Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:57 | |
2. | Klapková Alžběta | PTE0852 | C | TJ Sokol Ptení | 18:37 | + 0:40 |
3. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 18:40 | + 0:43 |
4. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:45 | + 0:48 |
5. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 20:04 | + 2:07 |
6. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 20:39 | + 2:42 |
7. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | VZA Žilina | 20:49 | + 2:52 |
8. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 21:04 | + 3:07 |
9. | Štefková Michaela | PLU0851 | C | TJ SOKOL Plumlov | 21:22 | + 3:25 |
10. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 23:03 | + 5:06 |
11. | Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 23:21 | + 5:24 |
12. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 25:20 | + 7:23 |
13. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:45 | + 9:48 |
14. | Kučerová Klaudie | STE0853 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:50 | + 17:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | B | Orientační Běh Opava | 14:18 | |
2. | Jílková Lenka | KON0666 | B | KOB Konice | 15:31 | + 1:13 |
3. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 17:55 | + 3:37 |
4. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 18:52 | + 4:34 |
5. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 18:58 | + 4:40 |
6. | Dráčová Barbora | UOL0652 | C | SOB Olomouc | 18:59 | + 4:41 |
7. | Zatloukalová Julie | STE0650 | B | SK SKI-OB Šternberk | 19:05 | + 4:47 |
8. | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 21:05 | + 6:47 |
9. | Janků Karolína | UOL0751 | C | SOB Olomouc | 21:29 | + 7:11 |
10. | Bartášková Karolína | ASU0799 | C | Magnus Orienteering | 23:34 | + 9:16 |
11. | Jílková Pavla | KON0799 | B | KOB Konice | 23:49 | + 9:31 |
12. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:13 | + 9:55 |
13. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:03 | + 11:45 |
14. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:02 | + 13:44 |
15. | Fendrychová Klára | STE0750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:06 | + 14:48 |
16. | Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | 30:03 | + 15:45 |
17. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 30:09 | + 15:51 |
18. | Kopecká Nela | UOL0650 | B | SOB Olomouc | 31:29 | + 17:11 |
19. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 31:49 | + 17:31 |
20. | Slehová Martina | UOL0653 | C | SOB Olomouc | 34:46 | + 20:28 |
21. | Matoušková Johana | STE0751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:52 | + 21:34 |
22. | Good Julie | SBR0750 | C | SKOB Bruntál | 47:02 | + 32:44 |
23. | Rončáková Markéta | STE0657 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:54 | + 47:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 25:43 | |
2. | Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | 26:08 | + 0:25 |
3. | Lukašáková Sára | STE0450 | A | SK SKI-OB Šternberk | 26:40 | + 0:57 |
4. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 27:26 | + 1:43 |
5. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 27:37 | + 1:54 |
6. | Pospíšilová Stella | STE0551 | B | SK SKI-OB Šternberk | 27:42 | + 1:59 |
7. | Navrátilová Marie | ASU0599 | B | Magnus Orienteering | 28:36 | + 2:53 |
8. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 30:04 | + 4:21 |
9. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 30:37 | + 4:54 |
10. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ SOKOL Plumlov | 32:14 | + 6:31 |
11. | Neumannová Kristýna | STE0550 | B | SK SKI-OB Šternberk | 32:37 | + 6:54 |
12. | Heclová Marie | KSU0454 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:30 | + 8:47 |
13. | Konečná Julie | KSU0550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:19 | + 10:36 |
14. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:01 | + 12:18 |
15. | Mikošková Marie | STE0552 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:10 | + 12:27 |
16. | Haluzová Štěpánka | SBR0450 | C | SKOB Bruntál | 40:22 | + 14:39 |
17. | Good Eliška | SBR0550 | C | SKOB Bruntál | 70:56 | + 45:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Bára | AOP0351 | B | Orientační Běh Opava | 30:37 | |
2. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | B | SOB Olomouc | 36:14 | + 5:37 |
3. | Slehová Eliška | UOL0453 | B | SOB Olomouc | 39:31 | + 8:54 |
4. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 40:54 | + 10:17 |
5. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 41:38 | + 11:01 |
6. | Procházková Sára | UOL0353 | C | SOB Olomouc | 43:40 | + 13:03 |
7. | Kličková Anna | KON0272 | B | KOB Konice | 56:37 | + 26:00 |
8. | Pospíšilová Helena | STE0253 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:26 | + 48:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zatloukalová Hana | ZLH0150 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 70:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklopová Lenka | SSU8952 | E | SK Severka Šumperk | 39:54 | 6360 | |
2. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 45:45 | + 5:51 | 5613 |
3. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 48:55 | + 9:01 | 5208 |
4. | Vlachová Eliška | KON9572 | C | KOB Konice | 49:34 | + 9:40 | 5126 |
5. | Vlachová Kateřina | KON9898 | C | KOB Konice | 50:48 | + 10:54 | 4968 |
6. | Vlachová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 52:41 | + 12:47 | 4728 |
7. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 52:46 | + 12:52 | 4717 |
8. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:01 | + 18:07 | 4047 |
9. | Zavadilová Simona | PTE8485 | C | TJ Sokol Ptení | 61:29 | + 21:35 | 3604 |
10. | Škrabalová Šárka | KON9888 | B | KOB Konice | 66:33 | + 26:39 | 2957 |
11. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:06 | + 27:12 | 2887 |
12. | Czaschová Emílie | SBR8750 | C | SKOB Bruntál | 84:28 | + 44:34 | 670 |
13. | Typltová Hana | OOL8750 | C | SK Haná orienteering | 100:31 | + 60:37 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:02 | |
2. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 37:56 | + 0:54 |
3. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:16 | + 2:14 |
4. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | 39:17 | + 2:15 |
5. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 41:48 | + 4:46 |
6. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:24 | + 5:22 |
7. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:10 | + 6:08 |
8. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 44:00 | + 6:58 |
9. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:57 | + 7:55 |
10. | Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:39 | + 9:37 |
11. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:46 | + 9:44 |
12. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 47:03 | + 10:01 |
13. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 47:20 | + 10:18 |
14. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:56 | + 10:54 |
15. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 48:29 | + 11:27 |
16. | Mátlová Hana | KSU7777 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:45 | + 15:43 |
17. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:26 | + 19:24 |
18. | Mikušová Ivana | PTE8365 | C | TJ Sokol Ptení | 57:33 | + 20:31 |
19. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:44 | + 21:42 |
20. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:03 | + 22:01 |
21. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 60:45 | + 23:43 |
22. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 63:12 | + 26:10 |
23. | Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | 65:13 | + 28:11 |
24. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 67:06 | + 30:04 |
25. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 68:53 | + 31:51 |
26. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 70:57 | + 33:55 |
27. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:22 | + 44:20 |
28. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 85:47 | + 48:45 |
29. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 89:48 | + 52:46 |
30. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 89:53 | + 52:51 |
31. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 132:28 | + 95:26 |
32. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 133:10 | + 96:08 |
Králová Ivana | ODR7450 | C | SKOB Odry | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 31:37 | |
2. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:07 | + 4:30 |
3. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 37:58 | + 6:21 |
4. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 39:03 | + 7:26 |
5. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:15 | + 7:38 |
6. | Kašparová Ivana | UOL6951 | C | SOB Olomouc | 39:38 | + 8:01 |
7. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 40:48 | + 9:11 |
8. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:24 | + 9:47 |
9. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:36 | + 9:59 |
10. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 42:01 | + 10:24 |
11. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 44:04 | + 12:27 |
12. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:18 | + 12:41 |
13. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 44:54 | + 13:17 |
14. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:55 | + 14:18 |
15. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 46:07 | + 14:30 |
16. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:29 | + 18:52 |
17. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SOB Olomouc | 53:42 | + 22:05 |
18. | Vlachová Olga | KON6969 | C | KOB Konice | 55:27 | + 23:50 |
19. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 56:12 | + 24:35 |
20. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 58:49 | + 27:12 |
21. | Zatloukalová Eva | ZLH7051 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 60:14 | + 28:37 |
22. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SOB Olomouc | 61:43 | + 30:06 |
23. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 64:39 | + 33:02 |
24. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:54 | + 45:17 |
Soldánová Karin | JPV6971 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 35:18 | |
2. | Honkyšová Eva | JPV6350 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:48 | + 11:30 |
3. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 47:32 | + 12:14 |
4. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 59:50 | + 24:32 |
5. | Dudíková Eva | JPV5757 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:32 | + 29:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štáblová Jitka | ASU5350 | C | Magnus Orienteering | 51:50 | |
2. | Čadilová Alena | ASU5050 | C | Magnus Orienteering | 76:53 | + 25:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 13:35 | |
2. | Paloncý Jan | KSU0808 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:39 | + 0:04 |
3. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:46 | + 0:11 |
4. | Kubíček Vavřinec | UOL0801 | C | SOB Olomouc | 15:09 | + 1:34 |
5. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 15:18 | + 1:43 |
6. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 17:01 | + 3:26 |
7. | Skácel Viktor | NNN | C | Neregistrovaní | 17:11 | + 3:36 |
8. | Matoušek Jan | STE0909 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:20 | + 3:45 |
9. | Mikuš Matěj | PTE0808 | C | TJ Sokol Ptení | 17:34 | + 3:59 |
10. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 18:33 | + 4:58 |
11. | Polášek Filip | KSU0818 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:45 | + 5:10 |
12. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:05 | + 5:30 |
13. | Tomášek Josef | STE0808 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:28 | + 5:53 |
14. | Chmelář Filip | JPV0900 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:45 | + 7:10 |
15. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 21:32 | + 7:57 |
16. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 22:03 | + 8:28 |
17. | Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:05 | + 11:30 |
18. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 25:52 | + 12:17 |
19. | Mátl Jáchym | KSU0909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:33 | + 12:58 |
20. | Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:06 | + 17:31 |
21. | Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov | 63:04 | + 49:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:21 | |
2. | Borunský Matěj | AOP0600 | B | Orientační Běh Opava | 15:51 | + 2:30 |
3. | Soldán Robin | PLU0600 | B | TJ SOKOL Plumlov | 18:08 | + 4:47 |
4. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:00 | + 5:39 |
5. | Navrátil Pavel | ASU0747 | B | Magnus Orienteering | 20:19 | + 6:58 |
6. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 21:22 | + 8:01 |
7. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:54 | + 8:33 |
8. | Janeček Jáchym | UOL0700 | C | SOB Olomouc | 22:13 | + 8:52 |
9. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 23:05 | + 9:44 |
10. | Šesták Jakub | UOL0601 | C | SOB Olomouc | 24:21 | + 11:00 |
11. | Sekanina Ondřej | ASU0745 | C | Magnus Orienteering | 24:56 | + 11:35 |
12. | Šotola Filip | STE0704 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:06 | + 12:45 |
13. | Mlček Vincenc | KSU0700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:26 | + 13:05 |
14. | Pánek Ondřej | SSU0702 | C | SK Severka Šumperk | 26:54 | + 13:33 |
15. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:42 | + 15:21 |
16. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 29:04 | + 15:43 |
17. | Šnajdr Jakub | PTE0700 | C | TJ Sokol Ptení | 43:50 | + 30:29 |
18. | Plachý Ondřej | JPV0707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:02 | + 35:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:17 | |
2. | Vodička Igor | UOL0502 | B | SOB Olomouc | 21:12 | + 1:55 |
2. | Janků Martin | STE0404 | B | SK SKI-OB Šternberk | 21:12 | + 1:55 |
4. | Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | 23:12 | + 3:55 |
5. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 23:20 | + 4:03 |
6. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 23:30 | + 4:13 |
7. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:09 | + 4:52 |
8. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:55 | + 5:38 |
9. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:30 | + 6:13 |
10. | Štorek Jan | JPV0505 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 32:45 | + 13:28 |
11. | Kobylka David | ASU0546 | C | Magnus Orienteering | 32:59 | + 13:42 |
12. | Čecháček Adam | UOL0402 | C | SOB Olomouc | 34:19 | + 15:02 |
13. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 36:52 | + 17:35 |
14. | Polášek Vít | KSU0402 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:33 | + 19:16 |
15. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:32 | + 20:15 |
16. | Maťátko Václav | STE0500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:56 | + 39:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hecl František | KSU0201 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:05 | |
2. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 34:52 | + 4:47 |
3. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 35:23 | + 5:18 |
4. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:42 | + 7:37 |
5. | Karásek František | PLU0301 | B | TJ SOKOL Plumlov | 38:29 | + 8:24 |
6. | Rajman Filip | UOL0301 | B | SOB Olomouc | 40:12 | + 10:07 |
7. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 51:08 | + 21:03 |
8. | Hošťálek Ondřej | ZPV0300 | C | KOB ZPV Prostějov | 55:37 | + 25:32 |
9. | Matěja Jan | ODR0300 | C | SKOB Odry | 58:49 | + 28:44 |
10. | Slezák Aleš | JPV0304 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:44 | + 33:39 |
11. | Chmelář Pavel | 37C0300 | C | Bez registrace | 64:08 | + 34:03 |
Poláček Lukáš | JPV0306 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 48:09 | |
2. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 48:13 | + 0:04 |
3. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 55:49 | + 7:40 |
4. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SOB Olomouc | 60:04 | + 11:55 |
5. | Chmelář Jan | 37C0100 | C | Bez registrace | 76:40 | + 28:31 |
MS | Polášková Jana | KSU7171 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:02 | + 27:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 32:01 | 8343 | |
2. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava | 35:39 | + 3:38 | 7523 |
3. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:47 | + 3:46 | 7492 |
4. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 38:02 | + 6:01 | 6984 |
5. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:21 | + 6:20 | 6913 |
6. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 40:30 | + 8:29 | 6427 |
7. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 41:04 | + 9:03 | 6300 |
8. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 41:41 | + 9:40 | 6160 |
9. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:03 | + 10:02 | 6078 |
10. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 42:13 | + 10:12 | 6040 |
11. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:10 | + 11:09 | 5825 |
12. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:38 | + 11:37 | 5720 |
13. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:52 | + 11:51 | 5667 |
14. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:07 | + 12:06 | 5611 |
15. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:38 | + 13:37 | 5268 |
16. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 45:43 | + 13:42 | 5250 |
17. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:05 | + 15:04 | 4941 |
18. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:26 | + 16:25 | 4636 |
19. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 49:08 | + 17:07 | 4478 |
20. | Holinka Lukáš | PTE9421 | C | TJ Sokol Ptení | 49:35 | + 17:34 | |
21. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:45 | + 17:44 | 4339 |
22. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:03 | + 18:02 | 4271 |
23. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:43 | + 18:42 | 4121 |
24. | Hodač Karel | JPV7927 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:46 | + 20:45 | 3658 |
25. | Huňka Karel | KON6919 | C | KOB Konice | 56:36 | + 24:35 | 2792 |
26. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:55 | + 24:54 | 2721 |
27. | Vodička Jan | LPU7609 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:19 | + 33:18 | 824 |
28. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:27 | + 33:26 | 794 |
29. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 74:25 | + 42:24 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 36:49 | |
2. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 41:15 | + 4:26 |
3. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 42:52 | + 6:03 |
4. | Zbíral Robert | UOL8000 | C | SOB Olomouc | 47:21 | + 10:32 |
5. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:53 | + 11:04 |
6. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:30 | + 11:41 |
7. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 49:18 | + 12:29 |
8. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 49:21 | + 12:32 |
9. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:13 | + 13:24 |
10. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:49 | + 16:00 |
11. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 54:47 | + 17:58 |
12. | Bartášek Jiří | ASU7448 | C | Magnus Orienteering | 55:22 | + 18:33 |
13. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:45 | + 18:56 |
14. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 57:32 | + 20:43 |
15. | Možný Stanislav | PVP7700 | C | VSS Přírodověda Praha | 59:13 | + 22:24 |
16. | Michalík Petr | XBM7117 | C | PELL´S ABND RACING TEAM | 59:33 | + 22:44 |
17. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:09 | + 24:20 |
18. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:51 | + 26:02 |
19. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:35 | + 27:46 |
20. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 66:47 | + 29:58 |
21. | Ebner Zdeněk | KON8215 | C | KOB Konice | 71:57 | + 35:08 |
22. | Jura Tomáš | JPV8200 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 79:57 | + 43:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mátl Pavel | KSU6844 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:10 | |
2. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 36:28 | + 0:18 |
3. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 36:46 | + 0:36 |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 37:21 | + 1:11 |
5. | Procházka Josef | 4EX7200 | C | SKIVELO Olomouc | 40:55 | + 4:45 |
6. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 41:18 | + 5:08 |
7. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:17 | + 6:07 |
8. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:12 | + 7:02 |
9. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:26 | + 7:16 |
10. | Král Jiří | ODR7300 | C | SKOB Odry | 44:21 | + 8:11 |
11. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 46:06 | + 9:56 |
12. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 47:52 | + 11:42 |
13. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 48:47 | + 12:37 |
14. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 49:09 | + 12:59 |
15. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 49:21 | + 13:11 |
16. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 49:26 | + 13:16 |
17. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:30 | + 13:20 |
18. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 54:52 | + 18:42 |
19. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 56:18 | + 20:08 |
20. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:08 | + 20:58 |
21. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 57:34 | + 21:24 |
22. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 62:52 | + 26:42 |
23. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:54 | + 28:44 |
24. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 65:25 | + 29:15 |
25. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SOB Olomouc | 65:53 | + 29:43 |
26. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 67:40 | + 31:30 |
27. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 73:32 | + 37:22 |
28. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 74:44 | + 38:34 |
29. | Daniel Jiří | C | 89:51 | + 53:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 34:47 | |
2. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:27 | + 1:40 |
3. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:54 | + 2:07 |
4. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:29 | + 4:42 |
5. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:50 | + 5:03 |
6. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 40:01 | + 5:14 |
7. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 40:13 | + 5:26 |
8. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:11 | + 8:24 |
9. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 43:26 | + 8:39 |
10. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 63:29 | + 28:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:51 | |
2. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 38:29 | + 5:38 |
3. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 44:00 | + 11:09 |
Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL4600 | C | SOB Olomouc | 34:41 | |
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 34:52 | + 0:11 |
3. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 42:43 | + 8:02 |
4. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 69:41 | + 35:00 |
5. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | 91:31 | + 56:50 |
Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lutera Oliver | PLU1001 | C | TJ SOKOL Plumlov | 18:28 | |
2. | Bornay Matyáš | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:12 | + 0:44 |
3. | Tomášková Anna | STE1051 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:14 | + 2:46 |
4. | Luterová Laura | PLU1051 | C | TJ SOKOL Plumlov | 21:20 | + 2:52 |
5. | Podzimek Theodor | KON0808 | C | KOB Konice | 21:38 | + 3:10 |
6. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 21:58 | + 3:30 |
7. | Mátl Adam | KSU1111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:42 | + 4:14 |
8. | Kotasová Klára | KRN0850 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 22:56 | + 4:28 |
9. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 27:05 | + 8:37 |
10. | Bábková Amálie | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | 28:54 | + 10:26 |
11. | Štefková Leona | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 28:59 | + 10:31 |
12. | Zbíralová Kateřina | UOL1151 | C | SOB Olomouc | 29:35 | + 11:07 |
13. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 30:14 | + 11:46 |
14. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:04 | + 12:36 |
15. | Tříska David | PTE1003 | C | TJ Sokol Ptení | 31:12 | + 12:44 |
16. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 33:07 | + 14:39 |
17. | Dostál Lukáš | KON0929 | C | KOB Konice | 33:11 | + 14:43 |
18. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 35:54 | + 17:26 |
19. | Vodičková Olga | UOL | C | SOB Olomouc | 43:44 | + 25:16 |
Králová Hedvika | ODR0850 | C | SKOB Odry | DISK | ||
MS | Penka Matěj | NNN07XX | C | Neregistrovaní | 37:22 | + 18:54 |
MS | Zapletalová Anna, Fialová Anna | KON075X | C | KOB Konice | 25:27 | + 6:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeřovský Filip | KON1010 | C | KOB Konice | 20:13 | |
2. | Zapletal David | KON11XX | C | KOB Konice | 21:45 | + 1:32 |
3. | Beneš Jan | KON0909 | C | KOB Konice | 21:57 | + 1:44 |
4. | Zatloukal Vojtěch | STE0908 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:59 | + 3:46 |
5. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:03 | + 3:50 |
6. | Šestáková Tereza | UOL | C | SOB Olomouc | 24:33 | + 4:20 |
7. | Bornay Lukáš | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:42 | + 4:29 |
8. | Tříska Jakub | PTE1300 | C | TJ Sokol Ptení | 25:17 | + 5:04 |
9. | Mackanic Alžběta | UOL | C | SOB Olomouc | 26:34 | + 6:21 |
10. | Šnajdrová Nikol | PTE1050 | C | TJ Sokol Ptení | 26:38 | + 6:25 |
11. | Gottwald Jaroslav | C | 26:40 | + 6:27 | ||
12. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:17 | + 7:04 |
13. | Vavrečka Saša | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:30 | + 7:17 |
14. | Vavrečka David | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:32 | + 7:19 |
15. | Marek Šimon | C | 27:44 | + 7:31 | ||
16. | Skřivánek František | TBM1108 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:51 | + 8:38 |
17. | Kubínová Elena | C | 29:09 | + 8:56 | ||
18. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 29:31 | + 9:18 |
19. | Michalíková Anna | XBM | C | PELL´S ABND RACING TEAM | 29:54 | + 9:41 |
20. | Slezáková Vendula | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 30:45 | + 10:32 |
21. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 31:33 | + 11:20 |
22. | Dostálová Johana | KON1062 | C | KOB Konice | 34:01 | + 13:48 |
23. | Dostálová Elena | KON | C | KOB Konice | 34:28 | + 14:15 |
24. | Ratiborský Jakub a Michal | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:55 | + 15:42 |
25. | Fládr Jan | PTE1400 | C | TJ Sokol Ptení | 36:04 | + 15:51 |
26. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 37:45 | + 17:32 |
27. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:47 | + 17:34 |
28. | Herman Jakub | KRN0606 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:58 | + 19:45 |
29. | Tomášek Matěj | STE1202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:02 | + 20:49 |
30. | Staroštík Jakub | UOL1000 | C | SOB Olomouc | 42:25 | + 22:12 |
31. | Pánek Milan, Michlová Barbora | SSU | C | SK Severka Šumperk | 43:15 | + 23:02 |
32. | Dubánková Ella | C | 44:25 | + 24:12 | ||
33. | Staroštíková Eliška | UOL1350 | C | SOB Olomouc | 51:09 | + 30:56 |
34. | Matyšková Stela | PLU1150 | C | TJ SOKOL Plumlov | 55:08 | + 34:55 |
35. | Talaš Albert | STE1203 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:17 | + 36:04 |
36. | Skácelová Beáta | NNN | C | Neregistrovaní | 60:46 | + 40:33 |
37. | Pustinová Klára | C | 65:18 | + 45:05 | ||
38. | Svoboda Ondřej | UOL1201 | C | SOB Olomouc | 71:43 | + 51:30 |
Slezáková Martina | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Fendrychová Laura | STE1050 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Ebnerová Alena | KON1171 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havelka Jan | KON0222 | C | KOB Konice | 20:43 | |
2. | Čecháčková Šárka | UOL7350 | C | SOB Olomouc | 23:53 | + 3:10 |
3. | Škrabal Milan | KON7521 | C | KOB Konice | 24:42 | + 3:59 |
4. | Třísková Eva | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 25:03 | + 4:20 |
5. | Kolář Josef | NNNXXXX | C | Neregistrovaní | 25:10 | + 4:27 |
6. | Dosedělová Klára | STE9751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:22 | + 5:39 |
7. | Bartáková Veronika | SOBYYYY | C | SOBSA | 28:22 | + 7:39 |
8. | Novotný Michal | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 28:31 | + 7:48 |
9. | Matěja Vojtěch | ODR0000 | C | SKOB Odry | 28:51 | + 8:08 |
10. | Koutný Ondřej | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:59 | + 8:16 |
11. | Dráč Pavel | UOL7201 | C | SOB Olomouc | 29:42 | + 8:59 |
12. | Jílek Karel | KON | C | KOB Konice | 30:24 | + 9:41 |
13. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:12 | + 10:29 |
14. | Podzimek Petr | KON7629 | C | KOB Konice | 31:36 | + 10:53 |
15. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | péčkaři | 33:07 | + 12:24 |
16. | Čecháček Petr | UOL6800 | C | SOB Olomouc | 33:22 | + 12:39 |
17. | Ratiborská Veronika | JPV8077 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:45 | + 15:02 |
18. | Kobylka Roman | ASU6749 | C | Magnus Orienteering | 35:51 | + 15:08 |
19. | Musilová Jana | ASU7798 | C | Magnus Orienteering | 35:55 | + 15:12 |
20. | Švestková Hana | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:58 | + 15:15 |
21. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 36:19 | + 15:36 |
22. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 36:39 | + 15:56 |
23. | Vítková Miroslava | PTE6952 | C | TJ Sokol Ptení | 36:53 | + 16:10 |
24. | Cetlová Helena | AOP7550 | C | Orientační Běh Opava | 37:18 | + 16:35 |
25. | Šotola Jaroslav | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:10 | + 17:27 |
26. | Králová Věra | OTK7151 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 39:05 | + 18:22 |
27. | Langová Jana | C | 39:36 | + 18:53 | ||
27. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:36 | + 18:53 |
29. | Valencikova Irena | 97C7950 | C | 41:15 | + 20:32 | |
30. | Janeček Petr | 2VD7300 | C | 43:25 | + 22:42 | |
31. | Slezák Lukáš | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:29 | + 22:46 |
32. | Poláček Tomáš | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:47 | + 24:04 |
33. | Hristova Mihaela | SSU | C | SK Severka Šumperk | 51:29 | + 30:46 |
34. | Lindsay Madelyn | UOL | C | SOB Olomouc | 52:41 | + 31:58 |
34. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 52:41 | + 31:58 |
36. | Danielová Jana | C | 54:29 | + 33:46 | ||
37. | Zifčáková Miroslava | 4HC8751 | C | 55:44 | + 35:01 | |
38. | Tomášková Veronika | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:23 | + 37:40 |
39. | Škrabalová Eva | KON7676 | C | KOB Konice | 59:51 | + 39:08 |
40. | Karásek Luboš | PLUXXXX | C | TJ SOKOL Plumlov | 84:00 | + 63:17 |
41. | Pustinová Kateřina | C | 84:39 | + 63:56 | ||
42. | Vackovi | C | 90:23 | + 69:40 | ||
43. | Zifčák Robin | 4HC7900 | C | 90:54 | + 70:11 | |
44. | Pustina Jiří | C | 138:37 | + 117:54 | ||
45. | Pustinová Veronika | C | 138:48 | + 118:05 |