Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buková Hana | ROU0750 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 20:26 | |
2. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 22:03 | + 1:37 |
3. | Kuncová Adéla | ROZ0653 | C | OK Roztoky | 23:07 | + 2:41 |
4. | Stará Žofie | FSP0851 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:11 | + 6:45 |
5. | Nedbalová Klára | MFP0850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 27:33 | + 7:07 |
6. | Havlínová Josefína | DKP0853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:05 | + 9:39 |
7. | Tumová Simona | 30:36 | + 10:10 | |||
8. | Mullis Carolina | DKP0951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:59 | + 11:33 |
9. | Kalinová Ella | EKP0961 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 32:26 | + 12:00 |
10. | Balejová Sofie | KAM0951 | C | OK Kamenice | 34:39 | + 14:13 |
11. | Pokorná Ema | PGP0950 | C | SK Praga | 35:15 | + 14:49 |
12. | Mišeková Lucie | KAM1050 | C | OK Kamenice | 35:30 | + 15:04 |
13. | Přibíková Agáta | PGP0651 | C | SK Praga | 40:04 | + 19:38 |
14. | Andrade Miriam | 24C0650 | OK Vršovice | 41:49 | + 21:23 | |
15. | Neuerová Eliška | DOR1051 | OK Dobříš | 42:41 | + 22:15 | |
16. | Lampová Julie | DKP0952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:35 | + 23:09 |
17. | Šramčíková Ema Josefa | ROU0652 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 47:44 | + 27:18 |
MS | Němcová Magdalena | 16:49 | + | |||
MS | Ransdorfová Hedvika | DKP0556 | Oddíl OB Kotlářka | 18:06 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | C | SK Los Mělník | 15:09 | |
2. | Kotenová Markéta | RIC0651 | C | OB Říčany | 16:46 | + 1:37 |
3. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | C | KOB Kladno | 17:00 | + 1:51 |
4. | Růžičková Ema | RIC0653 | C | OB Říčany | 17:26 | + 2:17 |
5. | Kotková Adéla | RIC0655 | C | OB Říčany | 18:14 | + 3:05 |
6. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 18:17 | + 3:08 |
7. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | OK Kamenice | 18:53 | + 3:44 |
8. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | C | OK Kamenice | 19:38 | + 4:29 |
9. | Malečková Pavlína | PGP0850 | C | SK Praga | 20:12 | + 5:03 |
10. | Vlašaná Karolína | DOR0751 | C | OK Dobříš | 21:29 | + 6:20 |
11. | Mirčeva Tereza | DOR0750 | C | OK Dobříš | 22:05 | + 6:56 |
12. | Stará Barbora | FSP0752 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:10 | + 7:01 |
13. | Lošťáková Sára | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:30 | + 7:21 |
14. | Vejražková Anna | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:10 | + 8:01 |
15. | Lampová Amálie | DKP0752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:01 | + 8:52 |
16. | Mandová Magdalena | DKP0652 | Oddíl OB Kotlářka | 24:50 | + 9:41 | |
17. | Štoková Sofie | DKP0750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:55 | + 10:46 |
18. | Pangracová Anna | MFP0650 | C | VŠSK MFF UK Praha | 26:19 | + 11:10 |
19. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | C | OB Říčany | 28:24 | + 13:15 |
20. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | C | OK Kamenice | 30:57 | + 15:48 |
21. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | C | OB Říčany | 32:48 | + 17:39 |
22. | Pastuszková Laura | VSP0654 | C | USK Praha | 42:59 | + 27:50 |
23. | Machová Karolína | VSP0652 | C | USK Praha | 54:31 | + 39:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | B | OK Kamenice | 21:21 | |
2. | Linhartová Klára | ZVO0556 | C | OB SK Zvole | 22:59 | + 1:38 |
3. | Pračková Ema | RIC0451 | B | OB Říčany | 23:33 | + 2:12 |
4. | Kubecová Magdalena | STB0550 | B | TJ Stadion Nový Bor | 24:23 | + 3:02 |
5. | Pelantová Martina | RIC0550 | B | OB Říčany | 24:30 | + 3:09 |
6. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 25:43 | + 4:22 |
7. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | C | OB SK Zvole | 27:18 | + 5:57 |
8. | Malečková Hana | PGP0550 | B | SK Praga | 28:02 | + 6:41 |
9. | Balejová Julie | KAM0551 | C | OK Kamenice | 28:11 | + 6:50 |
10. | Švecová Karolína | ZVO0557 | C | OB SK Zvole | 28:42 | + 7:21 |
11. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 28:42 | + 7:21 |
12. | Čapková Lucie | KAM0459 | C | OK Kamenice | 28:44 | + 7:23 |
13. | Trešlová Veronika | KAM0457 | C | OK Kamenice | 29:02 | + 7:41 |
14. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 30:45 | + 9:24 |
15. | Štěpánková Julie | KAM0458 | C | OK Kamenice | 30:52 | + 9:31 |
16. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:33 | + 11:12 |
17. | Kubcová Anna | DOB0550 | C | KOB Dobruška | 32:35 | + 11:14 |
18. | Bambousková Julie | DOR0650 | C | OK Dobříš | 32:40 | + 11:19 |
19. | Brichtová Helena | NNN2005 | Neregistrovaní (NNN) | 33:32 | + 12:11 | |
20. | Vlašaná Michaela | DOR0452 | C | OK Dobříš | 35:24 | + 14:03 |
21. | Rosendorfová Hana | TAP0551 | KOB TRETRA Praha | 35:38 | + 14:17 | |
22. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 40:54 | + 19:33 |
23. | Redlová Barbora | SLA0650 | C | SKOB Slaný | 46:59 | + 25:38 |
24. | Pokorná Nela | PGP0552 | C | SK Praga | 49:01 | + 27:40 |
25. | Neuerová Anna | DOR0656 | OK Dobříš | 60:22 | + 39:01 | |
Müllerová Hana | HCE0650 | C | TJ Hostivice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Barbora | SLA0251 | B | SKOB Slaný | 26:48 | |
2. | Semíková Lucie | KAM0250 | A | OK Kamenice | 30:18 | + 3:30 |
3. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | OK Kamenice | 30:28 | + 3:40 |
4. | Štraitová Jolana | VSP0456 | B | USK Praha | 30:37 | + 3:49 |
5. | Votavová Žofie | KNC0250 | B | Sokol Kostelec n. Č. l. | 32:18 | + 5:30 |
6. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 33:46 | + 6:58 |
7. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | B | SKOB Slaný | 35:38 | + 8:50 |
8. | Berounská Anna | VSP0256 | C | USK Praha | 35:40 | + 8:52 |
9. | Mojžíšková Lucie | KAM0253 | C | OK Kamenice | 35:44 | + 8:56 |
10. | Vítková Barbora | DKL0250 | B | KOB Kladno | 37:56 | + 11:08 |
11. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | C | OB SK Zvole | 38:00 | + 11:12 |
12. | Bartoňová Tereza | TAP0350 | C | KOB TRETRA Praha | 38:14 | + 11:26 |
13. | Švecová Anežka | ZVO0352 | C | OB SK Zvole | 41:52 | + 15:04 |
14. | Mojžíšková Klára | KAM0356 | C | OK Kamenice | 51:55 | + 25:07 |
15. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 58:13 | + 31:25 |
16. | Cenková Petra | HCE0350 | C | TJ Hostivice | 58:21 | + 31:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 44:00 | |
2. | Halamová Barbora | TAP0150 | B | KOB TRETRA Praha | 44:46 | + 0:46 |
3. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 45:07 | + 1:07 |
4. | Rosendorfová Lenka | TAP0153 | B | KOB TRETRA Praha | 45:38 | + 1:38 |
5. | Blahová Pavla | EKP0153 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:33 | + 7:33 |
6. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:41 | + 7:41 |
7. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:44 | + 9:44 |
8. | Pelikánová Máša | MFP0050 | B | VŠSK MFF UK Praha | 55:37 | + 11:37 |
9. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 59:42 | + 15:42 |
10. | Hanzalová Marie Anna | RIC0150 | C | OB Říčany | 63:46 | + 19:46 |
11. | Horychová Zuzana | DKL0150 | C | KOB Kladno | 65:51 | + 21:51 |
12. | Geislerová Aneta | DKL0151 | B | KOB Kladno | 70:17 | + 26:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 63:31 | |
2. | Nentvichová Klára | DOR9950 | B | OK Dobříš | 65:07 | + 1:36 |
3. | Sobotková Anna | PGP0050 | C | SK Praga | 67:55 | + 4:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | A | OB Říčany | 62:34 | 7747 | |
2. | Slavíková Lucie | PGP9150 | C | SK Praga | 67:21 | + 4:47 | 7211 |
3. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 67:38 | + 5:04 | 7179 |
4. | Novotná Barbora | SHK8658 | C | OK Slavia Hradec Králové | 69:22 | + 6:48 | 6985 |
5. | Bořánková Karolína | KAM9550 | R | OK Kamenice | 69:53 | + 7:19 | 6927 |
6. | Kamererová Valerie | KAM9452 | C | OK Kamenice | 69:54 | + 7:20 | 6925 |
7. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | C | VSS Přírodověda Praha | 71:02 | + 8:28 | 6798 |
8. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 71:52 | + 9:18 | 6705 |
9. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 74:36 | + 12:02 | 6399 |
10. | Tichovská Hana | PGP8251 | C | SK Praga | 76:33 | + 13:59 | 6180 |
11. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | B | OK Kamenice | 77:31 | + 14:57 | 6072 |
12. | Slavíková Silvie | PGP9751 | A | SK Praga | 77:55 | + 15:21 | 6027 |
13. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:17 | + 16:43 | 5874 |
14. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | 82:44 | + 20:10 | 5487 |
15. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | C | SK Praga | 84:05 | + 21:31 | 5336 |
16. | Klusáková Barbora | DKP9157 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:46 | + 22:12 | 5259 |
17. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | A | OK Kamenice | 86:32 | + 23:58 | 5061 |
18. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 86:33 | + 23:59 | 5060 |
19. | Setínková Jana | DKP9052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 90:17 | + 27:43 | 4641 |
20. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 90:33 | + 27:59 | 4611 |
21. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:09 | + 28:35 | 4544 |
22. | Králová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 93:35 | + 31:01 | 4271 |
23. | Trdá Lucie | 69X8651 | HO Humanita | 94:44 | + 32:10 | ||
24. | Černá Eliška | SCP9050 | C | OK Sparta Praha | 96:05 | + 33:31 | 3991 |
25. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 96:10 | + 33:36 | 3982 |
26. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 98:54 | + 36:20 | 3676 |
27. | Jirásková Kateřina | PGP8852 | C | SK Praga | 98:59 | + 36:25 | 3666 |
28. | Kamererová Klára | KAM9154 | C | OK Kamenice | 101:15 | + 38:41 | 3412 |
29. | Míková Šárka | DKP8255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 104:32 | + 41:58 | 3044 |
30. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 107:55 | + 45:21 | 2665 |
31. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 113:39 | + 51:05 | 2023 |
32. | Setínková Zuzana | DKP5753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 120:14 | + 57:40 | 1285 |
33. | Silovská Hana | EKP8459 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 123:26 | + 60:52 | 926 |
34. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 134:50 | + 72:16 | 0 |
35. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 156:41 | + 94:07 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:17 | 3304 | |
2. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:17 | + 2:00 | 3201 |
3. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 64:41 | + 6:24 | 2973 |
4. | Burešová Lenka | DKP8351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:14 | + 9:57 | 2789 |
5. | Kettnerová Dana | KAM8952 | C | OK Kamenice | 76:25 | + 18:08 | 2366 |
6. | Vejrostová Lenka | KPY8853 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 85:29 | + 27:12 | 1897 |
7. | Slotová Jarmila | TAP8650 | C | KOB TRETRA Praha | 85:49 | + 27:32 | 1880 |
8. | Gottvaldová Denisa | DKL8550 | C | KOB Kladno | 90:27 | + 32:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 33:32 | |
2. | Andrade Milena | 24C7550 | OK Vršovice | 37:56 | + 4:24 | |
3. | Šeborová Tereza | DKL8150 | C | KOB Kladno | 38:42 | + 5:10 |
4. | Čevelová Ivana | EKP7895 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 40:54 | + 7:22 |
5. | Kučerová Berenika | DCE8050 | C | KOB Dobřichovice | 42:00 | + 8:28 |
6. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 43:19 | + 9:47 |
7. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 43:30 | + 9:58 |
8. | Dobiášová Hana | ROU7451 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 44:42 | + 11:10 |
9. | Šimková Markéta | LME7755 | C | SK Los Mělník | 46:01 | + 12:29 |
10. | Skobová Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | 46:47 | + 13:15 | |
11. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:11 | + 13:39 |
12. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 47:30 | + 13:58 | |
13. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:32 | + 14:00 |
14. | Eiglerová Petra | ROU8150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 50:40 | + 17:08 |
15. | Hudosová Gábina | RIC7299 | C | OB Říčany | 52:24 | + 18:52 |
16. | Halamová Anna | TAP7350 | C | KOB TRETRA Praha | 54:25 | + 20:53 |
17. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 55:37 | + 22:05 |
18. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 57:26 | + 23:54 |
19. | Pilařová Kateřina | 5BX8050 | Čepíci | 59:04 | + 25:32 | |
20. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 61:27 | + 27:55 |
21. | Přibíková Monika | PGP7256 | C | SK Praga | 62:09 | + 28:37 |
22. | Jedličková Tereza | KAM7950 | C | OK Kamenice | 67:24 | + 33:52 |
23. | Geislerová Dita | DKL7550 | C | KOB Kladno | 67:49 | + 34:17 |
24. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 69:41 | + 36:09 |
25. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | C | KOB Kladno | 72:07 | + 38:35 |
26. | Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | 112:29 | + 78:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 52:52 | |
2. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 57:09 | + 4:17 |
3. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 58:23 | + 5:31 |
4. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 61:46 | + 8:54 |
5. | Bezpalcová Zuzana | OKP7454 | C | SK OK 24 Praha | 68:08 | + 15:16 |
6. | Štraitová Jitka | VSP7252 | C | USK Praha | 71:33 | + 18:41 |
7. | Forštová Jitka | PGP7558 | C | SK Praga | 73:46 | + 20:54 |
8. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 82:15 | + 29:23 |
9. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 83:57 | + 31:05 |
10. | Pangrácová Jana | MFP7653 | C | VŠSK MFF UK Praha | 85:45 | + 32:53 |
11. | Machová Jana | VSP7754 | C | USK Praha | 89:32 | + 36:40 |
12. | Pavlíčková Lenka | DOR7251 | C | OK Dobříš | 100:11 | + 47:19 |
13. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 104:04 | + 51:12 |
14. | Růžičková Lucie | RIC7351 | C | OB Říčany | 108:43 | + 55:51 |
Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | DISK | ||
Smolková Alena | PGP6450 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 44:04 | |
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 45:50 | + 1:46 |
3. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 47:40 | + 3:36 |
4. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:45 | + 4:41 |
5. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 49:25 | + 5:21 |
6. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:33 | + 6:29 |
7. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 51:02 | + 6:58 |
8. | Neumannová Renata | PVP6650 | C | VSS Přírodověda Praha | 51:33 | + 7:29 |
9. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 55:01 | + 10:57 |
10. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 55:01 | + 10:57 |
11. | Janečková Veronika | SOB7151 | C | SOBSA | 57:00 | + 12:56 |
12. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:48 | + 14:44 |
13. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:23 | + 16:19 |
14. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 60:32 | + 16:28 |
15. | Tihonová Jindra | TAP6253 | C | KOB TRETRA Praha | 61:07 | + 17:03 |
16. | Dobešová Monika | KNC7151 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 63:18 | + 19:14 |
17. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 66:29 | + 22:25 |
18. | Tachezy Ruth | DOR6451 | C | OK Dobříš | 66:50 | + 22:46 |
19. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 67:55 | + 23:51 |
20. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 69:13 | + 25:09 |
21. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 70:19 | + 26:15 |
22. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:53 | + 26:49 |
23. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:44 | + 39:40 |
24. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB TRETRA Praha | 84:58 | + 40:54 |
25. | Klofáčová Romana | SLP6951 | C | OOB Slavia Praha | 96:00 | + 51:56 |
Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ždimerová Monika | LME6950 | C | SK Los Mělník | 46:21 | |
2. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 48:26 | + 2:05 |
3. | Bláhová Markéta | EKP6951 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:17 | + 4:56 |
4. | Slavíková Kateřina | PGP6650 | C | SK Praga | 58:32 | + 12:11 |
5. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:37 | + 14:16 |
6. | Jandová Hana | LCV7150 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 66:06 | + 19:45 |
Petrová Martina | 6YC6850 | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:10 | |
2. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 47:11 | + 2:01 |
3. | Soukupová Michaela | VSP5850 | C | USK Praha | 48:37 | + 3:27 |
4. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:43 | + 7:33 |
5. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | C | OK Sparta Praha | 55:25 | + 10:15 |
6. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 56:49 | + 11:39 |
7. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:55 | + 12:45 |
8. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 58:17 | + 13:07 |
9. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 59:38 | + 14:28 |
10. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 60:01 | + 14:51 |
11. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:49 | + 16:39 |
12. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 63:57 | + 18:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 48:12 | |
2. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:06 | + 12:54 |
3. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 74:27 | + 26:15 |
4. | Brabcová Jindra | LCV4750 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 84:21 | + 36:09 |
5. | Ďurčatová Hana | DKP4750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:46 | + 38:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláhová Blanka | SJP3651 | C | KČT Slavoj Praha | 71:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volek Robin | KNC0701 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 17:37 | |
2. | Tolar Ondřej | RIC0701 | C | OB Říčany | 22:07 | + 4:30 |
3. | Bláha Šimon | SJP0700 | C | KČT Slavoj Praha | 23:47 | + 6:10 |
4. | Ransdorf Vít | DKP0710 | Oddíl OB Kotlářka | 24:18 | + 6:41 | |
5. | Mach David | VSP0801 | C | USK Praha | 26:25 | + 8:48 |
6. | Pilař František | 5BX0900 | Čepíci | 34:12 | + 16:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | C | USK Praha | 12:03 | |
2. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | C | SKOB Slaný | 14:11 | + 2:08 |
3. | Vrba Matyáš | FSP0706 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 14:47 | + 2:44 |
4. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | C | OK Roztoky | 15:15 | + 3:12 |
5. | Matys Ondřej | DOR0803 | OK Dobříš | 15:47 | + 3:44 | |
6. | Bárta Viktor | ZVO0601 | C | OB SK Zvole | 15:50 | + 3:47 |
7. | Střelba Antonín | PGP0605 | C | SK Praga | 16:06 | + 4:03 |
8. | Meier David | VSP0606 | C | USK Praha | 16:29 | + 4:26 |
9. | Čech Adam | ROZ0601 | C | OK Roztoky | 17:22 | + 5:19 |
10. | Ledinský Matěj | DKP0602 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:40 | + 5:37 |
11. | Městka Václav | VSP0600 | C | USK Praha | 17:52 | + 5:49 |
12. | Machar Matěj | DKP0604 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:55 | + 6:52 |
13. | Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | 19:08 | + 7:05 |
14. | Kuttelwascher Adam | HCE0601 | C | TJ Hostivice | 19:41 | + 7:38 |
15. | Besta Radek | 11C0800 | Letci v akci | 19:55 | + 7:52 | |
16. | Kuchař Pavel | RIC0604 | C | OB Říčany | 20:49 | + 8:46 |
17. | Heller Jakub | ROU0702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 24:05 | + 12:02 |
18. | Rod Matyáš | VSP0803 | C | USK Praha | 24:29 | + 12:26 |
19. | Rejšek Václav | KAM0700 | C | OK Kamenice | 24:51 | + 12:48 |
20. | Havlín Prokop | DKP0705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:27 | + 13:24 |
21. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | C | KOB TRETRA Praha | 25:38 | + 13:35 |
22. | Coufal Kryštof | ROU0603 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 28:36 | + 16:33 |
23. | Šimek Matouš | KAM0800 | C | OK Kamenice | 28:43 | + 16:40 |
24. | Friedel Matěj | LBE0702 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 29:43 | + 17:40 |
25. | Machar Eda | DKP0803 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:31 | + 45:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabát Martin | EKP0412 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 26:07 | |
2. | Blaha Michal | EKP0402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 26:51 | + 0:44 |
3. | Blaha Jiří | EKP0401 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 28:56 | + 2:49 |
4. | Jiras Jenda | DOR0505 | C | OK Dobříš | 30:13 | + 4:06 |
5. | Heller Jiří | ROU0501 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 30:46 | + 4:39 |
6. | Dudla Teodor | DOR0401 | C | OK Dobříš | 32:07 | + 6:00 |
7. | Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | 34:10 | + 8:03 |
8. | Černý Antonín | TAP0402 | C | KOB TRETRA Praha | 35:08 | + 9:01 |
9. | Snížek Martin | DOR0405 | B | OK Dobříš | 36:16 | + 10:09 |
10. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 36:28 | + 10:21 |
11. | Snížek Ondřej | DOR0406 | C | OK Dobříš | 37:31 | + 11:24 |
12. | Milota Jakub | KAM0503 | C | OK Kamenice | 38:34 | + 12:27 |
13. | Bláha Matyáš | SJP0500 | C | KČT Slavoj Praha | 39:58 | + 13:51 |
14. | Michálek Michal | KPY0500 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:58 | + 18:51 |
15. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | C | KOB Kladno | 45:11 | + 19:04 |
16. | Černý Matouš | TAP0501 | C | KOB TRETRA Praha | 48:59 | + 22:52 |
17. | Hejsek Lukáš | KAM0400 | C | OK Kamenice | 49:45 | + 23:38 |
18. | Vejražka David | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:16 | + 26:09 |
19. | Holeček Štěpán | RIC0401 | B | OB Říčany | 52:58 | + 26:51 |
20. | Nový Jáchym | DOR0502 | C | OK Dobříš | 53:38 | + 27:31 |
21. | Horn Jonáš | RIC0511 | C | OB Říčany | 54:38 | + 28:31 |
22. | Tolar Hynek | RIC0505 | C | OB Říčany | 56:21 | + 30:14 |
23. | Mucha Ondřej | RIC0400 | C | OB Říčany | 56:40 | + 30:33 |
24. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 81:28 | + 55:21 |
25. | Vondra Tomáš | FSP0500 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 94:05 | + 67:58 |
Bláha Vojtěch | SJP0501 | C | KČT Slavoj Praha | DISK | ||
Hudos Václav | RIC0503 | C | OB Říčany | DISK | ||
Tofel Šimon | TAP0605 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | ||
Šťastný Tomáš | TAP0401 | C | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Jáchym | DOR0301 | B | OK Dobříš | 35:00 | |
2. | Janda Jakub | DOR0403 | B | OK Dobříš | 36:45 | + 1:45 |
3. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 36:54 | + 1:54 |
4. | Průša Dominik | VSP0406 | B | USK Praha | 37:11 | + 2:11 |
5. | Bolehovský Michal | EKP0200 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 39:19 | + 4:19 |
6. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | OK Kamenice | 41:15 | + 6:15 |
7. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 41:55 | + 6:55 |
8. | Škácha Vít | KAM0309 | B | OK Kamenice | 44:17 | + 9:17 |
9. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | 45:36 | + 10:36 |
10. | Průša Jan | DKL0201 | C | KOB Kladno | 48:28 | + 13:28 |
11. | Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | B | OK Roztoky | 49:00 | + 14:00 |
12. | Albrecht Adam | KAM0203 | C | OK Kamenice | 57:37 | + 22:37 |
13. | Svoboda Luděk | DKL0200 | C | KOB Kladno | 57:47 | + 22:47 |
14. | Sobotka Vojtěch | PGP0203 | C | SK Praga | 57:52 | + 22:52 |
15. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | C | OB SK Zvole | 60:25 | + 25:25 |
16. | Gebauer Jiří | LME0300 | C | SK Los Mělník | 74:25 | + 39:25 |
17. | Swart Benjamin | DKL0300 | C | KOB Kladno | 126:50 | + 91:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malačka Milan | DKP0210 | A | Oddíl OB Kotlářka | 45:28 | |
2. | Janda Ondřej | DOR0100 | B | OK Dobříš | 45:41 | + 0:13 |
3. | Tachezy Jan | DOR0102 | B | OK Dobříš | 53:49 | + 8:21 |
4. | Semík Jakub | VSP0000 | B | USK Praha | 55:47 | + 10:19 |
5. | Pethö Alex | RIC0100 | C | OB Říčany | 58:09 | + 12:41 |
6. | Dědek Matěj | TAP0001 | B | KOB TRETRA Praha | 58:19 | + 12:51 |
7. | Melichna Matěj | DKL0102 | B | KOB Kladno | 59:55 | + 14:27 |
8. | Průša Kryštof | VSP0102 | A | USK Praha | 60:32 | + 15:04 |
9. | Dittrt Štěpán | LME0001 | C | SK Los Mělník | 66:32 | + 21:04 |
10. | Horný Jakub | LBE0002 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 67:37 | + 22:09 |
11. | Šťastný Petr | TAP0106 | C | KOB TRETRA Praha | 69:39 | + 24:11 |
12. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 71:54 | + 26:26 |
13. | Volek Jaroslav | KNC0100 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 80:49 | + 35:21 |
14. | Kohout Václav | DKL0101 | C | KOB Kladno | 92:08 | + 46:40 |
15. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | B | OB SK Zvole | 121:18 | + 75:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 52:57 | |
2. | Vítek Karel | DKL9901 | A | KOB Kladno | 59:42 | + 6:45 |
3. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:02 | + 15:05 |
4. | Ždimera Jan | PGP9903 | C | SK Praga | 78:49 | + 25:52 |
5. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | C | KOB Kladno | 86:43 | + 33:46 |
6. | Koubek Václav | DOR9900 | C | OK Dobříš | 96:27 | + 43:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 72:53 | 8394 | |
2. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 74:04 | + 1:11 | 8269 |
3. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 81:13 | + 8:20 | 7511 |
4. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 85:06 | + 12:13 | 7100 |
5. | Laciga Radek | PGP8202 | C | SK Praga | 85:07 | + 12:14 | 7098 |
6. | Hlaváč Jaroslav | EKP9205 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 85:52 | + 12:59 | 7018 |
7. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 86:23 | + 13:30 | 6964 |
8. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 86:32 | + 13:39 | 6948 |
9. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 88:20 | + 15:27 | 6757 |
10. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 88:33 | + 15:40 | 6734 |
11. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 90:44 | + 17:51 | 6503 |
12. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 91:57 | + 19:04 | 6374 |
13. | Štěňha Martin | EKP7608 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 92:49 | + 19:56 | 6282 |
14. | Kučera Petr | MFP7602 | C | VŠSK MFF UK Praha | 93:11 | + 20:18 | 6243 |
15. | Pračka Tomáš | RIC7302 | C | OB Říčany | 93:28 | + 20:35 | 6213 |
16. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 93:52 | + 20:59 | 6171 |
17. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 94:59 | + 22:06 | 6052 |
18. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 95:03 | + 22:10 | 6045 |
19. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 99:12 | + 26:19 | 5606 |
20. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 100:44 | + 27:51 | 5443 |
21. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 100:58 | + 28:05 | 5419 |
22. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 101:22 | + 28:29 | 5376 |
23. | Beneš Filip | TAP8701 | C | KOB TRETRA Praha | 108:01 | + 35:08 | 4672 |
24. | Vrabec Tomáš | SCP8700 | C | OK Sparta Praha | 116:16 | + 43:23 | 3798 |
25. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 126:29 | + 53:36 | 2715 |
Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 44:49 | 7777 | |
2. | Kalina Miroslav | EKP8211 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:40 | + 9:51 | 6457 |
3. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | OK Kamenice | 54:47 | + 9:58 | 6442 |
4. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 56:34 | + 11:45 | 6203 |
5. | Jurga Vojtěch | 46X8500 | Krutě Kruté Krůty | 56:38 | + 11:49 | ||
6. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:05 | + 14:16 | 5865 |
7. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 59:48 | + 14:59 | 5769 |
8. | Klusák Martin | DKP8704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:25 | + 15:36 | 5686 |
9. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 61:09 | + 16:20 | 5588 |
10. | Semík Luboš | KAM6201 | C | OK Kamenice | 61:37 | + 16:48 | 5526 |
11. | Junek Vladimír | TJP8400 | C | TJ Sokol Troja | 61:41 | + 16:52 | 5517 |
12. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | C | VŠSK MFF UK Praha | 62:51 | + 18:02 | 5360 |
13. | Dvořák Miroslav | ZBP7601 | C | OOB SK Zbraslav | 64:48 | + 19:59 | 5099 |
14. | Jurga Václav | 46X8900 | Krutě Kruté Krůty | 65:39 | + 20:50 | ||
15. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 65:44 | + 20:55 | 4974 |
16. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 65:50 | + 21:01 | 4961 |
17. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:59 | + 21:10 | 4940 |
18. | Škrabálek Jan | 66:09 | + 21:20 | ||||
19. | Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | 66:22 | + 21:33 | 4889 |
20. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 66:39 | + 21:50 | 4851 |
21. | Milota Jan | KAM7200 | C | OK Kamenice | 67:54 | + 23:05 | 4684 |
22. | Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | 68:16 | + 23:27 | 4634 |
23. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 69:54 | + 25:05 | 4415 |
24. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 70:14 | + 25:25 | 4371 |
25. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:28 | + 25:39 | 4340 |
26. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 71:50 | + 27:01 | 4156 |
27. | Smolka Ondřej | TJP9401 | C | TJ Sokol Troja | 74:15 | + 29:26 | 3832 |
28. | Maška Marek | MKP8800 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 84:33 | + 39:44 | 2452 |
29. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 84:42 | + 39:53 | 2432 |
30. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 86:10 | + 41:21 | 2235 |
31. | Nesrovnal Jaroslav | 71X8300 | Hoši Planá | 95:12 | + 50:23 | ||
32. | Liška Petr | KPY8601 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 97:44 | + 52:55 | 685 |
33. | Píchal Jan | VSP5202 | C | USK Praha | 100:14 | + 55:25 | 350 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 65:08 | |
2. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 70:47 | + 5:39 |
3. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 73:29 | + 8:21 |
4. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 79:23 | + 14:15 |
5. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:30 | + 14:22 |
6. | Sládeček Petr | RIC7702 | C | OB Říčany | 79:51 | + 14:43 |
7. | Přibík Martin | PGP7406 | C | SK Praga | 81:10 | + 16:02 |
8. | Pelant Michal | RIC7400 | C | OB Říčany | 82:00 | + 16:52 |
9. | Lampa David | DKP7702 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:50 | + 18:42 |
10. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 86:30 | + 21:22 |
11. | Pilař Marek | 5BX7700 | Čepíci | 88:20 | + 23:12 | |
12. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 88:26 | + 23:18 |
13. | Bercha Šimon | TEP7700 | C | Tempo Praha | 90:42 | + 25:34 |
14. | Kučera Pavel | DOR7101 | C | OK Dobříš | 91:47 | + 26:39 |
15. | Janeček Ondřej | SOB7001 | C | SOBSA | 99:31 | + 34:23 |
16. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 102:24 | + 37:16 |
17. | Vítek Jiří | DKL7300 | C | KOB Kladno | 119:55 | + 54:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hill Richard | 47:56 | ||||
2. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | 53:18 | + 5:22 |
3. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 61:02 | + 13:06 |
4. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 61:56 | + 14:00 |
5. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 63:01 | + 15:05 |
6. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:50 | + 17:54 |
7. | Balej Jiří | KAM7201 | C | OK Kamenice | 70:07 | + 22:11 |
8. | Matys Jan | DOR8001 | OK Dobříš | 74:35 | + 26:39 | |
9. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 88:05 | + 40:09 |
Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | DISK | ||
Friedel Jan | NNN2007 | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Viktor | PGP6300 | C | SK Praga | 43:18 | |
2. | Mach Radovan | VSP6600 | C | USK Praha | 48:23 | + 5:05 |
3. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:17 | + 6:59 |
4. | Bláha Jan | SJP6800 | C | KČT Slavoj Praha | 50:26 | + 7:08 |
5. | Ždimera Zdeněk | LME7000 | C | SK Los Mělník | 53:45 | + 10:27 |
6. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 60:50 | + 17:32 |
7. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | C | OB SK Zvole | 62:17 | + 18:59 |
8. | Swart Jan | DKL7001 | C | KOB Kladno | 66:14 | + 22:56 |
9. | Kraml Martin | ZVO7102 | C | OB SK Zvole | 70:26 | + 27:08 |
10. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 73:39 | + 30:21 |
11. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 82:35 | + 39:17 |
12. | Kozelka Jan | LCV7000 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 93:37 | + 50:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářík Tomáš | KAM6901 | C | OK Kamenice | 58:15 | |
2. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 62:23 | + 4:08 |
3. | Urbanec Vít | EZL7010 | C | PEV Zlín | 63:13 | + 4:58 |
4. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 66:12 | + 7:57 |
5. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:14 | + 12:59 |
6. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 73:13 | + 14:58 |
7. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 73:35 | + 15:20 |
8. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 73:37 | + 15:22 |
9. | Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 74:21 | + 16:06 |
10. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB TRETRA Praha | 75:25 | + 17:10 |
11. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 77:54 | + 19:39 |
12. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 78:13 | + 19:58 |
13. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 87:29 | + 29:14 |
14. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 87:45 | + 29:30 |
15. | Velichkov Petar | DKP6704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 88:54 | + 30:39 |
16. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 89:22 | + 31:07 |
17. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 90:25 | + 32:10 |
18. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 98:26 | + 40:11 |
19. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 105:03 | + 46:48 |
20. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 105:08 | + 46:53 |
21. | Škácha Michal | KAM7102 | C | OK Kamenice | 105:14 | + 46:59 |
22. | Hejsek Jiří | KAM6900 | C | OK Kamenice | 112:26 | + 54:11 |
23. | Buk Jiří | ROU6901 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 114:14 | + 55:59 |
24. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 120:39 | + 62:24 |
25. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 122:01 | + 63:46 |
26. | Šomvársky Ján | NNN5500 | Neregistrovaní (NNN) | 124:12 | + 65:57 | |
27. | Řada Richard | DKP6701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 145:23 | + 87:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 60:29 | |
2. | John Vladimír | OLP5502 | C | PSK Olymp Praha | 61:45 | + 1:16 |
3. | Hájek Jan | MAS5401 | C | KČT Aš | 62:02 | + 1:33 |
4. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 65:33 | + 5:04 |
5. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 66:01 | + 5:32 |
6. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 70:30 | + 10:01 |
7. | Dudík Petr | DOR5500 | C | OK Dobříš | 70:34 | + 10:05 |
8. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 74:21 | + 13:52 |
9. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | 77:10 | + 16:41 |
10. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 77:23 | + 16:54 |
11. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 78:36 | + 18:07 |
12. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 79:28 | + 18:59 |
13. | Soukup Václav | VSP5600 | C | USK Praha | 79:57 | + 19:28 |
14. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 84:15 | + 23:46 |
15. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 84:19 | + 23:50 |
16. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 85:35 | + 25:06 |
17. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 89:15 | + 28:46 |
18. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 89:46 | + 29:17 |
19. | Chotětický Jan | MAS5400 | KČT Aš | 93:34 | + 33:05 | |
20. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 95:51 | + 35:22 |
Přibyl Ivan | PFP5900 | C | VŠSK PedF UK Praha | DISK | ||
Knotek Kamil | OLP5701 | C | PSK Olymp Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujan Sláva | DKL4800 | C | KOB Kladno | 54:18 | |
2. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:42 | + 1:24 |
3. | Kotecký Roman | 13G4900 | Octavian Droobers | 56:03 | + 1:45 | |
4. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 60:37 | + 6:19 |
5. | Lebduška Petr | ROU4702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 61:54 | + 7:36 |
6. | Kolský Alexander | PGP5000 | C | SK Praga | 64:29 | + 10:11 |
7. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:19 | + 12:01 |
8. | Novotný Jiří | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | 67:25 | + 13:07 |
9. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 74:54 | + 20:36 |
10. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 77:29 | + 23:11 |
11. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 84:37 | + 30:19 |
12. | Dohnal Josef | VSP4300 | C | USK Praha | 87:25 | + 33:07 |
13. | Valášek Josef | SCP4501 | C | OK Sparta Praha | 87:36 | + 33:18 |
14. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 91:57 | + 37:39 |
15. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 99:54 | + 45:36 |
16. | Šerák Zdeněk | MKP4200 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 184:32 | + 130:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 55:32 | |
2. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | C | KČT Slavoj Praha | 74:01 | + 18:29 |
3. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 96:20 | + 40:48 |
4. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 97:23 | + 41:51 |
5. | Ďurčat Jozef | DKP3800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 99:46 | + 44:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bercha Matouš | TEP0800 | C | Tempo Praha | 14:21 | |
2. | Pilátová Amálie | DKL0450 | C | KOB Kladno | 18:17 | + 3:56 |
3. | Bercha Jonáš | TEP1000 | C | Tempo Praha | 18:17 | + 3:56 |
4. | Ouda Filip | 18:33 | + 4:12 | |||
5. | Pangrácová Eva | MFP1051 | C | VŠSK MFF UK Praha | 18:35 | + 4:14 |
6. | Ouda Martin | 5WX7400 | pendolina | 19:24 | + 5:03 | |
7. | Dědek Vilém | ROUxxxx | SKOB Roudnice nad Labem | 19:52 | + 5:31 | |
8. | Dědková Olga | ROUxxxx | SKOB Roudnice nad Labem | 19:52 | + 5:31 | |
9. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | C | KOB TRETRA Praha | 20:46 | + 6:25 |
10. | Stará Magdalena | FSP1051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:11 | + 6:50 |
11. | Kubec Adam | DOB0900 | C | KOB Dobruška | 21:45 | + 7:24 |
12. | Zápotocký Tomáš | SLAxxxx | SKOB Slaný | 21:59 | + 7:38 | |
13. | Berka Ondřej | TJN1100 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 23:24 | + 9:03 |
14. | Kunst Miroslav | SLA1101 | C | SKOB Slaný | 23:40 | + 9:19 |
15. | Pilát Jaromír | DKL0900 | C | KOB Kladno | 23:47 | + 9:26 |
16. | Hauptmann David | 23:52 | + 9:31 | |||
17. | Kunc Lukáš | ROZ0802 | C | OK Roztoky | 24:03 | + 9:42 |
18. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | C | USK Praha | 24:23 | + 10:02 |
19. | Trop Šimon | 24:36 | + 10:15 | |||
20. | Černý Vojta | 24:53 | + 10:32 | |||
21. | Kunstová Anežka | SLA1050 | C | SKOB Slaný | 26:02 | + 11:41 |
22. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | C | KOB Kladno | 28:10 | + 13:49 |
23. | Kalinová Lisa | EKP1150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 28:13 | + 13:52 |
24. | Švarc Kryštof | ZBPxxxx | OOB SK Zbraslav | 28:27 | + 14:06 | |
25. | Svoboda Filip | 28:53 | + 14:32 | |||
26. | Machar Dan | DKP1002 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:05 | + 14:44 |
27. | Friedel Ondřej | LBE0901 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 29:36 | + 15:15 |
28. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 29:51 | + 15:30 |
29. | Švarc Štěpán | ZBPxxxx | OOB SK Zbraslav | 29:58 | + 15:37 | |
30. | Pinkr Josef | HCE1200 | C | TJ Hostivice | 30:00 | + 15:39 |
31. | Rodová Anežka | VSP1152 | C | USK Praha | 30:27 | + 16:06 |
32. | Uhlířová Marie | LBE0950 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 30:33 | + 16:12 |
33. | Janoušek Filip | 30:35 | + 16:14 | |||
34. | Kuttelwascher Marek | HCE0901 | C | TJ Hostivice | 31:06 | + 16:45 |
35. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 31:13 | + 16:52 |
36. | Pánek Petr | DKLxxxx | KOB Kladno | 31:46 | + 17:25 | |
37. | Forst Albert | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 35:05 | + 20:44 |
38. | Coufalová Klára | ROU0951 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 35:31 | + 21:10 |
39. | Čabla Samuel | 35:44 | + 21:23 | |||
40. | Toflová Elizabeth | TAPxxxx | KOB TRETRA Praha | 36:11 | + 21:50 | |
41. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 37:15 | + 22:54 |
42. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 37:18 | + 22:57 |
43. | Janda Martin | NNN2009 | Neregistrovaní (NNN) | 37:46 | + 23:25 | |
44. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 38:01 | + 23:40 | |
45. | Hill Daisy | 39:16 | + 24:55 | |||
46. | Štěpánková Emma | NNN2008 | Neregistrovaní (NNN) | 39:23 | + 25:02 | |
47. | Janda Vítek | NNN2010 | Neregistrovaní (NNN) | 39:53 | + 25:32 | |
48. | Bolinová Evelína | NNN2014 | Neregistrovaní (NNN) | 40:43 | + 26:22 | |
49. | Čevelová Adéla | RIC1150 | C | OB Říčany | 41:16 | + 26:55 |
50. | Krčmářová Adéla | NNN2006 | Neregistrovaní (NNN) | 41:48 | + 27:27 | |
51. | Mullis Robert | 42:25 | + 28:04 | |||
52. | Andrade Telmo | 24C7400 | OK Vršovice | 42:30 | + 28:09 | |
53. | Janoušková Klára | 42:40 | + 28:19 | |||
54. | Jedličková Tereza | DKL0550 | C | KOB Kladno | 45:21 | + 31:00 |
55. | Šeborová Kačka | DKL0951 | C | KOB Kladno | 48:32 | + 34:11 |
56. | Krečová Ema | DKL0950 | C | KOB Kladno | 49:06 | + 34:45 |
57. | Čermák Daniel | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:30 | + 35:09 |
58. | Doležal Matěj | SLAxxxx | SKOB Slaný | 50:32 | + 36:11 | |
59. | Šeborová Barča | 50:37 | + 36:16 | |||
60. | Nitsch Ondřej | FSP1000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:33 | + 37:12 |
61. | Bezpalcová Klára | NNN0060 | Neregistrovaní (NNN) | 53:54 | + 39:33 | |
62. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | C | VŠSK MFF UK Praha | 57:42 | + 43:21 |
63. | Khelová Bára | SCP1350 | C | OK Sparta Praha | 63:34 | + 49:13 |
64. | Dvořák Max | 66:06 | + 51:45 | |||
65. | Hanák Kryštof | SLA1100 | C | SKOB Slaný | 73:56 | + 59:35 |
66. | Čablová Magdalena | SLAxxxx | SKOB Slaný | 74:00 | + 59:39 | |
67. | Vít Damien | EKP1305 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 85:18 | + 70:57 |
Vítová Marianne | EKP1158 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||
Tumová Dominika | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Petr | KNC6602 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 17:08 | |
2. | Ransdorf Miroslav | 18:35 | + 1:27 | |||
3. | Kuchař Pavel | 19:25 | + 2:17 | |||
4. | Cincibusová Jana | 19:29 | + 2:21 | |||
5. | Coufalová Monika | ROU7552 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 21:34 | + 4:26 |
6. | Khelová Petra | SCP7850 | C | OK Sparta Praha | 21:42 | + 4:34 |
7. | Kučerová Lada | LBE7450 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 22:34 | + 5:26 |
8. | Ledinská Leona | DKP8161 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:40 | + 5:32 |
9. | Ransdorfová Šárka | 23:13 | + 6:05 | |||
10. | Rejšková Blanka | KAM7751 | C | OK Kamenice | 23:58 | + 6:50 |
11. | Hronová Katarína | VSP7570 | C | USK Praha | 24:26 | + 7:18 |
12. | Füllsack David | DOR8000 | OK Dobříš | 25:25 | + 8:17 | |
13. | Kazdová Dana | 24C8150 | OK Vršovice | 26:11 | + 9:03 | |
14. | Cichrová Iveta | NNN2003 | Neregistrovaní (NNN) | 26:21 | + 9:13 | |
15. | Halama Radim | 27:16 | + 10:08 | |||
16. | Grimmerová Mariana | 27:54 | + 10:46 | |||
17. | Semíková Julie | KAM0358 | C | OK Kamenice | 28:28 | + 11:20 |
18. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | C | TJ Hostivice | 28:42 | + 11:34 |
19. | Kuttelwascherová Jitka | HCE7251 | C | TJ Hostivice | 29:02 | + 11:54 |
20. | Neuer Pavel | DOR7502 | OK Dobříš | 29:24 | + 12:16 | |
21. | Havlák Štěpán | ROUxxxx | SKOB Roudnice nad Labem | 30:23 | + 13:15 | |
22. | Zmátlo Jan | NNN2012 | Neregistrovaní (NNN) | 33:01 | + 15:53 | |
23. | Dolanský Jaroslav | 33:07 | + 15:59 | |||
24. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 38:16 | + 21:08 |
25. | Kalivoda Viktor | KNC3300 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 42:34 | + 25:26 |
26. | Salavová Kateřina | ROU7757 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 50:51 | + 33:43 |
27. | Terubachová Kajetána | 51:29 | + 34:21 | |||
28. | Ptáčková Blanka | NNN2002 | Neregistrovaní (NNN) | 51:35 | + 34:27 | |
29. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 55:19 | + 38:11 |
30. | Vrbová Eva | 58:13 | + 41:05 | |||
31. | Samohýl Richard | PGP2800 | C | SK Praga | 79:15 | + 62:07 |
32. | Knihová Ladislava | 218:55 | + 201:47 | |||
Zmátlo Radek | NNN2011 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Cichr Patrik | 1LC7750 | Klub Miki | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Táborský Ondřej | TJN5605 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:14 | |
2. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:48 | + 5:34 |
3. | Haničáková Denisa | DMS8350 | Dynamo Malá Skála | 47:42 | + 6:28 | |
4. | Pinkr Josef | HCE8200 | C | TJ Hostivice | 49:18 | + 8:04 |
5. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 50:50 | + 9:36 |
6. | Nosek Petr | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 53:35 | + 12:21 |
7. | Vaněčková Petra | ZUP7952 | MTBO ČZU Praha | 53:58 | + 12:44 | |
8. | Šimková Markéta | KAM7153 | C | OK Kamenice | 54:42 | + 13:28 |
9. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:15 | + 14:01 |
10. | Nosek Martina | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 56:38 | + 15:24 |
11. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | OK Kamenice | 56:47 | + 15:33 |
12. | Černá Kateřina | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 58:19 | + 17:05 | |
13. | Hill Radka | 60:06 | + 18:52 | |||
14. | Bártíková Irena | VSP7461 | C | USK Praha | 61:23 | + 20:09 |
15. | Doležalová Lucie | SLAxxxx | SKOB Slaný | 62:18 | + 21:04 | |
16. | Mirčeva Lenka | DOR5550 | C | OK Dobříš | 64:46 | + 23:32 |
17. | Starý Jan | 65:49 | + 24:35 | |||
18. | Tumová Pavla | 67:17 | + 26:03 | |||
19. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 67:45 | + 26:31 |
20. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 69:30 | + 28:16 |
21. | Hanáková Zuzana | 70:30 | + 29:16 | |||
22. | Mandová Kateřina | DKP7351 | Oddíl OB Kotlářka | 70:39 | + 29:25 | |
23. | Šinovská Kristýna | ROU9351 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 71:21 | + 30:07 |
24. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 71:30 | + 30:16 |
25. | Coufal Marek | ROU7400 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 72:26 | + 31:12 |
26. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 72:41 | + 31:27 |
27. | Bláhová Kateřina | SJP7350 | C | KČT Slavoj Praha | 80:44 | + 39:30 |
28. | Hájkova Soňa | zvo6951 | 82:28 | + 41:14 | ||
29. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 90:02 | + 48:48 |
30. | Votavová Renata | KNC6452 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 95:57 | + 54:43 |
31. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 102:23 | + 61:09 |
32. | Pokorná Linda | PGP0350 | C | SK Praga | 109:55 | + 68:41 |
33. | Trnka Lukáš | 121:34 | + 80:20 | |||
34. | Hrachovinová Hana | NNN2015 | Neregistrovaní (NNN) | 123:07 | + 81:53 | |
35. | Paulino Jose | NNN3000 | Neregistrovaní (NNN) | 140:04 | + 98:50 | |
36. | Fruhaufová Miluše | NNN2020 | Neregistrovaní (NNN) | 153:27 | + 112:13 | |
Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Vít | PGP6803 | C | SK Praga | 42:31 | |
2. | Obuškevič Jan | SMR7000 | C | SNS Smržovka | 49:22 | + 6:51 |
3. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 54:19 | + 11:48 |
4. | Řízková Magdalena | 62:16 | + 19:45 | |||
5. | Kodejš Zdeněk | VSP7202 | C | USK Praha | 63:51 | + 21:20 |
6. | Buňata Tomáš | 71:01 | + 28:30 | |||
7. | Fáber František | SCPxxxx | OK Sparta Praha | 75:43 | + 33:12 | |
8. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 76:45 | + 34:14 |
9. | Puchernová Veronika | 78:55 | + 36:24 | |||
10. | Vojtěchovský Tomáš | NNN1988 | Neregistrovaní (NNN) | 79:20 | + 36:49 | |
11. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 91:05 | + 48:34 |
Kamerer Marek | KAM6200 | C | OK Kamenice | DISK |