Výsledky závodu: Šumperský divočák - E2

Datum:
28.07.2018
Místo konání:
Moravský Karlov - Červená Voda
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Františkova chata
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Jílek Ondřej
Protokol:
Tak teda dnes bylo fakt vedro.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     DH10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P    
D10
1.80 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:20
2. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 18:41 + 4:21
3. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 20:57 + 6:37
4. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 21:13 + 6:53
5. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:26 + 7:06
6. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:58 + 7:38
7. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 27:17 + 12:57
8. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 28:33 + 14:13
9. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:53 + 19:33
10. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:34 + 23:14
11. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 38:00 + 23:40
12. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:11 + 29:51
D12
2.50 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 26:34
2. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 27:38 + 1:04
3. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 28:46 + 2:12
4. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 31:13 + 4:39
5. Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 31:19 + 4:45
6. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 31:40 + 5:06
7. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:54 + 7:20
8. Karafiátová Eliška ABM0752 C KOB ALFA Brno 34:02 + 7:28
9. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:52 + 11:18
10. Chlupáčová Anežka ZAM0751 B OB TJ Sokol Žamberk 41:56 + 15:22
11. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 46:21 + 19:47
12. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 49:14 + 22:40
13. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 60:52 + 34:18
14. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 75:01 + 48:27
15. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 75:36 + 49:02
D14
3.50 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:18
2. Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:38 + 1:20
3. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 40:07 + 4:49
4. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 40:59 + 5:41
5. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 42:24 + 7:06
6. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 44:03 + 8:45
7. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 47:20 + 12:02
8. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 55:32 + 20:14
D16
4.50 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 38:50
2. Krempiňska Julia 66P03 C UKS Azymut Pabianice 45:01 + 6:11
3. Pataki Virág Lara BBM0250 C BETA URSUS Orienteering 46:18 + 7:28
4. Gielec Zuzanna 38P0251 C UKS Orientus Lodz 47:44 + 8:54
5. Doren Wiktoria 38P0351 C UKS Orientus Lodz 52:44 + 13:54
6. Gola Martyna 38P03 C UKS Orientus Lodz 64:58 + 26:08
MS Lilgová Sophia Christine 69S01 C Slovenský zväz rádioamatérov 58:45 + 19:55
D18
5.20 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 77:48
2. Buksová Zuzana 69S02 C Slovenský zväz rádioamatérov 82:43 + 4:55
D20
5.30 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fortuniak Weronika 38P9850 C UKS Orientus Lodz 59:01
2. Boková Ivana KUO9951 C KOB Ústí nad Orlicí 65:21 + 6:20
3. Filová Barbora Daniela 69S03 C Slovenský zväz rádioamatérov 85:25 + 26:24
D21K
5.10 km, 180 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5567
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cych Agnieszka PHK9966 R OK 99 Hradec Králové 42:50 6628
2. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 56:43 + 13:53 5167
3. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 59:12 + 16:22 4906
4. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:37 + 17:47 4757
5. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:41 + 20:51 4434
6. Studničná Lenka 7QX8650 C Neregistrovaní - Studničná 63:57 + 21:07
7. Ewiak-Paszynska Alicja 38P8750 C UKS Orientus Lodz 65:54 + 23:04
8. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:50 + 24:00 4103
9. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 69:20 + 26:30 3840
10. Oliinyk Alona 14U8350 C Sirius 75:52 + 33:02
11. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 79:56 + 37:06 2725
12. Otrusinová Jana ABM9560 C KOB ALFA Brno 82:14 + 39:24 2483
13. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 86:54 + 44:04 1992
14. Kuchařová Anna 4HC8100 C PSÍ TÝM 91:14 + 48:24
15. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 94:09 + 51:19 1229
16. Presinska Magdalena 66P8650 C UKS Azymut Pabianice 100:02 + 57:12
17. Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 122:57 + 80:07 0
18. Kocikowska Anna 3TP9450 C SK Szybkie Anie 135:36 + 92:46
Kamenická Dana C DISK
D21L
6.50 km, 235 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6548
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 53:33 7937
2. Gwozdz Ewa 38P9050 C UKS Orientus Lodz 56:16 + 2:43
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 75:00 + 21:27 5871
4. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 75:22 + 21:49 5835
5. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 75:43 + 22:10 5802
6. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 86:02 + 32:29 4808
7. Gottfriedová Adéla VCB9755 C OB České Budějovice 89:06 + 35:33 4512
8. Košutová Katarína 69S08 C Slovenský zväz rádioamatérov 89:11 + 35:38
9. Biala Weronika 86 C 90:52 + 37:19
10. Rešová Kateřina ASU9090 C Magnus Orienteering 91:42 + 38:09 4262
11. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 92:02 + 38:29 4230
12. Čechová Lenka 5RX9051 C NNN 94:45 + 41:12
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK 0
D35
5.10 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pabich Maria 66P82 C UKS Azymut Pabianice 51:45
2. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 56:10 + 4:25
3. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 57:29 + 5:44
4. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 57:35 + 5:50
5. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 59:15 + 7:30
6. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 60:50 + 9:05
7. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 61:55 + 10:10
8. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 64:50 + 13:05
9. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 64:53 + 13:08
10. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 69:36 + 17:51
11. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 71:09 + 19:24
12. Pešková Jana CET8251 C TJ Loko Česká Třebová 74:21 + 22:36
13. Ropková Eva CHC7855 C K.O.B. Choceň 98:17 + 46:32
14. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 111:01 + 59:16
15. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 134:21 + 82:36
D40
4.50 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 47:11
2. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 48:32 + 1:21
3. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 49:27 + 2:16
4. Tomíčková Dana C 49:43 + 2:32
5. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 56:10 + 8:59
6. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 58:08 + 10:57
7. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 58:19 + 11:08
8. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 58:23 + 11:12
9. Konc Katarzyna 66P75 C UKS Azymut Pabianice 60:03 + 12:52
10. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 60:38 + 13:27
11. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 60:51 + 13:40
12. Stryková Kateřina LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice 66:26 + 19:15
13. Trhlíková Ivana C 71:55 + 24:44
14. Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB ALFA Brno 74:22 + 27:11
15. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 83:59 + 36:48
16. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 84:35 + 37:24
17. Szebenine Orsanyi Beatrix 18H7800 C PSE 111:21 + 64:10
Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D45
4.10 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 42:31
2. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 43:17 + 0:46
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:41 + 3:10
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 47:17 + 4:46
5. Nowak Barbara 1VP7050 C HKS Azymut Mochy 48:49 + 6:18
6. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 49:37 + 7:06
7. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:30 + 7:59
8. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 62:30 + 19:59
9. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB ALFA Brno 62:46 + 20:15
10. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 63:24 + 20:53
11. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 64:03 + 21:32
12. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 68:26 + 25:55
13. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:45 + 33:14
14. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 87:18 + 44:47
15. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 127:32 + 85:01
Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha DISK
Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D50
3.90 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 49:56
2. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 54:23 + 4:27
3. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 55:34 + 5:38
4. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 58:40 + 8:44
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 61:02 + 11:06
6. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 62:42 + 12:46
7. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 65:40 + 15:44
8. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 68:38 + 18:42
9. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB TJ Sokol Žamberk 68:39 + 18:43
10. Meyhoff Petersen Tine 62D6400 C Herlufsholm OK 77:02 + 27:06
11. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 85:53 + 35:57
D55
3.30 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 47:15
2. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 48:32 + 1:17
3. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 51:27 + 4:12
4. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:11 + 6:56
5. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 56:39 + 9:24
6. Deredos Nina 38P6150 C UKS Orientus Lodz 63:36 + 16:21
7. Brémová Hildegarda KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže 68:32 + 21:17
D60
3.20 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:59
2. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 55:58 + 9:59
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 56:01 + 10:02
4. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 61:43 + 15:44
5. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:26 + 20:27
6. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 78:57 + 32:58
7. Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 103:48 + 57:49
MS Kühnel Radka 49S02 C Trollhättans SOK 114:35 + 68:36
D65
2.70 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 36:27
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 40:07 + 3:40
3. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 42:30 + 6:03
4. Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 44:56 + 8:29
5. Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 46:47 + 10:20
6. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 49:40 + 13:13
7. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:47 + 20:20
8. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:03 + 27:36
9. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 119:49 + 83:22
DH10N
1.80 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 19:18
2. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 22:39 + 3:21
3. Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 24:08 + 4:50
4. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 25:16 + 5:58
5. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 25:44 + 6:26
6. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 26:44 + 7:26
7. Seidl Ondřej C 31:20 + 12:02
8. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 38:09 + 18:51
Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H10
1.90 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 11:59
2. Turek Jakub SKV0801 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:11 + 1:12
3. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 14:02 + 2:03
4. Rzenca Tomasz 38P0803 C UKS Orientus Lodz 14:13 + 2:14
5. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 15:21 + 3:22
6. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 16:01 + 4:02
7. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:43 + 5:44
8. Ciupa Jan 38P0800 C UKS Orientus Lodz 17:53 + 5:54
9. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:47 + 9:48
Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H12
2.90 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:32
2. Sztranek Maciej 66P06 C UKS Azymut Pabianice 24:06 + 0:34
3. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:26 + 0:54
3. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:26 + 0:54
5. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 24:29 + 0:57
6. Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 28:01 + 4:29
7. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 30:25 + 6:53
8. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 31:04 + 7:32
9. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 31:06 + 7:34
10. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 31:15 + 7:43
11. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:33 + 9:01
12. Krempiňski Franek 66P07 C UKS Azymut Pabianice 32:47 + 9:15
13. Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 35:43 + 12:11
14. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 44:18 + 20:46
15. Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina 50:54 + 27:22
16. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 87:11 + 63:39
H14
3.70 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:53
2. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 40:26 + 3:33
3. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 40:28 + 3:35
4. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:44 + 5:51
5. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 47:09 + 10:16
6. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 50:55 + 14:02
7. Lisiak Adam 38P0500 C UKS Orientus Lodz 51:55 + 15:02
8. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:43 + 18:50
9. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 61:41 + 24:48
10. Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 67:13 + 30:20
11. Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 70:37 + 33:44
12. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 78:31 + 41:38
13. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:59 + 48:06
14. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:29 + 52:36
Lesák Lukáš ZAM0502 C OB TJ Sokol Žamberk DISK
H16
5.00 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:16
2. Sztranek Jan 66P03 C UKS Azymut Pabianice 45:46 + 1:30
3. Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:51 + 4:35
4. Bartos Zbigniew 38P0300 C UKS Orientus Lodz 51:07 + 6:51
5. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 51:58 + 7:42
6. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 53:51 + 9:35
7. Jurčík Tomáš 69S04 C Slovenský zväz rádioamatérov 58:42 + 14:26
8. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 62:03 + 17:47
9. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:38 + 23:22
Slomczynski Ignacy 38P0303 C UKS Orientus Lodz DISK
Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H18
6.70 km, 265 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rzenca Piotr 38P0102 C UKS Orientus Lodz 47:28
2. Deredos Bruno 38P0100 C UKS Orientus Lodz 54:39 + 7:11
3. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 66:40 + 19:12
4. Bartos Grzegorz 38P0101 C UKS Orientus Lodz 67:02 + 19:34
5. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:50 + 24:22
6. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 77:21 + 29:53
7. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 80:55 + 33:27
8. Gottfried Adam VCB0005 B OB České Budějovice 102:44 + 55:16
MS Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 67:29 + 20:01
H20
8.00 km, 285 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroszek Jakub 42P9800 C Team360 77:48
2. Račko Lukáš 69S05 C Slovenský zväz rádioamatérov 101:48 + 24:00
H21L
9.70 km, 335 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7581
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 60:40 8253
2. Podzinski Rafal 38P9101 C UKS Orientus Lodz 65:14 + 4:34
3. Paszynski Piotr 38P8100 C UKS Orientus Lodz 68:57 + 8:17
4. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:13 + 8:33 7279
5. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 69:49 + 9:09 7211
6. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 73:20 + 12:40 6810
7. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 74:48 + 14:08 6643
8. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 75:48 + 15:08 6529
9. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 77:08 + 16:28 6377
10. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 78:58 + 18:18 6169
11. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 79:20 + 18:40 6127
12. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 80:47 + 20:07 5962
13. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 81:42 + 21:02 5857
14. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 82:42 + 22:02 5743
15. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 82:44 + 22:04 5740
16. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 85:43 + 25:03 5400
17. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 86:36 + 25:56 5299
18. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 87:13 + 26:33 5229
19. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 88:39 + 27:59 5066
20. Pešík Marek 92X8301 C Jizerky 94:10 + 33:30
21. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 94:13 + 33:33 4432
22. Tornai Szabolcs 25H7100 C Tabáni Spartacus 94:55 + 34:15
23. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 95:40 + 35:00 4267
24. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 96:32 + 35:52 4168
25. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 96:50 + 36:10 4134
26. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 97:50 + 37:10 4020
27. Lesák Jakub ZAM9603 C OB TJ Sokol Žamberk 102:04 + 41:24 3538
28. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 104:22 + 43:42 3276
29. Cuninka Ján 69S06 C Slovenský zväz rádioamatérov 106:41 + 46:01
30. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 108:02 + 47:22 2858
31. Kulich Martin ZBM9009 C SK Žabovřesky Brno 108:50 + 48:10 2767
32. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 112:47 + 52:07 2318
33. Malý Jakub 5RX9105 C NNN 117:09 + 56:29
34. Košut Martin 69S07 C Slovenský zväz rádioamatérov 119:38 + 58:58
35. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 129:22 + 68:42 429
36. Knotek Vojtěch NNN9203 C Neregistrovaní 132:51 + 72:11
37. Rýdel Jiří 1VZ9200 C ranovačka 133:07 + 72:27
Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering DISK 0
Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno DISK 0
Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov DISK 0
Rohan Tomáš ASU9009 C Magnus Orienteering DISK 0
Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
H21K
6.40 km, 230 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4704
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fojtů Petr 6YC8701 C Neregistrovaní 59:13
2. Skorupa Piotr 86P9300 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 61:19 + 2:06
3. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko, z. s. 63:42 + 4:29 4742
4. Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:46 + 4:33 4737
5. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 65:11 + 5:58 4633
6. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 67:17 + 8:04 4480
7. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:03 + 8:50 4423
8. Oliinyk Illia 14U8400 C Sirius 71:13 + 12:00
9. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 76:16 + 17:03 3821
10. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 76:22 + 17:09 3814
11. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 80:02 + 20:49 3546
12. Šutera Josef NNN7901 C Neregistrovaní 80:27 + 21:14
13. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 80:39 + 21:26 3500
14. Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 84:39 + 25:26 3207
15. Kuchař Jiří 4HC8400 C PSÍ TÝM 87:05 + 27:52
16. Vácha Pavel MFP7901 C Matfyz Praha 88:04 + 28:51 2957
17. Bohuš Peter NNN09 C Neregistrovaní 89:53 + 30:40
18. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 92:20 + 33:07 2645
19. Pešek Kamil CET8002 C TJ Loko Česká Třebová 104:06 + 44:53 1783
20. Bolf Vojtěch TAP8300 C KOB Tretra Praha 148:44 + 89:31 0
H35
7.20 km, 265 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pabich Tomasz 66P8200 C UKS Azymut Pabianice 59:17
2. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 69:18 + 10:01
3. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 70:21 + 11:04
4. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 71:44 + 12:27
5. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 72:47 + 13:30
6. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 74:51 + 15:34
7. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 89:45 + 30:28
8. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:07 + 40:50
9. Tomíček Oldřich C 120:41 + 61:24
Strohalm Petr KRN8103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Tkaczuk Tomasz 66P7900 C UKS Azymut Pabianice DISK
Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř DISK
H40
6.20 km, 250 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 54:02
2. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 54:28 + 0:26
3. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 58:50 + 4:48
4. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 58:55 + 4:53
5. Auermüller Vít 65X6700 C Laněk 59:15 + 5:13
6. Krempiňski Piotr 66P7600 C UKS Azymut Pabianice 62:35 + 8:33
7. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 65:39 + 11:37
8. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 66:16 + 12:14
9. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 69:06 + 15:04
10. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 69:11 + 15:09
11. Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 69:55 + 15:53
12. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 73:09 + 19:07
13. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 74:06 + 20:04
14. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 75:00 + 20:58
15. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 77:22 + 23:20
16. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 77:59 + 23:57
17. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 79:53 + 25:51
18. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 80:36 + 26:34
19. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 84:14 + 30:12
20. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 86:17 + 32:15
21. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 89:31 + 35:29
22. Ciupa Marcin 38P7800 C UKS Orientus Lodz 91:13 + 37:11
23. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 92:05 + 38:03
24. Lisiak Pawel 38P7400 C UKS Orientus Lodz 103:39 + 49:37
25. Lesák František ZAM7501 C OB TJ Sokol Žamberk 114:24 + 60:22
26. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 117:03 + 63:01
27. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 143:26 + 89:24
28. Procinger Michal VRL7602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 171:12 + 117:10
Müller Rico 71D6400 C USV TU Dresden DISK
H45
5.80 km, 215 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 48:19
2. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 57:18 + 8:59
3. Klaška Jan C 57:22 + 9:03
4. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 64:13 + 15:54
5. Poltoratskyi Denys 14U7200 C Sirius 66:29 + 18:10
6. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 67:34 + 19:15
7. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 69:50 + 21:31
8. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 69:59 + 21:40
9. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 72:48 + 24:29
10. Panna Jan MOV7101 C SKOB Ostrava 73:44 + 25:25
11. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 75:59 + 27:40
12. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:16 + 29:57
13. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:41 + 30:22
14. Müller Robert 3XX6900 C POT 79:57 + 31:38
15. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 88:38 + 40:19
16. Rzenca Piotr 38P7000 C UKS Orientus Lodz 90:21 + 42:02
17. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 95:12 + 46:53
18. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 108:34 + 60:15
19. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 141:54 + 93:35
Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko DISK
H50
5.30 km, 195 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 43:35
2. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 44:09 + 0:34
3. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 47:50 + 4:15
4. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 48:10 + 4:35
5. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 51:46 + 8:11
6. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 55:00 + 11:25
7. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 59:24 + 15:49
8. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 60:15 + 16:40
9. Trösch Urs 2JD6600 C Berliner TSC 61:53 + 18:18
10. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 61:59 + 18:24
11. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 63:12 + 19:37
12. Knudsen Anders 62D6500 C Herlufsholm OK 63:37 + 20:02
13. Anderson Air 19L6600 C Crazy Hedgehogs OFC 64:48 + 21:13
14. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 65:29 + 21:54
15. Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 68:03 + 24:28
16. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 68:08 + 24:33
17. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 74:02 + 30:27
18. Szebeni Zsolt 18H6600 C PSE 76:09 + 32:34
19. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 77:15 + 33:40
20. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 77:18 + 33:43
21. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 77:59 + 34:24
22. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:08 + 40:33
23. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:09 + 40:34
MS Jurčík Peter 69S09 C Slovenský zväz rádioamatérov 61:49 + 18:14
H55
4.90 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 43:44
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 48:36 + 4:52
3. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 51:14 + 7:30
4. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 56:31 + 12:47
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 59:06 + 15:22
6. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 59:44 + 16:00
7. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 62:11 + 18:27
8. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 64:31 + 20:47
9. Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 66:20 + 22:36
10. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 67:57 + 24:13
11. Deredos Andrzej 38P6300 C UKS Orientus Lodz 68:43 + 24:59
12. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 71:11 + 27:27
13. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 72:21 + 28:37
14. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 72:23 + 28:39
15. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 76:44 + 33:00
16. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 87:23 + 43:39
17. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 87:58 + 44:14
18. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 96:23 + 52:39
MS Kööhler Hans 49S01 C Trollhättans SOK 77:35 + 33:51
H60
4.60 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 45:25
2. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 56:55 + 11:30
3. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 60:08 + 14:43
4. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:11 + 14:46
5. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 66:04 + 20:39
6. Strohalm Petr KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:07 + 21:42
7. Herter Laszlo 21H C MAFC Budapest 72:43 + 27:18
8. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 76:23 + 30:58
9. Andrš Milan ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk 80:59 + 35:34
10. Lewandowski Krzysztof 38P5800 C UKS Orientus Lodz 146:00 + 100:35
Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc DISK
H65
3.80 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 43:50
2. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 44:48 + 0:58
3. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 48:13 + 4:23
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 52:39 + 8:49
5. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 52:46 + 8:56
6. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 53:08 + 9:18
7. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 53:23 + 9:33
8. Strohalm Roman KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:50 + 19:00
9. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 63:06 + 19:16
10. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 74:00 + 30:10
11. Kyzlink Zdeněk ADA5300 C OOB Spartak Adamov 78:02 + 34:12
Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava DISK
H70
3.20 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:33
2. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:01 + 3:28
3. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 38:58 + 4:25
4. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 39:38 + 5:05
5. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 42:02 + 7:29
6. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 43:07 + 8:34
7. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 44:17 + 9:44
8. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:07 + 12:34
9. Klawun Kendray Werner Geo LTP4201 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:43 + 16:10
10. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 63:29 + 28:56
11. Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 73:45 + 39:12
HDR
1.90 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 18:43
2. Mazzarese David TRT1100 C KOS Třešť 19:33 + 0:50
3. Sobotková Klára SRK1061 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:40 + 1:57
4. Sobotka Alexandr SRK1301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:51 + 3:08
5. Strohalm Petr C 23:01 + 4:18
6. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 23:08 + 4:25
7. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 23:32 + 4:49
8. Pabich Hanna 66P11 C UKS Azymut Pabianice 24:55 + 6:12
9. Váchová Soňa MFP1050 C Matfyz Praha 25:29 + 6:46
10. Tomíčková Eliška C 26:55 + 8:12
11. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 26:59 + 8:16
12. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 27:04 + 8:21
13. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 27:38 + 8:55
14. Tomíčková Ivana C 28:01 + 9:18
15. Pozdílková Kateřina PHK C OK 99 Hradec Králové 28:27 + 9:44
16. Jašková Adriana ABR0950 C A-team NOVO Bruntál 28:32 + 9:49
17. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 28:52 + 10:09
18. Turková Klára SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 31:09 + 12:26
19. Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 33:15 + 14:32
20. Panáčková Johana C 36:22 + 17:39
21. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 36:23 + 17:40
22. Růžičková Zuzana KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:52 + 18:09
23. Váchová Sára SJI C OK Jihlava 37:18 + 18:35
24. Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 37:32 + 18:49
25. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 37:43 + 19:00
26. Horáčková Karolína MOV1051 C SKOB Ostrava 38:35 + 19:52
27. Vlachová Hana AOV1151 C OOB TJ Baník Ostrava 39:36 + 20:53
28. Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 39:53 + 21:10
29. Salajka Tibor LBM1300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:20 + 21:37
30. Bublová Matylda 5MX1550 C Dolní Čermná 42:02 + 23:19
31. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 42:16 + 23:33
32. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 43:56 + 25:13
33. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 44:15 + 25:32
34. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 45:07 + 26:24
35. Leštínský Vojtěch VRL1616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:14 + 27:31
36. Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 46:50 + 28:07
37. Kurečková Zuzana ABM1352 C KOB ALFA Brno 48:43 + 30:00
38. Rickmeyer Tina 71D8650 C USV TU Dresden 57:45 + 39:02
39. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 58:10 + 39:27
40. Sedláková Anna LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky 72:31 + 53:48
41. Šutera Josef a Matěj NNN08 C Neregistrovaní 75:01 + 56:18
42. Hrubá Helena KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 146:25 + 127:42
Lilge Samuel 51S C KOB Martin DISK
Frainšic Václav BFM C SKOB Frýdek - Místek DISK
P
3.10 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pataki Gabor BBM6702 C BETA URSUS Orienteering 32:49
2. Švarc Lukáš C 37:36 + 4:47
3. Syrový Lukáš NNN01 C Neregistrovaní 38:18 + 5:29
4. Mazzarese Jana TRT7850 C KOS Třešť 39:40 + 6:51
5. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:47 + 9:58
6. Bubla Jiří 5MX7700 C Dolní Čermná 44:57 + 12:08
7. Švarcová Lenka C 45:41 + 12:52
8. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 46:16 + 13:27
9. Tóth Ivett 25H7850 C Tabáni Spartacus 47:39 + 14:50
10. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 48:25 + 15:36
11. Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 50:50 + 18:01
12. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 50:52 + 18:03
13. Horká Soňa NNN06 C Neregistrovaní 52:02 + 19:13
14. Hovadová Agáta SRK9451 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:51 + 20:02
15. Falta Radim C 53:01 + 20:12
16. Pozdílková Alena PHK1 C OK 99 Hradec Králové 54:04 + 21:15
17. Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:23 + 23:34
18. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:52 + 24:03
19. Turková Martina SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 57:17 + 24:28
20. Tichá Daniela SSU6750 C SK Severka Šumperk 58:27 + 25:38
21. Potočková Hana C 60:58 + 28:09
22. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 61:27 + 28:38
23. Pešík Angelika 92X8250 C Jizerky 70:12 + 37:23
24. Kurečková Dana ABM7650 C KOB ALFA Brno 73:07 + 40:18
25. Otto Dominik 69S10 C Slovenský zväz rádioamatérov 78:02 + 45:13
26. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 82:22 + 49:33
27. Panáček Aleš C 84:45 + 51:56
28. Panáčková Alžběta C 84:49 + 52:00
29. Ciupa Monika 38P8050 C UKS Orientus Lodz 87:29 + 54:40
30. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 93:53 + 61:04
31. Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 98:34 + 65:45
32. Klašková Amálie C 148:59 + 116:10
Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice DISK
Šuterová Kateřina NNN07 C Neregistrovaní DISK