Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Markéta | VRL0852 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:49 | |
2. | Hančová Karolína | VRL0952 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:02 | + 9:13 |
3. | Čapková Markéta | PHK0850 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:21 | + 10:32 |
4. | Macháčková Tereza | LPU0951 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:23 | + 15:34 |
5. | Havrdová Selina | SJC0950 | C | Sportcentrum Jičín | 44:29 | + 21:40 |
6. | Zitková Veronika | LPU1051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:03 | + 23:14 |
7. | Říhová Eliška | SRK0952 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:16 | + 32:27 |
8. | Lepšová Lucie | SRK0951 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:55 | + 39:06 |
Kotyzová Denisa | SRK0555 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | ||
Schwengerová Anna | SRK0851 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | ||
Dominová Julie | LPU0857 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrástová Barbora | STH0851 | C | SK Studenec | 21:42 | |
2. | Pipková Karolína | LPU0756 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:27 | + 0:45 |
3. | Havrdová Sheila | SJC0750 | C | Sportcentrum Jičín | 23:53 | + 2:11 |
4. | Netuková Anežka | SHK0750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 24:33 | + 2:51 |
5. | Chlupáčová Anežka | ZAM0751 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 24:37 | + 2:55 |
6. | Novotná Vendula | PHK0777 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:48 | + 4:06 |
7. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:58 | + 4:16 |
8. | Tichá Alexandra | LPU0757 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:35 | + 4:53 |
9. | Zitková Andrea | LPU0751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:26 | + 5:44 |
10. | Podlešáková Monika | PHK0752 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:31 | + 5:49 |
11. | Růžková Markéta | LPU0758 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:34 | + 5:52 |
12. | Bulušková Barbora | STH0750 | C | SK Studenec | 29:48 | + 8:06 |
13. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:04 | + 8:22 |
14. | Malá Anežka | JIL0751 | C | OK Jilemnice | 31:05 | + 9:23 |
15. | Hanlová Kristýna | SRK0752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:45 | + 15:03 |
16. | Hájková Lucie | CET0751 | C | TJ Loko Česká Třebová | 61:10 | + 39:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | B | OK 99 Hradec Králové | 16:05 | |
2. | Štefanová Markéta | STH0550 | B | SK Studenec | 17:09 | + 1:04 |
3. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | B | OK 99 Hradec Králové | 19:50 | + 3:45 |
4. | Matěásková Šárka | JIL0551 | B | OK Jilemnice | 20:12 | + 4:07 |
5. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 22:56 | + 6:51 |
6. | Výchová Veronika | KOR0550 | B | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 23:32 | + 7:27 |
7. | Morávková Zuzana | SRK0551 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:16 | + 8:11 |
8. | Tomášová Anna | SRK0554 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:40 | + 8:35 |
9. | Trlidová Agáta | LPU0554 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 25:06 | + 9:01 |
10. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:55 | + 9:50 |
11. | Cejpková Karolína | SRK0552 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:32 | + 10:27 |
12. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:23 | + 11:18 |
13. | Bártová Alžběta | LPU0551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:06 | + 12:01 |
14. | Cachová Mirka | LPU0555 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:14 | + 12:09 |
15. | Hovadová Iveta | ZAM0552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 28:17 | + 12:12 |
16. | Malínská Nela | SJC0650 | C | Sportcentrum Jičín | 29:56 | + 13:51 |
17. | Haasová Klára | LPU0655 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:33 | + 14:28 |
18. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | C | OK Jilemnice | 30:37 | + 14:32 |
19. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:52 | + 14:47 |
20. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 30:58 | + 14:53 |
21. | Gurinová Gabriela | SJC0557 | C | Sportcentrum Jičín | 32:00 | + 15:55 |
22. | Holubářová Viktorie | KUO0599 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 33:25 | + 17:20 |
23. | Petrásová Michaela | LPU0680 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:35 | + 20:30 |
24. | Kopecká Martina | PHK0555 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:47 | + 22:42 |
25. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:22 | + 25:17 |
26. | Doudová Alžběta | PHK0554 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:39 | + 26:34 |
27. | Holcová Nikola | LPU0660 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:06 | + 34:01 |
28. | Voláková Viktorie | BRU0651 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 77:50 | + 61:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smisitelová Elena | KOR0551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 21:26 | |
2. | Dvořáková Anežka | LPU0556 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:47 | + 1:21 |
3. | Mikysková Adéla | VAM0550 | C | OOB Vamberk | 23:26 | + 2:00 |
4. | Šumberová Johana | PHK0565 | C | OK 99 Hradec Králové | 23:34 | + 2:08 |
5. | Hájková Marie | VRL0651 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:32 | + 7:06 |
6. | Mudruňková Barbora Nikol | VAM0555 | C | OOB Vamberk | 29:21 | + 7:55 |
7. | Kopecká Anna | JIL0552 | C | OK Jilemnice | 30:20 | + 8:54 |
8. | Šlesingerová Sára | KUO0551 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 31:29 | + 10:03 |
9. | Lacinová Monika | LPU0561 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:07 | + 10:41 |
10. | Prudičová Tereza | CHC0653 | C | K.O.B. Choceň | 33:36 | + 12:10 |
11. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:07 | + 13:41 |
12. | Hanlová Nikola | SRK0553 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:57 | + 16:31 |
13. | Losmanová Natálie | LPU0565 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:41 | + 20:15 |
14. | Barcalová Iva | CHC0655 | C | K.O.B. Choceň | 42:47 | + 21:21 |
15. | Fialová Eliška | KOR0652 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:24 | + 23:58 |
16. | Balcarová Marie | CHC0657 | C | K.O.B. Choceň | 80:15 | + 58:49 |
Rybínová Vendula | KOR0651 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | A | OK Jilemnice | 22:27 | |
2. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 25:12 | + 2:45 |
3. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 25:24 | + 2:57 |
4. | Thýnová Martina | SHK0350 | A | OK Slavia Hradec Králové | 25:39 | + 3:12 |
5. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 27:43 | + 5:16 |
6. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | B | OK Jilemnice | 28:23 | + 5:56 |
7. | Knobová Agáta | VRL0453 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:51 | + 6:24 |
8. | Petrásová Hana | LPU0380 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:42 | + 7:15 |
9. | Pilná Natálie | VRL0351 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:05 | + 7:38 |
10. | Randáková Adéla | VRL0452 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:42 | + 8:15 |
11. | Bártová Adéla | LPU0353 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 30:49 | + 8:22 |
12. | Vávrová Vanda | HOR0350 | B | TJ Jiskra Hořice | 31:37 | + 9:10 |
13. | Čapková Anna | PHK0451 | B | OK 99 Hradec Králové | 31:39 | + 9:12 |
14. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 33:01 | + 10:34 |
15. | Hošková Kateřina | LTU0451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:03 | + 10:36 |
16. | Suchá Simona | SHK0351 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:36 | + 11:09 |
17. | Kuříková Zuzana | JIL0353 | C | OK Jilemnice | 34:28 | + 12:01 |
18. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:36 | + 12:09 |
19. | Licková Štěpánka | LTU0452 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:44 | + 14:17 |
20. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:58 | + 14:31 |
21. | Kroniková Sylvie | SHK0450 | B | OK Slavia Hradec Králové | 37:30 | + 15:03 |
22. | Matoušová Gabriela | VRL0352 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:31 | + 15:04 |
23. | Vodičková Johana | LPU0354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:05 | + 15:38 |
24. | Messnerová Lucie | VRL0456 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:09 | + 16:42 |
25. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 39:25 | + 16:58 |
26. | Kosinová Kristýna | SJC0453 | B | Sportcentrum Jičín | 40:35 | + 18:08 |
27. | Besedová Katka | PHK0351 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:51 | + 18:24 |
28. | Pinke Veronika | LPU0361 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:40 | + 19:13 |
29. | Růžičková Eliška | SJC0452 | C | Sportcentrum Jičín | 42:39 | + 20:12 |
30. | Kynčlová Jiřina | JIL0354 | C | OK Jilemnice | 45:38 | + 23:11 |
31. | Brožková Tereza | KUO0451 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 49:27 | + 27:00 |
32. | Junková Anna | LTU0453 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:41 | + 34:14 |
Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Suková Tereza | VRL0454 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Cibulková Veronika | LPU0355 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Kociánová Hana | SHK0453 | C | OK Slavia Hradec Králové | 85:05 | + 62:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Houdová Adéla | JIL0356 | C | OK Jilemnice | 23:08 | |
2. | Bergerová Veronika | STH0355 | C | SK Studenec | 24:56 | + 1:48 |
3. | Adamovská Kateřina | VAM0350 | C | OOB Vamberk | 30:07 | + 6:59 |
4. | Zajícová Radomíra | LPU0453 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:57 | + 10:49 |
5. | Suchomelová Josefína | ZAM0451 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 35:15 | + 12:07 |
6. | Musilová Elena | KUO0399 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 75:39 | + 52:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 27:00 | |
2. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 27:26 | + 0:26 |
3. | Matějková Barbora | SJC0156 | A | Sportcentrum Jičín | 28:32 | + 1:32 |
4. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 29:48 | + 2:48 |
5. | Nováková Světlana | NPA0151 | B | SK LOB Nová Paka | 30:02 | + 3:02 |
6. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | OK Slavia Hradec Králové | 30:34 | + 3:34 |
7. | Brožková Lucie | KUO0151 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 30:48 | + 3:48 |
8. | Kodytková Denisa | SHK0252 | B | OK Slavia Hradec Králové | 31:18 | + 4:18 |
9. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | B | Sportcentrum Jičín | 31:21 | + 4:21 |
10. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 34:19 | + 7:19 |
11. | Kejmarová Jana | STH0152 | B | SK Studenec | 34:28 | + 7:28 |
12. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | C | OK Jilemnice | 34:44 | + 7:44 |
13. | Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:12 | + 8:12 |
14. | Raková Petra | SHK0251 | B | OK Slavia Hradec Králové | 35:46 | + 8:46 |
15. | Hamáčková Eliška | STH0153 | C | SK Studenec | 35:58 | + 8:58 |
16. | Machová Viktorie | PHK0252 | B | OK 99 Hradec Králové | 40:16 | + 13:16 |
17. | Mikysková Doubravka | ZAM0251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 42:37 | + 15:37 |
18. | Hnátnická Zuzana | ZAM0152 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:45 | + 16:45 |
19. | Suchánková Eliška | PHK0250 | B | OK 99 Hradec Králové | 45:20 | + 18:20 |
20. | Navrátilová Anna | SHK0253 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:21 | + 28:21 |
21. | Brancuská Lenka | LPU0159 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:59 | + 30:59 |
22. | Balogová Markéta | VRL0255 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:22 | + 36:22 |
23. | Bílková Pavlína | ZAM0252 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 66:45 | + 39:45 |
Zimová Barbora | SHK0151 | B | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Waňková Martina | LPU9959 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 27:43 | |
2. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | A | K.O.B. Choceň | 28:53 | + 1:10 |
3. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 29:14 | + 1:31 |
4. | Filipová Tereza | LPU0050 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:00 | + 2:17 |
5. | Hrnčířová Magda | STH0051 | B | SK Studenec | 30:15 | + 2:32 |
6. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | Sportcentrum Jičín | 30:20 | + 2:37 |
7. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:38 | + 7:55 |
8. | Nováková Markéta | KUO0099 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 36:20 | + 8:37 |
9. | Barnetová Veronika | LPU9952 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 38:54 | + 11:11 |
10. | Pachelová Anna | ZAM0053 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 39:34 | + 11:51 |
11. | Stará Tereza | VRL0051 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:58 | + 13:15 |
12. | Šimková Klára | CHC0054 | C | K.O.B. Choceň | 46:46 | + 19:03 |
13. | Boková Ivana | ZAM9952 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 55:21 | + 27:38 |
Knápková Adéla | ZAM9953 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | 32:26 | 8648 | |
2. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 32:43 | + 0:17 | 8574 |
3. | Mádlová Věra | ZBM8951 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:24 | + 0:58 | 8396 |
4. | Fagré Iva | PHK7554 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:47 | + 1:21 | 8297 |
5. | Chládková Simona | LPU9658 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 34:32 | + 2:06 | 8102 |
6. | Hančová Petra | LPU9659 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 35:17 | + 2:51 | 7907 |
7. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | A | K.O.B. Choceň | 35:37 | + 3:11 | 7820 |
8. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:38 | + 3:12 | 7816 |
9. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 35:40 | + 3:14 | 7807 |
10. | Vítková Lucie | PHK8055 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:56 | + 4:30 | 7478 |
11. | Jirčáková Martina | LCE8951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:23 | + 4:57 | 7361 |
12. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:37 | + 5:11 | 7300 |
13. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:50 | + 5:24 | 7244 |
14. | Píšová Monika | NPA8151 | C | SK LOB Nová Paka | 38:18 | + 5:52 | 7122 |
15. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | C | SK LOB Nová Paka | 38:58 | + 6:32 | 6949 |
16. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 39:49 | + 7:23 | 6728 |
17. | Jebavá Lucie | VRL9254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:43 | + 8:17 | 6494 |
18. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:45 | + 10:19 | 5966 |
19. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OOB Vamberk | 42:59 | + 10:33 | 5905 |
20. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | C | KOB Dobruška | 43:20 | + 10:54 | 5814 |
21. | Záveská Anna | DOB8851 | C | KOB Dobruška | 43:34 | + 11:08 | 5753 |
22. | Kopecká Eliška | ASU9299 | C | Magnus Orienteering | 45:07 | + 12:41 | 5351 |
23. | Ryantová Jana | DKP8660 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:41 | + 16:15 | 4423 |
24. | Venclová Veronika | ZAM8251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 49:11 | + 16:45 | 4293 |
25. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:00 | + 18:34 | 3821 |
26. | Koutná Hana | PHK9651 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:20 | + 20:54 | 3215 |
27. | Skalická Karolína | ZAM9652 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 54:22 | + 21:56 | 2946 |
28. | Šádková Lucie | PHK9654 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:33 | + 29:07 | 1079 |
29. | Pilíková Veronika | CET8152 | C | TJ Loko Česká Třebová | 67:20 | + 34:54 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horká Marie | ALB9050 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 35:23 | 2872 | |
2. | Drahorádová Lenka | LPU8660 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:35 | + 1:12 | 2780 |
3. | Kokaislová Eva | LPU7956 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:06 | + 1:43 | 2740 |
4. | Kodytková Iva | VAM7751 | C | OOB Vamberk | 38:36 | + 3:13 | 2625 |
5. | Klapalová Hana | VAM8850 | C | OOB Vamberk | 39:29 | + 4:06 | 2557 |
6. | Grundmanová Lenka | CHC8651 | C | K.O.B. Choceň | 40:05 | + 4:42 | 2510 |
7. | Hostinská Jana | VAM8451 | C | OOB Vamberk | 42:16 | + 6:53 | 2342 |
8. | Nymsová Marie | TYN8651 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 42:17 | + 6:54 | 2341 |
9. | Sokolová Tereza | BRM8451 | C | Sokol Burdych | 44:24 | + 9:01 | 2178 |
10. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 44:38 | + 9:15 | 2160 |
11. | Chládková Eva | ZAM7051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:45 | + 11:22 | 1997 |
12. | Müllerová Petra | BZP9050 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 48:03 | + 12:40 | 1897 |
13. | Juračková Zuzana | LPU8551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:48 | + 16:25 | 1609 |
14. | Davidová Anežka | JIL9752 | C | OK Jilemnice | 55:25 | + 20:02 | 1331 |
15. | Khýnová Radka | DOB8750 | C | KOB Dobruška | 58:58 | + 23:35 | 1057 |
16. | Sojková Petra | ALB8950 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 68:31 | + 33:08 | 323 |
17. | Bendáková Eliška | LTU9250 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:52 | + 33:29 | 296 |
Šiffelová Lenka | ZAM8452 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 30:48 | |
2. | Havrdová Renata | SJC7756 | C | Sportcentrum Jičín | 32:55 | + 2:07 |
3. | Stolinová Lenka | DOB8158 | C | KOB Dobruška | 33:50 | + 3:02 |
4. | Malá Věra | JIL7752 | C | OK Jilemnice | 35:53 | + 5:05 |
5. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 36:08 | + 5:20 |
6. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OOB Vamberk | 37:16 | + 6:28 |
7. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:24 | + 6:36 |
8. | Novotná Martina | PHK8255 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:32 | + 8:44 |
9. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:23 | + 9:35 |
10. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 40:25 | + 9:37 |
11. | Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:51 | + 10:03 |
12. | Samková Renáta | PHK7456 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:20 | + 10:32 |
13. | Haasová Renata | LPU7960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:26 | + 10:38 |
14. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:14 | + 11:26 |
15. | Hájková Ludmila | CET7554 | C | TJ Loko Česká Třebová | 42:21 | + 11:33 |
16. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 43:36 | + 12:48 |
17. | Besedová Petra | PHK7654 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:00 | + 14:12 |
18. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:31 | + 15:43 |
19. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 46:36 | + 15:48 |
20. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:55 | + 17:07 |
21. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 49:42 | + 18:54 |
22. | Pilná Libuše | VRL7153 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:13 | + 19:25 |
23. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:34 | + 23:46 |
24. | Waňková Dita | LPU7158 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:38 | + 24:50 |
25. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:59 | + 37:11 |
Suchá Eva | SHK7851 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 29:12 | |
2. | Šafářová Ivana | CET8051 | C | TJ Loko Česká Třebová | 29:53 | + 0:41 |
3. | Koutná Alena | PHK7052 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:27 | + 2:15 |
4. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 31:50 | + 2:38 |
5. | Linková Eva | STH7753 | C | SK Studenec | 32:19 | + 3:07 |
6. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:15 | + 4:03 |
7. | Petrásová Simona | LPU7556 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:23 | + 4:11 |
8. | Kašparová Eva | LPU7854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:03 | + 4:51 |
9. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 34:04 | + 4:52 |
10. | Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 34:27 | + 5:15 |
11. | Loukotová Andrea | HOR7350 | C | TJ Jiskra Hořice | 35:15 | + 6:03 |
12. | Ježková Dana | SNA7850 | C | TJ START Náchod | 35:43 | + 6:31 |
13. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:46 | + 6:34 |
14. | Černá Petra | ALB7450 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 37:06 | + 7:54 |
15. | Mikysková Ilona | VAM7550 | C | OOB Vamberk | 37:27 | + 8:15 |
16. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:32 | + 9:20 |
17. | Stará Petra | VRL7354 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:25 | + 10:13 |
18. | Mudruňková Romana | VAM7752 | C | OOB Vamberk | 40:02 | + 10:50 |
19. | Tužilová Štěpánka | LPU7052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:15 | + 13:03 |
20. | Mádlová Denisa | BRU7550 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 42:38 | + 13:26 |
21. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | 42:47 | + 13:35 |
22. | Kodytková Karolína | SHK7750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:04 | + 13:52 |
23. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:04 | + 14:52 |
24. | Dvořáková Zuzana | LPU7559 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:05 | + 14:53 |
25. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 44:17 | + 15:05 |
26. | Janků Radka | SJC7353 | C | Sportcentrum Jičín | 45:14 | + 16:02 |
27. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:31 | + 18:19 |
28. | Vodičková Lenka | LPU7357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:22 | + 19:10 |
29. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:53 | + 19:41 |
30. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | C | SK Studenec | 49:52 | + 20:40 |
31. | Rybínová Iva | KOR7551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 50:25 | + 21:13 |
32. | Ropková Eva | CHC7855 | C | K.O.B. Choceň | 50:28 | + 21:16 |
33. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:59 | + 23:47 |
34. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 54:56 | + 25:44 |
35. | Krunčíková Iva | SHK7751 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:05 | + 25:53 |
36. | Smisitelová Markéta | KOR7452 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 56:02 | + 26:50 |
37. | Müllerová Marie | KOR7650 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 73:13 | + 44:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:08 | |
2. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:20 | + 0:12 |
3. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OOB Vamberk | 33:47 | + 0:39 |
4. | Chmelařová Marie | SHK6352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:19 | + 3:11 |
5. | Čermáková Renata | LPU6553 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:44 | + 5:36 |
6. | Růžičková Kamila | PHK7153 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:06 | + 5:58 |
7. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:42 | + 6:34 |
8. | Mádlová Iva | SHK6351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:53 | + 6:45 |
9. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:08 | + 10:00 |
10. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:03 | + 10:55 |
11. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:06 | + 11:58 |
12. | Vlkanova Hana | PHK7050 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:43 | + 12:35 |
13. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:16 | + 13:08 |
14. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:26 | + 13:18 |
15. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 48:41 | + 15:33 |
16. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:03 | + 15:55 |
17. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:04 | + 15:56 |
Müllerová Zorka | BZP6750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:00 | |
2. | Justová Jana | PHK6153 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:08 | + 0:08 |
3. | Bienová Věra | SJC5752 | C | Sportcentrum Jičín | 37:03 | + 2:03 |
4. | Veverková Yveta | VAM6452 | C | OOB Vamberk | 37:20 | + 2:20 |
5. | Roudná Eva | LPU6554 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:28 | + 3:28 |
6. | Vlachová Hana | VRL6251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:35 | + 3:35 |
7. | Hančová Hana | VRL5652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:06 | + 4:06 |
8. | Fundová Hana | SHK6752 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:17 | + 4:17 |
9. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 40:33 | + 5:33 |
10. | Kulová Jana | VAM6550 | C | OOB Vamberk | 42:31 | + 7:31 |
11. | Egrtová Jitka | SHK6354 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:58 | + 7:58 |
12. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 43:20 | + 8:20 |
13. | Cabalková Ivana | ZAM6351 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:24 | + 8:24 |
14. | Raková Miroslava | SHK7250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:32 | + 8:32 |
15. | Langrová Monika | SHK7251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:38 | + 8:38 |
16. | Dohnálková Jana | SHK7252 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:18 | + 9:18 |
17. | Machová Iveta | NPA6851 | C | SK LOB Nová Paka | 48:11 | + 13:11 |
18. | Lamichová Iva | PHK6353 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:45 | + 13:45 |
19. | Kalousová Dana | ZAM5951 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 51:18 | + 16:18 |
20. | Macháčková Jana | SHK6450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:41 | + 16:41 |
21. | Frömmelová Dana | BRU7251 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 51:52 | + 16:52 |
22. | Divecká Růžena | SHK6753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:30 | + 18:30 |
23. | Záveská Anna | CET6450 | C | TJ Loko Česká Třebová | 55:40 | + 20:40 |
24. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 57:07 | + 22:07 |
25. | Kolářová Andrea | BRU7151 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 57:30 | + 22:30 |
26. | Remešová Alena | DOB6150 | C | KOB Dobruška | 67:11 | + 32:11 |
27. | Bürgerová Kateřina | LPU6755 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:32 | + 32:32 |
28. | Holečková Zdeňka | SHK6950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 73:17 | + 38:17 |
Weisbauerová Blanka | LPU6351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:11 | |
2. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:42 | + 0:31 |
3. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 33:06 | + 0:55 |
4. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 35:26 | + 3:15 |
5. | Jiřištová Hana | JIL6052 | C | OK Jilemnice | 36:11 | + 4:00 |
6. | Jiranová Alena | PHK5351 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:01 | + 6:50 |
7. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:44 | + 7:33 |
8. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:45 | + 7:34 |
9. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | C | OK Jilemnice | 40:45 | + 8:34 |
10. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 41:20 | + 9:09 |
11. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:06 | + 9:55 |
12. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 42:41 | + 10:30 |
13. | Panchártková Jitka | PHK5951 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:52 | + 12:41 |
14. | Tichá Jiřina | DOB6050 | C | KOB Dobruška | 46:42 | + 14:31 |
15. | Zvěřinová Darina | SNA5952 | C | TJ START Náchod | 47:57 | + 15:46 |
16. | Gazdačková Jana | SHK5851 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:00 | + 16:49 |
17. | Lennerová Eva | LPU5653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:40 | + 18:29 |
18. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:13 | + 19:02 |
19. | Filipová Dagmar | SHK5651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:36 | + 19:25 |
20. | Hepnerová Dagmar | SHK5451 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:29 | + 20:18 |
21. | Šabatková Zdena | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:37 | + 21:26 |
22. | Vychodilová Jiřina | SHK5951 | C | OK Slavia Hradec Králové | 70:00 | + 37:49 |
Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:31 | |
2. | Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 33:59 | + 0:28 |
3. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:11 | + 3:40 |
4. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:48 | + 6:17 |
5. | Lhotská Hana | ZAM4651 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 40:17 | + 6:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matěásko Marek | JIL0702 | C | OK Jilemnice | 24:59 | |
2. | Hladký Radovan | KOR0900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 25:10 | + 0:11 |
3. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:48 | + 3:49 |
4. | Příkazský Josef | PHK0800 | C | OK 99 Hradec Králové | 29:38 | + 4:39 |
5. | Lánský Alexandr | SRK0802 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:49 | + 6:50 |
6. | Vondra Matěj | LTU0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:24 | + 8:25 |
7. | Rémiš Šimon | SHK0801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 34:56 | + 9:57 |
8. | Termer Štěpán | LTU0800 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:14 | + 10:15 |
9. | Schejbal Filip | LPU0711 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:16 | + 10:17 |
10. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:32 | + 14:33 |
11. | Šípek Daniel | LPU0806 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:49 | + 14:50 |
12. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:36 | + 15:37 |
13. | Langr Matyáš | KOR0800 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 42:00 | + 17:01 |
14. | Šimon Jakub | SRK0703 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:50 | + 17:51 |
15. | Fajstauer Jáchym | SRK0901 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:02 | + 18:03 |
16. | Schejbal Matyáš | LPU0710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:09 | + 22:10 |
17. | Jirásek Petr | BRU0700 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 61:47 | + 36:48 |
Novotný Vít | PHK0901 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Mádle Ondřej | BRU0701 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | DISK | ||
Držka Filip | LPU0901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Kadaně Matěj | LPU1001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Cach Jan | LPU0805 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:39 | |
2. | Třešňák Matěj | JIL0701 | C | OK Jilemnice | 20:02 | + 2:23 |
3. | Hanák Matěj | LTU0701 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 21:41 | + 4:02 |
4. | Vaníček Jan | SJC0705 | C | Sportcentrum Jičín | 23:03 | + 5:24 |
5. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | C | Sportcentrum Jičín | 23:06 | + 5:27 |
6. | Pavelec Michal | NPA0801 | C | SK LOB Nová Paka | 24:58 | + 7:19 |
7. | Horák Filip | PHK0701 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:31 | + 7:52 |
8. | Švorc Petr | SJC0700 | C | Sportcentrum Jičín | 26:17 | + 8:38 |
9. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:24 | + 9:45 |
10. | Buďárek Šimon | STH0703 | C | SK Studenec | 28:24 | + 10:45 |
11. | Pachel Jiří | ZAM0801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 33:14 | + 15:35 |
12. | Šeps Miroslav | SRK0801 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:46 | + 19:07 |
13. | Kurka Antonín | SHK0700 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:25 | + 21:46 |
14. | Karásek Šimon | SJC0804 | C | Sportcentrum Jičín | 40:10 | + 22:31 |
15. | Ježek Martin | LPU0701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:29 | + 22:50 |
16. | Kunt Martin | ZAM0701 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 42:46 | + 25:07 |
17. | Beneda Vojtěch | SHK0703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:47 | + 26:08 |
18. | Frosch Vítek | LPU0801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:08 | + 27:29 |
19. | Kujal Josef | PHK0703 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:38 | + 27:59 |
20. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 45:54 | + 28:15 |
21. | Hladký Matěj | KOR0700 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 46:03 | + 28:24 |
22. | Marek Bořivoj | KOR0701 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 53:55 | + 36:16 |
Kadaně Marek | LPU0703 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompach Lukáš | PHK0500 | B | OK 99 Hradec Králové | 20:24 | |
2. | Šeps Daniel | SRK0504 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:32 | + 2:08 |
3. | Hanuš Filip | VRL0604 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:03 | + 4:39 |
4. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:05 | + 4:41 |
5. | Málek David | PHK0504 | B | OK 99 Hradec Králové | 25:38 | + 5:14 |
6. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:29 | + 6:05 |
7. | Pavelec Matěj | NPA0501 | B | SK LOB Nová Paka | 27:55 | + 7:31 |
8. | Šípek Ondřej | LPU0505 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 27:59 | + 7:35 |
9. | Stavrinou David | SRK0506 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:20 | + 8:56 |
10. | Janků Štěpán | SJC0501 | B | Sportcentrum Jičín | 30:05 | + 9:41 |
11. | Lazák Jan | LTU0500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:22 | + 9:58 |
12. | Malý Antonín | JIL0501 | C | OK Jilemnice | 30:32 | + 10:08 |
13. | Štichhauer Adam | LPU0603 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:15 | + 10:51 |
14. | Morávek Martin | SRK0503 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:44 | + 11:20 |
15. | Hájek Dominik | CET0601 | C | TJ Loko Česká Třebová | 32:23 | + 11:59 |
16. | Krejčí Martin | KOR0600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:36 | + 13:12 |
17. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | C | OK Slavia Hradec Králové | 33:53 | + 13:29 |
18. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 35:21 | + 14:57 |
19. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:30 | + 15:06 |
20. | Sádovský Jáchym | LPU0508 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:53 | + 16:29 |
21. | Šimerda Václav | SRK0605 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:58 | + 18:34 |
22. | Čermák Martin | PHK0502 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:26 | + 24:02 |
23. | Hiller Vojtěch | ZAM0501 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 44:36 | + 24:12 |
Dlabola Jakub | SJC0602 | C | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Dominik | STH0600 | C | SK Studenec | 22:47 | |
2. | Čihák Jan | HOR0601 | C | TJ Jiskra Hořice | 23:06 | + 0:19 |
3. | Jirout Jan | CHC0601 | C | K.O.B. Choceň | 26:33 | + 3:46 |
4. | Meier Jakub | BRU0501 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 26:57 | + 4:10 |
5. | Hostinský Matěj | LPU0604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:35 | + 5:48 |
6. | Sedláček David | KOR0502 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:42 | + 7:55 |
7. | Planík Martin | STH0601 | C | SK Studenec | 31:40 | + 8:53 |
8. | Bečka Bartoloměj | ZAM0503 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 35:46 | + 12:59 |
9. | Munzar Jakub | LPU0606 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:29 | + 19:42 |
10. | Černý Jáchym | SHK0604 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:50 | + 22:03 |
11. | Fajfr Marek | ZAM0602 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 45:45 | + 22:58 |
12. | Lacina Marek | LPU0511 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:38 | + 25:51 |
13. | Jiřička Martin | STH0503 | C | SK Studenec | 54:31 | + 31:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | A | OK 99 Hradec Králové | 20:02 | |
2. | Waněk Hubert | LPU0309 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 21:31 | + 1:29 |
3. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:31 | + 3:29 |
4. | Kolář Šimon | SHK0405 | B | OK Slavia Hradec Králové | 29:16 | + 9:14 |
5. | Tichý Lubomír | SHK0303 | B | OK Slavia Hradec Králové | 29:18 | + 9:16 |
6. | Krpata Michal | LPU0403 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:20 | + 9:18 |
7. | Neumann Matěj | PHK0400 | B | OK 99 Hradec Králové | 29:40 | + 9:38 |
8. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:55 | + 9:53 |
9. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 30:01 | + 9:59 |
10. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 30:34 | + 10:32 |
11. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:13 | + 12:11 |
12. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 32:23 | + 12:21 |
13. | Suchánek Adam | PHK0403 | B | OK 99 Hradec Králové | 32:30 | + 12:28 |
14. | Kodytek Adam | SHK0402 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:15 | + 13:13 |
15. | Šitina Tomáš | LTU0300 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:16 | + 13:14 |
16. | Kolátor Vojtěch | HOR0402 | C | TJ Jiskra Hořice | 33:32 | + 13:30 |
17. | Černík Adam | SHK0404 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:41 | + 13:39 |
18. | Rak Tomáš | SHK0400 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:45 | + 13:43 |
19. | Typlt Tomáš | NPA0406 | B | SK LOB Nová Paka | 33:52 | + 13:50 |
20. | Šimek Jakub | CHC0303 | C | K.O.B. Choceň | 35:17 | + 15:15 |
21. | Procinger Jakub | VRL0305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:27 | + 15:25 |
22. | Růžička Jan | SJC0406 | B | Sportcentrum Jičín | 36:09 | + 16:07 |
23. | Kunt Stanislav | ZAM0401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 36:17 | + 16:15 |
24. | Ráček Jan | KUO0302 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 36:42 | + 16:40 |
25. | Langr Jakub | KOR0401 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 36:54 | + 16:52 |
26. | Malý Evžen ml. | JIL0301 | C | OK Jilemnice | 38:18 | + 18:16 |
27. | Haas Filip | LPU0401 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 38:20 | + 18:18 |
28. | Filsak Rafael | SJC0301 | C | Sportcentrum Jičín | 38:23 | + 18:21 |
29. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:18 | + 19:16 |
30. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | B | OK Slavia Hradec Králové | 39:31 | + 19:29 |
31. | Schneidewind Richard | HOR0404 | C | TJ Jiskra Hořice | 43:35 | + 23:33 |
32. | Fajfer Filip | NPA0401 | B | SK LOB Nová Paka | 45:11 | + 25:09 |
33. | Holman Antonín | HOR0405 | C | TJ Jiskra Hořice | 48:20 | + 28:18 |
34. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | B | Sportcentrum Jičín | 50:29 | + 30:27 |
35. | Kubeček Josef | LIP0800 | SOS Mamuti z Lipovky | 54:12 | + 34:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pinke Tomáš | LPU0311 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:46 | |
2. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:14 | + 0:28 |
3. | Kaška Jan | ZAM0301 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 29:30 | + 6:44 |
4. | Dvořáček Filip | LPU0420 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:33 | + 7:47 |
5. | Pávek Ondřej | KUO0301 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 31:36 | + 8:50 |
6. | Marhold Stanislav | CHC0402 | C | K.O.B. Choceň | 32:50 | + 10:04 |
7. | Müller Matěj | KOR0302 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:07 | + 10:21 |
8. | Vrbata Adam | STH0404 | C | SK Studenec | 34:22 | + 11:36 |
9. | Hladký Filip | KOR0300 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 37:34 | + 14:48 |
10. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:28 | + 15:42 |
11. | Ježek Vojtěch | LPU0408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:39 | + 18:53 |
12. | Hájek Matěj | VRL0402 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:38 | + 19:52 |
13. | Mádle Kryštof | BRU0400 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 90:10 | + 67:24 |
Tobolka Jiří | HOR0403 | C | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Link Lukáš | STH0205 | B | SK Studenec | 23:17 | |
2. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 23:22 | + 0:05 |
3. | Dostál Jakub | VRL0104 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:06 | + 2:49 |
4. | Ježek Jakub | JIL0104 | B | OK Jilemnice | 26:50 | + 3:33 |
5. | Pipek Ondřej | LPU0203 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 27:49 | + 4:32 |
6. | Macek Ondřej | LPU0209 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:39 | + 7:22 |
7. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | B | OK Jilemnice | 30:42 | + 7:25 |
8. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:04 | + 9:47 |
9. | Pachel Jakub | ZAM0202 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 34:20 | + 11:03 |
10. | Mrskoč Marek | LPU0205 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 34:25 | + 11:08 |
11. | Porkert Jan | SHK0100 | B | OK Slavia Hradec Králové | 35:22 | + 12:05 |
12. | Kynčl Vojtěch | JIL0101 | C | OK Jilemnice | 35:36 | + 12:19 |
13. | Kroutil Jan | KUO0202 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 36:11 | + 12:54 |
14. | Mejsnar Jaroslav | VRL0202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:35 | + 14:18 |
15. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 37:49 | + 14:32 |
16. | Kovář Lukáš | CET0102 | C | TJ Loko Česká Třebová | 38:22 | + 15:05 |
17. | Vlastník Matouš | JIL0201 | B | OK Jilemnice | 39:07 | + 15:50 |
18. | Langr Jan | SHK0101 | B | OK Slavia Hradec Králové | 40:46 | + 17:29 |
19. | Krampera Tomáš | VRL0103 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:27 | + 18:10 |
20. | Franta Jonáš | SJC0201 | C | Sportcentrum Jičín | 42:03 | + 18:46 |
21. | Poláček Radim | PHK0201 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:22 | + 22:05 |
22. | Zamastil Michal | LTU0203 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:26 | + 22:09 |
23. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:22 | + 28:05 |
24. | Lacina Jindřich | LPU0211 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 108:39 | + 85:22 |
Krejčí Milan | KOR0201 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | ||
Jirout Matěj | CHC0201 | C | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 25:40 | |
2. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 26:38 | + 0:58 |
3. | Samek Tomáš | PHK0001 | A | OK 99 Hradec Králové | 30:36 | + 4:56 |
4. | Ježek Vít | JIL9903 | C | OK Jilemnice | 30:42 | + 5:02 |
5. | Vlastník Šimon | JIL9904 | B | OK Jilemnice | 31:14 | + 5:34 |
6. | Tichý Radomír | SHK0000 | A | OK Slavia Hradec Králové | 31:53 | + 6:13 |
7. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | B | OK 99 Hradec Králové | 35:24 | + 9:44 |
8. | Šitina Jakub | LTU0001 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:08 | + 10:28 |
9. | Macko Lukáš | SJC9901 | C | Sportcentrum Jičín | 38:52 | + 13:12 |
10. | Sourada Tomáš | ZAM9902 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 44:51 | + 19:11 |
11. | Bürger Matěj | LPU0009 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:24 | + 24:44 |
12. | Karásek Matěj | SJC0001 | C | Sportcentrum Jičín | 52:32 | + 26:52 |
13. | Urban Michal | KUO0001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 55:34 | + 29:54 |
14. | Dudášek Ondřej | DOB0000 | C | KOB Dobruška | 55:49 | + 30:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:33 | 8299 | |
2. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 35:20 | + 0:47 | 8118 |
3. | Vítek Petr | PHK7601 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:53 | + 1:20 | 7991 |
4. | Kamenický Jakub | PHK9104 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:11 | + 1:38 | 7922 |
5. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 36:54 | + 2:21 | 7757 |
6. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:42 | + 3:09 | 7572 |
7. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:53 | + 3:20 | 7530 |
8. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 38:07 | + 3:34 | 7476 |
9. | Starý Ondra | PHK9813 | A | OK 99 Hradec Králové | 38:09 | + 3:36 | 7468 |
10. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:31 | + 3:58 | 7384 |
11. | Strachota Petr | TJN8700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:44 | + 4:11 | 7334 |
12. | Tihon Michal | PHK7905 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:55 | + 4:22 | 7291 |
13. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:21 | + 4:48 | 7191 |
14. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:26 | + 4:53 | 7172 |
15. | Mrázek Jiří | DKP7911 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:37 | + 5:04 | 7130 |
16. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:51 | + 5:18 | 7076 |
17. | Lazák Tomáš | LTU9102 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:20 | + 5:47 | 6964 |
18. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:22 | + 5:49 | 6957 |
19. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:06 | + 6:33 | 6787 |
20. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 41:19 | + 6:46 | 6737 |
21. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OOB Vamberk | 41:25 | + 6:52 | 6714 |
22. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | 41:28 | + 6:55 | 6703 |
23. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 41:46 | + 7:13 | 6634 |
24. | Černý Michal | PHK8005 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:00 | + 7:27 | 6580 |
25. | Haas Karel | LPU7304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:30 | + 7:57 | 6464 |
25. | Macek Martin | SNA7106 | C | TJ START Náchod | 42:30 | + 7:57 | 6464 |
27. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:37 | + 8:04 | 6437 |
28. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 42:39 | + 8:06 | 6430 |
29. | Jurica Jan | LPU9611 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:16 | + 8:43 | 6287 |
30. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 43:32 | + 8:59 | 6226 |
31. | Kučera Michal | STH9201 | C | SK Studenec | 44:00 | + 9:27 | 6118 |
32. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:13 | + 9:40 | 6068 |
33. | Kučera Tomáš | STH9402 | C | SK Studenec | 44:26 | + 9:53 | 6018 |
34. | Remeš Petr | SHK9403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:36 | + 10:03 | 5980 |
35. | Kalenský Aleš | STH9801 | B | SK Studenec | 44:40 | + 10:07 | 5964 |
36. | Žák Jan | LPU9802 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 44:48 | + 10:15 | 5934 |
37. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:07 | + 10:34 | 5860 |
38. | Paukert Lukáš | KUO9801 | A | KOB Ústí nad Orlicí | 45:18 | + 10:45 | 5818 |
39. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:21 | + 10:48 | 5807 |
40. | Lesák Jakub | ZAM9603 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 45:35 | + 11:02 | 5753 |
41. | Andrš Jiří | VAM8601 | C | OOB Vamberk | 45:41 | + 11:08 | 5730 |
42. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 46:41 | + 12:08 | 5499 |
43. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:07 | + 12:34 | 5399 |
44. | Nývlt Martin | DKP8200 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:53 | + 13:20 | 5222 |
45. | Lauterbach David | ZAM9801 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:54 | + 13:21 | 5218 |
46. | Klapal Michal | VAM8802 | C | OOB Vamberk | 49:04 | + 14:31 | 4949 |
47. | Karkoš Petr | XCR7300 | C | MTB Chrudim, z.s. | 50:03 | + 15:30 | 4722 |
48. | Míča Tomáš | LPU9707 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 50:49 | + 16:16 | 4545 |
49. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:14 | + 16:41 | 4449 |
50. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:10 | + 17:37 | 4233 |
51. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 53:46 | + 19:13 | 3864 |
52. | Hrouda Matěj | JIL9804 | B | OK Jilemnice | 53:52 | + 19:19 | 3841 |
53. | Doleček Vojtěch | ZAM9903 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 55:37 | + 21:04 | 3437 |
54. | Sedlák Radek | LIP7500 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 57:55 | + 23:22 | 2907 |
55. | Šabatka Jan | SHK9001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 60:19 | + 25:46 | 2353 |
56. | Preininger Luděk | DOB8001 | C | KOB Dobruška | 62:10 | + 27:37 | 1926 |
57. | Černý Vojtěch | JIL9006 | C | OK Jilemnice | 68:14 | + 33:41 | 526 |
58. | Bartoň Zdeněk | NPA8301 | C | SK LOB Nová Paka | 74:20 | + 39:47 | 0 |
Křivda Martin | CHC9501 | C | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | ||
Lehár Adam | LPU9114 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | C | TJ START Náchod | 36:01 | 2998 | |
2. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 39:43 | + 3:42 | 2729 |
3. | Procházka Martin | LTU8101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:10 | + 4:09 | 2697 |
4. | Gernert Marek | JIL9801 | C | OK Jilemnice | 40:48 | + 4:47 | 2651 |
5. | Seidl Jakub | LPU9104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:02 | + 6:01 | 2561 |
6. | Kutílek Jakub | LPU8609 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:35 | + 6:34 | 2521 |
7. | Jiřišta Lubomír | JIL8802 | C | OK Jilemnice | 42:52 | + 6:51 | 2500 |
8. | Žemlička Jan | LPU8303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:28 | + 7:27 | 2457 |
9. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | C | KOB Dobruška | 43:31 | + 7:30 | 2453 |
10. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 45:42 | + 9:41 | 2294 |
11. | Moravec Filip | KUN8801 | C | TJ Sokol Kunvald | 46:42 | + 10:41 | 2222 |
12. | Janeček Tomáš | PHK9205 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:52 | + 11:51 | 2137 |
13. | Egrt Martin | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 49:18 | + 13:17 | ||
14. | Ježdík Václav | ZAM9605 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 49:58 | + 13:57 | 1984 |
15. | Roll Martin | ALB8401 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 52:56 | + 16:55 | 1769 |
Sokol Milan | BRM7201 | C | Sokol Burdych | DISK | 0 | ||
Vojtěch Martin | ZAM8101 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OOB Vamberk | 33:04 | |
2. | Bláha Jan | SHK8215 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:29 | + 2:25 |
3. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:54 | + 2:50 |
4. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OOB Vamberk | 36:05 | + 3:01 |
5. | Toužil Karel | SHK7602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:23 | + 3:19 |
6. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 36:33 | + 3:29 |
7. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:34 | + 5:30 |
8. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 38:57 | + 5:53 |
9. | Korbel Michal | CHC7703 | C | K.O.B. Choceň | 39:00 | + 5:56 |
10. | Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:31 | + 6:27 |
11. | Hausvater Karel | SHK5801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:43 | + 6:39 |
12. | Ježek Zdenek | JIL7301 | C | OK Jilemnice | 40:12 | + 7:08 |
13. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:19 | + 7:15 |
14. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 41:59 | + 8:55 |
15. | Lán Filip | SHK8003 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:03 | + 8:59 |
16. | Volák Pavel | BRU7001 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 42:54 | + 9:50 |
17. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:16 | + 10:12 |
18. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:08 | + 11:04 |
19. | Műller Kamil | TYN7500 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 44:57 | + 11:53 |
20. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:42 | + 13:38 |
21. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:01 | + 13:57 |
22. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 48:38 | + 15:34 |
23. | Ježek Vladimír | LPU7311 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:41 | + 15:37 |
24. | Hájek Jan | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | 52:50 | + 19:46 | |
25. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:26 | + 20:22 |
26. | Dvořák František | LDC7701 | C | KOB Děčín | 69:57 | + 36:53 |
Kolář Zdeněk | BRU7101 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Śafář Miroslav | CET7001 | C | TJ Loko Česká Třebová | 31:15 | |
2. | Tejkl Jiří | 81C7700 | Cirkus Čakovice | 31:26 | + 0:11 | |
3. | Čapek Miroslav | PHK7603 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:58 | + 2:43 |
4. | Macháček Lubomír | LPU7515 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:03 | + 2:48 |
5. | Podlešák Marek | PHK7802 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:14 | + 2:59 |
6. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:18 | + 3:03 |
7. | Froš Štěpán | LPU7309 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:24 | + 3:09 |
8. | Suchý Petr | SHK7800 | C | OK Slavia Hradec Králové | 34:45 | + 3:30 |
9. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:39 | + 5:24 |
10. | Vých Luboš | KOR7300 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 37:21 | + 6:06 |
11. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 38:22 | + 7:07 |
12. | Adamovský Michal | TYN7200 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 38:23 | + 7:08 |
13. | Kroupa Jan | LPU8103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:24 | + 7:09 |
14. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 39:43 | + 8:28 |
15. | Meier Jiří | BRU7400 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 40:34 | + 9:19 |
16. | Mádle Miroslav | BRU7600 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 40:43 | + 9:28 |
17. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 42:13 | + 10:58 |
18. | Hladký Tomáš | KOR7600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 43:39 | + 12:24 |
19. | Dostál Dalibor | VRL7308 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:15 | + 13:00 |
20. | Koutný Pavel | PHK7108 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:51 | + 13:36 |
21. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 45:32 | + 14:17 |
22. | Marek Robert | KOR7700 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:56 | + 14:41 |
23. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | C | OK Jilemnice | 47:48 | + 16:33 |
24. | Vojtěch Libor | HOR7303 | C | TJ Jiskra Hořice | 50:13 | + 18:58 |
25. | Stohanzl Jan | LPU7600 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:17 | + 19:02 |
26. | Musil Marek | KUO7301 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 50:35 | + 19:20 |
27. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | C | OK Jilemnice | 53:47 | + 22:32 |
28. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:31 | + 23:16 |
29. | Krejčí Milan | KOR7400 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 59:25 | + 28:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:36 | |
2. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:43 | + 0:07 |
3. | Háp Pavel | PHK7101 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:25 | + 1:49 |
4. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:37 | + 4:01 |
5. | Killar Marek | LTU6801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:56 | + 4:20 |
6. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:59 | + 4:23 |
7. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:02 | + 4:26 |
8. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:41 | + 6:05 |
9. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:42 | + 7:06 |
10. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 42:49 | + 7:13 |
11. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 43:04 | + 7:28 |
12. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:31 | + 7:55 |
13. | Růžička Ivan | PHK6702 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:56 | + 9:20 |
14. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 45:51 | + 10:15 |
15. | Hanuš Karel | HOS6701 | C | TJ Tatran Hostinné | 47:27 | + 11:51 |
16. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:22 | + 12:46 |
17. | Vávra Radek | HOR6301 | C | TJ Jiskra Hořice | 48:24 | + 12:48 |
18. | Teplý Jiří | SHK6401 | C | OK Slavia Hradec Králové | 48:50 | + 13:14 |
19. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:45 | + 14:09 |
20. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:25 | + 14:49 |
21. | Levý Tomáš | ZAM6801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 51:48 | + 16:12 |
22. | Souček Karel | SHK6601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:29 | + 16:53 |
23. | Brancuský Zdeněk | LPU6803 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:39 | + 17:03 |
24. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:08 | + 18:32 |
25. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:42 | + 19:06 |
26. | Dvořák Luboš | LPU6801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:05 | + 22:29 |
27. | Metelka Pavel | PHK6800 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:10 | + 23:34 |
Jakeš Josef | TYN6501 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | DISK | ||
Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:03 | |
2. | Novotný Pavel | SHK6104 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:08 | + 0:05 |
3. | Funda Michal | SHK6403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:08 | + 1:05 |
4. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 38:54 | + 1:51 |
5. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | Sportcentrum Jičín | 39:25 | + 2:22 |
6. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 41:00 | + 3:57 |
7. | Jelínek Roman | CHC6301 | C | K.O.B. Choceň | 41:18 | + 4:15 |
8. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 41:44 | + 4:41 |
9. | Rykala Karel | VAM6401 | C | OOB Vamberk | 42:28 | + 5:25 |
10. | Holubář David | KUO7101 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 42:31 | + 5:28 |
11. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | TJ Sokol Kunvald | 43:22 | + 6:19 |
12. | Mikyska Alan | VAM7149 | C | OOB Vamberk | 43:48 | + 6:45 |
13. | Věříš Jan | LPU7103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:26 | + 7:23 |
14. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 44:52 | + 7:49 |
15. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 45:08 | + 8:05 |
16. | Vychodil Tomáš | SHK6301 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:58 | + 9:55 |
17. | Gernert Alan | JIL7001 | C | OK Jilemnice | 47:22 | + 10:19 |
18. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:56 | + 11:53 |
19. | Divecký Josef | SHK6102 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:31 | + 12:28 |
20. | Hnyk Petr | SNA5701 | C | TJ START Náchod | 49:52 | + 12:49 |
21. | Justa Jaromír | PHK6101 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:19 | + 13:16 |
22. | Šváb Pavel | BRU6701 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 50:28 | + 13:25 |
23. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:56 | + 15:53 |
24. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:41 | + 16:38 |
25. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:03 | + 18:00 |
26. | Frömmel Miroslav | BRU6902 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 57:19 | + 20:16 |
27. | Dudášek Karel | DOB7001 | C | KOB Dobruška | 57:45 | + 20:42 |
28. | Čihák Petr | HOR6900 | C | TJ Jiskra Hořice | 60:08 | + 23:05 |
29. | Ježek Jiří | PHK6201 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:16 | + 23:13 |
30. | Marhold Stanislav | CHC6603 | C | K.O.B. Choceň | 64:08 | + 27:05 |
31. | Cibulka Radek | LPU7107 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:18 | + 37:15 |
Beseda Pavel | CHT6910 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Širůček Jaromír | SHK6200 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Vach Vladimír | KOR6900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:31 | |
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 36:21 | + 0:50 |
3. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OOB Vamberk | 36:28 | + 0:57 |
4. | Kalibán Pavel | SNA5649 | C | TJ START Náchod | 36:38 | + 1:07 |
5. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:46 | + 1:15 |
6. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:58 | + 1:27 |
7. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:24 | + 1:53 |
8. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 37:33 | + 2:02 |
9. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | TJ Sokol Kunvald | 37:41 | + 2:10 |
10. | Tichý Boris | DOB5500 | C | KOB Dobruška | 37:58 | + 2:27 |
11. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:19 | + 2:48 |
12. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:21 | + 2:50 |
13. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:52 | + 3:21 |
14. | Mrštík Václav | LPU5002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:57 | + 4:26 |
15. | Král Martin | JIL6101 | C | OK Jilemnice | 40:00 | + 4:29 |
16. | Čípa Jiří | CET5002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 40:29 | + 4:58 |
17. | Hanč Pavel | VRL5601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:55 | + 6:24 |
18. | Chládek Josef | ZAM5901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 42:44 | + 7:13 |
19. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:33 | + 8:02 |
20. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:02 | + 8:31 |
21. | Kotlář Vladimír | VAM5401 | C | OOB Vamberk | 45:36 | + 10:05 |
22. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:55 | + 10:24 |
23. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:53 | + 11:22 |
24. | Tůma Miloš | DOB5600 | C | KOB Dobruška | 47:27 | + 11:56 |
25. | Janeba Petr | CHC6001 | C | K.O.B. Choceň | 48:03 | + 12:32 |
26. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 53:17 | + 17:46 |
27. | Andrš Milan | ZAM5801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 53:27 | + 17:56 |
28. | Vlček Josef | TYN5602 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 55:54 | + 20:23 |
29. | Grundman Martin | CHC5801 | C | K.O.B. Choceň | 56:03 | + 20:32 |
30. | Kalous Jaroslav | ZAM5501 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 56:22 | + 20:51 |
31. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 87:07 | + 51:36 |
Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Aleš | SHK5501 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:33 | |
2. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:16 | + 3:43 |
3. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:51 | + 5:18 |
4. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 43:58 | + 6:25 |
5. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:07 | + 6:34 |
6. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:11 | + 6:38 |
7. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:53 | + 7:20 |
7. | Pross Josef | KOR6100 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 44:53 | + 7:20 | |
9. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 45:01 | + 7:28 |
10. | Malý Evžen | JIL6102 | C | OK Jilemnice | 45:10 | + 7:37 |
11. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:34 | + 8:01 |
12. | Lulay Miloš | LPU5502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:17 | + 10:44 |
13. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:21 | + 11:48 |
14. | Doležal Petr | TYN5401 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 50:38 | + 13:05 |
15. | Hostinský Jiří | LPU5501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:21 | + 13:48 |
16. | Krejčí Jaroslav | LTU5801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:44 | + 20:11 |
17. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 75:28 | + 37:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 32:36 | |
2. | Šponar Josef | ZAM4701 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 34:20 | + 1:44 |
3. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 35:38 | + 3:02 |
4. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:59 | + 4:23 |
5. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:24 | + 4:48 |
6. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 41:15 | + 8:39 |
7. | Procházka Jiří | LTU4802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:39 | + 9:03 |
8. | Tobiška Václav | ZAM4401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:19 | + 10:43 |
9. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 47:23 | + 14:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 23:06 | |
2. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | C | TJ START Náchod | 29:03 | + 5:57 |
3. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 29:11 | + 6:05 |
4. | Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | 29:15 | + 6:09 |
5. | Málek Josef | LPU3901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:29 | + 9:23 |
6. | Vávra Jaroslav | LPU4601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:37 | + 9:31 |
7. | Čepelka Petr | LPU4701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:09 | + 13:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirout Vilém | SNA1001 | C | TJ START Náchod | 19:59 | |
2. | Munzarová Monika | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 22:10 | + 2:11 | |
3. | Kubeček Antonín | LIP0400 | SOS Mamuti z Lipovky | 22:47 | + 2:48 | |
4. | Sobotková Klára | SRK-SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:54 | + 2:55 | ||
5. | Dušek Štěpán | 44c08 | NNN-Neregistrovaní (NNN) | 24:27 | + 4:28 | |
6. | Sobotka Alexander | SRK-SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:33 | + 5:34 | ||
7. | Prudič Vít | xxx | xxx | 26:12 | + 6:13 | |
8. | Šafář Jakub | CET1103 | C | TJ Loko Česká Třebová | 27:03 | + 7:04 |
9. | Douda Štěoán | xxx | xxx | 27:12 | + 7:13 | |
10. | Netopilová Simona | VAM0950 | C | OOB Vamberk | 27:38 | + 7:39 |
11. | Macek Vojtěch | SNA0901 | C | TJ START Náchod | 29:04 | + 9:05 |
12. | Langrová Tereza | KOR1250 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 29:24 | + 9:25 |
13. | Macková Šárka | SNA0850 | C | TJ START Náchod | 29:55 | + 9:56 |
14. | Macháčková Eliška | LPU1153 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:33 | + 10:34 |
15. | Besedová Barborka | PHK1051 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:47 | + 10:48 |
16. | Lockerová Anna | SRK | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:22 | + 11:23 | |
17. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:37 | + 11:38 |
18. | Paleček Vojtěch | xxx | xxx | 31:41 | + 11:42 | |
19. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | C | K.O.B. Choceň | 31:48 | + 11:49 |
20. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:00 | + 13:01 |
21. | Luxová Viktorie | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | 33:33 | + 13:34 | |
22. | Šimerda Antonín | SRK | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:20 | + 14:21 | |
23. | Baláž Viktor | SHK0803 | C | OK Slavia Hradec Králové | 34:30 | + 14:31 |
24. | Hovadová Aneta | ZAM5620 | OB T.J. Sokol Žamberk | 35:08 | + 15:09 | |
25. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:29 | + 15:30 |
26. | Novotný Michal | KOR0802 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 36:10 | + 16:11 |
27. | Zikmundová Karla | SHK1150 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:17 | + 16:18 |
28. | Vencl Dorián | SNA1002 | C | TJ START Náchod | 36:19 | + 16:20 |
29. | Fajštauer Jakub | xxx | xxx | 36:29 | + 16:30 | |
30. | Lepšová Julie | xxx | xxx | 37:00 | + 17:01 | |
31. | Tejkl Štěpán | 81C0800 | Cirkus Čakovice | 37:01 | + 17:02 | |
32. | Venclová Dorota | SNA1351 | C | TJ START Náchod | 37:18 | + 17:19 |
33. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | C | Sportcentrum Jičín | 37:20 | + 17:21 |
34. | Jiroutová Marie | CHC1051 | C | K.O.B. Choceň | 38:03 | + 18:04 |
35. | Kvapilová Simona | NNN-Neregistrovaní (NNN) | 38:13 | + 18:14 | ||
36. | Šparlinek Vojta | xxx | xxx | 38:39 | + 18:40 | |
37. | Besedová Magdaléna | CHT1251 | C | OOB SK Chrast | 39:10 | + 19:11 |
38. | Kárník Štěpán | LPU1002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:35 | + 19:36 |
39. | Novotný Matouš | KOR1200 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 39:48 | + 19:49 |
40. | Domin Ondřej | LPU1103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:55 | + 19:56 |
41. | Kroupová Anna | LPU1154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:59 | + 20:00 |
42. | Zitková Markéta | LPU1251 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:28 | + 20:29 |
43. | Burdová Anna | TYN | OOB SK Týniště nad Orlicí | 40:29 | + 20:30 | |
44. | Šreibr Matěj | 5EX1200 | Perníkáři | 42:04 | + 22:05 | |
45. | Horáková Eliška | 2UX1150 | Horáková | 42:16 | + 22:17 | |
46. | Musilová Johana | KUO0899 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 43:09 | + 23:10 |
47. | Šreibr Vojtěch | xxx | xxx | 44:23 | + 24:24 | |
48. | Pompach Tobiáš | PHK | OK 99 Hradec Králové | 44:41 | + 24:42 | |
49. | Šíma Antonín | SRK1001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:47 | + 24:48 |
50. | Marek Svatopluk | KOR0901 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:00 | + 25:01 |
51. | Locker Ondřej | SRK | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:11 | + 27:12 | |
52. | Krejčí Ondřej | xxx | xxx | 47:21 | + 27:22 | |
53. | Novák Michal | ZAM1101 | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:30 | + 27:31 | |
54. | Bláhová Klára | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 48:04 | + 28:05 | |
55. | Tihonová Magdalena | PHK1450 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:23 | + 28:24 |
56. | Krejčová Aneta | xxx | xxx | 48:47 | + 28:48 | |
57. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:55 | + 28:56 |
58. | Vondrová Adélka | LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:48 | + 29:49 | ||
59. | Klapal Tomáš | xxx | xxx | 51:13 | + 31:14 | |
60. | Klapal Lukáš | xxx | xxx | 51:23 | + 31:24 | |
61. | Šlesingerová Nela | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | 53:56 | + 33:57 | |
62. | Čtvrtečková Natalie | TYN | OOB SK Týniště nad Orlicí | 57:32 | + 37:33 | |
62. | Zástěrová Karolína | TYN | OOB SK Týniště nad Orlicí | 57:32 | + 37:33 | |
64. | Stohanzlová Vilma | LPU1551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:47 | + 37:48 |
65. | Mrázek Václav | TUR | OOB TJ Turnov | 61:02 | + 41:03 | |
66. | Fagré Julia | PHK-OK 99 Hradec Králové | 61:49 | + 41:50 | ||
67. | Volf Kryštof | SRK | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:03 | + 46:04 | |
68. | Nymsová Marie Ema | TYN1350 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 71:03 | + 51:04 |
69. | Nymsa Matyáš | TYN1300 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 71:25 | + 51:26 |
70. | Daněk Tomáš | TYN0900 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 80:19 | + 60:20 |
70. | Daňková Tereza | xxx | xxx | 80:19 | + 60:20 | |
72. | Potůček Jáchym | PHK | OK 99 Hradec Králové | 80:34 | + 60:35 | |
73. | Dvořáková Marie | LPU1452 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 100:25 | + 80:26 |
Růžičková Magda | PHK0951 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Jiří | CHC79 | K.O.B. Choceň | 17:49 | ||
2. | Mrázková Jana | TUR7850 | C | OOB TJ Turnov | 19:38 | + 1:49 |
3. | Porkert Jan | xxx | xxx | 21:36 | + 3:47 | |
4. | Jirásek Karel | BRM6301 | C | Sokol Burdych | 22:15 | + 4:26 |
5. | Matěásko Dušan | xxx | xxx | 23:30 | + 5:41 | |
6. | Čtvrtečková Martina | TYN | OOB SK Týniště nad Orlicí | 23:35 | + 5:46 | |
7. | Matěásková Eva | JIL7651 | C | OK Jilemnice | 25:15 | + 7:26 |
8. | Pilný Jiří | VRL7002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:29 | + 7:40 |
9. | Brancuzská Monika | xxx | xxx | 26:11 | + 8:22 | |
10. | Marková Michaela | xxx | xxx | 26:25 | + 8:36 | |
11. | Pozdílková Alena | PHK | OK 99 Hradec Králové | 26:35 | + 8:46 | |
12. | Paleček Jan | xxx | xxx | 26:36 | + 8:47 | |
13. | Lehárová Iva | LPU-OK Lokomotiva Pardubice | 26:50 | + 9:01 | ||
14. | Lacina Martin | LPU7105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:08 | + 9:19 |
15. | Jirásková Barbora | BRU0352 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 27:30 | + 9:41 |
16. | Kodytek Aleš | xxx | xxx | 28:08 | + 10:19 | |
17. | Hájková Eva | VRL7454 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:32 | + 10:43 |
18. | Dvořáček Pavel | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 28:35 | + 10:46 | |
19. | Holubář Patrik | xxx | xxx | 29:51 | + 12:02 | |
20. | Čapková Petra | PHK7850 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:23 | + 12:34 |
21. | Netuková Hana | SHK7052 | C | OK Slavia Hradec Králové | 30:24 | + 12:35 |
22. | Loukotová Adéla | HOR0150 | C | TJ Jiskra Hořice | 31:09 | + 13:20 |
23. | Molinger Matěj | SNA0401 | C | TJ START Náchod | 31:45 | + 13:56 |
24. | Waněk Hubert | LPU6506 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:11 | + 14:22 |
25. | Dušková Renata | ZAM7351 | OB T.J. Sokol Žamberk | 33:35 | + 15:46 | |
26. | Rufferová Iva | SNA5052 | C | TJ START Náchod | 34:03 | + 16:14 |
27. | Cejpková Lenka | SRK7652 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:03 | + 17:14 |
28. | Kušík Jakub | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | 35:31 | + 17:42 | |
28. | Kovařík Ondřej | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | 35:31 | + 17:42 | |
30. | Tomášová Adéla | CHC0351 | C | K.O.B. Choceň | 35:47 | + 17:58 |
31. | Příkazská Petra | 74C7600 | NER | 36:07 | + 18:18 | |
32. | Daněk Petr | TYN7900 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 36:45 | + 18:56 |
33. | Podlešáková Markéta | xxx | xxx | 39:16 | + 21:27 | |
34. | Růžková Kamila | LPU-OK Lokomotiva Pardubice | 41:15 | + 23:26 | ||
35. | Ježková Lenka | LPU-OK Lokomotiva Pardubice | 41:55 | + 24:06 | ||
36. | Kurková Michaela | xxx | xxx | 45:01 | + 27:12 | |
37. | Čermáková Lucie | PHK7150 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:50 | + 28:01 |
38. | Hanušová Monika | VRL7654 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:05 | + 28:16 |
39. | Vondra Václav | LTU6800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:24 | + 30:35 | |
40. | Hájek Tibor | VRL7202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:41 | + 30:52 |
41. | Jiroutová Eliška | CHC04 | K.O.B. Choceň | 49:14 | + 31:25 | |
42. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:23 | + 31:34 |
43. | Smrčková Olga | LPU-OK Lokomotiva Pardubice | 49:51 | + 32:02 | ||
44. | Goňa Jan | ZAM-OB T.J. Sokol Žamberk | 52:23 | + 34:34 | ||
45. | Hlavničková Vendula | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:25 | + 34:36 | |
46. | Šparlinek Jan | xxx | xxx | 53:38 | + 35:49 | |
47. | Molingerová Pavlína | SNA7951 | C | TJ START Náchod | 61:44 | + 43:55 |
48. | Molingerová Adéla | SNA0651 | TJ START Náchod | 62:27 | + 44:38 | |
49. | Ptáček Martin | SRK | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 79:17 | + 61:28 | |
50. | Rážová Aneta | xxx | KUO-KOB Ústí nad Orlicí | 96:49 | + 79:00 | |
51. | Kovaříková Anna | xxx | xxx | 109:12 | + 91:23 | |
Luxová Julie | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Růžička Karel | PHK9502 | OK 99 Hradec Králové | 32:02 | ||
2. | Kárniková Kamila | xxx | xxx | 33:03 | + 1:01 | |
3. | Vencl Vojtěch | SNA-TJ START Náchod | 34:55 | + 2:53 | ||
4. | Lux Filip | xxx | xxx | 41:39 | + 9:37 | |
5. | Fleischmann Aleš | 1JC8900 | Klub přátel kofoly | 42:26 | + 10:24 | |
6. | Balcar Pavel | xxx | xxx | 46:07 | + 14:05 | |
7. | Kuhn Jiří | LPU7718 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:06 | + 15:04 |
8. | Langrová Anna | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 47:50 | + 15:48 | |
9. | Teplá Hana | SHK6561 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:34 | + 17:32 |
10. | Filip Filip | SHK9000 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:44 | + 17:42 |
11. | Škorpil Jaromír | xxx | xxx | 54:01 | + 21:59 | |
12. | Molinger Luděk | SNA7249 | C | TJ START Náchod | 56:09 | + 24:07 |
13. | Příkazský Jakub | PHK8000 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:00 | + 24:58 |
14. | Zelenková Lenka | 3IX6150 | Zelenkovi | 69:38 | + 37:36 | |
15. | Skalka Michal | LTU6700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:51 | + 39:49 |
16. | Jireš František | 3IX5900 | Zelenkovi | 73:23 | + 41:21 | |
17. | Falta Radim | 45X-PAT Praha | 103:02 | + 71:00 | ||
18. | Patočková Hana | 45X-PAT Praha | 103:07 | + 71:05 | ||
19. | Neumann David | PHK | OK 99 Hradec Králové | 117:40 | + 85:38 |