Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Bílsko
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
HRAD - 1:10 000, 1:15 000, E - 5 m; stav léto 2018
Ředitel závodu:
Bláha Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Vojtěch Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Pecka Jan
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
D10
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 26:58
2. Legátová Alice VTA0952 SC vebr-sport 28:06 + 1:08
3. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 29:48 + 2:50
4. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 30:02 + 3:04
5. Toncarová Katka PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 32:11 + 5:13
6. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 41:24 + 14:26
7. Rybáková Ella VTA0951 SC vebr-sport 43:59 + 17:01
8. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 45:53 + 18:55
9. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 53:11 + 26:13
10. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 56:16 + 29:18
11. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 61:04 + 34:06
12. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 65:02 + 38:04
D10L
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvoníčková Klára OPI0850 Orientační sporty Písek 21:27
2. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 22:59 + 1:32
3. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 25:49 + 4:22
4. Kopecká Zuzana OPI1050 Orientační sporty Písek 31:31 + 10:04
5. Tvrdková Sofie Anna DOR1055 OK Dobříš 33:40 + 12:13
6. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 34:54 + 13:27
7. Padrtová Simona KRE OOB TJ Sokol Křemže 38:31 + 17:04
8. Marešová Karolína MIL0750 Tesil Milevsko 42:29 + 21:02
9. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 51:44 + 30:17
D12
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 22:11
2. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 22:28 + 0:17
3. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 22:55 + 0:44
4. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 24:15 + 2:04
5. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 24:19 + 2:08
6. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 25:59 + 3:48
7. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 26:37 + 4:26
8. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 30:15 + 8:04
9. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 30:37 + 8:26
10. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 35:40 + 13:29
11. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 36:10 + 13:59
12. Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš 36:33 + 14:22
13. Nosková Lenka VTA0656 SC vebr-sport 40:15 + 18:04
14. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 46:11 + 24:00
15. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 46:13 + 24:02
16. Mufová Anežka VTA0655 SC vebr-sport 52:01 + 29:50
17. Zemanová Barbora KRE0750 OOB TJ Sokol Křemže 53:49 + 31:38
18. Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga 55:39 + 33:28
19. Hendrychová Veronika KRE0650 OOB TJ Sokol Křemže 57:51 + 35:40
20. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 58:19 + 36:08
21. Svobodová Viola VTA0653 SC vebr-sport 66:15 + 44:04
22. Svobodová Beáta VTA0853 SC vebr-sport 102:16 + 80:05
Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš DISK
D14
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 24:23
2. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 28:49 + 4:26
3. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 29:20 + 4:57
4. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 30:50 + 6:27
5. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 32:53 + 8:30
6. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 34:36 + 10:13
7. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 36:22 + 11:59
8. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 36:28 + 12:05
9. Neubauerová Anna DOR0456 OK Dobříš 37:44 + 13:21
10. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 43:36 + 19:13
11. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 45:39 + 21:16
12. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 45:48 + 21:25
13. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 46:23 + 22:00
14. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 49:36 + 25:13
15. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 62:26 + 38:03
D16
4.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 41:44
2. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 43:26 + 1:42
3. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 45:59 + 4:15
4. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 48:50 + 7:06
5. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 51:04 + 9:20
6. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 54:09 + 12:25
7. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 54:45 + 13:01
8. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 56:35 + 14:51
9. Simonová Eliška OPI0351 Orientační sporty Písek 60:18 + 18:34
10. Pěstová Eliška LEN0251 SKI Klub Lenora 73:06 + 31:22
D18
5.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 49:59
2. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 51:02 + 1:03
3. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 51:44 + 1:45
4. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 62:37 + 12:38
5. Račanová Jana OPI0054 Orientační sporty Písek 72:14 + 22:15
6. Chmelíková Bára OPI0053 Orientační sporty Písek 75:14 + 25:15
7. Winzigová Gabriela OPI0157 Orientační sporty Písek 79:23 + 29:24
8. Kahudová Dominika OPI0158 Orientační sporty Písek 95:16 + 45:17
D21K
5.00 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2608
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 46:54 2883
2. Svobodová Jana VTA9951 SC vebr-sport 52:56 + 6:02 2582
3. Vébrová Denisa VTA9551 SC vebr-sport 57:27 + 10:33 2358
4. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 60:26 + 13:32 2209
5. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 60:37 + 13:43 2200
6. Kuklová Jana TJP8750 TJ Sokol Troja 61:33 + 14:39 2154
7. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 69:11 + 22:17 1774
8. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 72:12 + 25:18 1624
D21L
7.40 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 63:48
2. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 74:36 + 10:48
3. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 113:25 + 49:37
Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun DISK
D35
5.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 52:33
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 53:26 + 0:53
3. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 53:38 + 1:05
4. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 54:07 + 1:34
5. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 56:29 + 3:56
6. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 57:22 + 4:49
7. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 61:26 + 8:53
8. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 62:50 + 10:17
9. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 62:52 + 10:19
10. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 65:57 + 13:24
11. Kučerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 69:43 + 17:10
12. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 70:30 + 17:57
13. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 74:29 + 21:56
14. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 83:07 + 30:34
15. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 83:34 + 31:01
16. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 88:35 + 36:02
17. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 88:59 + 36:26
18. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 98:50 + 46:17
19. Svobodová Iveta VTA7651 SC vebr-sport 101:32 + 48:59
20. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 104:02 + 51:29
21. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 104:04 + 51:31
22. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 104:43 + 52:10
23. Šťovíčková Dagmar DVP7650 DVP ORIENTATION 109:43 + 57:10
24. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 125:57 + 73:24
25. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 130:45 + 78:12
Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš DISK
Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš DISK
D45
4.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 43:51
2. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 50:54 + 7:03
3. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 53:03 + 9:12
4. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 56:33 + 12:42
5. Mirčeva Lenka DOR7350 OK Dobříš 56:37 + 12:46
6. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 56:56 + 13:05
7. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 57:37 + 13:46
8. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 60:02 + 16:11
9. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 60:05 + 16:14
10. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 60:34 + 16:43
11. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 62:27 + 18:36
12. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 63:30 + 19:39
13. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 81:06 + 37:15
D55
3.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 42:34
2. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 42:56 + 0:22
3. Martínková Věra VPM5351 KOS Slavia Plzeň 45:05 + 2:31
4. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 45:31 + 2:57
5. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 47:54 + 5:20
6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 49:44 + 7:10
7. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 57:35 + 15:01
8. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 57:43 + 15:09
9. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 66:13 + 23:39
10. Patáková Mária KSH5751 OB Kašperské Hory 69:45 + 27:11
11. Bremová Hilda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 76:09 + 33:35
12. Lhotská Radoslava DVP5654 DVP ORIENTATION 76:54 + 34:20
D65
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 54:27
2. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 55:07 + 0:40
3. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 66:14 + 11:47
D75
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 71:25
2. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 76:04 + 4:39
H10
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 16:18
2. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 17:48 + 1:30
3. Zíka Martin PVD0901 OOB TJ Sokol Pražák 18:22 + 2:04
4. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 26:27 + 10:09
5. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 28:29 + 12:11
6. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 29:45 + 13:27
7. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 29:48 + 13:30
8. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 32:43 + 16:25
9. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 36:05 + 19:47
10. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 36:08 + 19:50
11. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 41:02 + 24:44
12. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 49:55 + 33:37
13. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 52:10 + 35:52
14. Kapoun Matěj NNN-D2 Neregistrovaní 61:11 + 44:53
H10L
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kofroň Tomáš NNN Neregistrovaní 23:34
2. Šťovíček Jan DVP1001 DVP ORIENTATION 29:18 + 5:44
3. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 34:30 + 10:56
4. Votrubec Vojtěch NNN Neregistrovaní 43:09 + 19:35
5. Kapoun Jáchym NNN-D3 Neregistrovaní 46:04 + 22:30
H12
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lorenc Vašek DOR0702 OK Dobříš 21:20
2. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 22:23 + 1:03
3. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 25:34 + 4:14
4. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 27:33 + 6:13
5. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 27:37 + 6:17
6. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 28:26 + 7:06
7. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 29:19 + 7:59
8. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 32:35 + 11:15
9. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 36:52 + 15:32
10. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 39:50 + 18:30
11. Petit Rémi OPI0602 Orientační sporty Písek 53:55 + 32:35
12. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 55:14 + 33:54
13. Kosák Jonáš 9JC0600 neregistrovaní - Všenory 64:01 + 42:41
14. Lorenc Tadeáš 45X0600 PAT Praha 69:08 + 47:48
15. Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport 121:17 + 99:57
Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha DISK
Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš DISK
H14
3.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 27:34
2. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 30:54 + 3:20
3. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 31:11 + 3:37
4. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 31:24 + 3:50
5. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 32:02 + 4:28
6. Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš 32:53 + 5:19
7. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 34:52 + 7:18
8. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 36:19 + 8:45
9. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 37:35 + 10:01
10. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 37:40 + 10:06
11. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 39:08 + 11:34
12. Kozák Ondřej VCB0420 OB České Budějovice 43:56 + 16:22
13. Mengler Vojtěch VTA0502 SC vebr-sport 49:24 + 21:50
14. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 51:01 + 23:27
15. Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 56:14 + 28:40
16. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 60:20 + 32:46
H16
5.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 46:16
2. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 46:40 + 0:24
3. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 54:37 + 8:21
4. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 57:18 + 11:02
H18
6.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valenta Adam OPI0102 Orientační sporty Písek 56:05
2. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 70:28 + 14:23
3. Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice 92:39 + 36:34
4. Vondruška Jan VTA0001 SC vebr-sport 95:07 + 39:02
5. Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 102:01 + 45:56
6. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 149:45 + 93:40
Bican Martin OPI0101 Orientační sporty Písek DISK
H21K
6.10 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4907
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 50:11 5208
2. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 53:02 + 2:51 4947
3. Šťovíček Jan DVP7703 DVP ORIENTATION 57:10 + 6:59 4567
4. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 57:29 + 7:18 4538
5. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 59:34 + 9:23 4347
6. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 59:58 + 9:47 4310
7. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 60:49 + 10:38 4232
8. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 62:44 + 12:33 4056
9. Kubák Martin SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 62:51 + 12:40 4046
10. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 76:28 + 26:17 2796
11. Kolařík Petr 6IX9200 Velkomoravský klub Uherské Hradiště 76:40 + 26:29
12. Doubek Jan NNN-A1 Neregistrovaní 78:43 + 28:32
13. Sopr Martin DVP0002 DVP ORIENTATION 80:00 + 29:49
14. Hubený Martin DVP8001 DVP ORIENTATION 89:11 + 39:00 1628
H21L
11.20 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7308
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 76:03 7641
2. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 79:53 + 3:50 7290
3. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 83:08 + 7:05 6992
4. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 87:22 + 11:19 6604
5. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 87:57 + 11:54 6550
6. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 93:46 + 17:43 6017
7. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 93:52 + 17:49 6007
8. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 94:50 + 18:47 5919
9. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 97:27 + 21:24 5679
10. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 102:56 + 26:53 5176
11. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 108:59 + 32:56 4621
12. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 110:56 + 34:53 4442
13. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 114:02 + 37:59 4158
Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga DISK 0
Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha DISK 0
H35
8.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 57:55
2. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 61:24 + 3:29
3. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 63:48 + 5:53
4. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 68:00 + 10:05
5. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 72:09 + 14:14
6. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 74:42 + 16:47
7. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 76:17 + 18:22
8. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 77:03 + 19:08
9. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 79:03 + 21:08
10. Peřina Jan OPI7601 Orientační sporty Písek 82:15 + 24:20
11. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 84:35 + 26:40
12. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 87:58 + 30:03
13. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 88:38 + 30:43
14. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 91:04 + 33:09
15. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 94:34 + 36:39
16. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 95:59 + 38:04
17. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 97:22 + 39:27
18. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 101:19 + 43:24
19. Fiala Michal KSH7601 OB Kašperské Hory 108:51 + 50:56
20. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 142:01 + 84:06
Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek DISK
Kapoun Luděk NNN-D1 Neregistrovaní DISK
H45
6.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 45:33
2. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 49:38 + 4:05
3. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 51:37 + 6:04
4. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 53:22 + 7:49
5. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 55:33 + 10:00
6. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 57:57 + 12:24
7. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 58:34 + 13:01
8. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 60:33 + 15:00
9. Pěsta Roman LEN6802 SKI Klub Lenora 61:38 + 16:05
10. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 62:50 + 17:17
11. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 67:20 + 21:47
12. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 67:48 + 22:15
13. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 68:30 + 22:57
14. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 69:39 + 24:06
15. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 72:58 + 27:25
16. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 75:15 + 29:42
17. Honsa Luděk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 76:50 + 31:17
18. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 77:16 + 31:43
19. Kopp Petr 58C6702 Loko Liberec 78:59 + 33:26
20. Pazderník Petr OPI7301 Orientační sporty Písek 82:09 + 36:36
21. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 85:43 + 40:10
22. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 123:05 + 77:32
Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha DISK
H55
6.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 48:56
2. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 59:14 + 10:18
3. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 60:40 + 11:44
4. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 64:00 + 15:04
5. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 68:18 + 19:22
6. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 71:27 + 22:31
7. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 74:47 + 25:51
8. Janošík Lubomír KSH5901 OB Kašperské Hory 81:51 + 32:55
9. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 83:39 + 34:43
10. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 92:42 + 43:46
11. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 95:03 + 46:07
12. Havlíček Tomáš DOR5801 OK Dobříš 109:49 + 60:53
13. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 142:28 + 93:32
H65
3.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 34:26
2. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 34:47 + 0:21
3. Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek 42:45 + 8:19
4. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:10 + 8:44
5. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 45:51 + 11:25
6. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 55:56 + 21:30
7. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 59:07 + 24:41
8. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 59:10 + 24:44
9. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 70:00 + 35:34
10. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 80:25 + 45:59
11. Kramoliš Jan PVP5000 VSS Přírodověda Praha 84:05 + 49:39
Šťovíček Jan DVP5001 DVP ORIENTATION DISK
H75
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 56:11
Pich Josef CST4002 OB Strakonice DISK
HDR
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zíka Tomáš PVD1201 OOB TJ Sokol Pražák 21:48
2. Veber Teodor TCB SK Technik České Budějovice 23:32 + 1:44
3. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 24:49 + 3:01
4. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 25:13 + 3:25
5. Němec Matouš TCB SK Technik České Budějovice 26:50 + 5:02
6. Kopecký Jan OPI1301 Orientační sporty Písek 27:21 + 5:33
7. Lhotský Marek DVP1002 DVP ORIENTATION 27:51 + 6:03
8. Lorencová Kateřina DOR1251 OK Dobříš 28:28 + 6:40
9. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 28:36 + 6:48
10. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 29:41 + 7:53
11. Rambousková Eliška LBE1199 TJ Lokomotiva Beroun 30:46 + 8:58
12. Rambousková Julie LBE1399 TJ Lokomotiva Beroun 30:53 + 9:05
13. Španěl Vít DOR1100 OK Dobříš 31:28 + 9:40
14. Hendrychová Karolína KRE1250 OOB TJ Sokol Křemže 32:14 + 10:26
15. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 33:08 + 11:20
16. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 33:12 + 11:24
17. Votrubec Roman NNN Neregistrovaní 33:37 + 11:49
18. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 36:16 + 14:28
19. Kosák Damián 9JC1300 neregistrovaní - Všenory 38:42 + 16:54
20. Bayer Tomáš 81Z7300 Obdržálci 39:13 + 17:25
21. Sebera Eda NNN Neregistrovaní 39:18 + 17:30
22. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 41:23 + 19:35
23. Hezká Zuzana NNN Neregistrovaní 42:08 + 20:20
24. Tvrdek Jiří NNN Neregistrovaní 43:19 + 21:31
25. Sebera Hugo NNN Neregistrovaní 45:24 + 23:36
26. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 46:43 + 24:55
27. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 47:52 + 26:04
28. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 48:14 + 26:26
29. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 48:41 + 26:53
30. Lhotská Linda DVP1250 DVP ORIENTATION 50:03 + 28:15
31. Ladislav Mareš MIL1300 Tesil Milevsko 53:16 + 31:28
32. Šťovíček David DVP1701 DVP ORIENTATION 56:36 + 34:48
33. Šťovíček Filip DVP1201 DVP ORIENTATION 56:38 + 34:50
34. Doubková Laura NNN-A3 Neregistrovaní 56:43 + 34:55
35. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 57:15 + 35:27
36. Vlašímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary 58:34 + 36:46
37. Lávičková Eliška NNN-A5 Neregistrovaní 60:46 + 38:58
38. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 64:05 + 42:17
39. Doubková Johanka NNN-A4 Neregistrovaní 89:13 + 67:25
P
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchan Daniel NNN Neregistrovaní 27:52
2. Zíka Jaroslav PVD8001 OOB TJ Sokol Pražák 27:57 + 0:05
3. Lhotský Petr DVP8100 DVP ORIENTATION 29:07 + 1:15
4. Patera Tomáš 53X7700 Pisek neregistrovany 32:08 + 4:16
5. Padrta Martin KRE OOB TJ Sokol Křemže 32:16 + 4:24
6. Kubáková Žaneta SJH7751 SJH Jindřichův Hradec 37:42 + 9:50
7. Lorencová Tučanová Jana DOR7854 OK Dobříš 39:00 + 11:08
8. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 39:11 + 11:19
9. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 40:35 + 12:43
10. Bleha Stanislav 21X7500 SCHERDEL 41:55 + 14:03
11. Suchan Miroslav NNN Neregistrovaní 45:23 + 17:31
12. Martínek Bohumil VPM KOS Slavia Plzeň 47:33 + 19:41
13. Nouzová Alena SJH7151 SJH Jindřichův Hradec 47:34 + 19:42
14. Nechyba Jiri 61C5300 Stara Hut 50:49 + 22:57
15. Rozboud Zbyněk NNN Neregistrovaní 51:45 + 23:53
16. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 52:05 + 24:13
17. Kapoun Luděk NNN Neregistrovaní 52:10 + 24:18
18. Rozboudová Tereza NNN Neregistrovaní 52:22 + 24:30
19. Lorenc Jan NNN Neregistrovaní 52:23 + 24:31
20. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 53:57 + 26:05
21. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 58:30 + 30:38
22. Reichel Vít NNN Neregistrovaní 64:13 + 36:21
23. Prchlíková Lenka NNN Neregistrovaní 64:57 + 37:05
24. Španělová Markéta DOR7152 OK Dobříš 66:29 + 38:37
25. Lhotská Jana DVP8250 DVP ORIENTATION 70:20 + 42:28
26. Reichel Tomáš DOR0510 OK Dobříš 70:44 + 42:52
27. Kuchařová Hedvika NNN Neregistrovaní 83:15 + 55:23
28. Pajerová Lenka NNN Neregistrovaní 86:08 + 58:16
29. Neubauerová Kateřina DOR7655 OK Dobříš 92:12 + 64:20
Trnková Kateřina PGP SK Praga DISK
T
4.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cypro Václav PCB-01 SKP České Budějovice 36:02
2. Blabla Zdeněk PCB8101 SKP České Budějovice 36:49 + 0:47
3. Marek Jan LBE6100 TJ Lokomotiva Beroun 48:36 + 12:34
4. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 50:57 + 14:55
5. Nekolný Karel 1AX7600 OMNICRAFT 54:36 + 18:34
6. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 54:46 + 18:44
7. Matysová Michala DOR8451 OK Dobříš 60:14 + 24:12
8. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 61:05 + 25:03
9. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 62:35 + 26:33
10. Marková Alena LBE6299 TJ Lokomotiva Beroun 68:03 + 32:01