Výsledky závodu: Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček

Datum:
22.05.2016
Místo konání:
Nové Sedliště
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Černý Libor
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R3
Stavitel tratí:
Kunc Petr - R3
Kategorie:
D10L     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10L     H10C     H12B     H14B     H16B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10L
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cesáková Alice 1BC0700 Ski klub Karlovy Vary 27:00
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 34:49 + 7:49
3. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 36:21 + 9:21
4. Sitrová Stepánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 42:26 + 15:26
5. Pekná Alzbeta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 49:14 + 22:14
6. Perinová Eliska 5MC0750 LK Slovan K.Vary 49:43 + 22:43
7. Lostáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:10 + 25:10
8. Novotná Kristína DCH0655 Radioelektronika Cheb 52:36 + 25:36
9. Stiborová Jolana 1BC0600 Ski klub Karlovy Vary 60:01 + 33:01
10. Liberdová Magdaléna KSH0851 OB Kašperské Hory 62:00 + 35:00
11. Miseková Lucie KAM1050 OK Kamenice 62:10 + 35:10
12. Vlasímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 81:31 + 54:31
13. Stiborová Apolena 1BC0800 Ski klub Karlovy Vary 93:36 + 66:36
MS Kovacová Nikola 68C0401 LK Nové Hamry 56:05 + 29:05
D10C
2.00 km, 60 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozísková Katerina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 39:32
2. Vlasímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 42:31 + 2:59
3. Malecková Pavlína PGP0850 SK Praga 43:55 + 4:23
4. Kolovratová Tereza 5MC0650 LK Slovan K.Vary 47:07 + 7:35
5. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 47:33 + 8:01
6. Sobísková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 56:26 + 16:54
7. Cadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 56:34 + 17:02
8. Reháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 58:06 + 18:34
9. Miseková Katerina KAM0756 OK Kamenice 59:02 + 19:30
10. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 68:27 + 28:55
11. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 71:37 + 32:05
D12B
2.50 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sauli Katerina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:45
2. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 29:08 + 1:23
3. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 30:22 + 2:37
4. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 32:33 + 4:48
5. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 32:39 + 4:54
6. Malecková Hana PGP0550 SK Praga 36:33 + 8:48
7. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 40:03 + 12:18
8. Simsová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 40:17 + 12:32
9. Kovácová Klauda MLA0458 MLOK Mariánské Lázně 42:25 + 14:40
10. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 45:19 + 17:34
11. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 46:25 + 18:40
12. Cesáková Eliska 1BC Ski klub Karlovy Vary 46:45 + 19:00
13. Sevcíková Anezka ONO0550 SKOB Ostrov 48:36 + 20:51
14. Perinová Zuzana 5MC0456 LK Slovan K.Vary 52:04 + 24:19
15. Kolenatá Ema 5MC0451 LK Slovan K.Vary 55:34 + 27:49
16. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 58:32 + 30:47
17. Krízková Marie MAS0450 KČT Aš 59:27 + 31:42
18. Novácková Johanka 5MC0454 LK Slovan K.Vary 60:12 + 32:27
19. Cesáková Ivana 1BC0500 Ski klub Karlovy Vary 60:23 + 32:38
20. Perinová Anicka NNN Neregistrovaní 63:09 + 35:24
21. Stepánská Tereza KRL0553 Kometa Kralovice 64:25 + 36:40
22. Smejkalová Víta 5MC0453 LK Slovan K.Vary 66:58 + 39:13
23. Nováková Anna SKV0452 TJ Slovan Karlovy Vary 69:44 + 41:59
24. Dvoráková Karla 5MC0455 LK Slovan K.Vary 73:28 + 45:43
25. Kolovratová Adéla 5MC0452 LK Slovan K.Vary 75:21 + 47:36
Cáslavská Klára NEJ0550 TJ Jiskra Nejdek DISK
D14B
3.70 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 38:52
2. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 40:18 + 1:26
3. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 42:19 + 3:27
4. Nádenícková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 43:47 + 4:55
5. Stanková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:34 + 5:42
6. Krízová Daniela MAS0250 KČT Aš 48:32 + 9:40
7. Maresová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 49:34 + 10:42
8. Reháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 69:46 + 30:54
9. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 93:24 + 54:32
10. Stahlová Nela DCH0256 Radioelektronika Cheb 104:18 + 65:26
Petríková Adéla MAS0352 KČT Aš DISK
Radová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka DISK
D16B
4.60 km, 145 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 49:20
2. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 52:22 + 3:02
3. Cerná Katerina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 59:47 + 10:27
4. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 61:20 + 12:00
5. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 62:48 + 13:28
6. Nádenícková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 76:14 + 26:54
7. Zampachová Bára 5MC0150 LK Slovan K.Vary 80:07 + 30:47
8. Lucanová Barbora MAS0051 KČT Aš 85:25 + 36:05
9. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 91:20 + 42:00
10. Horová Eliska MLA0151 MLOK Mariánské Lázně 107:15 + 57:55
Simsová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha DISK
Stanková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D18B
5.00 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliska PGP9954 SK Praga 45:58
2. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 59:06 + 13:08
3. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 70:56 + 24:58
4. Dolezalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:39 + 27:41
Maresová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek DISK
D21C
6.90 km, 185 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5261
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 60:53 5630
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 66:19 + 5:26 5194
3. Setínková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 69:15 + 8:22 4958
4. Cejková Katerina DKL5850 KOB Kladno 71:16 + 10:23 4796
5. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 90:39 + 29:46 3239
6. Dolezalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:33 + 30:40 3167
7. Stepánová Petra OOL8950 SK Haná orienteering 96:41 + 35:48 2754
D35C
5.40 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simsová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 53:27
2. Fisáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 54:48 + 1:21
3. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 57:21 + 3:54
4. Lostáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:48 + 6:21
5. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:12 + 7:45
6. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 64:34 + 11:07
7. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 65:19 + 11:52
8. Sauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:26 + 11:59
9. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 72:59 + 19:32
10. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 73:09 + 19:42
11. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 79:08 + 25:41
12. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 80:17 + 26:50
13. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 80:21 + 26:54
14. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 85:42 + 32:15
15. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 89:19 + 35:52
16. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:05 + 37:38
17. Maresová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 103:30 + 50:03
18. Polcarová Marcela NEJ7250 TJ Jiskra Nejdek 114:21 + 60:54
19. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 117:29 + 64:02
20. Sustrová Hana KSH7755 OB Kašperské Hory 118:13 + 64:46
21. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 119:02 + 65:35
22. Cepicková Jana 1BC7305 Ski klub Karlovy Vary 132:35 + 79:08
Malecková Iva PGP7559 SK Praga DISK
D45C
4.20 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 50:06
2. Silhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 62:48 + 12:42
3. Eschlboeck Gudrun 68A0001 TVN Linz 64:15 + 14:09
4. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 68:02 + 17:56
5. Papezová Jindra DCH6552 Radioelektronika Cheb 87:36 + 37:30
6. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 90:35 + 40:29
7. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 95:20 + 45:14
8. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 98:18 + 48:12
9. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 115:43 + 65:37
Soupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň DISK
D55C
3.70 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 56:49
2. Strossová Jirina DCE5650 KOB Dobřichovice 57:10 + 0:21
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 68:56 + 12:07
4. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 72:25 + 15:36
5. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 85:16 + 28:27
6. Dolezalová Libena VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 89:04 + 32:15
7. Patáková Mária KSH5751 OB Kašperské Hory 110:53 + 54:04
D65C
3.00 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:53
2. Hankovská Jana PGP4050 SK Praga 61:58 + 0:05
3. Rysavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 63:48 + 1:55
4. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 81:59 + 20:06
5. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 96:23 + 34:30
6. Nyklová Helena 2RC5150 Dalovice 102:20 + 40:27
H10L
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matousek Martin MFP0600 VŠSK MFF UK Praha 33:52
2. Vyskocil Jan 5MC0600 LK Slovan K.Vary 37:07 + 3:15
3. Novotny Vítek DCH0901 Radioelektronika Cheb 40:01 + 6:09
4. Pávek Stepán NEJ0700 TJ Jiskra Nejdek 66:53 + 33:01
5. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 76:08 + 42:16
MS Karliczek Tomás 68C0300 LK Nové Hamry 29:33 +
MS Kríz Filip 68C0400 LK Nové Hamry 26:06 +
H10C
2.00 km, 60 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikulás MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 25:08
2. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 26:06 + 0:58
3. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 27:38 + 2:30
4. Skrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 34:21 + 9:13
5. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 39:11 + 14:03
6. Jecmen Matyás ONO0600 SKOB Ostrov 39:44 + 14:36
7. Havlák Stepán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 39:53 + 14:45
8. Subrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 39:55 + 14:47
9. Veselenák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 48:51 + 23:43
10. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 48:53 + 23:45
11. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 49:12 + 24:04
12. Smejkal Robert 5MC0601 LK Slovan K.Vary 55:36 + 30:28
13. Bejvancicky Josef KRL0703 Kometa Kralovice 58:44 + 33:36
14. Slechta Viktor LPM0600 OK Lokomotiva Plzeň 58:56 + 33:48
15. Kulhánek Jáchym 5MC0602 LK Slovan K.Vary 76:48 + 51:40
H12B
2.50 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondrej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:42
2. Sterba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 22:00 + 2:18
3. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 25:26 + 5:44
4. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 26:20 + 6:38
5. Kohoutek Vojtech DKP0503 Oddíl OB Kotlářka 29:58 + 10:16
6. Subrt Vojtech DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 31:14 + 11:32
7. Heller Jirí ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 32:04 + 12:22
8. Bauer Matyás SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 34:26 + 14:44
9. Cerny Jonás MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 34:41 + 14:59
10. Hasman Jakub VPM0500 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:03 + 16:21
11. Stehlík Simon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 37:18 + 17:36
12. Kulhánek Ondra 5MC0400 LK Slovan K.Vary 37:29 + 17:47
13. Kollár Nikola 5MC0401 LK Slovan K.Vary 37:34 + 17:52
14. Kosina Tobiás SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 42:00 + 22:18
15. Dvorák Jan 5MC0402 LK Slovan K.Vary 45:05 + 25:23
16. Sustr Ondrej KSH0501 OB Kašperské Hory 47:44 + 28:02
17. Szabó Vojtech LPM0503 OK Lokomotiva Plzeň 67:58 + 48:16
18. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 72:01 + 52:19
19. Rádl Mikes 5MC0500 LK Slovan K.Vary 80:26 + 60:44
H14B
3.80 km, 125 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simsa Martin PGP0309 SK Praga 27:25
2. Kurz Simon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:46 + 1:21
3. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 32:13 + 4:48
4. Subrt Matej DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 32:18 + 4:53
5. Sauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:37 + 5:12
6. Spevácek Vojtech VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:40 + 14:15
7. Sustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 51:11 + 23:46
8. Cepicka Ladislav 1BC0305 Ski klub Karlovy Vary 51:46 + 24:21
9. Kohoutek Oldrich BSO0301 KOB Baník Sokolov 52:19 + 24:54
10. Milota Bretislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 52:24 + 24:59
11. Jirka Matyás ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 54:11 + 26:46
12. Krízek Josef MAS0201 KČT Aš 58:56 + 31:31
13. Mayer Simon KSH0202 OB Kašperské Hory 62:26 + 35:01
14. Trpák Jan DCH0309 Radioelektronika Cheb 63:04 + 35:39
15. Kovác Frantisek MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 64:27 + 37:02
16. Vítecek Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 68:01 + 40:36
17. Vendelberger Tomás MAS0302 KČT Aš 81:49 + 54:24
18. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 104:02 + 76:37
19. Novák Ondrej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 163:43 + 136:18
Sesták Stepán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně DISK
H16B
5.30 km, 150 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Newiak Nick NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 45:03
2. Cerny Jan MAS0100 KČT Aš 50:07 + 5:04
3. Siegl Matyás PGP0104 SK Praga 51:44 + 6:41
4. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 55:30 + 10:27
5. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 58:31 + 13:28
6. Bartos Václav PGP0105 SK Praga 64:18 + 19:15
7. Tesarík Jáchym DKP0106 Oddíl OB Kotlářka 66:47 + 21:44
8. Dellinger Mikulás NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 104:47 + 59:44
H21C
10.40 km, 260 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7052
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vales Jirí LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 72:13 7449
2. Petras Tomás VAM8801 OOB Vamberk 76:05 + 3:52 7093
3. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 81:17 + 9:04 6614
4. Bartos Vojtech PGP9809 SK Praga 83:37 + 11:24 6399
5. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 90:52 + 18:39 5731
6. Boránek Petr VSP7000 USK Praha 94:03 + 21:50 5437
7. Václavek Tomás STE5809 SK SKI-OB Šternberk 100:19 + 28:06 4860
8. Silhavy Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 104:21 + 32:08 4488
9. Cechura Tomás LPM8900 OK Lokomotiva Plzeň 110:17 + 38:04 3942
10. Zdráhal Tomás OOL5301 SK Haná orienteering 120:21 + 48:08 3014
11. Broz Jan LPM8903 OK Lokomotiva Plzeň 122:58 + 50:45
12. Neumann Petr NNN8700 Neregistrovaní 123:54 + 51:41
13. Paták Pavel KSH8501 OB Kašperské Hory 129:13 + 57:00 2197
14. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 129:40 + 57:27 2155
15. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 144:52 + 72:39 755
16. Hering Jan LPM8504 OK Lokomotiva Plzeň 153:39 + 81:26 0
17. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 156:12 + 83:59 0
Stepán Marek OOL8900 SK Haná orienteering DISK 0
Blaha Ondrej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Snyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering DISK 0
H35C
7.40 km, 225 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritter Ales ONO7401 SKOB Ostrov 59:01
2. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 67:19 + 8:18
3. Vlasímsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 71:24 + 12:23
4. Kucera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 72:55 + 13:54
5. Sevcík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 76:33 + 17:32
6. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 77:28 + 18:27
7. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 77:30 + 18:29
8. Kurz Zdenek VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 84:29 + 25:28
9. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 86:45 + 27:44
10. Mares Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 86:56 + 27:55
11. Fiser Pavel NNN Neregistrovaní 86:57 + 27:56
12. Vítecek Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 87:53 + 28:52
13. Nejedly Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 88:55 + 29:54
14. Jecmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 90:09 + 31:08
15. Krízek Filip MAS7822 KČT Aš 92:39 + 33:38
16. Rehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 93:14 + 34:13
17. Heller Jirí ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 101:31 + 42:30
18. Cerny Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 104:27 + 45:26
19. Sitra Vladimir LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 105:19 + 46:18
20. Sedlácek Tomás KRL6401 Kometa Kralovice 106:29 + 47:28
21. Pávek Jirí NEJ7700 TJ Jiskra Nejdek 113:40 + 54:39
22. Kroupa Stepán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň 122:33 + 63:32
23. Stekl Vilém ONO7201 SKOB Ostrov 132:56 + 73:55
24. Cerny Marcel MAS7201 KČT Aš 153:55 + 94:54
25. Liberda Ondrej KSH7508 OB Kašperské Hory 162:35 + 103:34
Valtr Pavel MFP6600 VŠSK MFF UK Praha DISK
MS Cerny Libor MLA MLOK Mariánské Lázně 98:19 + 39:18
H45C
6.20 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 53:43
2. Subrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 55:32 + 1:49
3. Václavek Jirí STE5701 SK SKI-OB Šternberk 58:44 + 5:01
4. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 61:59 + 8:16
5. Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb 67:52 + 14:09
6. Simsa Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 70:03 + 16:20
7. Kavka Jirí SCP5900 OK Sparta Praha 72:59 + 19:16
8. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 74:55 + 21:12
9. Stanek Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 74:57 + 21:14
10. Nádenícek Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 78:10 + 24:27
11. Rehorek Jaros SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary 79:58 + 26:15
12. Malecek Vít PGP6801 SK Praga 84:28 + 30:45
13. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 85:20 + 31:37
14. Sustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory 89:48 + 36:05
15. Soupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 103:19 + 49:36
16. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 111:54 + 58:11
17. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 113:39 + 59:56
18. Cech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 126:35 + 72:52
19. Mayer Tomás KSH6900 OB Kašperské Hory 131:45 + 78:02
Eschlboeck Rainer 68A0000 TVN Linz DISK
H55C
5.00 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 49:26
2. Gurka Jirí TUV4601 SOK TJ Turnov 58:08 + 8:42
3. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 58:26 + 9:00
4. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 58:34 + 9:08
5. Choteticky Václav MAS5200 KČT Aš 65:14 + 15:48
6. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 72:53 + 23:27
7. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:15 + 23:49
8. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 73:49 + 24:23
9. Precek Zdenek SCP5200 OK Sparta Praha 77:11 + 27:45
10. Thomée Anders 16S0000 IFK Mora OK 79:18 + 29:52
11. Blazek Jirí VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:20 + 32:54
12. Dolezal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 101:26 + 52:00
13. Pech Jirí LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 110:14 + 60:48
14. Sváb Jan VSP5801 USK Praha 111:46 + 62:20
15. Choteticky Jan MAS5400 KČT Aš 128:36 + 79:10
16. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 130:29 + 81:03
H65C
4.20 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 43:05
2. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 51:12 + 8:07
3. Novák Milos SCP4600 OK Sparta Praha 55:52 + 12:47
4. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 56:51 + 13:46
5. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 63:12 + 20:07
6. Fisak Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 64:07 + 21:02
7. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:20 + 21:15
8. Fiala Milos KSH4801 OB Kašperské Hory 72:01 + 28:56
9. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 73:48 + 30:43
10. Mágr Zdenek LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 82:06 + 39:01
11. Hamácek Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 94:10 + 51:05
12. Sklenár Antonín STE4801 SK SKI-OB Šternberk 98:27 + 55:22
Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja DISK
H70C
3.00 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 42:44
2. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 46:22 + 3:38
3. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 104:14 + 61:30
HDR
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jecmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 22:37
2. Cerny Filip LPM OK Lokomotiva Plzeň 28:43 + 6:06
3. Louda Jakub 68C0600 LK Nové Hamry 29:09 + 6:32
4. Muchka Matyás 68C0601 LK Nové Hamry 30:46 + 8:09
5. Vorácková Pavlína MAS0650 KČT Aš 31:38 + 9:01
6. Krízek Ivo MAS0801 KČT Aš 32:06 + 9:29
7. Brabec Matej MAS0701 KČT Aš 34:16 + 11:39
8. Kozísek Tomás NNN Neregistrovaní 34:28 + 11:51
9. Kuspálová Bára ROU0850 SKOB Roudnice nad Labem 34:47 + 12:10
10. Sterba Lukás SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 35:01 + 12:24
11. Brabec Zdenek NNN Neregistrovaní 38:21 + 15:44
12. Pejsová Barbora 68C0801 LK Nové Hamry 38:37 + 16:00
13. Nenicka Antonín MLA MLOK Mariánské Lázně 41:00 + 18:23
14. Sterík Jakub 68C1000 LK Nové Hamry 41:06 + 18:29
15. Pejsa Antonín 68C1300 LK Nové Hamry 42:42 + 20:05
16. Pjencák Adam MAS0802 KČT Aš 43:46 + 21:09
17. Krízek Vilém MAS1000 KČT Aš 44:53 + 22:16
18. Sterík Jan 68C0501 LK Nové Hamry 47:12 + 24:35
19. König Petr 68C0800 LK Nové Hamry 48:33 + 25:56
20. Postránsky Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 50:36 + 27:59
21. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 50:56 + 28:19
22. Fisar Dominik NNN Neregistrovaní 52:23 + 29:46
23. Kovác Roman 68C1100 LK Nové Hamry 56:17 + 33:40
24. Havláková Daniela ROU SKOB Roudnice nad Labem 57:37 + 35:00
25. Cepicka Antonín 1BC1105 Ski klub Karlovy Vary 58:06 + 35:29
26. Homola Matej NNN0808 Neregistrovaní 61:07 + 38:30
27. Ritter Jakub 1BC1000 Ski klub Karlovy Vary 61:51 + 39:14
28. Vlach Viktor KRL1001 Kometa Kralovice 67:41 + 45:04
29. Pávková Anna NEJ1350 TJ Jiskra Nejdek 76:43 + 54:06
30. Hulec Frantisek KSH1101 OB Kašperské Hory 77:39 + 55:02
Novy Tomás MLA0000 MLOK Mariánské Lázně DISK
P
3.10 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krízková Jitka MAS8050 KČT Aš 40:59
2. Slechta Petr NNN Neregistrovaní 41:29 + 0:30
3. Turcinová Kamila 1BC7600 Ski klub Karlovy Vary 45:56 + 4:57
4. Bauerová Katerina SKV TJ Slovan Karlovy Vary 49:27 + 8:28
5. Sevcík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov 55:19 + 14:20
6. Miseková Martina KAM7851 OK Kamenice 56:09 + 15:10
7. Snyrchová Bozena OOL5050 SK Haná orienteering 57:20 + 16:21
8. Karliczeková Martina 68C7601 LK Nové Hamry 59:21 + 18:22
9. Turcinová Anna 1BC0200 Ski klub Karlovy Vary 60:46 + 19:47
10. Karliczek Jan 68C0000 LK Nové Hamry 66:21 + 25:22
11. Perina Jan 66:32 + 25:33
12. Bicencová Kvetoslava 68C0100 LK Nové Hamry 67:03 + 26:04
13. Sasek Pavel 68C7500 LK Nové Hamry 69:08 + 28:09
14. Lipavská Klára 68C0201 LK Nové Hamry 70:02 + 29:03
15. Misek Michal NNN Neregistrovaní 70:35 + 29:36
16. Kassáková Anna 68C0200 LK Nové Hamry 72:51 + 31:52
17. Valvodová Jitka 68C7100 LK Nové Hamry 72:55 + 31:56
18. Pichlíková Martina 68C7600 LK Nové Hamry 74:16 + 33:17
19. Koprivová M+M NNN Neregistrovaní 83:41 + 42:42
20. Jirkovsky Filip 1BC0301 Ski klub Karlovy Vary 83:46 + 42:47
21. Kukla Martin DCH0118 Radioelektronika Cheb 85:51 + 44:52
22. Pekná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem 87:42 + 46:43
23. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 87:49 + 46:50
24. Stepánová Michaela NNN0050 Neregistrovaní 101:56 + 60:57
25. Dlabac Marek 1BC0300 Ski klub Karlovy Vary 116:04 + 75:05
T
4.90 km, 180 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepsík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 65:18
2. Bartosová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 67:28 + 2:10
3. Novácek Jan 80:42 + 15:24
4. Sitrová Lucie LPM7867 OK Lokomotiva Plzeň 90:50 + 25:32
5. Pivec Lukás NNN Neregistrovaní 106:23 + 41:05
6. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 111:18 + 46:00