Výsledky závodu: Veřejný závod (LokoTour Bedřichov)

Datum:
04.08.2018
Místo konání:
Bedřichov
Pořadatel:
LLI - TJ Loko Liberec
Mapa:
Klikvová louka
Ředitel závodu:
Hoidekr Pavel
Hlavní rozhodčí:
Fürst Aleš - R3
Stavitel tratí:
Štičková Anna
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 20:26
2. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 22:14 + 1:48
3. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 23:01 + 2:35
4. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 26:02 + 5:36
5. Feřtová Anežka VLI0856 Slavia Liberec orienteering 26:37 + 6:11
6. Petriláková Amálie Rebeka 9EC0950 Příbram 26:59 + 6:33
7. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 30:03 + 9:37
8. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:26 + 10:00
9. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 55:18 + 34:52
D10L
2.77 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oliveriusová Anna BZP0850 Báječné ženy v orientačním běhu 19:13
2. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 34:31 + 15:18
3. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 51:12 + 31:59
4. Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering 52:56 + 33:43
D12
2.19 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering 25:13
2. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 33:16 + 8:03
3. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 37:20 + 12:07
D14
2.86 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 30:43
2. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 32:45 + 2:02
3. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 34:14 + 3:31
4. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 37:12 + 6:29
5. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:35 + 11:52
6. Nedvídková Katka RUM0451 ZOOB Rumburk 52:42 + 21:59
7. Čabanová Tereza FYD0450 Jizerský klub OB Frýdlant 54:51 + 24:08
8. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 60:44 + 30:01
Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov DNS
D16
4.04 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 38:04
2. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 40:24 + 2:20
3. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 44:19 + 6:15
4. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 46:19 + 8:15
5. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:27 + 10:23
6. Mašatová Eliška PHK0251 OK 99 Hradec Králové 63:28 + 25:24
7. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 66:34 + 28:30
8. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 76:09 + 38:05
D18
5.15 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Barbora FYD0051 Jizerský klub OB Frýdlant 71:07
D20
5.15 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 52:47
D21K
3.99 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4942
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:01 5147
2. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 35:14 + 0:13 5118
3. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 39:22 + 4:21 4559
4. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 43:30 + 8:29 4000
5. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 45:25 + 10:24 3741
6. Drahorádová Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 46:05 + 11:04 3651
7. Petriláková Anežka Rozárie 9EC0250 Příbram 46:21 + 11:20
8. Baierová Hana OSN8972 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:15 + 13:14 3358
9. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 48:18 + 13:17 3351
10. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 48:23 + 13:22 3340
11. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB Tretra Praha 50:12 + 15:11 3094
12. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 51:49 + 16:48 2875
13. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 52:47 + 17:46 2745
14. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:07 + 22:06 2159
15. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 59:28 + 24:27 1841
16. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 60:36 + 25:35 1688
17. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 60:58 + 25:57 1638
18. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:14 + 27:13 1467
19. Mikolášková Kateřina EKP9450 VŠTJ Ekonom Praha 63:00 + 27:59 1363
20. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 65:10 + 30:09 1070
21. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 66:05 + 31:04 946
22. Jirounková Petra 2AC8650 Holky od vedle 126:57 + 91:56
D21L
7.51 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8893
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 55:44 9381
2. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 56:18 + 0:34 9296
3. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 64:52 + 9:08 8004
4. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 64:57 + 9:13 7991
5. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 66:10 + 10:26 7807
6. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 67:11 + 11:27 7654
7. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 68:15 + 12:31 7493
8. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:10 + 13:26 7355
9. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 70:53 + 15:09 7096
10. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 72:22 + 16:38 6872
11. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 72:30 + 16:46 6852
12. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 73:24 + 17:40 6717
13. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 75:33 + 19:49 6392
14. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 77:25 + 21:41 6111
15. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 80:34 + 24:50 5636
16. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 81:12 + 25:28 5540
17. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 82:05 + 26:21 5407
18. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 82:36 + 26:52 5329
19. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 83:29 + 27:45 5196
20. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 84:00 + 28:16 5118
21. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 89:47 + 34:03 4246
22. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 90:50 + 35:06 4087
23. Podešvová Vlasta ADA9251 OOB Spartak Adamov 107:02 + 51:18 1644
24. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 124:09 + 68:25 0
25. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 129:22 + 73:38 0
26. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 693:46 + 638:02 0
Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov DISK 0
D35
5.54 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:15
2. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 51:49 + 1:34
3. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 59:19 + 9:04
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 60:01 + 9:46
5. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 62:54 + 12:39
6. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:06 + 12:51
7. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 65:20 + 15:05
8. Petriláková Petra 9EC7650 Příbram 69:44 + 19:29
9. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 74:33 + 24:18
10. Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín 75:44 + 25:29
11. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:59 + 33:44
12. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 94:46 + 44:31
13. Preclíková Jana TUR8160 OOB TJ Turnov 104:42 + 54:27
14. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:29 + 61:14
D40
5.15 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 42:13
2. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 43:04 + 0:51
3. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 48:50 + 6:37
4. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 51:18 + 9:05
5. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 52:58 + 10:45
6. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 54:06 + 11:53
7. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 54:55 + 12:42
8. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 55:15 + 13:02
9. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 59:11 + 16:58
10. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 59:21 + 17:08
11. Marečková Kateřina OSN7550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:29 + 17:16
12. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 60:17 + 18:04
13. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:42 + 19:29
14. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 62:50 + 20:37
15. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 68:41 + 26:28
16. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 70:36 + 28:23
17. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 85:00 + 42:47
18. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 87:53 + 45:40
19. Kosková Třísková Lenka VLI7554 Slavia Liberec orienteering 91:01 + 48:48
20. Paurová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:40 + 51:27
21. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 107:32 + 65:19
D45
4.77 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 46:22
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 47:54 + 1:32
3. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 52:13 + 5:51
4. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 54:38 + 8:16
5. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 55:16 + 8:54
6. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 55:52 + 9:30
7. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 58:41 + 12:19
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 59:37 + 13:15
9. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 61:50 + 15:28
10. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 63:13 + 16:51
11. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 69:19 + 22:57
12. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 70:45 + 24:23
13. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 71:26 + 25:04
14. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 72:21 + 25:59
15. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 72:44 + 26:22
16. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 72:48 + 26:26
17. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 74:04 + 27:42
18. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 75:47 + 29:25
19. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 76:42 + 30:20
20. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 78:23 + 32:01
21. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:46 + 32:24
22. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 79:12 + 32:50
23. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:41 + 34:19
24. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 84:20 + 37:58
25. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 85:00 + 38:38
26. Halamová Anna TAP7350 KOB Tretra Praha 86:15 + 39:53
27. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 89:03 + 42:41
28. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 96:18 + 49:56
29. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 103:33 + 57:11
30. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 104:09 + 57:47
31. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 107:03 + 60:41
32. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 142:47 + 96:25
Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D50
3.99 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 46:18
2. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 48:35 + 2:17
3. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 49:28 + 3:10
4. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:13 + 3:55
5. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 52:30 + 6:12
6. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:31 + 6:13
7. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:13 + 6:55
8. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 53:22 + 7:04
9. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 54:42 + 8:24
10. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 58:17 + 11:59
11. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 59:26 + 13:08
12. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 59:45 + 13:27
13. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 60:09 + 13:51
14. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 60:38 + 14:20
15. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 62:08 + 15:50
16. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 62:51 + 16:33
17. Müller-Wenzke Astrid 71D6851 USV TU Dresden 64:27 + 18:09
18. Mašínová Ivana TJN6852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:44 + 26:26
19. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 79:18 + 33:00
20. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 88:25 + 42:07
21. Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. 95:26 + 49:08
D55
3.52 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 43:17
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 49:24 + 6:07
3. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 51:25 + 8:08
4. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 55:17 + 12:00
5. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 60:32 + 17:15
6. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 63:29 + 20:12
7. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 66:55 + 23:38
8. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:29 + 31:12
9. Kapounová Jitka DOK6050 OK Doksy 114:21 + 71:04
D60
3.07 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 38:43
2. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 50:47 + 12:04
3. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 51:13 + 12:30
4. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 52:34 + 13:51
5. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 58:29 + 19:46
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 64:30 + 25:47
D65
2.44 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 33:34
2. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 39:42 + 6:08
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 41:44 + 8:10
4. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 49:34 + 16:00
D70
2.44 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 39:00
2. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 50:47 + 11:47
Městková Eva TEP4851 Tempo Praha DNS
H10
2.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:53
2. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 24:25 + 6:32
3. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 25:53 + 8:00
4. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:07 + 9:14
5. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 32:47 + 14:54
6. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:51 + 36:58
H10L
2.77 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 23:45
2. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 29:21 + 5:36
3. Oliverius Filip BZP1002 Báječné ženy v orientačním běhu 32:06 + 8:21
4. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 35:37 + 11:52
5. Vraný Filip VLI0802 Slavia Liberec orienteering 37:13 + 13:28
6. Prox Jan 2HC1000 NNN Px 50:11 + 26:26
7. Ondráček Lubor EKP1111 VŠTJ Ekonom Praha 68:20 + 44:35
H12
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:12
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 19:50 + 2:38
3. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 20:20 + 3:08
4. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:52 + 3:40
5. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:19 + 4:07
6. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:00 + 4:48
7. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 23:56 + 6:44
8. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 24:00 + 6:48
9. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 25:55 + 8:43
10. Meier David VSP0606 USK Praha 28:17 + 11:05
11. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 28:33 + 11:21
Fremder Linus 48D0700 OL-Team Wehrsdorf DISK
Svítil Patrik PGP0706 SK Praga DNS
H14
4.04 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 30:30
2. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 32:50 + 2:20
3. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 36:53 + 6:23
4. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 37:46 + 7:16
5. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:51 + 10:21
6. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 44:57 + 14:27
7. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 57:29 + 26:59
8. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 104:16 + 73:46
Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha DISK
H16
6.41 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:16
2. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 55:24 + 4:08
3. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 57:22 + 6:06
4. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:55 + 7:39
5. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 59:03 + 7:47
6. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:41 + 8:25
7. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 61:53 + 10:37
8. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 68:39 + 17:23
9. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:54 + 17:38
10. Kolský Pavel PGP0204 SK Praga 69:13 + 17:57
11. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:14 + 17:58
12. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:21 + 27:05
13. Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 82:37 + 31:21
14. Zaleski Jakub 88P0302 MKS Paulinum Jelenia Góra 84:45 + 33:29
Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA DISK
H18
7.42 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 59:33
2. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:49 + 11:16
3. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 75:53 + 16:20
4. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 81:10 + 21:37
5. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 85:59 + 26:26
6. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 89:40 + 30:07
7. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 103:52 + 44:19
8. Janeček Jiří SOB0001 SOBSA 105:23 + 45:50
Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice DISK
Pawłowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
H20
7.42 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 58:28
2. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 67:27 + 8:59
H21K
5.54 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4800
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svoboda Jan SMR 7901 SNS Smržovka 41:54
2. Petrilák Matouš 9EC0400 Příbram 42:15 + 0:21
3. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 45:14 + 3:20
4. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:29 + 3:35 4919
5. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 46:27 + 4:33 4820
6. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 48:00 + 6:06 4660
7. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:12 + 7:18 4537
8. Semík Jan VSP6507 USK Praha 51:07 + 9:13 4340
9. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:41 + 10:47 4178
10. Hejtmánek Martin TAP8605 KOB Tretra Praha 53:26 + 11:32 4101
11. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 56:58 + 15:04 3738
12. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 58:09 + 16:15 3616
13. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 59:43 + 17:49 3455
14. Ohnisko Jan Neregistrovaní 64:41 + 22:47
15. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 65:07 + 23:13 2899
16. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 68:08 + 26:14 2589
17. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 68:18 + 26:24 2571
18. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 70:19 + 28:25
19. Kubec Michal DOK0103 OK Doksy 71:06 + 29:12 2283
20. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 78:46 + 36:52 1494
21. Žídek Karel TUR8207 OOB TJ Turnov 88:38 + 46:44 479
Loos Arnošt VLI7808 Slavia Liberec orienteering DNS
Novák Jan VLI9300 Slavia Liberec orienteering DNS 0
H21L
10.17 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8758
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 58:24 9189
2. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 60:41 + 2:17 8864
3. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 65:11 + 6:47 8222
4. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 66:09 + 7:45 8084
5. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 66:29 + 8:05 8037
6. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 66:56 + 8:32 7973
7. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 67:12 + 8:48 7935
8. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 67:53 + 9:29 7837
9. Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 68:36 + 10:12
10. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 69:40 + 11:16 7583
11. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 70:26 + 12:02 7473
12. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 71:05 + 12:41 7381
13. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 72:18 + 13:54 7207
14. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 72:32 + 14:08 7174
15. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 72:50 + 14:26 7131
16. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 74:01 + 15:37 6963
17. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 74:40 + 16:16 6870
17. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 74:40 + 16:16 6870
19. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 74:43 + 16:19 6863
20. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 75:06 + 16:42 6808
21. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 75:12 + 16:48 6794
22. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:19 + 16:55 6777
23. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 76:12 + 17:48 6651
24. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 76:35 + 18:11 6597
25. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 77:55 + 19:31 6406
26. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 79:08 + 20:44 6233
27. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 79:54 + 21:30 6124
28. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 81:44 + 23:20 5862
29. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 81:57 + 23:33 5831
30. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:30 + 24:06 5753
31. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 83:36 + 25:12 5596
32. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 83:42 + 25:18 5582
33. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 83:45 + 25:21 5575
34. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 85:16 + 26:52 5358
35. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 86:36 + 28:12 5168
36. Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering 86:41 + 28:17 5156
37. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 87:26 + 29:02 5049
38. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 87:51 + 29:27 4990
39. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:24 + 30:00 4912
40. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 89:57 + 31:33 4691
41. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 91:07 + 32:43 4524
42. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:48 + 33:24 4427
43. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 93:09 + 34:45 4234
44. Friedmar Richter 33D8100 USV TU Dresden 93:18 + 34:54
45. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 93:27 + 35:03 4191
46. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 95:01 + 36:37 3968
47. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 96:47 + 38:23 3716
47. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 96:47 + 38:23 3716
49. Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 97:07 + 38:43 3669
50. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 98:02 + 39:38 3538
51. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 98:27 + 40:03 3478
52. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 100:29 + 42:05 3189
53. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 100:48 + 42:24 3143
54. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 101:58 + 43:34 2977
55. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 106:17 + 47:53 2362
56. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 106:21 + 47:57 2352
57. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 111:07 + 52:43 1672
58. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 112:11 + 53:47 1520
59. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 113:18 + 54:54 1361
60. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 115:25 + 57:01 1059
61. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 115:59 + 57:35 978
62. Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 118:08 + 59:44
63. Prášil Jan NPA5601 SK LOB Nová Paka 126:46 + 68:22 0
64. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 131:52 + 73:28 0
65. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 137:57 + 79:33 0
66. Zdobinský Pavel JHB8110 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 180:16 + 121:52 0
Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha DISK 0
Urbánek Petr ZBM7303 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov DISK 0
H35
7.42 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 60:42
2. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 63:26 + 2:44
3. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 63:33 + 2:51
4. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 64:50 + 4:08
5. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:15 + 4:33
6. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 66:32 + 5:50
7. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 67:48 + 7:06
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 70:16 + 9:34
9. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 73:16 + 12:34
10. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 75:35 + 14:53
11. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 78:46 + 18:04
12. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 82:14 + 21:32
13. Kautský Jiří 94Z8500 Alc Praha 82:37 + 21:55
14. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 83:45 + 23:03
15. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 87:39 + 26:57
16. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 96:52 + 36:10
17. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 99:40 + 38:58
18. Ryjáček Jan LPM8004 OK Lokomotiva Plzeň 102:51 + 42:09
19. Zelenka Martin 3IX8300 Zelenkovi 105:37 + 44:55
20. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 136:30 + 75:48
H40
6.41 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 54:43
2. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 55:13 + 0:30
3. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 57:16 + 2:33
4. Pucherna Eduard SMR7401 SNS Smržovka 57:53 + 3:10
5. Macháček Aleš FYD6400 Jizerský klub OB Frýdlant 58:54 + 4:11
6. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 59:05 + 4:22
7. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 60:43 + 6:00
8. Fremder Lars 48D7700 OL-Team Wehrsdorf 61:05 + 6:22
9. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:37 + 8:54
10. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 64:58 + 10:15
11. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 65:03 + 10:20
12. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 65:50 + 11:07
13. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 70:16 + 15:33
14. Nedvídek Martin RUM7501 ZOOB Rumburk 73:38 + 18:55
15. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 74:49 + 20:06
16. Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orienteering 78:35 + 23:52
17. Raisr Ivo VLI7803 Slavia Liberec orienteering 79:52 + 25:09
18. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 80:02 + 25:19
19. Pospíšil Radek NNN1026 Neregistrovaní 82:22 + 27:39
20. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 82:50 + 28:07
21. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:37 + 29:54
22. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 85:44 + 31:01
23. Kváča Vladimír 5RX7700 NNN 92:19 + 37:36
24. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:02 + 48:19
Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín DISK
H45
6.13 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klaška Jan 3HZ6900 Cibulák 48:03
2. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 49:32 + 1:29
3. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 52:02 + 3:59
4. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 53:18 + 5:15
5. GROTE Andreas 34C6400 OLC SKOG Fribourg 53:43 + 5:40
6. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 54:16 + 6:13
7. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 56:07 + 8:04
8. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 56:16 + 8:13
9. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:25 + 9:22
10. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 57:29 + 9:26
11. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 61:51 + 13:48
12. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 62:24 + 14:21
13. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:10 + 16:07
14. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:18 + 16:15
15. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 64:23 + 16:20
16. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 66:39 + 18:36
17. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 70:07 + 22:04
18. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 71:07 + 23:04
19. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:53 + 24:50
20. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 76:10 + 28:07
21. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:17 + 30:14
22. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:47 + 33:44
23. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 81:48 + 33:45
24. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 84:28 + 36:25
25. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 88:34 + 40:31
26. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 90:01 + 41:58
27. Touš Jan JEN6901 OB Jenišovice 98:35 + 50:32
28. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 116:25 + 68:22
29. Petrilák Miroslav 9EC6600 Příbram 121:56 + 73:53
Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov DNS
H50
5.54 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 52:49
2. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 53:35 + 0:46
3. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 55:09 + 2:20
4. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:35 + 3:46
5. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:56 + 8:07
6. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 61:31 + 8:42
7. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 64:39 + 11:50
8. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:35 + 12:46
9. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:25 + 20:36
10. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 76:56 + 24:07
11. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 78:42 + 25:53
12. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 87:32 + 34:43
H55
5.22 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 48:41
2. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 53:20 + 4:39
3. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 56:56 + 8:15
4. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 57:14 + 8:33
5. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 59:42 + 11:01
6. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 61:11 + 12:30
7. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 61:39 + 12:58
8. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 64:39 + 15:58
9. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 66:23 + 17:42
10. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 66:39 + 17:58
11. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 67:19 + 18:38
12. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 67:36 + 18:55
13. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 70:31 + 21:50
14. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 86:11 + 37:30
15. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 87:47 + 39:06
H60
5.22 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 53:49
2. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 56:49 + 3:00
3. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 58:03 + 4:14
4. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 58:49 + 5:00
5. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 59:11 + 5:22
6. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 59:55 + 6:06
7. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 68:49 + 15:00
8. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 71:59 + 18:10
9. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 72:46 + 18:57
10. Fremder Dietmar 48D5600 OL-Team Wehrsdorf 82:32 + 28:43
11. Niemiec Janusz 88P5400 MKS Paulinum Jelenia Góra 86:13 + 32:24
H65
3.52 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 34:02
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 34:38 + 0:36
3. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 37:18 + 3:16
4. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 42:15 + 8:13
5. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 43:19 + 9:17
6. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:17 + 10:15
7. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:24 + 11:22
8. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 45:47 + 11:45
9. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 45:56 + 11:54
10. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 50:27 + 16:25
11. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 50:34 + 16:32
12. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 55:34 + 21:32
13. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 56:48 + 22:46
14. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 60:08 + 26:06
15. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 60:31 + 26:29
16. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 65:53 + 31:51
17. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 106:59 + 72:57
H70
3.07 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:26
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 39:54 + 3:28
3. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 40:45 + 4:19
4. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 41:55 + 5:29
5. Edward Bartkowiak 34P4800 WKS Grunwald Poznań 43:41 + 7:15
6. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 44:32 + 8:06
7. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:49 + 10:23
8. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 49:37 + 13:11
9. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:39 + 13:13
10. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 56:04 + 19:38
11. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:04 + 20:38
12. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 68:01 + 31:35
13. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 68:28 + 32:02
14. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 69:44 + 33:18
15. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 70:19 + 33:53
16. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 94:48 + 58:22
Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DNS
HDR
2.77 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Matěj NNN1044 Neregistrovaní 17:05
2. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:07 + 0:02
3. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 17:41 + 0:36
4. Proxová Veronika 2HC1350 NNN Px 19:18 + 2:13
5. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 19:41 + 2:36
6. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 20:01 + 2:56
7. Málková Antonie 8FX1750 TJ Kobylisy 23:22 + 6:17
8. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 23:34 + 6:29
9. Rafaj Hynek NNN1042 Neregistrovaní 25:45 + 8:40
10. Rafajová Justýna NNN1041 Neregistrovaní 25:54 + 8:49
11. Šedivý Marek PGP1400 SK Praga 26:54 + 9:49
12. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 27:19 + 10:14
13. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 27:31 + 10:26
14. Ellederová Eva DKP0858 Oddíl OB Kotlářka 30:10 + 13:05
15. Žemličková Viktorie LPU1451 OK Lokomotiva Pardubice 31:37 + 14:32
16. Gottstein Josef LLI1300 TJ Loko Liberec 33:40 + 16:35
17. Řezáč Vítek Neregistrovaní 35:04 + 17:59
18. Matylda Pešík NNN1049 Neregistrovaní 35:49 + 18:44
19. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 37:25 + 20:20
20. Matečka Michal NNN1055 Neregistrovaní 38:50 + 21:45
21. Zurynková Lenka EKP0952 VŠTJ Ekonom Praha 39:38 + 22:33
22. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:41 + 23:36
23. Preclík Martin NNN1057 Neregistrovaní 43:44 + 26:39
24. Žídek Petr Einar TUR1207 OOB TJ Turnov 44:30 + 27:25
25. Holata Vojtěch TAP1300 KOB Tretra Praha 45:27 + 28:22
26. Preclíková Eliška a Zuzana NNN1054 Neregistrovaní 45:29 + 28:24
27. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:42 + 30:37
28. Procházková Sára TUV1250 SOK TJ Turnov 47:50 + 30:45
28. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 47:50 + 30:45
30. Matečková KarolínaPavlína Neregistrovaní 48:21 + 31:16
31. Moravcová Lucie Neregistrovaní 63:42 + 46:37
32. Čabanová Eva FYD0951 Jizerský klub OB Frýdlant 64:51 + 47:46
33. Dostálová Rebeka HCE1150 TJ Hostivice 80:38 + 63:33
34. Śandová Barbora NNN1052 Neregistrovaní 83:25 + 66:20
35. Winkler Esther NNN1051 Neregistrovaní 85:08 + 68:03
36. Ondráček Viktor EKP1515 VŠTJ Ekonom Praha 88:12 + 71:07
Matečka Richard NNN1056 Neregistrovaní DISK
Cline Bella NNN1043 Neregistrovaní DISK
Tesařová Frida SCP1351 OK Sparta Praha DISK
Janatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Vondrová Michaela Neregistrovaní DNS
Diener Jannik CHA1001 OK Chrastava DNS
P
2.31 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 20:14
2. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:11 + 1:57
3. Zurynek Jan EKP7003 VŠTJ Ekonom Praha 24:12 + 3:58
3. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 24:12 + 3:58
5. Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha 25:30 + 5:16
6. Holata Radek TAP8100 KOB Tretra Praha 26:32 + 6:18
7. Semíková Julie KAM0358 OK Kamenice 28:24 + 8:10
8. Vraný Jiří VLI7504 Slavia Liberec orienteering 28:28 + 8:14
9. Vlachová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 28:39 + 8:25
10. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 29:36 + 9:22
11. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 29:52 + 9:38
12. Straková Petra NNN1058 Neregistrovaní 29:59 + 9:45
13. Voleský Karel BBM6700 BETA URSUS Orienteering 34:11 + 13:57
14. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 35:35 + 15:21
15. Průša Josef DLT7301 KrOB Rozmarýn Litoměřice 35:37 + 15:23
16. Fenčíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:22 + 17:08
17. Švestka Dominik 6YC0402 Neregistrovaní 37:23 + 17:09
18. Průša Josef DLT0401 KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:59 + 17:45
19. Formánková Zuzana LPU8456 OK Lokomotiva Pardubice 38:28 + 18:14
20. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 39:50 + 19:36
21. Městka Václav VSP0600 USK Praha 39:57 + 19:43
22. Prox Jakub 2HC7400 NNN Px 40:00 + 19:46
23. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 40:10 + 19:56
24. Vrabcová Ivana NNN1035 Neregistrovaní 41:41 + 21:27
25. Drapák Karel NNN1037 Neregistrovaní 43:37 + 23:23
26. Řezáčová Helena Neregistrovaní 44:48 + 24:34
27. Pešík Angelika 92X8250 Jizerky 44:51 + 24:37
28. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 44:54 + 24:40
29. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 46:15 + 26:01
30. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 46:38 + 26:24
31. Gottsteinová Štěpánka NNN1053 Neregistrovaní 47:03 + 26:49
32. Drapáková Lucie Neregistrovaní 47:23 + 27:09
33. Strnadová Anna HCE0051 TJ Hostivice 48:17 + 28:03
34. Levrinová Petra NNN1059 Neregistrovaní 49:03 + 28:49
35. Hladík Petr RUM7101 ZOOB Rumburk 49:52 + 29:38
36. Jedličková Tereza KAM7950 OK Kamenice 50:05 + 29:51
37. Šitinová Anita NNN1045 Neregistrovaní 51:28 + 31:14
38. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:00 + 31:46
39. Průšová Hana DLT7451 KrOB Rozmarýn Litoměřice 55:11 + 34:57
40. Drahorádová Štěpánka NNN1038 Neregistrovaní 56:40 + 36:26
41. Čabanová Petra FYD7550 Jizerský klub OB Frýdlant 56:55 + 36:41
42. Čabanová Lenka FYD0151 Jizerský klub OB Frýdlant 57:53 + 37:39
43. Synek Antonín DOK5600 OK Doksy 58:20 + 38:06
44. Synková Marcela DOK5751 OK Doksy 60:48 + 40:34
44. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB Tretra Praha 60:48 + 40:34
46. Hladíková Andrea RUM7151 ZOOB Rumburk 61:20 + 41:06
47. David Daniel RUM7301 ZOOB Rumburk 61:25 + 41:11
48. Proxová Lada 2HC8350 NNN Px 62:52 + 42:38
49. Drahorád Ctirad Neregistrovaní 63:13 + 42:59
50. Šáfrová Alena NNN1020 Neregistrovaní 64:06 + 43:52
51. Dostál Miroslav Neregistrovaní 64:19 + 44:05
52. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 67:21 + 47:07
53. Muller Petra NNN1033 Neregistrovaní 77:36 + 57:22
54. Steibauerová Helena Neregistrovaní 98:56 + 78:42
55. Ricardo Gomela Neregistrovaní 98:59 + 78:45
56. Řezáčová Karolíná Neregistrovaní 99:01 + 78:47
57. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 104:02 + 83:48
58. Dubská Ivana NNN1039 Neregistrovaní 118:18 + 98:04
59. Matoušek Marek SPC0209 SPORTICUS team 122:28 + 102:14
Šáfrová Anna NNN1021 Neregistrovaní DISK
Švec Jiří PDY5800 Běhej Poděbrady DISK
Voleský Jakub BBM0500 BETA URSUS Orienteering DISK
Městka Václav VSP0600 USK Praha DNS
Drahorádová Štěpánka Neregistrovaní DNS
T
6.09 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešík Marek 92X8301 Jizerky 52:35
2. Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 56:01 + 3:26
3. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 57:56 + 5:21
4. Kaše Jakub NNN1027 Neregistrovaní 59:56 + 7:21
5. Jelínková Šárka NNN1048 Neregistrovaní 62:47 + 10:12
6. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 63:14 + 10:39
7. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 63:31 + 10:56
8. Švestka Martin 6YC7301 Neregistrovaní 66:34 + 13:59
9. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:56 + 14:21
10. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 68:15 + 15:40
11. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 68:46 + 16:11
12. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 68:48 + 16:13
13. Pecoldová Pavlína 17Z8450 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 69:21 + 16:46
14. Švábek Karel NNN1025 Neregistrovaní 71:35 + 19:00
15. Albrecht David NNN1029 Neregistrovaní 71:43 + 19:08
16. Král Luboš 74C8401 NER 73:17 + 20:42
17. Dvořáček Dan 17Z7900 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 73:49 + 21:14
18. Hnátková Tereza SPC9271 SPORTICUS team 78:58 + 26:23
19. Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orienteering 80:05 + 27:30
20. Němečková Eliška NNN1030 Neregistrovaní 80:58 + 28:23
21. Muller Marko NNN1031 Neregistrovaní 81:25 + 28:50
22. Keltner Marek 92X7600 Jizerky 83:38 + 31:03
23. Řezáč Stanislav Neregistrovaní 87:03 + 34:28
24. Rolná Janka SMR8150 SNS Smržovka 87:12 + 34:37
25. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 88:35 + 36:00
26. Duda Tonda TJN8705 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:39 + 38:04
27. Moravcová Kateřina Neregistrovaní 92:48 + 40:13
28. Hrobař Petr Neregistrovaní 93:13 + 40:38
29. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 93:38 + 41:03
30. Pangrácová Marie NNN1047 Neregistrovaní 93:53 + 41:18
31. Švábová Šárka nNNN1023 Neregistrovaní 101:43 + 49:08
32. Resl Zbyněk NNN1024 Neregistrovaní 112:24 + 59:49
33. Karafiátová Lucie NNN1032 Neregistrovaní 114:56 + 62:21
34. Klíma Kamil NNN1046 Neregistrovaní 127:57 + 75:22
Hradecká Amálie NNN1036 Neregistrovaní DISK
Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice DISK
Daněk Ondřej NNN1047 Neregistrovaní DISK
Němečková Hana VSP9051 USK Praha DISK
Šírová Jana NNN1022 Neregistrovaní DNS
Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice DNS