 47:12 + 9:30
6. Fiala Milos KSH4801 C OB Kašperské Hory 49:32 + 11:50
7. Sklenár Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 50:52 + 13:10
8. Rysavy Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 51:07 + 13:25
9. Sklenár Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 51:29 + 13:47
10. Novák Milos SCP4600 C OK Sparta Praha 52:20 + 14:38
11. Janecek Eduard LPM5100 C OK Lokomotiva Plzeň 53:47 + 16:05
12. Mágr Zdenek LCV5000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 57:51 + 20:09
13. Nykles Vladimír VPM4702 C KOS Slavia VŠ Plzeň 60:55 + 23:13
14. Hamácek Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 61:47 + 24:05
15. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 64:59 + 27:17
H70C
2.30 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 41:24
2. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 54:27 + 13:03
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 102:19 + 60:55
HDR
3.20 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Muchka Matyás 68C0601 LK Nové Hamry 27:18
2. Vodrázková Barbora VPM1050 C KOS Slavia VŠ Plzeň 28:19 + 1:01
3. Hasman Jindra VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 33:11 + 5:53
4. Blahutová Lucie MFP0951 VŠSK MFF UK Praha 35:58 + 8:40
5. Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 37:57 + 10:39
6. Fisáková Leonka MLA1111 MLOK Mariánské Lázně 38:03 + 10:45
7. Vorácková Pavlína MAS0650 KČT Aš 38:07 + 10:49
8. Krízek Ivo MAS0801 C KČT Aš 41:27 + 14:09
9. Bursa Aron LPM1111 OK Lokomotiva Plzeň 42:02 + 14:44
10. Fischer Michal NNN Neregistrovaní 42:27 + 15:09
11. Sterba Lukás SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:49 + 15:31
12. Jecmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 42:53 + 15:35
13. Fischerová Martina NNN Neregistrovaní 43:06 + 15:48
14. Kuspálová Bára ROU0850 C SKOB Roudnice nad Labem 43:19 + 16:01
15. Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 44:49 + 17:31
16. Samatová Viola DCH0955 Radioelektronika Cheb 45:37 + 18:19
17. Pejsová Barbora 68C0801 LK Nové Hamry 46:19 + 19:01
18. Cáslavská Barbora NEJ0850 TJ Jiskra Nejdek 47:23 + 20:05
19. Gregor Richard BSO0900 C KOB Baník Sokolov 50:24 + 23:06
20. Sterík Jan 68C0501 LK Nové Hamry 50:52 + 23:34
21. Pichlík Tomás 68C0500 LK Nové Hamry 50:58 + 23:40
22. Louda Jakub 68C0600 LK Nové Hamry 51:57 + 24:39
23. Nenicka Antonín MLA MLOK Mariánské Lázně 52:07 + 24:49
24. Sterík Jakub 68C1000 LK Nové Hamry 52:48 + 25:30
25. Gregor Ondrej BSO1200 C KOB Baník Sokolov 52:53 + 25:35
26. Pejsa Antonín 68C1300 LK Nové Hamry 53:03 + 25:45
27. Cepicka Antonín 1BC1105 Ski klub Karlovy Vary 56:58 + 29:40
28. Kovác Roman 68C1100 LK Nové Hamry 57:42 + 30:24
29. König Petr 68C0800 LK Nové Hamry 58:19 + 31:01
30. Krízek Vilém MAS1000 C KČT Aš 61:20 + 34:02
31. Pjencák Adam MAS0802 KČT Aš 62:10 + 34:52
32. Pávková Anna NEJ1350 TJ Jiskra Nejdek 65:00 + 37:42
33. Hulec Frantisek KSH1101 OB Kašperské Hory 76:54 + 49:36
34. Pilar Karel LPM1200 C OK Lokomotiva Plzeň 87:58 + 60:40
35. Pilarová Marie LPM1050 C OK Lokomotiva Plzeň 87:59 + 60:41
P
2.30 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miseková Martina KAM7851 C OK Kamenice 34:19
2. Homola Dusan 34:46 + 0:27
3. Turcinová Anna 1BC0200 Ski klub Karlovy Vary 38:25 + 4:06
4. Fischerová Jana NNN Neregistrovaní 40:24 + 6:05
5. Turcinová Kamila 1BC7600 Ski klub Karlovy Vary 40:48 + 6:29
6. Snyrchová Bozena OOL5050 C SK Haná orienteering 43:18 + 8:59
7. Danek Patrik NNN Neregistrovaní 45:49 + 11:30
8. Kukla Martin DCH0118 Radioelektronika Cheb 48:53 + 14:34
9. Ziebová Lenka NEJ7251 C TJ Jiskra Nejdek 50:57 + 16:38
10. Sasek Pavel 68C7500 LK Nové Hamry 51:58 + 17:39
11. Karliczeková Martina 68C7601 LK Nové Hamry 52:26 + 18:07
12. Misek Michal NNN Neregistrovaní 53:02 + 18:43
13. Lipavská Klára 68C0201 LK Nové Hamry 54:44 + 20:25
14. Pichlíková Martina 68C7600 LK Nové Hamry 57:35 + 23:16
15. Kassáková Anna 68C0200 LK Nové Hamry 57:40 + 23:21
16. Valvodová Jitka 68C7100 LK Nové Hamry 57:50 + 23:31
17. Pávková Jana NEJ7850 TJ Jiskra Nejdek 59:10 + 24:51
18. Koprivová M+M NNN Neregistrovaní 63:05 + 28:46
19. Stepánová Michaela NNN0050 Neregistrovaní 72:30 + 38:11
20. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 73:41 + 39:22
21. Karliczek Jan 68C0000 LK Nové Hamry 82:08 + 47:49
22. Bicencová Kvetoslava 68C0100 LK Nové Hamry 82:30 + 48:11
Novácek Jan DISK
Sevcík Daniel ONO0200 C SKOB Ostrov DISK
T
3.30 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cáslavsky Jakub NEJ7200 TJ Jiskra Nejdek 60:15
2. Bartosová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 77:14 + 16:59
3. Nenicková Jana MLA MLOK Mariánské Lázně 88:41 + 28:26
4. Pekná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem 104:23 + 44:08