Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
10.11.2018
Místo konání:
Náměšť na Hané - zámek
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
Švédská hradba, 1:10 000, stav říjen 2018
Ředitel závodu:
Smička Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Smékal David - R3
Stavitel tratí:
Kopecký David - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
D10C
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 14:17
2. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 15:52 + 1:35
3. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 16:43 + 2:26
4. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 17:15 + 2:58
5. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:56 + 3:39
6. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 18:19 + 4:02
7. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 18:45 + 4:28
8. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 18:53 + 4:36
9. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 19:23 + 5:06
10. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 20:31 + 6:14
11. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 20:41 + 6:24
12. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 21:04 + 6:47
13. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 22:46 + 8:29
14. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 24:49 + 10:32
15. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:14 + 10:57
16. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:37 + 12:20
17. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 26:39 + 12:22
18. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 29:08 + 14:51
19. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:05 + 15:48
D12C
2.00 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 17:30
2. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 18:25 + 0:55
3. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 20:05 + 2:35
4. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 20:18 + 2:48
5. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 20:55 + 3:25
5. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 20:55 + 3:25
7. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 21:14 + 3:44
8. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 21:55 + 4:25
9. Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 22:11 + 4:41
10. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 23:17 + 5:47
11. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 23:57 + 6:27
12. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:34 + 7:04
13. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 25:11 + 7:41
14. Jungmannová Sofie PTE0757 C TJ Sokol Ptení 25:19 + 7:49
15. Janků Karolína UOL0751 C SOB Olomouc 26:20 + 8:50
16. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 27:30 + 10:00
17. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 27:37 + 10:07
18. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:42 + 11:12
19. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 35:34 + 18:04
20. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 35:43 + 18:13
21. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 37:32 + 20:02
22. Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 37:49 + 20:19
23. Treutnerová Natálie 3SX0751 C ZŠ Těšetice 45:26 + 27:56
24. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 49:22 + 31:52
D14C
2.60 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 19:49
2. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 19:53 + 0:04
3. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 21:18 + 1:29
4. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 22:08 + 2:19
5. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 22:52 + 3:03
6. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 23:11 + 3:22
7. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 23:15 + 3:26
8. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 23:19 + 3:30
9. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 23:25 + 3:36
10. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 23:46 + 3:57
11. Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:24 + 5:35
12. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 25:26 + 5:37
13. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 28:37 + 8:48
14. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 29:28 + 9:39
15. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 30:19 + 10:30
16. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:27 + 13:38
17. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 36:25 + 16:36
18. Müllerová Marie KSU0565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:29 + 22:40
Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov DISK
D16C
3.20 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 29:01
2. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 32:03 + 3:02
3. Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 32:29 + 3:28
4. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 36:31 + 7:30
5. Střídová Adéla UOL C SOB Olomouc 40:32 + 11:31
6. Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 49:57 + 20:56
7. Kličková Anna KON0272 B KOB Konice 51:12 + 22:11
8. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 51:48 + 22:47
9. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 64:36 + 35:35
D18C
3.90 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:59
2. Zatloukalová Hana ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory 59:00 + 13:01
D21C
5.00 km, 125 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6775
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 36:22 7399
2. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 37:53 + 1:31 7142
3. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 45:55 + 9:33 5784
4. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 46:23 + 10:01 5705
5. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 48:01 + 11:39 5428
6. Matušková Jana RBK9999 A SK Radioklub Blansko 49:00 + 12:38 5262
7. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 49:13 + 12:51 5225
8. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 50:28 + 14:06 5014
9. Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 51:05 + 14:43 4910
10. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 51:35 + 15:13 4825
11. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 52:38 + 16:16 4648
12. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 53:07 + 16:45 4566
13. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 55:27 + 19:05 4171
14. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 56:37 + 20:15 3974
15. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 56:51 + 20:29 3934
16. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 58:56 + 22:34 3582
17. Čechová Lenka 3GC C Neregistrovaní - ZOO 59:14 + 22:52
18. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 62:07 + 25:45 3044
19. Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 62:22 + 26:00 3001
20. Hornová Lenka 4EX9150 C SKIVELO Olomouc 64:17 + 27:55
21. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 66:59 + 30:37 2220
22. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:54 + 35:32 1389
Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice DISK 0
D35C
3.90 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 35:31
2. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 36:39 + 1:08
3. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 37:20 + 1:49
4. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 37:57 + 2:26
5. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 38:07 + 2:36
6. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 39:04 + 3:33
7. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 40:02 + 4:31
8. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 40:26 + 4:55
9. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 41:27 + 5:56
10. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:31 + 6:00
11. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 41:41 + 6:10
11. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 41:41 + 6:10
13. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 41:43 + 6:12
14. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 42:42 + 7:11
15. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 43:56 + 8:25
16. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 47:25 + 11:54
17. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:46 + 13:15
18. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:11 + 14:40
19. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:09 + 19:38
20. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 68:32 + 33:01
21. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 71:44 + 36:13
Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
D45C
3.50 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 34:43
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 34:51 + 0:08
3. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 37:15 + 2:32
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 38:13 + 3:30
5. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 39:01 + 4:18
6. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 39:45 + 5:02
7. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 39:46 + 5:03
8. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 39:50 + 5:07
9. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:59 + 6:16
10. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 41:31 + 6:48
11. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 43:20 + 8:37
12. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 43:52 + 9:09
13. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 47:45 + 13:02
14. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 49:09 + 14:26
15. Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 51:12 + 16:29
16. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 53:23 + 18:40
17. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 58:28 + 23:45
18. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 58:53 + 24:10
19. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 60:37 + 25:54
20. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 60:56 + 26:13
21. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 63:28 + 28:45
22. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 64:33 + 29:50
Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov DISK
D55C
2.90 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 33:18
2. Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 36:02 + 2:44
3. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 40:23 + 7:05
4. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 40:51 + 7:33
5. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 42:49 + 9:31
6. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 43:58 + 10:40
7. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 44:12 + 10:54
8. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 52:00 + 18:42
9. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 63:18 + 30:00
D65C
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko 27:01
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 32:50 + 5:49
3. Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 35:24 + 8:23
4. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 35:42 + 8:41
5. Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 36:04 + 9:03
6. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:20 + 10:19
7. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 40:15 + 13:14
8. Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 46:42 + 19:41
9. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 72:02 + 45:01
H10C
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 12:45
2. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:47 + 0:02
3. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 12:52 + 0:07
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 13:29 + 0:44
5. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 13:32 + 0:47
6. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 13:35 + 0:50
7. Koutný Ondřej JPV C Oddíl OS SK Prostějov 14:08 + 1:23
8. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 15:19 + 2:34
9. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:24 + 2:39
10. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 16:04 + 3:19
11. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 16:51 + 4:06
12. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 19:14 + 6:29
13. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 20:08 + 7:23
14. Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:14 + 7:29
15. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 20:17 + 7:32
16. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 21:26 + 8:41
17. Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:36 + 8:51
18. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 22:18 + 9:33
19. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 29:15 + 16:30
20. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 32:52 + 20:07
21. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:14 + 21:29
MS Král Ondřej ASU0746 C Magnus Orienteering 22:03 + 9:18
H12C
2.10 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:49
2. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:23 + 3:34
3. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 19:46 + 4:57
4. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:15 + 5:26
5. Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina 20:29 + 5:40
6. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 21:47 + 6:58
7. Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 28:57 + 14:08
8. Navrátil Adam 3SX0601 C ZŠ Těšetice 29:49 + 15:00
9. Pouč Michal 3SX0602 C ZŠ Těšetice 30:09 + 15:20
10. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 31:55 + 17:06
11. Šesták Jakub UOL0601 C SOB Olomouc 31:59 + 17:10
12. Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 34:07 + 19:18
13. Graclík Daniel KVS1001 C SKOB Kobra Vsetín 63:00 + 48:11
14. Šišma Daniel PTE0600 C TJ Sokol Ptení 93:53 + 79:04
H14C
2.80 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 19:07
2. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:59 + 0:52
3. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 21:31 + 2:24
4. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 22:31 + 3:24
5. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 23:34 + 4:27
6. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:05 + 6:58
7. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:36 + 7:29
8. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 27:55 + 8:48
9. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:59 + 10:52
10. Náhončík Jakub UOL0400 C SOB Olomouc 30:07 + 11:00
11. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 30:17 + 11:10
12. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 33:05 + 13:58
13. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 34:54 + 15:47
14. Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 36:25 + 17:18
15. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 38:12 + 19:05
16. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 40:26 + 21:19
17. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 41:20 + 22:13
18. Salich Jonáš AOP0501 C Orientační Běh Opava 45:58 + 26:51
19. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 54:09 + 35:02
MS Karásek Luboš PLU C TJ SOKOL Plumlov DISK
H16C
3.90 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:00
2. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 30:28 + 0:28
3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 30:34 + 0:34
4. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 30:41 + 0:41
5. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:56 + 1:56
6. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:58 + 3:58
7. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 44:07 + 14:07
8. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 48:10 + 18:10
9. Mach Šimon UOL C SOB Olomouc 50:50 + 20:50
10. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 70:08 + 40:08
H18C
5.00 km, 125 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 45:33
2. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:26 + 3:53
3. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 61:00 + 15:27
H21C
6.00 km, 145 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7857
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 36:22 7941
2. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 36:38 + 0:16 7884
3. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 37:17 + 0:55 7745
4. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 38:19 + 1:57 7524
5. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 38:25 + 2:03 7503
6. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 38:41 + 2:19 7446
7. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:09 + 2:47 7346
8. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 39:19 + 2:57 7310
9. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 39:24 + 3:02 7293
10. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 39:29 + 3:07 7275
11. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 40:21 + 3:59 7090
12. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:35 + 4:13 7040
13. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 40:36 + 4:14 7036
14. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 40:42 + 4:20 7015
15. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 41:22 + 5:00 6872
16. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 41:45 + 5:23 6790
17. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 41:47 + 5:25 6783
18. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 42:21 + 5:59 6662
19. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 42:28 + 6:06 6637
20. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 42:31 + 6:09 6627
21. Jirka Michal ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno 43:10 + 6:48 6488
22. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 43:11 + 6:49 6484
23. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 44:15 + 7:53 6256
24. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 44:31 + 8:09 6199
25. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:33 + 8:11 6192
26. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 47:06 + 10:44 5647
27. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 48:39 + 12:17 5316
28. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 49:56 + 13:34 5041
29. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 50:28 + 14:06 4927
30. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 52:52 + 16:30 4415
31. Mikuš Oldřich 2VC8200 C OMPM 53:15 + 16:53
32. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 53:56 + 17:34 4187
33. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 54:23 + 18:01 4090
34. Malý Jakub 3GC9100 C Neregistrovaní - ZOO 58:15 + 21:53
35. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 59:48 + 23:26 2933
36. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 61:12 + 24:50 2634
37. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 64:49 + 28:27 1861
38. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 66:54 + 30:32 1415
39. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 68:55 + 32:33 984
40. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 76:24 + 40:02 0
41. Šunda Marek 9QC9200 C Neregistrovaní - Šunda 78:33 + 42:11
42. Novotný Petr 5CZ7300 C Dukla Blansko 83:19 + 46:57
H35C
5.20 km, 150 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 36:03
2. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 38:14 + 2:11
3. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 38:58 + 2:55
4. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 40:15 + 4:12
5. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 40:24 + 4:21
6. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 43:01 + 6:58
7. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:11 + 8:08
8. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 48:45 + 12:42
9. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 50:15 + 14:12
10. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 52:09 + 16:06
11. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 53:49 + 17:46
12. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:53 + 17:50
13. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 53:55 + 17:52
14. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:04 + 22:01
15. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 58:54 + 22:51
16. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:25 + 25:22
17. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 65:56 + 29:53
18. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 66:20 + 30:17
19. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 67:06 + 31:03
20. Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 68:55 + 32:52
21. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 70:23 + 34:20
22. Fráňa Martin 6XC7800 C Horka nad Moravou 74:16 + 38:13
23. Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 75:14 + 39:11
24. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 76:14 + 40:11
25. Salich Radomír AOP7603 C Orientační Běh Opava 77:42 + 41:39
26. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 84:31 + 48:28
Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení 35:51 +
H45C
4.70 km, 115 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 33:33
2. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 33:50 + 0:17
3. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 35:01 + 1:28
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 35:09 + 1:36
5. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 36:45 + 3:12
6. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 37:32 + 3:59
7. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 38:03 + 4:30
8. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 38:08 + 4:35
9. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:09 + 4:36
10. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 38:53 + 5:20
11. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 39:22 + 5:49
12. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 39:43 + 6:10
13. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:48 + 8:15
14. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 42:31 + 8:58
15. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:51 + 9:18
16. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 44:22 + 10:49
17. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 46:15 + 12:42
18. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 46:29 + 12:56
19. Koutný Pavel JPV C Oddíl OS SK Prostějov 47:21 + 13:48
20. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 47:42 + 14:09
21. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 47:52 + 14:19
22. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:48 + 15:15
23. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 48:59 + 15:26
24. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 49:47 + 16:14
25. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 50:34 + 17:01
26. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 50:38 + 17:05
27. Kraus Martin 61Z7100 C KOB RA 50:48 + 17:15
28. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 51:22 + 17:49
29. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 54:04 + 20:31
30. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 55:15 + 21:42
31. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:59 + 23:26
32. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 60:27 + 26:54
33. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 61:04 + 27:31
34. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 62:01 + 28:28
35. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 65:22 + 31:49
36. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 65:46 + 32:13
MS Semerád Jan KON9411 C KOB Konice 51:21 + 17:48
H55C
3.70 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 32:29
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 32:46 + 0:17
3. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 33:45 + 1:16
4. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 36:17 + 3:48
5. Mizera Ladislav ROV5301 C OK Zubří 38:05 + 5:36
6. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko 39:03 + 6:34
7. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 39:43 + 7:14
8. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:59 + 7:30
9. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 41:23 + 8:54
10. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:27 + 9:58
11. Čech Přemysl 3GC5900 C Neregistrovaní - ZOO 43:45 + 11:16
12. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 46:12 + 13:43
13. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 46:34 + 14:05
14. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 47:50 + 15:21
15. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 50:01 + 17:32
16. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 51:21 + 18:52
17. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 52:41 + 20:12
18. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 53:43 + 21:14
19. Moser Zdeněk SKM6200 C KOB Směr Kroměříž 57:52 + 25:23
20. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 62:58 + 30:29
H65C
2.90 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 27:35
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 27:46 + 0:11
3. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 28:33 + 0:58
4. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 29:44 + 2:09
5. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:53 + 2:18
6. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:58 + 3:23
7. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:00 + 4:25
8. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 32:07 + 4:32
9. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 34:32 + 6:57
10. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 35:18 + 7:43
11. Šnyrch František ABM4902 C KOB ALFA Brno 36:46 + 9:11
12. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 36:47 + 9:12
13. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:30 + 9:55
14. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 38:40 + 11:05
15. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 39:26 + 11:51
16. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 41:01 + 13:26
17. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 43:25 + 15:50
18. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 47:48 + 20:13
19. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 53:47 + 26:12
20. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 55:59 + 28:24
H70C
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 28:56
2. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 34:22 + 5:26
3. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 36:45 + 7:49
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 39:32 + 10:36
5. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 59:32 + 30:36
HD10N
1.70 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 17:25
2. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 19:33 + 2:08
2. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 19:33 + 2:08
4. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 19:50 + 2:25
5. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 20:46 + 3:21
6. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 22:41 + 5:16
7. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 22:53 + 5:28
8. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 23:32 + 6:07
9. Penka Matěj STE C SK SKI-OB Šternberk 23:39 + 6:14
10. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 24:43 + 7:18
11. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 25:52 + 8:27
12. Bornay Matyáš STE C SK SKI-OB Šternberk 27:25 + 10:00
13. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 34:23 + 16:58
14. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 35:10 + 17:45
15. Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 44:56 + 27:31
16. Staroštík Jakub UOL1000 C SOB Olomouc 59:00 + 41:35
MS Fendrychová Laura STE1050 C SK SKI-OB Šternberk 24:16 + 6:51
HDR
1.70 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín 17:24
2. Oklešťková Zuzana 3SX C ZŠ Těšetice 17:39 + 0:15
3. Sekanina Marek C 18:32 + 1:08
4. Šestáková Tereza UOL C SOB Olomouc 18:42 + 1:18
5. Kunstlerová Natalie UOL C SOB Olomouc 20:23 + 2:59
6. Zatloukal Vojtěch STE0908 C SK SKI-OB Šternberk 20:46 + 3:22
7. Skopalová Alexandra C 20:55 + 3:31
8. Kotrle David STE1101 C SK SKI-OB Šternberk 21:20 + 3:56
9. Nantlová Štěpánka a Eliška NNN C Neregistrovaní 21:22 + 3:58
10. Veselá Klára UOL0950 C SOB Olomouc 21:34 + 4:10
11. Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 21:47 + 4:23
12. Gottwaldová Anna C 22:24 + 5:00
13. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 22:27 + 5:03
14. Horák Filip NNN C Neregistrovaní 22:29 + 5:05
15. Skřivánek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 22:52 + 5:28
16. Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 22:57 + 5:33
17. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 23:29 + 6:05
18. Janda Jaromír C 23:35 + 6:11
19. Kapounová Magdaléna C 24:51 + 7:27
20. Pechová Lucie 3SX0752 C ZŠ Těšetice 25:21 + 7:57
21. Vittorio Martin 3SX C ZŠ Těšetice 28:09 + 10:45
22. Jordán Dominik KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:56 + 11:32
23. Jordánová Nelly KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:58 + 11:34
24. Fráňová Anežka 6XC1150 C Horka nad Moravou 29:14 + 11:50
25. Konečný Šimon KONXXXX C KOB Konice 29:17 + 11:53
26. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:08 + 13:44
27. Ratiborský Jakub JPV C Oddíl OS SK Prostějov 31:44 + 14:20
28. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 33:17 + 15:53
29. Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 33:45 + 16:21
30. Červená Karkulka UOL C SOB Olomouc 33:52 + 16:28
31. Fládr Jan PTE1400 C TJ Sokol Ptení 34:03 + 16:39
32. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 37:07 + 19:43
33. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 38:40 + 21:16
34. Staroštíková Eliška UOL1350 C SOB Olomouc 40:52 + 23:28
35. Bártková Rozárie STE0851 C SK SKI-OB Šternberk 40:57 + 23:33
36. Novotná Klára PLU C TJ SOKOL Plumlov 42:53 + 25:29
37. Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 44:52 + 27:28
38. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 46:44 + 29:20
39. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 54:13 + 36:49
40. Jalová Kateřina C 55:57 + 38:33
41. Jalová Anna C 56:00 + 38:36
42. Svoboda Ondřej UOL1201 C SOB Olomouc 56:28 + 39:04
43. Jalová Adélka C 57:19 + 39:55
44. Petřivalská Eliška NNN C Neregistrovaní 65:12 + 47:48
45. Petřivalská Anežka NNN C Neregistrovaní 65:18 + 47:54
46. Bouzek David C 69:31 + 52:07
47. Otrusinová Ivana JPV8687 C Oddíl OS SK Prostějov 85:11 + 67:47
Vavrečka Alexandr JPV C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Vavrečka David JPV C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava DISK
P
2.80 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fojtík Tomáš C 22:10
2. Popelka Ondřej C 23:49 + 1:39
3. Podivinský Tomáš SCP C OK Sparta Praha 26:35 + 4:25
4. Seidenglanzová Irena SSU C SK Severka Šumperk 26:50 + 4:40
5. Podzimek Petr KON7629 C KOB Konice 27:01 + 4:51
6. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 27:40 + 5:30
7. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 28:40 + 6:30
8. Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 28:55 + 6:45
9. Jeřábek Petr UOL6702 C SOB Olomouc 29:00 + 6:50
10. Fráňa Pavel C 30:22 + 8:12
11. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 30:26 + 8:16
12. Náhončík David UOL C SOB Olomouc 30:30 + 8:20
13. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 31:07 + 8:57
14. Mrkvicová Radka ZLH7851 C OOB TJ Zlaté Hory 31:17 + 9:07
15. Krampla Tomáš C 31:27 + 9:17
16. Veselý Martin 1TX7400 C 35^3? OK, to je docela hodně... 31:44 + 9:34
17. Buráň Zdeněk 9MX5800 C BzB 32:01 + 9:51
18. Čecháček Petr UOL6800 C SOB Olomouc 32:13 + 10:03
19. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 32:54 + 10:44
20. Soldán Martin C 32:58 + 10:48
21. Kubín Martin C 34:58 + 12:48
22. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 35:05 + 12:55
23. Ciriani Matilde C 35:55 + 13:45
23. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 35:55 + 13:45
25. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl OS SK Prostějov 36:28 + 14:18
26. Beneš Vojtěch C 36:30 + 14:20
27. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 36:32 + 14:22
28. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 37:40 + 15:30
29. Podovinská Ivana SCP C OK Sparta Praha 37:45 + 15:35
30. Buráňová Hana 9MX7050 C BzB 37:46 + 15:36
31. Pospíšilová Lenka KVS7150 C SKOB Kobra Vsetín 37:53 + 15:43
32. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 38:04 + 15:54
33. Hrubý Ondřej JPV7901 C Oddíl OS SK Prostějov 38:45 + 16:35
34. Pospíšilová Eliška KVS0751 C SKOB Kobra Vsetín 38:46 + 16:36
35. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:04 + 16:54
36. Krňová Anna C 39:33 + 17:23
37. Zitková Michaela C 40:15 + 18:05
38. Kubínová Šárka OOL9562 C SK Haná orienteering 41:42 + 19:32
39. Kolář Josef NNN C Neregistrovaní 43:12 + 21:02
40. Kotrle Milan STE C SK SKI-OB Šternberk 43:56 + 21:46
41. Luterová Kristýna PLU C TJ SOKOL Plumlov 44:02 + 21:52
42. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 44:05 + 21:55
43. Švestková Hana C 45:23 + 23:13
44. Sojka Pavel 3SX7400 C ZŠ Těšetice 46:08 + 23:58
45. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 46:49 + 24:39
46. Fajstl Vojtěch PTE0501 C TJ Sokol Ptení 47:38 + 25:28
47. Možný Milan UOL C SOB Olomouc 48:05 + 25:55
48. Fajstlová Adéla PTE0152 C TJ Sokol Ptení 49:04 + 26:54
49. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:18 + 27:08
50. Gallo Ondřej C 49:29 + 27:19
51. Janeček Petr 2VD7300 C CTB 49:51 + 27:41
52. Hala Miroslav C 50:40 + 28:30
53. Sekaninová Jitka C 50:56 + 28:46
54. Fráňa Petr 6XC5300 C Horka nad Moravou 52:43 + 30:33
55. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl OS SK Prostějov 53:00 + 30:50
56. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 54:16 + 32:06
57. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 54:19 + 32:09
58. Hanák Šimon NNN C Neregistrovaní 54:51 + 32:41
59. Grégrová Zuzana 3SX C ZŠ Těšetice 55:10 + 33:00
60. Neumannová Anna STE9456 C SK SKI-OB Šternberk 57:48 + 35:38
61. Reichl Pavel C 58:18 + 36:08
62. Sojková Monika 3SX0651 C ZŠ Těšetice 58:58 + 36:48
63. Nejezchleba David C 66:46 + 44:36
64. Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 73:06 + 50:56
65. Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 75:03 + 52:53
66. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 75:04 + 52:54
67. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 82:58 + 60:48
68. Pustinová Veronika C 100:15 + 78:05
69. Pustinová Klára C 123:40 + 101:30
70. Ďurčová Iva C 126:28 + 104:18
71. Fládrová Dagmar C 127:29 + 105:19
72. Dvořáková Kateřina C 128:34 + 106:24
Krampla Michal C DISK
Obranský Tomáš 3SX0401 C ZŠ Těšetice DISK
Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice DISK